Przegląd programu afiliacyjnego SiteGround – Jak zarabiam ponad 80 000 $ rocznie, co dosłownie zmieniło moje życie: poniżej zamieszczono raporty o dochodach

03.06.2020
Marketing afiliacyjny 'Przegląd programu afiliacyjnego SiteGround – Jak zarabiam ponad 80 000 $ rocznie, co dosłownie zmieniło moje życie: poniżej zamieszczono raporty o dochodach
0 16 мин.

Tak się stało…


W 2017 r. Zarobiłem 80 000 USD Program partnerski SiteGround. Nigdy nie zarabiałem takich pieniędzy… Mogłem przeprowadzić się do Denver, kupić nowy samochód, mieszkam w ładnym mieszkaniu w centrum miasta z moimi 2 nowymi kotami z schroniska i przekazał 3000 $ na rzecz Hurricane Harvey. Przez całe życie byłem spłukany, ale po raz pierwszy jestem stabilny finansowo, uzyskując pasywny dochód z marketingu afiliacyjnego.

Więc oczywiście chcę podzielić się tym, jak to zrobiłem 🙂

Zrobiłem mnóstwo badań (które podzielę się z Tobą), zrobiłem mnóstwo zrzutów ekranu (które również podzielę się z Tobą) i postanowiłem promować SiteGround w kilku artykułach związanych z hostingiem i szybkością witryny. Specjalizuję się w SEO od 5 lat, więc pokażę Ci także kilka słów kluczowych i pomysłów na treść. Pod koniec tej oceny partnerskiej SiteGround będziesz mieć słowa kluczowe, zrzuty ekranu i zasoby, aby zarobić poważne pieniądze dzięki gospodarzowi WordPress nr 1 w 10 różnych ankietach na Facebooku.

Oto mój formularz podatkowy 1099 w 2017 roku…

SiteGround-1099

Jeden z moich najlepszych miesięcy (marzec 2018 r.)…

SiteGround-Affiliate-Sales

Oto kilka e-maili…

January-SiteGround-Affiliate-Sales

Mam partnera miesiąca w lipcu 2017 roku 🙂

SiteGround-Affiliate-Of-The-Month

Spis treści

 1. Promowanie SiteGround za pomocą zrzutów ekranu
 2. 50 USD – 100 USD + prowizje poziomów
 3. 8% współczynników konwersji
 4. 10% stawki odwrócenia
 5. Powiadomienia o sprzedaży w czasie rzeczywistym
 6. Pulpit partnerski / Tworzenie niestandardowych łączy
 7. Wsparcie zespołu afiliacyjnego SiteGround
 8. Pobierz witrynę ładującą się poniżej 1s
 9. SiteGround Słowa kluczowe (dla SEO)
 10. Coroczne ankiety dla partnerów
 11. SiteGround Partner FAQ
 12. Zarejestruj się w programie partnerskim SiteGround

1. Promowanie SiteGround za pomocą zrzutów ekranu

W ciągu ostatnich kilku miesięcy zgromadziłem dość kolekcję zrzutów ekranu, których używam do promowania SiteGround. Wszystkie mają rozdzielczość 680 pikseli (w), więc może być konieczna zmiana ich rozmiaru, ale możesz kliknąć każdy obraz, aby zobaczyć ankietę. Możesz korzystać z ankiet na swojej stronie internetowej, pod warunkiem, że podasz link do mojej recenzji SiteGround. Nie kopiuj całej mojej treści – musisz stworzyć własną!

To dosłownie kopalnia złota rozmów na Facebooku, na których ludzie zdecydowanie polecają SiteGround. Pomiędzy ankietami na Facebooku a tymi rozmowami sprzedaż SiteGround jest ŁATWA.

Ivica prowadzi WordPress Przyspieszenie Grupa na Facebooku i zajmuje ich pierwsze miejsce…

WP-Speed-Up-WordPress-Hosting

Faktem, że są zalecane przez WordPress

siteground-Recommended-wordpress-host

Skrócenie czasu ładowania po migracji SiteGround…

SiteGround Host Migration

Ludzie chcą obiektywnych opinii, a osadzanie statusów na Twitterze od obecnych klientów SiteGround to jeden ze sposobów. Możesz zrobić zaawansowane wyszukiwanie na Twitterze aby zobaczyć zadowolonych klientów, którzy tweetowali na SiteGround. Zauważysz, że moja recenzja GoGeek zawiera tweety dotyczące konkretnie planu GoGeek. Możesz to zrobić dzięki szybkości, wsparciu i innym tematom…

SiteGround-Support-Referencje

SiteGround ma najszybsze czasy ładowania, zrzut ekranu jest włączony prędkość strony w swoim cPanelu

siteground-page-load-times

Możesz powiedzieć innym, aby prowadzili witrynę Google PageSpeed ​​Insights a jeśli skrócić czas odpowiedzi serwera pozycja znajduje się w raporcie, co oznacza, że ​​ich serwer (hosting) działa wolno i prawdopodobnie powinni przełączyć… na SiteGround oczywiście. Google sugeruje <Czas reakcji 320ms.

zmniejsz czasy odpowiedzi serwera-ttfb

Bilety odpowiedziały natychmiast, zrzut ekranu jest włączony strona wsparcia w swoim cPanelu

siteground-bilety

100% czasu sprawności w Uptime Robot

uptime-robot

Fakt, że faktycznie jestem hostowany w SiteGround (użyj whoishostingthis.com)…

OMM-On-SiteGround

Mam obsesję na punkcie upewnienia się mój raport Pingdom wygląda dobrze i powinieneś to zrobić, ponieważ może to być kluczowy punkt sprzedaży. Jeśli używasz WordPress, możesz użyć mojego Przewodnik po optymalizacji prędkości WordPress lub zatrudnić mojego programistę WordPress kto sprawił, że moja strona załadowała się poniżej 1 s…

Czasy ładowania pingi

Nie zapomnij zapisać tych e-maili, aby pokazać ludziom, że faktycznie korzystasz z określonego planu …

SiteGround-Cloud-Hosting-Email

Cloudflare CDN, pobierz ten zrzut ekranu do swojego cPanel…

Aktywacja SiteGround Cloudflare

Logo SiteGround…

Przegląd hostingu w chmurze SiteGround

Mam na sobie wiele innych zrzutów ekranu SiteGround Recenzja hostingu WordPress jeśli potrzebujesz zrzutów ekranu do przemieszczania, porównań planu SiteGround, centrów danych, automatycznych kopii zapasowych i informacji o ich planie hostingu w chmurze. Możesz przeczytać mój Uruchomienie, GrowBig, GoGeek, i hosting w chmurze recenzje, jeśli potrzebujesz zrzutów ekranu związanych z konkretnymi planami hostingowymi SiteGround.

Korzystam z SiteGround, ponieważ:

 1. Moja GTmetrix + Pingdom raporty mówią same za siebie
 2. Moje strony ładują się natychmiast (kliknij je, jeśli chcesz)
 3. Szybki technologia prędkości (PHP 7.3, NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. Polecane przez Yoast, WordPress, Ivica od WordPress Przyspieszenie
 5. Wolny Zaszyfrujmy SSL, łatwy w użyciu cPanel, i funkcje dla eCommerce
 6. Obsługa WordPress to nie do pobicia nawet bez priorytetowego wsparcia GoGeek
 7. GrowBig zawiera etapy, więcej miejsca i więcej zasobów serwera (przewiń w dół do „przydzielamy potrzebne zasoby” i najedź kursorem na serwer patka)
 8. GoGeek zapewnia jeszcze więcej zasobów serwera, pamięci masowej i priorytetowego wsparcia
 9. Darmowe migracje, wtyczka migratora, i a 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 10. Dużo pochwał Reddit, Rozmowy na Facebooku, Świergot, TrustPilot
 11. Mnóstwo pochwał na Facebooku: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Wiele osób już przeprowadziło migrację i opublikowało wyniki na Twitterze: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

2. 50 USD – 100 USD + prowizje poziomów

Potencjał do odblokowania 100 $ + prowizje – jeśli zaczniesz zwiększać sprzedaż, możesz skontaktować się z SiteGround w sprawie niestandardowego poziomu. Menedżerowie stowarzyszeni SiteGround lubią widzieć, jak sprzedajesz wyższe plany (GoGeek + Cloud) i prawdopodobnie rozważy to, podnosząc prowizje.

Program partnerski SiteGround vs. WP Engine – Wiem, o czym myślisz… dlaczego miałbym promować SiteGround, skoro mogę zarobić 200 USD / prowizję Program partnerski WP Engine?

 • SiteGround ma O wiele lepszą reputację
 • Oznacza to wyższy współczynnik konwersji i mniejszą liczbę odwołań
 • Około 2,5 razy więcej osób odwołuje się dzięki WP Engine niż SiteGround
 • Plany SiteGround zaczynają się od 3,95 USD / miesiąc (zamiast 29 USD / miesiąc z WP Engine)
 • Ponieważ 25% klientów WP Engine rezygnuje, możesz stracić zaufanie do swoich czytelników
 • To Ankieta na Facebooku (i inne zrzuty ekranu w mojej recenzji) sprzedaj SiteGround w sobie
 • Mimo że na początku są niższe prowizje, w dłuższej perspektywie powinny być znacznie wyższe

Brak nagrody za sprzedaż drogich planów hostingowych – główną wadą każdego programu poziomów jest to, że nie otrzymujesz nagrody za sprzedaż drogich planów. Oto serwer dedykowany, który sprzedałem za 229 USD miesięcznie, ale dostałem tylko 50 USD prowizji. Jest to TYLKO wada dla programu partnerskiego SiteGround – możesz więc chcieć skupić się na sprzedaży tańszych (wspólnych) planów, ponieważ więcej osób je kupi, a otrzymasz taką samą prowizję. SiteGround może chcieć zrobić wyjątek w sprzedaży wyższych planów, ręcznie podnosząc prowizję (zrobili to wcześniej).

siteground-per-sale-prowizje

Plusy

 • Zachęty do większej sprzedaży
 • Konkurencyjnie wysokie prowizje
 • Wskaźniki konwersji są wysokie (8%)
 • Wskaźniki cofania są niskie (około 10%)
 • Prowizje są wypłacane co tydzień

Cons

 • Brak zachęty do sprzedawania drogich planów takich jak Chmura lub a dedykowany hosting
 • Aby zarabiać przyzwoite pieniądze, musisz dokonać co najmniej 6 sprzedaży miesięcznie

3. 8% współczynniki konwersji (z grubsza)

Zależy to od każdego partnera i zależy od twoich umiejętności marketingowych (np. Przy użyciu dobrych zrzutów ekranu). Odkryłem, że mam około 8% współczynnik konwersji. Zauważyłem, że kiedy dodałem swoje zrzuty ekranu i dowód społecznościowy, współczynniki konwersji zaczęły rosnąć – więc dobrze promuj SiteGround!

Współczynniki konwersji SiteGround

4. 10% stawki odwrócenia (z grubsza)

Aby obliczyć faktyczną prowizję za sprzedaż, należy wziąć pod uwagę stawki wycofania (ile osób żąda zwrotu pieniędzy po sprzedaży). Jeśli osiągniesz 21 transakcji sprzedaży po 125 USD na sprzedaż, ale 10% tej sprzedaży zostanie odwróconych, faktycznie zarabiasz około 112,5 USD na sprzedaż.

Chociaż dostajesz 200 USD na sprzedaż jako partner WP Engine (inny host WordPress), mają one 25% współczynnik odwrócenia, więc w rzeczywistości zarabiasz 150 USD na sprzedaż. Chociaż jest to coś więcej niż SiteGround (chyba że nie osiągniesz najwyższego poziomu), 25% czytelników jest teraz rozczarowanych hostingiem. Przekazanie ich do usługi PRAWEJ powinno być najwyższym priorytetem i buduje lojalność klientów, która jest SUPER ważna jako partner. Podsumowując – nie sprzedawaj swojej duszy za wyższe prowizje … ludzie będą ci wdzięczni i zwiększy to sprzedaż w dłuższej perspektywie.

anulowanie siteground

Jeśli jesteś dobry w ich promowaniu, Twoje współczynniki odwrócenia mogą być jeszcze niższe …

SiteGround-Reversal-Rates

5. Powiadomienia o sprzedaży w czasie rzeczywistym

Za każdym razem, gdy dokonasz sprzedaży, SiteGround wyśle ​​Ci e-mail.

siteground-affiliate-sale-generowane

Twórz w telefonie niestandardowe alerty dotyczące sprzedaży partnerskiej – jeśli korzystasz z Gmaila, przejdź do swoich ustawień i utwórz filtr, aby wszystkie wiadomości e-mail z „SiteGround Affiliate Sale Generated” w temacie trafiły do ​​własnego folderu. Następnie skonfiguruj niestandardowy alert w telefonie (za pomocą aplikacji GMail), aby za każdym razem, gdy wygenerujesz wyprzedaż, otrzymasz alert niestandardowy (oto samouczek dla Androida). Mam różne powiadomienia dźwiękowe dla motywów SiteGround, StudioPress itp. Sprawia, że ​​mój dzień jest lepszy 🙂

Niestandardowy filtr Gmaila

6. Pulpit partnerski / Tworzenie niestandardowych łączy

Pulpit nawigacyjny partnera SiteGround zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby promować swój hosting i uzyskiwać statystyki: dostosowywanie linków partnerskich, niestandardowe śledzenie linków, raporty konwersji i cofania itp..

Personalizator linków partnerskich – utwórz niestandardowe linki do dowolnej strony w witrynie SiteGround, aby można było śledzić każdą z nich osobno i sprawdzać współczynnik konwersji. Spowoduje to również skrócenie linku i skorzystanie z siteground.com/go/ zamiast strony internetowej.com/go/, co jest lepsze. Możesz zobaczyć mój link do strony funkcji SiteGround: (https://www.siteground.com/go/startup-growbig-gogeek) ma wysoki współczynnik konwersji, co oznacza, że ​​prawdopodobnie powinienem częściej korzystać z tego linku partnerskiego. Możesz także nazwać każdy z linków SiteGround, o ile nie jest on już używany, więc dokonaj mądrego wyboru!

SiteGround-Custom-Affiliate-Links

Raport konwersji – jeśli chcesz uzyskać wyższe 5% + współczynniki konwersji, jak w zeszłym miesiącu, użyj moich zrzutów ekranu i dowodu społecznego (osadzony status Facebook / Twitter osób, które komplementowały SiteGround). To z całą pewnością przyczyniam się do dużego wzrostu.

Raport konwersji SiteGround

Raport Komisji – dowiedz się, jakie plany hostingowe rejestrują się w celu korzystania z twoich linków partnerskich, oczekujących prowizji i statusu, czy prowizje zostały zapłacone.

Raport Komisji SiteGround

Banery – Nie jestem fanem bannerów, ale mają je…

siteground-affiliate-banners

Nie zapomnij sprawdzić ich prędkość, bezpieczeństwo, i wsparcie strony w swoim cPanelu. Obejmują one wykresy porównania czasu ładowania z wielu hostów (takich jak ten poniżej), porównania czasu odpowiedzi wsparcia i inne zrzuty ekranu Wymieniłem w tej recenzji partnerskiej SiteGround.

siteground-page-load-times

Informacje o płatności – będziesz potrzebować konta PayPal, a także możesz ustawić wyzwalacze.

metody płatności siteground

7. Wsparcie zespołu afiliacyjnego SiteGround

Wsparcie dla partnerów SiteGround jest tak samo dobre, jak ich stała obsługa klienta. Właściwie skontaktowali się ze mną w grudniu, kiedy zacząłem sprzedawać znaczące informacje, aby coś zasugerować. Teraz ich zespół partnerski i ja pracujemy razem, aby przeprowadzić testy prędkości na Siteground w porównaniu z innymi firmami hostingowymi… więc tak, na pewno będą z Tobą współpracować, aby zwiększyć Twoją sprzedaż.

SiteGround-Affiliate-Program-Support

8. Pobierz witrynę ładującą się poniżej 1s

Jednym z najlepszych sposobów promowania SiteGround jest szybkie ładowanie witryny i prezentowanie raportów w narzędziach takich jak Pingdom, GTmetrix i PageSpeed ​​Insights. Jeśli korzystasz z WordPress, współpracuję z tym samym programistą przez 5 lat, którego znalazłem na freelancer.com i pomógł mi zoptymalizować moją stronę, aby się załadowała poniżej 1s. Możesz zobaczyć moje Przewodnik prędkości WordPress jeśli chcesz to zrobić sam, ale mój programista kosztuje 40 USD za godzinę i ma doskonałą 5-gwiazdkową recenzję w swoim profilu. Możesz wysłać mu wiadomość e-mail na adres [email protected]. Jeśli NIE korzystasz z WordPress, możesz nadal korzystać z freelancer.com, aby znaleźć programistę, który może ci w tym pomóc.

Pronaya-Kumar-S-Recenzje

9. Słowa kluczowe SiteGround (dla SEO)

Jeśli uważasz, że „SiteGround Review” będzie Twoim głównym słowem kluczowym, masz kilka badań do zrobienia. To słowo kluczowe będzie zbyt konkurencyjne, więc lepiej przejrzyj ich indywidualne plany (SiteGround StartUp Review), porównując je z innymi hostami (SiteGround vs. WP Engine) i włączając je do samouczków na temat szybkości witryny (Jak skonfigurować W3 Total Wtyczka pamięci podręcznej). To DUŻO lepsza strategia, a słowa kluczowe będą znacznie mniej konkurencyjne.

słowa kluczowe siteground

Przykłady słów kluczowych:

 • SiteGround StartUp Review
 • SiteGround GrowBig Review
 • SiteGround GoGeek Review
 • SiteGround GoGeek Review
 • Przegląd hostingu w chmurze SiteGround
 • SiteGround Dedicated Server Review
 • SiteGround eCommerce Hosting Review
 • SiteGround vs. Bluehost WordPress
 • Jak skonfigurować ustawienia rakiety WP
 • Jak skonfigurować wtyczkę Total Cache W3
 • Jak skonfigurować ustawienia najszybszej pamięci podręcznej WP
 • Jak sprawić, by Twoja witryna WordPress ładowała się szybciej

Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności badania słów kluczowych, aby móc identyfikować niezbyt konkurencyjne słowa kluczowe SiteGround i hostingu o długim ogonie, zobacz mój Przewodnik po słowach kluczowych Yoast Focus.

10. Roczne ankiety partnerskie

SiteGround zajmuje coroczne ankiety ich programu partnerskiego, aby upewnić się, że partnerzy są zadowoleni.

SiteGround-2016-Affiliate-Survey

Oto najważniejsze powody, dla których ludzie dołączyli do programu partnerskiego SiteGround…

powody, dla których warto dołączyć do programu partnerskiego

A oto jak SiteGround ulepszył program (w 2015 r.) W oparciu o opinie innych podmiotów powiązanych z SiteGround. Niektóre rzeczy, które zrobili, to dodanie dostosowania linków partnerskich, śledzenie kampanii, szczegółowe raporty prowizji, przewodnik promocyjny i inne ulepszenia. SiteGround to firma zajmująca się ludźmi, która dba o swoich klientów, podmioty stowarzyszone i pracowników. Możesz na nich liczyć w celu ciągłego ulepszania usług hostingowych ORAZ programu marketingu afiliacyjnego.

2015-siteground-affiliate-Assessment

11. Często zadawane pytania dotyczące partnerów

Nadal masz pytania? Sprawdź SiteGround’s najczęściej zadawane pytania dotyczące partnerów

siteground-affiliate-faq

12. Zarejestruj się w programie partnerskim SiteGround

Oto gdzie możesz zostać partnerem stowarzyszonym SiteGround

rejestracja partnera w witrynie siteground

Często Zadawane Pytania

&# x2705; Jak zwiększyć sprzedaż jako partner SiteGround?

Głównym sposobem na zwiększenie sprzedaży jest pokazanie faktów (ankiety na Facebooku, wyniki migracji, raporty GTmetrix). Istnieje zbyt wiele stronniczych opinii i ludzie to wiedzą. Zwiększenie ruchu SEO i zwiększenie liczby konwersji są ważne dla sprzedaży.

&# x2705; Ile pieniędzy dostajesz za sprzedaż?

SiteGround to program partnerski poziomu oferujący od 50 USD do 150 USD za sprzedaż w zależności od wielkości sprzedaży. Im więcej uzyskasz sprzedaży, tym więcej będą oferować.

&# x2705; Jakie są inne dobre programy partnerskie hostingu?

Cloudways jest świetny, zwłaszcza, że ​​znacznie się rozwijają i są bardzo popularne w grupach na Facebooku. Wiele osób przechodzi z SiteGround do Cloudways.

&# x2705; Jak śledzić statystyki podmiotów stowarzyszonych?

Pulpit nawigacyjny partnera SiteGround pokazuje sprzedaż, konwersje i inne statystyki dla linków partnerskich. Wtyczka Thirsty Affiliates pomaga również maskować i śledzić linki partnerskie.

&# x2705; Jakie słowa kluczowe przynoszą największą sprzedaż?

Mogę Ci powiedzieć, że SiteGround Review i inne podobne słowa kluczowe są zbyt konkurencyjne i nie przyniosą Ci żadnej sprzedaży, ponieważ nie będziesz ich klasyfikować. Moja najlepsza rada to skoncentrowanie się na słowach kluczowych, w których można zapewnić ludziom rozwiązanie za pośrednictwem hostingu.

Pytania dotyczące programu afiliacyjnego SiteGround?

Zostaw mi komentarz, a chętnie na nie odpowiem. Mogę tylko powiedzieć, że jestem SUPER zadowolony, że zdecydowałem się je promować zamiast WP Engine, mimo że prowizje początkowo są niższe, ale w dłuższej perspektywie wygląda na to, że zaczyna się to opłacać. Będę szczerze polegać na programie partnerskim SiteGround, aby zarabiać na życie i nadal widzieć ogromny potencjał w zarabianiu większych pieniędzy.

Zobacz też: Ponad 35 programów marketingowych dla partnerów WordPress (pełna lista programów partnerskich do hostingu, motywu, SEO, optymalizacji prędkości i więcej).

Zobacz też: SiteGround WordPress Hosting Review (pełna recenzja hostingu WordPress SiteGround, który może dać ci jeszcze więcej pomysłów na ich promocję).

Twoje zdrowie,
Tomek

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector