Kui positiivsed ülevaated parandavad ettevõtete SEO-d (vihje: need moodustavad SEO-st 8,9%, kuid kuvatakse TONNAS kohas)

03.06.2020
Kohalik SEO 'Kui positiivsed ülevaated parandavad ettevõtete SEO-d (vihje: need moodustavad SEO-st 8,9%, kuid kuvatakse TONNAS kohas)
0 7 мин.

Kahtlemata on arvustustest tohutu osa kohalik SEO. Neid kuvatakse Google Mapsis, kui inimesed otsivad teie ettevõtte nime, ja neid on 8,9% Google’i kohaliku otsingu järjestamise tegurid.


kohalikud seoülevaated

Ma ei ole siin, et jagada statistikat selle kohta, kui olulised on ülevaated, kuna olen seda juba kindel. Kuid millised profiilid on kõige olulisemad? Kas olete oma ettevõtte läbi viinud? Moz kohalik ja lõi saidil täielikud, järjepidevad profiilid populaarseimad veebisaidid? Kuidas väldite Yelpi arvustuse filtrit ja kuidas reageerite negatiivsetele arvustustele, tänades samal ajal inimesi heade eest? See on selline (tegelikult kasulik) kraam, millest ma üle käin. Asugem siis sinna otse …

Sisukord

 1. Arvustused moodustavad 8,4% kohaliku otsingu edetabeli teguritest
 2. Google’i minu ettevõte on (tavaliselt) kõige olulisem profiil
 3. Yelpi arvustuse filtri vältimine
 4. Vastake arvustustele
 5. Kui ülevaated ilmuvad veebis
 6. Veebisaidid, millesse loendit lisada
 7. Lisage oma veebisaidile kasutajate ülevaateid

1. Arvustused moodustavad 8,4% kohaliku otsingu edetabeli teguritest

Arvustused on 8,4% Google’i kohaliku otsingu järjestamise tegurid ja ehkki see võib tunduda väike, teate, et umbes 90% inimestest kasutab arvustusi, et otsustada, kellega nad teevad.

ülevaated-hinne-tegur

Vaadake edetabelitegurid üle

 • Natiivsete Google Mapsi arvustuste arv (koos tekstiga)
 • Kolmandate osapoolte traditsiooniliste arvustuste arv
 • Ülevaatuste üldine kiirus (kohalik + kolmas osapool)
 • Toote / teenuse märksõnad arvustuses
 • Asutuste retsensentide arvustuste arv
 • Kolmandate osapoolte saitide volitused, kus ülevaated asuvad
 • Natiivsete Google Mapsi arvustuste kiirus
 • Kolmandate osapoolte saitide mitmekesisus, kus ülevaated asuvad

2. Google’i minu ettevõte on (tavaliselt) kõige olulisem profiil

Arvustused teie kohta Google’i minu ettevõtte leht ilmuvad Google Mapsis ja otsingutulemuste paremal küljel, kui inimesed otsivad teie ettevõtte nime. Tärnide ilmumiseks vajate teenuses Google’i minu ettevõte umbes 5 arvustust. Kui Google Maps on peamine kirje, mida sihite, peaksite ideaalis olema rohkem arvustusi kui kõigil konkurentidel. Kui teete Google’i “Chicago pulmafotograaf”, näete, et ühel ettevõttel on 49 arvustust ja 5-tärnine hinnang. See on konkureeriv märksõna, nii et neil ettevõtetel on palju arvustusi, kuid ideaaljuhul oleks teil rohkem. Ainuüksi see võib teie ettevõtte luua või puruneda, kuna need ülevaated on sageli esimene asi, mida inimesed näevad.

Google'i minu ettevõtte SEO

3. Yelpi ülevaatefiltri vältimine

Erinevalt Google’ist on Yelpil a ülevaatuse filter mille tõttu õigustatud ülevaateid ei avaldata. Õnneks on selle ümber mitmel viisil, et tagada nende arvustuste filtreerimine.

kisa-filtreeritud-arvustused

Ärge saatke inimestele linki teie Yelp-i lehele – kui inimesed jälgivad otselinki teie Yelp-lehele, teab Yelp, et otsite neid ja arvustust tõenäoliselt ei avaldata. Selle asemel Google’i oma ettevõtte nimi ja saatke inimesed sellele lingile (vaata näidet siit).

Küsige inimestelt, kellel on juba Yelpi konto – uutel Jelpistel ei ole oma profiili täidetud, nende Facebooki kontot ei ühendata ja neil pole Yelp-sõprade ega olemasolevate arvustuste olemasolu. Parim on küsida inimestelt, kellel juba on Yelpi konto ja kes on sellel aktiivsed.

Julgustage kirjeldavaid ülevaateid – lühikesed arvustused pole kasulikud ja tõenäoliselt filtreeritakse.

Vastake ja suhelge arvustajaga – vastake nende arvustusele (nt öeldes tänu), lisage nad sõbraks ja saatke neile sõnum. Võite isegi nende arvustuse kasulikuks hääletada. Ülevaatajatega suheldes saadate Yelpile signaali, et ülevaade on seaduslik.

Ära paku rahalisi stiimuleid – see võib põhjustada teie Yelp-i lehe saada tarbija hoiatus kui nad teid tabavad, võib see teie ettevõtte täielikult rikkuda. Parem on mitte kasutada võimalust ja lihtsalt küsida inimestelt, kellel on teie ettevõttega olnud vinge kogemus.

4. Vastake arvustustele

Enamik veebisaite annab teile võimaluse reageerida arvustustele, mida peaksite tegema KÕIGI nende jaoks (nii positiivseid kui ka negatiivseid). Inimestele meeldib näha, et proovite seda õigesti teha. Positiivsetele arvustustele vastamine soodustab konversiooni ja võib saada isegi rohkem arvustusi (nagu vastaksite oma ajaveebi kommentaarile, ainult see on veelgi olulisem).

arvustustele vastama

5. Kus ülevaated ilmuvad veebis

Kui inimesed otsivad teie ettevõtte nime – kui see ei aita teie kaubamärki, siis ma ei tea, mida see teeb. Kõik, mida vajate, on a Google’i minu ettevõte täitke oma profiil täielikult, siis saate umbes 5 arvustust. Pange tähele, et need arvustused võivad kuvada otsingutulemustes kaks korda, üks kord lehe paremal küljel ja üks kord teie veebisaidi all. Kui saate teistelt arvustuste veebisaitidelt piisavalt arvustusi, peaksid need tähed ilmuma ka teie otsingutulemustes (nagu Yelp teeb sellel fotol).

Google'i arvustused

Kui inimesed otsivad kohalikke märksõnu – kui Google Maps ilmub enamiku teie märksõnade jaoks, peaksid ülevaated olema kohaliku SEO strateegia põhiosa (eriti teenuses Google’i minu ettevõte). See on PALJU inimeste jaoks teie ettevõttest esimene mulje. Ma ei saa seda piisavalt rõhutada.

kohalikud seoülevaated

Kui inimesed otsivad Yelp’i – Yelpil on isegi filter „Kõrgeim reiting“ ja „Enim läbi vaadatud“:

Yelpi filtrid

Kui inimesed otsivad rühma – Kui käitate Grouponi, võidakse erinevate veebisaitide arvustusi kuvada siis, kui inimesed vaatavad teie Grouponi kirjet. Need veebisaidid võivad näiteks olla igas majandusharus erinevad, UrbanSpoon kuvatakse tõenäoliselt restoranides. Uurige, kus asuvad teie konkurendid (või vaadake neid populaarsemad tsitaadid kategooriate kaupa) ja saate nende profiilide arvustusi.

Grouponi ülevaated

Mobiilis – isegi kui inimesed kasutavad oma telefoni, on ülevaated üks esimesi asju, mida nad näevad.

mobiiliülevaated

6. Veebisaidid, millesse loendit lisada

Tsitaadid (teie veebiprofiilide väljamõeldud nimi) on Google Mapsis paremusjärjestus nr 2, 5 ja 14, (vaadake allpool kohalikke stimuleerimistegureid). Kvantiteet, kvaliteet, järjepidevus ja profiili täielikkus on olulised, lisaks peaksite kustutama duplikaadid, mis võivad teie teisi profiile karistada. Siin on ressursid, mida peate olemasolevate profiilide parandamiseks ja uute loomiseks.

kohalikud-seo-tsitaadid-järjestamise tegurid

Google’i minu ettevõte – täiustage oma teenuse Google’i minu ettevõte lehte oma profiili kinnitamine, saada a kohandatud URL, fotode lisamine ja järjepidev kasutamine NAP (ärinimi, aadress, telefon) nagu teie veebisaidil loetletud. Google’i minu ettevõtte optimeerimise näpunäidete järgige seda linki.

Moz kohalikMoz kohalik analüüsib 15 parimat tsitaati ja ütleb teile, kuidas neid parandada. Ainuüksi see võib SÕNALISELT paremusjärjestust parandada ja ma soovitasin tungivalt veeta tund sisselogimiste kogumiseks ja seda teha. Registreerute uute profiilide jaoks, muudate olemasolevad profiilid täielikumaks, parandate ebajärjekindlad loendid ja kustutate duplikaadid. See on kohaliku SEO jaoks kohustuslik.

Moz kohalik

Moz Kohalikud tsitaadid

Whitesparki tsiteerimisloendid – sirvida populaarseimaid tsitaate kategooriasse, riik, ja linn. Need nimekirjad pärinevad Whitesparkist, kes on tsitaatide valdkonnas juhtiv ettevõte. Kuna tsitaadid on nii olulised, soovite ideaalis neid palju (näiteks sadu). Ma tean, et see kõlab naeruväärselt, kuid just seetõttu suudavad 37 arvustusega ettevõtted Google Mapsis 49 arvustusega ettevõtteid edestada.

Whitesparki tsiteerimisteenus – kui teil pole aega kirjete loomiseks, on Whitesparkil olemas tsitaatide ehitamise teenus 4-5 dollarit tsitaadi kohta. Nende kohta on üle 120 arvustuse Google’i leht – nii et te teate, et nad on legitiimsed. Olen investeerinud rohkem kui 2000 dollarit nende viidete loomisse, et aidata oma klientidel Google’i kohalike tulemuste kõrgeimal kohal edeneda. Need on käsitsi esitamine ja ühekordsed tasud; Yext on automatiseeritud (pole hea) ja sellel on korduv tasuta (ka mitte hea). Whitesparki abil täidate sissejuhatuse oma ettevõtte teabega ja nad täidavad töö 1-3 nädala jooksul. Kõigile profiilidele saadetakse teile aruanne koos uute tsitaatide URL-ide ja ühe universaalse sisselogimisega. Siin on minu ülevaade Whitesparki viidatud hoonest kui olete huvitatud.

7. Lisage oma veebisaidile kasutajate ülevaateid

Kui teil on kursusi või teenuseid, mida soovite, et inimesed teie veebisaidil arvustaksid, võib see teid eristada, lisades oma lõikudele arvustustähti. Neid nimetatakse rikkalikud katkendid ja seda tehakse skeemi märgistuse kaudu (sageli pistikprogrammi kaudu, nt WP rikkalikud katkendid nagu minu juhendaja selgitas). See kõlab tehniliselt, kuid tegelikult ei ole – veenduge, et teil oleks eraldi leht, kuhu soovite kõik üle vaadata, lisage pistikprogramm ja järgige lehe märgistamiseks nende juhiseid (täitke lihtsalt väljad, mida nad teilt küsivad). See on lihtne viis suurema SEO liikluse genereerimiseks.

rikkalik katkend-kursus-ülevaade

Kui teil on küsimusi või tagasisidet, jätke mulle allpool kommentaar. Ja kui teie artiklist oli abi, kaaluge selle jagamist sõbrale. Ma tõesti hindan seda.

Terviseks,

Tomi allkiri

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector