Recenzia budovy Whitespark Citation Building – to je jeden z najjednoduchších spôsobov, ako umiestniť vyššie miesto v Mapách Google a lokalizovaných výsledkoch vyhľadávania

03.06.2020
Miestne SEO 'Recenzia budovy Whitespark Citation Building – to je jeden z najjednoduchších spôsobov, ako umiestniť vyššie miesto v Mapách Google a lokalizovaných výsledkoch vyhľadávania
0 10 мин.

Citácie sú podobné online adresárom a tvoria asi 25% miestneho SEO.


používam Moz Local na zostavenie mojich 15 najlepších citácií (Google My Business, Yelp, Facebook…). Potom zaplatím Whitespark okolo 400 dolárov na zostavenie 100 nových profilov za 4 až 5 dolárov, takže som sa už nikdy nemusel starať o citácie. Toto je jeden z hlavných dôvodov, prečo sa mi podarilo zoradiť klientov podľa najlepších výsledkov miestnych kľúčových slov, ak si ich prezeráte SEO práca. Je to tiež jedna z mála vecí, ktoré môžete s istotou zadať v miestnom SEO, keďže Whitespark má 4.9 / 5 hviezdičiek s 125+ recenziami.

Zatiaľ čo spoločnosti ako Yext účtujú 500 výpisov ročne za 47 záznamov, môžete Whitespark zaplatiť iba v rovnakej výške, je to jednorazový poplatok a vlastníte svoje záznamy nepretržite. Ak potrebujete v budúcnosti aktualizovať profily, Whitespark obsahuje následnú správu s 1 univerzálnym prihlásením.

Ak sa pozriete na dôležité citácie, môžete vidieť Faktory hodnotenia miestneho vyhľadávania spoločnosti Google

on-adresára-local-seo

Sú obzvlášť dôležité pre vyššie umiestnenie v Mapách Google (nazývané výsledky miestneho zásobníka / balíka rýchleho občerstvenia), pretože citácie sú hodnotiacimi faktormi # 2, # 5 a # 14…

local-seo-citácie postavených-faktory

Už som si objednal citácie v hodnote 2 081,21 dolárov pre seba aj pre klientov …

citácie, história

To im pomohlo zaradiť sa medzi najlepšie výsledky miestnych kľúčových slov. V tejto recenzii vás prevediem procesom objednávania citácií prostredníctvom služby Whitespark a ukážem vám, čo môžete očakávať, pokiaľ ide o ceny, časový rámec a zlepšenie vašej mapy Google a lokalizovaných rebríčkov..

Noho SEO

KC SEO Work

Noho Local SEO

KC SEO Work 2

Obsah

 1. Čo sú citácie?
 2. Vyplňte citáciu Whitespark
 3. Kúpte si všeobecné + miestne / špecializované citácie
 4. Čo sa stane po zakúpení citácie
 5. Zabráňte nevyžiadanej pošte (iba pri budovaní citácie)
 6. Integrujte budovanie citácií do svojich služieb SEO
 7. Nezabudnite na Moz Local (Top 15 základných citácií)

1. Čo sú citácie?

citácie uvádza vaše obchodné meno (často vo forme adresárov) a predstavujú 25% faktorov hodnotenia miestneho vyhľadávania Google. Citácie sú dôležité najmä v Mapách Google (miestny balík / snack pack), kde sú faktorom # 2, # 5 a # 14. Oni ťa urobia vyššie hodnotenie pre viac lokalizovaných kľúčových slov sú jednou z mála vecí, ktoré môžete zadať v miestnom SEO.

Najlepšie online adresáre

Môžem si ich postaviť sám?
Áno, Whitespark dokonca obsahuje zoznam tých najlepších citácií od kategórieveľkomesto, a krajina. Ale to si vyžaduje čas a mnoho ľudí to robí nesprávne. Nájdenie správnych citácií, vyplnenie profilov 100% a uistenie sa, že sú konzistentné (napr. Obchodné meno, adresa, telefón), je veľmi dôležité. Je pre mňa oveľa jednoduchšie nechať to na odborníkov a ušetriť čas, pretože je to len 4 až 5 dolárov za citáciu a všetko usporiadajú pomocou následnej správy a jedného prihlásenia.

2. Vyplňte citáciu Whitespark

Prvým krokom je stiahnutie Príjem budovy citácie Whitespark a všetko vyplňte čo najlepšie. Ďalšie pokyny nájdete v poznámkach k databáze Whitespark napravo od tabuľky.

whitespark-citácie budovanie sania

Hromadne odoslať pracovný hárok
Ak chcete, aby spoločnosť Whitespark budovala citácie pre viacero miest (pretože každé miesto musí mať svoj vlastný profil), prejdite nadol na možnosť „Hromadne odovzdať pracovný hárok“ dole …

hromadné citácie poriadku

3. Zakúpite všeobecné + miestne / medzinár. Citácie

Keď vyplníte príjem, vyberte svoju krajinu a urobte kombináciu všeobecných a miestnych citácií (nie je k dispozícii dokonalé číslo, ale myslím si, že citácie na miestnej alebo špecializovanej stránke sú cennejšie). A samozrejme, čím viac citácií si objednáte, tým vyššia je pravdepodobnosť, že sa umiestnite vo výsledkoch miestneho vyhľadávania.

Nahrajte svoj príjem na stránku pokladnice spoločnosti Whitespark a potom v kroku 4 pod možnosťou „Ďalšie možnosti a funkcie“ uvidíte možnosť objednať si následné správy, objednávky zhone a hromadné objednávky (na viacerých miestach). Následné správy NIE sú potrebné, pretože spoločnosť Whitespark vám po dokončení zašle správu. Je to len v prípade, ak chcete, aby sa viac výpisov zverejňovalo.

whitespark-citácie-order

4. Čo sa stane po zakúpení citácií

Whitespark vám pošle potvrdenie. Potom budete čakať 3 týždne, kým zostavia citácie. Po dokončení vám pošlú e-mail so správou, ktorá obsahuje 1 univerzálne prihlásenie na prístup k vašim novým profilom citácií, spolu s adresami URL, na ktorých nájdete tieto nové profily..

Aktualizácii výsledkov Google podľa vašich nových hodnotení môže trvať 1 – 2 mesiace. Môžete použiť Whitespark lokálny sledovač na meranie rebríčka alebo Search Console analytika vyhľadávania.

whitespark-local-rank-tracker

5. Prevencia nevyžiadanej pošty (jediná budova zameraná na citáciu)

Jediná sťažnosť, ktorú mám na citácie (nielen na Whitespark), je potenciálny spam, ktorý môžete dostať prostredníctvom kontaktného formulára alebo telefónu.

Je to zložité, pretože NAP (obchodné meno, telefón, adresa) MUSÍ byť konzistentný vo všetkých citáciách, ale tiež to znamená, že musíte uviesť firemné telefónne číslo, na ktoré vám môže niekto zavolať / poslať e-mailom. Tu je príklad nevyžiadanej pošty, ktorú môžete získať po vybudovaní citácie:

spam e-maily

@TheDupMan Keď budujete citácie, dostanete e-maily a hovory na predaj. Žiadna cesta okolo. Zoznamy sú zadarmo z nejakého dôvodu.

– Darren Shaw (@ DarrenShaw_) 25. augusta 2016

Zabráňte nevyžiadanej pošte na kontaktnom formulári:

 • použitie captcha Google na kontaktnom formulári
 • Nakonfigurujte doplnok proti spamu pre WordPress
 • Utiahnite nastavenia diskusie v službe WordPress

6. Pridajte do svojich služieb SEO citáciu

 • Staňte sa pridruženou spoločnosťou – ak vás kvalifikujú, umožnia vám stať sa pridruženým subjektom.
 • Upsell Citácie Whitespark – klientom môžete ľahko účtovať 10 USD za citáciu a 4 až 5 dolárov za citáciu pre Whitespark, ktorý môže v závislosti od objednávky dosiahnuť rýchly zisk 300 USD. Stačí ukázať klientom faktory hodnotenia miestneho vyhľadávania spoločnosti Google a vysvetliť dôležitosť citácií. Potom, ako si objednáte viac od Whitespark, získate až 20% zľavu. Na vašom konci je málo práce (plus správy o príjme citácií a následných správach nie sú pre značku Whitespark značkové), vďaka čomu je integrácia do služieb SEO veľmi jednoduchá. Nezabudnite tiež pomôcť klientom s prevenciou spamu a meraním výsledkov pomocou miestneho sledovača poradia Whitespark alebo analytiky vyhľadávania Google Search Console..
 • Zoznam najlepších citácií v auditoch SEO – ak vykonávate miestny audit SEO, kde sa klient chce umiestniť vyššie v Mapách Google, poskytnite mu zoznam najlepších citácií pomocou Whitespark’s stránka zdrojov a dať im možnosť ich postaviť sami, alebo využiť službu budovania citácií spoločnosti Whitespark. Pretože ak ste ako ja, snažíte sa poskytnúť čo najväčšiu možnú hodnotu vo svojom SEO audity a zoznam najlepších 30 citácií je pekný doplnok.

7. Nezabudnite na Moz Local (Top 15 základných citácií)

Moz Local vám pomôže opraviť 15 najlepších citačných profilov vrátane Moja firma na Googli, Yelp, Facebook a ďalšie. Skôr ako budem vytvárať nové citácie v službe Whitespark, pokúsil by som sa získať skóre vášho Moza. Urobíte to tak, že spustíte svoje stránky cez Moz Local a potom kliknete na karty, aby boli tieto profily citácií 100% úplné, konzistentné, a potom odstránite všetky duplikáty.

Moz Local

Na každej karte vám program Moz Local povie, čo je potrebné opraviť a obsahuje odkaz na aktualizáciu, ktorý smeruje priamo k vašim profilom. Zvyčajne je to také jednoduché, ako odovzdať viac obrázkov, uviesť viac kategórií, opraviť nezrovnalosti s informáciami o firme alebo odstrániť duplikát..

Miestne citácie Moz

záver

Tu je môj proces budovania citácií:

 1. Vytvorte 100% kompletnú stránku Moja firma na Googli
 2. Použite Moz Local na opravu svojich 15 najlepších citačných profilov
 3. Zostavte ďalšie citácie za 4 – 5 dolárov za Whitespark

Dúfam, že sa vám páčilo moje hodnotenie budovy citácie Whitespark! Je to výkonná služba, ktorú môžete použiť pre seba, a pre klientov, ktorí sa v Mapách Google konkrétne snažia umiestniť na vyššej pozícii (výsledky miestneho zásobníka / balíka rýchleho občerstvenia). Ak máte nejaké otázky, neváhajte a zanechajte komentár. Darren a jeho tím vo Whitesparku majú skvelú komunikáciu, ak máte nejaké otázky. Majú tiež zoznam Časté otázky o budovaní citácií ak sa chcete dozvedieť viac o ich službách v oblasti budovania citácií.

na zdravie,
Tomáš

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector