Ideālie WP raķešu iestatījumi ar Cloudflare un StackPath CDN iestatīšanas instrukcijām – Atjaunināti 2020. gada 9. septembrī ar jaunāko versiju 3.4.4

Ja izvēlējāties WP raķete kā kešatmiņas spraudni jūs izdarījāt vislabāko izvēli, ņemot vērā, ka tas daudzos tika novērtēts ar 1. vietu Facebook aptaujas.


WP Rocket nāk ar daudzām funkcijām, kurām lielākoties kešatmiņas spraudņu nav (skat. Zemāk). Tas nozīmē, ka, ja jūs izmantotu citus kešatmiņas spraudņus, jums būs jāinstalē apmēram 6 papildu spraudņi, lai iegūtu šīs funkcijas, kad WP Rocket jau ir tos iebūvēts (vairāk funkciju, bet vēl mazāk spraudņu jūsu vietnē). Tāpēc arī WP Rocket dod labākus rezultātus GTmetrix / Pingdom, un to es arī izmantoju.

WP Rocket ietver:

 • Datu bāzes tīrīšana (iebūvēta WP Rocket, vai izmantojiet WP-Optimizēt)
 • Sirdsdarbības kontrole (iebūvēta WP Rocket, vai izmantojiet Sirdsdarbības kontrole)
 • Slinki ielādēt attēlus / video (iebūvēts WP Rocket vai izmantot) WP YouTube Lyte)
 • Mitināt Google Analytics lokāli (iebūvēts WP Rocket vai izmantot CAOS analītikai)
 • Mitiniet Google fontus uz vietas (iebūvēts WP Rocket vai izmantojiet CAOS fontam, vai SHGF)
 • Integrācija ar Cloudflare + citiem CDN (iebūvēta WP Rocket, vai izmantojiet CDN iespējotējs)

Es pārbaudīts WP Rocket pret 3 populārākajiem kešatmiņas spraudņiem un lai arī viņi visi dara lielisku darbu, WP Rocket man deva labākos rezultātus Pingdom (.4s slodzes laiki). Jūsu kešatmiņas spraudnis un mitināšana ir 2 galvenie ātruma faktori tāpēc tas noteikti ir 49 ASV dolāru vērts. Pareizu WP raķešu iestatījumu konfigurēšana, izmantojot Cloudflare + StackPath, var labot vairāk nekā 20 vienumus Pingdom un GTmetrix. Darīsim tā :)

WP raķetes iestatījumus WAY ir vieglāk konfigurēt nekā W3 kopējo kešatmiņu, un tie atjaunina pārmaiņu žurnāls regulāri, lai jūs faktiski saņemtu pastāvīgus atjauninājumus. Ja jums ir jautājumi (vai vēlaties dalīties ar jauno ielādes laiku), nometiet man komentāru. WP Rocket arī ir dokumentācija uz kuru es atsaucos visā ceļvedī. Veiksmi – atcerieties salīdzināt šos Pingdom rādītājus!

1. WP raķete = # 1 novērtētās kešatmiņas spraudnis
2. Uzstādīšana

3. Mērinstrumentu panelis
4. Kešatmiņa
5. Failu optimizācija
6. Plašsaziņas līdzekļi
7. Iepriekš ielādēt
8. Papildu noteikumi
9. Datu bāze
10. CDN
11. Sirdsdarbība
12. Papildinājumi
13. Rīki

14. BUJ / dokumentācija

15. SiteGround (ieteicams resursdators)
16. Mana pilna WordPress ātruma rokasgrāmata
17. Saņemiet palīdzību no My Speed ​​Optimizer

WP-Rocket-2018-Settings

1. WP raķete = # 1 novērtētās kešatmiņas spraudnis

Šīs ir Facebook aptaujas:

2016. gada labākā kešatmiņas spraudņa aptauja

2019. gada kešatmiņas spraudņa aptauja

Swift vs WP Rocket

2016. gada kešatmiņas spraudņa aptauja

Labāko kešatmiņas spraudņu 2018. gada aptauja

wp raķete vs w3 totla kešatmiņa

Vajadzēja to iemest šeit :)

WP-raķešu uzlabošana

Es pārbaudīju WP Rocket, WP ātrāko kešatmiņu un W3 kopējo kešatmiņu … pārliecinoties, vai visi kešatmiņas spraudņu iestatījumi ir konfigurēti optimāli.. WP Rocket to uzvarēja, bet ar ieslēgtu slinkās kravas funkciju. Citiem kešatmiņas spraudņiem nav slinka ielādes opcijas, un, kad es izslēdzu slinko slodzi WP Rocket, es saņēmu .5s ielādes laiku … tieši tādu pašu kā WP Fastest Cache. Noklikšķinot uz savām lapām, es neredzēju lielas atšķirības – abas tika ielādētas ļoti ātri. Es zinu, ka Pingdom dažādu testu laikā var parādīt dažādus slodzes laikus, bet es tikai gribēju padalīties ar savu pieredzi.

WP raķete (.406)
Pingdom lapas ātruma pārbaude

WP ātrākā kešatmiņa (.527)
WP ātrākais kešatmiņas ielādes laiks

W3 kopējā kešatmiņa (.619)
W3 kopējais kešatmiņas ielādes laiks

Mana jaunākā Pingdom ziņojums ar WP Rocket:

2019. gads-Pingdom-ziņojums

2. Instalējiet WP Rocket

Kad esat iegādājies WP Rocket, varat to lejupielādēt savā vietnē konta lapa. Augšupielādējiet to sadaļā Spraudņi → Pievienot jaunu → Augšupielādēt spraudni. Ja jums ir jautājumi par Safari skatiet viņu instrukcijas.

WordPress spraudņa augšupielāde

3. Informācijas panelis

WP-Rocket-Dashboard-Settings

Raķešu testētājs Jaunu versiju beta testēšana.

Raķešu analīze – ļauj WP Rocket anonīmi vākt datus. Tas minimāli ietekmē ielādes laiku / centrālo procesoru, bet datu nosūtīšana uz jebkuru ārēju resursu nozīmē vairāk darba jūsu serverim.

Iztīrīt kešatmiņu – dariet to tad, kad esat konfigurējis WP Rocket iestatījumus.

Iepriekšielādēt kešatmiņu – ģenerē jūsu mājas lapas kešatmiņu un visas iekšējās saites, kuras izmantojat mājas lapā. Es to nedaru, jo priekšielādes cilnē iepriekšielādēšana ir iestatīta uz “automātiska”.

Notīriet OPacache – attīra OPcache kas novērš problēmas, kad atjaunināt WP Rocket, taču tā joprojām parāda iepriekšējo versiju WordPress adminā.

Atjaunot kritisko CSS – dariet to, veicot izmaiņas stila lapās vai pievienojot / modificējot pielāgotu CSS, izmantojot WordPress Customizer (vai spraudni).

4. Kešatmiņa

WP-raķešu kešatmiņas iestatījumi

Mobilā kešatmiņa – iespējot kešatmiņu mobilajām ierīcēm, bet tikai “izveidot kešatmiņas failu mobilajiem apmeklētājiem”, ja jūs NAV izmantojat spraudni, lai izveidotu vietni (piemēram, bezmaksas WP Touch versija).

Iespējojiet kešatmiņu reģistrētiem WordPress lietotājiem – iespējot, ja jūsu vietnē piesakās vairāki lietotāji (piemēram, bbPress). Tas katram lietotājam piešķir savu kešatmiņu, pretējā gadījumā to atspējojot.

Norādiet laiku, pēc kura tiek iztīrīta globālā kešatmiņa – atstāt kā noklusējumu. Ja jūs reti atjaunināt savu vietni vai jums ir daudz statiskā satura, varat to nedaudz palielināt.

5. Failu optimizācija

WP-Rocket-File-Optimization-Settings

Samaziniet failus – ideālā gadījumā tiem vajadzētu padarīt visus “minificētus” un “kombinētus” vienumus jūsu Pingdom un GTmetrix pārskatā par 99 – 100%. Dažreiz tos iespējojot var izraisīt problēmas ar savu izkārtojumu (īpaši CSS un JS), tāpēc pārbaudiet dažas vietnes lapas, lai pārliecinātos, ka tas nenotiek. Ja tas tā notiek, atrodiet problemātiskos failus un pievienojiet tos opcijai izslēgt CSS vai izslēgt JS.

Apvienot failus – tāpat kā saīsināt, iespējojiet un pārbaudiet, vai vietnē nav kļūdu.

Apvienojiet Google fontu failus – Google fonti bieži tiek parādīti Pingdom / GTmetrix pārskatā. Tas var palīdzēt, un jūs varat arī mēģināt pievienot tos cilnes “Preload” sadaļā “Prefetch DNS Requests”.

Noņemiet vaicājumu virknes no statiskajiem resursiem – Vietnē GTmetix jūs varētu redzēt “noņemiet vaicājuma virknes no statiskiem resursiem.”Tas var palīdzēt, lai arī lielāko daļu vaicājumu virkņu ģenerē spraudņi – izvērsiet savus vienumus GTmetrix un redziet, kas to padara sarkanu – tas varētu būt spraudnis.

Izslēgt CSS – ja kāda iemesla dēļ minifikācijas opcija izjauc vietnes izkārtojumu, atrodiet problemātisko failu un pievienojiet to šeit. Skatiet WP Rocket rakstu par ar minifikāciju saistīto problēmu risināšana.

Optimizējiet CSS piegādi – jūsu lapa tiks sākta ielādēšana bez CSS stiliem, kas ir Ieskats Google PageSpeed. WP Rocket automātiski ģenerē to jums. Viņi sakiet

JavaScript faili – tāda pati koncepcija kā CSS tikai ar JavaScript failiem.

6. Mediji

WP-Rocket-Media-Settings

Slinks slodze – aizkavē attēlu, iframe un video ielādi, līdz ritiniet lapu uz leju un tie kļūst redzami (pārbaudiet, vai jums tas patīk vai nē). Tas ievērojami samazina ielādes laiku un HTTP pieprasījumus notiekošā ielādēšana var būt kaitinoša, it īpaši gara satura gadījumā. To var izdarīt arī, izmantojot citus bezmaksas spraudņus, piemēram Slinks slodze un Slinka slodze video bet WP Rocket paveic lielisku darbu. Fotoattēlu slodze ir slinka, jo tie ir kaitinoši.

Izmantojot sānjoslu, varat arī atspējot slinku ielādi atsevišķās lapās / ziņās:

WP raķešu individuālie iestatījumi

Atspējot emocijzīmes – tie palēnina jūsu vietnes darbību. Tos var arī atspējot sadaļā Iestatījumi → Rakstīšana → Formatēšana, pēc tam nepārvērst emocijzīmes.

Iegultnes – līdzīgs Mākoņa aizdegšanās karsto saišu novēršana, tas neļauj vietnēm iegult jūsu saturu savā vietnē, kas palielina joslas platumu un padara jūsu vietni lēnāku.

WebP saderība – atspējot, ja nelietojat WebP attēli vai ja WebP attēlu rādīšanai jūs jau izmantojat attēlu optimizācijas spraudni. Pretējā gadījumā atspējojiet to. WP Rocket noteiks, vai WebP attēlu apkalpošanai izmantojat Imagify, ShortPixel, Optimus vai EWWW, un automātiski to atspējo. Tas ir tāpēc, ka vairums attēlu optimizācijas spraudņu jau izveido un kalpo WebP attēliem jums, tāpēc, iespējot to, tiktu dublēta funkcionalitāte. Vienīgais reize, kad tas jāiespējo, ir tad, ja jūsu attēlu optimizācijas spraudnis izveido WebP attēlus, bet tos neapkalpo.

7. Priekšielāde

Ja vēlaties uzzināt par priekšielādi, WP Rocket ir vienkārša apmācība. Vai arī, ja vēlaties rakt dziļāk, šeit ir padziļināta apmācība kas attiecas uz WP Super Cache, bet attiecas tie paši jēdzieni. Lai ielādētu kešatmiņā saglabātās lapas un vienā piegājienā tās tiktu atsvaidzinātas, nedaudz vienkāršā izteiksmē ir priekšielādēšana. Es to iespējotu, jo tas uzlabo gan vietnes / indeksēšanas ātrumu.

WP-Rocket-Preload-Settings

Vietnes karte Iepriekšielādēšana – paplašina priekšielādēšanas priekšrocības visiem vietnes kartes URL, ne tikai jūsu sākumlapai un mājas lapā izmantotajām iekšējām saitēm. Tas neizmanto tādu ārēju robotprogrammatūru kā manuālā / automātiskā opcija … pat ja gala rezultāts ir vienāds. Kamēr WP Rocket ir atklājis jūsu vietnes karti “vietņu kartēs priekšielādēšanai”, šeit tā nav jāpievieno..

Jūsu serverim var priekšielādēšana:

CPU izmantošana

Iepriekš ielādēt DNS pieprasījumus – Lūks sastādīja lielisku sarakstu parastie domēni, lai priekšielādētu tostarp Google Fonts, Analytics, Maps, Gravatars, YouTube, parastos sociālās koplietošanas spraudņus, Disqus un citus. Kopējiet un ielīmējiet visu sarakstu (vai tikai tos, kas jums nepieciešami) un ielīmējiet tos WP Rocket laukā Prefetch. Tas palīdz pārlūkprogrammām paredzēt pieprasījumus un ātrāk tos ielādēt.

Neaizmirstiet pievienot savu StackPath CDN URL (vai jebkuru izmantoto kompaktdisku) un citus ārējos resursus, kas nav iekļauti šajā sarakstā un kurus parasti varat atrast savā GTmetrix pārskatā. Sociālās koplietošanas, komentāru un statistikas spraudņi ir ļoti izplatīti.

8. Papildu noteikumi

Uzlabotās iespējas galvenokārt paredzētas izņemot grozu un norēķinu lapas e-komercijas vietnēs.

WP-Rocket-Advanced-Rule

Nekad kešatmiņā URL – ja jūs izmantojat e-komercijas iepirkumu grozu, kas nav uzskaitīts WP Rocket (skat. Piezīmi, kas viņiem ir šajos iestatījumos), pievienojiet savu grozu un norēķinu lapas šeit. Uzzināt vairāk.

Nekad nesūtiet kešatmiņā sīkfailus – tāds pats princips kā iepriekšējā variantā, pamatojoties tikai uz sīkdatnēm.

Nekad kešatmiņā saglabāt lietotāja aģentu – neļauj Googlebot vai citiem lietotāju aģentiem saglabāt kešatmiņu.

Vienmēr iztīrīt URL – pieņemsim, ka jūsu mājas lapā ir dienasgrāmata. Ja izveidojat jaunu ziņu, vēlaties, lai šī mājaslapas saraksta informācija tiktu nekavējoties atjaunināta, iztukšojot mājaslapas kešatmiņu. Tas ir tas, ko šis iestatījums dara, tomēr WP Rocket automātiski iztīra kešatmiņu jūsu mājas lapai, kategorijām un atzīmēm, tiklīdz tiek izveidots jauns saturs … tāpēc tas nav nepieciešams. Bet, ja ir arī citas lapas kešatmiņa, kuru vēlaties notīrīt, kad tiek pievienots jauns saturs, pievienojiet tās.

Kešatmiņas vaicājuma virkne (s) – galvenokārt izmanto meklēšanas rezultātu lapu un cenu filtrēšanas lapu kešatmiņā e-komercijas vietnēs.

9. Datu bāze

WP-Rocket-Database-Settings

Pēc tīrīšanas – labojumus, automātiskos melnrakstus un miskastes var izdzēst, ja tos neizmantojat. Ja vien jums nav vecu ziņu versiju (vai izdzēstu ziņu), kuras vēlaties izmantot, izdzēsiet tās.

Komentāru tīrīšana – mēstules un miskasti var izdzēst.

Pārejošu lietu tīrīšana – tiek glabāti dati, kuru iegūšana prasa daudz laika (piemēram, sociālais skaits), tāpēc nākamreiz, kad tas būs nepieciešams, tas atgriežas ļoti ātri. Bet dažreiz, kad pārejošiem termiņiem beidzas termiņš, viņi paliek datu bāzē un tie ir jāizdzēš. WP Beginner ir lielisks īslaicīgu lietu skaidrojums.

Datu bāzes tīrīšana – izdzēšot spraudni, tas WordPress datu bāzē var atstāt neizmantotas tabulas, kuras varat izdzēst.

Automātiskā tīrīšana – ieplānojiet WP Rocket datu bāzes tīrīšanai. Nedēļa ir laba, ja vien tās ātri neuzkrājas (piemēram, daudzi cilvēki strādā jūsu vietnē). Ja Jums ir WP-Optimizēt vai cits instalēts datu bāzes tīrīšanas spraudnis, varat to izdzēst, jo WP Rocket to dara jūsu vietā.

Optimizēt – kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas optimizēt, vienkārši izveidojiet dublējumu datu bāzē, it īpaši, ja to darāt pirmo reizi..

10. CDN

StackPath CDN atspoguļo jūsu vietni vairāk nekā 30 datu centros visā pasaulē, samazinot ģeogrāfisko attālumu starp jūsu serveri un apmeklētājiem. Es izmantoju gan Cloudflare, gan StackPath, jo vairāk datu centru = ātrāka jūsu satura piegāde. Tas var nosvītrot vairākas sekundes no slodzes laika, it īpaši apmeklētājiem, kuri (agrāk) bija tālu no jūsu 1 izcelsmes servera. Tu vari izmantot WP Rocket’s CDN apmācība vai StackPath CDN apmācība, bet šeit ir norādīts, ko darīt.

1. solis: Reģistrējieties StackPath (viņiem ir 30 dienu izmēģinājums):

StackPath-datu centri

2. solis: Informācijas panelī noklikšķiniet uz cilnes CDN, pēc tam izveidojiet StackPath CDN vietni:

StackPath-CDN-Tab

StackPath-CDN-Domain

StackPath-Server-IP-adrese

StackPath-CDN-URL-WP-Rocket

3. solis: Kopējiet CDN URL no StackPath un ielīmējiet WP Rocket laukā “CDN CNAME (-i)”:

WP-Rocket-CDN-Settings

4. solis: Vietnē StackPath dodieties uz CDN → Kešatmiņas iestatījumi, pēc tam noklikšķiniet uz “Notīrīt visu”:

StackPath-Purge-Cache

5. darbība: Izslēgt failus no CDN – iespējams, ir faili, kurus apkalpo CDN, kurus vēlaties apkalpot uz vietas. Parasti šie faili ir spraudņu daļas, kas izstrādātas, lai neņemtu vērā starpdomēnu slodzi. Lai to mainītu, vienkārši pievienojiet šos failus vai direktorijus WP Rocket “noraidīto failu” apgabalā (katrā rindiņā pievienojiet vienu datņu direktoriju), kuru varat izmantot direktīvās, lai atrastu WP direktorijus.

Piemērs:

 • {uploads_dir} / wpcf7_captcha / *
 • {uploads_dir} /imagerotator.swf
 • {plugins_dir} /wp-fb-autoconnect/facebook-platform/channel.html

6. solis: Palaist savu vietni iekš GTmetrix un “satura piegādes tīklam” YSlow jābūt zaļam.

CDN GTmetrix YSlow

Ja izvēlaties vienumus GTmetrix un redzat, ka tam ir sakars ar jūsu CDN, sazinieties ar StackPath atbalsta komandu, kurai vajadzētu palīdzēt jums tos novērst. Viņiem ir izcils atbalsts.

Domēni bez sīkfailiem MaxCDN

11. Sirdsdarbība

Tā vietā, lai izmantotu Heartbeat Control spraudnis, WP Rocket ir iebūvēts.

WP-Rocket-Heartbeat-Control

12. Papildinājumi

WP-raķešu papildinājumi

1. Google izsekošana (Uzlabot pārlūkprogrammas kešatmiņu pakalpojumam Google Analytics) – ātruma pārbaudes rīkā var būt redzamas Google Analytics kļūdas. Tā kā vietnei WP Rocket ir Google Analytics resursdators, tā būtu jānovērš, it īpaši GTmetrix sadaļā Lapas ātrums → Pārlūka pārlūkošana.

2. Facebook Pixel (Uzlabot pārlūkprogrammas kešatmiņu vietnē Facebook Pixel) Tāda pati koncepcija kā iepriekšējā variantā tikai Facebook Pixel.

3. Mākoņa uzliesmojums Pierakstīties uz Mākoņa uzliesmojums, pievienojiet savu vietni, un Cloudflare veiks skenēšanu. Jūs galu galā nonāksit lapā ar saviem Cloudflare vārdu serveriem un saiti uz jūsu API atslēgu.

Mākoņa uzliesmojums-Dashboard-WP-Rocket

Mainiet vārdu serverus savā mitināšanas kontā tiem, kurus Cloudflare jums piešķīra:

Vietnes zemes-DNS-ieraksti

Ievadiet savu Globālā API atslēga (atrodams jūsu Mākoņa aizdegšanās profils) kešatmiņas spraudnī.

Cloudflare globālā API atslēga

WP-Rocket-Cloudflare-Add-On

 • Globālā API atslēga – izmanto, lai aktivizētu Cloudflare WP Rocket.
 • Konta e-pasts – tas pats e-pasts, kuru izmantojāt jūsu Cloudflare kontā.
 • Domēns – jūsu vietne.com
 • Attīstības režīms – izmantojiet, ja vietnē daudz veicat koda izmaiņas.
 • Optimālie iestatījumi – aktivizē optimālus Cloudflare iestatījumus: samazināšanu, agresīvu kešatmiņu un deaktivizē Raķešu iekrāvējs labākai savietojamībai. Visizplatītākais jautājums ir Rocket Loader, bet es arī pamanīju, ka tas ieslēdzas e-pasta dekodēšana kas padarīja manu GTmetrix pārskatu sliktāku, tāpēc es to neizmantoju (tā vietā viņu informācijas panelī konfigurēju Cloudflare).
 • Relatīvais protokols – dažreiz, ja cilvēki lejupielādē failus no jūsu vietnes, tajos nav satura. Atstājot šo opciju OFF, tas nenotiks.
 • Notīriet visus Cloudflare kešatmiņas failus – dariet to pēc tam, kad esat pabeidzis WP Rocket konfigurēšanu.

4. Sinhronizējiet Sucuri kešatmiņu – iespējot, ja lietojat Sucuri. Tas automātiski notīra Sucuri kešatmiņu, kad vien tiek notīrīta WP Rocket kešatmiņa, nodrošinot jūsu satura sinhronizāciju.

 • Sucuri ugunsmūra API atslēga (spraudnim) – pieteikšanās Sucuri šeit, noklikšķiniet uz savas vietnes, dodieties uz cilni API, pēc tam nokopējiet savu API atslēgu (spraudnim) un ielīmējiet to WP Rocket.

13. Rīki

WP-Rocket-Tools-Settings

Eksportēt iestatījumus – eksportējiet iestatījumus, lai tos izmantotu vairākās vietnēs.

Importēt iestatījumus – šeit importējiet iepriekš konfigurētos iestatījumus.

Atgriezšanās – Ja atjaunināt uz jaunu WP Rocket versiju un tā rada problēmas, tā vairs neatgriezīsies iepriekšējā versijā.

14. Bieži uzdotie jautājumi / dokumentācija

Es pavadīju daudzas stundas, rakņājoties pa viņu dokumentācija lai pārliecinātos, ka šajā apmācībā tiek izmantoti vislabākie WP Rocket iestatījumi, taču tie ir ļoti noderīgi, ja neesat tos pārbaudījis.

WP raķešu dokumentācija

Pamācības, kuras es atradu visnoderīgākajām:

&# x1f680; Kā vislabāk konfigurēt WP Rocket?

Vissvarīgākie soļi ir iespēju cilnē Failu optimizēšana iespējot visu iespējamo, iestatīt tādus CDN kā Cloudflare + StackPath, atspējot WordPress sirdsdarbību un aktivizēt visus pakalpojumus, kurus izmantojat cilnē Papildinājumi..

&# x1f680; Kā es varu pievienot CDN ar WP Rocket?

Ja lietosit Cloudflare, jūs vienkārši nomainīsit nosaukumvārdus. Ja izmantojat ārēju CDN, piemēram, StackPath vai KeyCDN, jūs kopēsit / ielīmēsit CDN URL WP Rocket. Ja izmantojat RocketCDN (darbina StackPath), reģistrējieties, izmantojot uzvedni WP Rocket.

&# x1f680; Kāpēc WP Rocket tika novērtēts ar 1. vietu lielākajā daļā Facebook aptauju?

Tam ir daudzas funkcijas, kas citiem kešatmiņas spraudņiem nav: datu bāzes tīrīšana, sirdsdarbības kontrole, vairāku CDN iespēju, slinka ielāde, vietējā Analaytics, Facebook Pixel pārlūka kešatmiņas saglabāšana un daudz ko citu. Tāpēc WP Rocket parasti dod labākos rezultātus GTmetrix.

&# x1f680; Kurš attēla optimizācijas spraudnis vislabāk darbojas kopā ar WP Rocket?

Pat ja viņi iesaka Iedomājieties, kas pieder WP Rocket, es izmantoju ShortPixel, jo es gandrīz neredzu kvalitātes zudumu un joprojām saņemu 100% par Attēlu optimizēšana GTmetrix.

&# x1f680; Kādi citi ātruma optimizācijas spraudņi jums ir nepieciešami papildus WP Rocket?

Jums joprojām ir nepieciešams attēlu optimizācijas spraudnis, piemēram, ShortPixel, fontu optimizācija (piemēram, OMGF), un es iesaku arī izmantot Asset CleanUp vai Perfmatters, lai selektīvi atspējotu spraudņus..

15. SiteGround (# apmetnis Facebook aptaujās)

Vietne ir izmantojis Raugs, es un ieteica WordPress. Viņi ir # 1 gandrīz katrā Facebook aptauja un dot lielākajai daļai cilvēku nozīmīgu ielādes laika uzlabojumi it īpaši, ja viņi izmantoja viduvējus saimniekus: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter-We-just-switch-to-Siteground

Es izmantoju viņu daļēji veltīts GoGeek plāns kas nāk ar 4x vairāk servera resursi nekā dalīta mitināšana. Noklikšķiniet uz manām lapām, lai redzētu, cik ātri tās tiek ielādētas, apskatītu manu GTmetrix pārskatu vai redzētu cilvēkus, kuri migrēja un ievietojis jauni ielādes laiki. Viņi arī to dara bezmaksas migrācija.

DigitalOcean uz Cloudways un Kinsta ir arī labi un sākas ar USD 10 mēnesī un USD 30 mēnesī. Cloudways ir vairāk paredzēts izstrādātājiem, kuriem nav nepieciešams cPanel, e-pasta mitināšana vai atbalsts, ko saņemat vietnē SiteGround. Kinsta pamatā ir WP Engine bija (dārgi, bet satriecoši). Viss mans emuārs galvenokārt ir paredzēts tam, lai palīdzētu cilvēkiem ātrāk ielādēt savas vietnes. Es atsakos ieteikt hostingu 2 USD / mēnesī, jo tas visvairāk izsaka nožēlu par vietnes darbību.

Kā pārbaudīt, vai jūsu hostings ir lēns
Palaidiet savu vietni cauri Ieskats Google PageSpeed lai redzētu samazināt servera reakcijas laiku ir jūsu ziņojumā. Google iesaka tam vajadzētu būt <200 ms. Viss, kas pārsniedz 1 sekundi, nav labs. Varat arī pārbaudīt savu TTFB (laiks līdz pirmajam baitam) GTmetrix cilnē Laiki vai bytecheck.com.

Samaziniet servera reakcijas laiku

2019. gada hostinga aptauja

2017-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Elementor mitināšanas ieteikumi

2019. gada jūlija mitināšanas ieteikums

WordPress-Host-Poll-Aug-2018

Kopīgota mitināšana-Aptauja-2017

2019. gads-Hostings-aptauja

Doties uz hostinga uzņēmumu

WordPress-Hostings-Aptauja-2017

Pārvaldīts-hostings-aptauja

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

2016. gads - tīmekļa mitināšana-aptauja

Best-WordPress-Hostings-Provider-Poll

Labākā tīmekļa mitināšana-2019-aptauja

WP draudzīga hostinga aptauja

2016-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Elementor iecienītākais hostings

2018. gada mitināšanas ieteikumi

Pārvaldīts-WordPress-Hostings-Aptauja-2017

2019. gads-Saimnieki-Aptauja-1

Hostings-aptauja par ātrumu

WordPress-Hostings-Aptauja-jūnijs-1

Vietnes ieteikumi

2014. gads - Pārvaldīts-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Labākā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja aptauja

Hostings-Poll-2019. gada februāris

Hostings-Ieteikumi-Aptauja

Bluehost vs SiteGround

WordPress tīmekļa mitinātāja aptauja

Daži pavedieni:

Godaddy uz SiteGround migrāciju

EIG-to-SiteGround

Vietnes zemes migrācija

VietneiGround ir 3 plāni:

Vietnes WordPress mitināšana

Augstākajos plānos ir vairāk servera resursi (# 1 faktors WordPress optimizācijas rokasgrāmatā). Lūk, pilna salīdzināšanas tabula, bet GrowBig dod jums apmēram 2x vairāk servera resursu nekā StartUp, un GoGeek ir daļēji veltīta mitināšana kas dod jums vēl vairāk. GrowBig un jaunākās versijas nodrošina bezmaksas migrācija, iestudēšana, uzlabota kešatmiņa un spēja mitināt vairākas vietnes. GoGeek nodrošina prioritāru atbalstu. Viņu mākoņa mitināšana ir diezgan lēta cena – USD 80 mēnesī.

To var redzēt viņu vietnēs funkcijas lapa:

Vietnes zemes-servera-resursu salīdzinājums

Es izmantoju SiteGround, jo:

 1. Mana GTmetrix + Pingdom ziņojumi runā paši par sevi
 2. Manas lapas tiek ielādētas uzreiz (ja vēlaties, noklikšķiniet uz tām)
 3. Ātri ātruma tehnoloģija (PHP 7.3, NGINX, SG optimizētājs, Mākoņa uzliesmojums)
 4. Ieteica Raugs, WordPress, Ivica no plkst WordPress Speed ​​Up
 5. Bezmaksas Šifrēsim SSL, viegli izmantot cPanel, un funkcijas e-komercija
 6. WordPress atbalsts ir nepārspējams pat bez GoGeek prioritārā atbalsta
 7. GrowBig nāk ar pieturvietām, vairāk krātuves un vairāk servera resursiem (ritiniet uz leju līdz “mēs piešķiram jums nepieciešamos resursus” un virziet kursoru virs serveris cilne)
 8. GoGeek nāk ar vēl vairāk servera resursiem, krātuvi, prioritāro atbalstu
 9. Bezmaksas migrācija, migrētāja spraudnis, un a 30 dienu naudas atdošanas garantija
 10. Daudz uzslavu par Reddit, Facebook sarunas, Twitter, TrustPilot
 11. Daudzas uzslavas Facebook vietnē: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Daudzi cilvēki jau ir migrējuši un ievietojuši rezultātus Twitter: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Affiliate atruna – ja reģistrējaties vietnei SiteGround, izmantojot filiāles saite Ziedošu labu gabalu bez maksas jums. Katru gadu es ziedoju 3000 USD GoFundMe kampaņām (2018. gads bija jāpabaro izsalkušie Denverā, 2017. gads bija Sarkanajam Krustam pie viesuļvētras Hārvijas). Jūsu atbalsts palīdz, un es to patiesi novērtēju. Es cenšos padarīt savus pārskatus objektīvus un pamatotus pierādījumi formā Facebook aptaujas, tvīti, un īstas sarunas. Ja nevēlaties to izmantot, rīkojieties šādi nesaistīta saite vietnei SiteGround. Katrā ziņā es iesaku darīt savu izpēte, redzēt to, ko izmanto Yoast, un rezultāti cilvēku, kuri migrēja.

OMM-on-SiteGround

Cilvēki parasti migrē tāpēc, ka viņu ātruma tehnoloģija var samazināt slodzes laiku uz pusēm:

Pārslēgšanās uz vietni

Vietnes zemes ielādes laika migrācija

Bluehost uz SiteGround GTmetrix

HostGator vietnei

SiteGround GTmetrix

Vietnes zemes Google PageSpeed ​​Insights

100 perfekts rādītājs vietnē SiteGround

Vietnes zemes ģenēze

Ātrums, ko nodrošina vietneGround

Vietnes zemes GTmetrix pārskats

Saīsināts ielādes laiks vietnē SiteGround

Jauni vietņu reakcijas laiki vietnē

HostGator vietņu migrācijai

Vietnes zemes atbildes laiki vietnē Joomla

Pāreja uz vietni Hostings

Vietnes zemes raķete Iedomājieties Combo

Joomla GTmetrix vietnē SiteGround

Ieskats vietnē SiteGround PageSpeed

Vietnes zeme Joomla

Vietnes zemes saīsināts ielādes laiks

Vietnes zemes ātra mitināšana

Jauni Pingdom rezultāti vietnē SiteGround

Jauns vietnes atbildes laiks

Vietnes reakcijas laika uzlabošana

16. Mana pilna WordPress ātruma rokasgrāmata (35+ padomi)

Noskatieties manu video – tas ir 42 minūšu videoklips, taču es aptveru gandrīz visu (videoklipa aprakstā esošie laika zīmogi), un jums vajadzētu uzzināt daudz lieliskas informācijas par WordPress vietnes ātrumu:

Attēla optimizācija – jūs varat palaist jebkuru lapu cauri GTmetrix un tajā tiks parādīti visi neoptimizēti attēli, bet TIKAI šai lapai – tāpēc sāciet ar tiem, kas parādās vairākās lapās. Attēlu var optimizēt 3 veidos: pasniedziet samazinātus attēlus (mainot pārāk lielu attēlu izmēru), norādot attēla izmērus (attēla HTML vai CSS pievienojot platumu / augstumu) un optimizējiet attēlus (bez zaudējumiem tos saspiežot, izmantojot spraudni, piemēram, Iedomājies). GTmetrix jums pateiks pareizos izmērus pirmajiem diviem, ja tos paplašināsit, un tie visi ir augstas prioritātes vienumi.

Attēla optimizācija

Lai iegūtu vairāk padomu, skatiet sadaļu pilnīgs ceļvedis WordPress ātruma optimizācijai.

17. Saņemiet palīdzību no mana WordPress Speed ​​Optimizer

Vai joprojām nepieciešama palīdzība ar jūsu GTmetrix / Pingdom ziņojumu? Es strādāju ar Pronaya 7 gadus (viņš ir tas, kurš man palīdzēja iegūt a <1s ielādes laiks Pingdomā). Jūs varat viņu nolīgt, izveidojot profilu freelancer.com un meklējot lietotājvārdu bdkamols. Šeit ir viņa pilns WordPress ātruma portfelis. Viņam ir USD 40 stundā no Bangladešas (tāpēc laiks mainās), un jūs varat viņam nosūtīt e-pastu pa e-pastu [email protected]. Viņam ir arī ideāls 5 zvaigžņu pārskats savā profilā. Tikai nopietnas problēmas, un, lūdzu, negaidiet 100% rezultātu, ja izmantojat lēnu mitināšanu, uzpūstu motīvu un tonnas smagu spraudņu. Lūdzu, vispirms ievērojiet manu pilnu WordPress ātruma rokasgrāmatu.

Pronaya-Kumar-S-atsauksmes

Šeit ir dažas atsauksmes par viņa profilu:

BDkamol-WordPress-Speed-Reviews

Tātad… kā izskatās šie Pingdom rādītāji? Paziņojiet man komentāros vai pastāstiet, vai esat iestrēdzis. Jūs arī maksājāt par premium spraudni, kur viņi piedāvā atbalstu (pēdējā un pēdējā cilne WP Rocket iestatījumos), tāpēc es to arī izmantotu jūsu labā vai apskatītu viņu dokumentācija.

Citādi jauks darbs!

Ja šī apmācība jums noderēja, tā vienmēr tiek novērtēta :)

Priekā,
Toms

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map