Whitespark Citation Building Review – see on üks lihtsamaid viise, kuidas Google Mapsis ja lokaliseeritud otsingutulemustes kõrgemale positsioonile jõuda

03.06.2020
Kohalik SEO 'Whitespark Citation Building Review – see on üks lihtsamaid viise, kuidas Google Mapsis ja lokaliseeritud otsingutulemustes kõrgemale positsioonile jõuda
0 6 мин.

Tsitaadid sarnanevad veebikataloogidega ja moodustavad umbes 25% kohalikust SEO-st.


ma kasutan Moz kohalik minu 15 parima tsitaadi loomiseks (Google’i minu ettevõte, Yelp, Facebook …). Siis maksan Valgepark umbes 400 dollarit 100 uue profiili ehitamiseks hinnaga 4–5 dollarit, nii et ma ei pidanud enam kunagi tsiteerimiste pärast muretsema. See on üks peamisi põhjuseid, miks mul on õnnestunud kliente järjestada kohalike märksõnade parima tulemuse korral, kui vaatate minu SEO töö. See on ka üks väheseid asju, mida saate kohalikust SEO-st kindlalt sisse osta, kuna Whitesparkil on 4,9 / 5 tärni hinnang, üle 125 arvustuse.

Kuigi ettevõtted, nagu Yext, nõuavad 47 kirje eest 500 dollarit aastas, saate Whitesparkile maksta sama summa, kuid see on ühekordne tasu ja olete oma nimekirjade püsiv omanik. Whitespark sisaldab ka järelraportit 1 universaalse sisselogimisega, kui peate tulevikus profiile värskendama.

Vaadake, kui olulised tsitaadid on Google’i kohaliku otsingu järjestamise tegurid

veebikataloogid-kohalik-seo

Need on eriti olulised Google Mapsis kõrgema asetuse saamiseks (nimetatakse kohalikuks virna / suupistete pakkimise tulemuseks), kuna tsitaadid on # 2, 5 ja 14 tähtsuse määravad tegurid …

kohalikud-seo-tsitaadid-järjestamise tegurid

Olen juba tellinud 2 081,21 dollarit väärtuses tsitaate nii endale kui ka klientidele …

tsitaatide ajalugu

See on aidanud neil kohalike märksõnade edetabelis edeneda. Selles ülevaates tutvun teile Whitesparki kaudu tsitaatide tellimise protsessiga, seejärel näitan teile, mida oodata, nagu hinnakujundus, ajakava ning Google Mapsi ja lokaliseeritud paremusjärjestuse täiustamine.

Noho SEO

KC SEO töö

Noho kohalik SEO

KC SEO Work 2

Sisukord

 1. Mis on tsitaadid?
 2. Täitke Whitesparki viidete sissevõtt
 3. Ostke Generic + Local / Niche Citations
 4. Mis juhtub pärast tsitaatide ostmist
 5. Rämpsposti vältimine (ainult viidete loomine)
 6. Integreerige oma SEO teenuste osutamise tsiteerimine
 7. Ärge unustage kohalikust Mozist (15 peamist tsitaati)

1. Mis on tsitaadid?

Tsitaadid on mainib teie ärinime (sageli kataloogide kujul) ja moodustavad 25% Google’i kohaliku otsingu järjestamise teguritest. Tsitaadid on eriti olulised Google Mapsis (kohalik virn / suupistepakk), kus nad on tegurid nr 2, 5 ja 14. Nad teevad sind mitmete lokaliseeritud märksõnade korral kõrgem asetus on üks väheseid asju, mida saate kohaliku SEO allhanke korras tellida.

Parimad veebikataloogid

Kas ma saan neid ise üles ehitada?
Jah, Whitesparkil on isegi nimekirjad parimate tsitaatide järgi kategooriasselinn, ja riik. Kuid see võtab aega ja paljud inimesed teevad seda valesti. Väga oluline on leida õiged tsitaadid, profiilid 100% valmis täita ja veenduda nende järjepidevuses (nt ettevõtte nimi, aadress, telefon). Mul on lihtsalt palju lihtsam jätta see asjatundjate hooleks ja säästa teie aega, kuna see on ainult 4-5 dollarit tsitaadi kohta ja nad hoiavad kõike korraldatud järelraporti ja ühe sisselogimisega.

2. Täitke Whitesparki tsiteerimise sissekanne

Esimene samm on allalaadimine Whitesparki viide hoone tarbimisele ja täida kõik võimalikult hästi. Lisateabe saamiseks lugege arvutustabelist paremal asuvat Whitesparki märkmeid.

valgepark-tsitaat-hoone-tarbimine

Hulgi esitamise tööleht
Kui soovite, et Whitespark ehitaks tsitaate mitme asukoha jaoks (kuna igal asukohal peavad olema oma profiilid), liikuge allosas olevale suvandile Hulgi esitamise tööleht …

mass-tsiteerimise järjekord

3. Ostke Generic + Local / Niche Citations

Kui olete täitnud sissetuleku, valige oma riik ja tehke segu üldistest ja kohalikest / niššide tsitaatidest (ideaalset arvu pole olemas, kuid arvan, et kohalikud / niššide tsitaadid on väärtuslikumad). Ja ilmselgelt, mida rohkem tsitaate tellite, seda kõrgem on teie tõenäosus kohalike otsingutulemustes.

Laadige oma andmed üles Whitesparki kassasse, seejärel näete 4. sammu valiku „Lisasuvandid ja funktsioonid” all võimalust tellida järelraporteid, kiirtellimusi ja hulgitellimusi (mitme asukoha jaoks). Järelmeetmete aruanded EI OLE vajalikud, kuna Whitespark saadab teile pärast valmimist aruande. Ainult siis, kui soovite mitu aruannet, kuna kirjed ilmuvad.

valgepark-tsitaat-järjekord

4. Mis juhtub pärast tsitaatide ostmist

Whitespark saadab teile kviitungi. Siis ootate 3 nädalat, kuni nad tsitaate üles ehitavad. Kui see on valmis, saadavad nad teile meilisõnumi koos aruandega, mis sisaldab 1 universaalset sisselogimist, et pääseda juurde teie uutele tsiteerimisprofiilidele, koos URL-idega, kust neid uusi profiile leiate.

Nende tulemuste värskendamiseks teie uue paremusjärjestusega võib kuluda 1-2 kuud. Võite kasutada Whitesparki kohaliku auastme jälgija paremusjärjestuse mõõtmiseks või Search Console’i ​​mõõtmiseks otsinguanalüütika.

valgepark-kohalik-auaste-jälgija

5. Rämpsposti ennetamine (ainus viidete loomine)

Ainus kaebus, mis mul tsitaatidega (mitte ainult Whitesparkiga) on, on potentsiaalne rämpspost, mida võite saada oma kontaktvormi või telefoni kaudu.

See on keeruline, kuna NAP (ettevõtte nimi, telefon, aadress) PEAB olema kõigis viidetes ühtlane, kuid see tähendab ka, et peate loetlema oma ettevõtte telefoninumbri, kuhu igaüks saab teile helistada / e-kirju saata. Siin on näide rämpsposti kohta, mida võite saada pärast tsitaatide loomist:

rämpspostitused

@TheDupMan Kui loote tsitaate, saate müügi e-kirju ja kõnesid. Mitte mingil juhul ümber. Loendid on põhjusel tasuta.

– Darren Shaw (@DarrenShaw_) 25. august 2016

Teie kontaktvormil rämpsposti vältimine:

 • Kasutage Google captcha oma kontaktvormil
 • Seadistage WordPressi rämpspostitõrje pistikprogramm
 • Pingutage oma WordPressi aruteluseadeid

6. Lisage oma SEO teenustele tsiteerimishoone

 • Hakka sidusettevõtteks – kvalifitseerimise korral lasevad nad teil tütarettevõtteks saada.
 • Upsell Whitespark Citations – saate klientidelt hõlpsalt küsida 10 dollarit tsitaadi eest ja maksta 4-5 dollarit tsitaadi eest Whitesparki, mis võib sõltuvalt tellimusest teenida kiiret kasumit 300 dollarit. Lihtsalt näidake klientidele Google’i kohaliku otsingu järjestamise tegureid ja selgitage tsitaatide tähtsust. Kui tellite Whitesparkist rohkem, saate kuni 20% allahindlust. Teie eesmärgi saavutamiseks on vähe tööd (pluss viidete kogumine ja järelraportid ei kuulu Whitesparki kaubamärgi alla), mis muudab SEO-teenuste integreerimise väga lihtsaks. Ärge unustage aidata kliente rämpsposti ennetamisel ja tulemuste mõõtmisel, kasutades Whitesparki kohalikku edetabelijälgijat või Google Search Console’i ​​otsinguanalüütikat.
 • Loetlege SEO auditite peamised tsitaadid – kui teete kohalikku SEO-auditit, kus klient soovib Google Mapsis kõrgemat asetust saada, esitage talle Whitesparki abil populaarsemate tsitaatide loend ressursside leht ja andke neile võimalus need ise üles ehitada või kasutage Whitesparki viitamisteenuse teenust. Sest kui sa oled nagu mina, püüad sa pakkuda nii palju väärtust, kui suudad SEO auditid ja 30 parima tsitaadi nimekiri on kena lisand.

7. Ärge unustage Moz Localit (15 peamist tsitaati)

Moz kohalik aitab teil kindlaks määrata oma 15 peamist tsiteerimisprofiili, sealhulgas Google’i minu ettevõte, Yelp, Facebook ja teised. Proovin saada teie Moz Locali skoori üles enne, kui teete Whitesparkiga uusi tsitaate. Saate seda teha, juhtides oma saiti Moz Locali kaudu, klõpsates seejärel vahekaartidel, et muuta need tsiteerimisprofiilid 100% täielikuks ja järjepidevaks ning kustutada kõik duplikaadid.

Moz kohalik

Iga vahekaardi all ütleb Moz Local teile, mida on vaja parandada, ja sisaldab linki värskendusloend, mis läheb otse teie profiilidele. See on tavaliselt sama lihtne, kui üles laadida rohkem pilte, loetleda rohkem kategooriaid, parandada ebakõlasid teie ettevõtte teabega või kustutada duplikaat.

Moz Kohalikud tsitaadid

Järeldus

Siin on minu tsiteerimise loomise protsess:

 1. Looge 100% täielik Google’i minu ettevõtte leht
 2. Kasutage rakenduse Moz Local abil oma viite viiteprofiili fikseerimiseks
 3. Looge koos Whitesparkiga täiendavaid tsitaate 4-5 dollari eest

Loodan, et teile meeldis minu Whitesparki tsitaadihoone ülevaade! See on võimas teenus, mida saate kasutada nii enda jaoks kui ka nende klientide jaoks, kes soovivad konkreetselt teenust Google Maps kõrgemalseisda (kohalike pakkide / suupistete tulemused). Kui teil on küsimusi, jätke mulle kommentaar. Darren ja tema meeskond Whitesparkis suhtlevad suurepäraselt, kui teil on küsimusi. Neil on ka nimekiri tsitaatide loomise KKK-d kui soovite nende tsitaatide loomise teenuse kohta rohkem teada saada.

Terviseks,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector