WordPress SEO fotograafidele: kuidas optimeerida oma pilte, tsitaate ja WordPressi veebisaiti kõrgemale Google Mapi paremusjärjestusele

Fotograafide WordPress SEO


Kui olete fotograaf, teil on WordPressi sait ja soovite seda kasutada kohalik SEO Google Maps + fotograafiaga seotud märksõnade lokaliseeritud tulemuste paremusjärjestuse saamiseks on see õpetus teile.

Ma näitan sulle, kuidas kasutada Google’i kohaliku otsingu järjestamise tegurid paremusjärjestuse parandamiseks, optimeerides oma Google’i minu ettevõtte leht, tsitaadid, fotod ja kuidas Yoasti SEO pistikprogrammi sisu optimeerimiseks kasutada. Pole tähtis, mis tüüpi fotograafiat teete, kuid WordPressi SEO on fotograafidele tegelikult lihtne teha (kohalik SEO on tavaliselt palju lihtsam kui riiklik SEO). Tulemuste kuvamine võib võtta 3–6 nädalat (Google võtab värskendamiseks aega), kuid võite seda kasutada Google Search Console’i ​​otsinguanalüütika , et jälgida oma paremusjärjestust, klikke ja SEO liiklust.

SEO fotograafidele

Nüüd hüppame selle sisse …

Google’i kohaliku SEO edetabeli tegurite mõistmine

Pole tähtis, millises valdkonnas tegutsete, kui tegelete kohaliku SEO-ga, on need Google’iga seotud pingetegurid. Nad on pärit Moz kes teeb Google’i reitingutegurite uuringu iga 2 aasta tagant. See ütleb meile, millistele peamistele pingeteguritele peaksime keskenduma.

Kohaliku otsingu järjestamise tegurid

Need on pärit 2015. aasta kohaliku otsingu järjestamise teguritest, kuid enamik neist pole muutunud …

20 parimat - kohalik otsing - järjestamise tegurid

Lähen neist oma õpetuses üle (lisage mulle kommentaar, kui vajate millegi kohta selgitust), kuid siin on tõlge praktilisemate näpunäidetega:

 • Täitke oma teenuse Google’i minu ettevõte leht (täitke ja kinnitage oma profiil)
 • Liituge üldiste tsitaatide (Yelp), kohalike (COC) ja fotograafia kataloogidega
 • Hankige arvustusi oma Google’i minu ettevõtte lehel, Yelpis ja mujal
 • Kasutage mobiilselt reageerivat ja SEO-sõbralikku WordPressi fotograafiateemat
 • Kasutage oma avalehel oma peamist märksõna (kasutades Yoasti SEO pistikprogrammi)
 • Hankige linke klientidelt, kataloogidelt, kohalikelt veebisaitidelt, asjakohastelt fotograafia veebisaitidelt
 • Täitke oma sotsiaalmeedia profiilid, hankige jälgijaid ja postitage värskendusi

Täitke oma teenuse Google’i minu ettevõte leht

See on lihtsaim viis oma Google Mapsi paremusjärjestuse parandamiseks. Tegelikult peab teil olema Google’i minu ettevõtte leht isegi Google Mapsis kuvamiseks. Tehke oma profiil 100% täielikuks.

Lisage oma veebisait, töötunnid ja lisage kategooriana fotograafid. Kui olete pulmafotograaf, loetlege see oma peamise kategooriana ja seejärel lisage kategooriasse „fotograaf”. Nüüd kirjutage põhjalik sissejuhatus, kinnitage oma leht ja täitke oma profiil. Kui teil on juba Google’i minu ettevõtte leht, ärge looge duplikaadi kirjet.

Google'i minu ettevõtte leht

Täiustage kataloogide loendit Moz Localiga

Mozi kohalik juhtpaneel

Käitage oma veebisaiti ja postiindeksit Moz kohalik oma kataloogide kohta aruande saamiseks. Saate hinde ja soovitusi mõne olulisema kataloogi täiustamiseks …

Moz kohalik

Klõpsake erinevatel vahekaartidel, vaadake punaseid teatisi, et näha, millised üksused vajavad parandamist, seejärel kasutage nende kataloogide täiustamiseks linke „Värskenda loetelu”. Pange tähele, kui oluline on teabe järjepidevus (ärinimi, aadress, telefon, kategooriad) ja duplikaatide puudumine. Kui te ei soovi seda teha, saate seda teha makske Mozile 84 dollarit aastas. Tavaliselt on aga vaja lisada fotod ja veenduda, et teie profiil on ühtlane ja 100% täielik.

Mozi kohalikud mittetäielikud nimekirjad

Looge Whitesparki abil rohkem katalooge

Nüüd, kui teie põhikataloogid on maas, ehitagem veel. See parandab teie paremusjärjestust veelgi, nii et ärge arvake, et see on ajaraiskamine – seda kindlasti pole. Need on omamoodi lisasammud, mis aitavad teil konkurente edestada. Teade „tsitaatide maht” on otsese järjestamise tegur kohalikes SEO-tabelites (kollane lõik) – seega mida rohkem.

Parimad veebikataloogid

Tee seda isekasutage Whitesparki 50 parima kataloogi loendit
Laenutage Whitesparkmakske Whitesparki ühekordne tasu 4-5 dollarit kataloogi kohta (seda väärt)

Küsige klientidelt arvustusi

Veebiarvamused teenuses Google'i minu ettevõte

Google’i minu ettevõte ja Yelp on kõige olulisemad. Pärast töö tegemist jälgige lihtsalt klientidega ja küsige: ülevaade (jätke neile juhised koos lingiga saidile Google’i minu ettevõte ja Yelp). Muutke see prioriteediks, kuna ülevaated on head nii kaubamärgi kui ka SEO jaoks. Mõnikord filtreeritakse õigustatud Yelpi arvustused välja loe seda postitust õppida, kuidas seda vältida.

Kasutage SEO-sõbralikku fotograafiateemat

Räägime oma veebisaidi optimeerimisest – mis algab teie WordPressi teemaga. Soovite, et teema oleks SEO-sõbralik, tundlik, turvaline ja laadiks kiiresti. Samal ajal peaks teie teema üles ehitama usaldusväärne arendaja, nii et see ei häiri teid mööda teed.

Djazz WordPress fotograafi teema

Minu fototeemade loend on hea koht alustamiseks. Neil kõigil on ülalpool loetletud SEO-sõbralikud funktsioonid ja nad kõik on sisse ehitatud Genesise raamistik mida soovitavad Yoast, Google’i Matt Cutts ja WordPressi asutaja – Matt Mullenweg. Kui te ei tea, mis Genesis on, saate sellest lugeda StudioPressi veebisait. Kuid see on parim viis SEO-sõbraliku WordPressi fotograafia veebisaidi loomiseks.

Õppige oma märksõnu

Kui te pole oma fotograafiaga seotud märksõnu õppinud, toimige järgmiselt:

Fotograafia SEO märksõnad

Mine lihtsalt google.com ja tippige oma märksõnad selle vormingu abil. Google’i automaatne täitmine täidab tühja levinumad fraasid, mida inimesed otsivad, kõrgematel fraasidel on rohkem otsinguid kui madalamatel. Lihtsalt veenduge, et viimane sisestatud märk on alakriipsuga „_”, nii et Google täidab selle tühja. Võite proovida ka teisi kombinatsioone.

Pidage meeles, et teie 1 peamine märksõna (nt Chicago pulmafotograaf) peaks olema suunatud kodulehele. Kui teil on mitu märksõna (laps, lapsehoidja, rasedus ja sünnitus jne), peate märksõnade paremaks sihtimiseks looma nende jaoks uue lehe.

See viib mind järgmisse sammu …

Sihtmärksõnad, kasutades Yoasti WordPress SEO pistikprogrammi

Yoast WordPress SEOf plugin

Sa kasutad Yoasti WordPressi SEO pistikprogramm oma veebisaidi märksõna (de) sihtimiseks. Siin saavad paljud fotograafid rabatud. Ärge seda küll, sest ma tegin selle väga lihtsaks.

1. samm – konfigureerige Yoast sätted
Kui olete Yoasti installinud, minge edasi ja laadige alla see ZIP-fail, mis sisaldab minu kasutatavaid Yoasti sätteid. Laadige see üles oma WordPressi saidile, kasutades juhtpaneeli vasakul küljel asuvat SEO vahekaarti. Lähete menüüsse Tööriistad -> Import ja eksport -> Import. Laadige ZIP-fail üles.

MINU YOAST SEADETE ALLALAADIMINE (ZIP-fail)

Peate sirvima Yoasti seadetes ja muutma mõnda asja …

 • Üldine -> Ettevõtte teave (täitke see oma teabega ja laadige üles vaikelogo, mis peaks olema vähemalt 200 x 200 pikslit)
 • Üldine -> Veebimeistri tööriistad (vt videot allpool)
 • Suhtlusseaded -> täitke see omaenda sotsiaalmeedia linkidega
 • Täpsem -> Leivapuru -> kasutage oma ettevõtte nime

2. samm – võtmesõna (d) oma veebisaidile
Nagu ma varem mainisin, soovite sihtida oma avalehel oma 1 peamist märksõna. Selleks minge juhtpaneeli vasakul servas Yoasti SEO-lehele -> Pealkirjad & Metas -> Koduleht. Te peaksite saama siin täita oma SEO pealkirja ja metakirjelduse (see on tekst, mis kuvatakse Google’i otsingutulemustes) või klõpsama linki lehe kuvamiseks, kus seda redigeerida saate.

Märksõnade sihtimine pärmiga

Kasutage fotol sama vormingut. Kirjutage ainulaadne metakirjeldus, mis võtab kokku teie pakutavad, lisades samal ajal märksõna loomulikul viisil. See on väga oluline, kuna see on teie SEO esirinnas. Samuti veenduge, et te ei ületaks tähemärgipiirangut 156.

See võib olla kõik, mida peate tegema. Te ei saa märksõna URL-i lisada (see kehtib mis tahes veebisaidi avalehe kohta), nii et see on korras. Enamik fotograafe eelistab, et avalehel pole teksti (fotol on artikli pealkiri ja sisu punasega “ei”). Ma saan aru, et enamik fotograafe eelistavad, et fotod räägiksid, kuid see on teie SEO-le kasulik, kui lisate oma kodulehele teksti. Vastasel juhul peavad Google minema ainult teie fotod.

Teen pealkirjaks ettepaneku lisada “Chicago pulmafotograaf” (või mis iganes teie peamine märksõna on). Seejärel lisage lühike lõik sellest, mida soovite oma publikule öelda, ja lisage ka siin märksõna. Kõigi erinevate tüpograafiate ja paigutustega peaksite saama selle kena välja näha. Siin on hea näide veebisaidil, mis kasutab kujunduses teksti.

Mitme märksõna sihtimine
Kui teil on mitu märksõna (laps, lapsehoidja, rasedus ja sünnitus jne), siis sihtige oma kodulehel peamist märksõna (nt Chicago fotograaf). Nüüd looge uus leht iga erinevat tüüpi fotograafia jaoks. See annab teile parema võimaluse nende konkreetsete fototüüpide jaoks kõrgele kohale jõuda, kuna otsijad leiavad Google’ist selle lehe – mitte teie kodulehe. Veenduge, et igal lehel oleks ainulaadne sisu, kuna dubleeritud sisu on SEO no-no.

Nende lehtede optimeerimiseks nende märksõnade jaoks kasutage samu ülalkirjeldatud strateegiaid ja määrake fookusesõnaks ainult „Chicago Baby Photographer“ (või mis iganes fotograafia tüüp see on). Seejärel optimeerige seda lehte, kasutades Yoasti SEO pistikprogrammi. Kui vajate Yoasti kasutamisel abi roheliste tulede optimeerimiseks, siis siin on video …

Piltide optimeerimine märksõnade jaoks

Enne pildi üleslaadimist oma WordPressi saidile veenduge, et sellel oleks kirjeldav failinimi. „DSC27272” kasutamise asemel oleks parem failinimi „tuule käes puhuvad pajupuud”.

Tuule käes puhuvad pajupuud

Optimeerige pilte kiiremaks laadimiseks

Fotograafia veebisaitidel on tavaline probleem see, et pildid on nii suured, et neid laaditakse igavesti. Alates veebisaidi kiirus on Google’is järjestamise tegur, sa ei taha seda.

Õnneks on selle vältimiseks vähe võimalusi …

Esitage skaleeritud pilte
Kui a esiletõstetud pilt nõuab mõõtmeid 150 x 150, kuid kasutate pilti suurusega 300 x 300, te ei kasuta õigeid esiletõstetud pildi mõõtmeid. See põhjustab aeglasemaid aegu nagu 200%. Selle lahendamiseks õppige esile tõstetud piltide (või isegi liuguri piltide) õiged mõõtmed ja muutke nende meediumiosas õigete mõõtmetega.

Teine näide skaleeritud piltide mitteesitamisest on see, kui te lohistage suuruse muutmiseks pilt visuaalses redigeerijas. See muudab suurust kuvatud pilt aga mitte tegelik pildifail (seda tähendab „mastaabitud piltide esitamine”). Kujutiste suuruse muutmise õige viis on meediumikogu:

Esitage skaleeritud pilte

Piltide optimeerimine
Installige WP Smush.it pistikprogramm ja minge meediumisse -> Hulgi Smush.it -> Käivita kõik minu pildid WP Smush.it kaudu kohe (ekraanipilt allpool). See selleks! Kui olete alla laadinud pilte, saate neid automaatselt pimestada Seadistused -> Meediumid. Mulle meeldib ka joosta EWWW pildi optimeerija mis suudab tabada pilte, mille WP Smush.it kasutamata jättis.

Kui te ei soovi piltidega segi minna või soovite lihtsalt rohkem näpunäiteid saidi kiiremaks laadimiseks, vaadake minu WordPressi kiiruse optimeerimise juhend. Seal on palju häid näpunäiteid.

Kasutage jaluses oma ettevõtte nime, aadressi ja telefoninumbrit

Ma tean, et mulle meeldivad ka lihtsad näpunäited … ja see ei lähe lihtsamaks. See aitab kogu teabe järjepidevust, mida Google otsib. WordPressis leiate selle tavaliselt teemavalikute alt (otsige autoriõiguse ala) või redigeerijast -> Jalus.

Minu loend loetletakse järgmiselt:
Veebimeedia meistrid | 1324 West Byron Street, Chicago IL 60613 | 847-271-2422

Hankige oma veebisaidile linke

Vaatad siiani head! Teie kataloogid on paigas, teie veebisait on teie märksõnade jaoks optimeeritud ja olete fotograafia SEO parandamiseks teinud ka muid optimeerimisi. Kuid ärgem unustage oma veebisaidi linke, kuna need on hädavajalikud! Kui inimesed teiega lingivad, on see tugev signaal, mis ütleb Google’ile, et teie veebisait on oluline ja määrake see kõrgemale.

Kuidas siis linke saada?

 • Palutakse klientidel teiega linki luua
 • Partnerite küsimine teiega linkimiseks (nt olete kellegi eelistatud fotograaf)
 • Kohalikud kataloogid, nagu näiteks kataloogid Moz Local ja Whitespark
 • Kaubanduskoda
 • BBB
 • Artiklites avaldamine (nt Huffington Postis)
 • Kasuliku sisu loomine oma ajaveebi (videod sobivad selleks hästi)
 • Kena veebisaidi kujundamise tagamine
 • Oma fotode jagamine sotsiaalmeedias
 • Fotode jagamine e-posti loendi kaudu
 • Lisage oma veebisaidile sotsiaalse meedia jagamisnupud
 • Muu reklaam / turundus, et teie veebisait oleks seal väljas

Löö oma sotsiaalmeedia Gearisse

Kas teate seda vinge pilti, mille teisel nädalal tegite? Kas postitasite selle oma Facebooki, Twitteri, Google’i ja Instagrami kontole? Sa peaksid! Kulutage aega kenade sotsiaalmeediaprofiilide ja kaanepiltide loomisele. Lisage oma pildid, kirjutage sissejuhatus jne. Nüüd jätkake nende profiilide värskendamist uute fotodega. Siis oled kuldne.

Pidev SEO hooldus

Peamine hooldus hõlmab rohkemate klientide palumist jätta arvustused teie saidile Google’i minu ettevõte ja Yelp. See võib tähendada ka rohkemate kataloogide loomist, oma blogisse kasuliku sisu lisamist ja sotsiaalmeedias postitamist. Kuid kui olete kõik WordPressi SEO tööriistad ja näpunäited seadistanud, kohalik SEO peaks olema üsna madal hooldus.

Loodetavasti leidsite sellest abi! Kui te tegite seda, siis palun jagage :) või kui teil on küsimusi oma fotograafia WordPress SEO kohta, siis jätke mulle kommentaaridesse rida. Hea meel, et aitan teid välja.

Terviseks,

Tomi allkiri

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map