Jak zarabiać pieniądze dzięki marketingowi afiliacyjnemu (przewodnik 2020): W zeszłym roku osiągnąłem 150 000 $ i chcę pokazać innym ludziom, jak to zrobiłem

Nigdy nie myślałem, że mi się to przydarzy.


W ciągu 2 lat zacząłem zarabiać od 20 tys. Do 80 tys., A następnie w 2018 r. 150 tys raporty dochodów).

Zrobiłem to, porzucając wszystkich moich klientów SEO i próbowałem zarabiać pieniądze na marketingu afiliacyjnym (piszę samouczki na temat SEO i szybkości witryny). 90% moich dochodów stowarzyszonych pochodzi z polecania ludzi SiteGround, firma hostingowa, która mnie nagrodziła partner miesiąca w lipcu 2017 r.

Więc co mam zrobić?

Zasadniczo piszę samouczki, jak przyspieszyć ładowanie witryny, mówiąc „hosting jest najważniejszym czynnikiem szybkości witryny i SiteGround został oceniony gospodarzem nr 1 w 34 ankietach na Facebooku. Oni też są używane przez Yoast, zalecane przez WordPress, i będą migrować cię za darmo. Wiele osób już to zrobiło migrowane do SiteGround i opublikowane krótsze czasy ładowania na Świergot.”

To sprawiło, że moja sprzedaż gwałtownie wzrosła.

Nie, to nie stało się z dnia na dzień. Tak, byłem spłukany przez kilka lat podczas tworzenia treści. Ale to dosłownie zmieniło moje życie… Przeprowadziłem się z domu rodziców (westchnienie) do ładnego studia w centrum Denver, kupiłem swój pierwszy samochód (Mercedes c300), adoptowałem 2 kotki, a mój kredyt wzrósł o 45 punktów. Przekazałem również 6000 USD na kampanie GoFundMe. Jestem skromnym facetem, ale w marketingu afiliacyjnym liczby mówią. Chcę ci pokazać, jak to zrobiłem. Cieszyć się :-)

SiteGround-Affiliate-Sales

SiteGround-PayPal-Money

Zobacz moje pełna aktywność PayPal, lub raporty dochodów dla wszystkich moich partnerów.Ja i Natalie

W końcu mam czas / pieniądze na podróż z moją dziewczyną (wiem, że jest cudowna)

Contents

Pierwsze kroki

Jak działa marketing afiliacyjny?
Współpracujesz z firmą sprzedającą produkty / usługi, które chciałbyś polecić swoim odbiorcom. Jeśli kupią coś za pomocą twojego linku partnerskiego, otrzymasz prowizję od sprzedaży. Istnieją inne rodzaje programów partnerskich, ale jest to najczęstszy – i to też robię.

O moim blogu

 • Piszę o optymalizacji SEO + prędkości witryny
 • Hosting jest najważniejszym czynnikiem optymalizacji szybkości witryny
 • Zarabiam pieniądze, polecając ludziom Hosting SiteGround
 • Sporo czasu spędziłem na zbieraniu dowodów z mediów społecznościowych, które zajmowały pierwsze miejsce w 34 różnych ankietach na Facebooku, Rozmowy na Facebooku obsługujące to oraz w jaki sposób migracja do nich może poprawić czasy ładowania strony. Mam również 100% wyników w GTmetrix + Pingdom
 • Mam około 2500 odwiedzających dziennie, 90% pochodzi z Google… dodanie linków do bloga (lub filmów) jest łatwą częścią – uzyskanie ciągłego ruchu do nich (SEO) jest trudną częścią
 • Blogowanie trwało przez wiele miesięcy w pełnym wymiarze godzin przy minimalnych dochodach, ale teraz mogę (i przestałem) pracować przez kilka miesięcy i nadal zbierać dochody partnera

O mnie (Dlaczego to piszę?)
Pochodzę z nieudanego doświadczenia w projektowaniu stron internetowych / SEO. Blogowałem, ponieważ wiedziałem, że to jest dobre dla SEO, ale moje artykuły nie zarabiać. Zrobiłem skok wiary i porzuciłem moich klientów, aby wymyślić blogowanie / marketing afiliacyjny. Byłem dobry w optymalizacji szybkości witryny i wiedziałem, że hosting jest czynnikiem # 1. Po kilku badaniach zauważyłem, że SiteGround był numerem 1 w większości sondaży na Facebooku i cieszył się doskonałą reputacją dzięki hojnym prowizjom stowarzyszonym. Więc napisałem tutoriale na temat prędkości witryny… jak skonfigurować wtyczki pamięci podręcznej WordPress, recenzje hostingu i inne tematy związane z prędkością. Zwykle pod koniec postu powiedziałbym „… i oto dlaczego powinieneś przejść na SiteGround” z dowodami, dlaczego są najlepsze… ankiety, tweety, ulepszenia czasu ładowania itp. Wtedy wszystko się udało. Teraz mam 0 klientów i swobodę życia tak, jak chcę. Napisałem ten samouczek, ponieważ jestem podekscytowany, że mogę pomóc ludziom zrobić to samo – bez BS.

Największe czynniki

 • Wybór właściwej niszy i podmiotu stowarzyszonego, do którego będą kierować czytelnicy
 • Znajdowanie tematów (słów kluczowych), w których ludzie byliby zainteresowani produktem / usługą. NIE musisz po prostu pisać recenzji !!! Jeśli tworzysz film na YouTube na temat „podłączania telewizora do laptopa”, upuść link partnerski na kabel HDMI. To tylko jeden przykład.
 • SEO: uzyskiwanie spójnego ruchu dzięki pisaniu NIESAMOWITEJ treści o słowach kluczowych (w SEO jest słowo „długość to siła” i to dla mnie bardzo się opłaciło). Być może robisz filmy lub eCourse, ale uważam, że posty na blogu ZOSTAŁYby łatwiejsze do aktualizacji, co oznacza mniej czynności konserwacyjnych. Najważniejszym czynnikiem FAR był czas, który skrupulatnie spędziłem na tworzeniu moich samouczków… co ostatecznie skutkowało nagłym 3-krotny wzrost ruchu SEO
 • Dodanie spisu treści HTML do KAŻDEGO artykułu (zachęca do dłuższej treści, organizacji, a nawet szansy na uzyskanie przejdź do linków w Google za pomocą nazwane kotwice).
 • Gromadzenie ankiet na Facebooku, tweetów i innych dowodów na DLACZEGO powinni wybrać mojego partnera
 • The cierpliwość pisanie treści zajęło wiele miesięcy, nawet gdy nie otrzymywałem zapłaty

1. Znajdź swoją niszę

Moja kariera przebiegła tak: marketing online > projektowanie stron > Projektowanie stron internetowych WordPress > WordPress SEO > Optymalizacja prędkości WordPress. Teraz zajmuję się marketingiem afiliacyjnym.

Podczas gdy ja robiłam Optymalizacja prędkości WordPress Zauważyłem, że wiele osób go potrzebowało, ale bardzo niewiele osób je dostarczyło (podczas badania Google brakowało usług i samouczków). Wiedziałem również, że hosting jest najważniejszym czynnikiem szybkości witryny, a firmy te płacą nawet 200 USD za sprzedaż. Hosting to konkurencyjna przestrzeń, ale zachęciły mnie prowizje i brak dostaw.

Poszerzyłem swój blog SEO i zacząłem pisać o hostingu, wtyczkach pamięci podręcznej i innych istotnych tematach … jednocześnie polecając SiteGround w każdym samouczku. Dodałem dowód społecznościowy, taki jak 34 ankiety na Facebooku, gdzie oceniono je na 1. miejsce. Każdy samouczek był bardzo szczegółowy i mnóstwo osób uznało je za pomocne – wielu zdobywa ponad 100 odwiedzających dziennie, ponieważ świetna treść = wyższe pozycje w rankingu.

Gdy znalazłem swoją niszę (optymalizacja prędkości WordPress), solidną firmę hostingową z programem partnerskim o wysokiej prowizji (SiteGround) i stworzyłem tutoriale dotyczące tematów, które ludzie w mojej niszie mogą znaleźć (i mogą chcieć zmienić hosta), to mnie zainteresowało do 130 tys. USD.

Przewodnik po optymalizacji prędkości WordPress

Gdy znajdziesz niszę o wysokim popycie, niewielką podaż (wykonaj badania Google) i renomowany partner oferujący miłe prowizje… a ty cierpliwie czekasz na wyniki finansowe podczas tworzenia swoich aktywów (mówię o treści), zachęcam do skoku.

2. Zarejestruj się w programach partnerskich

Popularni sprzedawcy online

 • Amazonka – do 10% na podstawie Kategoria.
 • Ebay – 40 – 80% na podstawie kategorii (ale tylko 24-godzinne śledzenie plików cookie).
 • Etsy – 48%.
 • Cel – 4% na większość kategorii.
 • Walmart – 4% na większość kategorii.
 • Aliexpress – 3% na elektronikę, 7-9% na wszystko inne.
 • Newegg – 0,5 – 1%.
 • Nadmiar zapasów – Do 6%.

Hosting WordPress

 • SiteGround – 50 USD – 100 USD + / sprzedaż (program poziomów).
 • WP Engine – 200 USD / sprzedaż + bonusy + program dwustopniowy 50 USD.
 • Kinsta – 50 USD – 500 USD / sprzedaż + 10% cykliczne.
 • Cloudways – 50 USD – 125 USD / sprzedaż (wielopoziomowa) lub powtarzające się przychody z niższą początkową prowizją – były one również numerem 1 w wielu sondażach na Facebooku, mają bardzo silnych zwolenników i wkrótce polecę je do zarządzania hostingiem w chmurze

Motywy WordPress

Marketing e-mailowy

 • AWeber – 30% cykliczne (od 19 USD – 149 USD + na sprzedaż).
 • Stały kontakt – 105 USD za sprzedaż i 5 USD za ołów (zarejestruj się w bezpłatnej wersji próbnej).

Inne podmioty stowarzyszone

 • SEMrush – 40% powtarzających się (od 40 USD do 160 USD miesięcznie).
 • StackPath CDN – zwykle 10 USD – 20 USD prowizji za sprzedaż.
 • MyThemeShop – 55% (48 USD prowizji – 244 USD w zależności od planu).
 • ThemeForest – 30% pierwszego zakupu każdej nowej osoby.
 • WP Rocket – 20% (10 USD – 50 USD / sprzedaż).
 • Wolny strzelec – opłata za projekt przez pierwsze 100 dni (zwykle 10% projektu).
 • Udemy – 20% na dowolny kurs.
 • Zapoznaj się z WordPress – 20% dla wordpress.com, JetPack i WooCommerce.
 • OptiMonster – 20%.
 • LongTail Pro – 30% (i 30% powtarzających się) według planów 219 USD rocznie – 377 USD rocznie.
 • Elementor – 50% z 49 USD – 199 USD w zależności od planu.
 • HelloFresh – 25 USD (maksymalnie) przy pierwszej sprzedaży.

Kody kuponów

 • Hosting A2 + HostGator – podmioty te umożliwiają tworzenie niestandardowych kodów kuponów, które są ogromny bonus, jeśli robisz filmy z YouTube. Film Tylera Moore’a włączony jak zrobić stronę WordPress ma ponad 4,5 miliona wyświetleń i odsyła ludzi do HostGator za pomocą swojego kodu kuponu. Oznacza to, że zostanie on uznany za sprzedaż, jeśli użyją kodu (nawet jeśli nie klikną jego linku partnerskiego). Jeśli robisz filmy z YouTube’a, kody kuponów mogą przynieść znacznie większą sprzedaż niż upuszczanie linków w opisach filmów i liczenie, że ludzie je klikną. Zrobił fortunę.

3. Naucz się różnych rodzajów programów

Jeden poziom – Uzyskaj prowizję, gdy sprzedaż jest generowana z Twojego linku partnerskiego.

Dwa poziomy – otrzymaj prowizję, gdy polecisz innym podmiotom stowarzyszonym, które rozpoczynają sprzedaż (pomyśl marketing wielopoziomowy). Przykładem jest Program WP Engine gdzie informuję moich czytelników o hostingu WordPress, zaczynają oni sprzedawać, a ja zarabiam 50 $ / sprzedaż z każdej wygenerowanej sprzedaży.

Poziomy wspinaczkowe – zwiększone prowizje w miarę zwiększania sprzedaży.

SiteGround-Affiliate-Program-Tiers

Powtarzające się prowizje – zwykle dzieje się to z usługami subskrypcyjnymi… stale otrzymujesz prowizje, dopóki ludzie są zarejestrowani. AWeber i SEMrush robią to.

Prowizje w całej witrynie – uzyskaj prowizję bez względu na to, co ludzie kupują w witrynie partnera. Program partnerski Amazon robi to.

Pay Per Lead – uzyskać prowizję na podstawie liczby potencjalnych klientów (np. Wypełnienia formularza kontaktowego), które wysyłasz do firmy. Skonfiguruj dane analityczne, aby to śledzić i zawrzyj solidną pisemną umowę ze swoim partnerem. Nie chcesz tracić czasu i się poparzyć, tak jak ja.

Ciasteczka – ilość czasu po tym, jak ludzie klikną link partnerski, otrzymasz prowizję, jeśli sprzedaż zostanie wygenerowana. Zwykle 30-90 dni, ale nie powinno to stanowić przełomu przy wyborze podmiotów stowarzyszonych.

Indywidualne programy partnerskie – tutaj rejestrujesz się przez ich stronę internetową.

Indywidualny program partnerski

Rynki afiliacyjneShareASaleClickBank mają tysiące kupców do wyboru. Przyjemnie jest zalogować się do 1 miejsca i sprawdzić wydajność wielu podmiotów stowarzyszonych bez wchodzenia do każdego portalu na każdej stronie. Wiele programów nie jest jednak częścią rynku. Jestem wielkim fanem ShareASale – jest tak wiele firm i branż do wyboru.

Shareasale

Program partnerski Amazon
Program partnerski Amazon jest najpopularniejszym z nich wszystkich. Nie biorę udziału (jeszcze), ale większość znanych mi marketingowców stowarzyszonych korzysta z Amazon, ponieważ … to Amazon. Możesz przejrzeć używane produkty lub napisać samouczki (np. Jak podłączyć komputer do telewizora) i upuścić link partnerski na kabel HDMI… to tylko kilka przykładów. Możesz budować relacje z producentami, aby uzyskać produkty przed ich wypuszczeniem – dając czas na przygotowanie recenzji przed wprowadzeniem produktu na rynek i zarejestrowanie sprzedaży w szczytowych terminach zakupów.

 • Do 10% prowizji
 • % Prowizji na podstawie kategorii
 • Prowizje w całej witrynie (jeśli kupią coś za pomocą linku, otrzymasz prowizję)
 • Super wysokie konwersje
 • Utwórz niestandardowy link partnerski do dowolnego produktu

Prowizje afiliacyjne od Amazon

Amazon-Autouzupełnianie-Słowa kluczowe

Możesz utworzyć linki partnerskie do dowolnego produktu Amazon, a następnie upuścić go w opisie filmu:

Linki partnerskie Amazon

Programy partnerskie WordPress
Jeśli pracujesz w branży WordPress tak jak ja (niezależnie od tego, czy chodzi o projektowanie, rozwój, czy SEO), zgromadziłem całkiem sporo programów partnerskich WordPress. Wykluczyłem te, które okazały się nieskuteczne, lub płacę za mało, aby uzyskać konkretny zysk ThemeForest, Rynek kreatywny, oraz sklepy z motywami niskiej jakości, takie jak Szablon Monster. Hosting dobrze się opłaca. Napisałem samouczek dotyczący programu partnerskiego SiteGround i motywów StudioPress, które są moimi 2 najlepiej zarabiającymi partnerami. Te samouczki mają mnóstwo zrzutów ekranu / dowodu społecznego, szczególnie dla SiteGround.

 • SiteGround – mój główny partner hostingowy o solidnej reputacji w mediach społecznościowych (z których korzystam na swoją korzyść). Płacą od 50 do 100 USD za sprzedaż i przyznają prowizje niestandardowe na podstawie Twojej wydajności i tego, czy sprzedajesz droższe plany hostingowe.
 • WP Engine – 200 USD / sprzedaż z dwupoziomowym programem partnerskim (50 USD za każdą dwupoziomową sprzedaż)
 • StudioPress – znany z bycia najbardziej wbudowanymi motywami WordPress Geneza
 • Eleganckie motywy – motywy wysokiej jakości z hojnym programem partnerskim (50% sprzedaży)
 • StackPathCDN z 31 dodatkowymi centrami danych (Cloudflare ma ponad 200 centrów danych, ale więcej centrów danych = szybsze dostarczanie treści). Dostaję około 1000 USD miesięcznie, polecając ludzi do StackPath w moich samouczkach wtyczki pamięci podręcznej. StackPath niedawno kupił MaxCDN, a ich współczynnik akceptacji partnera jest znacznie niższy (zależy od potencjalnej objętości), ale większość wtyczek pamięci podręcznej przekonwertowanych na StackPath jako zalecany CDN
 • Wolny strzelec – kieruj ludzi do programistów, projektantów i innych freelancerów, z którymi współpracowałeś, i zarabiaj 100% prowizji projektowej Freelancer przez pierwsze 90 dni. Dostaję wiele osób, które żądają usług optymalizacji prędkości WordPress … więc odsyłam ich do moich programistów z linkiem partnerskim freelancer i zarabiam 125 USD miesięcznie na pasywnym dochodzie. Nie możesz używać linków stowarzyszonych do linków do konkretnych profili freelancer, więc kieruję ludzi do strony głównej za pomocą linku partnerskiego i podam im nazwy użytkowników mojego programisty.

4. Uruchom liczby

Wysokie prowizje, wysokie konwersje, niskie stopy zwrotu
Oczywiście chcesz partnerów stowarzyszonych z wysokimi prowizjami, ale powinni oni również mieć dobrą reputację dzięki wysokim konwersjom i niskim wskaźnikom cofnięć (otrzymasz 0 USD, jeśli ludzie anulują się po rejestracji). Jeśli są częścią takiego rynku partnerskiego jak