WordPress SEO pre fotografov: Ako optimalizovať obrázky, citácie a web WordPress pre vyššie hodnotenie Google Map

WordPress SEO pre fotografov


Ak ste fotograf, máte webovú stránku WordPress a chcete ju používať miestny SEO aby ste získali lepšie hodnotenie v Mapách Google + lokalizovaných výsledkoch pre kľúčové slová súvisiace s fotografiou, tento tutoriál je pre vás.

Ukážem vám, ako používať Faktory hodnotenia miestneho vyhľadávania spoločnosti Google vylepšiť hodnotenie optimalizáciou stránky Moja firma na Googli, citácií, fotografií a spôsobu použitia doplnku SEO spoločnosti Yahoo k optimalizácii obsahu. Bez ohľadu na to, akú fotografiu robíte, v skutočnosti je ľahké urobiť WordPress SEO pre fotografov (miestny SEO je zvyčajne omnoho ľahší ako národný SEO). Zobrazenie výsledkov môže trvať 3 až 6 týždňov (spoločnosť Google vyžaduje čas na aktualizáciu), môžete ich však použiť Analytika vyhľadávania Konzoly Google Search Console sledovať svoje hodnotenia, kliknutia a celkovú návštevnosť zo SEO.

SEO pre fotografov

Teraz do toho skočíme …

Porozumenie miestnym faktorom SEO pre hodnotenie SEO spoločnosti Google

Bez ohľadu na to, v akom odvetví sa nachádzate, ak vykonávate miestne SEO, jedná sa o hodnotiace faktory spojené so spoločnosťou Google. Sú prevzaté Moz ktorý robí prieskum hodnotiacich faktorov spoločnosti Google každé 2 roky. Toto nám hovorí, na ktoré kľúčové faktory rebríčka by sme sa mali zamerať.

Miestne Search-Ranking-faktory

Toto sú faktory hodnotenia miestneho vyhľadávania v roku 2015, ale väčšina z nich sa nezmenila …

Top-20-miestne-Search-Ranking-faktory

Prejdem si ich vo svojom tutoriále (ak potrebujete niečo objasniť, napíšte mi komentár), ale tu je preklad s praktickejšími tipmi:

 • Vyplňte svoju stránku Moja firma na Googli (vyplňte a overte svoj profil)
 • Prihláste sa na generické citácie (Yelp), miestne (COC) a adresáre fotografií
 • Získajte recenzie na svoju stránku Moja firma na Googli, Yelp a ďalšie
 • Použite mobilnú responzívnu a SEO priateľskú tému fotografií WordPress
 • Použite svoje primárne kľúčové slovo na svojej domovskej stránke (pomocou doplnku SEO spoločnosti SEO)
 • Získajte odkazy od zákazníkov, adresárov, miestnych webových stránok, relevantných webových stránok s fotografiami
 • Vyplňte svoje profily sociálnych médií, získajte sledovateľov, uverejňujte aktualizácie

Vyplňte svoju stránku Moja firma na Googli

Toto je najjednoduchší spôsob, ako vylepšiť svoje hodnotenie v Mapách Google. V skutočnosti MUSÍTE mať Stránka mojej firmy na Googli aby sa dokonca zobrazili v Mapách Google. Upravte svoj profil na 100%.

Pridajte svoju webovú stránku, hodiny a ako kategóriu uveďte „fotografov“. Ak ste svadobný fotograf, uveďte ho ako svoju primárnu kategóriu a potom ako druhú kategóriu uveďte „fotograf“. Teraz napíšte dôkladný úvod, overte svoju stránku a vyplňte svoj profil. Ak už máte stránku Moja firma na Googli, nevytvárajte duplicitné záznamy.

Stránka mojej firmy na Googli

Vylepšite zoznamy adresárov pomocou Moz Local

Miestny informačný panel Moz

Spúšťajte svoje webové stránky a PSČ Moz Local aby ste dostali správu o svojich adresároch. Získate skóre a odporúčania na zlepšenie niektorých najdôležitejších adresárov …

Moz Local

Kliknite na rôzne karty, zobrazte červené oznámenia, aby ste videli, ktoré položky je potrebné opraviť, a potom pomocou odkazov „aktualizovať zoznam“ vylepšite tieto adresáre. Všimnite si, aká dôležitá je konzistentnosť informácií (obchodné meno, adresa, telefón, kategórie) a bez duplikátov. Ak to nechcete robiť, môžete platiť Moz $ 84 / rok. Zvyčajne sa však jedná o pridávanie fotografií a zabezpečenie toho, aby bol váš profil konzistentný a 100% kompletný.

Lokálne neúplné zoznamy Moz

Vytvárajte viac adresárov pomocou servera Whitespark

Teraz, keď máte dole svoje hlavné adresáre, vybudujme viac. Tým sa zlepší vaše hodnotenie, takže si nemyslite, že je to strata času – určite to tak nie je. Toto sú ďalšie kroky, ktoré vám pomôžu prekonať konkurenciu. Všimnite si, že objem citácie je priamym faktorom v miestnom grafe so stĺpcom SEO (žltá časť) – čím viac tým veselejšie.

Najlepšie online adresáre

Urob si sámpoužite zoznam najlepších 50 adresárov spoločnosti Whitespark
Prenájom nehnuteľností Whitesparkzaplatiť jednorazový poplatok Whitespark vo výške 4-5 dolárov za adresár (stálo to za to)

Požiadajte zákazníkov o kontrolu

Recenzie online v službe Moja firma na Googli

Moja firma na Googli a Yelp sú najdôležitejšie. Po práci jednoducho kontaktujte zákazníka a požiadajte o a preskúmanie (nechajte im pokyny s odkazom na svoju stránku Moja firma na Googli a Yelp). Urobte z toho prioritu, pretože recenzie sú dobré pre branding aj SEO. Niekedy sa legitímne recenzie Yelpu odfiltrujú čítať tento príspevok naučiť sa tomu vyhnúť.

Použite fotografickú tému priateľskú k SEO

Poďme hovoriť o optimalizácii vašich webových stránok – ktorá začína témou WordPress. Chcete tému, ktorá je priateľská k SEO, pohotová, bezpečná a rýchlo sa načíta. Zároveň by mal byť váš motív vytvorený spoľahlivým vývojárom, aby na vás nezmizol po ceste.

Téma fotografa pre Djazz WordPress

Môj zoznam fotografických tém je dobré začať. Všetci majú vyššie uvedené funkcie priateľské k SEO a všetci sú zabudovaní do Genesis Framework čo odporúčajú Yoast, Matt Cutts od spoločnosti Google a zakladateľ WordPressu – Matt Mullenweg. Ak nevieš, čo je Genesis, potom si o tom môžete prečítať Webová stránka StudioPress. Je to však najlepší spôsob, ako vytvoriť webovú stránku s fotografiami WordPress, ktorá je priateľská k SEO.

Naučte sa kľúčové slová

Ak ste sa nenaučili svoje kľúčové slová súvisiace s fotografiou, postupujte takto:

Fotografie SEO Kľúčové slová

Stačí ísť na google.com a pomocou tohto formátu zadajte kľúčové slová. Automatické dopĺňanie Google vyplní najčastejšie frázy, ktoré ľudia vyhľadávajú, pričom vyššie frázy majú viac vyhľadávaní ako nižšie. Uistite sa, že posledný zadaný znak je podčiarknuté „_“, aby spoločnosť Google vyplnila prázdne miesto. Môžete vyskúšať aj iné kombinácie.

Nezabudnite, že na svoju domovskú stránku by malo byť zacielené 1 kľúčové slovo (napríklad svadobný fotograf v Chicagu). Ak máte viac kľúčových slov (dieťa, opatrovateľka, materstvo atď.), Budete musieť pre každú z nich vytvoriť novú stránku pre lepšie zacielenie na kľúčové slová..

To ma vedie k ďalšiemu kroku …

Zacieľte na kľúčové slová pomocou doplnku SEO WordPress od spoločnosti WordPress

Váš doplnok WordPress SEOf

Budete používať Váš doplnok SEO pre WordPress na zacielenie na kľúčové slová na vašom webe. To je miesto, kde veľa fotografov ohromený. Ale nie, pretože som to veľmi zjednodušil.

Krok 1 – Konfigurácia nastavení Yoast
Po inštalácii Yoast pokračujte a stiahnite si tento súbor zip, ktorý obsahuje nastavenia Yoast, ktoré používam. Nahrajte to na svoju stránku WordPress pomocou karty SEO na ľavej strane hlavného panela. Prejdete na Nástroje -> Dovoz a vývoz -> Import. Nahrajte súbor zip.

NA STIAHNUTIE MOŽNOSTÍ NASTAVENÍ (ZIP SÚBOR)

Budete musieť prechádzať nastaveniami služby Yoast a zmeniť niekoľko vecí …

 • Všeobecné -> Informácie o spoločnosti (vyplňte to svojimi informáciami a nahrajte predvolené logo, ktoré by malo mať veľkosť najmenej 200 x 200 pixlov)
 • Všeobecné -> Nástroje správcu webu (pozri video nižšie)
 • Sociálne nastavenia -> vyplňte to svojimi vlastnými odkazmi na sociálne médiá
 • Pokročilé -> Drobečková navigácia -> použite vlastný názov spoločnosti

Krok 2 – Cieľové kľúčové slová na vašom webe
Ako som už spomenul, na svojej domovskej stránke chcete zacieľovať svoje 1 hlavné kľúčové slovo. Ak to chcete urobiť, prejdite na kartu SEO spoločnosti SEO na ľavej strane hlavného panela -> tituly & Metas -> Homepage. Mali by ste tu mať možnosť vyplniť svoj názov a metaznačky SEO (toto je text, ktorý sa zobrazuje vo výsledkoch vyhľadávania Google), alebo kliknite na odkaz a zobrazte stránku, na ktorej môžete upraviť tento.

Zacielenie na kľúčové slová

Na fotografii použite rovnaký formát. Napíšte jedinečný meta popis, ktorý sumarizuje to, čo ponúkate, pričom vaše kľúčové slovo zahrňuje spôsobom, ktorý znie prirodzene. Je to veľmi dôležité, pretože je v popredí vášho SEO. Nezabudnite tiež prekročiť limit počtu znakov 156.

Toto môže byť všetko, čo musíte urobiť. Kľúčové slovo nemôžete zahrnúť do adresy URL (to sa týka domovskej stránky ľubovoľného webu), takže je to v poriadku. Väčšina fotografov uprednostňuje, aby na domovskej stránke nebol žiadny text (na fotografii je nadpis a obsah článku červený s „nie“). Chápem, že väčšina fotografov dáva prednosť tomu, aby sa fotky rozprávali, ale ak na svoju domovskú stránku uvediete text, bude to pre váš SEO výhodné. V opačnom prípade bude mať spoločnosť Google k dispozícii iba vaše fotografie.

Ako nadpis odporúčame pridať „svadobného fotografa z Chicaga“ (alebo čokoľvek, čo je vašim hlavným kľúčovým slovom). Potom priložte krátky odsek toho, čo chcete povedať svojmu publiku, a sem tiež zahrňte kľúčové slovo. So všetkými rôznymi typografiami a rozloženiami by ste mali byť schopní urobiť tento vzhľad pekným. Tu je dobrý príklad webovej stránky, ktorá v návrhu používa text.

Ako zacieľovať na viac kľúčových slov
Ak máte viac kľúčových slov (dieťa, opatrovateľka, materstvo atď.), Na svojej domovskej stránke zacieľte na hlavné kľúčové slovo (napr. Chicagský fotograf). Teraz vytvorte novú stránku pre každý iný typ fotografie. To vám dáva lepšiu šancu umiestniť sa vysoko v prípade týchto konkrétnych typov fotografií, pretože hľadajúci nájdu túto stránku v službe Google – nie vašu domovskú stránku. Uistite sa, že každá stránka obsahuje jedinečný obsah, pretože duplicitný obsah je SEO no-no.

Ak chcete tieto stránky optimalizovať pre svoje kľúčové slová, použite rovnaké stratégie opísané vyššie, ako svoje kľúčové slovo zamerajte iba na nastavenie „Detský fotograf Chicago Baby“ (alebo akýkoľvek typ fotografie). Potom optimalizujte túto stránku pomocou doplnku SEO od spoločnosti Yoast. Ak potrebujete pomoc s optimalizáciou obsahu na zelenú, pomocou služby Yoast, tu je video …

Optimalizujte obrázky pre kľúčové slová

Pred odovzdaním obrázka na svoj web WordPress sa uistite, že má popisný názov súboru. Namiesto použitia „DSC27272“ by lepším názvom súboru boli „vŕbové stromy fúkajúce vo vetre“.

Vŕby fúkajúce vo vetre

Optimalizujte obrázky na rýchlejšie načítanie

Spoločným problémom s webovými fotografiami je to, že obrázky sú také veľké, že ich načítanie trvá večne. od tej doby rýchlosť webových stránok je v spoločnosti Google hodnotiacim faktorom, to nechceš.

Našťastie existuje niekoľko spôsobov, ako tomu zabrániť …

Served Scaled Images
Ak odporúčaný obrázok vyžaduje rozmery 150 x 150, ale používate obrázok s rozmermi 300 x 300, nepoužívate správne rozmery odporúčaného obrázka. To spôsobí pomalší čas ako o 200%. Ak to chcete vyriešiť, prečítajte si správne rozmery vašich odporúčaných obrázkov (alebo dokonca obrázkov vo vašom posúvači) a zmeňte ich veľkosť v časti média so správnymi rozmermi.

Ďalším príkladom toho, že sa obrázky v mierke nezobrazujú, je, keď ste vy pretiahnutím zmeníte veľkosť obrázok vo vizuálnom editore. Týmto sa zmení veľkosť zobrazený obrázok ale nie skutočný obrazový súbor (to je to, čo znamenajú „obrázky v mierke“). Správny spôsob, ako zmeniť veľkosť obrázkov, je v knižnici médií:

Served Scaled Images

Optimalizujte obrázky
inštalácia Doplnok WP Smush.it a choďte na Media -> Hromadne Smush.it -> Spustite všetky moje obrázky cez WP Smush.it práve teraz (snímka obrazovky nižšie). To je všetko! Po nahraní do priečinka môžete automaticky rozmazať obrázky Nastavenie -> Media. Rád bežím EWWW Image Optimizer ktorý dokáže zachytiť obrázky, ktoré zmeškal program WP Smush.it.

Ak si neželáte robiť správy s obrázkami alebo chcete viac tipov na zrýchlenie načítavania vašich stránok, prečítajte si moje Sprievodca optimalizáciou rýchlosti WordPress. Existuje veľa dobrých tipov.

V päte použite svoje obchodné meno, adresu a telefónne číslo

Viem, že milujem aj ľahké tipy … a tento sa mi to nepomôže. Pomáha to s úplnosťou informácií, ktoré spoločnosť Google hľadá. V aplikácii WordPress to zvyčajne nájdete v časti Možnosti motívu (pozrite si oblasť autorských práv) alebo v editore -> zápätie.

Tu je zoznam mojich možností:
Online mediálni majstri 1324 West Byron Street, Chicago IL 60613 | 847-271-2422

Získajte odkazy na váš web

Doteraz vyzerá dobre! Máte zavedené adresáre, web optimalizovaný pre kľúčové slová a vykonáte ďalšie optimalizácie na vylepšenie fotografického SEO. Nezabúdajme však na odkazy na vaše webové stránky, pretože sú nevyhnutné! Keď ľudia na vás odkazujú, je to silný signál, ktorý spoločnosti Google hovorí, že váš web je dôležitý a hodnotí ho vyššie.

Ako získate odkazy?

 • Žiadam zákazníkov, aby vás kontaktovali
 • Požiadajte partnerov, aby vás kontaktovali (napr. Ste niekým preferovaným fotografom)
 • Miestne adresáre, ako sú adresáre Moz Local a Whitespark
 • Obchodna komora
 • BBB
 • Publikovanie v článkoch (napr. V príspevku Huffington Post)
 • Vytváranie užitočného obsahu vo vašom blogu (na tento účel sú dobré videá)
 • Uistite sa, že máte pekný dizajn webových stránok
 • Zdieľajte svoju fotografiu na sociálnych médiách
 • Zdieľajte svoju fotografiu prostredníctvom e-mailového zoznamu
 • Pridajte na svoj web tlačidlá zdieľania sociálnych médií
 • Iná reklama / marketing, aby sa vaše webové stránky dostali „tam“

Nakopte svoje sociálne médiá do zariadenia

Viete ten úžasný obrázok, ktorý ste urobili druhý týždeň? Uverejnili ste príspevok na svojom účte Facebook, Twitter, Google a Instagram? Mal by si! Trávte nejaký čas vytváraním pekných profilov sociálnych médií a titulných obrázkov. Pridajte svoje fotografie, napíšte úvod, atď. Teraz tieto profily aktualizujte novými fotografiami. Potom ste zlatí.

Priebežná údržba SEO

Hlavná „údržba“ zahŕňa vyžiadanie ďalších zákazníkov, aby zanechali recenzie na vašej stránke Moja firma na Googli a Yelp. Môže to tiež znamenať vytváranie ďalších adresárov, pridávanie užitočného obsahu do blogu a uverejňovanie príspevkov na sociálnych médiách. Ale akonáhle sa nastavíte pomocou všetkých nástrojov a vylepšení SEO systému WordPress, miestny SEO mala by byť veľmi nízka údržba.

Dúfam, že vám to pomohlo! Ak ste to urobili, podeľte sa o ne :) alebo ak máte otázku týkajúcu sa WordPress SEO vašej fotografie, napíšte mi riadok do komentárov. Som rád, že vám môžem pomôcť.

na zdravie,

Podpis Toma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map