Як вибрати ключові слова Yoast Focus: Посібник з дослідження ключових слів та вивчення конкуренції в результатах пошуку Google

03.06.2020
Йоаст 'Як вибрати ключові слова Yoast Focus: Посібник з дослідження ключових слів та вивчення конкуренції в результатах пошуку Google
0 13 мин.

Якщо ви використовуєте Йоаст, ви, напевно, знайомі з налаштуванням ключове слово щоб ви могли оптимізувати вміст для зелених вогнів.


Про них не слід здогадуватися. Ви не хочете створювати вміст для ключового слова, за яким ви ніколи не оцінюєте, або не потрібно повертатися та змінювати вміст. Ми повинні знати, що шукають люди (дослідження ключових слів) та чи здатний ваш сайт рейтингувати його (конкуренція ключових слів). Невелике дослідження може легко отримати вас на сторінці 1, і його слід провести перед тим, як писати вміст … писати про те, як «вийти з боргу» порівняно з «як позбутися боргу на один дохід» – це різне.

Я написав а остаточний підручник Yoast який показує, як налаштувати ідеальні налаштування, перевірити консоль пошуку Google та виправити помилки сканування, оптимізувати вміст (у ньому більше, ніж зелені вогні), та додати прискорені мобільні сторінки (AMP). Не забудьте перевірити це, коли закінчите.

Зрештою, ключові слова – це лише теми. Якщо в темі багато шукають і в результатах пошуку вже є вміст, вона, ймовірно, є конкурентоспроможною (особливо, якщо ваш сайт має низький авторитет без багатьох зворотних посилань). Якщо дві теми досить різні, створіть сторінку для кожної.

Contents

1. Інструменти дослідження ключових слів

 • Відповідь громадськості – візуальна карта ключових слів, розбита на запитання, прийменники та порівняння. Ключові слова витягнуті з Google Autocomplete. Чим зеленіше коло, тим більше шукає ключове слово.
 • Ключові слова скрізь – розширення Chrome, яке показує щомісячний обсяг, CPC та органічну конкуренцію під час пошуку ключових слів у Google, Google Autocomplete, YouTube, Amazon, Moz та інших популярних веб-сайтах.
 • MozBar – Google будь-яке ключове слово та перегляньте DA (кожен орган домену) та PA (орган сторінки), які є основними показниками того, наскільки конкурентоспроможним є ключове слово. Спробуйте конкурувати з веб-сайтами, які мають аналогічні повноваження домену.
 • Автозаповнення Google – круті підказки, як використання символу підкреслення _, щоб Google заповнив порожнє поле. Якщо ви шукаєте Чикаго _ Фотограф, ви побачите весілля, новонароджене, фотографії та інші види фотознімків.
 • Moz Explorer – аналогічно Планувальнику ключових слів Google (лише краще), оскільки він розроблений спеціально для SEO, тоді як Планувальник ключових слів призначений для AdWords. Moz Планувальник ключових слів показує вам конкуренцію за органічні результати на основі посилань кожного результату, повноважень домену тощо. Хоча Планувальник ключових слів в основному використовує ЦЗК (вартість за клік) на основі своїх рекламних даних.
 • HubShout WebGrader – перегляньте всі ключові слова, за якими (і конкуренти) входять. Включає інші показники, як домен домену кожного веб-сайту та кількість зворотних посилань.
 • Google Trends – відображає історію обсягу ключових слів для Google, YouTube, інших засобів масової інформації. Перегляньте тенденції щодо конкретних географій та запитання, які люди задають.

1.1. Відповідь громадськості

Найкрутіший інструмент дослідження ключових слів, безумовно Відповідь громадськості. Пошук за ключовим словом, і він генерує карту ключових слів, які шукаються в Google Autocomplete. Чим зеленіше коло, тим більше шукає ключове слово. Він також розбиває ключові слова на конкретні категорії (запитання, прийменники, порівняння). Потім це ще більше розбиває їх (нижче наводиться приклад “ключових слів питання” про “Yoast”, і я можу побачити все, що, хай, куди тощо).

Ключові слова з питаннями (чудовий спосіб переконатися, що ваш вміст відповідає на запитання людей)…

Ключові слова Yoast - AnswerThePublic

Ключові слова пропозиції …

Ключові слова прийменника - відповідь громадськості

Порівняльні ключові слова…

Ключові слова порівняння - відповідь громадськості

1.2. Ключові слова скрізь

Ключові слова скрізь дозволяє Google отримувати будь-яке ключове слово (в Google, YouTube, Amazon, Etsy та інших пошукових системах), показуючи щомісячні пошуки кожного ключового слова, ціну за клік (CPC) та конкуренцію. Поєднайте це з MozBar (наступним інструментом, який я охоплюю), і це комбінація вбивць.

Ключові слова скрізь автозаповнення

Конкурс ключових слів YouTube

Ключові слова Амазонки

Ключові слова Etsy

1.3. MozBar

Розширення Chrome для MozBar дозволяє Google отримувати будь-яке ключове слово та переглядати DA-результат кожного результату (авторитет домену) та ПА (сторінка повноважень). Більше число = більша конкуренція, і ви хочете спробувати конкурувати з веб-сайтами, які мають аналогічні повноваження домену – перевірте свої тут. Ви можете збільшити авторитет домену, отримавши більш якісні посилання (наприклад, створивши чудовий вміст).

Конкурс ключових слів Mozbar

Поради MozBar

 • Вивчіть свій DA за допомогою Link Explorer і змагатись за ключові слова у своєму діапазоні
 • Широкі фрази зазвичай мають високий рівень DA + PA, фрази з довгим хвостом мають низький рівень DA + PA
 • Створіть свій DA, отримавши більше посилань на ваш сайт (через приголомшливий вміст)
 • Веб-сайти (особливо нові) мають низький рівень DA, тому націлюйте на дуже конкретні фрази
 • Ви можете створити ПА, покращуючи вміст і вказуючи внутрішні посилання на сторінку

Поєднуйте ключові слова скрізь з MozBar, щоб побачити хороший погляд на вашу конкуренцію …

Конкурс ключових слів

Уникайте ключових слів, які показують сильний вміст
Найкращі можливості – це коли в Google ключове слово, слабкий або неактуальний вміст відображається у найкращих результатах. Просто введіть у Google ключове слово та прогляньте основні результати, щоб побачити, чи люди широко висвітлюють цю тему. Якщо ні, це означає, що це прекрасна можливість для вас зайняти високий рейтинг.

Слабкі результати пошуку

Уникайте змагань із веб-сайтами органів влади

 • amazon.com
 • wikipedia.com
 • yelp.com
 • Credit.com
 • і так далі…

1.4. Автозаповнення Google

Йти до google.com і почніть вводити ключове слово, щоб Google доповнив фразу (пам’ятайте, ви шукаєте фрази з довгими хвостами, які зазвичай містять слова 3+ оскільки вони значно менш конкурентоспроможні). Ви також можете використовувати символ підкреслення _ в будь-якому місці фрази, і Google заповнить порожнє поле. Вам потрібно буде END на символі підкреслення для цього методу. Якщо ви не бачите повне спадне меню зі всіма ключовими словами, спробуйте скористатися вкладкою “Анонімне”.

Google-Autocomplete-Fill-In-The-Blank-1

Спробуйте використовувати різні варіанти, наприклад множини

Ключові слова Google-автозаповнення-множини

Або впорядкування різних слів

Автозаповнення ключових слів Google

Автозаповнення працює в більшості пошукових систем, включаючи YouTube для відео SEO

Ключові слова відео

Поради щодо автозаповнення

 • Вибирайте конкретні фрази (з довгим хвостом), які є менш конкурентними
 • Не потрібно включати «найкращі» та інші не описові прикметники
 • Синоніми можуть бути націлені на ту саму сторінку (як вторинні ключові слова)
 • Більшість підприємств мають декілька ключових слів за послугу (у мене є сервіси WordPress SEO, WordPress SEO Consulting, WordPress SEO Audit… усі вони досить різні, що для мене є окрема сторінка для кожного, і я посідаю в топ-3 для всіх них… це працює)
 • Бути більш конкретним може означати вибір Чикаго WordPress Дизайнер (замість Чикаго Веб Дизайнер) або SEO-консультант WordPress (замість SEO-консультанта)… орієнтація на географію чи певний тип «веб-дизайну» – це один із способів отримати більш конкретну інформацію

1.5. Moz Explorer

Щоб не пропустити ключові слова, скористайтеся Moz Explorer. Це схоже на Планувальник ключових слів лише це абсолютно безкоштовно (вам не потрібно реєструватися в AdWords) плюс ви можете групувати пов’язані ключові слова, щоб ви не переглядали ті самі. Почніть з широкого ключового слова.

Moz Explorer

Натисніть на пропозиції ключових слів -> переглянути всі пропозиції.

Пропозиції щодо ключових слів Moz

Поради Moz

 • Групування ключових слів із низькою лексичною подібністю (використовувати фільтр)
 • Почніть з широкої фрази, потім шукайте конкретні фрази з довгим хвостом

Скільки пошуків має мати мої ключові слова?

Крок 1: Перевірте повноваження вашого домену в Moz Link Explorer.
Орган домену

Крок 2: Використовуйте це зручно діаграма від Orbit Media.
Ярлик для дослідження ключових слів

Але чи можу я націлити більше?
Якщо ви плануєте створити потужний контент (в ідеалі – 3 000+ слів і багато графіки / відео), ви можете орієнтуватися на ключові слова з більшою кількістю щомісячних пошуків (мій підручник з WordPress SEO допоможе, оскільки в ньому є понад 100 порад, включаючи 20 щодо оптимізації контенту). Використовуйте діаграму як загальне керівництво.

1.6. HubShout WebGrader (Ключові слова конкурента)

HubShout WebGrader показує:

 • Усі ключові слова, за якими ви (і конкуренти) займаєте рейтинг
 • Орієнтовна цінність трафіку кожного веб-сайту на основі ЦЗК
 • Вміст із найвищим рейтингом, авторитет домену, зворотні посилання та посилання на домени

Звіт HubShout WebGrader

Перегляньте повний перелік ключових слів, за якими ви (і конкуренти, які оцінюєте)…

Мої ключові слова

Google Trends повідомляє вам, чи ключове слово зростає, чи зменшується. Він також фільтрує для пошуку локальних ключових слів та ключових слів YouTube. Це особливо корисно для пошуку які сезони найзайнятіші, чи знижується ваш ринок, і де люди шукають ці ключові слова.

Рамен піднімається!

Ключові слова Google Trends

Краще опублікуйте цей підручник YouTube щодо упаковки подарунків до грудня 🙂

Ключові слова YouTube - Google Trends

1.8. Пошук Analytics

The Пошук Analytics функція в Пошукова консоль Google (що ви можете підтвердити за допомогою Yoast) повідомляє вам про ваші ключові слова, позицію рейтингу, CTR (частота кліків), найбільш рейтингові сторінки та країни + пристрої відвідувачів. Я навряд чи використовую Google Analytics для SEO – я використовую Search Analytics.

Класний трюк: знайдіть запити (ключові слова), де ви вже займаєте перше місце в Google, а потім вдосконаліть ці сторінки, щоб ви могли потрапити в топ 1-3, де весь трафік.

Запити пошукової консолі Google

1.9. Уникайте Планувальника ключових слів Google

Планувальник ключових слів Google розроблений спеціально для AdWords – не використовуйте його для SEO! Змагання не для органічних результатів. Google Autocomplete або інструменти для ключових слів, які витягують ключові слова з автозаповнення (наприклад, Answer The Public), краще класифікувати ключові слова та показувати вам органічна конкуренція. І для підсумку, жоден інструмент для ключових слів не є кращим для оцінки конкуренції ключового слова, ніж власне Googling за ключовим словом, а також аналізує найкращі результати, щоб побачити, який вміст вже є там – тож ви знаєте, що / проти кого ви проти..

Планувальник ключових слів Google

2. Типи ключових слів

У наступних розділах розбиваються ключові слова на конкретні типи.

2.1. Ключові слова з довгим хвостом

Ключові слова з довгим хвостом легше класифікувати і зазвичай мають у фразі 3-7 + слів. Вони також залучають більш цілеспрямованого відвідувача. Ви навіть можете орієнтуватися на дизайн дизайну WordPress на Чикаго замість Чиказького веб-дизайну, оскільки це більш конкретний тип веб-дизайну. Як ви бачили на графіку Orbit Media в розділ 1.5, веб-сайти з низьким авторитетом домену (DA) майже завжди повинні націлювати ключові слова з довгим хвостом. Під час створення DA, ви можете почати націлювати на більш широкі ключові слова.

Ключові слова з довгим хвостом

Приклади, коли можна отримати більш конкретні

 • Чиказький художник є конкурентоспроможним, чиказький художник інтер’єру – кращим
 • Чикагська нерухомість є конкурентоспроможною, Чиказька комерційна нерухомість – кращою
 • Чикагський ремонт комп’ютерів є конкурентоспроможним, ремонту в Чикаго Macbook Pro краще
 • Плагін Yoast SEO є конкурентоспроможним, налаштування плагіну Yoast SEO краще
 • SEO-консультант є конкурентоспроможним, WordPress SEO-консультант – краще
 • SiteGround Огляд конкурентоспроможний, SiteGround WordPress хостинг огляд кращий

2.2. Ключові слова дати

Приваблюйте ще більше трафіку, орієнтуючись на ключові слова з датою (в основному на вміст, залежний від часу)

Ключові слова, чутливі до часу

Оптимізуючи вміст, слід вказати дату (рік) у заголовку сторінки, SEO-назві та мета описі. Звичайно, це вимагає від мене підручника в курсі оновлень, але це вже призвело до небагато додаткового трафіку протягом 2017 року, оскільки я включений у пропонований фрагмент.

Дати в SEO-заголовках

2.3. Місцеві ключові слова (Мале місто проти Великого міста проти Національного)

Чим більша площа, тим конкретнішими будуть ваші ключові слова, і тим більше у вас буде. У менших містах будуть широкі ключові слова, тоді як у великих містах будуть більш конкретні фрази …

Локальні ключові слова

Якщо ви не орієнтуєтесь на невелике містечко та не маєте основного ключового слова, наприклад, «адвокат із розлучень в озеро Лісова», у вас, ймовірно, є інші ключові слова, на які можна націлити (знайти їх за допомогою інструментів ключових слів).

Маленькі міста мають невелику кількість широких ключових слів…

Ключові слова малого міста

У великих містах, як правило, є кілька конкретних ключових слів …

Ключові слова міста

Національні ключові слова ще більш конкретні, і їх більше …

Національні ключові слова

Не забудьте скористатися Google Trends, щоб переглянути місцеві ключові слова та їхню популярність…

Місцеві ключові слова - Google Trends

Кілька локацій – кожне місцеположення має мати власну сторінку (іноді кілька сторінок), залежно від того, чи шукають кілька ключових слів у кожній області. Кожне місцеположення має також мати власні цитати (онлайн-каталоги, такі як Google My Business, сторінка Facebook, Yelp, Bing Places…), що саме є моїм Місцевий посібник з SEO WordPress проведе вас.

3.4. Ключові слова в блозі

Пост-фокус-ключові слова

Отримати трафік до свого блогу – це чудово і безпроблемно, але як це у вас виходить клієнтів?

Ось що я зробив …

я пропоную Оптимізація швидкості WordPress як частина моєї SEO послуги. Мені хотілося більше цих проектів, щоб я дізнався, що Фрази людей Google, коли вони мають повільний сайт WordPress. Я подивився на Google Autocomplete для “повільного WordPress …” і побачив деякі результати. Тоді я дійсно поставив себе в позицію мого пошукача, коли я переглянув “чому є wordpress” і побачив, як він завершив фразу “чому wordpress так повільно” цим ключовим словом вгорі. Під ним у автозавершенні є багато варіантів, що свідчить про те, що ключове слово має достатню кількість пошукових запитів. Це також в моїй конкуренції, якщо ви введете ключове слово Google за допомогою MozBar. У нас є переможець!

І так народився мій пост у блозі: Чому WordPress повільний (і 7 способів виправити це)

Люди читають мій посібник, розуміють, що вони не мають технічної майстерності, щоб все робити, і деякі запитують. Цілком випадково, що це сталося, коли я писав це повідомлення (серйозно, я не отримував жодного з них тижнями), але я буквально щойно отримав цей коментар 3 години тому:

Запит

Оновлення (2018): Цей посібник зараз є одним з найпопулярніших навчальних посібників на моєму веб-сайті!

2.5. Кілька ключових слів (синоніми)

Все, що вам потрібно зробити, – це дослідити синонім основного ключового слова, а потім включити обидва в заголовок сторінки, назву SEO та метаопис. Це FAR – найважливіша частина, але ви також можете розпорошити своє вторинне ключове слово 1-2 рази у своєму вмісті. НЕ потрібно включати обидва як повні ключові слова (точні збіги), інакше ваш заголовок буде виглядати спам. Створення заголовок, який звучить приємно І включає часткові збіги – це шлях.

Ось приклад:

Крок 1: Дослідіть своє основне ключове слово …

Вторинні ключові слова

Крок 2: Дослідіть своє вторинне ключове слово …

Ключове слово вторинного фокусування
Крок 3: Напишіть заголовок, який містить і те, і все ще добре звучить …

Заголовок

Крок 4: Ранг за обома ключовими словами …

фокус-ключове слово-1

фокус-ключове слово-2

Ви можете використовувати ту саму стратегію в метаописі та (порядно) в тілі вмісту.

3. Оптимізація вмісту

Тепер, коли у вас є ключові слова Yoast focus, ви можете почати оптимізувати вміст! Включивши ключове слово у “всі потрібні місця” – це лише 1 невелика частина, ви дійсно повинні прочитати розділ щодо оптимізації контенту в моєму посібнику з WordPress SEO. Обіцяю, що ти багато чого навчишся.

Пам’ятайте: лише націлювання на 1 ключове слово на сторінку (за винятком синонімів)

На одній сторінці можуть бути націлені лише синоніми. Це тому, що Google хоче показати найрелевантніші результати, тому ключові слова, які означають дві різні речі, повинні мати свою сторінку.

Одиночні ключові слова

Часті запитання

&# x1f6a6; Як знайти хороші ключові слова з фокусом?

Найкращі ключові слова мають баланс між щомісячними пошуками, низькою конкуренцією та високою прибутковістю. Зазвичай ви можете вибрати лише два. Наприклад, якщо високорентабельне ключове слово не має багатьох пошукових запитів, але має низьку конкуренцію, займіться цим.

&# x1f6a6; Як дізнатися, наскільки конкурентоспроможне ключове слово?

Укажіть ключове слово та подивіться найкращі результати. Чи добре вони роблять роботу з висвітлення теми? Це з веб-сайту органу влади? У них високий авторитет домену + сторінок (ви можете перевірити це в розширенні Chrome MozBar)? Якщо так, це ключове слово може бути занадто конкурентоспроможним.

&# x1f6a6; Які найкращі інструменти дослідження ключових слів?

Мої чотири найпопулярніші інструменти дослідження ключових слів – Google Autocomplete, розширення MozBar Chrome (для перевірки конкуренції за допомогою домену та повноважень кожного результату пошуку), HubShout WebGrader (для пошуку ключових слів конкурента) та Ключові слова скрізь, щоб дізнатись щомісячні пошукові ключові слова та передбачувана конкуренція.

&# x1f6a6; Як дізнатися, скільки пошукових запитів має ключове слово?

Ключові слова скрізь і Ahrefs показують, скільки щомісячних пошукових запитів за ключовим словом.

&# x1f6a6; Чи слід орієнтуватися на широкі або конкретні ключові слова (з довгим хвостом)?

Я рекомендував орієнтуватися на конкретні ключові слова з довгим хвостом у 95% часу. Вони набагато менш конкурентоспроможні і приносять більш цілеспрямованого відвідувача на ваш сайт. Нові веб-сайти або ті, хто має проблеми з SEO, завжди повинні починати з націлювання на конкретні ключові слова з довгим хвостом.

&# x1f6a6; Як націлити кілька ключових слів (синонімів)?

Знайдіть дуже схожі ключові слова. Це можуть бути синоніми або навіть ключові слова з датою, які включають поточний рік, якщо це тема, що залежить від часу. Використовуйте основне ключове слово у заголовку сторінки, URL-адресі, назви SEO, метаописі та декількох разів у вмісті. Вторинне ключове слово має бути розповсюджене в цих областях як часткове збіг – воно не повинно бути точним!

&# x1f6a6; Як щодо планувальника ключових слів Google?

Не використовуйте Google Планувальник ключових слів для дослідження ключових слів SEO. Він розроблений спеціально для AdWords, і конкуренція також відображається в Adwords, а не в органічних результатах пошуку.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, поділіться – я вдячний. І якщо у вас є якісь питання щодо ключових слів фокусу Yoast або Yoast взагалі, залиште мені рядок у коментарях.

Ура,
Том

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector