7 kohalikku SEO-strateegiat Google Mapsis kõrgema asetuse saamiseks ja lokaliseeritud tulemused (põhineb Google’i kohalikel edetabelitel)

03.06.2020
Kohalik SEO '7 kohalikku SEO-strateegiat Google Mapsis kõrgema asetuse saamiseks ja lokaliseeritud tulemused (põhineb Google’i kohalikel edetabelitel)
0 8 мин.

kohalikud-seostrateegiad


Kas soovite kasutada geograafilise spetsiifilisema kliendi saamiseks kohaliku seo teenust?

Ma näitan sulle, kuidas kasutada Google’i kohalikud SEO järjestamise tegurid oma veebisaidi ja veebis olemise optimeerimiseks, et Google Mapsis ja lokaliseeritud orgaanilistes kirjetes kõrgemal kohal olla (sinised tulemused Google Mapsis). Kaan teenust Google’i minu ettevõte, ülevaateid, katalooge (neid nimetatakse ka viideteks kohalikes SEO-des), asukohapõhiste sihtlehtede loomist ja muid kohaliku SEO strateegiaid. Samuti näitan teile, kuidas optimeerida ühte asukohta ja kuidas optimeerida mitut asukohta.

Need on PÕHISED tegurid, mida on vaja Google Mapsis kõrgemale kohale jõudmiseks ja kuigi muid tegureid on palju, ei saa enamik inimesi põhialuseid alla. Soovitan võtta natuke aega, et need kõigepealt maha saada, ja siis kasutada seda täielikult kohalik seo giid muude tegurite jaoks, näiteks kiiruse optimeerimine, vigade parandamine Google’i otsingukonsoolis ja lisamine AMP lehed. See juhend näitab teile, kuidas kõike teha ja ehkki see on WordPressile omane, on enamik üksusi universaalsed sõltumata sellest, kus oma veebisaiti haldate (kuna kohalikud järjestamise tegurid jäävad alati samaks).

Sisukord

 1. Muutke oma Google’i minu ettevõtte leht 100% -liselt täielikuks
 2. Teiste kataloogide jaoks profiilide loomine
 3. Küsige klientidelt arvustusi
 4. Esitage äriteavet parimate andmete koondajate jaoks
 5. Looge asukohapõhiseid lehti
 6. Löö oma sotsiaalmeedia Gearisse
 7. Hankige linke ajaveebi, klientide, partnerite ja reklaamide kaudu

1. Muutke oma Google’i minu ettevõtte leht 100% -liselt täielikuks

Nõuda oma Google’i minu ettevõtte leht ja täitke see nii, et see oleks 100% valmis. Kui teil veel lehte pole, looge see, kuid see peaks ainult olema 1 asukoha kohta, ilma duplikaatideta. Loetlege kõik asjakohased kategooriad, laadige üles professionaalsed fotod koos logoga ja tehke kõik, mida nad teil teha soovivad. Ärge unustage kinnitage oma leht ja määrake kohandatud URL (peaks olema teie ettevõtte nimi). Seal on vahekaart „redigeeri teavet” ja „fotod”, mis mõlemad peaksid olema 100%. Kui see on teie ettevõtte jaoks mõttekas, võite ka hankida a virtuaalne tuur Google’i eelistatud pakkujalt.

google-minu-ettevõtte-profiil

Teie leht Minu ettevõte kuvatakse Google Mapsis ja siis, kui inimesed Google’i teie ettevõtte nime annavad (otsingutulemuste paremal küljel). See on kohaliku SEO tuum, tehke see legitiimseks!

Google'i minu ettevõtte kohalik SEO

Tahan rõhutada, et kui teil juba on teenuse Google’i minu ettevõte leht, siis te EI soovi luua duplikaati või konkureerib see teie avalehega – ja karistada võib selle asetust. Et kontrollida, kas teil on juba teenuse Google’i minu ettevõte leht, juhtida oma ettevõtet läbi Moz kohalik või otsige oma ettevõttest Google Map Maker. Kui leiate duplikaadi lehe, kustutage see logige sisse teenusesse Google’i minu ettevõte ja valige leht, mida soovite hallata. Minge vasakus ülanurgas menüü vahekaardile ja klõpsake nuppu „Seaded”, seejärel kerige lõpuni, kuni näete teksti „Kustuta leht”.

2. Looge profiilid teistesse kataloogidesse

Veebikataloogid (mida kohalikus SEO-s nimetatakse ka tsitaatideks) on Google Mapsis paremusjärjestus nr 2, 5 ja 14. Üldiselt on see umbes 25% teie asetuse määramisest. 100% täielike profiilide loomine tippkataloogide veebisaitidel võib olla tüütu, kuid on eriti oluline teie lokaliseeritud pingerea jaoks.

Võite seda ise teha, kasutades minu nimekirja populaarsemad veebikataloogid või kasutada Whitesparki ressursside leht millel on populaarsemad tsitaatide loendid linna, riigi ja kategooria järgi. Teise võimalusena saate seda allhanke korras kasutada Whitesparki tsitaatide esitamise teenus mis on 4-5 dollarit tsitaadi kohta. Seda kasutan ma kõigi oma kohalike SEO-klientide jaoks ja see on aidanud paljusid neist järjestada # 1 Google Mapsis.

Valgespargis on a 4,9 / 5 tärni arvustus Google’is, kus on üle 120 arvustuse ja on ühekordne tasu võrreldes ettevõtetega, nagu Yext, kes võtavad jooksvaid tasusid. Põhimõtteliselt täidate sissetuleku, Whitespark loob tsitaadid umbes 3 nädala jooksul, siis saadavad nad teile järelmeetmete aruande koos teie uute tsitaatide URL-ide ja 1 universaalse sisselogimisega. See on väga lihtne ja peaksite oma paremusjärjestust parandama 2–3 kuu jooksul, kui tsitaadid on indekseeritud ja Google värskendab neid kohaliku otsingutulemusena. Lõpuks ärge unustage kasutamist Moz kohalik et lahendada probleemid oma 15 parima tsitaadi abil. Ma teeksin Google’i minu ettevõtte, siis Moz Locali ja siis Whitesparki.

Ainult ülevaatamiseks võiksite kasutada rakendust Moz Local oma 15 parima kataloogi (tsitaatide) fikseerimiseks …

Moz kohalik

Seejärel kasutage Whitesparki täiendavate tsitaatide loomiseks, kuna need moodustavad umbes 25% kohalikust SEO-st. Saate nende loomiseks kasutada nende ressursside lehte või tellida Whitesparkile allhanget 4-5 dollarit viite kohta. Lihtsalt täitke siis sisselaskmine ja laske neil töö lõpetada umbes 2-3 nädala jooksul.

tsitaadid linna kaupa

3. Küsige klientidelt ülevaateid

Ülevaated moodustavad umbes 10% Google Mapi paremusjärjestusest, kuid on arusaadavatel põhjustel kohaliku SEO tähtsaim osa. Inimesed näevad arvustusi teie ettevõtte nime otsimisel ja nad kuvavad ka kaubamärgita lokaliseeritud märksõnu, näiteks „Chicago pulmafotograaf”.

Tärnide ilmumiseks Google’is on teie Google’i minu ettevõtte lehel vaja umbes 5 arvustust, kuid mida rohkem, seda parem. Kui Google’i peamiseks märksõnaks on ja näete, et kõige kõrgemal positsioonil oleval konkurendil on 20 arvustust, peaks teil olema vähemalt 21. Kui teil on teenuses Google My Business rohkem arvustusi kui konkurente, liikuge Yelpi ja nišikataloogide, nagu WeddingWire või UrbanSpoon, alla. Ma tean, et ülevaated võivad olla valusad, kuid kohaliku SEO jaoks on see peamine viis, kuidas luua kindel veebimaine, tõustes samal ajal Google Mapsis kõrgemale.

Google'i ülevaated SEO kohta

4. Esitage äriteavet parimate andmete koondajate jaoks

Seal on 3 peamist andmekogujat, mis saadavad teie kohaliku ettevõtte teavet miljonitele teistele veebisaitidele. Peaksite registreeruma ja looma nendele veebisaitidele kena profiili …

5. Looge asukohapõhised lehed

Geo-sihitud lehtede loomise esimene samm on inimeste otsitavate fraaside õppimine. Kasutage Google’i automaatne täitmine selleks, et Google saaks märksõna soovituste saamiseks alakriipsu abil “tühja täita”. Võite ka kasutada Moz märksõnade uurija täiendavate märksõnaideede saamiseks, kuid pange kindlasti kirja kõik erinevused, mida inimesed otsivad …

Fotograafia SEO märksõnad

Kui teil on ainult 1 peamine märksõna (nt Chicago Newborn Photographer), peaksite seda oma kodulehel sihtima, kasutades alloleval ekraanipildil loetletud strateegiaid.

Kui teil on mitu märksõna (Chicago vastsündinud fotograaf, Chicago portreefotograaf…) looge seejärel märksõna jaoks igaühe jaoks eraldi leht. Kui teil on mitu asukohta peate lisaks looma iga asukoha jaoks uue lehe (mõnikord mitu lehte) sõltuvalt sellest, kui palju märksõnu selles linnas otsitakse. Üldine rusikareegel on see, et igal lehel saab sihtida ainult ühte märksõna (teenust) ühes asukohas.

Kui olete oma märksõnad teada saanud, looge geo sihtimisega sihtlehed …

lokaalselt optimeeritud-maandumisleht

Pange tähele, et sisu on ainulaadne selle asukoha järgi (Boyntoni rand). Märksõna „Boynton Beach Dentist” esineb ka lehe pealkirjas, URL-is, pealkirja sildis, metakirjelduses jne. Samuti on liugfotod selles asukohas ainulaadsed, nagu ka iseloomustused ja muu sisu. Igal lehel peaks olema täiesti ainulaadne sisu ning peaksite vältima „otsi ja asenda lehti” kasutamist, kui dubleerite lehti ja vahetate paar sõna välja. See ei ole hea strateegia ja ainult need lehed, millel on konkreetse märksõna kohta kirjutatud hästi kujundatud ainulaadne sisu, on kõrgel kohal.

6. Löö oma sotsiaalmeedia käiku

facebook-mõõtmed

Kõige edukamal ettevõttel on vähemalt teatavad kohalolek peamistes sotsiaalvõrgustikes ja Google otsib seda. Veenduge, et teie sotsiaalmeedia profiilid on täielikult täidetud ja et postitate neile mõnevõrra regulaarselt. Isegi 1 postitus nädalas on parem kui mitte midagi.

7. Hankige linke blogimisest, klientidelt, partneritelt, reklaamidest

Lingid teie veebisaidile on umbes 20%, kuid paljud inimesed on segaduses, kuidas neid saada. Esiteks veenduge, et teie veebisait oleks hästi kujundatud ja sisuline (nt kasulikud ajaveebiartiklid), mida inimesed tegelikult SOOVivad linkida. Neid artikleid tuleks optimeerida Google Autocompletis leiduva mittereklaamitava märksõna jaoks (nt pulmafotograafi keskmine hind Chicagos). Kui kogute oma veebisaidile ajaveebiartikleid ja muud sisu, võite hakata viitama teistele oma sisule kirjutatud lehtedele / postitustele. Neid nimetatakse sisemised lingid ja on loomulik viis orgaaniliste linkide loomiseks oma veebisaidile. Teil on vaja palju sisu!

Võite pöörduda ka teiste veebisaitide omanike poole kelle arust võiksite lingi saada. Mõelge teistele oma piirkonna kohalikele ettevõtetele, äripartneritele, sõpradele või klientidele ja müüjatele. Võib-olla on mõnel ettevõttel partneri või iseloomustuse leht, kust saate lingi. Võti on teie ärisuhete muutmine veebisaidil mainimiseks – lingi kujul.

Vaata ka: Kohaliku SEO juhend WordPressi jaoks

Loodetavasti leidsite neist kohalikest SEO-strateegiatest abi, nii et saate neid kasutada oma märksõnadega! Kui teil on küsimusi, jätke mulle kommentaar ja aitan teid hea meelega. Kui teile mu artikkel meeldis, siis palun jagage seda teistega, kes seda ka sooviksid.

Terviseks,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector