Місцевий SEO для WordPress: як оптимізувати ваш веб-сайт (і цитати), щоб вищу позицію в Картах Google та результатах місцевого пошуку

Готовий до вищого рейтингу в Картах Google та результатах місцевого пошуку?


Ми будемо слідувати Місцеві фактори ранжирування пошуку Google про які Moz повідомляє кожні 2 роки. Я розбив їх на фактори на і вимкнено ваш сайт WordPress. Бібліографічні посилання (онлайн-каталоги на зразок Yelp, Superpages та Axciom) становлять близько 11% місцевого SEO, тому не було б справедливо залишати їх.

Це керівництво передбачає, що ви використовуєте Плагін Yoast SEO. Якщо у вас немає Yoast, я пропоную встановити її та налаштувати мій рекомендовані налаштування Yoast. Він також передбачає, що у вашому цільовому місті є фізична адреса, яка не є обов’язковою, але є фактором №1 у Картах.

1. Фактори локального пошуку в рейтингу

Тут Місцеві фактори ранжування Google у 2018 році. Основні фактори – це Мій бізнес Google, цитати (каталоги), огляди, географічні націлені сторінки, мобільна оптимізація, і звичайно – посилання.

Фактори ранжирування місцевого пошуку в 2018 році

50 основних факторів для локальної упаковки та локалізованих органічних…

Топ-50 локальних факторів SEO

Відкрийте свої основні локальні ключові слова та перегляньте, на які результати ви хочете націлити…

Місцевий пошук-результати

2. Локалізовані ключові слова

Автозаповнення Google
У мене є окремий підручник на тему вибір ключових слів фокусу Yoast + оптимізація зеленого світла але я коротко перегляну це. Йти до google.com і використовуйте символ підкреслення _ в будь-якій точці фрази, щоб Google заповнив порожнє поле та дізналися ключові слова, які люди шукають у вашому місті…

Google-Autocomplete-Fill-In-The-Blank-1

Щоб знайти ще більше ключових слів, спробуйте використовувати різні варіанти ключового слова, наприклад множини

Ключові слова Google-автозаповнення-множини

Використовуйте впорядкування різних слів щоб отримати ще більше ідей …

Ключові слова впорядкування

Цільові конкретні послуги – якщо “Чиказький весільний фотограф” є вашим основним ключовим словом, спробуйте також орієнтуватися на індійського та геївського весільного фотографа. Те ж саме і з веб-дизайном… Ви можете орієнтуватися як на веб-дизайн Чикаго, так і на проект «Чикаго WordPress», які відображаються в автоматичному завершенні. Для стоматологів, можливо, у вас є стоматолог із Чикаго, зубні імплантати Чикаго, стоматолог із надзвичайних ситуацій у Чикаго тощо. Покладатися на одне єдине ключове слово для ВСІХ трафіків ніколи не є доброю ідеєю. Потрібно дослідити автозаповнення Google для всіх своїх послуг, а потім створити сторінку для кожного.

Moz Explorer
Далі використовуйте Moz Explorer щоб не пропустити ключові слова. Це схоже на Планувальник ключових слів Google лише це абсолютно безкоштовно (не потрібно підписуватися на AdWords), плюс ви можете групувати пов’язані ключові слова, щоб ви не переглядали цілком ті самі.

Moz Explorer

Після запуску натисніть кнопку пропозиції ключових слів -> переглянути всі пропозиції. Ви повинні побачити хороший список ключових слів та обсяг (щомісячні пошукові запити). Зверніть увагу на фрази, яких ви не знайшли в автозавершенні.

Пропозиції щодо ключових слів Moz

Оцінка конкуренції місцевих ключових слів
Більше результатів автозаповнення + широкі фрази = більш конкурентоспроможні…
Широке місцеве ключове слово-конкуренція

Менше результатів автозаповнення + конкретні фрази = менш конкурентоспроможні…
Конкуренція конкретних локальних ключових слів

Ви також можете використовувати Розширення для Chrome MozBar Google будь-яке ключове слово та дізнайтеся, що це конкуренція. Чим вище ПА (авторитет сторінки) та DA (авторитет домену), тим вища конкуренція і більше зусиль, необхідних для її ранжирування. Постарайтеся залишатися в межах власного діапазону DA.

Конкурс ключових слів Mozbar

3. Ключові слова в блозі

Записи в блогах зазвичай привертають найбільше посилань на ваш сайт (величезний чинник рейтингу), оскільки люди, природно, посилаються на ПОСЛУГИЙ контент (а не на рекламні сторінки), які приносять користь рейтингу всього вашого WordPress сайту. Так само, як ми досліджували ключові слова для сторінок, знаходимо якомога більше інформаційних, нерекламних ключових слів блогу, а потім пишемо публікацію для кожної теми.

Місцеві ключові слова SEOМісцеві ключові слова SEO

4. Сторінки, орієнтовані на географічну орієнтацію

Створіть сторінку для кожного ключового слова – націліть основне ключове слово на домашній сторінці, а потім створіть окрему сторінку для фотографа «Весільний фотограф Чикаго» та інших конкретних послуг. Середня вартість фотографів на весілля У Чикаго буде гарною статтею у вашому блозі.

Оптимізуйте вміст за допомогою Yoast – Ви можете отримати зелені вогні все, що завгодно, але створення хорошої (в ідеалі тривалої) сторінки з дивовижними фотографіями, відгуками, відео та іншим корисним вмістом – це серце оптимізації контенту. Yoast виявляє лише точні збіги ключових слів тож якщо ви використовуєте “Весільний фотограф у Чикаго” замість “Чиказький весільний фотограф” у своєму вмісті …, який вважається ключовим словом. Тож навіть якщо цей специфічний світло не зелений (наприклад, щільність ключових слів), його можна ігнорувати до тих пір, як a варіація присутній. Синоніми насправді заохочуються.

Аналіз вмісту Yoast

Наявність НАП – на кожній сторінці розташування має бути назва компанії, адреса та телефон десь на сторінці. Якщо у вас є лише 1 місцеположення, ви можете додати його у віджет нижнього колонтитула або у зоні авторських прав у нижній частині веб-сайту (як у мене), щоб він був присутній на кожній сторінці. У кількох місцях зазвичай потрібно додати його десь у фактичному тілі вмісту.

Короткі постійні посилання  – використовуйте короткі постійні посилання зі своїм ключовим словом.

Щільність ключових слів – включіть своє ключове слово в перші пару пропозицій і кілька разів у змістовне тіло (природно). Посипте ключові слова (синоніми) LSI у своєму вмісті, а не використовуйте те саме ключове слово знову і знову. Це можуть бути вторинні ключові слова, за якими ви хочете класифікувати.

Текст Alt – позначте свої зображення перед завантаженням у WordPress, оскільки візуальний редактор автоматично використовує ім’я файлу зображення як текст alt. Це має просто описувати зображення – не вкладайте ключові слова. Зображення у віджетах та розробниках сторінок цього не можуть робити, тому перевірте HTML:

alt = “Чиказький весільний фотограф” ширина = “680” висота = “380” />

Внутрішні / зовнішні посилання – Google переглядає посилання на вашій сторінці, щоб дізнатися, про що йдеться у вашому вмісті. Важливим є посилання на корисний вміст, який відвідувачі дійсно знайдуть корисним (наприклад, підручник із блогу). Статті / сторінки блогу це також природний спосіб створити посилання на свій власний веб-сайт, але вихідні посилання також хороші, оскільки це на зразок цитування джерел у Google. Нарешті, завжди використовуйте описовий текст посилання (званий текстом прив’язки)… ніколи не використовуйте слова типу «натисніть тут».

Назва SEO – використовуйте модифікатор, щоб підкріпити заголовок, щоб більше людей натискали на ваші посилання в результатах пошуку… «Нагорода з фотографом у Чикаго весілля – Том Дюпуа» – хороший приклад. Також переконайтеся, що ваша назва SEO має пристойну довжину (смужки в Yoast повинні бути зеленими).

Мета Опис – основна мета метаописання спонукати людей натискати на ваше посилання. Це та назва SEO – це перше, що люди бачать у результатах пошуку, тому витрачайте час на їх написання. Він повинен містити ваше ключове слово Yoast focus, а також додаткове ключове слово, якщо воно є.

Опублікувати довгий вміст – Google вимірює “середній час на сторінці”, тому відео та інший захоплюючий вміст є ключовим. Довгий організований контент, як правило, вище, ніж короткий.

Оптимізація соціальних медіа – це гарантує, що на вашій сторінці відображатиметься правильно відформатоване зображення при спільному використанні у Facebook та Twitter. Клацніть посилання «поділитися» в Yoast та завантажте власні зображення там, де це вам повідомлено. Якщо ви не бачите вкладок, перевірте свої соціальні налаштування Yoast, щоб увімкнути метадані Facebook та Twitter. Так, це означає, що вам потрібно розробити 2 окремих зображення для Facebook (1200 x 630px) і Twitter (1024 x 512px). Інші поля я залишаю порожніми, щоб ви могли написати власний заголовок та опис, коли вони ділиться у Facebook / Twitter.

йост-соціальна медіа-оптимізація

Багаті знімки – зробіть, щоб ваші фрагменти виділялися в результатах пошуку, додаючи до вмісту багаті фрагменти. Це можна зробити за допомогою подій, оглядів, рецептів, статей, продуктів, організацій, ресторанів та відео. Я використовую премію Плагін WP Rich Snippets який підтримує всі розширені типи фрагментів, крім подій (використання All in One Schema.org) та відео (використання Плагін схеми. Однак якщо ви робите будь-який інший тип багатих фрагментів, WP Rich Snippets виглядає набагато краще і має більше варіантів, плюс вони мають чудові доповнення. Ось моя WP Rich Snippets огляд що, безумовно, коштує грошей, якщо у вас є вміст на вашому сайті, який може бути позначено.

Багаті знімки

Приклад цільової сторінки, орієнтованої на гео…

Локалізована цільова сторінка

5. Google Мій бізнес

Оптимізація сторінки Google My Business

* Google все частіше враховує активізацію власників бізнесу, які: публікують повідомлення в Google Posts, відповідають на відгуки, постійно оновлюють спеціальні години, відповідають на запитання, роблять клієнтам зручніші дії на GMB за допомогою URL-адрес бізнесу..

Логотип Google Мій бізнес

6. Moz Local

Оскільки цитати – це 11% місцевого SEO, цей крок допоможе вам створити та виправити своє Топ 15 цитат. Так само, як ви робили з Google My Business, ви переконаєтесь, що профілі на 100% заповнені, дублікати видаляються та забезпечуватиме постійну інформацію. Запустіть веб-сайт + поштовий індекс до кінця Moz Local і перегляньте “Виберіть найбільш точний список”. Пройдіть кожну з них і подивіться їх рекомендації. Так, вам знадобиться інформація про вхід для кожного профілю.

Місцеві профілі Moz

Виправити неповні, непослідовні, повторювані цитати
Після натискання вашого списку ви побачите неповні, непослідовні та повторювані вкладки. Пройдіть кожну з них і зафіксуйте всі предмети. Неповний профілі часто виправляються завантаженням більше фотографій або додаванням категорій. Невідповідності може бути настільки ж простим, як виправити версію веб-сайту www або використовувати в адресі “st” замість “street”. Дублікати виправляються шляхом їх видалення. Moz Local містить посилання на ваші профілі, що дозволяє легко виправляти, видаляти та повідомляти про профілі.

Іноді ви матимете лише 1-2 категорії (наприклад, фотограф + весільний фотограф), тому не завжди можна повністю профілювати свої профілі. Просто роби все, що можеш.

Моз Лока

7. Білий парк

Щоб підкорити ці фактори №2, №5 та №14 ранжирування на Картах Google (послідовність цитування, кількість та якість), нам потрібно створити рівний більше цитат. Чим конкурентоспроможніші ваші ключові слова (напр., Чиказький весільний фотограф), тим більше цитат ви повинні створити.

фактори місцевого сеоцитуванняцитати по містах

У Whitespark є списки найвищих цитат від місто, країна, і категорія, або використовувати їх служба побудови цитат за 4-5 доларів за цитату, що економить багато часу. Google ‘Whitespark Канада“, І ви побачите, що вони мають понад 120 відгуків із оцінкою 4,9 зірки. Я інвестував понад 2000 доларів у службу побудови цитат і перейшов з №8 до №3 в Карти Google. Читай моє Огляд будівлі цитування Whitespark щоб дізнатися процес, але ви в основному заповнюєте прийом, а потім зачекайте 2-3 тижні, щоб вони надсилали звіт про нові URL-адреси цитування та 1 універсальний логін.

Безкоштовні цитати можуть спричинити спам-повідомлення, а іноді і спам-телефонні дзвінки. Вони покращують рейтинг, але це компроміс. Ось відповідь, яку я отримав від Даррена Шоу, власника Whitespark:

@TheDupMan Створюючи цитати, ви отримуватимете електронні листи та дзвінки. Нічого не обійти. Переліки є вільними просто.

– Даррен Шоу (@DarrenShaw_) 25 серпня 2016 року

8. Мобільна чуйність

Найкращий спосіб перевірити наявність мобільних помилок – це налаштування пошукової консолі Google і використання мобільність використання розділ. Це перевіряє наявність ВСІХ помилок на вашому сайті WordPress (замість лише 1 сторінки). Це лише те, що Інструмент тестування мобільних пристроїв Google робить. Навіть якщо ви використовуєте чуйна тема WordPress ви все ще можете мати помилки мобільних пристроїв! Тож це безумовно хороша ідея перевірити.

google-mobile-користувальницькі помилки

9. Мобільна оптимізація швидкості

Більшість підприємств, що займаються місцевим SEO, мають достатньо кількості відвідувачів мобільних пристроїв (ви можете перевірити в Google Analytics під аудиторією -> Мобільний -> Огляд). Якщо ви ще не прочитали мого підручника W3 Total Cache, який показує, як налаштувати вкладки продуктивності, Cloudflare та MaxCDN, я б почав з цього. Тоді ви можете оптимізувати зображення та робити інші оптимізації з мого посібника зі швидкості WordPress. Це допоможе вам виправити елементи у вашому GTmetrix звіт (інструмент тестування швидкості, який я рекомендую використовувати) та покращує час завантаження сторінки як для настільних, так і для мобільних пристроїв.

Щоб ваш сайт WordPress швидше завантажувався конкретно на мобільних пристроях, ви можете використовувати Сторінки AMP (прискорені мобільні сторінки) за допомогою Плагін AMP і Клей для Yoast SEO & AMP. Можна читати Підручник Yoast AMP але це в основному додасть знак “AMP” до результатів пошуку для мобільних пристроїв …

підсилювачі

Хостинг
я використовую SiteGround і мати 200 мс відповіді зі 100% балами GTmetrix та .4s Часи завантаження Pingdom. Зробіть перевірку хостингу, запустіть власні тести або натисніть на мої сторінки, щоб побачити, наскільки швидко вони завантажуються. Вони були оцінені господарем №1 у 26 опитуваннях у Facebook і є світами кращими за них EIG (Bluehost, ХостГатор), Godaddy, і погані хости, які пакують занадто багато людей на одному сервері. Вони рекомендований WordPress, робити вільні міграції, і я використовую їх напівприсвячений план.

Перехід на SiteGround

Міграція часу завантаження на сайт

Bluehost для SiteGround GTmetrix

HostGator To SiteGround

SiteGround GTmetrix

Інформація про Google SiteGround GoogleSpeed ​​Speed

100 Ідеальний бал на сайті

SiteGround Genesis

Швидкість, що надається SiteGround

Звіт GTmetrix SiteGround

Скорочені терміни завантаження за допомогою веб-сайту

Нові часи реагування на сайті

HostGator на міграцію на сайт

Час відповідей SiteGround про Joomla

Переключено на хостинг сайту

SiteGround Rocket Уявіть комбо

Joomla GTmetrix On SiteGround

Інформація про SiteGround PageSpeed ​​Speed

SiteGround On Joomla

Скорочений час завантаження SiteGround

Швидкий хостинг SiteGround

Нові результати Pingdom на сайті

Новий час відгуку на сайті

Поліпшення часу відповіді на SiteGround

2019 опитування

2017-WordPress-хостинг-FB-опитування

Рекомендації щодо хостингу елементів

Липень 2019 року

WordPress-хост-опитування-серпень-2018

Спільний хостинг-опитування-2017

2019-хостинг-опитування

Компанія

WordPress-хостинг-опитування-2017

Керований хостинг-опитування

WooCommerce-хостинг-FB-опитування

2016-Веб-хостинг-опитування

Найкращий-WordPress-хостинг-провайдер-опитування

Кращий веб-хостинг-2019-опитування

WP Дружній хостинг опитування

2016-WordPress-хостинг-FB-опитування

Улюблений хостинг для елемента

2018 Рекомендації щодо хостингу

Managed-WordPress-хостинг-опитування-2017

2019-господарі-опитування-1

Хостинг-опитування для швидкості

WordPress-хостинг-опитування-червень-1

SiteGround-Рекомендація

2014-керований-WordPress-хостинг-FB-опитування

Кращий веб-хостинг-провайдер-опитування

Хостинг-опитування-лютий-2019

Хостинг-рекомендації-опитування

Bluehost vs SiteGround

Опитування веб-хостингу WordPress

10. Відгуки

Ви це чули раніше, тому я не збираюся заявляти очевидне. Але ви повинні це знати Google Мій бізнес, як правило, найкраще місце для отримання відгуків оскільки вони відображаються безпосередньо в результатах пошуку, і вам потрібно близько 5, щоб зірки відгуків почали відображатися …

Огляди Google для SEO

Уникнення фільтра огляду Yelp – Огляди Yelp можна отримати фільтрують навіть якщо вони законні. Ви можете уникнути цього, здійснивши пошук в Google за назвою компанії Yelp та надіславши їм це посилання. Якщо ви надішлете їм пряме посилання на ваш профіль Yelp, Yelp дізнається і може його відфільтрувати. В ідеалі ви б попросили існуючих Yelpers, оскільки вони, швидше за все, опублікують їх огляд (ще один фактор – якщо їх профіль заповнений і Facebook підключений). Ви також повинні подружити своїх рецензентів.

11. Будівництво локальних зв’язків

Ви знаєте, що посилання дуже важливі для вашого рейтингу, і це не повинно бути болем у дупі. Але так, вам потрібно буде звернутися до людей, щоб отримати ці посилання. Ось кілька порад…

 • Попросіть партнерів зв’язатися з вами
 • Попросіть спонсорів зв’язатися з вами
 • Попросіть постачальників зв’язатися з вами
 • Опублікуйте місцеві газети
 • Включіться до статей зі списку (наприклад, найкраща піца в Чикаго)
 • Переконайтеся, що ці статті містять посилання на ваш сайт
 • Знайдіть бізнес-каталоги та організації, які просувають зелений бізнес
 • Перетворіть свої ділові відносини у посилання, саме для цього і йдеться

12. Націлювання на кілька місць розташування

Створіть на своєму сайті кілька сторінок розташування – іноді вам слід створити 1 сторінку на місто (якщо в цьому місті виконується пошук лише 1 ключове слово) або кілька сторінок на місто (якщо шукається кілька ключових слів). Це залежить від того, скільки ключових слів люди шукають і чи потрібен вам вміст про різні послуги (стоматологічний імплантат Miami vs. Miami – це окрема сторінка).

Додайте вміст, орієнтований на місцеположення, на ці сторінки – на вашій сторінці в Чикаго можуть бути фотографії вашого офісу в Чикаго. Або відгуки ваших клієнтів у Чикаго. Або карта Google, що показує ваше місцезнаходження в Чикаго. Уникайте створення сторінок “пошук і заміна” (однакові сторінки лише ви просто змінюєте назву міста), оскільки вони є дублюючим вмістом і не становлять рейтинг.

Якщо ви хочете перевірити чудовий приклад локалізованих цільових сторінок, ознайомтесь Стоматологічна седа.

локальні цільові сторінки-кілька локацій

Створіть цитати для кожного місця – у кожному населеному пункті повинна бути своя сторінка Google My Business, Yelp, Facebook та інші профілі цитування, які ви можете використовувати Moz Local і Whitespark для створення (див. Кроки 4, 5 і 6). Служба побудови цитат Whitespark заощадить багато часу. Якщо ви робите це самостійно, перелічіть певну сторінку розташування (website.com/locations/chicago), перерахувавши свій веб-сайт. Фотографії та бізнес-інформація повинні бути унікальними для цього місця.

13. Виміряйте класифікацію ключових слів

Аналітика пошуку консолі Google Search Console – перегляньте ключові слова (запити), за якими ви класифікуєтесь. Це ТІЛЬКИ вимірює органічні рейтинги Google, а не Карти Google чи інші пошукові системи. Тож якщо Карти Google з’являються під час пошуку за вашими ключовими словами, їх також потрібно виміряти (див. Нижче). Ви все ще можете отримати дуже корисні дані в Пошуковій службі за допомогою фільтрів: рейтинг кліків, покази, найпопулярніші сторінки, використовувані пристрої, країни та порівняйте свої рейтинги за останні 28 попередніх днів.

google-search-console-search-analytics-запити

Whitespark Local Tracker Tracker – відстежуйте рейтинги на Картах Google, Bing Pack, Google Organic, Bing organic тощо. Зручний дизайн та починається з 20 доларів на місяць для вимірювання до 100 ключових слів на місцях. Найпростіший спосіб вимірювання локальних ключових слів.

whitespark-local-rank-tracker

14. Бонусні поради

Пошукова консоль Google – Я кілька разів згадував про це в цьому посібнику з SEO для WordPress, але ви справді повинні скористатися цим інструментом. Моє відео та Підручник пошукової консолі Google покаже вам, як його налаштувати, надіслати в Google свою мапу сайту Yoast XML, виправити помилки сканування (зламані URL-адреси) та ще багато інших оптимізацій сайту. Ви можете використовувати його для тестування сторінок AMP, багатих фрагментів та пошуку індексації, мобільних пристроїв та проблем із безпекою. Після підписання вам потрібно буде почекати близько 1 тижня, щоб дані були заповнені. Але обов’язково перегляньте його та скористайтеся його особливостями.

Кнопка мобільного натискання на дзвінок – якщо ви користуєтесь веб-сайтом, на якому вам дзвонять багато людей (наприклад, піцерія), додавши мобільний плагін для натискання на дзвінок може покращити конверсії, але також є фактором ранжування, якщо ви подивитеся на “Поведінка / Мобільні сигнали” в локальних рейтингових факторах Google.

Безпека – запустити ваш сайт через Перевірка безпеки Sucuri і розділ безпеки Пошукової консолі Google, щоб переконатися у відсутності помилок. У будь-якому випадку найкраще, що ви можете зробити, – це змінити загальне ім’я користувача “Адміністратор” у вашому вході в WordPress, а потім встановити WordFence.

Сканування безпеки Sucuri

Соціальні засоби комунікації – просто переконайтеся, що ви активні в соціальних мережах, це 2,8% місцевого SEO.

Час приступити до роботи

Сподіваємось, цей локальний посібник з питань WordPress SEO дає кілька ідей! Пам’ятайте лише, що справа не в оптимізації вашого WordPress сайту – є безліч факторів, що не входять у сторінку, настільки ж важливі, як Google My Business, цитати та огляди. Почніть викручувати щось із цього, і, через пару місяців, сподіваюся, ваші органічні пошуки зростуть (дайте мені знати в коментарях)!

SEO Google Analytics

Потрібна допомога? Черкніть мені кілька рядків. Хочете найняти когось, хто насправді знає, що вони роблять? Перевір мою Консалтингові послуги WordPress SEO. Мені подобається, коли люди читають мої підручники, тому якщо у вас є питання щодо WordPress та місцевого SEO, я рада уточнити ваші запитання.

Часті запитання

&# x2705; Які фактори місцевого пошуку Google?

Moz повідомляє про фактори місцевого пошуку Google, кожні 2 роки. Вони підкреслюють географічні націлені сторінки, каталоги (цитати), посилання та огляди.

&# x2705; Як оптимізувати веб-сайти для місцевого SEO?

Досліджуйте локальні ключові слова за допомогою таких інструментів, як Google Autocomplete, створюйте географічний націлений вміст навколо цих ключових слів, зробіть швидкий завантаження вашого мобільного сайту, отримайте відповідні посилання та показуйте NAP на локалізованих сторінках.

&# x2705; Що таке NAP і чому це важливо?

NAP означає назву компанії, адресу та номер телефону. Це повинно відповідати на всьому веб-сайті та цитати. Google використовує послідовність NAP як фактор ранжування.

&# x2705; Де мені створити більше каталогів (цитат)?

Moz Local аналізує 15 найпопулярніших цитат та показує, які з них є неповними, непослідовними чи дублікатами. У Whitespark також є списки найвищих цитат для різних галузей промисловості та локацій. Google My Busienss, Yelp та Facebook – одні з найважливіших, але ви повинні будувати більше, використовуючи Moz Local або Whitespark.

&# x2705; Як оптимізувати сторінку GMB?

Заповніть усе, включаючи NAP, категорії, описи, фотографії, категорії, атрибути, години, меню, послуги тощо. Перевірте свою сторінку та відповідайте на запитання клієнтів + ​​відповідайте на відгуки. Отримайте власну URL-адресу та опублікуйте оновлення на своїй сторінці GMB.

Дивись також:
Як я оптимізував сайт WordPress для завантаження .2 s (100% GTmetrix / Pingdom Scores)

Ура,
Том

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map