Огляд Yoast SEO Premium – чи варто це $ 89 / рік? (Спойлер: я б не використовував його, якби не робив WordPress SEO для своєї штатної роботи)

Як штатний блогер WordPress SEO, це мій обов’язок Yoast SEO Premium.


Але якщо чесно, я не мав би премію Yoast, якби не займався WordPress SEO на життя. SEO-аналіз Yoast стає марним при націлюванні на ключові слова з декількома фокусами, там є безліч безкоштовних плагінів для переадресації, і мені не потрібна функція розуміння вмісту, яка говорить мені, які слова я використовую найбільше на сторінці. І якщо вам потрібні внутрішні пропозиції щодо посилань, ви повинні краще ознайомитись зі своїм вмістом і чим читачі будуть корисними – не майте інструменту зробити це за вас.

Мені подобається, як премійна версія автоматично створює переадресацію, коли я змінюю постійні посилання (чогось більшість інших плагінів для переадресації не роблять), але це буквально єдина функція преміум, яку я використовую. Інакше цей плагін преміум-класу сидить на моїй інформаційній панелі WordPress, ледь використовується, збираючи $ 89 / рік, поки я пишу цей огляд про те, як мені не подобається Yoast premium. Іронія всього цього: /

Я поважаю Yoast, оскільки їхній безкоштовний плагін SEO має більшість речей, які вам потрібні, але преміум-версія для мене просто не варта. Я покажу тобі, що насправді робить кожна функція, щоб ти міг сам прийняти рішення. Ви можете залишити мені коментар, якщо у вас є питання.

Yoast-SEO-Premium

1. Оптимізація ключових слів

Yoast SEO Premium дозволяє налаштувати ключові слова з декількома фокусами (до 5), але існує СПЕЦІФІЧНА СТРАТЕГІЯ для цього. Коли ви обидва ключові слова Google, результати пошуку повинні бути майже однаковими (той самий намір пошуку). Щоб оптимізувати обидва, основне ключове слово зазвичай використовується як an точна відповідність тоді як вашим вторинним ключовим словом має бути а часткова відповідність. Дивіться приклад нижче … хитрість полягає в тому, щоб поширити окремі слова з другої фрази у своєму вмісті (зокрема, у заголовку сторінки, назви Yoast SEO та мета описі).

Оскільки для другого ключового слова ви будете використовувати лише часткові збіги (а Yoast виявляє лише точні збіги ключових слів), багато хто з ваших куль не буде зеленим в SEO-аналізі Yoast. Це на 100% нормально при націлюванні на вторинні ключові слова, тому ви можете їх ігнорувати.

Йоаст-кілька-фокус-ключові слова

Я займаю №1 за обома ключовими словами, використовуючи цю стратегію …

фокус-ключове слово-1

фокус-ключове слово-2

Не забудьте дослідити як основне, так і вторинне ключове слово, щоб ви знали, що їх шукають (використовуючи Google Автозаповнення) та переконайтеся, що вони не надто конкурентоспроможні (використовуючи Моз-бар). Це лише найосновніші стратегії дослідження ключових слів, і я пропоную прочитати мій посібник далі Йоаст фокус ключові слова якщо ви хочете переконатися, що ви вибираєте найкращі ключові слова.

Вторинні ключові слова

Ключове слово вторинного фокусування

Поради щодо орієнтації на кілька ключових слів фокусування

 • Вторинні ключові слова повинні бути досліджені (як і ваші основні)
 • Вторинні ключові слова повинні мати такий самий намір пошуку, як і основне
 • Складіть заголовок, назву SEO, метаопис, щоб добре читати та включати ключові слова
 • Часткове збіг для вторинних ключових слів запобігає заповненню спам-ключових слів
 • Ігноруйте SEO-аналіз для вторинних ключових слів, оскільки використовуються часткові збіги

Висновок: кулі Йоаста зеленіють лише тоді, коли ви використовуєте ключові слова з точним фокусом (вторинні ключові слова зазвичай використовуються як часткові збіги), тому SEO аналіз стає непотрібним для вторинних ключових слів. Це добре для відстеження їх, а не для оптимізації вмісту.

2. Попередній перегляд вашої сторінки

Попередній перегляд у соціальних мережах покаже вам, як виглядає сторінка / публікація, коли вони поділяються у Facebook та Twitter. Yoast (безкоштовна версія) дозволяє завантажувати власні зображення (які вам потрібно буде створити), щоб ваше зображення виглядало приємно при спільному використанні в цих мережах. Поки ви створюєте ці зображення та завантажуєте їх за допомогою Yoast, немає необхідності попереднього перегляду зображення, оскільки воно буде форматуватися просто чудово.

У налаштуваннях “Соціальні” Yoast увімкніть метадані Facebook та Twitter …

yoast-facebook-мета-дані

yoast-twitter-метадані

Редагуючи сторінку чи публікацію, прокрутіть униз до Yoast та натисніть опцію «поділитися», і ви побачите, що зображення за замовчуванням, ймовірно, не виглядає добре. Ви побачите можливість завантажувати власні зображення для Facebook та Twitter – і Yoast підкаже правильні розміри. Facebook – це (1200 x 630px), Twitter – (1024 x 512px). Після завантаження цих зображень вони виглядатимуть набагато, набагато приємніше.

yoast-social-превью

Як це виглядає, коли я ділюся цим дописом у Facebook…

facebook-акція

Висновок: доки ви завантажуєте власні зображення на кожну сторінку / публікацію на вкладці соціальних мереж Yoast (використовуючи піктограму «поділитися» в аналізі SEO) з правильними розмірами для Facebook (1200 x 630px) та Twitter (1024 x 512px) , ваш вміст буде ідеально відформатований у цих соціальних мережах. Не потрібно попередньо переглядати, як виглядає вміст / зображення. Але якщо ви все ще хочете переглянути попередній перегляд, скопіюйте URL-адресу цієї сторінки та вставте її у статус Facebook / Twitter.

3. Перевірка читаності

Перевірка перевірки повідомляє, чи є ваші пропозиції / абзаци занадто короткими, довгими, чи використовуєте ви перехідні слова, і оцінює, наскільки добре ви пишете. Звичайно, ви не повинні писати надто довгі абзаци з друкарськими помилками, але інструмент не може правильно оцінити, що ви пишете! Я ніколи не використовую його, і не знаходжу аналізу читабельності чи читання тесту на плоті корисний.

Деякі функції премії Yoast ви можете ввімкнути за допомогою SEO > Загальні > Особливості …

Особливості Yoast-Premium

4. Повний контроль над вашими сухарями

Якщо вам потрібно плагін менеджера панірування, там багато. Більшість дозволяє вам робити те, що робить премія Yoast, встановити первинна категорія для вашої посади та визначити таксономію.

5. Немає копій вмісту

Siteliner це найпростіший спосіб пошуку дублікату вмісту, і це зазвичай тому, що ви індексуєте теги / категорії в своїх налаштуваннях Yoast (здебільшого я рекомендую не показувати їх у результатах пошуку). Yoast насправді не перевіряє наявність дубліката вмісту – він просто дозволяє встановити канонічну URL-адресу, якщо у вас є 2 URL-адреси, які показують той самий вміст (який більшість людей не робить).

Yoast-Canonical-URL

6. Технічні речі на задньому плані

З Yoast SEO Premium ви можете:

 • Редагувати robots.txt
 • Редагування файлів .htaccess
 • Очистіть URL-адреси
 • Створіть та оновіть ваші мапи сайту

Ви раніше мали змогу зробити більшу частину цього за допомогою безкоштовної версії Yoast SEO, але тепер вони зробили цю преміальну функцію. Наприклад, ви раніше могли контролювати, який вміст міститься у вашій мапі сайту (сторінки, публікації, категорії, теги тощо), але тепер Yoast змушує вас платити за це: /

7. Автоматичні оновлення та оновлення

Йоаст каже

Ми оновлюємо Плагін Yoast SEO кожні 2 тижні. Таким чином ви впевнені, що ваш веб-сайт оптимізований для останньої версії алгоритму Google.

Цілком смішно думати, що плагін SEO не дозволить оптимізувати ваш веб-сайт, коли з’являться нові оновлення Google. Здебільшого Panda / Penguin просто нагороджують веб-сайти високоякісним вмістом / посиланнями. Йоаст не аналізує посилання на ваш сайт і (окрім того, щоб сказати, що ваш вміст занадто короткий або має низьку оцінку читабельності), він також не може сказати, чи добре ви вміст. Включення відео чи інфографіки може призвести до ВСІХ різниць у світі на сторінці SEO, але Yoast не може їх виявити. Хоча я не сподіваюся, що будь-який плагін для SEO їх виявить, це сміливе твердження про те, що Yoast захистить вас від оновлень Google, коли чітко, це неправда..

8. Внутрішні зв’язки пропозицій

Під час редагування публікації Yoast Premium відобразить пропозиції щодо внутрішніх посилань праворуч на інформаційній панелі. Я ніколи не використовую це і вставляю всі свої посилання вручну – я не збираюся вводити посилання лише заради SEO – я використовую їх лише тоді, коли моїм читачам потрібна роз’яснювальна інформація з написаного нами підручника. З цієї причини я його не використовую. Ця функція також споживає процесор, який може сповільнити ваш веб-сайт / інформаційну панель, оскільки кожен раз ви редагуєте сторінку / публікацію, Yoast висуває пропозиції.

Йоаст-внутрішній зв'язок

Висновок: внутрішні посилання чудово підходять для SEO, але не вкладайте їх, якщо вони не корисні читачам. Оскільки Yoast перевірятиме відповідні внутрішні посилання щоразу, коли ви редагуєте сторінку / публікацію, це збільшить споживання процесора. Я вважаю за краще вставляти посилання вручну, оскільки це більш персоналізовано.

9. Інформація про зміст

Інформація про вміст показує, які слова ви використовували найбільше на сторінці. Щільність ключових слів ледь має значення, і Yoast вже підраховує, скільки разів ви використовували ключове слово у фокусі (частина щільності ключових слів в SEO-аналізі), тож навіщо вам це потрібно? Ви не.

Yoast-SEO-Metabox-Insights

Висновок: чи дійсно вам потрібно знати, які слова ви найбільше використовували на сторінці? Щільність ключових слів ледь не має значення, і ви, мабуть, природно поговорите про свою тему (ключове слово).

10. Менеджер з перенаправлення

Yoast SEO Premium поставляється з менеджером переспрямування, щоб ви могли виправити помилки сканування (несправні URL-адреси, спричинені зміною постійних посилань, видаленням сторінок тощо). У багатьох веб-сайтах часто є 100 з них.

Інструкції

 1. Перевірте Пошукова консоль Google з Yoast під SEO → Загальні → Інструменти для веб-майстрів
 2. Аутентифікуйте Yoast за допомогою консолі пошуку Google під SEO → Search Console
 3. Зачекайте кілька днів, щоб дані заповнилися (повне населення часто займає кілька тижнів)
 4. Виправте всі помилки сканування в розділі Пошукова консоль за допомогою менеджера переадресації Yoast

yoast-сканування-помилки

yoast-перенаправлення-менеджер

Типи перенаправлення – за замовчуванням 301 (постійне) переадресація, але Yoast також має інші варіанти:

типи йоаст-перенаправлення

Автоматичні перенаправлення – Якщо ви зміните постійні посилання, Yoast автоматично створить переспрямування, що є найкращою функцією менеджера переадресації. Це не спрацьовує, якщо ви запускаєте новий веб-сайт із новими постійними посиланнями, саме коли ви змінюєте їх на інформаційній панелі.

автоматичне переадресація

Імпорт існуючих перенаправлень – якщо ви вже налаштовуєте переадресацію через Плагін перенаправлення або .htaccess, ви можете імпортувати їх в Yoast. Для плагіна перенаправлення ви побачите опцію в розділі SEO → Інструменти → Імпорт / Експорт → Імпорт з інших плагінів SEO. потім виберіть “Важливо від перенаправлення” (див. нижче). Для .htaccess слідкуйте Інструкції Yoast щодо переадресації.

Yoast Redirect Manager vs. Безкоштовний плагін для перенаправлення
Якщо ви просто шукаєте простий спосіб виправити помилки сканування, ви можете скористатися безкоштовним Швидкий модуль для перенаправлення сторінки / публікації. Yoast дозволяє лише створювати 1 переспрямування одночасно, тоді як цей безкоштовний плагін дозволяє 3. Це може заощадити багато часу, особливо якщо у вас сотні помилок сканування.

301 Приклад перенаправлення

Висновок: там є безліч безкоштовних плагінів для переадресації, як-от плагін Quick Page / Post Redirect, який простий і робить фантастичну роботу. Єдина основна перевага Yoast, полягає в тому, що якщо ви зміните посилання на сторінку, вони автоматично створять переспрямування на нову URL-адресу. Але якщо вам потрібно налаштувати їх багато, менеджер переадресації Yoast дозволяє вам робити лише 1 за один раз.

Плюси менеджера з перенаправлення

 • Дозволяє імпортувати переадресації із плагіна перенаправлення та .htaccess
 • Поставляється з декількома параметрами переадресації: 301 (за замовчуванням), 302, 307, 410, 451

Мінус-менеджер з перенаправлення

 • Існуючі переадресації з інших плагінів потрібно додавати вручну
 • Одночасно можна налаштувати лише 1 переадресацію
 • Якщо вам доведеться імпортувати переадресації вручну, ви отримуватимете повідомлення щоразу, коли додаєте переспрямування (стає дратує)

11. Фокусуйте експорт ключових слів

Надає додатковий варіант у налаштуваннях Yoast (Інструменти) > Імпорт та експорт) для експорту всіх ключових слів фокусування, показника SEO / читабельності кожної сторінки та деякої додаткової інформації про SEO.

Йоаст-експорт-фокус-ключові слова

Висновок: якщо ви робите аудит SEO та хочете переглянути весь список ключових слів, це може заощадити час. В іншому випадку ви можете просто перейти через кожну сторінку та переглянути її ключові слова.

12. 1 рік безкоштовного доступу до супроводу 24/7

Висновок: я визнаю, що ніколи не використовував преміальну підтримку Yoast, але чув неоднозначні думки, і багато разів вони просто направляють вас до написаних ними навчальних посібників. Вони не налаштують плагін для вас і не переглянуть ваш веб-сайт – це всі платні послуги, які вони пропонують. Але якщо вам потрібен підручник, який розбиває Yoast на 3 основні етапи (налаштування параметрів, дослідження ключових слів фокусування, оптимізація вмісту), я маю ґрунтовний підручник для цього.

Висновок – ви можете цього хотіти, але цього вам не потрібно

Встановлення будь-якого плагіну SEO не покращить автоматично ваше SEO – це те саме, що і премія Yoast SEO. Так, це дає додаткові можливості, але ви фактично ними будете користуватися ??? Окрім їхнього менеджера переспрямування (для якого я легко можу використовувати інший плагін для переадресації), я не хочу. Більшість людей не знижують основи SEO, тому замість того, щоб думати про додаткові можливості, зосередьтеся на тому, що насправді має значення. Нижче наведено 3 основні кроки щодо правильного використання БЕЗКОШТОВНОГО плагіну Yoast.

 1. Налаштуйте налаштування Yoast
 2. Дослідження ключових слів
 3. Оптимізація вмісту

Моя Підручник з Йоастом перегляне вас через усе це, і вам не потрібна преміальна версія для цього. У ньому є 500+ коментарів і його використано 150 000+ людей – я б точно прочитав це.

23. Часті питання

&# x1f6a6; Чи варто того Yoast SEO Premium??

Ні, це не. Функція ключових слів з декількома фокусами в значній мірі марна, перенаправлення можна налаштувати за допомогою безкоштовних плагінів переадресації, і нічого в Yoast Premium безпосередньо не покращує ваше SEO. Це не коштує $ 89 / рік. Я маю це лише тому, що пишу SEO-огляди / посібники на життя.

&# x1f6a6; Чи корисні кілька варіантів ключових слів?

Ні, це не корисно, оскільки вторинні ключові слова зазвичай використовуються як часткові збіги, і Yoast їх не виявить, тому SEO аналіз стає непотрібним для вторинних ключових слів.

&# x1f6a6; Чи можна переспрямувати налаштування за допомогою безкоштовного плагіна?

Вони впевнені, що можуть. Перенаправлення або швидке перенаправлення сторінки / публікації – це два (безкоштовні) плагіни, які можна використовувати для налаштування переадресацій або використання .htaccess, тому плагін вам навіть не потрібен..

&# x1f6a6; Чи Yoast Premium постійно оновлює ваш сайт за алгоритмом Google?

Не в останню чергу. Це божевільно, що вони заявляють про це, оскільки Yoast не має нічого спільного з якістю ваших посилань, тонким вмістом або навіть вибором хороших ключових слів. У оновленнях Google є багато факторів, і думати, що Yoast якось захищає вас від цих оновлень, абсолютно не відповідає дійсності. Ця претензія Йоаста помилкова.

&# x1f6a6; Чи корисна функція внутрішнього зв’язку?

У мене є Yoast Premium (тільки тому, що я пишу відгуки на життя) і не використовую їх функцію внутрішнього зв’язку. Поки ви пам’ятаєте додавати внутрішні посилання до свого вмісту (який у будь-якому випадку вам слід), підрахунок внутрішніх посилань на кожен окремий пост є трохи нав’язливим.

&# x1f6a6; Чи хороша підтримка премії Yoast?

Вони не перевірять, не ввійдуть у систему чи допоможуть вам оптимізувати ваш сайт. Вони здебільшого будуть направляти вас до написаних вами навчальних посібників. Я б не купував Yoast Premium за це, або взагалі.

Ви згодні? Повідомте мене, якщо у вас є питання :)

Ура,
Том

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map