Ideālākie WP ātrāko kešatmiņas iestatījumu iestatījumi, izmantojot Cloudflare + StackPath CDN iestatīšanas instrukcijas (atjauninātas 2020. gadā ar jaunāko versiju 1.5.6)

WP ātrākā kešatmiņa parasti tiek vērtēts kā spraudnis spraudnī Facebook aptaujas.


Pēc WP ātrākās kešatmiņas iestatījumu konfigurēšanas Pingdom varēju iegūt 0,5 sekundes. Tos ir viegli iestatīt, un ir iespējas gan Cloudflare, gan StackPath CDN, kas var vēl vairāk uzlabot atzīmju / ielādes laiku (es izmantoju abus, jo vairāk datu centru = ātrāka vietne). Par mitināšanu es iesaku Vietne kurš ir izmantojis Raugs un novērtēta ar 1. vietu collā Vairāk nekā 20 Facebook aptauju. Bet, ja jūs kaut ko meklējat ātrāk nekā dalīta mitināšana, Mākoņi DO ir tur, kur atrodas.

Es jums parādīšu, kā konfigurēt WP Ātrākās kešatmiņas iestatījumus, StackPath CDN un ko man izdarīja jaunināšana uz WP Fastest Cache Premium. Man ir arī instrukcijas Mākoņa uzliesmojums.

Atstājiet man komentāru, ja jums ir jautājumi vai skatiet viņu atbalsta forumu. Bet ir daudz sūdzību par WP Fastest Cache atbalstu tikai tāpēc, lai jūs uzmundrinātu. Kad esat pabeidzis, atcerieties atkārtoti pārbaudīt savu vietni vietnē Pingdom vai GTmetrix un komentēt savu jauno ielādes laiku!

1. Kešatmiņas spraudņa salīdzinājums

WP Ātrākā kešatmiņa parasti ir # 2 vai # 3 kešatmiņas spraudnis Facebook aptaujās, aiz WP Rocket atpaliekot gandrīz vienmēr..

2016. gada labākā kešatmiņas spraudņa aptauja

2019. gada kešatmiņas spraudņa aptauja

Swift vs WP Rocket

2016. gada kešatmiņas spraudņa aptauja

Labāko kešatmiņas spraudņu 2018. gada aptauja

wp raķete vs w3 totla kešatmiņa

Kešatmiņas spraudņa tests – Es vadīju to pašu lapu caur Pingdom, kuras saturs bija minimāls, lai rezultāti būtu precīzi. Iestatīju katru ar labākajiem iestatījumiem un Cloudflare / StackPath.

WP raķete (.406)
Pingdom lapas ātruma pārbaude

WP ātrākā kešatmiņa (.527)
WP ātrākais kešatmiņas ielādes laiks

W3 kopējā kešatmiņa (.619)
W3 kopējais kešatmiņas ielādes laiks

WP Rocket vs WP Ātrākā kešatmiņa – WP Rocket ir diezgan daudz papildu iespēju, kas nav iekļautas WP Ātrākajā kešatmiņā (datu bāzes tīrīšana, slinka ielāde, sirdsdarbības kontrole, Google Fonts + Analytics mitināšana uz vietas, DNS pieprasījumu sākotnēja ielādēšana). Lai gan WP Rocket ir šie visi iebūvētie, jums būs jāinstalē apmēram 6-7 papildu spraudņi, lai iegūtu šīs ātruma optimizācijas ar WP Ātrāko kešatmiņu. Izmantojot WP Rocket, jūs iegūstat vairāk ātruma optimizāciju, taču vēl mazāk spraudņu, kas darbojas jūsu vietnē. Es uzrakstīju WP Rocket iestatīšanas rokasgrāmatu, kurā arī parādīts, kā iegūt 10% zemāku cenu.

StackPath un Cloudflare – StackPath ir USD 10 mēnesī Mākoņa uzliesmojums par brīvu. Abi ir CDN, kas atspoguļo jūsu vietni vairākos datu centros visā pasaulē (samazinot attālumu starp jūsu serveri un apmeklētāju), un ir ieteicams WordPress optimizācijas rokasgrāmatā. Mākoņu uzliesmojumam ir Vairāk nekā 200 datu centru, StackPath ir 31 datu centrs, kas galvenokārt koncentrējas ASV (vairāk datu centru = ātrāka vietne, tāpēc es iesaku izmantot abus). StackPath komplektācijā ir atbalsta komanda, kas uzlaboja manu GTmetrix YSlow rezultātu par 8% – viņu atbalsts ir lielisks.

StackPath-datu centri

Mākoņu uzliesmojuma datu centri

Kāpēc lietot StackPath?

 • StackPath 31 datu centrs izmanto ātrākus SSD serverus + 10 GB savienojumus
 • StackPath nav jāmaksā par HTTPS trafiku, Cloudflare iekasē maksu par lietošanu
 • StackPath komanda palīdzēja man konfigurēt savu CDN un uzlaboja manu GTmetrix YSlow rezultātu par 8%, liekot ķiršu uz kūkas, lai mans GTmetrix pārskats būtu gandrīz ideāls
 • StackPath ir informācijas paneļi, kas sniedz daudz informācijas par jūsu kešatmiņā saglabātajiem failiem
 • StackPath ļauj aizsargāt kontu, izmantojot divpakāpju autentifikācijas procesu; jūs varat baltajā sarakstā IP adreses cilvēku, kuriem ir atļauts piekļūt jūsu kontam

2. WP ātrākās kešatmiņas iestatījumi

Ja plānojat izmantot StackPath, redzēt manu StackPath sadaļa kurai ir savi WP ātrākās kešatmiņas iestatījumi (jūs atspējojat pieteicušos lietotāju, mobilo un pārlūku kešatmiņas opcijas), kas tiek parādīts StackPath WP ātrākās kešatmiņas apmācība.

Ja plānojat izmantot Cloudflare, izmantojiet zemāk redzamos iestatījumus, bet atspējojiet Automātisko minimizēšanu un Raķešu iekrāvējs jūsu Cloudflare iestatījumu cilnē “ātrums” (Dzelzceļa pistole jābūt iespējotam). To savā WP Ātrākās kešatmiņas spraudņu izstrādātājs iesaka Mākoņa aizdegšanās apmācība. Mana Mākoņu aizdegšanās sadaļa parāda, kā reģistrēties Cloudflare, mainīt vārda serverus savā hostinga cPanel, iestatīt lapas noteikumus optimālai veiktspējai un iztīrīt kešatmiņu, kad esat pabeidzis.

Ja plānojat izmantot nevienu no tām, izmantojiet tālāk norādītos iestatījumus. Vienīgais, ko jūs mainītu, ir Cilne Iepriekšielādēt (lapas minūtē). Ja esat ieslēgts dalīta mitināšana izmantot 4.-6, VPS vajadzētu izmantot 10–12.

WP-Ātrākā kešatmiņas iestatījumi

WP ātrāko kešatmiņas iestatījumu sadalījums:

 • Kešatmiņas sistēma Iespējot
 • Logrīku kešatmiņas sistēma Kešatmiņā jūsu preces (premium funkcija)
 • Iepriekš ielādēt Automātiski izveidot visas vietnes kešatmiņu (jāizmanto koplietojamais mitināšana 4.-6, VPS ir 10–12. Izveido kešatmiņas saglabāšanu pirmajam lietotājam, kurš skata lapu. Uzzināt vairāk)
 • Pierakstījušies lietotāji – nerādīt kešatmiņā saglabāto versiju reģistrētiem lietotājiem (ja tā ir tikai jūsu tīmekļa vietne, atstājiet šo atzīmētu. Bet, ja var pieteikties vairāki lietotāji, katram lietotājam vajadzētu būt savai kešatmiņā saglabātajai versijai, lai tā netiktu atzīmēta)
 • Mobilais – nerādīt mobilajām ierīcēm kešatmiņā saglabāto versiju galddatoriem
 • Mobilā tēma Kešatmiņas mobilā tēma (premium funkcija)
 • Jauna ziņa – Notīriet kešatmiņas failus, kad tiek publicēta ziņa vai lapa
 • Atjaunināt ziņu – notīrīt kešatmiņas failus, kad ziņa vai lapa tiek atjaunināta (Uzzināt vairāk)
 • Samaziniet HTML – lapas lieluma samazināšana (Pingdom priekšmets ar augstu prioritāti. Uzzināt vairāk)
 • Samazināt HTML Plus Jaudīgāks minificēt html (premium funkcija)
 • Samaziniet CSS Samazināt CSS failu lielumu (Pingdom priekšmets ar augstu prioritāti. Uzzināt vairāk)
 • Samaziniet CSS Plus – jaudīgāka saīsināt CSS (premium funkcija)
 • Apvienot CSS – samazināt HTTP pieprasījumus, izmantojot kombinētus CSS failus (apvieno JavaScript un CSS failus starp. Tas samazina JavaScript un CSS failu daudzumu lapā, kas samazina HTTP pieprasījumu skaitu, kas nepieciešami lapas renderēšanai. Arī augstas prioritātes vienums Pingdom. Uzzināt vairāk)
 • Samaziniet JS Samazināt JS failu lielumu (premium funkcija)
 • Apvienot JS – samazināt HTTP pieprasījumus, apvienojot JS failus
 • Apvienot JS Plus Samazināt kombinētos JS failus (premium funkcija)
 • Gzip – samaziniet no servera nosūtīto failu lielumu (samazina pārsūtīšanas laiku starp serveri un pārlūku un ir augstas prioritātes Pingdom vienums. Uzzināt vairāk)
 • Pārlūka kešatmiņa – samaziniet atkārtotu apmeklētāju ielādes laiku (Uzzināt vairāk)
 • Renderu bloķēšana JS – noņemiet renderēšanu bloķējošu JavaScript (premium funkcija)
 • Google fonti – asinhroni ielādē Google Fonts (premium funkcija) bet to var izdarīt arī, izmantojot bezmaksas WP Atspējot spraudni kuru es ļoti iesaku
 • Slinks slodze – premium funkcija, kurai varat izmantot A3 Lazy Load Uzzināt vairāk)

Gandrīz katrs WP ātrākās kešatmiņas vienums ir atrodams GTmetrix / Pingdom:

GTmetrix-With-WP-Ātrākais-Kešatmiņa-Cloudflare-StackPath

Dzēst kešatmiņu – iztīriet kešatmiņu pēc WP ātrākās kešatmiņas iestatījumu konfigurēšanas:

Dzēst kešatmiņu-WP-ātrāko kešatmiņu

Kešatmiņas noildze – ja tas nav iestatīts kā noklusējums, pievienojiet jaunu kārtulu savas mājas lapas kešatmiņā reizi dienā.

WP-Ātrākais-Kešatmiņa-Kešatmiņa-Taimauts-Iestatījumi

Attēla optimizācija – premium funkcija, kas bez zaudējumiem saspiež attēlus (elements GTmetrix). To var izdarīt arī, izmantojot Iedomājies vai Krakens iespraust. Es neizmantoju nevienu citu spraudni, jo tie var sabojāt jūsu vietni vai tajos ir kļūdas – šajā sakarā esmu veicis daudz pētījumu.

WP-Ātrākā kešatmiņas-Attēlu optimizēšana

Attēlu nezaudēta saspiešana fiksē vienumu “optimizēt attēlus” GTmetrix:

optimizēt-images-gtmetrix

Piemaksa – skatiet atšķirību, zem kuras ir redzami 2 GTmetrix pārskati (tas ir tā vērts). Ja jūs nolemjat veikt jaunināšanu par 49,99 USD, viņi jums pa e-pastu nosūtīs lejupielādes saiti, kuru jūs arī nosūtīsit manuāli augšupielādēt spraudņu izvēlnē. Saglabājiet aktivizētu gan bezmaksas, gan premium versiju.

WP Ātrākās Kešatmiņas Premium

Piemaksa
WP Ātrākās Kešatmiņas PremiumNav premium

Izslēgt – izslēgt kešatmiņā saglabāto lapu darbību (piemēram, e-komercijas izrakstīšanās lapas).

WP-Ātrākais-Kešatmiņa-Izslēdz-Iestatījumi

CDN – CDN (satura piegādes tīkls) padara jūsu vietni ātrāku, mitinot to uz vairākiem serveriem visā valstī un pasaulē, nevis kā viens izcelsmes serveris (tas samazina ģeogrāfisko attālumu, kas jūsu saturam nepieciešams, lai sasniegtu apmeklētājus). Skatīt StackPath sadaļa.

Datu bāze (DB) – Notīrot datu bāzi, tiek noņemts nevajadzīgais atkritums un tas ātrāk tiek ielādēts. Jūs varat izmantot bezmaksas WP-Optimizēt spraudni lai to izdarītu, šīs funkcijas jaunināšana nav nepieciešama.

WP-Optimizēt tīru datu bāzi

WP-Optimizēt-Database-tīrīšana

3. StackPath CDN (USD 10 / mēnesī ar bezmaksas 30 dienu izmēģinājumu)

StackPath atspoguļo jūsu vietni 31 datu centrā, samazinot ģeogrāfisko attālumu starp jūsu serveri un apmeklētājiem. Tas var samazināt ielādes laiku par vairākām sekundēm, īpaši apmeklētājiem, kuri agrāk atradās tālu no jūsu 1 izcelsmes servera. StackPath arī palīdzēja man konfigurēt CDN un spēja uzlabot manu GTmetrix YSlow rezultātu par 8% (skat. Manu ziņojumu). Viņiem ir 30 dienu izmēģinājums un viņu pašu apmācība par konfigurējot StackPath CDN ar WP ātrāko kešatmiņu.

Tas ir ieteicams WordPress optimizācijas rokasgrāmatā:

CDN-WordPress-Ieteikums

1. solis: Reģistrējieties StackPath.

2. solis: Izmantojot StackPath, konfigurējiet WP ātrāko kešatmiņu ar šiem iestatījumiem:

WP Ātrākās kešatmiņas MaxCDN iestatījumi

3. solis: StackPath informācijas panelī noklikšķiniet uz cilnes CDN, pēc tam izveidojiet StackPath CDN vietni:

StackPath-CDN-Tab

StackPath-CDN-Domain

StackPath-Server-IP-adrese

StackPath-CDN-URL-WP-Ātrākā kešatmiņa

4. solis: WP Ātrākās kešatmiņas CDN apgabalā noklikšķiniet uz “StackPath”.

WP-Ātrākais-Kešatmiņa-StackPath-CDN

5. solis: Ielīmējiet CDN URL WP Ātrākajā kešatmiņā un izmantojiet savu vietni kā sākuma URL:

WP-Ātrākā kešatmiņa-CDN iestatījumi

6. solis: Noklikšķiniet uz nākamās, atstājiet atlasītus visus failu tipus, pēc tam noklikšķiniet uz nākamā, līdz tas ir gatavs:

WP ātrākais kešatmiņas MaxCDN failu tips

Nākamais…

WP Ātrākā kešatmiņa MaxCDN norādiet avotus

Pabeigt …

WP ātrākās kešatmiņas MaxCDN apstiprinājums

Gatavs.

WP-Ātrākais-Kešatmiņa-StackPath-CDN-Apstiprinājums

7. solis: StackPath dodieties uz CDN → Kešatmiņas iestatījumi, pēc tam noklikšķiniet uz “Notīrīt visu” …

StackPath-Purge-Cache

8. solis: Palaidiet savu vietni cauri GTmetrix un apskatiet cilni YSlow, lai pārliecinātos, ka tā darbojas …

CDN GTmetrix YSlow

Labi, TAGAD esat pabeidzis.

4. Mākoņa aizdegšanās

Vietne un lielākajai daļai citu saimnieku ir iespēja to darīt aktivizējiet Cloudflare cPanel. Ja jūsu resursdatoram nav šo iespēju, varat iestatīt Cloudflare, izmantojot WP Ātrāko kešatmiņu (skatīt zemāk).

Mākoņa uzliesmošana - aktivizēšana

1. solis: Pierakstieties Mākoņa uzliesmojums un jums tiks piedāvāts pievienot savu vietni un sākt skenēšanu.

mākonis aizdegšanās-sākt-skenēšana

Mākoņa uzliesmošana-DNS-ieraksti

Mākoņa uzliesmošanas-CDN plāni

Jūs galu galā nonāksit šajā informācijas panelī, kur Cloudflare piešķir jums 2 vārdu serveri un nodrošina saiti uz jūsu Globālā API atslēga.

Mākoņa aizdegšanās, informācijas panelis-WP-ātrākais, kešatmiņa

2. solis: Veiciet meklēšanu Google vietnē “kā mainīt vārdu serverus vietnē SiteGround” (meklējiet tikai savu resursdatoru), pēc tam izpildiet viņu norādījumus. Jūs kopēsit divus vārda serverus, ko nodrošina Cloudflare, un ielīmēsit tos pielāgotā nosaukuma serveru opcijā jūsu mitināšanas cPanel.

Vietnes zemes-DNS-ieraksti

3. solis. Paņemiet savu globālo API atslēgu no saites Cloudflare vai savā Mākoņa aizdegšanās profils.

skaļš uzliesmojums-globālā-API-atslēga

Atgriezieties WP Fastest Cache un noklikšķiniet uz cilnes Mākoņa aizdegšanās. Ievadiet to pašu e-pasta adresi, kuru izmantojāt savā Cloudflare kontā, kā arī savu globālo API atslēgu.

WP-Ātrākais-Kešatmiņa-Cloudflare-Tab

WP-Ātrākais-Kešatmiņa-Cloudflare-API-Taustiņi

Turpiniet noklikšķināt uz nākamās WP ātrākajā kešatmiņā. Viņi automātiski izslēgs saīsināt iestatījumus WP Ātrākajā kešatmiņā (jo Cloudflare to tagad darīs). Viņi arī izslēgsies Raķešu iekrāvējs labāku savietojamību (jūsu vietne neizjauks) un iestatiet pārlūkprogrammas kešatmiņas derīguma termiņa beigām līdz 24 dienām.

WP-Ātrākais-Kešatmiņa-Mākoņa uzliesmošana-Atspējot-Automātiski samazināt

WP-Ātrākais-Kešatmiņas-Atspējot-Raķešu iekrāvējs

WP-Ātrākais-Kešatmiņa-Mākoņa uzliesmošana-Pārlūks-Kešatmiņa-Derīgums

WP-Ātrākais-Kešatmiņa-Cloudflare-Message

WP-Ātrākais-Kešatmiņa-Mākoņa uzliesmošana -integrācija

Izskatās labi!

WP-Ātrākais-Kešatmiņa-Cloudflare-Apstiprinājums

4. solis: Iet uz Mākoņa uzliesmošanas ātruma iestatījumi un pārliecinieties, vai Automātiski samazināt un Raķešu iekrāvējs ir izslēgti, bet SG Railgun ir ieslēgts Tas ir tas, ko izstrādājusi WP Ātrākā kešatmiņa iesaka.

Mākoņa aizdegšanās ātrums-cilne

5. solis: Mākoņu aizdegšanās saka “Mēs iesakām jums izveidot Lapas noteikums lai izslēgtu jūsu vietnes administratora sadaļu no Cloudflare veiktspējas funkcijām. Tādas funkcijas kā Rocket Loader un Auto Minification var netīšām pārtraukt aizmugures funkcijas jūsu administratora sadaļā. ”

Pievienojiet šiem 2 lappušu noteikumiem savā lapas kārtulas iestatījumi.

WP-administratora lappuses noteikums

Kešatmiņa - viss, aizklāts, lappuse, kārtula

6. solis. Visbeidzot, dodieties uz savu Mākoņa aizdegšanās kešatmiņas iestatījumi un iztīrīt atsevišķus failus.

Notīriet atsevišķus failus mākoņu aizdegšanās

Viss pabeigts!

WP-Ātrākais-Kešatmiņa-Cloudflare-Apstiprinājums

5. Izdzēsiet kešatmiņu un atkārtoti pārbaudiet Pingdom

WP ātrākās kešatmiņas iestatījumos dodieties uz cilni “Dzēst kešatmiņu” un “Dzēst kešatmiņu un Minifed CSS / JS”. Tagad pārskatiet savu vietni, izmantojot Pingdom, lai skatītu atjauninātos rezultātus un ielādes laiku.

WP ātrākais kešatmiņas Pingdom tests

Ideālā gadījumā šādi lappuses ātruma vienumi ir zaļi:

 • Samaziniet CSS
 • Samazināt HTML
 • Samaziniet JavaScript
 • Sviras pārlūka kešatmiņa
 • Norādiet kešatmiņas validatoru
 • Iespējot gzip saspiešanu
 • JavaScript atlikšana

Ideālā gadījumā šie YSlow vienumi ir arī zaļi:

 • Samaziniet sīkdatnes lielumu
 • Pievienot beidzas galvenes
 • Samaziniet DNS meklēšanu
 • Izmantojiet domēnus bez sīkdatnēm
 • Veiciet mazāk HTTP pieprasījumu
 • Samaziniet JavaScript un CSS
 • Konfigurēt entītiju tagus (ETags)
 • Saspiest komponentus ar gzip
 • Noņemiet JavaScript un CSS dublikātus
 • Izmantot satura piegādes tīklu (CDN)

Atcerieties, ka Cloudflare izplatīšanās var ilgt līdz 24 stundām, tāpēc pārbaudiet toreiz.

6. Visbiežāk uzdotie jautājumi par WP ātrāko kešatmiņu

Lūk, FAQ lapa ja jums joprojām ir jautājumi.

WP-Ātrākā kešatmiņa-FAQ

SiteGround (# apmešanās vieta Facebook aptaujā)

Vietne ir izmantojis Raugs, es un ieteica WordPress. Viņi ir # 1 gandrīz katrā Facebook aptauja un dot lielākajai daļai cilvēku nozīmīgu ielādes laika uzlabojumi it īpaši, ja viņi izmantoja viduvējus saimniekus: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter-We-just-switch-to-Siteground

Es izmantoju viņu daļēji veltīts GoGeek plāns kas nāk ar 4x vairāk servera resursi nekā dalīta mitināšana. Noklikšķiniet uz manām lapām, lai redzētu, cik ātri tās tiek ielādētas, apskatiet manu GTmetrix pārskatu vai redzētu cilvēkus, kuri migrēja un ievietojis jauni ielādes laiki. Viņi arī to dara bezmaksas migrācija.

DigitalOcean uz Cloudways un Kinsta ir arī labi un sākas ar USD 10 mēnesī un USD 30 mēnesī. Cloudways ir vairāk paredzēts izstrādātājiem, kuriem nav nepieciešams cPanel, e-pasta mitināšana vai atbalsts, ko saņemat vietnē SiteGround. Kinsta pamatā ir WP Engine bija (dārgi, bet satriecoši). Viss mans emuārs galvenokārt ir paredzēts tam, lai palīdzētu cilvēkiem ātrāk ielādēt savas vietnes. Es atsakos ieteikt hostingu 2 USD / mēnesī, jo tas visvairāk izsaka nožēlu par vietnes darbību.

Kā pārbaudīt, vai jūsu hostings ir lēns
Palaidiet savu vietni cauri Ieskats Google PageSpeed lai redzētu samazināt servera reakcijas laiku ir jūsu ziņojumā. Google iesaka tam vajadzētu būt <200 ms. Viss, kas pārsniedz 1 sekundi, nav labs. Varat arī pārbaudīt savu TTFB (laiks līdz pirmajam baitam) GTmetrix cilnē Laiki vai bytecheck.com.

Samaziniet servera reakcijas laiku

2019. gada hostinga aptauja

2017-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Elementor mitināšanas ieteikumi

2019. gada jūlija mitināšanas ieteikums

WordPress-Host-Poll-Aug-2018

Kopīgota mitināšana-Aptauja-2017

2019. gads-Hostings-aptauja

Doties uz hostinga uzņēmumu

WordPress-Hostings-Aptauja-2017

Pārvaldīts-hostings-aptauja

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

2016. gads - tīmekļa mitināšana-aptauja

Best-WordPress-Hostings-Provider-Poll

Labākā tīmekļa mitināšana-2019-aptauja

WP draudzīga hostinga aptauja

2016-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Elementor iecienītākais hostings

2018. gada mitināšanas ieteikumi

Pārvaldīts-WordPress-Hostings-Aptauja-2017

2019. gads-Saimnieki-Aptauja-1

Hostings-aptauja par ātrumu

WordPress-Hostings-Aptauja-jūnijs-1

Vietnes ieteikumi

2014. gads - Pārvaldīts-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Labākā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja aptauja

Hostings-Poll-2019. gada februāris

Hostings-Ieteikumi-Aptauja

Bluehost vs SiteGround

WordPress tīmekļa mitinātāja aptauja

Cilvēki parasti migrē tāpēc, ka viņu ātruma tehnoloģija var samazināt slodzes laiku uz pusēm:

Pārslēgšanās uz vietni

Vietnes zemes ielādes laika migrācija

Bluehost uz SiteGround GTmetrix

HostGator vietnei

SiteGround GTmetrix

Vietnes zemes Google PageSpeed ​​Insights

100 perfekts rādītājs vietnē SiteGround

Vietnes zemes ģenēze

Ātrums, ko nodrošina vietneGround

Vietnes zemes GTmetrix pārskats

Saīsināts ielādes laiks vietnē SiteGround

Jauni vietņu reakcijas laiki vietnē

HostGator vietņu migrācijai

Vietnes zemes atbildes laiki vietnē Joomla

Pāreja uz vietni Hostings

Vietnes zemes raķete Iedomājieties Combo

Joomla GTmetrix vietnē SiteGround

Ieskats vietnē SiteGround PageSpeed

Vietnes zeme Joomla

Vietnes zemes saīsināts ielādes laiks

Vietnes zemes ātra mitināšana

Jauni Pingdom rezultāti vietnē SiteGround

Jauns vietnes atbildes laiks

Vietnes reakcijas laika uzlabošana

VietneiGround ir 3 plāni:

Vietnes WordPress mitināšana

Augstākajos plānos ir vairāk servera resursi (# 1 faktors WordPress optimizācijas rokasgrāmatā). Lūk, pilna salīdzināšanas tabula, bet GrowBig dod jums apmēram 2x vairāk servera resursu nekā StartUp, un GoGeek ir daļēji veltīta mitināšana kas dod jums vēl vairāk. GrowBig un jaunākās versijas nodrošina bezmaksas migrācija, iestudēšana, uzlabota kešatmiņa un spēja mitināt vairākas vietnes. GoGeek nodrošina prioritāru atbalstu. Viņu mākoņa mitināšana ir diezgan lēta cena – USD 80 mēnesī.

To var redzēt viņu vietnēs funkcijas lapa:

Vietnes zemes-servera-resursu salīdzinājums

Es izmantoju SiteGround, jo:

 1. Mana GTmetrix + Pingdom ziņojumi runā paši par sevi
 2. Manas lapas tiek ielādētas uzreiz (ja vēlaties, noklikšķiniet uz tām)
 3. Ātri ātruma tehnoloģija (PHP 7.3, NGINX, SG optimizētājs, Mākoņa uzliesmojums)
 4. Ieteica Raugs, WordPress, Ivica no plkst WordPress Speed ​​Up
 5. Bezmaksas Šifrēsim SSL, viegli izmantot cPanel, un funkcijas e-komercija
 6. WordPress atbalsts ir nepārspējams pat bez GoGeek prioritārā atbalsta
 7. GrowBig nāk ar pieturvietām, vairāk krātuves un vairāk servera resursiem (ritiniet uz leju līdz “mēs piešķiram jums nepieciešamos resursus” un virziet kursoru virs serveris cilne)
 8. GoGeek nāk ar vēl vairāk servera resursiem, krātuvi, prioritāro atbalstu
 9. Bezmaksas migrācija, migrētāja spraudnis, un a 30 dienu naudas atdošanas garantija
 10. Daudz uzslavu par Reddit, Facebook sarunas, Twitter, TrustPilot
 11. Daudzas uzslavas Facebook vietnē: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7, # 8, # 9, # 10, # 11
 12. Daudzi cilvēki jau ir migrējuši un ievietojuši rezultātus Twitter: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Affiliate atruna – ja jūs reģistrējaties vietnei SiteGround ar filiāles saite Ziedošu labu riecienu uz jums bez rēķina. Katru gadu es ziedot USD 3 000 GoFundMe kampaņām (2018. gads bija jāpabaro izsalkušie Denverā, 2017. gads bija Sarkanajam Krustam pie viesuļvētras Hārvijas). Jūsu atbalsts palīdz, un es to patiesi novērtēju. Es cenšos padarīt savus pārskatus objektīvus un pamatotus pierādījumi formā Facebook aptaujas, tvīti, un īstas sarunas. Ja nevēlaties to izmantot, rīkojieties šādi nesaistīta saite vietnei SiteGround. Katrā ziņā es patiesi ticu, ka viņi ir zvaigžņu WordPress resursdators, un jūsu vietne darbosies ātrāk / vienmērīgāk … veiciet pētījumu par Facebook grupām + Twitter un jūs atradīsit lielāko daļu cilvēku saki to pašu.

36+ WordPress ātruma optimizācijas padomi

Noskatieties manu video – tas ir 42 minūšu videoklips, taču es aptveru gandrīz visu (videoklipa aprakstā esošie laika zīmogi), un jums vajadzētu uzzināt daudz lieliskas informācijas par WordPress vietnes ātrumu:

Seko manai WordPress ātruma optimizācijas rokasgrāmata kas parāda, kā:

 • Izmantojot GTmetrix, diagnosticējiet lēnos spraudņus
 • Pievienot AMP (paātrinātas mobilās lapas) izmantojot AMP spraudnis
 • Izmantojiet AWStats atrast augsta CPU cēloņus (rāpuļprogrammas, attēli utt.)
 • Ieteikumi vieglam slīdnim / galerijai / sociālās koplietošanas spraudņiem
 • Izmantojiet Pilnīgs Analytics optimizācijas komplekts (CAOS) vietni mitināt Google Analytics
 • Attēla optimizācija (rādīt mērogotus attēlus, norādīt izmērus, bezzaudējumu saspiešanu)
 • Izmantojiet WP atspējot atspējot nevajadzīgus iestatījumus WordPress kodolā, vienlaikus ieslēdzot sirdsdarbības kontroli, asinhroniski ielādējot Google fontus, citas ātruma optimizācijas

Un daudz citu. Izlasiet komentārus un redzēsit tādas lietas kā “Manas lapas ātruma rādītājs vietnē gtmetrix pieauga no 69 līdz 93” un “šī varētu būt viena no visnoderīgākajām ziņām, ko jebkad esmu lasījusi”.

Saņemiet palīdzību no mana WordPress Speed ​​Optimizer

Vai joprojām nepieciešama palīdzība ar jūsu GTmetrix / Pingdom ziņojumu? Es strādāju ar Pronaya 7 gadus (viņš ir tas, kurš man palīdzēja iegūt a <1s ielādes laiks Pingdomā). Jūs varat viņu nolīgt, izveidojot profilu freelancer.com un meklējot lietotājvārdu bdkamols. Šeit ir viņa pilns WordPress ātruma portfelis. Viņam ir USD 40 stundā no Bangladešas (tāpēc laiks mainās), un jūs varat viņam nosūtīt e-pastu pa e-pastu [email protected]. Viņam ir arī ideāls 5 zvaigžņu pārskats savā profilā. Tikai nopietnas problēmas, un, lūdzu, negaidiet 100% rezultātu, ja izmantojat lēnu mitināšanu, uzpūstu motīvu un tonnas smagu spraudņu. Lūdzu, vispirms ievērojiet manu pilnu WordPress ātruma rokasgrāmatu.

Pronaya-Kumar-S-atsauksmes

Atsauksmes par viņa profilu:

BDkamol-WordPress-Speed-Reviews

bieži uzdotie jautājumi

&# x1f680; Vai WP Fastest Cache Premium ir tā vērts?

Ja jūs plānojat tērēt naudu premium kešatmiņas spraudnim, vairums cilvēku izmanto WP Rocket, jo tam ir vairāk funkciju nekā WP Fastest Cache Premium, un tas parasti sniegs labākus rezultātus.

&# x1f680; Kurš CDN ir jāizmanto ar WP ātrāko kešatmiņu?

Cloudflare bezmaksas CDN ir pietiekams lielākajai daļai vietņu, tomēr vairāk CDN = vairāk datu centru un ātrāka jūsu satura piegāde. Varat arī apsvērt StackPath vai KeyCDN.

&# x1f680; Kā notīrīt kešatmiņu, kad esmu beidzis konfigurēt iestatījumus?

Augšpusē esošajā WordPress izvēlnē dodieties uz WPFC un Dzēst kešatmiņu un Minificēto CSS.

&# x1f680; Kādi citi ātruma spraudņi ir nepieciešami papildus WP Ātrākais kešatmiņa?

WP Ātrākajai kešatmiņai nav opcijas attēlu optimizēšanai, datu bāzes tīrīšanai, slinkam ielādēšanai, sirdsdarbības kontrolei, priekšiestatīšanai + priekšsavienojumam un Google fontu + Analytics optimizēšanai. Es iesaku Perfmatters, OMGF un Advanced DB Cleaner.

&# x1f680; Vai man jāpievieno AMP?

Šajā WordPress vietnē es neizmantoju paātrinātas mobilās lapas (AMP). Izlasiet Kinsta rakstu par to, kā viņu reklāmguvumi samazinājās par 50% AMP dēļ, un jūs, iespējams, arī nevēlaties.

Ja jūsu vietne tiek ielādēta ātrāk, nekautrējieties atstāt jaunās lapas ielādes laiku komentāros! Vai arī, ja jums ir kādi jautājumi, es ar prieku varu palīdzēt arī šajā jautājumā. Kā redzat, es esmu diezgan liels nerd, runājot par WordPress ātrumu, tāpēc, ja ievērojat šos ieteikumus, nav iemesla, kāpēc jūsu vietnei nevajadzētu ielādēt jaunāku par 3 s. Un, ja šī apmācība jums šķita noderīga, lūdzu, dalieties :)

Priekā,
Toms

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map