WordPressi kohalik SEO: kuidas optimeerida oma veebisaiti (ja tsitaate) Google Mapsis ja kohalikes otsingutulemustes kõrgemale kohale

03.06.2020
Kohalik SEO 'WordPressi kohalik SEO: kuidas optimeerida oma veebisaiti (ja tsitaate) Google Mapsis ja kohalikes otsingutulemustes kõrgemale kohale
0 5 мин.

Google Mapsis ja kohalikes otsingutulemustes valmis kõrgemale kohale jõudma?


Me järgime Google’i kohaliku otsingu järjestamise tegurid millest Moz annab aru iga 2 aasta tagant. Ma jagasin need faktoriteks peal ja väljas oma WordPressi saiti. Tsitaadid (veebikataloogid nagu Yelp, Superpages ja Axciom) moodustavad umbes 11% kohalikust SEO-st, seega poleks õiglane neid välja jätta.

Selles juhendis eeldatakse, et kasutate Pärmi SEO pistikprogramm. Kui teil pole Yoast, siis soovitan see installida ja seejärel konfigureerida minu soovitatud pärmseaded. Samuti eeldatakse, et teie sihitud linnas on füüsiline aadress, mis pole kohustuslik, kuid on Mapsis tegur nr 1.

1. Kohaliku otsingu järjestamise tegurid

Siin on Google’i 2018. aasta kohaliku tähtsusega tegurid. Peamised tegurid on Google’i minu ettevõte, tsitaadid (kataloogid), ülevaated, geograafiliselt sihitud lehed, mobiili optimeerimine ja muidugi – lingid.

2018. aasta kohaliku otsingu edetabeli tegurid

50 parimat tegurit kohaliku paki ja kohaliku orgaanilise toote jaoks …

50 parimat kohalikku SEO tegurit

Google’i oma peamised kohalikud märksõnad ja vaadake, milliseid tulemusi soovite sihtida …

Kohaliku otsingu tulemused

2. Lokaliseeritud märksõnad

Google’i automaatne täitmine
Mul on eraldi õpetus teemal valides Yoast fookus märksõnad + rohelise tule optimeerimine kuid räägin sellest lühidalt. Minema google.com ja kasutage alakriipsu _ kõikjal fraasis, et Google saaks tühja täita ja õppida märksõnu, mida inimesed teie linnas otsivad …

Google'i automaatne täitmine-täitke-tühi-1

Veel rohkemate märksõnade leidmiseks proovige kasutada märksõna erinevaid variatsioone, nt mitmused

Google-täidetakse-paljusõnad

Kasutage erinev sõnajärjestus veelgi rohkem ideid saada …

Sõnade tellimise märksõnad

Spetsiifilised teenused – kui teie peamine märksõna on „Chicago pulmafotograaf”, proovige sihtida ka India ja geide pulmafotograafi. Veebidisainiga sama asi … võite sihtida nii Chicago veebidisaini kui ka Chicago WordPressi disaini, mis mõlemad kuvatakse automaatse täitmise funktsioonis. Hambaarstide jaoks võib teil olla Chicago hambaarst, Chicago hambaimplantaadid, Chicago kiirabiarst jne. Tuginedes ühele märksõnale kogu liikluse jaoks, pole kunagi hea mõte. Kõigi oma teenuste jaoks peate uurima Google Autocomplete’i ja seejärel nende jaoks lehe looma.

Moz märksõnade uurija
Järgmisena kasutage Moz märksõnade uurija veendumaks, et teil pole märksõnu puudu. See sarnaneb Google’i märksõnade plaanija ainult see on täiesti tasuta (te ei pea AdWordsi kasutajaks registreeruma), lisaks saate rühmitada seotud märksõnu, nii et te ei sirviks täpselt samu.

Moz märksõnade uurija

Kui see on käivitatud, klõpsake nuppu märksõna soovitused -> vaata kõiki soovitusi. Peaksite nägema kena märksõnade loendit ja mahtu (igakuised otsingud). Pange tähele fraase, mida te automaatse täitmise juures EI leia.

Moz märksõnasoovitused

Kohaliku märksõnade konkurentsi hindamine
Rohkem automaatse täitmise tulemusi + laiad fraasid = konkurentsivõimelisem …
Lai kohalik-märksõna-konkurents

Vähem automaatse täitmise tulemusi + konkreetseid fraase = vähem konkurentsivõimeline …
Konkreetne-kohalik-märksõna-konkurents

Võite kasutada ka MozBari Chrome’i laiend Google’ile mis tahes märksõna ja õppida selle konkurentsi. Mida kõrgem on PA (lehe autoriteet) ja DA (domeeni autoriteet), seda suurem on konkurents ja selle hindamiseks on vaja rohkem vaeva näha. Proovige jääda oma DA vahemikku.

Mozbari märksõnavõistlus

3. Blogipostituse märksõnad

Blogipostitused tõmbavad teie saidile tavaliselt kõige rohkem linke (tohutu järjestamise tegur), kuna inimesed viitavad loomulikult kasulikule sisule (mitte reklaamiteenuste lehtedele), millest on kasu kogu teie WordPressi saidi paremusjärjestusest. Nii nagu uurisime lehtede märksõnu, leidke võimalikult palju informatiivseid ja reklaamimata ajaveebi märksõnu ning kirjutage iga teema kohta postitus.

Kohalikud SEO märksõnadKohalikud SEO märksõnad

4. Geo-sihitud lehed

Looge iga märksõna jaoks leht – sihtige oma avalehel oma peamist märksõna, seejärel looge eraldi leht Chicago Indian Wedding Photographer ja muude konkreetsete teenuste jaoks. Chicago pulmafotograafi keskmised kulud oleks teie blogis hea artikkel.

Optimeerige sisu Yoastiga – võite saada rohelist tuld kõik, mida soovite, kuid kena (ideaaljuhul pika) lehe kujundamine koos vingete fotode, iseloomustuste, video ja muu kasuliku sisuga – on sisu optimeerimise keskmes. Yoast tuvastab ainult täpsed märksõna vasted nii et kui kasutate oma sisus sõna „Chicago pulmafotograaf” asemel „Wedding Photographer in Chicago”…, siis loetakse see märksõnaks. Nii et isegi kui see konkreetne tuli pole roheline (nt märksõna tihedus), võite seda ignoreerida nii kaua kui a variatsioon on kohal. Sünonüüme soovitatakse tegelikult.

Pärmi sisu analüüs

Riikliku tegevuskava olemasolu – igal asukohalehel peaks kuskil lehel olema teie ettevõtte nimi, aadress ja telefon. Kui teil on ainult 1 asukoht, saate selle lisada jaluse vidinasse või autoriõiguse alale oma veebisaidi kõige alumises osas (nagu mina), nii et see on olemas igal lehel. Mitme asukoha korral soovite selle tavaliselt kuskile tegelikku sisu lisada.

Lühikesed püsilinkid  – kasutage oma märksõnaga lühikesi püsilinke.

Märksõna märksõna tihedus – lisage oma märksõna esimesse paari lausesse ja paar korda oma sisukorda (loomulikult). Piserdage oma sisus LSI-märksõnu (sünonüüme), selle asemel et sama märksõna ikka ja jälle kasutada. Need võivad olla sekundaarsed märksõnad, mille järgi soovite järjestada.

Alt tekst – sildistage oma pildid enne nende WordPressi üleslaadimist, kuna visuaalne redaktor kasutab automaatselt pildifaili nime alt-tekstina. See peaks lihtsalt pilti kirjeldama – ärge pange märksõnu toppama. Vidinate ja leheehitajate pildid ei pruugi seda teha, nii et kontrollige HTML-i:

alt = ”Chicago pulmafotograaf” laius = ”680” kõrgus = “380” />

Sisemised / välised lingid – Google jälgib teie lehe linke, et teada saada, mis teie sisu on. Oluline on linkimine kasuliku sisuga, millest teie külastajad tegelikult abiks on (nt ajaveebide õpetus). Ajaveebiartiklite / -lehtede sidumine on ka loomulik viis linkide loomiseks oma veebisaidile, kuid ka väljaminevad lingid on head, kuna see on selline, nagu viidatakse allikatele Google’ile. Lõpuks kasutage alati kirjeldavat lingiteksti (nn ankurtekst) … ärge kunagi kasutage sõnu nagu “klõpsake siin”.

SEO pealkiri – kasutage pealkirja vürtsitamiseks modifikaatorit, nii et rohkem inimesi klõpsaks otsingutulemustes teie lingil … “Hea auhinna võitnud Chicago pulmafotograaf – Tom Dupuis”. Veenduge ka, et teie SEO pealkiri oleks korraliku pikkusega (joone ribad peaksid olema rohelised).

Meta kirjeldus – meta kirjelduse peamine eesmärk on meelitada inimesi klõpsama teie lingil. See ja SEO pealkiri on esimene asi, mida inimesed otsingutulemustes näevad, nii et kulutaksid aega nende kirjutamiseks. See peaks sisaldama teie märksõna Yoast ja lisaks sekundaarset märksõna, kui teil see on.

Pika sisu postitamine – Google mõõdab keskmist lehel leiduvat aega, mistõttu on videod ja muu köitev sisu võtmetähtsusega. Pikk ja korrastatud sisu on üldiselt kõrgem kui lühike.

Sotsiaalse meedia optimeerimine – see tagab, et teie lehel kuvatakse õigesti vormindatud pilt, kui seda jagatakse Facebookis ja Twitteris. Klõpsake Yoastis linki „Jaga” ja laadige kohandatud pildid üles sinna, kuhu see soovitatakse. Kui te ei näe neid vahelehti, kontrollige oma Yoasti sotsiaalseid seadeid, et lubada Facebooki ja Twitteri metaandmed. Jah, see tähendab, et peate kujundama 2 eraldi pilti Facebooki (1200 x 630 pikslit) ja Twitteri (1024 x 512 pikslit) jaoks. Muud väljad jätan tühjaks, mis lubab teil kirjutada kohandatud pealkirja ja kirjelduse, kui seda on Facebookis / Twitteris jagatud.

pärm-sotsiaalmeedia-optimeerimine

Rikkalikud katkendid – saate oma lõigud otsingutulemustes silma paista, lisades oma sisule rikkalikud lõigud. Seda saate teha sündmuste, ülevaadete, retseptide, artiklite, toodete, organisatsioonide, restoranide ja videote abil. Ma kasutan lisatasu WP Rich Snippetsi pistikprogramm mis toetab kõiki rikaste lõikude tüüpe, välja arvatud sündmused (kasutage Kõik ühes Schema.org) ja videod (kasutage Skeemi pistikprogramm. Kui aga teete mõnda muud tüüpi rikkalikku jaotustükki, näeb WP Rich Snippets välja palju parem ja sellel on rohkem võimalusi, lisaks on neil vinge lisandmoodulid. Siin on minu WP Rich Snippets ülevaade mis on kindlasti seda raha väärt, kui teie saidil on sisu, mis see võib olla märgitud.

Rikkalikud katkendid

Geo-sihtlehe näide

Lokaliseeritud sihtleht

5. Google’i minu ettevõte

Google’i minu ettevõtte lehe optimeerimine

* Google arvestab üha enam ettevõtete omanike aktiveerimisega:.

Google'i minu ettevõtte logo

6. Moz kohalik

Kuna tsitaadid moodustavad 11% kohalikust SEO-st, aitab see samm teil oma veebisaidi luua ja parandada 15 parimat tsitaati. Nii nagu tegite teenusega Google’i minu ettevõte, veenduge ka, et profiilid oleksid 100% täielikud, duplikaadid kustutatud ja tagaksite järjepideva teabe olemasolu. Käivitage oma veebisait + postiindeks Moz kohalik ja vaadake jaotist „Valige kõige täpsem kirje”. Vaadake kõik neist läbi ja vaadake nende soovitusi. Jah, vajate iga profiili sisselogimisinfot.

Mozi kohalikud profiilid

Õige mittetäielik, ebajärjekindel, dubleeritud tsitaadid
Kui klõpsate oma kirjes, näete puudulikke, ebajärjekindlaid ja dubleerivaid vahelehti. Minge kõik läbi ja kinnitage kõik üksused. Mittetäielik profiilid kinnitatakse sageli, laadides üles rohkem fotosid või lisades kategooriaid. Vastuolud võib olla sama lihtne kui www-veebisaidi versiooni parandamine või aadressis tänava asemel sõna „st” kasutamine. Koopiad on fikseeritud, kustutades need. Moz Local sisaldab linke teie profiilidele, mis muudab profiilide parandamise, kustutamise ja teatamise lihtsaks.

Mõnikord on teil ainult 1-2 kategooriat (nt fotograaf + pulmafotograaf), nii et alati pole võimalik oma profiile 100% -liselt valmis saada. Tehke lihtsalt kõik endast olenev.

Moz Loca

7. Valgespark

Google Mapsi 2., 5. ja 14. positsiooniteguri (tsitaatide järjepidevus, kogus ja kvaliteet) vallutamiseks peame üles ehitama rohkem tsitaate. Mida konkurentsivõimelisemad on teie märksõnad (nt Chicago pulmafotograaf), seda rohkem peaksite tsiteerima.

kohalikud-seo-tsitaadid-järjestamise teguridtsitaadid linna kaupa

Whitesparkil on populaarseimate tsitaatide loendid linn, riik, ja kategooriasse, või kasutage nende tsitaatide ehitamise teenus 4–5 dollarit tsitaadi kohta, mis säästab palju aega. Google ‘Whitespark KanadaJa te näete, et neil on üle 120 arvustuse, millel on 4,9 tärn. Olen investeerinud nende tsitaatide loomise teenusesse üle 2000 dollari ja tõusnud Google Mapsis 8. kohalt 3. kohale. Loe minu Whitesparki tsitaadi hoone ülevaade protsessi õppimiseks, kuid põhimõtteliselt täidate sissevõtte, oodake siis 2–3 nädalat, kuni nad saadavad aruande uute tsitaatide URL-ide ja 1 universaalse sisselogimise kohta.

Tasuta tsitaadid võivad põhjustada rämpsposti ja mõnikord rämpsposti. Nad parandavad paremusjärjestust, kuid see on kompromiss. Selle vastuse sain Whitesparki omanikult Darren Shawilt:

@TheDupMan Kui loote tsitaate, saate müügi e-kirju ja kõnesid. Mitte mingil juhul ümber. Loendid on põhjusel tasuta.

– Darren Shaw (@DarrenShaw_) 25. august 2016

8. Mobiilne reageerimine

Parim viis mobiilivigade kontrollimiseks on Google’i otsingukonsooli seadistamine ja selle kasutamine mobiilne kasutatavus sektsiooni. See kontrollib teie WordPressi saidi KÕIK vigu (ainult ühe lehe asemel), mis on ainult see Google’i mobiilse testimise tööriist teeb. Isegi kui kasutate a tundlik WordPressi teema teil võib ikka olla mobiilivigu! Nii et see on kindlasti hea mõte kontrollida.

google-mobile-kasutatavus-vead

9. Mobiili kiiruse optimeerimine

Enamikul ettevõtetest, kes tegelevad kohaliku SEO-ga, on palju mobiilikülastajaid (saate vaadata Google Analyticsit vaatajaskonna kaudu -> Mobiil -> Ülevaade). Kui te ei ole lugenud minu W3 kogu vahemälu õpetust, mis näitab teile, kuidas konfigureerida jõudluse vahekaarte, Cloudflare ja MaxCDN, siis alustaksin sellest. Seejärel saate minu WordPressi kiirjuhendist pilte optimeerida ja muid optimeerimisi teha. See aitab teil oma üksusi fikseerida GTmetrix aruanne (kiiruse testimise tööriist, mida soovitan kasutada) ja parandab lehe laadimisaegu nii lauaarvuti kui ka mobiili jaoks.

Oma WordPressi saidi kiiremaks laadimiseks spetsiaalselt mobiilis saate seda kasutada AMP lehed (kiirendatud mobiililehed) kasutades AMP pistikprogramm ja Liim pärmi SEO jaoks & AMP. Saad lugeda Yoast’i AMP õpetus kuid see lisab põhimõtteliselt mobiiliotsingu tulemustele märki „AMP” …

amp-lehed

Hosting
ma kasutan SiteGround ja on 200 ms reageerimisajad 100% GTmetrix skooriga ja .4 s Pingdomi laadimisajad. Kontrollige hostimist, viige läbi oma testid või klõpsake minu lehti, et näha, kui kiiresti need laaditakse. Neid hinnati 26 Facebooki küsitluses # 1 hostiks ja nad on maailmad paremad kui EIG (Sinine vaim, HostGator), Godaddy, ja halvad hostid, kes pakivad samasse serverisse liiga palju inimesi. Nad on soovitab WordPress, teha vaba ränne, ja ma kasutan nende pooleldi pühendatud kava.

Üleminek saidile SiteGround

Saidi maapealse laadimise aja migratsioon

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator saidile SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 täiuslikku tulemust saidil

SiteGround Genesis

SiteGround'i edastatud kiirus

SiteGround GTmetrix aruanne

Lühendatud saidiaegadega laadimisajad

Uued SiteGround reageerimise ajad

HostGator saidi maapealsele migratsioonile

SiteGround reageerimise ajad Joomlas

Lülitatud saidi maapealsele hostimisele

SiteGround Rocket Kujutage ette Combo

Joomla GTmetrix saidil SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround Joomlas

SiteGround lühendatud laadimisajad

SiteGround kiire hostimine

Uued Pingdomi tulemused saidil SiteGround

Uus saidipõhine reageerimise aeg

Saidi maapealse reageerimise aja parandamine

2019. aasta küsitluse hostimine

2017-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Elemendi majutamise soovitused

Juuli 2019 majutamissoovitus

WordPress-Host-Poll-august-2018

Jagatud-majutamine-küsitlus-2017

2019-hostimine-küsitlus

Go-To-Hosting-ettevõte

WordPress-hostimine-küsitlus-2017

Hallatud-majutamine-küsitlus

WooCommerce-Hosting-FB-küsitlus

2016-Veebimajutus-küsitlus

Parima WordPress-hostingu pakkuja-küsitlus

Parim veebimajutus-2019-küsitlus

WP sõbraliku veebimajutusküsitlus

2016-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Elementori lemmikmajutus

2018. aasta majutamissoovitused

Hallatud-WordPress-Hosting-Küsitlus-2017

2019-Hosts-Poll-1

Hostimine-küsitlus kiiruse jaoks

WordPress-hostimine-küsitlus-juuni-1

SiteGround-soovitus

2014-Haldaja-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Parima veebimajutuse pakkuja-küsitlus

Vastuvõtt-küsitlus-veebruar 2019

Hostimine-soovitused-küsitlus

Bluehost vs SiteGround

WordPressi veebimajutaja küsitlus

10. Ülevaated

Olete seda juba varem kuulnud, nii et ma ei ütle seda ilmselget. Kuid te peaksite seda teadma Google’i minu ettevõte on tavaliselt parim koht arvustuste saamiseks kuna need ilmuvad otse otsingutulemustes ja arvustuse tärnide kuvamise alustamiseks vajate neist umbes 5…

Google'i ülevaated SEO kohta

Yelpi arvustuse filtri vältimine – Yelp arvustusi saab filtreeritakse isegi kui nad on seaduslikud. Seda saate vältida Google’i otsingu abil ärinimi Yelp ja saates neile selle lingi. Kui saadate neile otselingi oma Yelpi profiilile, teab Yelp seda ja oskab seda filtreerida. Ideaalis küsiksite olemasolevatelt kelneritelt, kuna nad saadavad suurema tõenäosusega oma arvustuse (teine ​​tegur on see, kui nende profiil on täidetud ja Facebook on ühendatud). Sa peaksid ka oma arvustajaid sõbraks võtma.

11. Kohaliku lingi loomine

Teate, et lingid on teie paremusjärjestuse määramisel ülitähtsad ja see ei pea tingimata valu tekitama. Aga jah, peate nende linkide saamiseks pöörduma inimeste poole. Siin on mõned näpunäited …

 • Paluge partneritel teiega linkida
 • Paluge sponsoritelt teiega linkida
 • Paluge tarnijatel teiega linki luua
 • Saate avaldada kohalikes ajalehtedes
 • Saate kaasata loendiartiklitesse (nt Chicago parim pitsa)
 • Veenduge, et need artiklid sisaldavad linki teie saidile
 • Leidke rohelisi ettevõtteid reklaamivaid ärikatalooge ja organisatsioone
 • Muutke oma ärisuhted lingideks, just selles see ongi

12. Mitme asukoha sihtimine

Looge oma saidil mitu asukoha lehte – mõnikord peaksite looma ühe lehe linna kohta (kui selles linnas otsitakse ainult 1 märksõna) või mitu linna linna kohta (kui otsitakse mitu märksõna). See sõltub sellest, kui palju märksõnu inimesed otsivad ja kas vajate sisu erinevate teenuste kohta (miami hambaarst vs miami hambaimplantaadid on eraldi leht).

Lisage neile lehtedele asukohapõhine sisu – teie Chicago lehel võivad olla fotod teie Chicago kontorist. Või oma Chicago klientide iseloomustusi. Või Google Map, mis näitab teie Chicago asukohta. Vältige ‘otsige ja asendage’ lehtede loomist (identsete lehtede puhul muudate ainult linna nime), kuna need on dubleeriva sisuga ja ei reasta.

Kui soovite vaadata suurepärast näidet lokaliseeritud sihtlehtedest, siis vaadake Seda hambaravi.

kohalikud-maandumislehed-mitmed-asukohad

Looge igas asukohas tsitaadid – igal asukohal peaks olema oma Google’i minu ettevõtte leht, Yelp, Facebook ja muud tsitaatide profiilid, mille abil saate luua Moz Localit ja Whitesparki (vt toimingud 4, 5 ja 6). Whitesparki tsiteerimisteenus säästab palju aega. Kui teete seda ise, loetlege oma veebisaidi loendis konkreetne asukoha leht (website.com/locations/chicago). Fotod ja ettevõtteteave peaks olema selle asukoha ainulaadne.

13. Mõõda märksõnade paremusjärjestust

Google’i otsingukonsooli otsinguanalüüs – vaadake märksõnu (päringuid), kuhu olete jõudnud. See mõõdab AINULT Google’i orgaanilisi paremusjärjestusi, mitte Google Mapsi ega muid otsingumootoreid. Nii et kui Google Maps ilmub teie märksõnade otsimisel, peate ka need mõõtma (vt allpool). Filtrite abil saate ikkagi otsinguanalüütikas saada väga kasulikke andmeid: klikkimise määrasid, näitamisi, avalehti, kasutatud seadmeid, riike ja võrrelda oma edetabelit viimase 28 eelneva päevaga.

google-search-console-search-analytics-queries

Whitesparki kohaliku auastme jälgija – jälgida paremusjärjestust teenustes Google Maps, Bing pack, Google orgaaniline, Bing orgaaniline jne. Sorteerige linnade nimede järgi mitme asukoha järgi. Kasutajasõbralik kujundus ja see algab 20 dollarist kuus kuni 100 kohaliku märksõna mõõtmiseks. Lihtsaim viis kohalike märksõnade mõõtmiseks.

valgepark-kohalik-auaste-jälgija

14. Boonusnõuanded

Google’i otsingukonsool – Mainisin seda paar korda selles WordPressi kohaliku SEO juhendis, kuid peaksite seda tööriista kindlasti ära kasutama. Minu video ja Google’i otsingukonsooli õpetus näidatakse teile, kuidas seda seadistada, Google’ile oma Yoast XML-i saidikaarti edastada, indekseerimisvigu (katkised URL-id) parandada ja mitmeid muid saidi optimeerimisi. Saate seda kasutada AMP-lehtede, rikaste lõikude testimiseks ning indekseerimise, mobiili- ja turbeprobleemide otsimiseks. Pärast allkirjastamist peate andmete asustamiseks ootama umbes nädal. Kuid vaadake see kindlasti üle ja kasutage selle funktsioone ära.

Mobiilne klõpsamise nupp – kui teil on veebisait, kuhu paljud inimesed teile helistavad (nt pitsaäri), lisades a mobiilne kliki-helistamiseks pistikprogramm võib konversioone parandada, kuid on ka järjestamise tegur, kui vaadata Google’i kohalikes asetusfaktorites jaotist „Käitumine / mobiilsignaalid”.

Turvalisus – käitage oma saiti läbi Sucuri turvakontroll ja turbeosa , et veenduda, et teil pole vigu. Mõlemal juhul on kaks parimat asja, mida saate teha, on muuta WordPressi sisselogimisel üldine kasutajanimi „Admin” ja seejärel installida WordFence.

Sucuri turvaskanne

Sotsiaalmeedia – lihtsalt veenduge, et olete aktiivne sotsiaalmeedias, see moodustab 2,8% kohalikust SEO-st.

Tööle jõudmise aeg

Loodetavasti annab see WordPressi kohalik SEO juhend teile mõned ideed! Pidage ainult meeles, et asi pole ainult teie WordPressi saidi optimeerimises – palju on leheväliseid tegureid, mis on sama olulised nagu Google’i minu ettevõte, tsitaadid ja arvustused. Alustage osa sellest väntamist ja loodetavasti tõusevad mõne kuu jooksul orgaanilised otsingud (andke kommentaarides teada)!

SEO Google Analytics

Abi vajama? Vabasta mulle rida. Kas soovite palgata kedagi, kes tegelikult teab, mida nad teevad? Vaata minu WordPress SEO nõustamisteenused. Mulle meeldib, kui inimesed loevad mu õpetusi, nii et kui teil on küsimusi WordPressi ja kohaliku SEO kohta, on mul hea meel teie küsimusi selgitada.

Korduma kippuvad küsimused

&# x2705; Millised on Google’i kohaliku otsingu järjestamise tegurid?

Moz teatab Google’i otsingu paremusjärjestusest iga 2 aasta järel. Nad rõhutavad geo-sihitud lehti, katalooge (tsitaate), linke ja ülevaateid.

&# x2705; Kuidas optimeerida veebisaite kohaliku SEO jaoks??

Uurige kohalikke märksõnu selliste tööriistade abil nagu Google Autocomplete, looge nende märksõnade ümber geo-sihitud sisu, pange oma mobiilisait kiiresti laadima, hankige asjakohaseid linke ja näidake lokaliseeritud lehtedel NAP-i.

&# x2705; Mis on jaotuskava ja miks see on oluline?

NAP tähistab ettevõtte nime, aadressi ja telefoninumbrit. See peaks olema ühtlane kogu teie veebisaidi ja viidete osas. Google kasutab järjestamise tegurina NAP-i järjepidevust.

&# x2705; Kuhu peaksin rohkem katalooge üles ehitama (tsitaadid)?

Moz Local analüüsib 15 peamist tsitaati ja näitab teile, millised neist on puudulikud, ebajärjekindlad või dubleerivad. Samuti on Whitesparkil mitmesuguste tööstusharude ja asukohtade peamiste tsitaatide loendid. Google My Busienss, Yelp ja Facebook on ühed olulisemad, kuid peaksite rohkem üles ehitama, kasutades Moz Localit või Whitesparki..

&# x2705; Kuidas oma GMB lehte optimeerida??

Täitke kõik, sealhulgas NAP, kategooriad, kirjeldused, fotod, kategooriad, atribuudid, töötunnid, menüü, teenused jne. Kinnitage oma leht ja vastake klientide küsimustele + vastake arvustustele. Hankige kohandatud URL ja postitage värskendused oma GMB lehele.

Vaata ka:
Kuidas optimeerisin oma WordPressi saiti .2s laadimiseks (100% GTmetrix / Pingdomi skoorid)

Terviseks,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector