Miestny SEO pre WordPress: Ako optimalizovať svoj web (a citácie), aby sa v Mapách Google a vo výsledkoch miestneho vyhľadávania umiestnil na vyššej pozícii

03.06.2020
Miestne SEO 'Miestny SEO pre WordPress: Ako optimalizovať svoj web (a citácie), aby sa v Mapách Google a vo výsledkoch miestneho vyhľadávania umiestnil na vyššej pozícii
0 7 мин.

Ste pripravení umiestniť sa vyššie v Mapách Google a vo výsledkoch miestneho vyhľadávania?


Budeme sa riadiť Faktory hodnotenia miestneho vyhľadávania spoločnosti Google ktoré Moz podáva každé 2 roky. Rozdelil som ich na faktory na a preč vaše stránky WordPress. Citácie (online adresáre ako Yelp, Superpages a Axciom) tvoria asi 11% miestneho SEO, takže by nebolo spravodlivé ich vynechať..

Táto príručka predpokladá, že používate Váš doplnok SEO. Ak nemáte Yoast, odporúčam vám ho nainštalovať a potom nakonfigurovať môj odporúčané nastavenia. Taktiež sa predpokladá, že vo svojom cieľovom meste máte fyzickú adresu, ktorá nie je povinná, ale je faktorom č. 1 v Mapách.

1. Faktory hodnotenia miestneho vyhľadávania

Tu sú Faktory miestneho hodnotenia spoločnosti Google v roku 2018. Hlavnými faktormi sú Moja firma na Googli, citácie (adresáre), recenzie, geograficky zacielené stránky, optimalizácia pre mobilné zariadenia a samozrejme – odkazy.

2018 Faktory hodnotenia miestneho vyhľadávania

50 najdôležitejších faktorov pre lokálne balenia a lokalizované organické…

Top 50 miestnych SEO faktorov

Prejdite na svoje primárne miestne kľúčové slová Google a zistite, na ktoré výsledky chcete zacieliť …

Miestne s výsledkami vyhľadávania

2. Lokalizované kľúčové slová

Automatické dopĺňanie Google
Mám samostatný návod výber kľúčových slov zameraných na zacielenie + optimalizácia zeleného svetla ale krátko to prejdem. Ísť do google.com a použite znak podčiarknutia _ kdekoľvek vo frázi, aby ste Google vyplnili prázdne miesto a naučili sa kľúčové slová, ktoré ľudia hľadajú vo vašom meste …

Google-Autocomplete-Fill-in-the-blank-1

Ak chcete nájsť ešte viac kľúčových slov, skúste použiť rôzne variácie kľúčového slova, napríklad plurals

Google-Autocomplete-plurál, kľúčové slová

použitie rôzne poradie slov získať ešte viac nápadov …

Kľúčové slová pre objednávanie slov

Zacieliť na konkrétne služby – ak je vaše primárne kľúčové slovo „svadobný fotograf v Chicagu“, skúste tiež zacieliť na svadobných fotografov z Indie a Gay. To isté s webovým dizajnom … môžete sa zamerať na Chicago Web Design aj Chicago WordPress Design, ktoré sa zobrazujú v Autocomplete. Pokiaľ ide o zubných lekárov, môžete mať zubára v Chicagu, zubné implantáty v Chicagu, zubného lekára v núdzi v Chicagu atď. Spoliehajte sa na jedno kľúčové slovo, ktoré je VŠETKO, takže vaša prevádzka nie je nikdy dobrý nápad. Pre všetky svoje služby musíte preskúmať automatické dopĺňanie Google a potom pre každú vytvoriť stránku.

Prieskumník kľúčových slov Moz
Ďalej použite Prieskumník kľúčových slov Moz aby ste nezabudli na kľúčové slová. Je to podobné Plánovač kľúčových slov Google iba je to úplne zadarmo (nemusíte sa registrovať v službe AdWords), navyše môžete zoskupiť súvisiace kľúčové slová, aby ste si neprechádzali presne tie isté..

Prieskumník kľúčových slov Moz

Po spustení kliknite na návrhy kľúčových slov -> zobraziť všetky návrhy. Mali by ste vidieť pekný zoznam kľúčových slov a objemu (mesačné vyhľadávanie). Všimnite si frázy, ktoré NIKDY nenájdete v Automatické dopĺňanie.

Návrhy kľúčových slov pre Moz

Odhadovanie konkurencie s miestnymi kľúčovými slovami
Viac výsledkov automatického dopĺňania + frázy = konkurencieschopnejšie …
Široký-miestne-kľúčové slová pre hospodársku súťaž

Menej výsledkov automatického dopĺňania + konkrétne frázy = menej konkurencieschopné …
Špecifický-miestne-kľúčové slová pre hospodársku súťaž

Môžete tiež použiť Rozšírenie MozBar Chrome spoločnosti Google akékoľvek kľúčové slovo a zistite, že je to konkurencia. Čím vyššia je PA (oprávnenie na stránku) a DA (oprávnenie na doménu), tým vyššia je konkurencia a väčšie úsilie potrebné na jej vyhodnotenie. Pokúste sa zostať v rámci svojho vlastného rozsahu DA.

Konkurencia kľúčových slov Mozbaru

3. Kľúčové slová blogového príspevku

Príspevky na blogu zvyčajne priťahujú najviac odkazov na vaše stránky (obrovský faktor hodnotenia), pretože ľudia prirodzene odkazujú na užitočný obsah (nie na propagačné stránky služieb), z ktorého majú úžitok hodnotenie celého vášho webu WordPress. Rovnako ako sme skúmali kľúčové slová pre stránky, nájdite čo najviac informačných a nepropagačných kľúčových slov pre blog, ako aj napíšte príspevok pre každú tému..

Miestne kľúčové slová SEOMiestne kľúčové slová SEO

4. Geo-Targeted Pages

Vytvorte stránku pre každé kľúčové slovo – zacieľte svoje primárne kľúčové slovo na svojej domovskej stránke a potom vytvorte samostatnú stránku pre indických svadobných fotografov v Chicagu a ďalšie konkrétne služby. Priemerné náklady na svadobného fotografa v Chicagu by boli dobrým článkom na vašom blogu.

Optimalizujte obsah pomocou služby Yoast – môžete získať zelené svetlo všetko, čo chcete, ale navrhnutie peknej (ideálne zdĺhavej) stránky s úžasnými fotografiami, referenciami, videom a iným užitočným obsahom – je jadrom optimalizácie obsahu. Yoast zistí iba presné zhody kľúčových slov takže ak vo svojom obsahu použijete „svadobný fotograf v Chicagu“ namiesto „svadobného fotografa v Chicagu“ … to sa počíta ako kľúčové slovo. Takže aj keď konkrétne svetlo nie je zelené (napr. Hustota kľúčových slov), môžete ho ignorovať, ak zmena je prítomný. Synonymá sa skutočne podporujú.

Analýza obsahu

Prítomnosť NAP – Každá stránka s umiestnením by mala mať niekde na stránke svoje obchodné meno, adresu a telefón. Ak máte iba jedno miesto, môžete ho pridať do miniaplikácie päty alebo do oblasti autorských práv na samom spodku svojho webu (ako ja) tak, aby sa nachádzalo na každej stránke. Na viacerých miestach ho zvyčajne budete chcieť pridať niekde do skutočného obsahu.

Krátke Permalinky  – používajte krátke permalinky s kľúčovým slovom v ňom.

Hustota kľúčových slov – kľúčové slovo zahrňte do prvých pár viet a niekoľkokrát do vášho obsahu (prirodzene). Namiesto toho, aby sa rovnaké kľúčové slovo opakovalo, posúvajte do svojho obsahu kľúčové slová (synonymá) LSI. Môže ísť o sekundárne kľúčové slová, ktoré chcete hodnotiť.

Alt text – označte obrázky pred ich odovzdaním do WordPress, pretože vizuálny editor automaticky použije názov súboru obrázka ako alternatívny text. To by malo jednoducho opísať obrázok – nevkladajte kľúčové slová. Obrázky v miniaplikáciách a tvorcoch stránok to nemusia urobiť, takže skontrolujte HTML:

alt = ”Chicago Svadobný fotograf” width = ”680” height = ”380” />

Interné / externé odkazy – Google sleduje odkazy na vašej stránke, aby zistil, o čom je váš obsah. Dôležitá vec je odkaz na užitočný obsah, ktorý vaši návštevníci skutočne nájdu užitočné (napríklad blogový návod). Prepojenie článkov / stránok blogu predstavuje tiež prirodzený spôsob vytvárania odkazov na vaše vlastné webové stránky, ale odchádzajúce odkazy sú tiež dobré, pretože je to ako citovanie zdrojov spoločnosti Google. Nakoniec vždy používajte popisný text odkazu (nazývaný text ukotvenia) … nikdy nepoužívajte slová ako „kliknite sem“.

Názov SEO – použite modifikátor na okorenenie vášho nadpisu, aby viac ľudí kliklo na váš odkaz vo výsledkoch vyhľadávania … „Ocenený víťazný svadobný fotograf v Chicagu – Tom Dupuis“ je dobrým príkladom. Taktiež sa uistite, že váš titul SEO má slušnú dĺžku (pruhy vo vašom jase by mali byť zelené).

Popis meta – hlavným účelom meta popisu je prilákať ľudí, aby klikli na váš odkaz. Toto a názov SEO sú prvými vecami, ktoré ľudia uvidia vo výsledkoch vyhľadávania, takže ich venujte čas ich písaniu. Malo by obsahovať vaše kľúčové slovo zamerané na vaše zameranie a sekundárne kľúčové slovo, ak ho máte.

Uverejniť dlhý obsah – Spoločnosť Google meria „priemerný čas na stránke“, a preto sú kľúčové videá a ďalší pútavý obsah. Dlhý, organizovaný obsah je všeobecne vyšší ako krátky.

Optimalizácia sociálnych médií – zaistí sa tým, že vaša stránka pri zdieľaní na Facebooku a Twitteri zobrazí správne naformátovaný obrázok. Kliknite na odkaz „zdieľať“ v priečinku Yoast a nahrajte vlastné obrázky, kam sa dozviete. Ak sa tieto karty nezobrazujú, skontrolujte svoje sociálne nastavenia a povoľte meta údaje Facebook a Twitter. Áno, to znamená, že musíte navrhnúť 2 samostatné obrázky pre Facebook (1200 x 630px) a Twitter (1024 x 512px). Ostatné polia ponechám prázdne, ktoré vám umožnia napísať vlastný nadpis a popis, keď sa zdieľajú na Facebooku / Twitteri.

Yoast-sociálne médiá optimalizácia

Bohaté úryvky – pridajte do svojho obsahu úryvky vo výsledkoch vyhľadávania, aby vynikli. Môžete tak urobiť pomocou udalostí, recenzií, receptov, článkov, produktov, organizácií, reštaurácií a videí. Túto prémiu používam Doplnok WP Rich Snippets ktorý podporuje všetky typy úryvkov s výnimkou udalostí (použitie All In One Schema.org) a videá (použitie Doplnok schémy. Ak však robíte akýkoľvek iný typ úryvkov, vyzerajú útržky formátov WP oveľa lepšie a majú viac možností, navyše majú úžasné add-ons. Tu je môj Recenzia úryvkov WP Rich čo určite stojí za peniaze, ak máte na svojich stránkach obsah, ktorý môže byť Označené.

Bohaté úryvky

Príklad vstupnej stránky s geografickým zacielením …

Lokalizovaná vstupná stránka

5. Moja firma na Googli

Optimalizácia stránky Moja firma na Googli

* Spoločnosť Google čoraz viac zohľadňuje aktiváciu vlastníkov firiem, ktorí: uverejňujú príspevky v službe Google Posts, reagujú na recenzie, aktualizujú špeciálne hodiny, odpovedajú na otázky a uľahčujú zákazníkom priame akcie v oblasti GMB pomocou firemných adries URL.

Logo mojej firmy na Googli

6. Moz Local

Keďže citácie predstavujú 11% miestneho SEO, tento krok vám pomôže vytvoriť a opraviť 15 najlepších citácií. Tak ako ste to urobili v službe Moja firma na Googli, budete mať istotu, že profily sú 100% úplné, duplikáty sú odstránené a či sú k dispozícii konzistentné informácie. Spúšťajte svoje webové stránky + PSČ Moz Local a pozrite si časť „Vyberte najpresnejší záznam“. Prejdite si každú z nich a pozrite sa na ich odporúčania. Áno, budete potrebovať prihlasovacie informácie každého profilu.

Lokálne profily Moz

Opravte neúplné, nekonzistentné a duplicitné citácie
Po kliknutí na svoj záznam sa zobrazia neúplné, nekonzistentné a duplicitné karty. Prejdite si každú z nich a opravte všetky položky. neúplný Profily sa často opravujú odovzdaním ďalších fotografií alebo pridaním kategórií. nesúlad môže byť rovnako jednoduché ako oprava verzie webovej stránky www alebo použitie adresy „st“ namiesto „street“ v adrese. duplikáty sú odstránené. Aplikácia Moz Local obsahuje odkazy na vaše profily, čo uľahčuje opravu, vymazanie a hlásenie profilov.

Niekedy budete mať iba 1 – 2 kategórie (napr. Fotograf + svadobný fotograf), takže nie je vždy možné, aby boli vaše profily 100% kompletné. Urobte všetko, čo môžete.

Moz Loca

7. Whitespark

Aby sme dobyli tieto hodnotiace faktory # 2, # 5 a # 14 v Mapách Google (konzistentnosť citácií, množstvo a kvalita), musíme si vytvoriť párne viac citácií. Čím sú vaše kľúčové slová konkurencieschopnejšie (napr. Chicago Wedding Photographer), tým viac citácií by ste mali vytvárať.

local-seo-citácie postavených-faktorycitácie-by-město

Whitespark obsahuje zoznam najlepších citácií od veľkomesto, krajina, a kategórie, alebo použiť ich citačné služby za 4-5 dolárov za citáciu, ktorá šetrí veľa času. Google ‘Whitespark Kanada‘A uvidíte, že majú viac ako 120 recenzií so 4,9 hviezdičkami. Do ich služby budovania citácií som investoval viac ako 2 000 dolárov a v Mapách Google som skočil z 8 na 3. Prečítajte si moje Recenzia budovy citácie Whitespark naučiť sa tento proces, ale v podstate vyplníte príjem a potom čakáte 2 až 3 týždne, kým odošlú správu o nových citáciách URL a 1 univerzálnom prihlásení.

Bezplatné citácie môžu spôsobiť spamové e-maily a niekedy aj spamové telefónne hovory. Zlepšujú hodnotenie, ale je to kompromis. Tu je odpoveď, ktorú som dostal od Darrena Shawa, majiteľa Whitespark:

@TheDupMan Keď budujete citácie, dostanete e-maily a hovory na predaj. Žiadna cesta okolo. Zoznamy sú zadarmo z nejakého dôvodu.

– Darren Shaw (@ DarrenShaw_) 25. augusta 2016

8. Citlivosť na mobilitu

Najlepším spôsobom, ako skontrolovať mobilné chyby, je nastavenie služby Google Search Console a používanie použiteľnosť v mobile oddiel. Týmto sa skontrolujú VŠETKY chyby na vašom webe WordPress (namiesto iba 1 stránky), čo je iba to, čo Nástroj na testovanie mobilných zariadení spoločnosti Google robí. Aj keď používate responzívna téma WordPress stále môžete mať mobilné chyby! Je to určite dobrý nápad skontrolovať.

google-mobile-použiteľnosti-errors

9. Mobilná optimalizácia rýchlosti

Väčšina firiem, ktoré vykonávajú miestne SEO, má veľký počet mobilných návštevníkov (môžete to skontrolovať v službe Google Analytics v časti Publikum -> Mobilné -> Prehľad). Ak ste si neprečítali môj tutorial W3 Total Cache, ktorý vám ukáže, ako nakonfigurovať karty Performance, Cloudflare a MaxCDN, začal by som tým. Potom môžete optimalizovať obrázky a vykonať ďalšie optimalizácie z môjho sprievodcu rýchlosťou WordPress. To vám pomôže opraviť položky vo vašom GTmetrix (nástroj na testovanie rýchlosti, ktorý odporúčam používať) a zlepšuje čas načítania stránky pre stolné aj mobilné zariadenia.

Ak chcete, aby sa vaše stránky WordPress načítali rýchlejšie najmä v mobilných zariadeniach, môžete ich použiť Stránky AMP (zrýchlené mobilné stránky) pomocou AMP plugin a Lepidlo pre váš SEO & AMP. Môžeš čítať Váš AMP návod ale toto v podstate pridá znamienko „AMP“ do výsledkov mobilného vyhľadávania …

amp-pages

hosting
používam SiteGround a mám 200ms reakčné časy so skóre 100% GTmetrix a 0,4 s Časy zaťaženia pingdomom. Vykonajte kontrolu hostingu, spustite vlastné testy alebo kliknite na moje stránky a zistite, ako rýchlo sa načítajú. Boli ohodnotení ako hostia č. 1 v 26 anketách na Facebooku a sú lepšie ako svety EIG (Bluehost, Hostgator), Choď oci, a zlí hostitelia, ktorí balia príliš veľa ľudí na ten istý server. sú odporúčané WordPress, robiť bezplatné migrácie, a používam ich pološpecializovaný plán.

Prepína sa na SiteGround

Migrácia času načítania stránky

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator To SiteGround

SiteGround GTmetrix

Štatistiky stránok Google PageSpeed

100 Perfektné skóre na webe

Genesis SiteGround

Rýchlosť dosiahnutá prostredníctvom služby SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Znížené časy načítania pomocou funkcie SiteGround

Nové časy odozvy SiteGround

HostGator na migráciu na lokalitu

SiteGround Response Times On Joomla

Prepnuté na hosting na webe

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

Štatistiky SiteGround PageSpeed

SiteGround On Joomla

SiteGround Znížené časy načítania

SiteGround Speedy Hosting

Nové výsledky pingdomov na webe

Nový čas odozvy SiteGround

Vylepšenie času odozvy SiteGround

2019 Prieskum hostingu

2017-WordPress-hosting-FB-Poll

Odporúčania hostiteľa Elementor

Odporúčanie hostenia z júla 2019

WordPress-hostiteľ-Poll-Aug-2018

Shared-hosting-Poll-2017

2019-hosting-Poll

Go-To-hosting-Company

WordPress-hosting-Poll-2017

Podarilo-hosting-Poll

WooCommerce-hosting-FB-Poll

2016-Web-hosting-Hlasovanie

Best-WordPress-hosting-Provider-Poll

Najlepšie Web-hosting-2019-Poll

Anketa o priateľskom hostovaní WP

2016-WordPress-hosting-FB-Poll

Obľúbený hosting pre spoločnosť Elementor

2018 Odporúčania týkajúce sa hostenia

Podarilo-WordPress-hosting-Poll-2017

2019-Hostitelia-Poll-1

Hosting-Poll-For-Speed

WordPress-hosting-Poll-jún-1

SiteGround-odporúčania

2014-Managed-WordPress-hosting-FB-Poll

Najlepšie Web-hosting-Provider-Poll

Hosting-Poll-Feb-2019

Hosting-Odporúčania-Poll

Bluehost vs SiteGround

Anketa webhostingu WordPress

10. Recenzie

Toto ste už počuli, takže to nebudem uvádzať zrejmé. Ale mali by ste to vedieť Moja firma na Googli je zvyčajne najlepším miestom na získanie recenzií pretože sa tieto zobrazujú priamo vo výsledkoch vyhľadávania a na zobrazenie kontrolných hviezd potrebujete asi 5 z nich …

Recenzie Google pre SEO

Vyhnite sa recenznému filtru Yelpu – Recenzie recenzií Yelpu sa dajú získať filtrovaný aj keď sú legitímne. Tomu môžete zabrániť vyhľadaním výrazu „obchodné meno Yelp“ na Googli a odoslaním odkazu, ktorý im slúži. Ak im pošlete priamy odkaz na svoj profil Yelp, Yelp to bude vedieť a môže ho filtrovať. V ideálnom prípade by ste sa opýtali existujúcich Yelperov, pretože s väčšou pravdepodobnosťou zverejnia svoju recenziu (ďalším faktorom je, či je ich profil vyplnený a je pripojený Facebook). Mali by ste tiež priateľom svojich recenzentov.

11. Vytváranie miestnych odkazov

Viete, že odkazy sú pre vaše hodnotenie veľmi dôležité a nemusí to byť zadok. Ale áno, budete musieť osloviť ľudí, aby získali tieto odkazy. Tu je niekoľko tipov …

 • Požiadajte partnerov, aby vás kontaktovali
 • Požiadajte sponzorov, aby vás kontaktovali
 • Požiadajte dodávateľov, aby vás kontaktovali
 • Nechajte sa publikovať v miestnych novinách
 • Zúčastnite sa na zozname článkov (napr. Najlepšia pizza v Chicagu)
 • Uistite sa, že tieto články obsahujú odkaz na vaše stránky
 • Nájdite adresáre firiem a organizácie, ktoré propagujú ekologické podniky
 • Zmeňte svoje obchodné vzťahy na prepojenia, to je všetko

12. Zacielenie na viacero miest

Vytvárajte na svojom webe viac miest s umiestnením – niekedy by ste mali vytvoriť 1 stránku za mesto (ak v tomto meste hľadá iba jedno kľúčové slovo) alebo viac stránok za mesto (ak sa vyhľadáva viac kľúčových slov). Závisí to od toho, koľko kľúčových slov ľudia hľadajú a či potrebujete obsah o rôznych službách (zubné implantáty miami vs. miami) je samostatná stránka).

Pridajte na tieto stránky obsah špecifický pre danú polohu – vaša stránka v Chicagu môže obsahovať fotografie vašej kancelárie v Chicagu. Alebo referencie od vašich zákazníkov v Chicagu. Alebo mapa Google predstavujúca vašu polohu v Chicagu. Vyhnite sa vytváraniu vyhľadávacích a nahradzujúcich stránok (identické stránky iba vy zmeníte názov mesta), pretože ide o duplicitný obsah a nebudú hodnotené.

Ak chcete vyskúšať skvelý príklad lokalizovaných vstupných stránok, vyskúšajte Seda Dental.

miestne-landing-stránky-viac-locations

Vytvorte citácie pre každé miesto – každé miesto by malo mať vlastnú stránku Moja firma na Googli, Yelp, Facebook a ďalšie citačné profily, pomocou ktorých môžete vytvoriť Moz Local a Whitespark (pozri kroky 4, 5 a 6). Služba budovania citácií Whitespark ušetrí vám veľa času. Ak to urobíte sami, pri uvádzaní svojich webových stránok uveďte konkrétnu stránku s umiestnením (website.com/locations/chicago). Fotografie a obchodné informácie by mali byť pre dané miesto jedinečné.

13. Zmerajte poradie kľúčových slov

Search Search Console služby Search Analytics – pozrite si kľúčové slová (dotazy), pre ktoré hľadáte. Toto LEN meria organické hodnotenie spoločnosti Google, nie Mapy Google alebo iné vyhľadávacie nástroje. Ak sa Mapy Google objavia pri vyhľadávaní kľúčových slov, musíte ich tiež zmerať (pozri nižšie). Veľmi užitočné údaje môžete získať vo Vyhľadávacej analýze pomocou filtrov: miera prekliknutia, zobrazenia, najčastejšie stránky, použité zariadenia, krajiny a porovnajte si svoje hodnotenie s posledných 28 predchádzajúcich dní..

mapu-search-console-search-analytických-otázky

Whitespark Local Rank Tracker – poradie skladieb v Mapách Google, Bing pack, Google organic, Bing organic, atď. Zoradiť podľa názvov miest na viacerých miestach. Užívateľsky prívetivý dizajn a začína na 20 $ mesačne na meranie až 100 miestnych kľúčových slov. Najjednoduchší spôsob merania miestnych kľúčových slov.

whitespark-local-rank-tracker

14. Bonusové tipy

Google Search Console – Spomenul som to niekoľkokrát v tomto sprievodcovi miestnym SEO pre WordPress, ale tento nástroj by ste mali naozaj využiť. Moje video a Výukový program Konzoly Google Search Console ukážeme vám, ako ho nastaviť, odoslať svoj súbor Sitemap XML spoločnosti Google, opraviť chyby indexového prehľadávania (nefunkčné adresy URL) a niekoľko ďalších optimalizácií stránok. Môžete ho použiť na testovanie stránok AMP, bohatých úryvkov a na nájdenie problémov s indexovaním, mobilnými sieťami a zabezpečením. Po podpísaní budete musieť čakať približne 1 týždeň, kým sa údaje naplnia. Určite to však zopakujte a využite jeho funkcie.

Tlačidlo mobilného click-to-call – ak prevádzkujete webovú stránku, na ktorej vám volá veľa ľudí (napr. Pizzeria), pridajte ikonu a mobilný doplnok click-to-call môže zlepšiť konverzie, ale je tiež faktorom hodnotenia, ak sa pozriete na „Správanie / Mobilné signály“ v miestnych faktoroch hodnotenia spoločnosti Google.

zabezpečenia – spustite web Kontrola bezpečnosti Sucuri a bezpečnostná sekcia konzoly Google Search Console, aby ste sa uistili, že nemáte žiadne chyby. Jedným z najlepších spôsobov, ako môžete urobiť, je zmeniť vo svojom prihlasovacom slove WordPress všeobecné užívateľské meno „Správca“ a potom nainštalovať. WordFence.

Sucuri Security Scan

Sociálne médiá – uistite sa, že ste aktívny v sociálnych médiách, jedná sa o 2,8% miestneho SEO.

Čas začať pracovať

Dúfajme, že vám tento miestny sprievodca SEO pre WordPress poskytne niekoľko nápadov! Nezabudnite, že nejde iba o optimalizáciu vašich stránok WordPress – existuje veľa faktorov mimo stránky, ktoré sú rovnako dôležité ako služba Moja firma na Googli, citácie a recenzie. Začnite s chňapaním niečo z toho a za pár mesiacov dúfajme, že vaše organické vyhľadávanie pôjde hore (dajte mi vedieť v komentároch)!

SEO Google Analytics

Potrebujete pomoc? Napíš mi. Hľadáte najať niekoho, kto skutočne vie, čo robí? Pozrite sa na moje Poradenské služby pre WordPress SEO. Milujem, keď ľudia čítajú moje návody, takže ak máte otázku týkajúcu sa WordPress a miestneho SEO, radi vám objasníme vaše otázky.

často kladené otázky

&# X2705; Aké sú faktory hodnotenia miestneho vyhľadávania spoločnosti Google?

Moz každé dva roky hlási faktory hodnotenia miestneho vyhľadávania spoločnosti Google. Zdôrazňujú geograficky zamerané stránky, adresáre (citácie), odkazy a recenzie.

&# X2705; Ako optimalizujete webové stránky pre miestne SEO?

Preskúmajte miestne kľúčové slová pomocou nástrojov, ako je Automatické dopĺňanie Google, vytvorte okolo týchto kľúčových slov geograficky zacielený obsah, zrýchlite načítavanie mobilnej stránky, získajte relevantné odkazy a na lokalizovaných stránkach zobrazte NAP..

&# X2705; Čo je NAP a prečo je to dôležité?

NAP znamená obchodné meno, adresu a telefónne číslo. Malo by to byť konzistentné na celom vašom webe a citáciách. Google používa konzistentnosť NAP ako faktor hodnotenia.

&# X2705; Kde by som mal vytvoriť viac adresárov (citácie)?

Moz Local analyzuje 15 najlepších citácií a ukazuje, ktoré z nich sú neúplné, nekonzistentné alebo duplikované. Whitespark obsahuje aj zoznam najlepších citácií pre rôzne odvetvia a miesta. Google My Busienss, Yelp a Facebook sú niektoré z najdôležitejších, ale mali by ste stavať viac pomocou Moz Local alebo Whitespark..

&# X2705; Ako môžem optimalizovať svoju stránku GMB?

Vyplňte všetko vrátane NAP, kategórií, popisov, fotografií, kategórií, atribútov, hodín, ponuky, služieb atď. Overte svoju stránku a odpovedzte na otázky zákazníkov + odpovedajte na recenzie. Získajte vlastnú adresu URL a uverejňujte aktualizácie na svojej stránke GMB.

Pozri tiež:
Ako som optimalizoval svoje stránky WordPress na načítanie do 2 s (skóre 100% GTmetrix / Pingdom)

na zdravie,
Tomáš

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector