Як позитивні відгуки покращують місцевий SEO для бізнесу (Підказка: вони 8,9% SEO, але показують у TON від місць)

03.06.2020
Місцевий SEO 'Як позитивні відгуки покращують місцевий SEO для бізнесу (Підказка: вони 8,9% SEO, але показують у TON від місць)
0 7 мин.

Немає сумнівів, що відгуки – це величезна частина місцевий SEO. Вони відображаються на Картах Google, коли люди шукають ім’я вашої компанії, і вони складають 8,9% Місцеві фактори ранжирування пошуку Google.


місцеві-огляди

Мені тут не ділитися статистикою щодо важливості відгуків, оскільки я вже впевнений, що це знаю. Але які профілі є найважливішими? Ви керували своїм бізнесом Moz Local і створили цілісні, послідовні профілі на веб-сайти, що описують топ? Як уникнути фільтру огляду Yelp і як ви реагуєте на негативні відгуки, дякуючи людям за хороші? Це я (фактично корисні) речі, над якими я переходжу. Тож давайте розберемося прямо …

Зміст

 1. Відгуки – це 8,4% факторів місцевого пошуку
 2. Google Мій бізнес – це, як правило, найважливіший профіль
 3. Уникнення фільтра огляду Yelp
 4. Відповідь на відгуки
 5. Там, де відгуки з’являються в Інтернеті
 6. Веб-сайти, які можна отримати в списку
 7. Додати відгуки користувачів на свій веб-сайт

1. Відгуки – це 8,4% факторів місцевого пошуку

Відгуки – 8,4% Місцеві фактори ранжирування пошуку Google і хоча це може здатися невеликим, ви знаєте, що приблизно 90% людей використовують відгуки, щоб вирішити, з ким мають справу.

огляди-рейтинг-фактор

Перегляньте фактори ранжування

 • Кількість натурних відгуків на Картах Google (з текстом)
 • Кількість сторонніх традиційних оглядів
 • Загальна швидкість оглядів (рідні + сторонні)
 • Ключові слова про товар / послугу в оглядах
 • Кількість відгуків авторитетних рецензентів
 • Повноваження сторонніх сайтів, на яких є відгуки
 • Швидкість натільних відгуків Карт Google
 • Різноманітність сторонніх сайтів, на яких є відгуки

2. Мій бізнес Google (як правило) є найважливішим профілем

Відгуки про свої Сторінка Google Мій бізнес відображатись на Картах Google і в правій частині результатів пошуку, коли люди шукають назву вашої компанії. Вам потрібно близько 5 відгуків у Google My Business, щоб зірки з’явились. Якщо Карти Google – це основні списки, на які ви орієнтовані, в ідеалі слід мати більше оглядів, ніж усі конкуренти. Якщо ви “Чиказький весільний фотограф” від Google, ви побачите, що одна компанія має 49 відгуків із 5-зірковим рейтингом. Це конкурентне ключове слово, тому у цих підприємств буде багато відгуків, але в ідеалі у вас буде більше. Це одне може створити або зламати ваш бізнес, оскільки ці відгуки часто є першим, що бачать люди.

Google Мій бізнес SEO

3. Уникання фільтра огляду Yelp

На відміну від Google, у Yelp є фільтр огляду що може зробити законні огляди не опублікованими. На щастя, існує багато способів, щоб переконатися, що ці відгуки не відфільтровані.

yelp-filtered-reviews

Не надсилайте людям посилання на вашу сторінку Yelp – коли люди переходять за прямим посиланням на вашу сторінку Yelp, Yelp знає, що ви їх вимагаєте, і огляд, ймовірно, не буде опубліковано. Натомість укажіть назву своєї компанії в Google і надішліть людей на це посилання (дивіться приклад тут).

Запитайте людей, які вже мають обліковий запис Yelp – нові Yelpers не заповнять свій профіль, їхній обліковий запис у Facebook не буде підключено, і вони не матимуть друзів Yelp чи наявних відгуків. Вам найкраще запитати людей, які вже мають обліковий запис Yelp та активні в ньому.

Заохочуйте описові відгуки – короткі огляди не корисні і, ймовірно, будуть відфільтровані.

Відповідь та взаємодія з рецензентами – відповісти на їх відгук (наприклад, сказати подяку), додати їх як друга та надіслати їм повідомлення. Ви навіть можете проголосувати їх огляд як корисний. Спілкуючись з рецензентами, ви надсилаєте сигнал Yelp про те, що огляд законний.

Не пропонуйте фінансових стимулів – це може призвести до отримання вашої сторінки Yelp попередження споживачів якщо вони зловить вас, це може повністю зруйнувати ваш бізнес. Вам краще не ризикувати і просто запитати людей, які мали дивовижний досвід у вашому бізнесі.

4. Відповідайте на відгуки

Більшість веб-сайтів дають вам можливість відповідати на відгуки, які ви повинні робити для ВСІХ (як позитивних, так і негативних). Люди люблять бачити, що ви намагаєтесь зробити це правильно. Відповідь на позитивні відгуки заохочує конверсію та може отримати навіть БОЛЬШІ відгуки (так само, як ви б відповіли на коментар у своєму блозі, тільки це ще важливіше).

відповідь на відгуки

5. Де огляди з’являються в Інтернеті

Коли люди шукають назву вашого підприємства – якщо це не допомагає вашому брендінгу, я не знаю, що робить. Все, що вам потрібно – це Google Мій бізнес сторінки, заповніть свій профіль повністю, а потім отримайте близько 5 відгуків. Зауважте, що ці огляди можуть відображатися двічі в результатах пошуку, один раз у правій частині сторінки та один раз на вашому веб-сайті. Якщо ви отримаєте достатньо відгуків на інших веб-сайтах з оглядом, ці зірки також повинні з’являтися у ваших результатах пошуку (як, наприклад, Yelp на цій фотографії).

Огляди Google

Коли люди шукають локальні ключові слова – якщо Карти Google з’являються для більшості ваших ключових слів, огляди повинні бути ключовою частиною вашої локальної стратегії SEO (особливо в Google My Business). Це буде перше враження від вашого бізнесу для багатьох людей. Не можна цього підкреслити достатньо.

місцеві-огляди

Коли люди шукають Yelp – У Yelp навіть є фільтр “Найвищий рейтинг” та “Найбільш рецензований”:

Фільтри Yelp

Коли люди шукають групу – Якщо ви користуєтесь Groupon, відгуки з різних веб-сайтів можуть з’являтися, коли люди переглядають ваш список Groupon. Наприклад, ці веб-сайти можуть бути різними для кожної галузі, UrbanSpoon швидше за все, з’являться у ресторанах. Дослідіть, де перебувають ваші конкуренти (чи перегляньте їх основні цитати за категоріями) і отримувати відгуки в цих профілях.

Огляди Groupon

На мобільному – навіть коли люди користуються своїм телефоном, огляди – це одне з перших речей, які вони бачать.

mobile-огляди

6. Веб-сайти, які можна отримати в списку

Цитування (фантастична назва ваших онлайн-профілів) – це фактори №2, №5 та №14 на Картах Google (див. Місцеві фактори стека нижче). Кількість, якість, консистенція та повнота профілю є важливими, плюс ви повинні видалити дублікати, які можуть штрафувати ваші інші профілі. Ось ресурси, необхідні для виправлення існуючих профілів та створення нових.

фактори місцевого сеоцитування

Google Мій бізнес – покращуйте свою сторінку Google My Business на підтвердження вашого профілю, отримання спеціальна URL-адреса, додавання фотографій та використання послідовних NAP (назва компанії, адреса, телефон), як зазначено на вашому веб-сайті. Перейдіть за цим посиланням, щоб отримати поради щодо оптимізації Google My Business.

Moz LocalMoz Local аналізує ваші 15 найвищих цитат та розповідає, як їх виправити. Це одне може ВІДПОВІДНО покращити рейтинг, і я настійно рекомендую витратити годину на збирання логінів і зробити це. Ви будете підписуватись на нові профілі, зробивши існуючі профілі більш повними, виправляючи невідповідні списки та видаляючи дублікати. Це обов’язково для місцевого SEO.

Moz Local

Місцеві цитати Moz

Списки посилань на Whitespark – переглядати основні цитати від категорія, країна, і місто. Ці списки представлені від Whitespark, який є лідером цитати в галузі. Оскільки цитати настільки важливі, то в ідеалі хочеться багато таких (наприклад, сотень). Я знаю, що це звучить смішно, але саме тому компанії, що мають 37 відгуків, можуть перевершити бізнес із 49 відгуками на Картах Google.

Служба побудови цитат Whitespark – якщо у вас немає часу для створення списків, Whitespark має служба побудови цитат за 4-5 доларів за ціну. У них 120+ відгуків Сторінка Google – тож ви знаєте, що вони легітимні. Я вклав понад 2000 доларів у їхнє будівництво цитат, щоб допомогти своїм клієнтам зайняти перше місце в результатах місцевих результатів Google. Це ручне подання та одноразова оплата, тоді як Yext автоматизована (не добре) і має повторювані вільні (теж не хороші). За допомогою Whitespark ви заповнюєте інформацію про свою компанію, і вони завершать роботу за 1-3 тижні. Вам буде надісланий звіт з новими URL-адресами цитата та одним універсальним входом у всі профілі. Ось моя огляд будівництва цитат Whitespark якщо ви зацікавлені.

7. Додати відгуки користувачів на свій веб-сайт

Якщо у вас є курси чи послуги, які ви хочете, щоб люди переглядали на вашому веб-сайті, це може допомогти вам виділитися, додавши до знімків зірки відгуків. Такі називаються багаті фрагменти і робиться за допомогою розмітки схеми (часто через плагін, як WP Rich Snippets як пояснив мій підручник). Це звучить технічно, але насправді це не так – просто переконайтеся, що у вас є окрема сторінка для того, що ви хочете, щоб люди переглядали, додайте плагін, а потім дотримуйтесь їх інструкцій щодо розмітки сторінки (просто заповніть поля, які вони вас запитують). Це простий спосіб отримати більше SEO-трафіку.

багатий-фрагмент-курс-огляд

Якщо у вас є якісь питання або відгуки, просто залиште мені коментар нижче. І якщо ви знайшли мою статтю корисною, будь ласка, розкажіть про неї з другом. Я б дуже цінував це.

Ура,

Підпис Тома

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector