Ideāli WP super kešatmiņas iestatījumi ar Cloudflare / StackPath CDN

WP super kešatmiņa ir stabils kešatmiņas spraudnis (ja dodaties pa bezmaksas ceļu).


Pretējā gadījumā WP Rocket tika novērtēts kā pirmais no 7 Facebook aptaujām, un to es arī izmantoju (man ir arī WP Rocket iestatīšanas rokasgrāmata). Bet WP Super Cache joprojām ir lieliska izvēle, jo īpaši tāpēc, ka… tā ir bezmaksas.

Es jums parādīšu, kā iestatīt WP Super Cache iestatījumus, ieskaitot cilni Advanced, CDN un Plugin. Es arī aizklāšu Mākoņa uzliesmojums, StackPath un parādīs atšķirību starp abiem.

Ja jūs izmantojat NGINX serveri, jums tas būs jādara rediģējiet konfigurācijas failu, lai pilnībā izmantotu WP Super Cache, it īpaši, lai izmantotu diska bāzes kešatmiņu. Ja nejūtas ērti to darot, iesaku izmēģināt citu kešatmiņas spraudni (WP Rocket, WP Fastest Cache vai pat W3 Total Cache), jo šiem kešatmiņas spraudņiem nav nepieciešams rediģēt NGINX konfigurācijas failu.

Kešatmiņas spraudņi, CDN, un mitināšana ir 3 galvenie faktori no WordPress optimizācijas rokasgrāmata. Papildus kešatmiņas spraudņa konfigurēšanai ar optimālie iestatījumi un Cloudflare / StackPath CDN, iesaku pievienoties WordPress mitināšanas Facebook grupa lai redzētu, kādi ir objektīvi cilvēki sakot. Vietne tika novērtēts ar 1. vietu 20+ Facebook aptaujā un ir tas, kuru izmantoju. Es esmu viņu vietā daļēji veltīts GoGeek plāns kurai ir 4x vairāk servera resursi nekā kopīgotā mitināšana ar 100% GTmetrix rādītājiem un .5s ielādes laiku. Viņi arī to darīs migrēt jūs bez maksas.

WP-Super-Kešatmiņa-Facebook-Aptauja

WP Super Cache iestatījumus var konfigurēt šādi:

WP-Super-Kešatmiņas-cilnes

1. Viegli

WP-Super-Cache-Easy-Iestatījumi

Kešatmiņā (Iespējot) – nodrošina kešatmiņu, vienkāršs veids, kā uzlabot ielādes laiku.

Pārbaudīt kešatmiņu – pārbauda, ​​vai kešatmiņa darbojas. Ja redzat kļūdas, dodieties uz cilni Papildu un pielāgojiet dažas dažādas iespējas (mēģiniet atspējot “saspiest lapas” un “kešatmiņas atjaunošanu”)..

Dzēst kešatmiņu – ja jūs atjaunināt savu vietni, jo īpaši CSS vai JavaScript failus, un redzat vecu savas lapas versiju, izdzēšot kešatmiņu, lapa tiks atsvaidzināta uz jaunāko versiju.

2. Uzlabots

WP-Super-Cache-Advanced-Settings

Kešatmiņā (Iespējot) – ļauj saglabāt kešatmiņu.

Kešatmiņas piegādes metode – vienkāršākais režīms ir vienkāršākais, un to iesaka programmētājiem, kas nav programmētāji. Ekspertu režīms izmanto Apache mod_rewrite funkciju, lai apkalpotu “supercached” statiskos html failus un ir ātrāks nekā vienkāršais režīms … bet, ja jums ir nepatīkami rediģēt PHP failus, izmantojiet vienkāršo režīmu.

Nelieciet kešatmiņas lapas zināmiem lietotājiem (Iespējot) – iespējot šo iespēju netiek rādītas kešatmiņā saglabātas lapas cilvēkiem, kuri iepriekš ir bijuši jūsu vietnē. Tas ir labi, jo regulāri apmeklētāji vēlas redzēt jaunu saturu (piemēram, jūsu dienasgrāmatā), kas pretējā gadījumā netiktu parādīts, ja to atspējojat.

Nelietojiet kešatmiņas lapas ar GET parametriem. (? x = y URL beigās) (Iespējot) – neatrodas kešatmiņas lapas, kas katram lietotājam ir atšķirīgas (unikālas pārdošanas lapas, ja tiek rādītas Facebook / Google reklāmas, dalības profili, nosacījumu loģika kontaktu veidlapās). GET parametri ir lielisks spraudnis tam.

Saspiest lapas, lai tās ātrāk tiktu apkalpotas apmeklētājiem (Iespējot) – tas ir “Gzip Compression” vienums GTmetrix / Pingdom. Pēc tam, kad tas ir iespējots, apskatiet savu mājas lapu un meklējiet pamanāmas formatēšanas kļūdas. Ja tāds ir, atspējojiet to. Pretējā gadījumā noteikti to iespējojiet.

Kešatmiņā saglabātas HTTP galvenes ar lapas saturu (Atspējot) – ļauj ātrāk saglabāt kešatmiņā saglabātas lapas, kā arī liek WP Super Cache izmantot PHP failu piegādi (lēnāk), nevis statisku failu piegādi (ātrāku). Tas ir kompromiss, bet, ja izmantojat spraudņus, kas sūta papildu galvenes, iespējojiet to. Pretējā gadījumā atspējojiet to.

Kešatmiņas atjaunošana. Apkalpojot supercache failu anonīmiem lietotājiem, kamēr tiek ģenerēts jauns fails (Enable) – parāda kešatmiņā saglabāto lapu, ja tiek ģenerēts jauns fails.

304 nav modificēta pārlūkprogrammas kešatmiņa. Norādiet, kad lapa nav pārveidota kopš tās pēdējās pieprasīšanas. (Iespējot) – neļauj atjaunināt kešatmiņu tagu lapās (saglabā servera resursi).

Padariet zināmus lietotājus anonīmus, lai viņiem tiktu piegādāti stacionāri faili ar superiecietējumu – saskaita iepriekšējo iestatījumu “Nelieciet kešatmiņas lapas zināmiem lietotājiem” un tā vietā kešatmiņā saglabā visus.

Iespējojiet dinamisko kešatmiņu – (Iespējot) – nodrošina kešatmiņas saglabāšanu dinamiskam saturam (mainīgam saturam), piemēram, reklāmām, publiski parādītam apmeklētāju skaitam vai pat Amazon ieteikumiem.

Mobilās ierīces atbalsts. (Nepieciešams ārējs spraudnis vai motīvs. Skatiet sadaļu BUJ lai iegūtu sīkāku informāciju.) (Iespējot) Ja izmantojat mobilo spraudni, piemēram, WPtouch, vai mobilā tēma, šī informācija tiek saglabāta mobilajās lapās.

No .htaccess faila noņemiet UTF8 / emuāra korsetes atbalstu. Tikai tad, ja redzat nepāra rakstzīmes vai pieturzīmes izskatās nepareizas. Nepieciešams atjaunināt kārtulu – (Atspējot) – ja jūsu vietnē redzat dīvainas rakstzīmes (â €)&# x2122; ¢), tas būtu jālabo. Pretējā gadījumā atstājiet to atspējotu.

Notīriet visus kešatmiņas failus, kad ziņa vai lapa tiek publicēta vai atjaunināta – Iespējot) – ja publicējat ziņu un jums ir arī dienasgrāmata (piemēram, jūsu mājas lapā) un vēlaties pārliecināties, ka tā tiek atjaunināta ar jaunāko ziņu, tā iztīrīs kešatmiņu un tiks parādīts jauns saturs.

Papildus mājas lapas pārbaudes. (Ļoti dažkārt pārtrauc mājas lapas kešatmiņu) (Iespējot) – līdzīgi kā iepriekšējais iestatījums, tas nodrošina, ka mājaslapā tiek parādīti jaunākie emuāra ziņojumi (ja jums ir blogroll). Tas attiecas arī uz dinamisku saturu mājas lapā.

Atsvaidziniet pašreizējo lapu tikai tad, kad ir izteikti komentāri – iespējojiet to, ja jums ir daudz komentāru, jo lasītāji vēlas redzēt jaunāko saturu (lai to izdarītu, jūs nevēlaties atsvaidzināt visu kešatmiņu).

Uzskaitiet šīs lapas jaunākās kešatmiņā saglabātās lapas (Atspējot) – parāda, kuras lapas ir saglabātas kešatmiņā.

Rupja failu bloķēšana. Tas jums nav vajadzīgs, jo tas palēninās jūsu vietnes darbību  (Atspējot).

Vēlu inic. Pēc WordPress ielādes parādiet kešatmiņā saglabātos failus (Iespējot) – ļauj saturam palikt dinamiskam. Ja tiek parādīta kļūda “Atrasta kešatmiņas dinamiskā lapa, bet vēlīna init nav iestatīta”, tā tiek labota.

Kešatmiņas atrašanās vieta – nemainiet – nemaini ceļu, noklusējuma ceļš ir kārtībā.

Kešatmiņas noildze – 3600 ir labs lielākajai daļai vietņu, vietnēs ar lielu trafiku tas var samazināties līdz 1800. Šī ir kešatmiņā saglabāto lapu derīguma termiņš un tiks izmesta. Ja iestatāt to pārāk lēni, lietotāji nekad neredzēs kešatmiņā saglabāto versiju. Ja tas notiek pārāk ātri, tas var patērēt daudz servera resursu.

Pieņemtie failu nosaukumi & noraidīti URI – norādiet lapas, kuras nevēlaties saglabāt kešatmiņā. Visbiežāk to izmanto, izslēdzot e-komercijas lapas vai lapas, kuras tiek ļoti bieži atjauninātas.

Piemēri:

 • / veikals /
 • / veikals / konts /
 • / veikals / kase /
 • / veikals / grozs /
 • / iepirkties / apstiprināt pasūtījumu /

Noraidītie lietotāju aģenti – neļauj lietotāju aģentiem saglabāt kešatmiņu. Visizplatītākās ir meklētājprogrammas, piemēram, Googlebot un Bingbot, bet šeit ir a pilns lietotāju aģentu saraksts jūs varat apskatīt. Ja izmantojat WPtouch, jūs šeit vēlēsities pievienot arī visu viņu mobilo lietotāju aģentu sarakstu.

Blokāde – sagatavo jūsu serveri paredzētajam trafika pieaugumam (bloķēšanas laikā jaunie ziņas komentāri neatsvaidzinās kešatmiņā saglabātos statiskos failus). Tas ietaupīs uz servera resursiem un palīdzēs novērst jūsu vietnes avāriju. Iespējojiet to tikai tad, ja pamanāt strauju satiksmes pieaugumu.

Tieši kešatmiņā saglabāti faili – Ja zināt, ka kāda konkrēta lapa iegūs lielu satiksmes intensitāti, pievienojiet to šeit.

Labot konfigurāciju – atjauno noklusējuma WP Super Cache iestatījumus.

3. CDN

CDN (satura piegādes tīkls) mitina jūsu lielos vietņu failus vairākos datu centros visā valstī / pasaulē, kas samazina ģeogrāfisko attālumu starp jūsu serveri un apmeklētāju. Tas samazina slodzes laiku un ir ieteicams WordPress optimizācijas rokasgrāmatā.

StackPath ir viens no populārākajiem CDN, un to es izmantoju savā vietnē. Viņiem ir 31 datu centrs, kas atrodas lielā mērā ASV, un pārsteidzošs atbalsts, kas palīdzēja uzlabot manu GTmetrix YSlow rādītāju par 8%. KeyCDN ir arī labs, bet es esmu ļoti priecīgs par MaxCDN / StackPath.

StackPath un Cloudflare – Mākoņu uzliesmošana ir bezmaksas, StackPath sākas ar cenu 10 USD / mēnesī ar bezmaksas 30 dienu izmēģinājumu. Mākoņa uzliesmojums ir savs datu centri, StackPath ir savs datu centri. Parasti jo vairāk datu centru, jo labāk un jo vairāk resursu jūs varat tos izlādēt (padarot vietnes ielādi vēl ātrāku). StackPath piegādā atbalsta komanda, kas palīdzēs jums to konfigurēt (Cloudflare bezmaksas plāns neatbalsta). StackPath atbalsts spēja ievērojami uzlabot ielādes laiku un uzlabot manu GTmetrix YSlow rezultātu par 8%, kas bija pilnīgi tā vērts.

1. solis: Reģistrējieties 30 dienu izmēģinājumam, pēc tam rīkojieties šādi. (StackPath ir arī apmācība).

2. solis: StackPath informācijas panelī noklikšķiniet uz cilnes CDN un izveidojiet StackPath CDN vietni

StackPath-CDN-Tab

StackPath-CDN-Domain

StackPath-Server-IP-adrese

Kopējiet servera IP adresi – tā ir nepieciešama šīs sadaļas 6. darbībā.

WP-Super-Kešatmiņa-StackPath-CDN-URL

3. solis: Ielīmējiet CDN URL WP Super Cache CDN cilnes sadaļās “Ārpus vietnes URL” un “Papildu CNAMES”. Ja izmantojat SSL, pārbaudiet arī “izlaist https URL, lai izvairītos no tā jaukts saturs”Kļūdas.

WP-Super-Kešatmiņa-CDN-iestatījumi

4. solis: StackPath dodieties uz CDN → Kešatmiņas iestatījumi, pēc tam noklikšķiniet uz “Notīrīt visu” …

StackPath-Purge-Cache

5. solis: Kopējiet servera IP adresi no 2. darbības (to varat atrast arī savā mitināšanas kontā). Tad pievienojiet sava servera IP adresi baltajā sarakstā StackPath izveidojot WAF vietni (WAF → ugunsmūris).

StackPath-baltais saraksts-IP

6. solis: Palaist savu vietni iekš GTmetrix un “satura piegādes tīklam” YSlow jābūt zaļam.

CDN GTmetrix YSlow

Noteikti sazinieties ar StackPath atbalsta dienestu, jo viņi varēja uzlabot manus iestatījumus, lai vēl vairāk uzlabotu atzīmes. Viņiem ir viena no lielākajām atbalsta komandām – es to noteikti izmantotu.

4. Saturs

Kamēr jūsu kešatmiņas noildze ir pareizi iestatīta papildu iestatījumos, kešatmiņā saglabātās lapas, kuru derīguma termiņš ir beidzies, tiks izdzēstas, un tās neradīs stresu jūsu serverī. Strādājot uz vietas, iespējams, nomainīsit arī uz CSS / JS (piemēram, fona attēlus) un redzēsit kešatmiņā saglabātu versiju (vai arī jūs, iespējams, neredzēsit, ka CDN darbojas). Šajā gadījumā kešatmiņas dzēšana to vajadzētu novērst.

WP-super-kešatmiņas-satura iestatīšana

Dzēst kešatmiņu – atsvaidzina kešatmiņu, ja redzat savu lapu vecās kešatmiņā saglabātās versijas.

5. Priekšielāde

Priekšielāde ir atsvaidzināšana, kad kešatmiņā saglabātās lapas tiek iztīrītas un vienā piegājienā atsvaidzinātas. Es to iespējotu, jo tas uzlabo gan vietnes / indeksēšanas ātrumu. Tomēr priekšielāde patērē daudz servera resursi kas rada stresu jūsu serverī un var padarīt jūsu vietni lēnu. Pēc noklusējuma tas bija iestatīts uz atsvaidziniet ielādētos kešatmiņas failus ik pēc 600 minūtēm. Bet jums vajadzētu palielināt šo numuru, ja tas rada stresu jūsu serverim, it īpaši, ja jūs izmantojat kopīgu mitināšanu. Varat arī atstāt to uz 0, ja nevēlaties, lai statisko failu derīgums beigtos kādreiz, ja vien manuāli neatsvaidzināsit kešatmiņu.

WP-Super-Cache-Preload-Settings

6. Spraudņi

Atstājiet visu, kā ir, ja vien jūs neizmantojat Spraudnis ar sliktu izturēšanosWordPress MU domēna kartēšanas spraudnis, vai WPtouch spraudnis, tādā gadījumā jūs varētu tos ērti iespējot.

WP-Super-Kešatmiņa-Spraudņi-Iestatījumi

7. atkļūdot

WP-Super-Kešatmiņa-Dubug-Iestatījumi

Mākoņa uzliesmojums

WP Super Cache nav tieša veida, kā iestatīt Cloudflare, taču tas ir ļoti viegli, un es noteikti iesaku izmantot Cloudflare bezmaksas CDN. Daudziem saimniekiem (ieskaitot SiteGround) ir iespēja to izdarīt aktivizējiet Cloudflare savā cPanel ar vienu klikšķi. Šī ir līdz šim vienkāršākā metode.

SiteGround-Cloudflare-Activation

Ja jūsu saimniekdatoram šī opcija nav, rīkojieties šādi:

1. Reģistrējieties Mākoņa uzliesmojums un jums tiks piedāvāts pievienot savu vietni, pēc tam skenējiet.

mākonis aizdegšanās-sākt-skenēšana

2. Kad skenēšana ir pabeigta, atlasiet bezmaksas plānu, pēc tam Cloudflare jūs iepazīstinās ar lapu kopu. Galu galā jūs nonāksit lapā, kurā Cloudflare jums piešķirs 2 vārdu serveri

Mākoņa uzliesmošana-Nosaukums-Serveri-Informācijas panelis

3. Veiciet meklēšanu Google vietnē “kā mainīt vārdu serverus vietnē SiteGround” (meklējiet tikai savu resursdatoru), pēc tam izpildiet viņu norādījumus. Jūs kopēsit divus vārda serverus, ko nodrošina Cloudflare, un ielīmēsit tos pielāgotā nosaukuma serveru opcijā jūsu mitināšanas cPanel…

Vietnes zemes-DNS-ieraksti

4. Iet uz savu Mākoņa aizdegšanās ātruma iestatījumi un pārliecinieties, vai Automātiski samazināt un Raķešu iekrāvējs ir izslēgti, bet SG Railgun ir ieslēgts.

Mākoņa aizdegšanās ātrums-cilne

5. Mākoņa uzliesmojums saka “Mēs iesakām izveidot Lapas noteikums no Cloudflare veiktspējas funkcijām izslēgt jūsu vietnes administratora sadaļu. Tādas funkcijas kā Rocket Loader un Auto Minification var netīšām pārtraukt aizmugures funkcijas jūsu administratora sadaļā. ”

Pievienojiet šiem 2 lappušu noteikumiem savā lapas kārtulas iestatījumi

Mākoņa uzliesmojums-Lapa-Noteikumi-WP-Administrators

Mākoņa aizdegšanās-lapas-noteikums-WP-priekšskatījums

6. Visbeidzot, dodieties uz savu Mākoņa aizdegšanās kešatmiņas iestatījumi un iztīrīt atsevišķus failus

Notīriet atsevišķus failus mākoņu aizdegšanās

Gatavs!

Noskatieties manu video – tas ir 42 minūšu videoklips, taču es aptveru gandrīz visu (videoklipa aprakstā esošie laika zīmogi), un jums vajadzētu uzzināt daudz lieliskas informācijas par WordPress vietnes ātrumu:

SiteGround (# apmešanās vieta Facebook aptaujā)

Vietne ir izmantojis Raugs, es un ieteica WordPress. Viņi ir # 1 gandrīz katrā Facebook aptauja un dot lielākajai daļai cilvēku nozīmīgu ielādes laika uzlabojumi it īpaši, ja viņi izmantoja viduvējus saimniekus: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter-We-just-switch-to-Siteground

Es izmantoju viņu daļēji veltīts GoGeek plāns kas nāk ar 4x vairāk servera resursi nekā dalīta mitināšana. Noklikšķiniet uz manām lapām, lai redzētu, cik ātri tās tiek ielādētas, apskatītu manu GTmetrix pārskatu vai redzētu cilvēkus, kuri migrēja un ievietojis jauni ielādes laiki. Viņi arī to dara bezmaksas migrācija.

DigitalOcean uz Cloudways un Kinsta ir arī labi un sākas ar USD 10 mēnesī un USD 30 mēnesī. Cloudways ir vairāk paredzēts izstrādātājiem, kuriem nav nepieciešams cPanel, e-pasta mitināšana vai atbalsts, ko saņemat vietnē SiteGround. Kinsta pamatā ir WP Engine bija (dārgi, bet satriecoši). Viss mans emuārs galvenokārt ir paredzēts tam, lai palīdzētu cilvēkiem ātrāk ielādēt savas vietnes. Es atsakos ieteikt hostingu 2 USD / mēnesī, jo tas visvairāk izsaka nožēlu par vietnes darbību.

Kā pārbaudīt, vai jūsu hostings ir lēns
Palaidiet savu vietni cauri Ieskats Google PageSpeed lai redzētu samazināt servera reakcijas laiku ir jūsu ziņojumā. Google iesaka tam vajadzētu būt <200 ms. Viss, kas pārsniedz 1 sekundi, nav labs. Varat arī pārbaudīt savu TTFB (laiks līdz pirmajam baitam) GTmetrix cilnē Laiki vai bytecheck.com.

Samaziniet servera reakcijas laiku

2019. gada hostinga aptauja

2017-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Elementor mitināšanas ieteikumi

2019. gada jūlija mitināšanas ieteikums

WordPress-Host-Poll-Aug-2018

Kopīgota mitināšana-Aptauja-2017

2019. gads-Hostings-aptauja

Doties uz hostinga uzņēmumu

WordPress-Hostings-Aptauja-2017

Pārvaldīts-hostings-aptauja

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

2016. gads - tīmekļa mitināšana-aptauja

Best-WordPress-Hostings-Provider-Poll

Labākā tīmekļa mitināšana-2019-aptauja

WP draudzīga hostinga aptauja

2016-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Elementor iecienītākais hostings

2018. gada mitināšanas ieteikumi

Pārvaldīts-WordPress-Hostings-Aptauja-2017

2019. gads-Saimnieki-Aptauja-1

Hostings-aptauja par ātrumu

WordPress-Hostings-Aptauja-jūnijs-1

Vietnes ieteikumi

2014. gads - Pārvaldīts-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Labākā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja aptauja

Hostings-Poll-2019. gada februāris

Hostings-Ieteikumi-Aptauja

Bluehost vs SiteGround

WordPress tīmekļa mitinātāja aptauja

Vietni iesaka zemes vietne WordPress:

SiteGround-ieteicams-WordPress-Host

Un pa Ivica kurš vada WordPress Speed ​​Up Facebook grupa kurā ir vairāk nekā 16 000 dalībnieku.

Ieteicamie rīki WordPress-Speed-Up

Daži pavedieni:

Godaddy uz SiteGround migrāciju

EIG-to-SiteGround

Vietnes zemes migrācija

VietneiGround ir 3 plāni:

Vietnes WordPress mitināšana

Augstākajos plānos ir vairāk servera resursi (# 1 faktors WordPress optimizācijas rokasgrāmatā). Lūk, pilna salīdzināšanas tabula, bet GrowBig dod jums apmēram 2x vairāk servera resursu nekā StartUp, un GoGeek ir daļēji veltīta mitināšana kas dod jums vēl vairāk. GrowBig un jaunākās versijas nodrošina bezmaksas migrācija, iestudēšana, uzlabota kešatmiņa un spēja mitināt vairākas vietnes. GoGeek nodrošina prioritāru atbalstu. Viņu mākoņa mitināšana ir diezgan lēta cena – USD 80 mēnesī.

To var redzēt viņu vietnēs funkcijas lapa:

Vietnes zemes-servera-resursu salīdzinājums

Es izmantoju SiteGround, jo:

 1. Mana GTmetrix + Pingdom ziņojumi runā paši par sevi
 2. Manas lapas tiek ielādētas uzreiz (ja vēlaties, noklikšķiniet uz tām)
 3. Ātri ātruma tehnoloģija (PHP 7.3, NGINX, SG optimizētājs, Mākoņa uzliesmojums)
 4. Ieteica Raugs, WordPress, Ivica no plkst WordPress Speed ​​Up
 5. Bezmaksas Šifrēsim SSL, viegli izmantot cPanel, un funkcijas e-komercija
 6. WordPress atbalsts ir nepārspējams pat bez GoGeek prioritārā atbalsta
 7. GrowBig nāk ar pieturvietām, vairāk krātuves un vairāk servera resursiem (ritiniet uz leju līdz “mēs piešķiram jums nepieciešamos resursus” un virziet kursoru virs serveris cilne)
 8. GoGeek nāk ar vēl vairāk servera resursiem, krātuvi, prioritāro atbalstu
 9. Bezmaksas migrācija, migrētāja spraudnis, un a 30 dienu naudas atdošanas garantija
 10. Daudz uzslavu par Reddit, Facebook sarunas, Twitter, TrustPilot
 11. Daudzas uzslavas Facebook vietnē: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Daudzi cilvēki jau ir migrējuši un ievietojuši rezultātus Twitter: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Affiliate atruna – ja jūs reģistrējaties vietnei SiteGround ar filiāles saite Ziedošu labu riecienu uz jums bez rēķina. Katru gadu es ziedot USD 3 000 GoFundMe kampaņām (2018. gads bija jāpabaro izsalkušie Denverā, 2017. gads bija Sarkanajam Krustam pie viesuļvētras Hārvijas). Jūsu atbalsts palīdz, un es to patiesi novērtēju. Es cenšos padarīt savus pārskatus objektīvus un pamatotus pierādījumi formā Facebook aptaujas, tvīti, un īstas sarunas. Ja nevēlaties to izmantot, rīkojieties šādi nesaistīta saite vietnei SiteGround. Katrā ziņā es patiesi ticu, ka viņi ir zvaigžņu WordPress resursdators, un jūsu vietne darbosies ātrāk / vienmērīgāk … veiciet pētījumu par Facebook grupām + Twitter un jūs atradīsit lielāko daļu cilvēku saki to pašu.

OMM-on-SiteGround

Cilvēki parasti migrē tāpēc, ka viņu ātruma tehnoloģija var samazināt slodzes laiku uz pusēm:

Pārslēgšanās uz vietni

Vietnes zemes ielādes laika migrācija

Bluehost uz SiteGround GTmetrix

HostGator vietnei

SiteGround GTmetrix

Vietnes zemes Google PageSpeed ​​Insights

100 perfekts rādītājs vietnē SiteGround

Vietnes zemes ģenēze

Ātrums, ko nodrošina vietneGround

Vietnes zemes GTmetrix pārskats

Saīsināts ielādes laiks vietnē SiteGround

Jauni vietņu reakcijas laiki vietnē

HostGator vietņu migrācijai

Vietnes zemes atbildes laiki vietnē Joomla

Pāreja uz vietni Hostings

Vietnes zemes raķete Iedomājieties Combo

Joomla GTmetrix vietnē SiteGround

Ieskats vietnē SiteGround PageSpeed

Vietnes zeme Joomla

Vietnes zemes saīsināts ielādes laiks

Vietnes zemes ātra mitināšana

Jauni Pingdom rezultāti vietnē SiteGround

Jauns vietnes atbildes laiks

Vietnes reakcijas laika uzlabošana

bieži uzdotie jautājumi

&# x1f680; Vai WP Super Cache ir labs spraudnis?

Tas parasti nav vispopulārākais spraudnis Facebook aptaujās, un es personīgi esmu ieguvis labākus rezultātus ar WP Rocket un citiem kešatmiņas spraudņiem. Katra vietne ir atšķirīga – jums ir jākonfigurē un jāsalīdzina dažādu GTmetrix kešatmiņas spraudņu rezultāti.

&# x1f680; Kā jūs iestatāt Cloudflare ar WP Super Cache?

Reģistrējieties bezmaksas Cloudflare kontam un mainiet vārdu serverus (savā domēna reģistratūrā) uz tiem, kurus Cloudflare nodrošina ar.

&# x1f680; Vai vairāki CDN vēl vairāk uzlabos ātrumu?

Teorētiski jā. Vairāk CDN = vairāk datu centru = ātrāka jūsu satura piegāde un lielāka resursu izkraušana, kam vajadzētu atvieglot jūsu servera noslodzi. Cloudflare CDN ir pietiekams lielākajai daļai vietņu, taču, ja jūs esat apsēsts ar ātrumu, izmēģiniet StackPath vai KeyCDN.

&# x1f680; Kā WP Super Cache salīdzina ar WP Rocket?

WP Rocket ir vairāk ātruma funkciju nekā WP Super Cache (datu bāzes tīrīšana, Google Fonts + Analytics optimizēšana, sirdsdarbības kontrole), un to ir vieglāk konfigurēt, taču WP Rocket ir arī premium spraudnis. Ja ātrums ir ļoti svarīgs, dodieties WP Rocket.

&# x1f680; Kādi citi ātruma spraudņi ir nepieciešami papildus WP Super Cache?

Jums būs nepieciešams spraudnis, lai optimizētu fontus (OMGF), datu bāzes tīrīšanu (WP-Optimize), sirdsdarbības kontroli, Google Analytics (CAOS) optimizēšanu un spraudņu (Asset CleanUp vai Perfmatters) selektīvu atspējošanu. Šīs funkcijas nav iebūvētas WP Super Cahce.

Vai tas strādāja?

Paziņojiet man komentāros!

Priekā,
Toms

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map