Whitespark Citation Building Review – jest to jeden z najprostszych sposobów na wyższą pozycję w mapach Google i zlokalizowanych wynikach wyszukiwania

Cytaty są podobne do katalogów internetowych i stanowią około 25% lokalnych SEO.


używam Moz Local aby utworzyć 15 moich najlepszych cytatów (Google Moja Firma, Yelp, Facebook…). Potem płacę Whitespark około 400 $, aby stworzyć 100 nowych profili po 4-5 $ każdy, więc nigdy więcej nie musiałem się martwić o cytowania. Jest to jeden z głównych powodów, dla których udało mi się uszeregować klientów pod względem najlepszych wyników dla lokalnych słów kluczowych, jeśli je przeglądasz Praca SEO. Jest to również jedna z niewielu rzeczy, które możesz śmiało zlecić na zewnątrz w lokalnym SEO, ponieważ Whitespark ma 4,9 / 5 gwiazdek z ponad 125 recenzjami.

Podczas gdy firmy takie jak Yext pobierają opłatę 500 USD rocznie za 47 ofert, możesz zapłacić Whitespark taką samą kwotę, ale jest to jednorazowa opłata i jesteś właścicielem swoich ofert na stałe. Whitespark zawiera również raport uzupełniający z 1 uniwersalnym loginem, jeśli będziesz musiał aktualizować profile w przyszłości.

Możesz zobaczyć, jak ważne są cytowania, patrząc na Czynniki rankingu lokalnego wyszukiwania Google

katalogi online-lokalny SEO

Są one szczególnie ważne w przypadku wyższego rankingu w Mapach Google (nazywanych wynikami lokalnego stosu / paczki przekąsek), ponieważ cytaty to czynniki # 2, # 5 i # 14…

czynniki lokalne według rankingu cytowań

Zamówiłem już cytaty o wartości 2 081,21 USD zarówno dla mnie, jak i dla klientów…

historia cytowań

To pomogło im znaleźć się w najlepszych wynikach dla lokalnych słów kluczowych. W tej recenzji przeprowadzę Cię przez proces zamawiania cytatów za pośrednictwem Whitespark, a następnie pokażę, czego możesz się spodziewać, jeśli chodzi o ceny, ramy czasowe i ulepszenie mapy Google i zlokalizowanych rankingów.

Noho SEO

KC SEO Work

Lokalne SEO Noho

KC SEO Praca 2

Spis treści

 1. Jakie są cytaty?
 2. Wypełnij cytat w sprawie Whitespark
 3. Kup Cytaty ogólne + lokalne / niszowe
 4. Co dzieje się po zakupie cytatów?
 5. Zapobiegaj spamowi (tylko budowanie cytowań)
 6. Zintegruj Citation Building ze swoimi usługami SEO
 7. Nie zapomnij o Moz Local (15 najważniejszych cytatów)

1. Jakie są cytaty?

Cytowania wzmianki o nazwie firmy (często w formie katalogów) i stanowią 25% lokalnych czynników wyszukiwania Google w rankingu. Cytaty są szczególnie ważne w Mapach Google (lokalny pakiet / pakiet przekąsek), gdzie są to czynniki nr 2, 5 i 14. Oni cię tworzą wyżej w rankingu dla wielu zlokalizowanych słów kluczowych są jedną z niewielu rzeczy, które możesz zlecić na zewnątrz w lokalnym SEO.

Najlepsze katalogi online

Czy mogę sam je zbudować?
Tak, Whitespark ma nawet listy najlepszych cytatów według KategoriaMiasto, i kraj. Ale to wymaga czasu i wiele osób robi to nieprawidłowo. Bardzo ważne jest znalezienie odpowiednich cytatów, wypełnienie profili w 100% kompletnych i upewnienie się, że są one spójne (np. Nazwa firmy, adres, telefon). Po prostu łatwiej jest mi to zostawić ekspertom i oszczędzić Twój czas, ponieważ jest to tylko 4-5 USD za cytat, a oni organizują wszystko dzięki raportowi uzupełniającemu i 1 logowaniu.

2. Wypełnij pobór cytatów Whitespark

Pierwszym krokiem jest pobranie Pobór cytatów przez Whitespark i wypełnij wszystko najlepiej jak potrafisz. Przeczytaj uwagi Whitespark po prawej stronie arkusza kalkulacyjnego, aby uzyskać więcej instrukcji.

whitespark-cytowanie-budowanie-spożycie

Zbiorcze przesyłanie arkusza roboczego
Jeśli chcesz, aby Whitespark tworzył cytaty dla wielu lokalizacji (ponieważ każda lokalizacja musi mieć własne profile), przewiń w dół do opcji „Prześlij arkusz zbiorczy” u dołu…

zamówienie na cytowanie zbiorcze

3. Kup cytaty ogólne + lokalne / niszowe

Po wypełnieniu oferty wybierz swój kraj i zrób połączenie cytatów ogólnych i lokalnych / niszowych (nie ma idealnej liczby, ale myślę, że cytowania lokalne / niszowe są bardziej wartościowe). I oczywiście im więcej cytatów zamawiasz, tym wyższe jest prawdopodobieństwo, że zajmiesz pozycję w lokalnych wynikach wyszukiwania.

Prześlij swoje spożycie na stronę kasy Whitespark, a następnie w opcji „dodatkowe opcje i funkcje” w kroku 4 zobaczysz opcję zamówienia raportów uzupełniających, zamówień szczytu i zamówień masowych (dla wielu lokalizacji). Kolejne raporty NIE są konieczne, ponieważ Whitespark wyśle ​​Ci raport po zakończeniu. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy chcesz opublikować wiele raportów.

kolejność cytowania whitespark

4. Co stanie się po zakupie cytatów

Whitespark prześle ci potwierdzenie. Potem zaczekaj 3 tygodnie, aż zbudują cytaty. Po zakończeniu wyślemy Ci wiadomość e-mail z raportem zawierającym 1 uniwersalny login umożliwiający dostęp do nowych profili cytowań oraz adresy URL, pod którymi można znaleźć te nowe profile.

Zaktualizowanie wyników o nowe rankingi może potrwać 1-2 miesiące. Możesz użyć Whitespark’s lokalny moduł śledzący rangę do mierzenia pozycji w rankingu lub w Search Console analityka wyszukiwania.

lokalny moduł śledzący whitespark

5. Zapobieganie spamowi (jedyny con do budowy cytatów)

Jedyną skargą, którą mam z cytatami (nie tylko Whitespark), jest potencjalny spam, który możesz dostać przez formularz kontaktowy lub telefon.

Jest to trudne, ponieważ NAP (nazwa firmy, numer telefonu, adres) MUSI być spójny we wszystkich cytatach, ale oznacza to również, że musisz podać numer telefonu służbowego, pod którym każdy może do ciebie zadzwonić / wysłać e-mail. Oto przykład spamu, który możesz otrzymać po zbudowaniu cytatu:

wiadomości spamowe

@TheDupMan Kiedy tworzysz cytaty, będziesz otrzymywać e-maile i połączenia dotyczące sprzedaży. Nie da się tego obejść. Oferty są bezpłatne bez podania przyczyny.

– Darren Shaw (@DarrenShaw_) 25 sierpnia 2016 r

Zapobiegaj spamowi w formularzu kontaktowym:

 • Posługiwać się Google captcha w formularzu kontaktowym
 • Skonfiguruj wtyczkę antyspamową dla WordPress
 • Zaostrz swoje ustawienia dyskusji WordPress

6. Dodaj Citation Building do swoich usług SEO

 • Zostań członkiem – jeśli się zakwalifikuje, pozwoli ci zostać partnerem.
 • Upsell Whitespark Citations – możesz łatwo obciążyć klientów 10 USD za cytat i zapłacić 4-5 USD za cytat do Whitespark, który może przynieść szybki zysk w wysokości 300 USD w zależności od zamówienia. Po prostu pokaż klientom lokalne czynniki wyszukiwania w rankingu Google i wyjaśnij znaczenie cytowań. Następnie, gdy zamawiasz więcej w Whitespark, możesz uzyskać nawet 20% zniżki. Po twojej stronie jest niewiele pracy (a raporty dotyczące cytowań i raportów uzupełniających nie są oznaczone marką Whitespark), dzięki czemu bardzo łatwo jest zintegrować je z usługami SEO. Po prostu nie zapomnij pomóc klientom w zapobieganiu spamowi i mierzeniu wyników za pomocą lokalnego narzędzia do śledzenia pozycji Whitespark lub analiz wyszukiwania Google Search Console.
 • Lista najlepszych cytatów w audytach SEO – jeśli przeprowadzasz lokalny audyt SEO, w którym klient chce uzyskać wyższą pozycję w Mapach Google, podaj mu listę najważniejszych cytatów za pomocą Whitespark’s strona zasobów i daj im możliwość samodzielnego ich zbudowania lub skorzystaj z usługi budowania cytatów Whitespark. Ponieważ jeśli jesteś podobny do mnie, starasz się zapewnić jak najwięcej wartości w swoim Audyty SEO a lista „30 najlepszych cytatów” to miły dodatek.

7. Nie zapomnij o Moz Local (15 najważniejszych cytatów)

Moz Local pomoże Ci naprawić 15 najpopularniejszych profili cytowań, w tym Google Moja Firma, Yelp, Facebook i inne. Spróbuję podnieść twój wynik Moz Local przed budowaniem nowych cytatów w Whitespark. Robisz to, uruchamiając witrynę za pośrednictwem Moz Local, a następnie klikając zakładki, aby profile cytowań były w 100% kompletne, spójne, a następnie usuń wszelkie duplikaty.

Moz Local

Pod każdą zakładką Moz Local powie ci, co należy naprawić, i zawiera link „aktualizacja listy”, który prowadzi bezpośrednio do twoich profili. Zazwyczaj jest to tak proste, jak przesłanie większej liczby zdjęć, wyświetlenie większej liczby kategorii, usunięcie niespójności z informacjami biznesowymi lub usunięcie duplikatu.

Cytaty lokalne Moz

Wniosek

Oto mój proces tworzenia cytatów:

 1. Utwórz w 100% kompletną stronę Google Moja Firma
 2. Użyj Moz Local, aby naprawić 15 najpopularniejszych profili cytowań
 3. Zbuduj dodatkowe cytaty za 4-5 USD za pomocą Whitespark

Mam nadzieję, że spodobała Ci się moja opinia na temat budynku cytatów Whitespark! Jest to potężna usługa, z której możesz korzystać dla siebie, a także dla klientów, którzy specjalnie chcą uzyskać wyższą pozycję w Mapach Google (wyniki lokalnego stosu / pakietu przekąsek). Jeśli masz jakieś pytania, zostaw komentarz. Darren i jego zespół w Whitespark świetnie się komunikują, jeśli masz pytania. Mają też listę Często zadawane pytania dotyczące budowania cytatów jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich usłudze budowania cytatów.

Twoje zdrowie,
Tomek

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map