7 miestnych stratégií SEO na umiestnenie na vyšších priečkach v Mapách Google a lokalizovaných výsledkoch (na základe miestnych hodnotiacich faktorov spoločnosti Google)

miestne SEO stratégie


Chcete použiť miestne seo na získanie geograficky špecifickejších zákazníkov?

Ukážem vám, ako používať Miestne faktory hodnotenia SEO spoločnosti Google aby ste optimalizovali svoje webové stránky a prítomnosť online tak, aby boli v Mapách Google a lokalizovaných organických zoznamoch vyššie (modré výsledky v Mapách Google). Zaoberám sa službou Moja firma na Googli, recenzie, adresáre (nazývané aj citácie v miestnom SEO), vytváranie vstupných stránok špecifických pre danú polohu a ďalšie miestne stratégie SEO. Ukážem vám tiež, ako optimalizovať pre jednu polohu, ako aj ako optimalizovať pre viacero miest.

Toto sú faktory CORE, ktoré sú potrebné na umiestnenie v Mapách Google vyššie. Aj keď existuje veľa ďalších faktorov, väčšina ľudí nemá základné informácie. Odporúčam si nejakú dobu trvať, aby si ich najprv dole, potom použite môj plný miestny seo sprievodca optimalizovať ďalšie faktory, ako napríklad optimalizácia rýchlosti, opravy chýb v službe Google Search Console a pridávanie Stránky AMP. Táto príručka vám ukáže, ako robiť všetko a hoci je špecifická pre WordPress, väčšina položiek je univerzálna bez ohľadu na to, na ktorom webe prevádzkujete (pretože faktory lokálneho hodnotenia zostávajú vždy rovnaké).

Obsah

 1. Zabezpečte, aby bola stránka Moja firma na Googli 100% kompletná
 2. Vytvorte profily v iných adresároch
 3. Požiadajte zákazníkov o kontrolu
 4. Odošlite obchodné informácie najvyšším agregátorom údajov
 5. Vytvorte stránky špecifické pre umiestnenie
 6. Nakopte svoje sociálne médiá do zariadenia
 7. Získajte odkazy z blogov, zákazníkov, partnerov, publicity

1. Zabezpečte, aby bola stránka Moja firma na Googli 100% kompletná

Uplatnite si svoje Stránka mojej firmy na Googli a vyplňte ju tak, aby bola 100% úplná. Ak stránku zatiaľ nemáte, vytvorte si ju, mali by ste ju však mať 1 na miesto bez duplikátov. Uveďte zoznam všetkých relevantných kategórií, odovzdajte profesionálne fotografie vrátane loga a urobte všetko, čo vás k tomu vyzývajú. Nezabudnite overte svoju stránku a nastaviť vlastnú adresu URL (malo by to byť vaše obchodné meno). K dispozícii je karta „upraviť informácie“ a „fotografie“, ktorá by mala byť 100%. Ak to má zmysel pre vaše podnikanie, môžete tiež získať virtuálna prehliadka od preferovaného dodávateľa spoločnosti Google.

google-my-business-profile

Vaša stránka Moja firma sa zobrazuje v Mapách Google a vtedy, keď ľudia vyhľadávajú názov vašej firmy (na pravej strane výsledkov vyhľadávania). Je to srdce miestneho SEO, takže sa stáva legitímnym!

SEO pre miestne firmy v službe Moja firma na Googli

Chcem zdôrazniť, že ak už máte stránku Moja firma na Googli, nechcete si vytvoriť duplikát alebo bude súťažiť s vašou hlavnou stránkou – a potenciálne by mohla sankcionovať jej hodnotenie.. Skontrolujte, či už máte stránku Moja firma na Googli, viesť svoje podnikanie Moz Local alebo vyhľadajte svoju firmu na Google Map Maker. Ak nájdete duplicitné stránky, odstráňte ich pomocou prihlásením do služby Moja firma na Googli a vyberte stránku, ktorú chcete spravovať. Prejdite na kartu v ľavom hornom menu a kliknite na položku „Nastavenia“, potom rolujte úplne nadol, kým neuvidíte „odstrániť stránku“.

2. Vytvorte profily v iných adresároch

Online adresáre (nazývané aj citácie v miestnom SEO) sú v Mapách Google faktorom klasifikácie # 2, # 5 a # 14. Celkovo je to asi 25% z vášho hodnotenia. Vytvorenie 100% kompletných profilov na webových stránkach s najvyšším adresárom môže byť zdĺhavé, ale je veľmi dôležité pre vaše lokalizované hodnotenie.

Môžete to urobiť sami pomocou môjho zoznamu najlepšie online adresáre alebo použitie Stránka zdrojov Whitespark ktorá obsahuje najvyššie citované zoznamy podľa mesta, krajiny a kategórie. Prípadne ju môžete zadať pomocou Služba odosielania citácií Whitespark čo je 4 až 5 dolárov za citáciu. To je to, čo používam pre VŠETKY svoje miestne SEO klientov a pomohol mnohým z nich pri hodnotení # 1 v Mapách Google.

Whitespark má 4,9 / 5 hviezdičiek v službe Google s viac ako 120 recenziami a predstavuje jednorazový poplatok v porovnaní so spoločnosťami ako Yext, ktoré účtujú priebežné poplatky. V podstate vyplníte príjem, spoločnosť Whitespark vytvorí citácie približne za 3 týždne, potom vám pošlú správu o sledovaní s vašimi novými adresami URL citácií a jedným univerzálnym prihlasovacím údajom. Je to veľmi jednoduché. Po indexovaní citácií a aktualizácii Google, ktoré sú výsledkami miestneho vyhľadávania, by ste mali zaznamenať zlepšenie v hodnotení. Nakoniec nezabudnite použiť Moz Local opraviť problémy s 15 najvýznamnejšími citáciami. Urobil by som službu Moja firma na Googli, potom Moz Local, potom Whitespark.

Len na kontrolu, budete chcieť použiť Moz Local na opravu svojich 15 najdôležitejších adresárov (citácií) …

Moz Local

Potom pomocou služby Whitespark vytvorte ďalšie citácie, pretože predstavujú asi 25% miestneho SEO. Na ich zostavenie môžete použiť ich stránku zdrojov alebo ich môžete zadať externe spoločnosti Whitespark za 4 až 5 dolárov za citáciu. Stačí vyplniť a potom prijať a nechať dokončiť prácu asi za 2-3 týždne.

citácie-by-město

3. Požiadajte zákazníkov o kontrolu

recenzia predstavujú asi 10% rebríčkov Google Map, ale zo zrejmých dôvodov sú jedinou najdôležitejšou súčasťou miestneho SEO. Ľudia hľadajú recenzie, keď vyhľadávajú názov vašej firmy, a tiež sa zobrazia pre neznačkové lokalizované kľúčové slová, ako je napríklad „svadobný fotograf v Chicagu“.

Na svoju stránku Moja firma na Googli potrebujete, aby sa hviezdy objavili na Googli, ale čím viac, tým lepšie. Ak si na Googli nastavíte svoje hlavné kľúčové slovo a vidíte, že konkurent s najlepším hodnotením má 20 recenzií, mali by ste mať aspoň 21. Keď máte v službe Moja firma na Googli viac recenzií ako konkurenti, prejdite na adresáre Yelp a špecializované adresáre, ako napríklad WeddingWire alebo UrbanSpoon. Viem, že recenzie môžu byť bolesťou, ale v prípade miestneho SEO to je hlavný spôsob, ako si vybudujete solídnu reputáciu online, zatiaľ čo v Mapách Google budete mať vyššie hodnotenie..

Recenzie Google pre SEO

4. Odošlite obchodné informácie najvyšším agregátorom údajov

Existujú 3 hlavné agregátory údajov, ktoré odosielajú informácie o vašej miestnej firme na milión ďalších webových stránok. Mali by ste sa zaregistrovať a vytvoriť pekný profil na každom z týchto webových stránok …

5. Vytvorte stránky špecifické pre umiestnenie

Prvým krokom pri vytváraní geograficky zacielených stránok je naučiť sa, aké frázy ľudia hľadajú. použitie Automatické dopĺňanie Google aby spoločnosť Google „vyplnila prázdne miesto“ pomocou znaku podčiarknutia, aby získala návrhy na kľúčové slová. Môžete tiež použiť Prieskumník kľúčových slov Moz získať ďalšie nápady na kľúčové slová, ale nezabudnite si zapísať VŠETKY rozdielne služby, ktoré ľudia hľadajú …

Fotografie SEO Kľúčové slová

Ak máte iba 1 hlavné kľúčové slovo (napr. Chicago Newborn Photographer), mali by ste ho zacieľovať na svoju domovskú stránku pomocou stratégií uvedených na nasledujúcom obrázku..

Ak máte viac kľúčových slov (Chicago Newborn Photographer, Chicago Portrait Photographer …) potom pre každú z nich vytvorte samostatnú stránku, ktorá lepšie zacieľuje každé kľúčové slovo. Ak máte viac miest budete tiež musieť pre každú lokalitu vytvoriť novú stránku (niekedy aj viac stránok) v závislosti od počtu vyhľadávaných kľúčových slov v danom meste. Všeobecné pravidlo je, že každá stránka môže zacieľovať iba na 1 kľúčové slovo (službu) na jednom mieste.

Akonáhle poznáte kľúčové slová, vytvorte svoje geograficky zacielené vstupné stránky …

lokálne optimalizovaným-landing-stránky

Všimnite si, že obsah je jedinečný pre svoju polohu (Boynton Beach). Kľúčové slovo „Boynton Beach Dentist“ sa nachádza aj v názve stránky, adrese URL, značke názvu, meta popise atď. Posuvné fotografie sú pre dané miesto jedinečné, rovnako ako referencie a ďalší obsah.. Každá stránka by mala mať úplne jedinečný obsah a nemali by ste používať „vyhľadávanie a nahrádzanie stránok“, kde duplikujete stránky a potom vymeníte pár slov. Toto nie je dobrá stratégia a iba stránky s dobre navrhnutým a jedinečným obsahom napísaným o konkrétnom kľúčovom slove budú mať vysoké hodnotenie.

6. Nakopte svoje sociálne médiá do zariadenia

facebook-Rozmery

Najúspešnejšie podnikanie má aspoň nejakú prítomnosť na hlavných sociálnych sieťach a spoločnosť Google to hľadá. Uistite sa, že sú vaše profily sociálnych médií úplne vyplnené a či do nich pravidelne publikujete príspevky. Dokonca aj 1 príspevok za týždeň je lepší ako nič.

7. Získajte odkazy z blogov, zákazníkov, partnerov, publicity

Odkazy na vaše webové stránky je asi 20%, ale veľa ľudí je zmätených, ako ich získať. najprv uistite sa, že váš web je dobre navrhnutý a má obsah (napr. užitočné články v blogu), na ktoré ľudia skutočne chcú odkazovať. Tieto články by mali byť optimalizované pre reklamné kľúčové slovo, ktoré sa nenachádza v službe Google Autocomplete (napr. Priemerné náklady na svadobného fotografa v Chicagu). Keď na svojom webe zhromažďujete články blogu a ďalší obsah, môžete začať odkazovať na iné stránky / príspevky, ktoré ste napísali v rámci svojho obsahu. Nazývajú sa vnútorné odkazy a predstavujú prirodzený spôsob, ako organicky vytvárať odkazy na vaše webové stránky. Budete potrebovať veľké množstvo obsahu!

Môžete tiež osloviť iných vlastníkov webových stránok od koho si myslíte, že by ste mohli získať odkaz. Zamyslite sa nad ostatnými miestnymi podnikmi vo vašej oblasti, obchodnými partnermi, priateľmi alebo zákazníkmi a predajcami. Možno, že niektoré firmy majú partnera alebo referenčnú stránku, na ktorú môžete získať odkaz. Kľúčom je premena vašich obchodných vzťahov na webovú stránku – vo forme odkazu.

Pozri tiež: Miestny sprievodca SEO pre WordPress

Dúfam, že vám tieto miestne stratégie SEO pomohli, aby ste ich mohli používať so svojimi vlastnými kľúčovými slovami! Ak máte nejaké otázky, zanechajte mi komentár a my vám radi pomôžeme. V opačnom prípade, ak sa vám môj článok páčil, zdieľajte ho s ostatnými, ktorí by ho tiež chceli.

na zdravie,
Tomáš

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map