Jak zarabiać na filmach YouTube bez AdSense (zamiast tego dodawaj adnotacje i opisy z linkami partnerskimi)

Dla tych z nas, którzy nie chcesz spamować za pomocą naszych przeglądarek YouTube reklamy, istnieją lepsze alternatywy.


Najłatwiej jest to zrobić polecaj produkty (wymienione w twoim filmie) za pomocą linków partnerskich. Gdy ktoś kupi produkt za pośrednictwem Twojego linku partnerskiego, otrzymasz prowizję od sprzedaży. Zasadniczo promujesz czyjś produkt za prowizję. Zarabiam na tym 1000 $ miesięcznie i jest to moje drugie co do wielkości źródło dochodów obok Doradztwo SEO.

Dzięki tym linkom partnerskim możesz zacząć zarabiać na filmach z YouTube bez AdSense lub partnerstwa. Jest bardziej spersonalizowany, mniej inwazyjny i prawdopodobnie nie dostaniesz żadnych głosów „kciuka w dół”, ponieważ, mam nadzieję, polecasz produkty, które pomogą rozwiązać problem.

Tutaj jest wideo Zrobiłem za pomocą linków partnerskich:

Marketing partnerski w YouTube

Kiedy ludzie klikną mój link partnerski MaxCDN (w adnotacji na YouTube lub w opisie filmu), otrzymam prowizję od sprzedaży. Poniżej znajdziesz instrukcje, jak to zrobić…

Dodaj linki partnerskie do filmów na YouTube

Krok 1 – Dodaj powiązaną witrynę do swojego kanału na Youtube
Zaloguj się do YouTube i przejdź do „Studio twórców”. Teraz przejdź do kanału -> Status i funkcje -> Adnotacje zewnętrzne. Dodaj swoją witrynę i przejdź przez proces weryfikacji. Może być konieczne dodanie witryny Google Search Console. Teraz przejdź do zakładki „Zaawansowane” w sekcji Kanał i dodaj swoją witrynę jako witrynę powiązaną. Pełne instrukcje znajdują się tutaj.

Witryna powiązana z YouTube

Krok 2 – Uzyskaj linki partnerskie
Najpierw musisz dowiedzieć się, które produkty / handlowcy najlepiej skierować do odbiorców. Większość witryn ma zakładkę „Partnerzy” u góry lub u dołu strony, na której możesz się zarejestrować. Możesz również Google „_____ program partnerski”, aby zobaczyć, że pokazuje się tutaj. Istnieje wiele centrów partnerskich, które mają tysiące produktów / handlowców. Spróbować Amazonka, ShareASale, lub CJ. Po zarejestrowaniu i zatwierdzeniu możesz zacząć tworzyć linki partnerskie:

Link partnerski

Krok 3 – Ukryj swoje linki partnerskie
Maskowanie linki partnerskie oznaczają, że kierujesz użytkowników na adresy URL w swojej witrynie, ale przekierowują one gdzie indziej. Na przykład, ten ukryty link partnerski wskazuje na / go / maxcdn, ale przekierowuje na stronę MaxCDN. Musisz to zrobić, ponieważ adnotacje wideo w serwisie YouTube pozwalają tylko na używanie adresów URL dla powiązanej witryny – maskowanie ich umożliwia przekierowanie ich na link partnerski!

Jeśli korzystasz z WordPress, używam wtyczki o nazwie Spragnieni partnerzy aby zamaskować, zarządzać i śledzić moje linki partnerskie (musisz za nie zapłacić Spragnionym Partnerom dodatki jeśli chcesz dodatkowe funkcje). Darmowa wersja jest nadal dobra… po prostu zainstaluj wtyczkę i znajdź kartę „Linki partnerskie” po lewej stronie pulpitu. Dodaj nazwę linku i docelowy adres URL, zapisz go, a następnie skopiuj ukrytą wersję adresu URL, aby móc dodać go do adnotacji wideo w YouTube.

Ukryty link partnerski

Krok 4 – Dodaj linki partnerskie do filmów na YouTube
Edytuj wideo YouTube, do którego chcesz dodać linki partnerskie. Kliknij kartę Adnotacje i „Dodaj adnotację”. Podaj wymagane informacje, w tym czas, w którym adnotacja ma się pojawić (oczywiście powinno to być, kiedy polecasz produkt stowarzyszony). Na dole dodaj swój ukryty link partnerski. Zastosuj zmiany, a następnie obejrzyj wideo i przetestuj link.

Możesz także dodać linki partnerskie do opisu filmu na YouTube. Nie trzeba ich maskować, ale lubię używać adresów URL krótszych jak Bitly aby link wyglądał ładniej / krócej.

Dodaj linki partnerskie do filmów na YouTube

Gotowe, teraz idź Utwórz więcej filmów z YouTube

Planowanie filmów może pomóc w bardziej efektywnym korzystaniu z linków i adnotacji, ale dodawaj je (w stosownych przypadkach) do istniejących filmów. Filmy instruktażowe świetnie nadają się do marketingu afiliacyjnego, ponieważ ludzie szukają rozwiązania – które często można rozwiązać za pomocą produktu. Rzuć okiem na kilka przykładów, aby uzyskać pomysły na następny film na YouTube…

Q: Jak podłączyć Macbooka do wielu monitorów?
ZA: Kup adapter HDMI (link do produktu Amazon)

Q: Jak przyspieszyć ładowanie witryny?
ZA: Kup szybszy hosting (większość firm hostingowych posiadających program partnerski)

Q: Jaki jest najlepszy telewizor do sali konferencyjnej?
ZA: Nie wiem, ale założę się, że można go znaleźć na Amazon!

Filmy przeglądowe są również powszechne. Teraz, gdy wiesz, jak zarabiać na filmach YouTube bez AdSense lub inne spamerskie metody, zacznij marketing afiliacyjny. Może być bardziej dochodowy i ludzie nie będą cię nienawidzić za spamowanie ich reklamami! Tylko upewnij się, że postępujesz zgodnie ze wskazówkami na YouTube

Jeśli masz pytanie dotyczące zarabiania na filmach w YouTube lub marketingu afiliacyjnego, napisz do mnie. Cieszę się że mogę pomóc. Jeśli uznasz ten poradnik za pomocny, rozważ udostępnienie go.

Twoje zdrowie,
Tom Signature

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map