Kas ir Akismet spraudnis un kā iestatīt Akismet WordPress

04.06.2020
'Kas ir Akismet spraudnis un kā iestatīt Akismet WordPress
0 6 мин.

Kas ir Akismet?

Ja esat instalējis WordPress, tad jūs varētu pamanīt, ka spraudņu sadaļā jau ir instalēti divi spraudņi un Akismet ir viens no viņiem. Pēc aktivizēšanas jums ir nepieciešams API atslēga uz iestatīšana Akismet. Nemaz nerunājot par Akismet ir viena no aktīvākajām instalētajām (1 miljons aktīvo instalāciju) & visaugstākais WordPress spraudnis.


Vārds Akismet nāk no Automattic un Kismet. Auttomatic ir uzņēmums, kas atrodas aiz Akismet, un to dibināja WordPress līdzdibinātājs Metjū Mullenvega.

Akismet ir komentāru surogātpasta filtrēšanas spraudnis, kas nozīmē, ka tas filtrē jūsu vietnes komentārus un paziņo jums, kuri komentāri ir atzīmēti kā surogātpasts. Akismet izmanto savu īpašo algoritmu, lai pārbaudītu katru komentāru. Piemēram, kad vairākas vietnes sāk ziņot par līdzīga izskata saturu kā surogātpasts, Akismet nākotnē iemācīsies identificēt šāda veida saturu kā surogātpastu. Kopš 2013. gada 14. jūnija Akismet ir nozvejojis vairāk nekā 83 miljardi surogātpastu komentāri. 

Kāpēc jums vajadzētu sākt lietot Akismet tieši tagad

Mēs visi ienīstam surogātpastu. Tas ir kaitinoši. Tas kaitē jūsu vietnes uzticamībai un SEO. Kad jūsu vietne sāk iegūt trafiku, pastāv 100% iespējamība, ka saņemsit daudz komentāru par surogātpastu. Tikai daži komentāri ir likumīgi, un 85–90% komentāru ir surogātpasts. Ir patiešām grūti un laika tērēšanas darbs, lai atdalītu, kurš ir surogātpasts vai kurš ir Legit. Izmantojot Akismet, jums tas vairs nav jādara, tas rūpējas par visiem ienākošajiem komentāriem. Tādā veidā Akismet ietaupa jūsu laiku, tāpēc jūs varat koncentrēties uz savu darbu. Šajā rakstā es ar prieku dalos ar jums par Kā iestatīt Akismet spraudni jūsu WordPress vietnei soli pa solim.

Kā iestatīt WordPress Akismet spraudni

1. Pirmais solis ir aktivizēt Akismet spraudni no jūsu WordPress Admin vadības paneļa.akismetPēc šī spraudņa aktivizēšanas noklikšķiniet uz Akismet iestatījumi. Tad jums tiks lūgts ievadīt Akismet API atslēgu. Ja jums jau ir API atslēga, vienkārši izmantojiet šo atslēgu. Ja jums nav API atslēgas, noklikšķiniet uz “Iegūstiet savu API atslēgu”

Iegūstiet Akismet API atslēgu

saņemt acumet api atslēgu

Lai iestatītu Akismet, jums nepieciešama API atslēga. Klikšķiniet uz “Iegūstiet Akismet API Atslēga ” pogu. Tas aizvedīs jūs pierakstīšanās lapā. Ja jums jau ir WordPress.com konts, tad vienkārši noklikšķiniet uz Man jau ir WordPress.com konts. Ja jums nav WordPress.com konta, izveidojiet jaunu kontu. Tas prasa mazāk nekā 1 minūti. Jums ir jāsniedz savs e-pasts, vēlamais lietotājvārds un parole. Pēc reģistrēšanās esat novirzījis uz cenu lapu. Pirms plānu izvēles, apskatiet Akismetas galvenās iezīmes.

Akismet plāni

akismet cenu plāni

Akismet ir nozarē vadošais surogātpastu aizsardzības pakalpojums WordPress, šobrīd aizsargājot vairāk nekā 9 miljonus vietņu. 

 • Pamata: Šis pamatplāns ir bezmaksas, un tas ir piemērots personīgām vietnēm un emuāriem. Izmantojot šo plānu, jūs iegūsit tikai aizsardzību pret surogātpastu.
 • Plus: Izmantojot šo plānu, jūs iegūsit pilnīgu aizsardzību pret surogātpastu, papildu statistiku, prioritāru atbalstu un atbalstu komerciālām vietnēm. Vietnē tas maksā 5 USD / mēnesī, un tas ir piemērots profesionālām vai komerciālām vietnēm un emuāriem.
 • Piemaksa: Šis ir pilnīgs drošības risinājums, kas aizsargā jūs no vairāk nekā tikai surogātpasta. Šajā plānā ir iekļauti visi plāni (pamata + piemaksa). Tas ir piemērots lielai vietnei un veic jūsu vietnes skenēšanu ar ļaunprātīgu programmatūru.

Ja jums ir personīga vietne vai emuārs, tad izvēlieties Basic ” plānot un turpināt.

Pēc tam jums tiks lūgts samaksāt par šo abonementu. Nelieciet panikā. Ir vilkšanas josla. Vienkārši nomainiet summu uz 0 USD. Pēc tam jūs varat redzēt tikai divas iespējas: Vārds & Uzvārds.

Iegūstiet savu Akismet API atslēgu

Šis solis ir viens no vissvarīgākajiem soļiem, tāpēc rīkojieties uzmanīgi. Šajā konta pārskata lapā jūs iegūsit savu Akismet API atslēgu. Lai iegūtu atslēgu, noklikšķiniet uz Acs pogu un nokopējiet kodu.

akismet api atslēga

Šeit jūs varat pievienot savas vietnes URL, lai jebkurā laikā skatītu vietnes statistiku. Var redzēt arī to, cik komentāru mēnešu laikā tika atzīmēti kā surogātpasts. Ja vēlaties vairāk funkciju, varat aktivizēt abonementus.

Pievienojiet akismet api taustiņu

Pēc koda kopēšanas dodieties uz savu WordPress informācijas paneli. Tur jūs apmeklējat Akismet iestatījumu lapu, un jūs redzēsit šādu iespēju Manuāli ievadiet API atslēgu. Ielīmējiet kodu un noklikšķiniet uz Lietot šo kodu. API ir ļoti slepena, tāpēc nedalieties ar to nevienam. Gadījumā, ja esat pazaudējis atslēgu, atslēgu varat iegūt, piesakoties Akismet. Tagad jūs esat gatavs un veiksmīgi iestatīšana Akismet.

Vēlamie Akismet iestatījumi

Akismet ettings

Pēc tevis iestatīšana Akismet izmantojot API taustiņu, pēc tam nāk iestatījumu lapa. Būtībā daži lietotāji to saglabā kā noklusējumu. Bet jūs varat modificēt dažas iespējas. Šeit varat atzīmēt izvēles rūtiņu Komentāri, lai redzētu apstiprināto komentāru skaitu blakus katram komentāra autoram. Tas ir viss. Tagad jūsu vietni aizsargā Akismet. 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector