HTML, CSS un JavaScript samazināšana, izmantojot spraudņa Autoptimize

Google un citas meklētājprogrammas piešķir vērtību jūsu vietnei, ja tā tik ātri tiek ielādēta. Tā kā nevienam no skatītājiem nav daudz pacientu, lai ilgi gaidītu, lai apskatītu jūsu saturu, un jums ir tikai 1,5 sekundes, lai pievērstu viņu uzmanību. Ja vietnes atvēršana prasa ilgu laiku, parasti jūs zaudējat savus skatītājus. Tātad, tas ir svarīgi, lai paātrinātu jūsu vietnes darbību. Vietnes optimizēšanai ir vairāki veidi. Bet viena no vissvarīgākajām daļām ir Samaziniet HTML, CSS un JavaScript.


Ja jūs kādreiz izdarījāt ātruma testu uz Google PageSpeed vai GTmetrix, jūs, iespējams, redzat šo iespēju.

Ikviena vietne tiek ielādēta, izmantojot daudz failu, satur HTML, CSS un JavaScript. Un lielākajā daļā failu ir daudz vietas, komentāri, bloķētāju atdalītāji utt. Tātad, lai pareizi ielādētu, ir nepieciešams papildu laiks..

Tas ir atkarīgs arī no motīva kvalitātes. Piemēram, augstākās kvalitātes motīva kvalitāte vienmēr ir labāka nekā bezmaksas motīva. Premium motīvi ir labi kodēti un veidoti augsti kvalificētiem izstrādātājiem. Bet visas tēmas nav vienādas un tām ir dažāda veida funkcijas. Tātad, līdz Samazināšana šos HTML, CSS un JavaScript failus, jūs varat stratēģiski palielināt vietnes ātrumu un padarīt apmeklētājus laimīgus.

Kas ir Minify un kāpēc tas ir izdevīgi??

Minifikācija ir programmēšanas valoda, kas no avota koda noņem visas nevajadzīgās rakstzīmes, nemainot tā funkcionalitāti. Šajās nevajadzīgajās rakstzīmēs parasti ir “balto atstarpi, jaunas līnijas rakstzīmes, komentāri, un bloķēt norobežotājus ”. 

Pirms mīkstināšanas un pēc mīkstināšanas

Tos izmanto, lai kodam pievienotu lasāmību, bet tā izpildei nav nepieciešami. Tādā veidā tas samazina koda daudzumu, kas jāpārsūta tīmeklī, un ietaupa joslas platumu. Tātad ar HTML, CSS un JavaScript saīsināšana, jūs varat viegli un ievērojami noņemt nevajadzīgās rakstzīmes no savas vietnes palielināt jūsu vietnes ātrums. 

Kā minimizēt HTML, CSS un JavaScript

Ir divi veidi, kā varat minimizēt HTML, CSS & JavaScript. Vai nu varat to izdarīt, rediģējot motīva kodu, vai arī varat izmantot WordPress spraudni, ko sauc par Automātiski optimizēt. Šajā rakstā mēs parādīsim jums abus procesus Kā minimizēt HTML, CSS un JavaScript.

Lai uzzinātu precīzu HTML, CSS vai JavaScript failu, kas izraisa problēmu, jums tas jāpārbauda jebkurā vietnes ātruma pārbaudes rīkā, piemēram, Google PageSpeed ​​rīks vai GTmetrix. Tā kā ne visos jūsu failos ir šāda veida nevajadzīgas rakstzīmes.

Pēc vietnes rezultātu pārbaudes jūs to iegūsit. Šeit ir manas vietnes attēls, kas ņem vērā ar ko nosaka CSS un JavaScript.

Css samazināšana, JavaScript

Tas nosaka jūsu tēmas kvalitāti. Tātad, nav jāuztraucas, ja redzat, ka abi minificējas, un labāk ir iegūt Premium tēmu.

Ir daži tiešsaistes rīki, ar kuriem jūs varat Minimizēt HTML, CSS un JavaScript kodu. 

Pirms jebkādu izmaiņu veikšanas izveidojiet šī faila dublējumu.

# 1 Samazināt kodu:

Samazināt koda rīku

Samazināt kodu ir rīks All in One. Tas var samazināt jūsu JavaScript, CSS un HTML kodus. Viss, kas jums nepieciešams, lai kopētu HTML vai CSS vai JavaScript kodu, un ielīmējiet to šeit. Pēc tam noklikšķiniet uz Samazini Iespēja. Šis rīks automātiski samazina kodu. Pēc tam šajā failā nokopējiet Minified kodu.

Ar šo rīku varat arī sašaurināt CSS un JavaScript kodu, piemēram, HTML kodu.

# 2 Willpeavy:

Willpeavy

Willpeavy ir vēl viens lielisks līdzeklis Samaziniet HTML kodiem. Šis rīks darbojas tāpat kā minificētais kods. Tas samazina HTML un jebkuru CSS vai JS, kas iekļauts jūsu marķējumā. Lai izmantotu šo rīku, jums šeit vienkārši jāpārkopē savs kods un jānoklikšķina uz Samazināt.

Samaziniet, izmantojot spraudņa Autoptimizēt

Automātiski optimizēt

Ja neesat pazīstams ar šādu kodēšanu, labāk ir izmantot spraudni un ieteicams iesācējiem. Tātad šeit nāk Automātiski optimizēt spraudni priekš WordPress lietotājiem.

Automātiski optimizē visus skriptus un stila kodus un padara tos mazākus, kas tik ātri tiek ielādēti. Tas samazina visu HTML, CSS & Javascript kods pats un padara jūsu lapu patiešām vieglu. Izmantojot Minifikāciju, šis spraudnis pievieno galvenes, kuru derīguma termiņš beidzas, un stilus pārvieto uz lapas galviņu, un skriptus var pārvietot uz kājeni..

Automātiski optimizējiet Iestatījumu iestatījumus

Izmantojot spraudņa iestatījumus, varat viegli izdarīt visu. Pēc šī spraudņa aktivizēšanas dodieties uz Iestatījumi> Automātiski optimizēt.  Noklikšķiniet uz pogas “Rādīt papildu iestatījumus”.

Iekš HTML , lai iegūtu ātrāku veiktspēju, pārbaudiet “Optimizēt HTML kodu” un “Saglabāt HTML komentārus”.

Automātiski optimizēt HTML opcijas

Iekš JavaScript sadaļā iespējojiet “Optimizēt JavaScript kodu”. Varat arī iespējot “Piespiest JavaScript iekšā”, lai savlaicīgi ielādētu JS un samazinātu JS kļūdu iespējamību. Gadījumā, ja JS sabojā skriptus, varat iespējot “Pievienot mēģinājumu aplaušanu”..
Autoptimizēt JavaScript opcijas

Iekšā CSS sadaļā iespējojiet “Optimizēt CSS kodu”, “Arī apkopot iekļauto CSS”. Jūs varat iespējot arī “Iekļaut un atlikt CSS”, ja esat saīsinājis CSS. Izmēģiniet šo rīku, lai mazinātu CSS un ielīmētu to lodziņā.

Autoptimizē CSS opcijas

Ievadiet savu CDN URL laukā “CDN bāzes URL”. Piemēram, “//cdn.example.com/”.

Visbeidzot, iespējojiet “Saglabāt apkopoto skriptu / css kā statisku failu”. Bet pārliecinieties, vai jūsu tīmekļa serveris var pareizi rīkoties ar saspiešanu un derīguma termiņa beigām.

Autoptimizē CDN opcijas

Pēc koda mīkstināšanas neaizmirstiet vēlreiz pārbaudīt vietnes ātrumu. Tad salīdziniet to ar iepriekšējiem rezultātiem. Ja jūsu vietnē rodas kādas problēmas vai tā netiek rādīta pareizi, varat mēģināt notīrīt Kešatmiņa

Secinājums

HTML, CSS samazināšana un JS ir labvēlīgs jūsu vietnei. Tas noņem jūsu koda nevajadzīgās rakstzīmes un padara tās mazākas, kas ir draudzīgas pārlūkam. Tādā veidā jūs varat uzlabot vietnes ielādes ātrumu.

Ja šī apmācība palīdz samazināt HTML, CSS un JavaScript, lūdzu, dalieties ar šo rakstu par Facebook, Twitter, Google+.

Saistītie raksti,

 • Kā piesaistīt pārlūkprogrammas kešatmiņu vietnē WordPress
 • Kā optimizēt WordPress datu bāzi, izmantojot WP-Sweep
 • 7 labākais attēlu optimizētājs WordPress 2017
 • Kā viegli iespējot Gzip saspiešanu WordPress, lai ātrāk ielādētu
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map