Що таке плагін Akismet та як налаштувати Akismet для WordPress

Що таке Акісмет?

Якщо ви встановили WordPress, то, можливо, ви помітите, що в розділі плагінів уже встановлені два плагіни та Акісмет є одним із них. Після активації вам потрібен API ключ до установка Акісмет. Не кажучи вже про Akismet – один з найактивніших встановлених (1+ мільйонів активних встановлень) & плагін WordPress з найвищим рейтингом.


Ім’я Акісмет походить від Automattic та Kismet. Auttomatic – компанія, що стоїть за Akismet, і її заснував співзасновник WordPress Метт Малленвег.

Akismet – плагін для фільтрування спаму в коментарях, який означає, що він фільтрує коментарі вашого веб-сайту та повідомляє, які коментарі позначені як спам. Akismet використовує їх специфічний алгоритм для перевірки кожного коментаря. Наприклад, коли низка веб-сайтів почне повідомляти про схожий контент, як спам, в майбутньому Akismet навчиться визначати такий тип вмісту як СПАМ. Станом на 14 червня 2013 року Акісмет виловив більше 83 млрд спам-коментарі. 

Чому слід почати використовувати Акісмет саме зараз

Всі ми ненавидимо СПАМ. Це дратує. Це шкодить надійності та оптимізації вашого сайту. Оскільки ваш сайт починає отримувати трафік, є 100% шансів на те, що ви отримаєте багато спам-коментарів. Лише кілька коментарів є законними, а 85-90% коментарів – СПАМ. Дійсно витримати і витратити час на роботу, щоб розділити, який з них є спамом або який є Легітом. Використовуючи Akismet, вам більше не потрібно цього робити, він піклується про всі ваші вхідні коментарі. Таким чином Акісмет економить ваш час, тому ви можете зосередитися на своїй роботі. У цій статті я радий поділитися з вами про Як налаштувати плагін Akismet крок за кроком для вашого сайту WordPress.

Як налаштувати плагін Akismet для WordPress

1. Перший крок – активувати плагін Akismet зі своєї інформаційної панелі адміністратора WordPress.акісметПісля активації цього плагіна натисніть на налаштування Akismet. Потім вам буде запропоновано ввести ключ Akismet API. Якщо у вас вже є ключ API, просто використовуйте цей ключ. Якщо у вас немає ключа API, натисніть на “Отримайте ключ API”

Отримайте ключ API Akismet

отримати ключ акісмет api

Щоб налаштувати Akismet, вам потрібен ключ API. Натисніть на “Отримайте API Akismet Ключ ” кнопка. Це займе вас на сторінку реєстрації. Якщо у вас вже є обліковий запис WordPress.com, тоді просто натисніть на У мене вже є обліковий запис WordPress.com. Якщо у вас немає облікового запису WordPress.com, створіть новий. Це займає менше 1 хвилини. Ви повинні вказати свою електронну пошту, потрібне ім’я користувача та пароль. Після завершення реєстрації він перенаправить вас на сторінку з цінами. Перш ніж вибирати плани, подивіться основні риси Акісмета.

Плани Акісмет

плани ціноутворення акісмет

Akismet – лідируюча в галузі служба захисту від спаму для WordPress, яка на даний момент захищає понад 9 мільйонів сайтів. 

 • Основні: Цей базовий план безкоштовний і підходить для персональних сайтів та блогів. За допомогою цього плану ви отримаєте лише захист від спаму.
 • Плюс: За допомогою цього плану ви отримаєте повний захист від спаму, розширену статистику, пріоритетну підтримку та підтримку комерційних сайтів. Він коштує 5 доларів на місяць на одному сайті і підходить для професійних або комерційних сайтів та блогів.
 • Преміум: Це повне рішення безпеки, яке захищає вас від не тільки спаму. Цей план включає всі плани (базовий + премія). Він підходить для великого веб-сайту і робить сканування зловмисного програмного забезпечення вашого веб-сайту.

Якщо у вас є особистий сайт або блог, тоді виберіть Бasic “ плануйте і продовжуйте.

Після цього вам буде запропоновано здійснити платіж за цю підписку. Не панікуйте. Є панель перетягування. Просто змініть суму на $ 0. Після цього ви можете побачити лише два варіанти: Ім’я & Прізвище.

Отримайте ключ API Akismet

Цей крок – один з найважливіших кроків, тому робіть це обережно. На цій сторінці огляду облікового запису ви отримаєте ключ Akismet API. Щоб отримати ключ, натисніть на Око кнопку та скопіюйте код.

akismet api ключ

Тут ви можете додати URL свого веб-сайту, щоб побачити статистику вашого веб-сайту будь-коли. Ви також можете побачити літній, скільки коментарів було помічено як спам протягом місяців. Якщо ви хочете отримати більше функцій, то можете активувати підписки.

Додайте ключ akismet api

Після копіювання коду перейдіть на інформаційну панель WordPress. Там ви перейдете на сторінку налаштувань Akismet, і побачите такий варіант Введіть ключ API вручну. Вставте код і натисніть на використовувати цей код. API дуже секретний, тому не діліться ним ні з ким. Якщо ви втратили ключ, його можна отримати, увійшовши в Akismet. Тепер у вас все налаштовано і ви успішно установка Акісмет.

Бажані налаштування Akismet

Екістіс Екісмет

Після вас установка Акісмет з допомогою API клавіші, потім відкриється сторінка налаштувань. В основному деякі користувачі залишають його за замовчуванням. Але ви можете змінити деякі параметри. Тут ви можете встановити прапорець для коментарів, щоб побачити кількість схвалених коментарів біля кожного автора коментаря. Це все. Тепер ваш веб-сайт захищений Акісмет. 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map