Ideālie W3 kopējie kešatmiņas iestatījumi ar Cloudflare + StackPath CDN: soli pa solim sniegtas instrukcijas, atjauninātas 2019. gadā ar 0.9.7.4 versiju

Ja jūs dodaties pa bezmaksas maršrutu, W3 kopējā kešatmiņa ir stabils kešatmiņas spraudnis.


Es pārbaudīju W3 kopējo kešatmiņu ar Mākoņa uzliesmojums un StackPath CDN (kas integrējas ar W3 kopējo kešatmiņu) kopā ar Vietnes vietņu mitināšana kurš tika novērtēts ar 1. vietu 20+ Facebook aptaujās. Tas ieguva man .5s GTmetrix ielādes laiku – noklikšķiniet uz manām lapām, ja vēlaties redzēt, cik ātri tās tiek ielādētas.

Vietnes Ground + W3 kopējā kešatmiņa + Mākoņa uzliesmojuma apvienojums ir likumīgs.

Daudzi W3 kopējās kešatmiņas iestatījumi ir iepriekš iestatīti (parādīti instalēšanas cilnē), bet ne visi. Es tevi pastaigāšu pa veiktspējas cilnes pēc tam palīdzēsit iestatīt Cloudflare (bezmaksas) un StackPath (komplektā ar bezmaksas 30 dienu izmēģinājumu, pēc tam 10 USD / mēnesī). Es iesaku izmantot abus, jo katrs pievieno vairāk datu centru, vēl vairāk samazinot ģeogrāfiskais attālums starp jūsu serveri un apmeklētāju. Bet, ja jūs izlemjat starp ātrāku mitināšanu vai StackPath CDN, mitināšana joprojām ir tā # 1 ātruma koeficients.

w3-kopējais kešatmiņas izpildījums-cilnes iestatījumi

2019. gads - GTmetrix-ziņojums

Šeit lejupielādējiet manus ieteiktos W3 kopējās kešatmiņas iestatījumus (jums būs nepieciešams Dropbox konts). Augšupielādējiet sadaļā Veiktspēja → Vispārīgi iestatījumi → Importēt / eksportēt iestatījumus. Pārbaudiet savu vietni, lai pārliecinātos, ka viss ir kārtībā. Jums joprojām būs jākonfigurē Mākoņa uzliesmojums, StackPath, aktivizējiet noteiktus paplašinājumus, kurus izmantojat, pievienojiet vietnes kartes URL (sadaļā Lapas kešatmiņa) un iespējojiet / atspējojiet SSL iestatījumus atkarībā no tā, vai izmantojat SSL. Šis fails tika atjaunināts 2019. gada 18. martā.

1. Vispārējie iestatījumi

W3-Kopā-Kešatmiņa-Vispārējie iestatījumi

StackPath – reģistrējieties bezmaksas 30 dienu izmēģinājumam (parasti USD 10 mēnesī), tad dodieties pie mana StackPath konfigurācijas sadaļa. Tas ir ieteicams oficiālajā WordPress optimizācijas rokasgrāmatā, un StackPath ir 34 datu centri, kas ievērojami samazina attālumu starp jūsu serveri / apmeklētājiem.

Izmantojiet saturu-Piegāde-Tīkls-CDN

StackPath-datu centri

Ieskats Google PageSpeed – savienojiet to ar W3 kopējo kešatmiņu, lai iegūtu ieteikumus, tomēr es ļoti vēlos Pingdom un GTmetrix pāri Ieskats PageSpeed jo tie ir precīzāki (Arī WP Rocket to saka). Lūk, kā tas izskatās jūsu W3 kopējās kešatmiņas cilnē “paneļa”, kad esat pievienojis API (instrukcijas ir iekļautas W3 kopējās kešatmiņas informācijas panelī).

google-page-speed-WordPress-informācijas panelis

2. Lapas kešatmiņa

w3-total-cache-page-cache-settings

Iespējot saderības režīms spraudņu izstrādātājs ir ļoti ieteicis (atrodams instalēšanas cilnē) un, lai arī tas var nedaudz samazināt veiktspēju, ir daudz mazāka iespēja, ka problēmas pastāv ar jūsu vietni. Viņš saka, ka tas “optimizē kešatmiņas savietojamību; kompromiss ir tāds, ka diska uzlabotās lapas kešatmiņas veiktspēja slodzes testos tiks samazināta par ~ 20% mērogā. ”

3. Samaziniet iestatījumus

Spraudņa izstrādātājs saka ieteicamie iestatījumi minificēšanai, datu bāzei un objektu kešatmiņai ir iepriekš iestatīti. To varat atrast cilnē instalēšana. Atcerieties, ka, ja jūs izmantojat Cloudflare, tas parūpēsies par jūsu samazināšanu, tāpēc vienkārši pārliecinieties, vai cilnē Vispārīgi iestatījumi ir izslēgta minificēšana..

W3 - Kopējā kešatmiņas instalēšanas cilne

4. Datu bāzes kešatmiņa

  • Atstājiet, kā ir (izstrādātāja ieteikts).

5. Objekta kešatmiņa

  • Atstājiet, kā ir (izstrādātāja ieteikts).

6. Pārlūka kešatmiņa

W3-Kopā kešatmiņa-Pārlūks-Kešatmiņa-Iestatījumi

Atstājiet visu pārējo, ieskaitot “beidzas galvenes darbības laiks”, ko izstrādātājs saka, ka tas ir iepriekš iestatīts.

7. CDN

StackPath atspoguļo jūsu vietnes failus 34 datu centros visā pasaulē, kas samazina ģeogrāfiskais attālums starp jūsu serveri un apmeklētāju. Vairāk datu centru = ātrāka jūsu satura piegāde, tāpēc vairāki CDN var dot vēl labākus rezultātus. StackPath ir īpaši piemērots, lai uzlabotu tādus vienumus kā HTTP pieprasījumu samazināšana, satura piegādes tīkla izmantošana, DNS meklējumu samazināšana, sīkdatņu lieluma, domēnus bez sīkdatnēm un citi vienumi ātruma pārbaudes rīkos.

StackPath-datu centri

Kā iestatīt StackPath ar W3 kopējo kešatmiņu
1. solis: Reģistrējieties 30 dienu izmēģinājumam, pēc tam rīkojieties šādi. (StackPath ir arī apmācība).

2. solis: StackPath informācijas panelī noklikšķiniet uz cilnes CDN un izveidojiet StackPath CDN vietni.

StackPath-CDN-Tab

StackPath-CDN-Domain

StackPath-Server-IP-adrese

Kopējiet servera IP adresi, kā tas nepieciešams šīs sadaļas 6. darbībā.

W3-Kopā kešatmiņa-StackPath-CDN-URL

3. solis: Dodieties uz W3 kopējo kešatmiņu Cilne Vispārīgi iestatījumi un iespējot StackPath:

W3-Kopā-Kešatmiņa-StackPath_Statting

4. solis: Dodieties uz W3TC Cilne CDN un ielīmējiet StackPath CDN URL sadaļā Konfigurācijas objekti → Vietnes resursdatora vārdu aizstājiet ar. Noklikšķiniet uz “Test Spogulis” un pārliecinieties, ka W3 kopējā kešatmiņa atrod jūsu CDN. Konfigurējiet pārējos W3TC CDN iestatījumus no mana ekrānuzņēmuma.

W3-Kopējā kešatmiņa-CDN iestatījumi

5. solis: Vietnē StackPath dodieties uz CDN → Kešatmiņas iestatījumi, pēc tam noklikšķiniet uz Notīrīt visu:

StackPath-Purge-Cache

6. solis: W3 kopējā kešatmiņa iestatījumu augšdaļā norādīs jūsu servera IP adresi ar paziņojumu lodziņu (zemāk). Ja tā nav, varat to atrast arī savā mitināšanas kontā vai StackPath (2. darbība). Tad pievienojiet sava servera IP adresi baltajā sarakstā StackPath (WAF → ugunsmūris).

StackPath-IP-baltais saraksts

StackPath-baltais saraksts-IP

7. solis: Palaist savu vietni iekš GTmetrix un “satura piegādes tīklam” YSlow jābūt zaļam.

CDN GTmetrix YSlow

Viss pabeigts!

Ja savā Pingdom pārskatā redzat domēnus bez sīkdatnēm, iespējams, vēlēsities sazināties ar StackPath atbalstu, lai uzzinātu, vai viņi palīdzēs šajā jautājumā – atbalsts ir lielisks, un viņi varēja to labot man.

sīkfaili bez domēniem-maxcdn

Noteikti sazinieties ar StackPath atbalstu, jo viņi varēja uzlabot manus iestatījumus, lai vēl vairāk uzlabotu atzīmes. Viņiem ir viena no lielākajām atbalsta komandām – es to noteikti izmantotu.

Spraudņa izstrādātāja CDN norādes (atrodamas cilnē Instalēt) – ja neizmantojat multivides bibliotēku, importējiet savus attēlus utt. Uz noklusējuma vietām. Lai to izdarītu, izmantojiet multivides bibliotēkas importēšanas rīku cilnē “CDN”. Ja jums nav CDN nodrošinātāja, jūs joprojām varat uzlabot savas vietnes veiktspēju, izmantojot metodi “Paš hostēts”. Uz sava servera izveidojiet apakšdomēnu un atbilstošo DNS zonas ierakstu; piem. static.domain.com un cilnē “Satura piegādes tīkls” konfigurējiet FTP opcijas. Pārliecinieties, ka FTP augšupielādē atbilstošos failus, izmantojot augšupielādes pogas.

8. Fragmenta kešatmiņa

Jums būs jājaunina uz W3 kopējā kešatmiņa Pro izmantot fragmentu kešatmiņu (kas var padarīt jūsu vietni ātrāku), bet, godīgi sakot, es to neizmantoju … tāpēc es nevaru pateikt, vai ir vērts to jaunināt. Ja jums ir ieteikumi šajā lapā, kuru es saistīju, tas palīdz sadrumstalot kešatmiņu un padarīt spraudni zināmu, ka grupējat īslaicīgus parametrus. Jums vajadzētu būt zināmai kodēšanas pieredzei.

9. Pagarinājumi

W3 - kopējais kešatmiņas paplašinājums

Mākoņa uzliesmojums – aktivizējiet un skatiet 10. darbību.

Ģenēzes ietvars – ja izmantojat Ģenēzes ietvars jūs varat noklikšķināt uz pogas “jaunināt” W3TC, lai iegādātos W3 kopējā kešatmiņa Pro gadā par 99 USD. Tas ļaus izmantot papildu ātruma funkcijas, piemēram, fragmenta kešatmiņu un Genesis Framework paplašinājumu, kas var uzlabot vietnes ātrumu. Kad spraudnis ir nopirkts, tam vajadzētu teikt: “spraudnis ir iespējots kopienas režīmā”. Alternatīvi, jūsu licences atslēga jums tiks nosūtīta pa e-pastu, kuru varat ievadīt cilnē Vispārīgi iestatījumi.

Yoast veidots WordPress SEO Aktivizēt, ja izmanto Yoast (ps. My Joga apmācība ir tikpat labs kā šis).

10. Mākoņa aizdegšanās

1. solis: Reģistrējieties bez maksas Mākoņu uzliesmošanas konts kas piebilst Vairāk nekā 200 datu centru CDN konfigurācijā papildus StackPath. Atcerieties, ka vairāk datu centru = ātrāka satura piegāde.

2. solis: Jums tiks piedāvāts pievienot savu vietni un sākt skenēšanu:

mākonis aizdegšanās-sākt-skenēšana

3. solis: Izvēlieties bezmaksas plānu, pēc tam jūs nonāksit šajā lapā:

Mākoņa uzliesmojums-informācijas panelis-W3-kopējais kešatmiņa

3. Veiciet meklēšanu Google vietnē “kā mainīt vārda serverus vietnē SiteGround” (meklējiet tikai savu resursdatoru), pēc tam izpildiet viņu norādījumus. Jūs, visticamāk, kopēsit Cloudflare vārda serverus un ielīmēsit tos jūsu hostinga cPanel pielāgoto nosaukumu serveru opcijā (ekrānuzņēmums ir paredzēts vietnei SiteGround). Pēc tam dodieties atpakaļ uz Cloudflare un noklikšķiniet uz “Es esmu pievienojis visus trūkstošos ierakstus, turpiniet”. Varat arī izmantot whois.net vēlreiz pārbaudiet, vai ir mainīti jūsu vārda serveri.

Vietnes zemes-DNS-ieraksti

4. solis: Cilnē W3 kopējā kešatmiņā “Paplašinājumi” aktivizējiet Cloudeflare un noklikšķiniet uz Iestatījumi:

w3-total-cache-cloudflare-aktivizēšana

Konfigurējiet šos Cloudflare iestatījumus:

W3-Kopējā kešatmiņa-Krāšņa uzliesmošanas iestatījumi

Kešatmiņas līmeņi – Es izmantoju agresīvos kešatmiņas saglabāšanas līmenis kas ietver vaicājumu virknes.

Karsto saišu aizsardzība – neļauj surogātpastu vietnēm mitināt jūsu attēlus savās vietnēs (piesūcinot joslas platumu), kas var izraisīt CPU pārslodzi jūsu mitināšanas uzņēmumā. Tā man bija milzīga problēma, un es iesaku uzraudzīt saites uz jūsu vietni Google meklēšanas konsolē, lai pārliecinātos, vai nav tādu surogātpastu vietņu, kas to dara. Karsto saišu aizsardzība novērš to.

5. solis: Tagad piesakieties Cloudflare un dodieties uz savu ātruma iestatījumi. Iespējojiet visus automātiskās samazināšanas iestatījumus, Raķešu iekrāvējs, Dzelzceļa pistole, paātrinātas mobilās saites, un vienkārši nokopējiet tos pašus iestatījumus, kurus es izmantoju.

Mākoņa aizdegšanās ātrums-cilne

6. solis: Dodieties uz savu lapas kārtulas iestatījumi. Ir 2 lappušu noteikumi, kurus iesaku izveidot un kuri netiks saglabāti jūsu WordPress administratora kešatmiņā vai priekšskatītas lapas – tas ir tas, ko Cloudflare iesaka.

Mākoņa uzliesmojums-Lapa-Noteikumi-WP-Administrators

Mākoņa aizdegšanās-lapas-noteikums-WP-priekšskatījums

Kad esat konfigurējis W3 kopējo kešatmiņu, StackPath un Cloudflare, iztīriet visas kešatmiņas W3 kopējā kešatmiņā (zemāk). Ja jūs to neredzat, informācijas paneļa cilnē var būt opcija “iztukšot visas kešatmiņas”. Pēc tam vēlreiz pārbaudiet savu vietni Pingdom. Var paiet līdz 24 stundām, kamēr Cloudflare vārdu serveri izplatīsies, taču, kad tas būs pabeigts, jums jāsaņem apstiprinājuma e-pasts.

Notīrīt kešatmiņu-W3-Kopā kešatmiņu

11. Kopējie W3TC jautājumi

Vietnes formatēšanas problēmas – cilnē Vispārīgie iestatījumi atspējojiet opciju “saīsināt”.

Lēns WordPress informācijas panelis – atspējojiet “objekta kešatmiņu” cilnē W3TC Vispārīgie iestatījumi, iestatiet lapas kārtojumus Cloudflare, pēc tam atspējojiet neizmantotos iestatījumus WordPress kodolā, izmantojot WP Atspējot spraudni. Jums vajadzētu arī izvairīties lēna spraudņu ielāde patērē augstu CPU (skatīt pilnīgu apmācību).

Kravas laiki ir lēnāki nekā iepriekš – atspējojiet “objekta kešatmiņu” vai pagaidiet 72 stundas.

Avārijas vietne: atveriet wp-config un izdzēsiet šīs rindiņas:

/ ** Iespējot W3 kopējo kešatmiņu * /
definēt (‘WP_CACHE’, taisnība); // Pievienoja W3 kopējā kešatmiņa

Atveriet .htaccess un noņemiet visas līnijas starp un ieskaitot:

# SĀKT W3TC …
# BEIGAS W3TC

Pēc tam no wp-satura izdzēsiet: Advanced-cache.php, objectcache.php un db.php. Izdzēsiet arī mapi w3-total-cache mapē wp-content / plugins.

12. SiteGround (1. vietne Facebook aptaujās)

Vietne ir izmantojis Raugs, es un ieteica WordPress. Viņi ir # 1 gandrīz katrā Facebook aptauja un dot lielākajai daļai cilvēku nozīmīgu ielādes laika uzlabojumi it īpaši, ja viņi izmantoja viduvējus saimniekus: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter-We-just-switch-to-Siteground

Es izmantoju viņu daļēji veltīts GoGeek plāns kas nāk ar 4x vairāk servera resursi nekā dalīta mitināšana. Noklikšķiniet uz manām lapām, lai redzētu, cik ātri tās tiek ielādētas, apskatiet manu GTmetrix pārskatu vai redzētu cilvēkus, kuri migrēja un ievietojis jauni ielādes laiki. Viņi arī to dara bezmaksas migrācija.

DigitalOcean uz Cloudways un Kinsta ir arī labi un sākas ar USD 10 mēnesī un USD 30 mēnesī. Cloudways ir vairāk paredzēts izstrādātājiem, kuriem nav nepieciešams cPanel, e-pasta mitināšana vai atbalsts, ko saņemat vietnē SiteGround. Kinsta pamatā ir WP Engine bija (dārgi, bet satriecoši). Viss mans emuārs galvenokārt ir paredzēts tam, lai palīdzētu cilvēkiem ātrāk ielādēt savas vietnes. Es atsakos ieteikt hostingu 2 USD / mēnesī, jo tas visvairāk izsaka nožēlu par vietnes darbību.

Kā pārbaudīt, vai jūsu hostings ir lēns
Palaidiet savu vietni cauri Ieskats Google PageSpeed lai redzētu samazināt servera reakcijas laiku ir jūsu ziņojumā. Google iesaka tam vajadzētu būt <200 ms. Viss, kas pārsniedz 1 sekundi, nav labs. Varat arī pārbaudīt savu TTFB (laiks līdz pirmajam baitam) GTmetrix cilnē Laiki vai bytecheck.com.

Samaziniet servera reakcijas laiku

2019. gada hostinga aptauja

2017-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Elementor mitināšanas ieteikumi

2019. gada jūlija mitināšanas ieteikums

WordPress-Host-Poll-Aug-2018

Kopīgota mitināšana-Aptauja-2017

2019. gads-Hostings-aptauja

Doties uz hostinga uzņēmumu

WordPress-Hostings-Aptauja-2017

Pārvaldīts-hostings-aptauja

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

2016. gads - tīmekļa mitināšana-aptauja

Best-WordPress-Hostings-Provider-Poll

Labākā tīmekļa mitināšana-2019-aptauja

WP draudzīga hostinga aptauja

2016-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Elementor iecienītākais hostings

2018. gada mitināšanas ieteikumi

Pārvaldīts-WordPress-Hostings-Aptauja-2017

2019. gads-Saimnieki-Aptauja-1

Hostings-aptauja par ātrumu

WordPress-Hostings-Aptauja-jūnijs-1

Vietnes ieteikumi

2014. gads - Pārvaldīts-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Labākā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja aptauja

Hostings-Poll-2019. gada februāris

Hostings-Ieteikumi-Aptauja

Bluehost vs SiteGround

WordPress tīmekļa mitinātāja aptauja

Viņus iesaka WordPress:

SiteGround-ieteicams-WordPress-Host

Laimīgi klienti:

Godaddy uz SiteGround migrāciju

EIG-to-SiteGround

Vietnes zemes migrācija

VietneiGround ir 3 plāni:

Vietnes WordPress mitināšana

Augstākajos plānos ir vairāk servera resursi (# 1 faktors WordPress optimizācijas rokasgrāmatā). Lūk, pilna salīdzināšanas tabula, bet GrowBig dod jums apmēram 2x vairāk servera resursu nekā StartUp, un GoGeek ir daļēji veltīta mitināšana kas dod jums vēl vairāk. GrowBig un jaunākās versijas nodrošina bezmaksas migrācija, iestudēšana, uzlabota kešatmiņa un spēja mitināt vairākas vietnes. GoGeek nodrošina prioritāru atbalstu. Viņu mākoņa mitināšana ir diezgan lēta cena – USD 80 mēnesī.

To var redzēt viņu vietnēs funkcijas lapa:

Vietnes zemes-servera-resursu salīdzinājums

Cilvēki parasti migrē tāpēc, ka viņu ātruma tehnoloģija var samazināt slodzes laiku uz pusēm:

Pārslēgšanās uz vietni

Vietnes zemes ielādes laika migrācija

Bluehost uz SiteGround GTmetrix

HostGator vietnei

SiteGround GTmetrix

Vietnes zemes Google PageSpeed ​​Insights

100 perfekts rādītājs vietnē SiteGround

Vietnes zemes ģenēze

Ātrums, ko nodrošina vietneGround

Vietnes zemes GTmetrix pārskats

Saīsināts ielādes laiks vietnē SiteGround

Jauni vietņu reakcijas laiki vietnē

HostGator vietņu migrācijai

Vietnes zemes atbildes laiki vietnē Joomla

Pāreja uz vietni Hostings

Vietnes zemes raķete Iedomājieties Combo

Joomla GTmetrix vietnē SiteGround

Ieskats vietnē SiteGround PageSpeed

Vietnes zeme Joomla

Vietnes zemes saīsināts ielādes laiks

Vietnes zemes ātra mitināšana

Jauni Pingdom rezultāti vietnē SiteGround

Jauns vietnes atbildes laiks

Vietnes reakcijas laika uzlabošana

Saņemiet mitināšanu no vietnes SiteGround

13. 35+ WP Speed ​​Tips (mans pilns ceļvedis)

Noskatieties manu video – tas ir 42 minūšu videoklips, taču es aptveru gandrīz visu (videoklipa aprakstā esošie laika zīmogi), un jums vajadzētu uzzināt daudz lieliskas informācijas par WordPress vietnes ātrumu:

Apkalpot mēroga attēlus – mainīt lielu attēlu izmērus, lai tie būtu mazāki. Pingdom jums norāda, kuri attēli ir nepieciešami, bet tikai tai vienai lapai, kurā jūs to izmantojat. Sāciet ar attēliem, kas parādās vairākās lapās (logotips, sānjosla, kājenes attēli), jo to labošana saīsina vairāku lapu ielādes laiku. Pingdom norāda jums pareizos katra attēla izmērus, taču ir ieteicams, lai būtu slīdņa, logrīka un citu apgabalu apkrāpta lapa, lai pirms augšupielādes varētu mainīt attēlu izmērus..

Attēlu optimizēšana (nezaudēta saspiešana)Iedomājies ir labākais šim. Reģistrējieties un satveriet API atslēgu, pēc tam instalējiet to iespraust kur var ievadīt API. Pēc tam dodieties uz Multivide → Lielapjoma optimizācija un sāciet bez zudumiem saspiest visus vietnes attēlus. Mēneša bezmaksas kvota ir 25 MB mēnesī (vai USD 4,95 par 1 GB), taču tā ir daudz labāka nekā citi bezmaksas spraudņi. Pēc manas pieredzes jums ir jāizmanto iestatījums “agresīvs”, lai šos priekšmetus fiksētu Pingdomā.

Norādiet attēla izmērus – nozīmē, ka attēla HTML vai CSS ir jānorāda platums / augstums. Jums būs jāatrod attēls (izmantojot Pingdom), atrodiet to savā WordPress vietnē un pēc tam pievienojiet platumu / augstumu, ko jums pateiks Pingdom. Parasti attēliem ārpus vizuālā redaktora.

14. Noma My WordPress Speed ​​Optimizer

Vai joprojām nepieciešama palīdzība saistībā ar jūsu GTmetrix ziņojumu? Es strādāju ar Pronaya kopš 2011. gada (viņš ir tas, kurš man palīdzēja iegūt tik jaukus rādītājus + ielādes laikus. Jūs varat viņu nolīgt, izveidojot profilu vietnē freelancer.com un meklējot lietotājvārdu bdkamols (skat. viņu portfelis). Viņam ir USD 40 stundā no Bangladešas (tā kā laiks mainās), un viņa e-pasts viņam ir [email protected]. Viņam profilā ir ideāls 5 zvaigžņu pārskats. Tikai nopietnas problēmas, un, lūdzu, negaidiet 100% rezultātu, ja izmantojat lēnu mitināšanu, spraudņus un motīvu. Lūdzu, vispirms sekojiet manam WordPress ātruma ceļvedim.

Pronaya-Kumar-S-atsauksmes

Atsauksmes par viņa profilu:

BDkamol-WordPress-Speed-Reviews

bieži uzdotie jautājumi

&# x1f680; Vai W3 kopējā kešatmiņa ir labākais kešatmiņas spraudnis?

Lielākā daļa cilvēku dod priekšroku WP Rocket, nevis W3 kopējai kešatmiņai, jo tam ir daudz funkciju, kas nav iekļautas W3 kopējā kešatmiņā, un tāpēc GTmetix dod labākus rezultātus. Šīs funkcijas ietver datu bāzes tīrīšanu, vietējās analītikas mitināšanu, progresīvu slinku attēlu un video ielādi, sirdsdarbības kontroli un DNS iepriekšēju ielādi. Tas ir arī vieglāk konfigurējams.

&# x1f680; Vai man vajadzētu izmantot CDN ar W3 kopējo kešatmiņu?

Jā, izmēģiniet Cloudflare bezmaksas CDN un apsveriet vairākus CDN no StackPath vai KeyCDN, ja tā ir lielāka vietne ar globālu auditoriju. Tomēr Cloudflare ir piemērots lielākajai daļai vietņu.

&# x1f680; Kas notiek, ja W3 kopējā kešatmiņa pārtrauc manu vietni?

Minifikācijas un kombinācijas iestatījumi W3 kopējā kešatmiņā parasti ir visizplatītākie salauzto elementu vainīgie, lietojot W3 kopējo kešatmiņu. Pārbaudiet katru no šiem.

&# x1f680; Kā es varu notīrīt kešatmiņu, kad esmu pabeidzis?

Atveriet veiktspējas iestatījumus, pēc tam noklikšķiniet uz Purge Everything.

&# x1f680; Vai man ir nepieciešami citi ātruma spraudņi, izņemot W3 kopējo kešatmiņu?

Jā, es iesaku instalēt spraudņus sirdsdarbības kontrolei, datu bāzes tīrīšanai, attēlu optimizēšanai un vai nu Asset CleanUp, vai Perfmatters, lai selektīvi atspējotu spraudņus.

Nu tas arī viss! Es zinu, ka tas var kļūt nedaudz tehnisks, tāpēc, ja jums ir kādi jautājumi, vienkārši komentāros ielieciet man rindiņu. Un, ja jums patika mana apmācība, lūdzu, dalieties tajā. Es to novērtētu!

Priekā,
Toms

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map