Lokalne SEO dla WordPress: jak zoptymalizować witrynę (i cytaty), aby uzyskać wyższą pozycję w Mapach Google i lokalnych wynikach wyszukiwania

03.06.2020
Lokalne SEO 'Lokalne SEO dla WordPress: jak zoptymalizować witrynę (i cytaty), aby uzyskać wyższą pozycję w Mapach Google i lokalnych wynikach wyszukiwania
0 6 мин.

Gotowy na wyższą pozycję w Mapach Google i lokalnych wynikach wyszukiwania?


Będziemy śledzić Czynniki rankingu lokalnego wyszukiwania Google które Moz zgłasza co 2 lata. Podzieliłem je na czynniki na i poza twoja strona WordPress. Cytaty (katalogi online, takie jak Yelp, Superpages i Axciom) stanowią około 11% lokalnego SEO, więc nie byłoby uczciwie je pominąć.

W tym przewodniku założono, że używasz Wtyczka Yoast SEO. Jeśli nie masz Yoast, sugeruję zainstalowanie go, a następnie skonfigurowanie mojego zalecane ustawienia Yoast. Zakłada również, że masz adres fizyczny w wybranym mieście, co nie jest obowiązkowe, ale jest czynnikiem nr 1 w Mapach.

1. Czynniki rankingu wyszukiwania lokalnego

Tu są Lokalne czynniki rankingu Google 2018. Głównymi czynnikami są Google Moja Firma, cytaty (katalogi), recenzje, strony kierowane na lokalizację geograficzną, optymalizacja urządzeń mobilnych i oczywiście – linki.

2018 Lokalne czynniki wyszukiwania w rankingu

50 najważniejszych czynników dla lokalnego opakowania i zlokalizowanych produktów organicznych…

50 najważniejszych lokalnych czynników SEO

Google Twoje podstawowe lokalne słowa kluczowe i zobacz, na które wyniki chcesz kierować…

Lokalne wyniki wyszukiwania

2. Zlokalizowane słowa kluczowe

Autouzupełnianie Google
Mam osobny samouczek na temat wybierając słowa kluczowe Yoast Focus + optymalizacja zielonego światła ale omówię to krótko. Iść do google.com i użyj znaku podkreślenia _ w dowolnym miejscu frazy, aby Google wypełnił puste miejsce i poznał słowa kluczowe, które ludzie szukają w Twoim mieście…

Google-Autouzupełnianie-Wypełnij-Puste-1

Aby znaleźć jeszcze więcej słów kluczowych, spróbuj użyć różnych odmian słowa kluczowego, takich jak liczba mnoga

Google-Autouzupełnianie-liczba mnoga-słowa kluczowe

Posługiwać się inna kolejność słów aby uzyskać jeszcze więcej pomysłów…

Zamawianie słów kluczowych

Kieruj na określone usługi – jeśli Twoim głównym słowem kluczowym jest „Chicago Wedding Photographer”, spróbuj kierować reklamy także na indyjskich i homoseksualnych fotografów ślubnych. To samo dotyczy projektowania stron internetowych… możesz kierować reklamy zarówno do Chicago Web Design, jak i Chicago WordPress Design, które wyświetlają się w autouzupełnianiu. W przypadku dentystów możesz mieć Chicago Dentist, Chicago Dental Implants, Chicago Emergency Dentist itp. Poleganie na 1 jednym słowie kluczowym dla WSZYSTKICH ruchów nigdy nie jest dobrym pomysłem. Musisz wyszukać Google Autouzupełnianie dla wszystkich swoich usług, a następnie utworzyć stronę dla każdej z nich.

Eksplorator słów kluczowych Moz
Następnie użyj Eksplorator słów kluczowych Moz aby upewnić się, że nie brakuje słów kluczowych. To jest podobne do Planer słów kluczowych Google tylko to jest całkowicie bezpłatne (nie musisz rejestrować się w AdWords), a ponadto możesz grupować powiązane słowa kluczowe, aby nie przeglądać dokładnie tych samych słów kluczowych.

Eksplorator słów kluczowych Moz

Po uruchomieniu kliknij propozycje słów kluczowych -> zobacz wszystkie sugestie. Powinieneś zobaczyć ładną listę słów kluczowych i objętość (miesięczne wyszukiwania). Zwróć uwagę na frazy, których NIE MOŻESZ znaleźć w autouzupełnianiu.

Sugestie dotyczące słów kluczowych Moz

Szacowanie lokalnej konkurencji słów kluczowych
Więcej wyników autouzupełniania + ogólne frazy = bardziej konkurencyjny…
Konkurs słów kluczowych w zasięgu lokalnym

Mniej wyników autouzupełniania + określone frazy = mniej konkurencyjny…
Konkurs na konkretne słowo kluczowe

Możesz także użyć Rozszerzenie Chrome MozBar do Google dowolnego słowa kluczowego i poznaj jego konkurencję. Im wyższy PA (autorytet strony) i DA (domain authority), tym wyższa konkurencja i więcej wysiłku potrzeba do jej uzyskania. Staraj się pozostać we własnym zakresie DA.

Konkurs słów kluczowych Mozbar

3. Słowa kluczowe na blogu

Wpisy na blogu zwykle przyciągają najwięcej linków do Twojej witryny (ogromny czynnik rankingowy), ponieważ ludzie w naturalny sposób linkują do PRZYDATNYCH treści (nie promocyjnych stron usług), które są korzystne dla rankingu całej witryny WordPress. Tak jak szukaliśmy słów kluczowych do stron, znajdź jak najwięcej informacyjnych, niemających charakteru promocyjnego słów kluczowych na blogu, a następnie napisz post na każdy temat.

Lokalne słowa kluczowe SEOLokalne słowa kluczowe SEO

4. Strony kierowane geograficznie

Utwórz stronę dla każdego słowa kluczowego – kieruj swoje główne słowo kluczowe na stronie głównej, a następnie utwórz osobną stronę dla fotografa ślubnego z Chicago w Indiach i innych określonych usług. Średni koszt fotografa ślubnego w Chicago byłby dobrym artykułem na twoim blogu.

Zoptymalizuj zawartość za pomocą Yoast – możesz uzyskać zielone światło, ile chcesz, ale zaprojektowanie ładnej (idealnie długiej) strony ze wspaniałymi zdjęciami, referencjami, filmami i innymi przydatnymi treściami – jest sercem optymalizacji treści. Yoast wykrywa tylko dokładne dopasowania słów kluczowych więc jeśli użyjesz w swoich fotografiach „Fotograf ślubny w Chicago” zamiast „Fotograf ślubny w Chicago”… to liczy się jako słowo kluczowe. Więc nawet jeśli to konkretne światło nie jest zielone (np. Gęstość słów kluczowych), możesz je zignorować tak długo, jak zmiana jest obecny. Synonimy są w rzeczywistości zachęcane.

Analiza zawartości Yoast

Obecność NAP – każda strona lokalizacji powinna zawierać nazwę firmy, adres i numer telefonu gdzieś na stronie. Jeśli masz tylko 1 lokalizację, możesz dodać ją w widżecie stopki lub w obszarze praw autorskich na samym dole witryny (tak jak ja), aby była obecna na każdej stronie. W przypadku wielu lokalizacji zwykle chcesz dodać go gdzieś w treści.

Krótkie linki bezpośrednie  – używaj krótkich bezpośrednich łączy ze słowem kluczowym.

Gęstość słów kluczowych – uwzględnij słowo kluczowe w kilku pierwszych zdaniach i kilka razy w treści (oczywiście). Posyp słowa kluczowe LSI (synonimy) w treści zamiast wielokrotnie używać tego samego słowa kluczowego. Mogą to być drugorzędne słowa kluczowe, które chcesz uszeregować.

Alt Text – oznacz swoje zdjęcia przed przesłaniem ich do WordPress, ponieważ edytor wizualny automatycznie używa nazwy pliku obrazu jako tekstu alternatywnego. To powinno po prostu opisać obraz – nie upychaj słów kluczowych. Obrazy w widżetach i kreatorach stron mogą tego nie robić, dlatego sprawdź HTML:

alt = „Chicago Wedding Photographer” szerokość = ”680” wysokość = ”380” />

Linki wewnętrzne / zewnętrzne – Google podąża za linkami na Twojej stronie, aby dowiedzieć się, o czym jest twoja treść. Ważne jest, aby linki do przydatnych treści, które Twoi odwiedzający uznają za przydatne (jak samouczek na blogu). Łączenie artykułów / stron na blogu to także naturalny sposób na tworzenie linków do własnej witryny, ale linki wychodzące również są dobre, ponieważ to coś w rodzaju cytowania źródeł do Google. Wreszcie, zawsze używaj opisowego tekstu linku (zwanego tekstem kotwicy)… nigdy nie używaj słów takich jak „kliknij tutaj”.

Tytuł SEO – użyj modyfikatora, aby urozmaicić swój nagłówek, aby więcej osób klikało link w wynikach wyszukiwania… „Nagradzany fotograf ślubny z Chicago – Tom Dupuis” jest dobrym przykładem. Upewnij się również, że tytuł SEO ma przyzwoitą długość (paski w Yoast powinny być zielone).

Opis meta – głównym celem meta opisu jest zachęcenie użytkowników do kliknięcia linku. To i tytuł SEO to pierwsza rzecz, którą ludzie widzą w wynikach wyszukiwania, więc spędzaj czas na ich pisaniu. Powinien zawierać słowo kluczowe Yoast focus oraz dodatkowe słowo kluczowe, jeśli je masz.

Publikuj długie treści – Google mierzy „średni czas na stronie”, dlatego filmy i inne interesujące treści są kluczowe. Długa, uporządkowana treść zazwyczaj zajmuje wyższą pozycję niż krótka treść.

Optymalizacja mediów społecznościowych – zapewnia to, że strona wyświetli poprawnie sformatowany obraz, gdy zostanie udostępniona na Facebooku i Twitterze. Kliknij link „udostępnij” w Yoast i prześlij niestandardowe obrazy tam, gdzie to nakazuje. Jeśli nie widzisz kart, sprawdź ustawienia społecznościowe Yoast, aby włączyć metadane z Facebooka i Twittera. Tak, oznacza to, że musisz zaprojektować 2 oddzielne obrazy dla Facebooka (1200 x 630 pikseli) i Twittera (1024 x 512 pikseli). Pozostałe pola pozostawiam puste, co pozwala napisać niestandardowy nagłówek i opis, gdy są udostępniane na Facebooku / Twitterze.

Optymalizacja yoast-social-media

Rich Snippets – wyróżnij swoje fragmenty w wynikach wyszukiwania, dodając do treści bogate fragmenty. Możesz to zrobić z wydarzeniami, recenzjami, przepisami, artykułami, produktami, organizacjami, restauracjami i filmami. Korzystam z premii Wtyczka Rich Snippets WP który obsługuje wszystkie typy fragmentów rozszerzonych oprócz zdarzeń (użyj Wszystko w jednym Schema.org) i filmy wideo (użyj Wtyczka schematu. Jednak jeśli robisz inne typy fragmentów rozszerzonych, fragmenty rozszerzone WP wyglądają znacznie lepiej i mają więcej opcji, a ponadto mają niesamowite dodatki. Oto moje Recenzja fragmentów rozszerzonych WP co jest zdecydowanie warte swojej ceny, jeśli masz treści na swojej stronie, które mogą być zaznaczone.

Rich Snippets

Przykład strony docelowej kierowanej geograficznie…

Zlokalizowana strona docelowa

5. Google Moja Firma

Optymalizacja strony Google Moja Firma

* Google w coraz większym stopniu bierze pod uwagę aktywowanie właścicieli firm, którzy: publikują posty w Google Post, odpowiadają na recenzje, aktualizują specjalne godziny pracy, odpowiadają na pytania, ułatwiają klientom podejmowanie bezpośrednich działań w GMB przy użyciu biznesowych adresów URL.

Logo Google Moja Firma

6. Moz Local

Ponieważ cytowania stanowią 11% lokalnego SEO, ten krok pomoże Ci je stworzyć i naprawić 15 najlepszych cytatów. Podobnie jak w przypadku Google Moja Firma upewnisz się, że profile są w 100% kompletne, duplikaty są usuwane, a spójne informacje są dostępne. Uruchom swoją stronę internetową + kod pocztowy Moz Local i spójrz w „wybierz najdokładniejszy wpis”. Przejrzyj każdy z nich i zobacz ich rekomendacje. Tak, potrzebujesz danych logowania do każdego profilu.

Lokalne profile Moz

Prawidłowe Niekompletne, niespójne, zduplikowane cytowania
Po kliknięciu wpisu zobaczysz niepełne, niespójne i zduplikowane karty. Przejrzyj każdy z nich i napraw wszystkie elementy. Niekompletny profile są często naprawiane przez przesłanie większej liczby zdjęć lub dodanie kategorii. Niespójności może być tak proste, jak poprawienie wersji strony internetowej lub użycie „st” zamiast „street” w adresie. Duplikaty są naprawiane przez ich usunięcie. Moz Local zawiera linki do twoich profili, które ułatwiają naprawianie, usuwanie i raportowanie profili.

Czasami masz tylko 1-2 kategorie (np. Fotograf + fotograf ślubny), więc nie zawsze jest możliwe, aby Twoje profile były w 100% kompletne. Po prostu rób wszystko, co możesz.

Moz Loca

7. Whitespark

Aby pokonać czynniki rankingowe nr 2, 5 i 14 w Mapach Google (spójność cytatów, ilość i jakość), musimy zbudować więcej cytatów. Im bardziej konkurencyjne są Twoje słowa kluczowe (np. Fotograf ślubny z Chicago), tym więcej cytatów powinieneś stworzyć.

czynniki lokalne według rankingu cytowańcytowania według miast

Whitespark ma listy najpopularniejszych cytowań według Miasto, kraj, i Kategoria, lub użyj ich usługi budowlane za 4-5 USD za cytowanie, co oszczędza dużo czasu. Google ‘Whitespark Canada„A zobaczysz, że mają ponad 120 recenzji z oceną 4,9 gwiazdki. Zainwestowałem ponad 2000 USD w ich usługę budowania cytatów i skoczyłem z 8 na 3 w Mapach Google. Przeczytaj moje Recenzja budynku cytatów Whitespark aby nauczyć się tego procesu, ale w zasadzie wypełniasz spożycie, a następnie odczekujesz 2-3 tygodnie, aż wyślą raport o nowych URL-ach cytatów i 1 uniwersalnym loginie.

Bezpłatne cytowania mogą powodować spamowanie, a czasem spamowanie połączeń telefonicznych. Poprawiają rankingi, ale jest to kompromis. Oto odpowiedź, którą otrzymałem od Darrena Shawa, właściciela Whitespark:

@TheDupMan Kiedy tworzysz cytaty, będziesz otrzymywać e-maile i połączenia dotyczące sprzedaży. Nie da się tego obejść. Oferty są bezpłatne bez podania przyczyny.

– Darren Shaw (@DarrenShaw_) 25 sierpnia 2016 r

8. Reakcja mobilna

Najlepszym sposobem sprawdzenia błędów mobilnych jest skonfigurowanie Google Search Console i użycie użyteczność mobilna Sekcja. To sprawdza WSZYSTKIE błędy w witrynie WordPress (zamiast tylko 1 strony), co jest tylko tym Narzędzie do testowania mobilnego Google robi. Nawet jeśli używasz responsywny motyw WordPress nadal możesz mieć błędy mobilne! Warto więc to sprawdzić.

błędy google-mobile-usability

9. Mobilna optymalizacja prędkości

Większość firm zajmujących się lokalnym SEO ma dużą liczbę użytkowników mobilnych (możesz sprawdzić w Google Analytics w obszarze Odbiorcy -> Mobilny -> Przegląd). Jeśli nie przeczytałeś mojego samouczka W3 Total Cache, który pokazuje, jak skonfigurować karty wydajności, Cloudflare i MaxCDN, zacznę od tego. Następnie możesz zoptymalizować obrazy i dokonać innych optymalizacji z mojego przewodnika prędkości WordPress. Pomaga to naprawić przedmioty w twoim GTmetrix raport (narzędzie do testowania prędkości, którego zalecam używać) i skraca czas ładowania strony zarówno na komputery, jak i urządzenia mobilne.

Aby przyspieszyć ładowanie witryny WordPress, szczególnie na urządzeniach mobilnych, możesz użyć Strony AMP (przyspieszone strony mobilne) za pomocą Wtyczka AMP i Klej do Yoast SEO & AMP. Możesz czytać Samouczek AMP firmy Yoast ale w zasadzie doda znak „AMP” do wyników wyszukiwania na telefon komórkowy…

strony amp

Hosting
używam SiteGround i mają Czasy reakcji 200 ms ze 100% wynikami GTmetrix i .4s Czasy ładowania pingi. Wykonaj kontrolę hostingu, uruchom własne testy lub przeglądaj moje strony, aby zobaczyć, jak szybko się ładują. Zostali oceniani jako gospodarze numer 1 w 26 ankietach na Facebooku i są lepszymi światami niż EIG (Bluehost, HostGator), Idź Tato, i złych hostów, którzy pakują zbyt wiele osób na tym samym serwerze. Oni są zalecane przez WordPress, zrobić bezpłatne migracje, i używam ich częściowo dedykowany plan.

Przełączanie na SiteGround

SiteGround Migracja czasu ładowania

Bluehost do SiteGround GTmetrix

HostGator do SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 Perfect Score On SiteGround

SiteGround Genesis

Prędkość dostarczana przez SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Skrócony czas ładowania dzięki SiteGround

Nowe czasy reakcji SiteGround

HostGator do SiteGround Migration

Czasy reakcji SiteGround na Joomla

Przełączony na Hosting SiteGround

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround On Joomla

SiteGround Skrócony czas ładowania

SiteGround Speedy Hosting

Nowe wyniki Pingdom na SiteGround

Nowy czas reakcji SiteGround

Skrócenie czasu reakcji SiteGround

Ankieta hostingowa 2019

2017-WordPress-Hosting-FB-Poll

Zalecenia dotyczące hostingu Elementor

Zalecenia hostingowe z lipca 2019 r

WordPress-Host-Poll-sierpień-2018

Shared-Hosting-Poll-2017

Ankieta Hosting 2019

Go-To-Hosting-Company

WordPress-Hosting-Poll-2017

Managed-Hosting-Poll

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

2016-Web-Hosting-Ankieta

Best-WordPress-Hosting-Provider-Poll

Best-Web-Hosting-2019-Ankieta

Ankieta przyjazna dla hostingu WP

2016-WordPress-Hosting-FB-Poll

Ulubiony hosting dla Elementora

Zalecenia hostingowe 2018

Managed-WordPress-Hosting-Poll-2017

Ankieta 2019-Hosts-Ankieta-1

Hosting-Poll-For-Speed

WordPress-Hosting-Poll-June-1

SiteGround-Zalecenie

2014-Managed-WordPress-Hosting-FB-Poll

Best-Web-Hosting-Provider-Ankieta

Hosting-Ankieta-luty-2019

Hosting-rekomendacje-ankieta

Bluehost vs SiteGround

Ankieta hosta WordPress

10. Recenzje

Słyszeliście to wcześniej, więc nie zamierzam mówić o oczywistości. Ale powinieneś to wiedzieć Google Moja Firma to zazwyczaj najlepsze miejsce do uzyskiwania recenzji ponieważ pojawiają się one bezpośrednio w wynikach wyszukiwania i potrzebujesz około 5 z nich, aby gwiazdki opinii zaczęły się wyświetlać…

Recenzje Google dla SEO

Unikanie filtra recenzji Yelp – Opinie na Yelp można uzyskać przefiltrowany nawet jeśli są uzasadnione. Można tego uniknąć, wyszukując w Google „nazwę firmy Yelp” i wysyłając im ten link. Jeśli wyślesz im bezpośredni link do swojego profilu Yelp, Yelp będzie wiedział i może go przefiltrować. Najlepiej byłoby zapytać istniejących Yelperów, ponieważ są bardziej skłonni do opublikowania ich recenzji (innym czynnikiem jest to, czy ich profil jest wypełniony i Facebook jest podłączony). Powinieneś także zaprzyjaźnić się z recenzentami.

11. Lokalny budynek łącza

Wiesz, że linki są bardzo ważne dla twoich rankingów i nie musi to sprawiać kłopotów. Ale tak, będziesz musiał dotrzeć do ludzi, aby uzyskać te linki. Oto kilka porad…

 • Poproś partnerów o link do ciebie
 • Poproś sponsorów o link do ciebie
 • Poproś dostawców o link do ciebie
 • Publikuj w lokalnych gazetach
 • Dołącz do listy artykułów (np. Najlepsza pizza w Chicago)
 • Upewnij się, że te artykuły zawierają link do Twojej witryny
 • Znajdź katalogi biznesowe i organizacje promujące zielone firmy
 • Zamień swoje relacje biznesowe w linki, o to właśnie chodzi

12. Celowanie w wiele lokalizacji

Utwórz wiele stron lokalizacji w swojej witrynie – czasami należy utworzyć 1 stronę na miasto (jeśli w tym mieście jest wyszukiwane tylko 1 słowo kluczowe) lub wiele stron na miasto (jeśli wyszukiwane jest wiele słów kluczowych). To zależy od liczby słów kluczowych wyszukiwanych przez użytkowników i od tego, czy potrzebujesz treści na temat różnych usług (dentysta Miami vs. implanty dentystyczne Miami to osobna strona).

Dodaj do tych stron treści związane z lokalizacją – Twoja strona w Chicago może mieć zdjęcia z biura w Chicago. Lub referencje od klientów z Chicago. Lub Mapa Google pokazująca Twoją lokalizację w Chicago. Unikaj tworzenia stron „szukaj i zamień” (identyczne strony, wystarczy zmienić nazwę miasta), ponieważ są to powielone treści i nie będą miały pozycji.

Jeśli chcesz sprawdzić świetny przykład zlokalizowanych stron docelowych, sprawdź Seda Dental.

lokalne strony docelowe-wiele lokalizacji

Utwórz cytaty dla każdej lokalizacji – każda lokalizacja powinna mieć własną stronę Google Moja Firma, Yelp, Facebook i inne profile cytowań, których można używać do tworzenia Moz Local i Whitespark (patrz kroki 4, 5 i 6). Whitespark’s usługa budowania cytatów zaoszczędzi ci dużo czasu. Jeśli zrobisz to sam, podaj listę konkretnej strony lokalizacji (website.com/locations/chicago). Zdjęcia i informacje biznesowe powinny być unikalne dla tej lokalizacji.

13. Zmierz ranking słów kluczowych

Search Analytics w Search Console – zobacz słowa kluczowe (zapytania), dla których ranking. Mierzy to TYLKO organiczne rankingi Google, a nie Mapy Google i inne wyszukiwarki. Jeśli więc podczas wyszukiwania słów kluczowych pojawią się Mapy Google, musisz je również zmierzyć (patrz poniżej). Nadal możesz uzyskać bardzo pomocne dane w Search Analytics za pomocą filtrów: współczynników klikalności, wyświetleń, najważniejszych stron, używanych urządzeń, krajów i porównać swoje rankingi z ostatnich 28 poprzednich dni.

google-search-console-search-analytics-queries

Lokalny moduł śledzący rangę Whitespark – Śledź rankingi w Mapach Google, pakiecie Bing, Google Organic, Bing Organic itp. Sortuj według nazw miast w wielu lokalizacjach. Projekt przyjazny dla użytkownika i kosztuje od 20 USD miesięcznie za pomiar do 100 lokalnych słów kluczowych. Najłatwiejszy sposób mierzenia lokalnych słów kluczowych.

lokalny moduł śledzący whitespark

14. Wskazówki dotyczące bonusów

Google Search Console – Wspomniałem o tym kilka razy w tym lokalnym przewodniku SEO po WordPress, ale naprawdę powinieneś skorzystać z tego narzędzia. Moje wideo i Samouczek Google Search Console pokażemy, jak to skonfigurować, prześlij mapę witryny Yoast XML do Google, napraw błędy indeksowania (uszkodzone adresy URL) i kilka innych optymalizacji strony. Można go używać do testowania stron AMP, fragmentów rozszerzonych oraz znajdowania problemów z indeksowaniem, urządzeniami mobilnymi i bezpieczeństwem. Po podpisaniu będziesz musiał czekać około 1 tygodnia na zapełnienie danych. Ale zdecydowanie powróć do niego i skorzystaj z jego funkcji.

Mobilny przycisk „kliknij, aby połączyć” – jeśli prowadzisz witrynę, do której dzwoni wiele osób (np. Pizza), dodaj mobilna wtyczka „kliknij, aby połączyć” może poprawić konwersje, ale jest również czynnikiem rankingowym, jeśli spojrzysz na „Zachowanie / Sygnały mobilne” w lokalnych czynnikach rankingu Google.

Bezpieczeństwo – uruchom swoją witrynę Kontroler bezpieczeństwa Sucuri i sekcja bezpieczeństwa Google Search Console, aby upewnić się, że nie ma błędów. Tak czy inaczej, najlepsze 2 rzeczy, które możesz zrobić, to zmienić ogólną nazwę użytkownika „Administrator” w loginie WordPress, a następnie zainstalować WordFence.

Sucuri Security Scan

Media społecznościowe – upewnij się, że jesteś aktywny w mediach społecznościowych, to 2,8% lokalnych SEO.

Czas na pracę

Mam nadzieję, że ten lokalny przewodnik SEO WordPress zawiera kilka pomysłów! Pamiętaj tylko, że nie chodzi tylko o optymalizację witryny WordPress – istnieje wiele czynników poza stroną, które są tak samo ważne, jak Google Moja Firma, cytaty i recenzje. Zacznij rozwiązywać niektóre z tych problemów i w ciągu kilku miesięcy mam nadzieję, że Twoje bezpłatne wyszukiwania wzrosną (daj mi znać w komentarzach)!

SEO Google Analytics

Potrzebuję pomocy? Napisz do mnie. Chcesz zatrudnić kogoś, kto tak naprawdę wie, co robią? Sprawdź mój Usługi doradcze SEO WordPress. Uwielbiam, gdy ludzie czytają moje tutoriale, więc jeśli masz pytania dotyczące WordPress i lokalnego SEO, chętnie wyjaśnię twoje pytania.

Często Zadawane Pytania

&# x2705; Jakie są lokalne czynniki wyszukiwania Google w rankingu?

Moz zgłasza lokalne czynniki wyszukiwania Google co 2 lata. Podkreślają strony kierowane geograficznie, katalogi (cytaty), linki i recenzje.

&# x2705; Jak optymalizować strony internetowe pod kątem lokalnego SEO??

Badaj lokalne słowa kluczowe za pomocą narzędzi takich jak Google Autouzupełnianie, twórz ukierunkowane geograficznie treści wokół tych słów kluczowych, przyspiesz ładowanie witryny mobilnej, uzyskaj odpowiednie linki i wyświetlaj NAP na zlokalizowanych stronach.

&# x2705; Co to jest NAP i dlaczego jest to ważne?

NAP oznacza nazwę firmy, adres i numer telefonu. Powinno to być spójne w całej witrynie i cytatach. Google stosuje spójność NAP jako czynnik rankingowy.

&# x2705; Gdzie powinienem zbudować więcej katalogów (cytatów)?

Moz Local analizuje 15 najważniejszych cytatów i pokazuje, które są niekompletne, niespójne lub duplikaty. Whitespark ma również listy najważniejszych cytatów dla różnych branż i lokalizacji. Google My Busienss, Yelp i Facebook są jednymi z najważniejszych, ale powinieneś budować więcej za pomocą Moz Local lub Whitespark.

&# x2705; Jak zoptymalizować moją stronę GMB?

Wypełnij wszystko, w tym NAP, kategorie, opisy, zdjęcia, kategorie, atrybuty, godziny, menu, usługi itp. Zweryfikuj swoją stronę i odpowiedz na pytania klientów + odpowiedz na recenzje. Uzyskaj niestandardowy adres URL i publikuj aktualizacje na stronie GMB.

Zobacz też:
Jak zoptymalizowałem witrynę WordPress, aby załadować .2s (100% GTmetrix / Pingdom Scores)

Twoje zdrowie,
Tomek

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector