Kā novirzīt HTTP uz HTTPS WordPress

Mūsu iepriekšējā rakstā esmu apspriedis, kā WordPress pareizi instalēt bezmaksas SSL sertifikātu. Pēc SSL instalēšanas savā vietnē jūsu vietni varēs novērtēt ar SSL / HTTPS. Jūsu vietne tiks atvērta, izmantojot HTTPS, tikai tad, kad lietotājs atvērs jūsu vietni, izmantojot HTTPS. Vairumā gadījumu, ja ierakstīsit tikai savas vietnes nosaukumu (example.com), tas netiks atvērts ar HTTPS / SSL un parādīs, ka “Savienojums nav drošs”. Tātad, jums jāpiespiež HTTPS vai jānovirza HTTP uz HTTPS, tāpēc visi apmeklētāji būs pieejami, izmantojot drošu HTTPS savienojumu.


Nesen savā vietnē esmu uzstādījis SSL sertifikātu. Vietne tiek atvērta ar SSL / HTTPS tikai tad, kad es ierakstu pilnu adresi i.e: “https://www.example.com”. Tas izskatās šādi:

SSL vietne ir droša

Bet, ierakstot vietnes nosaukumu tikai i.e: “example.com”, tā netiek atvērta ar SSL vai HTTPS savienojumu, un tas man parāda, ka “Savienojums nav drošs”

SSL vietne nav droša

Tātad, es savā .htaccess failā esmu pievienojis HTTPS novirzīšanas kodu, tad vietne ir pieejama tikai ar HTTPS savienojumu. Tagad, ierakstot tikai vietnes nosaukumu, tā tiek automātiski atvērta, izmantojot drošu HTTPS savienojumu. Tātad šajā apmācībā es jums parādīšu, kā WordPress viegli piespiest HTTPS vai novirzīt HTTP uz HTTPS.

Kā novirzīt HTTP uz HTTPS WordPress

Ir vairākas metodes, ar kuru palīdzību jūs varat piespiest HTTPS savā vietnē. To var izdarīt no sava tīmekļa mitināšanas cPanel vai izmantojot .htaccess. Šajā rakstā es parādīju bot metodi.

1. Kā piespiest HTTPS no cPanel?

Daži tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ļauj jums piespiest HTTPS tieši no sava cPanel. Tātad šajā gadījumā jums nav nepieciešams manuāli rediģēt kodu. Es izmantoju vietnes vietņu WordPress mitināšanu, un viņi savā cPanel nodrošina iespēju “piespiest HTTPS”. 

Ja jūs izmantojat SiteGround, varat piespiest HTTPS tikai ar vienu klikšķi. Lai to izdarītu, vispirms piesakieties savā cPanel un dodieties uz Drošība sadaļu un noklikšķiniet uz Let’s Encrypt.

Vietnes zemes LE

Turpmāk jūs varat redzēt savu aktīvo sertifikātu sarakstu. Bet pārliecinieties, vai esat pareizi instalējis SSL sertifikātu, pretējā gadījumā tas nedarbosies.

Tur jūs redzēsit divas iespējas – HTTPS piespiedu izpilde un Ārējo saišu pārrakstīšana.

Iespējojot “HTTPS Enforce”, tas liks visai vietnei atvērt šifrētu HTTPS savienojumu. Tādā veidā jūsu vietne vienmēr tiks atvērta, izmantojot HTTPS. Bet pārliecinieties, vai .htaccess failā neesat pievienojis novirzīšanas kodu.

Otra iespēja ir “Ārējo saišu pārrakstīšana”, kas atver visas jūsu ārējās saites, izmantojot HTTPS savienojumu. Bet tas ir pilnīgi neobligāti. Neiespējojiet šo opciju, ja jūsu vietnē tiek parādīts brīdinājums “Jaukts saturs” vai arī tās netiks ielādētas caur HTTPS savienojumu.

Mēs iesakām iespējot tikai opciju “HTTPS Enforce”.

Vietnes zemes spēks HTTPS

Pēc HTTPS Enforce opcijas iespējošanas jūsu vietne vienmēr tiks atvērta, izmantojot SSL / HTTPS savienojumu.

2. Kā novirzīt HTTP uz HTTPS, izmantojot .htaccess

Ja jūsu tīmekļa resursdators nenodrošina piespiedu HTTPS opciju, varat manuāli novirzīt HTTP uz HTTPS no .htaccess faila. Tā ir arī vienkārša metode, un tā prasa pāris minūtes. Bet pārliecinieties, vai .htacces failā neesat pievienojis papildu novirzīšanas kodu.

Lai piespiestu HTTPS no .htaccess, vispirms piesakieties savā cPanel. Pēc tam dodieties uz savas vietnes saknes mapi. Tur jūs varat redzēt failu ar nosaukumu .htaccess, tagad noklikšķiniet uz rediģēt un ievadiet šo kodu.

a) Novirzīt visus apmeklētājus uz HTTPS / SSL

RewriteEngine Ieslēgts
RewriteCond% {HTTPS} ir izslēgts
RewriteRule ^ (. *) $ Https: //% {HTTP_HOST}% {REQUEST_URI} [L, R = 301]

b) Ja vēlaties piespiest HTTPS / SSL noteiktā mapē

RewriteEngine Ieslēgts
RewriteCond% {SERVER_PORT} 80
RewriteCond% {REQUEST_URI} jūsu mape
RewriteRule ^ (. *) $ Https://www.yourdomain.com/yourfolder/$1 [R, L]

* Noteikti nomainiet www.jomadomens.com ar jūsu faktisko domēna vārdu.

c) Ja vēlaties novirzīt vienas lapas HTTP uz HTTPS

RewriteEngine Ieslēgts
RewriteCond% {HTTPS} ir izslēgts
RewriteRule ^ Secureform \ .html $ https://www.jūsu domēns.com/parauga lapa [L, R = 301]

* Noteikti nomainiet www.jaunsdomens.com/parauga lapa ar jūsu faktisko lapas URL.

3. Kā novirzīt HTTP uz HTTPS Nginx

Ja jūsu tīmekļa serverī darbojas Nginx, tad jūs varat viegli novirzīt visu HTTP trafiku uz HTTPS, Nginx konfigurācijas failā pievienojot šo kodu. Dodieties uz “/etc/nginx/nginx.conf” un pievienojiet šādu sadaļu:

serveris {
klausies 80;
server_name domain.com www.domain.com;
atgriezt 301 https: //domain.com$request_uri;
}

Noklikšķiniet uz Saglabāt un esat pabeidzis.

Es ceru, ka šī apmācība palīdzēja pareizi novirzīt HTTP uz HTTPS. Ja rodas kļūda vai iestrēdzis kāds solis, lūdzu, paziņojiet mums komentāru sadaļā. Mēs esam pieejami arī vietnē Facebook, Twitter, Google+.

Saistītie raksti,

  • Kā iegūt bezmaksas SSL savai WordPress vietnei
  • Kā iestatīt CloudFlare CDN savā WordPress emuārā
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map