Nustokite manyti, kad žalioji šviesa naudojama „Yoast“ SEO analizėje

Turinio optimizavimas nereiškia gauti žalios lemputės Yoast – ir aš manau, kad laikas ką nors numesti ant bombos „Yoast“ SEO analizė kai jums nurodoma naudoti pagrindinį raktinį žodį.


Problema yra, „Yoast“ SEO analizė nustato tik tikslias jūsų pagrindinio raktinio žodžio atitiktis vaizdinis ir HTML redaktorius (ne puslapių kūrėjai). Jis neaptinka jūsų raktinio žodžio daugiskaitos, sinonimų ar dalinių atitikčių. Taigi, kai rašote gražų puslapio pavadinimą ir fragmentą (SEO antraštė + meta aprašymas), žmonės iš tikrųjų spustelės paieškos rezultatus, nenaudokite tikslaus jūsų žodžio raktinio žodžio, kad gautumėte žalią šviesą „Yoast“ SEO analizėje. Taip pat atsižvelkite į paspaudimų rodiklį (PR).

Sprendimas yra, rasti pusiausvyrą tarp fokusavimo raktinio žodžio naudojimo IR padaryti jūsų turinį + fragmentus gražiai perskaitytus. Jei mano pagrindinis raktinis žodis yra „Yoast Focus Keywords“, mano SEO pavadinimas galėtų būti: Kaip pasirinkti fokusavimo raktinius žodžius Yoast (galite iš tikrųjų įvertinti). Tai nėra tiksli atitiktis, todėl SEO pavadinimo pradžioje nenaudoju raktinio žodžio, kaip nori „Yoast“, todėl „Yoast“ SEO analizėje 2 kulkos bus raudonos. Tačiau tai puiki antraštė ir aš užleidžiu 5 vietą pagal šį raktinį žodį („Yoast“ yra 4 geriausi rezultatai). Taigi visiškai gerai neįtraukti tikslių atitikmenų ir gauti raudoną šviesą „Yoast“.

 1. Ką turėtų pasakyti „Yoast“ SEO analizė
 2. Optimizuotas pranešimas (pavyzdys)
 3. Puslapių ir įrašų antraščių rašymas
 4. Raktinis žodis Tankis beveik nesvarbūs
 5. Kada sutrumpinti URL (ir pašalinti „Stop Words“)
 6. Vaizdo „Alt“ tekstas turėtų tik apibūdinti vaizdą
 7. „Yoast“ neanalizuoja turinio puslapių kūrimo priemonėse
 8. Kada naudoti tikslias raktinių žodžių atitiktis (pavyzdžiai)
 9. Norėdami perrašyti fragmentus, naudokite „Yoast“ masinį redaktorių
 10. Neskirkite to paties raktinio žodžio keliuose puslapiuose
 11. Daugelis žmonių nepasirenka tinkamų židinių

1. Ką turėtų pasakyti „Yoast“ SEO analizė

ĮSPĖJIMAS: įvedę židinio dėmesį į turinį / fragmentus, jie gali atrodyti šlamšti! Ar galvojote parašyti gražų SEO pavadinimą, kad padidintumėte PR? Kiekviename „Google“ rezultate bus naudojamas raktinis žodis – kodėl kas nors spustelėtų jūsų nuorodą? Taip, turėtumėte naudoti raktinį žodį puslapio pavadinime, SEO antraštėje ir meta aprašyme … bet jums nereikia naudoti tikslios atitikties vien tam, kad jūsų lemputės taptų žalios. Tiesiog pabarstykite tai atskirais žodžiais visame tekste! Raktiniai žodžiai ir puiki antraštė … raskite pusiausvyrą. Pamirškite apie raktinių žodžių tankį ir naudokite raktinius žodžius H2 … mes visi žinome, kokie jie yra puslapio SEO svarbūs dalykai. Paminėkite tai pirmaisiais keliais sakiniais ir grįžkite prie nuostabaus turinio kūrimo (tai geriau nei kas yra geriausi pagal raktinius žodžius). Ps. jei naudojate puslapio kūrimo priemonę, „Yoast“ nieko neaptinka jūsų turinyje, nes jis analizuoja tik vaizdinę / HTML rengyklę. Neverskite savęs žalios šviesos.

Dabar eikite į masinį „Yoast“ redaktorių (SEO > Įrankiai > Masinis redaktorius) ir perrašykite savo SEO pavadinimus ir meta aprašymus, kad žmonės iš tikrųjų norėtų juos spustelėti!

Mielių žaliųjų lempučių svarba

2. Optimizuotas pranešimas (pavyzdys)

Čia yra įrašas, kuriame užimame 1 vietą pagal šiuos raktinius žodžius: „yoast“ nustatymai, „yoast“ nustatymai 2018, „yoast wordpress“ SEO nustatymai, geriausi „yoast“ nustatymai, be kitų raktinių žodžių apie „Yoast“ konfigūravimą.

Mielių SEO analizė

Kaip pasirinkau pagrindinį raktinį žodį …

Mielių raktinių žodžių tyrimai

Mielės - raktinis žodis

3. Puslapių ir įrašų antraščių rašymas

Įrašų pavadinimai paprastai yra daug ilgesni nei puslapių pavadinimai… tai yra vienintelis pagrindinis skirtumas, kaip optimizuoti puslapius ir įrašus. Mano puslapis „WordPress SEO Consulting“ turi paprastą puslapio pavadinimą „WordPress SEO Consulting“. Bet mano įdėtas šios mokymo programos, kurią jūs skaitote, pavadinimas yra … daug ilgesnis.

Puslapio pavadinimas

Po antraštės

4. Raktinio žodžio tankis beveik nesvarbus

„Google“ teikia vis mažiau reikšmės raktinių žodžių tankiui ir daugiau svorio dėl kokybiško turinio. Taip, turėtumėte keletą kartų paminėti fokusavimo raktinį žodį (arba jo dalinį atitikimą) turinyje, o svarbiausia – kartą per pirmuosius porą sakinių. Bet jei norite peržiūrėti visus savo puslapius / įrašus ir sušvirkšti savo pagrindinį raktinį žodį … tai nėra gera laiko investicija. Geriau tobulinkite turinį. Mano raktinių žodžių tankis Yoast’e dažniausiai būna raudonas, kur 0–1%, ypač todėl, kad ne visada naudoju tikslias atitiktis, ir tai yra vienintelis dalykas, kurį Jogas aptinka.

Raktinis žodis-Tankis-Jogas

5. Kada sutrumpinti URL (ir pašalinti „Stop Words“)

„Yoast“ SEO analizė ragina pašalinti pašalinius žodžius (dažniausiai pasitaikančius žodžius, kuriuos dauguma paieškos sistemų praleidžia), pvz., „A“, „ir“, ir tt. Kartais turėtumėte sutrumpinti URL, kad būtų įtrauktas tik jūsų pagrindinis raktinis žodis. „WordPress“ automatiškai naudoja puslapio / įrašo pavadinimą jūsų URL, todėl šio įrašo, kurį dabar skaitote, URL būtų buvęs LABAI ILGAS. Taigi, norėdamas pabrėžti savo raktinius žodžius, sutrumpinau, kad būtų https://onlinemediamasters.com/yoast-green-lights-in-seo-analysis/

„Yoast-Stop-Words“

Tačiau kartais nėra gera idėja pašalinti žodžius, nes tai daro URL painiavą dėl to, kokia ta tema. Čia yra pavyzdžių, kai neturėtumėte pašalinti žodžių „stop“:

„Stop-Words-SEO“

Žinote, kaip jie net neturi prasmės? Taip, turėtumėte sutrumpinti URL ir įtraukti savo pagrindinį raktinį žodį. Bet jei dėl stop žodžių tai skamba juokingai, kaip aukščiau pateiktuose pavyzdžiuose, nepašalinkite jų.

6. Vaizdo „Alt“ tekstas turėtų tik apibūdinti vaizdą

Jei turite vaizdą, apibūdinantį jūsų fokusavimo raktinį žodį, šiaip sau naudokite jį kaip pagrindinį tekstą. Tačiau nėra jokios priežasties medžioti atvaizdus ir keisti jų aukščiausią tekstą, norint gauti dar vieną žalią šviesą Joate. Kol įkeliate vaizdus su failo pavadinimu, kuris iš tikrųjų apibūdina vaizdą, ir naudojate failo pavadinimą kaip aukščiausią tekstą, būsite PILNAS (ir tikriausiai turėsite gražių raktinių žodžių dalinių atitikmenų)! Šiame vadove yra vaizdai, skirti „Yoast“ SEO analizei, pagrindiniai raktiniai žodžiai, masinis redaktorius … todėl juos pavadinsiu taip. Daryk paprastai.

Yoast-Focus-Key-Key-In-Alt-Text

7. „Yoast“ neanalizuoja puslapių kūrimo priemonių turinio

Jei naudojate puslapių kūrimo priemonę, „Yoast“ SEO analizė čia nieko nenustatys, todėl puslapio puslapio SEO turėsite atlikti rankiniu būdu. Tiesiog darykite taip, kaip darytumėte dėl bet kokio turinio, tiesiog negalėsite pranešti, kada Yoast jūsų lemputė užsidega žalia spalva. SEO analizė neanalizuoja turinio, esančio ne „WordPress Visual / HTML Editor“, taigi tai taip pat taikoma raštvedžiamiems tinklalapiams.

8. Kada naudoti tikslias raktinių žodžių atitiktis (pavyzdžiai)

Vienintelis laikas, kai turėtumėte naudoti tikslią žymą, yra tas, jei jis skamba natūralus (nereikia šlamšti raktinių žodžių, neleisti juos į SEO pavadinimus + meta aprašymus mažesnio PR kaina). Bet jei vis tiek galite parašyti gražią antraštę su tiksliu raktiniu žodžiu, pirmyn ir padarykite.

SEO pavadinimai, kur naudoju tikslią atitiktį:

 • „YouTube“ vaizdo įrašų SEO (Galutinis vaizdo įrašų reitingo vadovas 2018 m.)
 • Kaip pridėti turtingus fragmentus į 2018 m. (2 papildinių pasirinkimai)
 • Idealus WP raketų nustatymai (2018 m.) Su „Cloudflare“ + „MaxCDN“
 • Vietinis SEO „WordPress“ („Google Maps“ / Vietinių rezultatų reitingas aukštesnis)
 • „WordPress“ greičio optimizavimo paslaugos Greitesnėms svetainėms

9. Norėdami perrašyti savo fragmentus, naudokite „Yoast“ masinį redaktorių

Jei norite perrašyti savo SEO pavadinimus ir meta aprašymus, kad jie atrodytų gražiai (ir aš tikrai rekomenduočiau tai padaryti), „Yoast“ masinis redaktorius leidžia tai padaryti nežiūrint atskirų puslapių / įrašų (tai yra SEO > Įrankiai > Masinis redaktorius). Masinis redaktorius nepasako jums kiekvieno puslapio pagrindinio raktinio žodžio ir neišmatuoja SEO pavadinimų bei meta aprašymų ilgio. SEO pavadinimai turėtų būti 50–60 ženklų, meta aprašymai – 150–160 (tačiau 2018 m.), „Google“ išplėtė daugelio rezultatų meta aprašymo ilgį o Mozas dabar rekomenduoja 300 simbolių).

„Yoast-Bulk-Editor“

10. Nesikreipkite į tą patį raktinį žodį keliuose puslapiuose

Tai nesuderinama. Geriau praleisti laiką tobulindami turinį viename puslapyje, nei sukurti daugybę puslapių su vidutiniu turiniu, nukreipiančiu į tą patį pagrindinį raktinį žodį..

Kopijuoti-sutelkti raktinius žodžius

11. Daugelis žmonių nesirenka tinkamų židinių

Didžiausia problema, kurią matau su „Yoast“ naudojančiais žmonėmis, yra plačių, konkurencingų raktinių žodžių, kurie niekada nebus vertinami, pasirinkimas. Jei pagal daugelį raktinių žodžių nesate reitinguojamas 1 puslapio viršuje, „Google“ automatiniame užbaigime pradėkite rinktis konkretesnes (ilgosios) frazes. Ir jei jūs vis dar nepatenkate į reitingą, sužinokite dar konkrečiau. Paprastai tik svetainės, turinčios aukštą domeno valdžią (galite tai patikrinti OSE) gali reitinguoti pagal plačius, konkurencingus raktinius žodžius. Iki tol visada eikite į ilgą uodegą.

Ilgos uodegos raktiniai žodžiai

Visada „Google“ nurodykite raktinį žodį ir analizuokite paieškos rezultatus. Venkite konkuruoti su stipriu turiniu (kuris plačiai apima šią temą) ir autoritetingomis svetainėmis, tokiomis kaip credit.com, amazon.com ir kt. Jei galite sukurti geresnį turinį nei geriausi rezultatai, turite galimybę.

Raktinių žodžių konkurencija

Naudokite „MozBar“ „Google“ jūsų raktiniam žodžiui ir pamatysite kiekvieno rezultato PA (puslapio autoritetas) ir DA (domeno autoritetas). Stenkitės konkuruoti tik su jūsų domeno autoritetų svetainėmis.

Mozbaro raktinių žodžių konkursas

„Moz“ raktinių žodžių naršyklė taip pat yra puiki vieta rasti raktinius žodžius (tai daug geriau nei „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė). Susiaurinę ilgų žodžių sąrašą ir išanalizavę paieškos rezultatus, kad išvengtumėte stipraus turinio ir autoritetingų svetainių, turėsite gražų raktinių žodžių sąrašą..

Išvada: „Yoast“ SEO analizė nėra tobula (nes …)

 • „Yoast“ neatsižvelgia į geras antraštes / PR
 • Jie nustato tik tikslias raktinių žodžių atitiktis, o ne dalines atitiktis
 • Jie paragina jus padidinti raktinių žodžių tankį, o miežiai yra svarbūs
 • Jie paragina pašalinti pašalinius žodžius, dėl kurių URL gali būti juokingi
 • Jie ragina jus naudoti tikslų H2 raktinį žodį (sukelia šlamšto subpozicijas)
 • Jie ragina jus naudoti tikslų jūsų raktinį žodį vaizdo tekste (net jei jis neaprašo vaizdo)

Visi šie atvejai yra puslapyje / įraše, neatsižvelgiant į tai, ar iš tikrųjų turite vaizdą, apibūdinantį pagrindinį raktinį žodį, ir ar galite rašyti antraštes / fragmentus, kuriuose yra jūsų raktinis žodis, ir vis tiek skamba gražiai. „Yoast“ vis dar yra puikus SEO įskiepis, tačiau aš manau, kad jie turi įtraukti mano įspėjimą, kad žmonės negalėtų švirkšti savo dėmesio raktinio žodžio už šlamšto turinį..

Ar sutinki?

Džiaugsmas,
Tomas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map