Параметри SEO Ideal Yoast WordPress: Повне керівництво з оптимізації WordPress за допомогою плагіна Yoast (Оновлено 2019, V.11.7.0)

Yoast-WordPress-SEO-Plugin-Settings


У кожного є Йоаст, але мало хто використовує його правильно.

Не хвилюйтесь. Цей підручник розбиває його на 3 ключових кроки: налаштування налаштувань Yoast SEO (включаючи додавання сторінок AMP для швидшого завантаження мобільних сторінок), дослідження ключових слів фокусу з довгим хвостом, і оптимізація контенту (там є більше, ніж зелені вогні). Я також покажу вам, як підключити Yoast до консолі пошуку Google, щоб ви могли виправити помилки сканування (зламані сторінки).

Це ПОПОВНЕ керівництво Yoast. Якщо у вас немає Yoast, перейдіть до плагінів → додайте нові → пошук Yoast SEO → встановити / активувати. Якщо у вас вже є Yoast, переконайтеся, що вона оновлена ​​до останньої версії. Залиште коментар, якщо у вас є питання, і якщо вам подобається цей підручник, ознайомтеся з іншими моїми посібниками, такими як мій SEO WordPress та Посібник зі швидкості WordPress які обидва смішно хороші.

1. Загальні
2. Пошук Зовнішній вигляд
3. Пошукова консоль
4. Соціальна
5. Інструменти
6. Преміум
7. AMP
8. Імпортуйте мої налаштування Yoast
9. Фокусні ключові слова
10. Оптимізація вмісту
11. Анатомія ідеально оптимізованої сторінки2018-Yoast-SEO-Plugin-Settings

Важливі речі, які слід знати перед використанням Yoast

Люди витрачають занадто багато часу на те, щоб отримати зелене світло і недостатньо часу на дослідження ключових слів (або покращити їх вміст краще, ніж той, хто має найкращі результати). Перш ніж почати, прочитайте ці поради, щоб не витрачати свій час, що є серйозною проблемою, коли люди використовують Yoast.

 • Не одержимо зеленими вогнями – перевіряй Сторінка SEO-інфографіки Backlinko
 • Не слід сліпо вибирати ключові слова – шукайте довгі хвости (3+ словосполучення) в Google Автозаповнення, а потім Google це, щоб побачити, чи найкращі результати висвітлюють тему широко
 • Не вводьте ключові слова у своєму вмісті, щоб спробувати отримати зелений світло (це спам)
 • Хороший на сторінці SEO означає створення вичерпного вмісту (3 000+ слів, відео тощо)
 • Найважливіше місце для використання ключового слова фокуса – це заголовок сторінки, URL-адреса, SEO-заголовок, мета-опис та один раз у першій пару пропозицій змісту. Це воно!
 • Yoast (і всі SEO плагіни) роблять дуже мало для роботи на сторінці SEO – більшість із них є порадою. Витратьте більше часу на дослідження ключових слів і додайте HTML-вміст до більш довгих публікацій.

Версія 11.0 представляє схему
* Йоаст зробив великі вдосконалення схеми протягом версія 11.0 (перевірити їх Відео YouTube звільнення). Вам нічого не потрібно робити крім оновлення плагіна, але це може допомогти покращити багаті результати при відображенні продуктів, огляди, рецепти, події та інші типи даних. Я все ще використовую плагін для показу “зірок огляду” в Google (я використовую WP Review), але в ідеалі незабаром вам не потрібно буде.

1. Загальне

Панель приладів
Налаштування панелі інструментів Yoast

Особливості
Особливості Yoast

Нижче наведено скріншот кожної функції:
Я відключив декілька з них… Я не використовую Аналіз читабельності, оскільки мені не потрібно Йоаст «оцінювати» мій вміст (наприклад, чи занадто довгі мої речення). Я природним чином використовую внутрішні посилання у своєму вмісті, і мені не потрібен лічильник текстових посилань Yoast, який нагадує мені додати їх. Мені не потрібно Ryte постійно перевіряти, чи індексується мій сайт у пошукових системах (це очевидно), і я ніколи не використовую спадне меню адміністратора Yoast. Подивіться, які функції вам подобаються, увімкніть їх та відключіть інші.

Аналіз SEO

Аналіз читабельності
Аналіз читабельності Yoast

Зміст кутового каменю
Yoast-Cornerstone-Зміст

Cornerstone-Content-Filter

Лічильник текстових посилань
Yoast-Text-Link-Counter-Feature

Інформація
Інформація про вміст Yoast

Посилання щодо пропозицій
Йоаст-внутрішній зв'язок

XML мапи сайту
Налаштування Yoast-XML-мапи сайту

Інтеграція рите
Йоаст-Ріт-Аналіз

Меню панелі адміністратора
Yoast-Admin-Bar-Menu

Безпека: Немає розширених налаштувань для авторів
Yoast-Advanced-Settings

Інструменти для веб-майстрів
Далі ми підпишемося на кожен Інструмент для веб-майстрів (Google/Бінг/Яндекс/Байду) і перевірити кожного за допомогою Метод верифікації HTML. Тоді ми можемо надіслати на них вашу мапу сайту Yoast XML. Я особисто релігійно використовую пошукову консоль Google для виправлення зламаних сторінок (помилки сканування) з переспрямуванням, використання Пошук Analytics щоб знайти ключові слова / сторінки, за якими я класифікуюсь, Поліпшення HTML виправляти помилки в SEO-заголовках + метаописаннях і відстежувати проблеми мобільного / безпеки, а також посилання на мій сайт. Ось мій повний підручник з пошукової консолі Google, який я б точно пропустив.

Інструменти Yoast-Webmaster

Перевірте Інструменти для веб-майстрів

 • Зареєструйтесь Пошукова консоль Google
 • Виберіть Метод підтвердження тегів HTML
 • Скопіюйте код і вставте в поле консолі пошуку Google
 • Видалити все поза цитатами (включаючи цитати)
 • Збережіть зміни в Yoast
 • Натисніть “Підтвердити” в консолі пошуку Google
 • Повторіть для Бінг / Яндекс (Найбільша в Росії пошукова система)
 • Я не користуюся Інструменти для веб-майстрів Baidu оскільки це заплутано, оскільки я не читаю китайську мову, і вам потрібен китайський номер телефону, але ви можете прочитати це навчальний посібник якщо ви хочете спробувати
 • Обов’язково прочитайте розділ Пошукової консолі цього підручника або перегляньте моє повне керівництво

Надішліть свою Sitemap для Yoast XML в Google + Bing + Яндекс

 • У Yoast перейдіть до Загальних → Особливості → XML Sitemap
 • Клацніть піктограму знака питання за допомогою параметра XML Sitemap
 • Клацніть посилання на мапу сайту XML
 • Скопіюйте останнє минуле URL-адреси: /sitemap_index.xml
 • Увійдіть у пошукову консоль Google
 • Ліворуч перейдіть до Сканування → Мапи сайту
 • Вставте останню частину вашої URL-адреси сайта в пошукову консоль Google
 • Тестуйте та подайте
 • Повторіть для Bing + Яндекс

Налаштування Yoast-XML-мапи сайту

Карта сайту Yoast

2. Пошуковий вигляд

Загальні
Yoast-General-Settings

Роздільник заголовків – при використанні змінних фрагментів це тире (або інший спеціальний символ), який зазвичай знаходиться між назвою сторінки / публікації та назвою сайту. Приклад: Назва сторінки Назва сайту.

Змінні фрагмента – шаблони, що використовуються лише для SEO назв / метаописів, ЯКЩО ви забудете їх написати, чого ви ніколи не забудете зробити. Поки ви пишете це вручну, вони не мають значення. Ви повинні витратити час на їх написання, щоб вони звучали приємніше, ніж шаблон.

Основні змінні Yoast

Чому не варто їх використовувати …

Заголовок цієї публікації, який ви читаєте, має 160 символів (що перевищує обмеження до 60 символів для заголовків SEO). Якби я покладався на Yoast, щоб створити свій SEO-заголовок за допомогою змінних фрагментів, це було б довше 60 символів і відрізалося, зробивши мій фрагмент жахливим. Натомість я написав це сам, щоб він гарно читав: The Ideal Yoast WordPress SEO Plugin Settings (2018, версія 7.9).

Іменні фрагменти Yoast-Snippet

Домашня сторінка – домашня сторінка зазвичай орієнтована на широке ключове слово щодо вашого основного товару / послуги (наприклад, Чиказький весільний фотограф). Використовуйте це на своїй головній сторінці SEO-заголовок + метаопис:

Домашня сторінка-фрагмент

Типи вмісту
Yoast-Content-Type-Settings-Settings

Показати повідомлення в результатах пошуку – контролювати, чи індексуються публікації / сторінки в пошукових системах.

Дата у попередньому перегляді фрагмента – додавання дат до ваших фрагментів (зокрема, додавання їх до статей, що залежать від часу) робить вміст виглядає новим і може значно збільшити показник кліків.

Дата публікації

Окрім того, щоб це ввімкнути в Yoast, вам також потрібно додати “пост-модифіковану дату” у верхню частину своїх публікацій (так звану мета-секцію вступу). Для мене це в Генезис Прості редагування налаштування…

Запис мета

Ось як це виглядає на посаді …

Дата зміни публікації

Тепер, коли ви оновлюєте публікацію, дата змінення публікації оновлюється до поточного дня та оновлюється в результатах пошуку. Так, ви можете пройти ВСІ повідомлення та зробити свій вміст абсолютно новим. Але не зловживайте цим, я намагаюся робити це лише коли я оновлюю статтю, залежну від часу.

Оновлення допису WordPress

Yoast SEO Meta Box – це SEO-аналіз із рекомендаціями щодо оптимізації контенту. Ви обов’язково хочете, щоб це було для сторінок, публікацій та сторінок категорій блогу, якщо ви їх оптимізуєте.

ЗМІ
Yoast-Media-Settings

Таксономії
Yoast-Таксономії-налаштування

Який вміст не повинен відображатися в результатах пошуку – теги, категорії портфоліо, слайд-шоу, формат та інший не корисний контент зазвичай не повинні відображатися в результатах пошуку. Теги зазвичай спричиняють повторюваний вміст у Siteliner. Якщо у вас є гарне портфоліо або сторінки ваших категорій блогу добре розроблені з багатьма статтями під цією категорією, обов’язково включайте його в результати пошуку. Але якщо ви не витратили більше 30 секунд на цій сторінці, не індексуйте її.

Архіви
Yoast-Archives-Settings

Панірувальні сухарі
Yoast-Breadcrumbs-Settings

Панірувальні сухарі – текст навігації, який з’являється у верхній частині вашого вмісту:

Панірувальні сухарі

Це допомагає користувачам та пошуковим системам дізнатися ваш контент та структуру сайту. Я не використовую панірувальні сухарі, щоб запобігти захаращенню, але рекомендую їх, якщо ви не заперечуєте над зайвим текстом. До включити панірувальні сухарі, додайте цей код до редактора → Index.php, вставивши його під get_header ();

get_header (); ?>

<?php if (function_exists (‘yoast_breadcrumb’)) {
yoast_breadcrumb (‘

‘,’

‘);
} ?>

RSS
Yoast-RSS-налаштування

3. Пошук консолі

Аутентифікуйте Yoast за допомогою консолі пошуку Google – це вам покаже помилки сканування (зламані сторінки на вашому сайті), щоб ви могли перенаправити їх на потрібну сторінку свого сайту. У вас може бути багато таких, якщо ви коли-небудь змінювали постійні посилання, видаляли сторінки чи переносили веб-сайт. Вам потрібно буде підтвердити пошукову консоль у розділі “Загальні → Інструменти для веб-майстрів”, перш ніж продовжувати. Після перевірки перейдіть сюди і натисніть “Отримати код авторизації Google”, і він запропонує виконати кроки.

перевірка автентичності yoast-search-console

Виправлення помилок сканування за допомогою переспрямувань – після автентифікації пошукової консолі надайте їй кілька хвилин (або годин), щоб Google міг заповнити ваші помилки сканування. Ви зрештою побачите помилки (сторінка не знайдена, помилки сервера, програмне забезпечення 404…). Ви повинні виправити ВСІ ці, встановивши 301 переадресацію, яка постачається разом Yoast SEO Premium, або спробуйте скористатися безкоштовною Швидкий модуль для перенаправлення сторінки / публікації

помилки yoast-search-console-сканування

Налаштування переспрямувань – встановити переспрямування 301 за допомогою модуля швидкої сторінки / публікації перенаправлення, встановіть плагін та перейдіть до Швидкого переадресації → Швидкі перенаправлення (ліва вкладка в WordPress). Введіть URL-адресу від Yoast, а потім введіть правильну URL-адресу (найрелевантніша сторінка або публікація на вашому веб-сайті)…

301 Приклад перенаправлення

Більше оптимізацій пошукової консолі Google – виправлення помилок сканування – це лише один із багатьох способів оптимізувати ваш сайт WordPress за допомогою консолі пошуку Google. Я настійно рекомендую переглянути моє Підручник пошукової консолі Google щоб дізнатися про багаті фрагменти, міжнародне націлювання, проблеми безпеки, аналітика пошуку та інші важливі частини вашого WordPress SEO.

Пошукова консоль Google

4. Соціальний

Заповнення соціальних налаштувань Yoast допомагає Google дізнатися про ваші профілі, але головне ввімкнути метадані кожної соціальної мережі. Це дозволяє завантажувати власну графіку на кожну сторінку / публікацію, що робить її формат мініатюр зображення належним чином, коли ця сторінка надається в соціальних мережах. Це те, що Facebook Open GraphКартки Twitter, і Метадані Google+ робить.

Рахунки
йост-соціальні установки

Facebook
Yoast-Facebook-Settings

Ідентифікатор додатка Facebook – якщо ви створив додаток Facebook, знайти своє ідентифікатор програми і введіть його сюди. Ось підручник з як створити додаток Facebook і що це робить.

Twitter
Yoast-Twitter-Settings

Pinterest
налаштування pinterest

Вам потрібно буде виконати кілька додаткових кроків підтвердьте свій сайт Pinterest.

Google+
* Не впевнені, чому вони все ще мають варіанти для того, що Google припинив.

google-tab

Оптимізація соціальних медіа – Після ввімкнення метаданих для кожної соціальної мережі ви можете завантажувати власні зображення в соціальних мережах у розділ аналізу SEO в Yoast, використовуючи посилання “поділитися” (див. Нижче). Це робить належним чином формат мініатюр зображення вмісту, коли ця сторінка надається в соціальних мережах. Так, це означає, що вам потрібно буде створити 2 окремих графіки для кожної публікації.

 • Зображення у Facebook: 1200 x 630px
 • Зображення у Twitter: 1024 x 512 пікселів

Завантажте власну графіку у Facebook / Twitter …

йост-соціальна медіа-оптимізація

Добре робить ваш формат вмісту …

facebook-акція

Керування текстом реклами у Facebook із Yoast – якщо ви збільшуєте публікації, Facebook не дозволить вам змінити текст оголошення. Тому перед тим, як поділитися своїм дописом у Facebook, дайте йому назву, яку ви хочете, використовуючи поле “Facebook Title” Йоаста (яке може відрізнятися від назви SEO + мета опису). Якщо ваша назва Yoast Facebook не працює відразу, спробуйте очистити кеш вашого веб-сайту. Я виявив, що іноді може знадобитися кілька днів, щоб оновитись новою назвою та зображенням у Facebook.

Yoast Facebook Title

5. Інструменти

Йоаст-SEO-інструменти

Масовий редактор – редагувати назви та метаописи SEO масово (без необхідності переглядати кожну окрему сторінку / публікацію). Переконавшись у тому, що вони готові, можна значно збільшити рейтинг кліків зробивши ваші фрагменти більш привабливими для натискання на. Не забудьте включити ключове слово фокус допису в обох місцях. SNIPPETS ЛІТЕРАЛЬНО ПЕРЕДАЧА ВАШОГО SEO!

Йоаст-Навальний редактор

Файловий редактор – редагувати файли robots.txt та .htaccess.

Імпорт та експортімпортувати мої рекомендовані налаштування Yoast SEO або експортувати власні налаштування Yoast для використання на інших веб-сайтах, якими ви керуєте. Якщо ви зараз використовуєте інший плагін для WordPress SEO, скористайтеся вкладкою “Імпорт з інших плагінів SEO”, щоб перемістити свої дані SEO в Yoast.

import-tab

експорт-вкладка

yoast-seo-плагін-міграція

6. Премія

Yoast SEO Premium – це $ 89 / рік – я серйозно придбав його лише тому, що пишу підручники для WordPress SEO на життя. В іншому випадку я, мабуть, не мав би його … налаштування ключових слів із декількома фокусами не є корисним, є безліч безкоштовних плагінів для переадресації, а внутрішні пропозиції посилань + розуміння вмісту насправді не допомагають мені. Ось пояснення деяких виділених функцій …

Yoast-SEO-Premium

Оптимізація ключових слів (декілька ключових слів) – існує конкретна стратегія оптимізації вмісту для кількох ключових слів (див. Нижче). Вторинні ключові слова часто включаються як часткові сірники а це означає, що контрольний список SEO-аналізу практично марний, оскільки Yoast лише виявляє точний відповідність ключових слів Це допомагає вам відстежувати вторинні ключові слова на інформаційній панелі, щоб ви могли використовувати ці часткові збіги, але не сподівайтеся отримати багато зелених вогнів. Більше про націлювання на вторинні ключові слова майстерність хорошого SEO-заголовка + метаопис включати окремі слова з обох фраз – а не просто перераховувати ключові слова, які виглядають спам-файлами.

Ключові слова з декількома фокусами Yoast

Попередній перегляд вашої сторінки – доки ви завантажуєте користувацькі зображення у “варіант соціального обміну” Yoast, щоб ваше зображення було належним чином форматовано у Facebook та Twitter (крок 4), вам це не потрібно. Але якщо вам подобається бачити, як це виглядає безпосередньо в Yoast, щоб переконатися, що він виглядає добре, це все і робить.

yoast-social-превью

Посилання щодо пропозицій
Йоаст-внутрішній зв'язок

Інформація про вміст
Інформація про вміст Yoast

Менеджер перенаправлення – використовуйте це, щоб виправити помилки сканування (зламані сторінки) на вкладці пошукової консолі Yoast. Зробіть це, додавши стару та нову URL-адресу, щоб перенаправити кожну на найбільш відповідну сторінку. Якщо у вас вже є переспрямування з Плагін перенаправлення або .htaccess, ви можете імпортувати їх в Yoast. Хоча безкоштовний плагін, як Швидка перенаправлення сторінки / публікації робить те саме, менеджер переадресації Yoast автоматично налаштує переадресацію, якщо ви коли-небудь зміните постійну посилання …

автоматичне переадресація

Налаштування переадресації, перейдіть на вкладку Пошукової консолі Yoast і знайдіть свої помилки сканування …

Помилки Yoast-Search-Console-сканування

Тепер перейдіть до менеджера переадресації Yoast (або до розділу «Швидкі перенаправлення», якщо використовуєте модуль швидкої сторінки / публікації переадресації). Вставте зламану URL-адресу в поле “Стара URL-адреса”. Нова URL-адреса НЕ повинна бути завжди вашою домашньою сторінкою – вона повинна бути найближчою до вашої зламаної сторінки.

Йоаст-перенаправлення

Підтримка Premium – Я ніколи не користувався їх підтримкою, але ви отримуєте це з Yoast Premium.

7. AMP

Прискорені мобільні сторінки (AMP) – це проект Google, який дозволяє мобільним сторінкам завантажуватися швидше і додає знак “AMP” до ваших мобільних фрагментів. Хоча це звучить добре, зазвичай слід уникати AMP. Погляньте на дослідження Kinsta про те, як мобільні конверсії знизилися на 59% після додавання AMP. Прочитавши цю статтю, я вирішив відключити AMP на власному веб-сайті (і радий, що це зробив). Дизайн не настільки приємний, і це біль у попці. Збережіть собі неприємності – я б уникну цього.

підсилювачі

Інструкції AMP

 • Встановіть Плагін AMP від Automattic
 • Встановіть Клей для пластика Yoast SEO AMP якщо ви використовуєте Yoast
 • Додайте / підсилювач / на будь-яку сторінку вашого веб-сайту, щоб побачити, як вона виглядає і переконайтеся, що вона працює
 • Перейдіть у Налаштування Yoast → AMP, щоб змінити дизайн та включити власні типи публікацій
 • Зачекайте, поки Google переробить ваш сайт і додайте знак AMP в результати пошуку для мобільних пристроїв
 • Відвідайте Прискорені мобільні сторінки в розділі Пошукової консолі Google, щоб побачити помилки

Поширена проблема – це образи, що з’являються у верхній частині публікацій, коли ви, можливо, також не хочете їх. Для цього є робота, але вона не є досконалою. У вас може бути відсутність зображеного зображення, або ви можете встановити зображене зображення за замовчуванням у Yoast у розділі SEO → AMP → Дизайн → Зображення за замовчуванням. Це відображатиметься лише в тому випадку, якщо встановлено НЕ зображене зображення, але якщо таке є, те саме відображатиметься у верхній частині публікації. Можна читати Посібник з AMP Yoast але я в основному просто підсумував це.

Якщо ви використовуєте Cloudflare, увімкніть прискорені мобільні зв’язки і показати логотип AMP…

Cloudflare прискорені мобільні посилання

8. Імпортуйте мої налаштування Yoast

Щоб використовувати мої налаштування Yoast, завантажте zip-файл та завантажте його в розділі SEO → Інструменти → Імпорт та експорт → Імпорт. Це налаштовує налаштування, воно не видаляє ключові слова фокусу чи метадані.

Завантажити мої налаштування Yoast (оновлено 9.03.2018)

Що ще потрібно зробити:

 • Загальні → Інструменти для веб-майстрів (підтвердьте свій сайт за допомогою Google / Bing / Яндекс)
 • Зовнішній вигляд пошуку → Загальне (перевірте, чи є у вас дублікати імен сайтів, наведіть курсор на вкладку браузера домашньої сторінки, і якщо так, залиште примусово перезаписати заголовки як активовані)
 • Зовнішній вигляд пошуку → Загальне (заповніть SEO назву домашньої сторінки + метаопис та вкажіть, чи ви людина чи компанія)
 • Зовнішній вигляд пошуку → Типи вмісту (виберіть, який вміст ви хочете відображати в результатах пошуку, і додайте дати публікації до фрагментів у чутливих до часу публікаціях)
 • Зовнішній вигляд пошуку → Таксономії (виберіть потрібний вміст у результатах пошуку)
 • Зовнішній вигляд пошуку → Хлібні сухарі (додайте назву свого веб-сайту як «текст прив’язки до домашньої сторінки» та виконайте посібник Yoast, щоб додати панірувальні сухарі)
 • Пошукова консоль → Налаштування (автентифікуйте Yoast за допомогою консолі пошуку Google, зачекайте кілька днів, щоб дані заповнилися, а потім виправте помилки сканування (відвідувати розділ). Дивіться мої Підручник пошукової консолі Google для отримання додаткових порад щодо оптимізації веб-сайту за допомогою консолі пошуку)
 • Соціальні → Введіть URL-адреси своїх соціальних профілів, завантажте свій логотип на вкладку Facebook, увімкніть Facebook Insights та підтвердьте свій сайт Pinterest
 • Додати сторінки AMP (відвідувати розділ)

9. Фокусні ключові слова

Перестаньте думати, що знаєте свої ключові слова, і робіть дослідження. Мій метод працює досить добре …

 • Знайдіть ключові ключові слова з довгим хвостом Автозаповнення + Провідник ключових слів
 • Запишіть усі відповідні фрази, щоб у вас був надійний список ключових слів
 • Уникайте ключових слів, де вміст / веб-сайти мають найкращі результати
 • Націліть ключові слова, де результати пошуку містять слабкий / нерелевантний вміст
 • Google, використовуючи кожне ключове слово MozBar дізнатись оцінену конкуренцію кожного
 • Перевірити OSE для вашого DA (авторитет домену), а потім надішліть Google своє ключове слово за допомогою MozBar і перевірте найкращі результати, щоб побачити, що таке їх DA. Конкуруйте у власному діапазоні DA, якщо ваш низький, орієнтуйтеся на більш конкретні ключові слова, які є менш конкурентоспроможними.
 • Вам слід залишити ключові слова з високими можливостями, де ви можете потрапити на сторінку 1

Автозаповнення Google
Йти до google.com і почніть вводити ключове слово, щоб Google доповнив фразу (пам’ятайте, ви шукаєте фрази з довгими хвостами, які зазвичай містять слова 3+ оскільки вони значно менш конкурентоспроможні). Ви також можете використовувати символ підкреслення _ в будь-якому місці фрази, і Google заповнить порожнє поле. Вам потрібно буде END на символі підкреслення для цього методу.

google-autocomplete-ключові слова

Щоб переглянути ще більше ключових слів у спадному меню, використовуйте множину чи інше впорядкування слів…

автозаповнення-ключові слова

Кожна служба (та місцеположення) повинні бути орієнтовані на окремі сторінки на вашому веб-сайті…

кілька локалізованих ключових слів

Для конкурентних тем публікації блогу завжди вибирайте дуже специфічне ключове слово (з довгим хвостом)

Ключові слова з довгим хвостом

Можна зробити те ж саме для ключових слів відео YouTube …

youtube-autocomplete-ключові слова

Як я знайшов своє ключове слово для цього підручника (що допомогло мені оптимізувати вміст)…

Йоаст-Ключові слова-дослідження

Йоаст-ключове слово

Провідник ключових слів Moz (краще, ніж планувальник ключових слів)
Щоб переконатися, що ви не пропустили жодних ключових слів Google Автозаповнення, використовуйте Moz Explorer який як Планувальник ключових слів Google тільки краще (і безкоштовно). Почніть з широкої фрази, запустіть інструмент, після чого в розділі Ключові слова групи виберіть “так, з малою лексичною подібністю”. Це не дозволяє вам знову і знову прокручувати подібні варіанти ключових слів.

Пропозиції щодо ключових слів Moz

HubShout WebGrader (Ключові слова конкурента)
Щоб побачити повний список ключових слів для веб-сайтів конкурентів, запустіть їх HubShout WebGrader

Мої ключові слова

MozBar (Конкурс ключових слів)
Тепер у вас повинен бути надійний список ключових слів. Останнім кроком є ​​встановлення Розширення Google Chrome для MozBar і Google для кожного ключового слова. Чим вище PA (авторитет сторінки) та DA (авторитет домену), тим більш конкурентоспроможним є ключове слово. Спробуйте вибрати ключові слова у власному діапазоні DA / PA. Ви можете збільшити їх, створивши дивовижний вміст для отримання посилань. Найкращі ключові слова – це ті, які, якщо ви Google, слабкий (або неактуальний) вміст є найкращими результатами.

Конкурс ключових слів Mozbar

Це трохи застаріло, але ось відео, яке я зробила щодо вибору ключових слів …

10. Оптимізація вмісту

Першим кроком до оптимізації контенту є дослідження ключових слів фокусу – переконайтеся, що ви зробите перший крок 9. Потім ви можете почати створювати контент (або оптимізувати існуючий вміст) для цих ключових слів.

Що Йоаст повинен сказати …

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: введення ключових слів у ваш вміст / фрагменти змушує їх виглядати спам! Ви думали над тим, щоб написати назву SEO + метаопис для підвищення CTR? Кожен результат в Google буде використовувати ключове слово – чому хтось натискатиме ваше посилання? Так, ви повинні використовувати своє ключове слово в заголовку сторінки, SEO-заголовку та мета-описі…, але не вводити ключові слова, щоб отримати зелене світло в Yoast. Забудьте про щільність ключових слів і ключові слова в підзаголовках … почніть замислюватися над додаванням змісту до довших публікацій, відео, інфографіки, розширених фрагментів, зображень із соціального обміну та посилення тонкого вмісту щоб зробити його краще (детальніше), ніж всі інші.

Основні правила Yoast:
Одержимість зеленим світлом – якщо ви копіюєте / вставляєте ключові слова у фокус усього вмісту, щоб зробити Yoast щасливим, зупиніть його прямо зараз. Ця стаття, яку ви читаєте, добре оптимізована (вона дуже корисна та організована), а половина моїх куль – червоного кольору. Перестаньте нав’язуватися над зеленими вогнями і почніть нав’язливості над своїм вмістом. Додайте інфографіку та відео на сторінку і подивіться, що відбувається.

Ви можете встановити лише 1 ключове слово фокус – Yoast premium дозволяє до 5, але якщо у вас немає успіху з 1 ключовим словом, то не спробуйте 2. Однак це не так складно (просто переконайтеся, що вторинне ключове слово дуже схоже на ваше первинний) і посипати часткові сірники протягом усього змісту. Як правило, у кожного унікального ключового слова повинна бути своя сторінка із вмістом, що відображає цю фразу. У кожної з ваших служб буде своя сторінка – іноді кілька сторінок. У мене є роздільні сторінки для сервісів WordPress SEO, WordPress SEO-консалтинг, аудит WordPress SEO тощо.

Йоаст не завжди виявляє ключові слова – іноді він не підбирає синоніми чи часткові збіги. Якщо моє ключове слово – SEO-консультант, і я використовую SEO-консалтинг у змісті, Yoast може не вважати це ключове слово. Але я можу припустити, що щільність ключових слів вище, ніж говорить Йоаст.

Знайдіть баланс між ключовими словами та використовуючи приємну назву сторінки, SEO-заголовок та мета-опис – є чітка грань між написанням заголовка, який звучить добре, і написанням заголовка, щоб він включав ваше ключове слово. Знайдіть правильний баланс. Створення заголовка, на яке люди насправді натискають, – це величезна частина оптимізації контенту.

Yoast виявляє лише ключові слова в основній частині вмісту та фрагменті пошукової системи – не бічні панелі, не колонтитул, а лише ці дві області. Це також добре, оскільки пошукові системи аналізують вміст у блоках, а ваші фрагменти тесту / фрагменти пошукової системи – важливі області.

Основне ключове слово для домашньої сторінки – ваша домашня сторінка, як правило, повинна орієнтуватися на ваше основне ключове слово. Якщо у вас є домашня сторінка, котра знаходиться на базі widgetized, ви не матимете контрольного списку SEO-аналізу Yoast (оскільки ви використовуєте віджети). Але це нормально, просто використовуйте ті самі стратегії SEO на сторінці, що й інші сторінки.

Ви зазвичай робити хочу націлити ключове слово на фокус на ці сторінки …

 • Домашня сторінка
 • Сторінки товарів / послуг
 • Сторінки розташування
 • Повідомлення в блозі (нерекламні ключові слова)

Ви зазвичай не хочу націлити ключове слово на фокус на ці сторінки …

 • Контактна сторінка
 • Сторінки команди (якщо не шукати їх імена)
 • Відгуки
 • Робота / портфоліо
 • Головна сторінка блогу

Тепер створіть сторінку, встановіть ключове слово для фокусування, напишіть деякий вміст і перегляньте мої пропозиції…

Йоаст-SEO-аналіз

Зосередження ключового слова – використовуйте автозаповнення Google, щоб знайти фрази з довгими хвостами (конкретні), а потім ключове слово Google та проаналізуйте результати пошуку за допомогою розширення Chrome MozBar. Шукайте ключові слова зі слабким вмістом у найкращих результатах та уникайте змагань із веб-сайтами авторитетів.

Ніколи не націлюйте те саме ключове слово на 2 сторінки – якщо ви збираєтесь витрачати час на створення двох сторінок, орієнтованих на одне ключове слово, ви також можете витратити весь цей час на 1 сторінку і зробити вміст приголомшливим. Я вважаю за краще 1 дивовижний вміст, ніж 2 посередні статті.

Назва сторінки – включіть сюди своє ключове слово. Якщо це повідомлення в блозі, переконайтеся, що на початку заголовка ви бажаєте написати заголовок, який бажає отримати відповідь. Записи, як правило, мають більш довгий, описовий заголовок, заголовки сторінок зазвичай коротші та просто перелічують товар / послугу.

URL-адреса – скорочуйте URL-адреси, щоб вони не включали слова зупинки (і зробили акцент на ключовому слові фокусу). Я скоротив моє до / yoast-wordpress-seo-settings /

Назва SEO – це сині посилання в результатах пошуку і це ПЕРШЕ, що бачать люди. Вони повинні бути 50-60 символів (смужка довжини в Yoast повинна бути зеленою). Якщо це сторінка, не використовуйте просто “Весільний фотограф Чикаго – Том Дюпуа”. Використовуйте модифікатор, щоб приправити заголовок, щоб більше людей натискали на нього… “Переможець нагороди в Чикаго Весільний фотограф – Том Дюпуа”. SEO-заголовки для публікацій можуть бути подібними до заголовка, але налаштуйте його так, щоб він міг добре читати ці 50-60 символів.

Мета Опис – опис вашого вмісту 150-160 символів, який в основному використовується для збільшення CTR та залучення людей, які натискають на ваше посилання, але також повинен містити ключове слово для фокусування.

Текст Alt тексту зображення – не набивайте тут ключові слова, просто опишіть зображення! Поки ви пишете описові назви файлів перед завантаженням, ви можете використовувати Плагін автоматичного зображення Alt Attributes щоб автоматично використовувати ім’я файлу як текст alt, тож не потрібно робити це вручну.

Щільність ключових слів – Йоаст перебільшує важливість щільності ключових слів, коли вона насправді не дуже важлива. Використовуйте його один раз у перших парах речень, а потім забудьте про це.

Ключове слово в підзаголовку (H2) – тут не потрібно використовувати своє ключове слово – це виглядає спам-файлом.

Внутрішні / зовнішні посилання – скористайтеся кількома посиланнями на своїй сторінці. Google це любить, і якщо ви фактично посилаєтесь на корисні ресурси (я не говорю про Вікіпедію), відвідувачі також вважають це корисним. Внутрішні посилання хороші тим, що вони підтримують людей на вашому сайті та є природним способом створення посилань, але для цього вам знадобиться хороша кількість контенту. Зовнішні посилання хороші тим, що вони ніби цитують джерела статті, що подобається Google. Обоє добре.

Опублікувати довгий вміст – короткий шалений вміст не займає рейтинг. Довгий контент, який широко висвітлює тему (особливо вміст, що включає відео чи інфографіку), буде. Google вимірює “середній час на сторінці”, тому ваша основна мета – збільшити “час перебування” вашого відвідувача. Yoast рекомендує 300+ слів, але спробуйте 3000 слів (або більше), і ви побачите набагато кращі результати.

WordPress Кількість слів

Оптимізація соціальних медіа – якщо припустити, що ви налаштували соціальна вкладка У налаштуваннях SEO Yoast ви можете скористатися посиланням “поділитися”, щоб завантажити власну графіку, щоб ваше повідомлення розміщувалося належним чином у Facebook та Twitter. Це невеликий чинник рейтингу, але це також збільшить ваш соціальний обмін, який відмінно підходить для SEO. І так, це означає, що вам потрібно створити 2 графіки …

 • Зображення у Facebook: 1200 x 630px
 • Зображення у Twitter: 1024 x 512 пікселів

Багаті знімки – вони покращують ваші фрагменти оглядовими зірками, відео та інформацією про продукти, події, рецепти тощо типи даних. Це не частина Yoast, але, очевидно, допомагає вашій SEO та рейтингу кліків. Я використовую премію Плагін WP Rich Snippets (ось моє огляд з нього), який має більше варіантів і виглядає краще, ніж безкоштовні плагіни, як All In One Schema.org. Якщо ви хочете додайте багаті фрагменти на свій сайт WordPress, дотримуйтесь цього підручника.

багаті-фрагменти

Оптимізація швидкості зображення – У мене є повний підручник з оптимізації зображень. Запустити сторінку до кінця GTmetrix щоб побачити всі неоптимізовані зображення на сторінці. Великі зображення потрібно змінити, щоб відповідати правильним розмірам. Якщо тіло вмісту становить 680 (w), ви повинні використовувати зображення, розміри яких змінені до 680 (w). Використовуйте плагін типу Уявіть для стиснення без втрат. Зображення із помилкою “вказати параметри зображення” означають, що потрібно вказати ширину + висоту в HTML або CSS зображення:

”Why680 ”висота =” 380 ”/>

Оптимізація зображень у GTmetrix

Націлювання на кілька ключових слів – Я торкнувся цього в Розділ Yoast SEO Premium, але ось приклад Ви хочете скласти свій SEO-назву / мета-опис, щоб включити елементи обох…

Основне ключове слово: SEO-дружні теми WordPress
Вторинне ключове слово: SEO-оптимізовані теми WordPress

Заголовок сторінки / SEO назва: 25+ SEO-дружні WordPress теми для всіх
Мета Опис: Перегляньте понад 25+ SEO-дружніх WordPress тем, які мають мобільний адаптивний дизайн та HTML5, всі вони оптимізовані за допомогою системи Genesis Framework.

Тепер посипте своїм вмістом вторинне ключове слово (або часткове його збіг). Ваша постійна посилання зазвичай повинна містити лише ваше основне ключове слово: / seo-friendly-wordpress-themes /. Вам не потрібно купувати Yoast SEO Premium для націлювання на вторинні ключові слова – просто використовуйте такі інструменти, як Google Autocomplete, щоб знайти вторинне ключове слово, а потім обприскати його.

11. Анатомія ідеально оптимізованої сторінки

Я позичив це у Беклінко що підкреслює, чому оптимізація вмісту – це більше, ніж “зелені вогні”. Йдеться більше про створення проклятого гарного контенту за допомогою інфографіки, відео та створення “остаточного посібника” із змістом (наприклад, ця публікація). Перестаньте так сильно хвилюватися щодо зелених вогнів, з’їжджайте з маршруту «текст і фотографії» та почніть робити щось інше.

on-page-seo

Я також створив версію для WordPress (трохи застаріла, але все-таки хороша) …

WordPress-Content-Optimization

Часті запитання

&# x1f6a6; Назвіть 3 основні кроки до Yoast?

Налаштування параметрів, дослідження ключових слів фокусування та оптимізація вмісту – це 3 основних кроки для використання SEO-плагіна Yoast. Також важлива настройка консолі пошуку Google.

&# x1f6a6; Як вибрати ключові слова фокуса?

Google Autocomplete – це чудовий інструмент пошуку ключових слів, особливо при використанні методу заповнення порожнього з цього посібника. MozBar і Ключові слова скрізь, де розширення Chrome допомагає дізнатися конкуренцію кожного ключового слова – що є важливою частиною дослідження ключових слів.

&# x1f6a6; Наскільки важливі зелені вогні?

Їх немає. П’ять найважливіших місць для використання вашого ключового слова – це заголовок сторінки, постійна посилання, назва SEO, метаопис та кілька разів у змісті. Майже всі інші фактори ранжування не мають нічого спільного з Yoast, незалежно від того, що кажуть інші.

&# x1f6a6; Які ще існують на сторінці фактори SEO, крім зелених вогнів?

Розширені фрагменти поширених запитань (наприклад, ті, які ви зараз читаєте), додавання HTML-вмісту до довгих публікацій, оптимізація швидкості сайту, ретельне складання заголовків SEO + метаописи та поглиблений вміст – усі основні фактори, які можуть покращити обидва рейтинги. + рейтинг кліків.

&# x1f6a6; Як я отримав ці емоції в результатах пошуку?

Їх називають фрагментами, які містять найпоширеніші запитання, і для мене є підручник. Ви просто встановите плагін «Структурований вміст» і додаєте на сторінки / публікації поширені запитання (з емоціями на ваш вибір).

Whaddaya Подумайте?

Удар у мене в коментарях, якщо є питання :)

Дивись також:
Як я отримав 100% балів у GTmetrix

Ура,
Том

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map