Як перенаправити HTTP на HTTPS в WordPress

У нашій попередній статті я обговорював, як правильно встановити безкоштовний сертифікат SSL в WordPress. Після встановлення SSL на вашому сайті ваш сайт буде оцінено за допомогою SSL / HTTPS. Ваш сайт відкриється за допомогою HTTPS лише тоді, коли користувач відкриє ваш сайт за допомогою HTTPS. У більшості випадків, якщо ви введете лише ім’я свого веб-сайту (example.com), він не відкриється за допомогою HTTPS / SSL і покаже, що “З’єднання не захищено”. Отже, вам потрібно змусити HTTPS або перенаправити HTTP на HTTPS, щоб усі відвідувачі отримали доступ через безпечне з’єднання HTTPS.


Нещодавно я встановив на своєму сайті сертифікат SSL. Сайт відкривається за допомогою SSL / HTTPS лише тоді, коли я ввожу повну адресу, тобто: “https://www.example.com”. Це виглядає приблизно так:

Сайт SSL захищено

Але коли я набираю лише ім’я сайту, тобто: example.com, він не відкривається за допомогою з’єднання SSL або HTTPS, і він показує, що “З’єднання не захищено”

Сайт SSL не захищений

Отже, я додав код перенаправлення HTTPS у свій файл .htaccess, тоді сайт доступний лише за допомогою з’єднання HTTPS. Тепер, коли я набираю лише ім’я сайту, він автоматично відкривається через захищене HTTPS-з’єднання. Тож у цьому підручнику я покажу вам, як легко змусити HTTPS або перенаправити HTTP на HTTPS у WordPress.

Як перенаправити HTTP на HTTPS в WordPress

Існує кілька методів, за допомогою яких можна примусити HTTPS на своєму сайті. Ви можете зробити це зі свого веб-хостингу cPanel або за допомогою .htaccess. У цій статті я показав бот-метод.

1. Як змусити HTTPS від cPanel?

Деякі провайдери веб-хостингу дозволяють змусити HTTPS безпосередньо зі свого cPanel безпосередньо. Тому в цьому випадку вам не потрібно редагувати будь-який код вручну. Я використовую SiteGround WordPress хостинг, і вони надають опцію «форсувати HTTPS» у своєму cPanel. 

Якщо ви використовуєте SiteGround, ви можете змусити HTTPS лише одним клацанням миші. Для цього спочатку увійдіть у свій cPanel та перейдіть до Безпека і натисніть на Шифрувати.

SiteGround LE

Звідти ви можете побачити список ваших активних сертифікатів. Але переконайтеся, що ви правильно встановили сертифікат SSL або він не працюватиме.

Там ви побачите два варіанти – HTTPS Enforce та External Links Rewrite.

Увімкнувши “HTTPS Enforce”, він змусить весь ваш сайт відкрити зашифроване з’єднання HTTPS. Таким чином ваш веб-сайт завжди відкриється за допомогою HTTPS. Але переконайтеся, що ви не додали жодного коду переадресації у свій .htaccess файл.

Інший варіант – “Перезапис зовнішніх посилань”, який відкриває всі ваші зовнішні посилання через HTTPS-з’єднання. Але це абсолютно необов’язково. Не вмикайте цю опцію, якщо на вашому веб-сайті з’являється попередження “Змішаний вміст” або вони не завантажуються через HTTPS-з’єднання.

Ми рекомендуємо ввімкнути лише опцію “HTTPS Enforce”.

HTTPS SiteGround Force

Після ввімкнення опції HTTPS Enforce ваш веб-сайт завжди відкриється за допомогою з’єднання SSL / HTTPS.

2. Як перенаправити HTTP на HTTPS, використовуючи .htaccess

Якщо ваш веб-хост не надає опцію примусового HTTPS, ви можете вручну перенаправити HTTP на HTTPS з .htaccess-файлу. Це також простий метод і займає пару хвилин. Але переконайтеся, що ви не додали коду подальшого перенаправлення у файл .htacces.

Щоб змусити HTTPS від .htaccess, спочатку увійдіть у свій cPanel. Потім перейдіть до кореневої папки вашого сайту. Там ви можете побачити файл під назвою “.htaccess”, тепер натисніть на редагувати і введіть наступний код.

a) Перенаправити всіх відвідувачів на HTTPS / SSL

ПереписатиEngine On
ПерезапишітьCond% {HTTPS} вимкнено
Перепишіть ^ (. *) $ Https: //% {HTTP_HOST}% {REQUEST_URI} [L, R = 301]

b) Якщо ви хочете застосувати HTTPS / SSL у певній папці

ПереписатиEngine On
ПерепишітьCond% {SERVER_PORT} 80
Перепишіть папку% {REQUEST_URI}
RewriteRule ^ (. *) $ Https://www.yourdomain.com/yourfolder/$1 [R, L]

* Обов’язково замініть www.yourdomain.com з вашим фактичним доменним іменем.

c) Якщо ви хочете перенаправити HTTP на одній сторінці до HTTPS

ПереписатиEngine On
ПерезапишітьCond% {HTTPS} вимкнено
RewriteRule ^ secureform \ .html $ https://www.yourdomain.com/samplepage [L, R = 301]

* Обов’язково замініть www.yourdomain.com/samplepage з фактичною URL-адресою сторінки.

3. Як перенаправити HTTP на HTTPS в Nginx

Якщо на вашому веб-сервері працює Nginx, ви можете легко перенаправити весь трафік HTTP на HTTPS, додавши наступний код у свій конфігураційний файл Nginx. Перейдіть до “/etc/nginx/nginx.conf” та додайте наступний розділ:

сервер {
слухати 80;
server_name domain.com www.domain.com;
повернути 301 https: //domain.com$request_uri;
}

Клацніть на зберегти, і ви закінчите.

Я сподіваюся, що цей підручник допоміг правильно перенаправити HTTP на HTTPS. Якщо ви отримаєте помилку або застрягли на будь-якому кроці, повідомте нас про це в розділі коментарів. Ми також доступні на Facebook, Twitter, Google+.

Пов’язані статті,

  • Як отримати безкоштовний SSL для вашого сайту WordPress
  • Як налаштувати CloudFlare CDN на ваш блог WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map