7 локальних стратегій SEO для вищих позицій у Картах Google та локалізованих результатах (на основі локальних факторів рейтингу Google)

03.06.2020
Місцевий SEO '7 локальних стратегій SEO для вищих позицій у Картах Google та локалізованих результатах (на основі локальних факторів рейтингу Google)
0 7 мин.

локальні сео-стратегії


Хочете скористатись місцевим seo, щоб отримати більше клієнтів, орієнтованих на географічну діяльність?

Я покажу вам, як користуватися Місцеві фактори оцінювання SEO в Google щоб оптимізувати ваш веб-сайт та присутність в Інтернеті для вищого рейтингу на Картах Google і в локалізованих органічних списках (сині результати в Картах Google). Я висвітлю Google My Business, огляди, довідники (які також називаються цитатами в місцевому SEO), створення цільових сторінок для місцеположення та інші місцеві стратегії SEO. Я також покажу вам, як оптимізувати для 1 місця, а також як оптимізувати для кількох локацій.

Це фактори CORE, необхідні для вищого ранжирування в Картах Google, і хоча існує багато інших факторів, більшість людей не знижують основи. Я рекомендую взяти трохи часу, щоб спустити їх спочатку, а потім використовувати моє повне місцевий путівник по сео щоб оптимізувати інші фактори, такі як оптимізація швидкості, виправлення помилок у консолі пошуку Google та додавання Сторінки AMP. Це керівництво показує вам, як робити все, і хоча це характерно для WordPress, більшість елементів є універсальними незалежно від того, на чому ви працюєте на своєму веб-сайті (оскільки місцеві фактори ранжування завжди залишаються однаковими).

Зміст

 1. Зробіть свою сторінку Google Мій бізнес на 100% повною
 2. Створіть профілі в інших каталогах
 3. Запитайте клієнтів для відгуків
 4. Подайте ділову інформацію топ-агрегаторам даних
 5. Створіть конкретні сторінки
 6. Розбийте свої соціальні медіа до передач
 7. Отримуйте посилання від блогів, клієнтів, партнерів, рекламних публікацій

1. Зробіть свою сторінку Google Мій бізнес на 100% повною

Заявляйте своє Сторінка Google Мій бізнес і заповніть його на 100%. Якщо у вас ще немає сторінки, створіть її, але ви повинні мати її 1 на місце без дублікатів NO. Список усіх відповідних категорій, завантажуйте професійні фотографії, включаючи логотип, і робіть все, що вони вам підкажуть. Не забувай підтвердити свою сторінку і встановити власну URL-адресу (має бути назва вашої компанії). Існує вкладка “редагувати інформацію” та “фотографії”, яка має бути 100%. Якщо це має сенс для вашого бізнесу, ви також можете отримати віртуальна екскурсія від кращого постачальника Google.

Google-мій бізнес-профіль

Ваша сторінка “Мій бізнес” – це те, що відображається на Картах Google, і коли люди розміщують назву вашої компанії (праворуч від результатів пошуку). Це серце місцевого SEO, тому зробіть це законним!

Місцевий SEO в Google My Business

Я хочу підкреслити, що якщо у вас вже є сторінка Google My Business, ви НЕ хочете створювати дублікат, або він буде конкурувати з вашою основною сторінкою – і потенційно штрафуватиме його рейтинг. Щоб перевірити, чи вже у вас є сторінка Google My Business, керуйте своїм бізнесом Moz Local або здійснюйте пошук у вашому бізнесі Картограф Google. Якщо ви знайдете копію сторінки, видаліть її увійти в Google Мій бізнес і виберіть сторінку, якою ви хочете керувати. Перейдіть на вкладку у верхньому лівому меню та натисніть «Налаштування», а потім прокрутіть увесь вниз, поки не з’явиться «Видалити сторінку».

2. Створіть профілі в інших каталогах

Інтернет-каталоги (які також називаються цитатами в місцевому SEO) – це коефіцієнт ранжування №2, №5 та №14 на Картах Google. Загалом це приблизно 25% від того, як ви рейтингуєте. Створення 100% повних профілів на веб-сайтах з найпопулярнішими каталогами може бути втомливим, але НАЙКРАЙНО важливо для локалізованого рейтингу.

Ви можете зробити це самостійно, скориставшись моїм списком кращі онлайн-каталоги або використовувати Сторінка ресурсів Whitespark який містить найкращі списки цитат за містами, країнами та категоріями. Крім того, ви можете передавати його за допомогою аутсорсингу Служба подання цитат Whitespark що становить 4-5 доларів за цитування. Це те, що я використовую для ВСІХ своїх місцевих клієнтів з SEO та допоміг багатьом із них оцінити №1 на Картах Google.

У Whitespark є a 4,9 / 5-зірковий огляд у Google із понад 120 відгуками і є одноразовою платою порівняно з компаніями типу Yext, які стягують постійні платежі. Ви в основному заповнюєте прийом, Whitespark створить цитати приблизно за 3 тижні, після чого вони надішлють вам наступний звіт із новими URL-цитатами та 1 універсальним логіном. Це дуже просто, і ви побачите покращення у своєму рейтингу протягом 2-3 місяців, коли цитати будуть індексовані, а Google оновить їх місцеві результати пошуку. Нарешті, не забудьте скористатися Moz Local щоб виправити проблеми з вашими 15 цитатами. Я б займався Google My Business, потім Moz Local, потім Whitespark.

Для перегляду вам потрібно скористатися Moz Local, щоб виправити свої 15 найкращих каталогів (цитати)…

Moz Local

Потім використовуйте Whitespark для створення додаткових цитат, оскільки вони становлять близько 25% місцевого SEO. Ви можете або скористатися їхньою сторінкою ресурсів, щоб створити їх самостійно, або передати в Whitespark за 4-5 доларів за цитату. Просто заповніть тоді прийом і нехай вони закінчать роботу приблизно за 2-3 тижні.

цитати по містах

3. Запитайте клієнтів для відгуків

Відгуки складають близько 10% рейтингу Google Map, але є єдиною найважливішою частиною локального SEO з зрозумілих причин. Люди бачать відгуки, коли шукають назву вашої компанії, а також показують не фірмові локалізовані ключові слова, наприклад “Чиказький весільний фотограф”.

На сторінці Google My Business вам потрібно близько 5 відгуків, щоб зірки з’явилися в Google, але чим більше, тим краще. Якщо у вас основне ключове слово Google і ви бачите, що конкурент з найвищим рейтингом має 20 відгуків, у вас має бути як мінімум 21. Після того, як у Google My Business будете більше відгуків, ніж у конкурентів, перейдіть до каталогів Yelp і нішевих, таких як WeddingWire або UrbanSpoon. Я знаю, що огляди можуть бути болем, але для місцевого SEO це головний спосіб, коли ви збираєтеся створити надійну репутацію в Інтернеті під час вищого рейтингу на Картах Google.

Огляди Google для SEO

4. Подайте ділову інформацію топ-агрегаторам даних

Є три основні агрегатори даних, які надсилають інформацію про ваш місцевий бізнес мільйонам інших веб-сайтів. Ви повинні зареєструватися та створити приємний профіль на кожному з цих веб-сайтів …

5. Створіть конкретні сторінки

Перший крок до створення географічно націлених сторінок – це вивчення фраз, які люди шукають. Використовуйте Автозаповнення Google щоб Google “заповнив бланк”, використовуючи символ підкреслення, щоб отримати пропозиції щодо ключових слів. Ви також можете використовувати Moz Explorer щоб отримати додаткові ідеї для ключових слів, але переконайтеся, що ви записуєте ВСІ різниці послуг, які люди шукають …

Фотографії Ключові слова

Якщо у вас є лише одне основне ключове слово (наприклад, Chicago Newborn Photographer), слід націлити його на свою домашню сторінку, використовуючи стратегії, перелічені на скріншоті нижче.

Якщо у вас кілька ключових слів (Чиказький новонароджений фотограф, Чиказький портрет фотограф…) потім створіть окрему сторінку для кожного, щоб краще націлити кожне ключове слово. Якщо у вас є кілька локацій Вам також потрібно буде створити нову сторінку (іноді кілька сторінок) для кожного місця, залежно від того, скільки ключових слів шукають у цьому місті. Загальне правило полягає в тому, що кожна сторінка може націлювати лише 1 ключове слово (послугу) в 1 місці.

Коли ви дізнаєтесь свої ключові слова, створіть географічні цільові сторінки …

локально-оптимізована цільова сторінка

Зауважте, що вміст унікальний для його місцезнаходження (пляж Бойтон). Ключове слово “Boynton Beach Dentist” також присутнє в заголовку сторінки, URL-адресі, тезі заголовка, мета-описі тощо. Також фотографії слайдера унікальні для цього місця, а також відгуки та інший вміст. Кожна сторінка повинна мати повністю унікальний зміст і вам слід уникати використання “пошуку та заміни сторінок”, де ви копіюєте сторінки, а потім замінюйте кілька слів. Це не найкраща стратегія, і лише сторінки з добре розробленим, унікальним контентом, написаним про певне ключове слово, матимуть високий рейтинг.

6. Розбийте свої соціальні медіа у передачу

facebook-розміри

Більшість успішних підприємств принаймні мають деяку присутність у основних соціальних мережах, і Google це шукає. Переконайтеся, що ваші профілі в соціальних мережах заповнені повністю і чи ви регулярно публікуєте їх. Навіть 1 посада / тиждень краще, ніж нічого.

7. Отримуйте посилання від блогів, клієнтів, партнерів, рекламних публікацій

Посилання на ваш веб-сайт приблизно 20%, але багато людей плутаються, як їх отримати. Спочатку переконайтеся, що ваш веб-сайт добре розроблений і вміст (наприклад, корисні статті в блогах), до яких люди ХОЧУТЬ посилатися. Ці статті слід оптимізувати для нерекламного ключового слова, знайденого в Google Autocomplete (наприклад, середня вартість весільного фотографа в Чикаго). Коли ви накопичуєте статті блогу та більше вмісту на своєму веб-сайті, ви можете почати посилатися на інші сторінки / публікації, які ви написали у своєму вмісті. Такі називаються внутрішні посилання і це природний спосіб органічно створити посилання на ваш веб-сайт. Вам знадобиться гарна кількість вмісту!

Ви також можете зв’язатися з іншими власниками веб-сайтів хто думає, що ви могли б отримати посилання. Подумайте про інші місцеві компанії у вашому регіоні, про ділових партнерів, друзів або клієнтів та постачальників. Можливо, у деяких підприємств є сторінка партнера або відгуки, на яку ви можете отримати посилання. Ключовим моментом є перетворення ваших ділових відносин на згадки на веб-сайті – у формі посилання.

Дивись також: Місцевий посібник з SEO для WordPress

Я сподіваюся, що ви знайшли ці локальні стратегії SEO корисними, щоб ви могли використовувати їх із власними ключовими словами! Якщо у вас виникли запитання, залиште мені коментар, і я буду радий допомогти вам. В іншому випадку, якщо вам сподобалася моя стаття, будь ласка, поділіться нею з іншими, хто хотів би її теж.

Ура,
Том

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector