Перестаньте займатися захопленням зеленими вогнями в SEO-аналізі Yoast

Оптимізація вмісту НЕ означає отримання зелені вогні в Yoast – і я думаю, що настав час хтось кинути бомбу SEO-аналіз Йоаста коли він повідомляє вам використовувати ключове слово фокус.


Проблема в тому, SEO-аналіз Yoast виявляє лише точні збіги ваших ключових слів у фокусі візуальний та редактор HTML (не для розробників сторінок). Він не виявляє множини, синоніми або часткові збіги вашого ключового слова. Тож коли ви пишете приємну назву сторінки та фрагмент (SEO-заголовок + метаопис), люди фактично натискатимуть результати пошуку, не використовуйте лише ключове слово з точним фокусом, щоб отримати зелені вогні в SEO-аналізі Yoast. Розгляньте також показники кліків (CTR).

Рішення є, щоб знайти баланс між використанням ключового слова фокуса І зробити так, щоб ваш вміст + фрагменти добре читали. Якщо моє ключове слово “Йоаст Фокус Ключові слова”, моя SEO назва може бути: Як вибрати фокусні ключові слова в Yoast (Ви насправді можете класифікувати). Це не точна відповідність, і я не використовую ключове слово на початку SEO-титулу, як хоче Yoast, тому в SEO-аналізі Йоаста 2 кулі будуть червоними. Але це хороший заголовок, і я займаю №5 за цим ключовим словом (Yoast має найкращі 4 результати). Тож цілком нормально не включати точні збіги та отримувати червоні вогні в Yoast.

 1. ЯК ПОТРІБНО сказати SEO-аналіз в Yoast
 2. Оптимізована публікація (приклад)
 3. Написання заголовків для сторінок проти публікацій
 4. Щільність ключового слова майже не має значення
 5. Коли скоротити URL-адреси (і видалити зупиняти слова)
 6. Текст Alt зображення повинен просто описувати зображення
 7. Yoast не аналізує вміст у розробниках сторінок
 8. Коли використовувати точні збіги ключових слів (приклади)
 9. Використовуйте груповий редактор Yoast, щоб переписати свої фрагменти
 10. Не націлюйте те саме ключове слово на кілька сторінок
 11. Більшість людей не обирають правильні ключові слова

1. Що слід сказати SEO-аналізу в Yoast

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: введення ключового слова фокуса у тіло вмісту / фрагменти може зробити їх схожими на спам! Ви думали над тим, щоб написати приємний заголовок SEO для того, щоб збільшити CTR? Кожен результат в Google буде використовувати ключове слово – чому хтось натискатиме ваше посилання? Так, ви повинні використовувати своє ключове слово у заголовку сторінки, в заголовку SEO та мета описі…, але вам не потрібно використовувати точну відповідність лише для того, щоб ваші вогні стали зеленими. Просто посипте її окремими словами у всьому тексті! Ключові слова та приємний заголовок… знайдіть рівновагу. Забудьте про щільність ключових слів та використання свого ключового слова в H2 … ми всі знаємо, що вони ледь мають значення в на-SEO SEO. Згадайте про це в перших парах речень і поверніться до створення дивовижного вмісту (що краще, ніж той, хто має найкращі результати для вашого ключового слова). Пс. якщо ви використовуєте конструктор сторінки, Yoast не виявить нічого у вашому вмісті, оскільки аналізує лише вміст у візуальному / редакторі HTML. Не змушуйте себе отримувати зелені вогні.

Тепер перейдіть до основного редактора Yoast (SEO > Інструменти > Редактор групових оголошень) і перепишіть свої SEO-заголовки + мета-описи, щоб люди насправді бажали натискати на них!

Важливість зелених вогнів Yoast

2. Оптимізована публікація (приклад)

Ось публікація, в якій я займаю №1 за цими ключовими словами: налаштування yoast, налаштування yoast 2018, налаштування seo yoast wordpress seo, кращі налаштування yoast, серед інших ключових слів про налаштування Yoast.

Йоаст-SEO-аналіз

Як я вибрав моє ключове слово…

Йоаст-Ключові слова-дослідження

Йоаст-ключове слово

3. Написання заголовків для сторінок проти публікацій

Заголовки публікацій зазвичай набагато довші, ніж заголовки сторінок… це єдина основна різниця в тому, як я оптимізую сторінки проти публікацій. Моя сторінка WordPress SEO Consulting має просту назву сторінки “WordPress SEO Consulting.” Але моя посада для цього підручника, який ви читаєте,… набагато довше.

Сторінка-Заголовок

Пост-заголовки

4. Щільність ключового слова майже не має значення

Google дає все менше і менше значення щільності ключових слів і більше ваги на якісний вміст. Так, ви все одно повинні згадати ключове слово фокус (або його часткове збіг) кілька разів у змісті, а головне – один раз у першій пару речень. Але переглядати всі ваші сторінки / публікації та вводити ключове слово з фокусом … це не гарна інвестиція часу. Вам краще покращити вміст. Моя щільність ключових слів% у Yoast зазвичай червона, десь від 0-1%, тим більше, що я не завжди використовую точні збіги, і це єдине, що Yoast виявить.

Ключові слова-Щільність-Йоаст

5. Коли скоротити URL-адреси (і видалити зупиняти слова)

SEO-аналіз Йоаста пропонує вам видалити слова зупинки (загальні слова, які пропускає більшість пошукових систем), наприклад, a, і, in тощо. Іноді ви повинні скоротити URL-адреси, щоб включити лише ключове слово. WordPress автоматично використовує назву сторінки / публікації для вашої URL-адреси, тому URL-адреса для цієї публікації, яку ви зараз читаєте, була б ДУЖЕ ДЛЯ. Отож, щоб підкреслити мої ключові слова, я скоротив її до https://onlinemediamasters.com/yoast-green-lights-in-seo-analysis/

Йоаст-стоп-слова

Але іноді видаляти стоп-слова не годиться, оскільки це робить заплутані URL-адреси щодо того, про що йдеться насправді. Ось приклади, коли не слід видаляти стоп-слова:

Стоп-слова-SEO

Подивіться, як вони навіть не мають сенсу? Так, вам слід скоротити URL-адреси та включити ключове слово. Але якщо стоп-слова зроблять це смішним, як у наведених вище прикладах, не видаляйте їх.

6. Текст Alt зображення повинен просто описувати зображення

Якщо у вас є зображення, яке описує ключове слово фокуса, обов’язково використовуйте його як текст alt. Але абсолютно немає причин піти на полювання на зображення та змінити їхній альт-текст лише для того, щоб отримати ще одне зелене світло в Yoast. Поки ви завантажуєте зображення з ім’ям файлу, яке насправді описує зображення, і використовуєте ім’я файлу як текст alt, ви будете FINE (і, напевно, будете мати непогані часткові збіги вашого ключового слова)! У цьому підручнику є зображення для SEO-аналізу Йоаста, ключових слів фокусування, редактора об’ємних матеріалів… тому я їх назву просто так. Не ускладнювати.

Yoast-Focus-Keyword-In-Alt-Text

7. Yoast не аналізує вміст у розробниках сторінок

Якщо ви використовуєте інструмент для створення сторінок, SEO-аналіз Yoast тут нічого не виявить, тож вам потрібно буде робити його на сторінці вручну. Просто зробіть це так, як ви хотіли б на будь-якому вмісті, ви просто не зможете визначити, коли у Yoast загоріться світло. Аналіз SEO не аналізує вміст поза редактором WordPress Visual / HTML це стосується і домашніх сторінок, що перебувають під вістрями.

8. Коли використовувати точні збіги ключових слів (приклади)

Єдиний раз, коли ви повинні використовувати своє ключове слово з точним фокусом, це якщо воно звучить природні (без введення спам-ключових слів, без введення їх у SEO-заголовки + метаописи ціною нижчих CTR). Але якщо ви все-таки можете написати хороший заголовок із вашим точним ключовим словом, продовжуйте це і виконайте.

SEO-заголовки, де я використовую точну відповідність:

 • YouTube Video SEO (Поточний посібник з ранжування відео у 2018 році)
 • Як додати багаті фрагменти до WordPress У 2018 році (2 варіанти плагіна)
 • Ідеал Налаштування ракети WP (2018) З Cloudflare + MaxCDN
 • WordPress Local SEO (Вищий рейтинг у Картах Google / Місцевих результатах)
 • Послуги з оптимізації швидкості WordPress Для швидших веб-сайтів

9. Використовуйте груповий редактор Yoast, щоб переписати свої фрагменти

Якщо ви хочете переписати свої SEO-заголовки + мета-описи, щоб вони звучали добре (і я б точно рекомендував це зробити), редактор об’ємних програм Yoast дозволяє це робити, не переглядаючи окремі сторінки / публікації (це під SEO > Інструменти > Масовий редактор). Редактор групових повідомлень не повідомляє вам ключове слово для фокусування кожної сторінки та не вимірює довжину заголовків SEO + метаописів. Назви SEO повинні містити 50-60 символів, метаописи повинні становити 150-160 (однак у 2018 році, У багатьох результатах Google збільшила довжину мета-опису і Моз тепер рекомендує 300 символів).

Йоаст-Навальний редактор

10. Не націлюйте на одне і те ж ключове слово на кілька сторінок

Це контрпродуктивно. Вам краще витрачати час на вдосконалення вмісту на одній сторінці, ніж створювати купу сторінок з посереднім вмістом, орієнтованим на одне ключове слово фокуса.

Дублікат-фокус-ключові слова

11. Більшість людей не обирають правильні ключові слова

Найбільша проблема, з якою я бачу людей, які використовують Yoast, – це вибір широких, конкурентних ключових слів, за які вони ніколи не потраплять. Якщо ви не входите до ТОП сторінки 1 для багатьох своїх ключових слів, починайте вибирати більш конкретні (довгі хвости) фрази в Google Автозаповнення. А якщо ви все ще не займаєте рейтинг, будьте ще більш конкретними. Зазвичай лише веб-сайти з високим авторитетом домену (це можна перевірити OSE) може класифікувати за широкими, конкурентними ключовими словами. До цього часу завжди йдіть довгим хвостом.

Ключові слова з довгим хвостом

Завжди гугл своє ключове слово та аналізуйте результати пошуку. Уникайте змагань із потужним контентом (який широко висвітлює цю тему) та авторитетними веб-сайтами, такими як Credit.com, amazon.com тощо. Якщо ви зможете створити кращий вміст, ніж найкращі результати, у вас є шанс.

Конкурс ключових слів

Використовуйте MozBar введіть у Google своє ключове слово та перегляньте кожен результат результату (орган сторінки) та DA (орган домену). Постарайтеся конкурувати лише з веб-сайтами у вашому доменному діапазоні.

Конкурс ключових слів Mozbar

Moz Explorer також чудове місце для пошуку ключових слів (це набагато краще, ніж Планувальник ключових слів Google). Коли ви звузили список ключових слів із довгим хвостом та проаналізували результати пошуку, щоб уникнути сильного вмісту та авторитетних веб-сайтів, ви отримаєте хороший список ключових слів.

Висновок: Аналіз SEO Yoast не є ідеальним (тому що …)

 • Yoast не враховує хороших заголовків / CTR
 • Вони виявляють лише точні збіги ключових слів, часткових збігів немає
 • Вони запропонують вам збільшити щільність ключових слів, які мають значення ячмінь
 • Вони пропонують вам видалити слова зупинки, що може зробити URL-адреси читання смішними
 • Вони спонукають вас використовувати саме ваше ключове слово в H2 (викликає спам-підзаголовки)
 • Вони пропонують вам використовувати своє точне ключове слово в тексті альт-тексту (навіть якщо це не описує зображення)

Це все ситуаційно на сторінці / публікації, чи є у вас насправді зображення, яке описує ключове слово фокуса, і чи можете ви писати заголовки / фрагменти, що містять ваше ключове слово І як і раніше звучать приємно. Yoast все ще є чудовим плагіном для SEO, але я думаю, що їм потрібно включити моє попередження, щоб люди не вводили ключове слово за фокусом за спам-контент.

Ви згодні?

Ура,
Том

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map