Огляд будівлі посилань на Whitespark Citation – це один з найпростіших способів зайняти вищу позицію в Картах Google і в локалізованих результатах пошуку.

03.06.2020
Місцевий SEO 'Огляд будівлі посилань на Whitespark Citation – це один з найпростіших способів зайняти вищу позицію в Картах Google і в локалізованих результатах пошуку.
0 6 мин.

Цитати схожі на онлайн-каталоги та складають близько 25% місцевого SEO.


я використовую Moz Local створити мої найкращі 15 цитат (Google My Business, Yelp, Facebook…). Тоді я плачу Whitespark близько 400 доларів, щоб створити 100 нових профілів по 4-5 доларів кожен, тому мені більше не доводилося турбуватися про цитати. Це одна з головних причин, що мені вдалося класифікувати клієнтів у найкращих результатах для локальних ключових слів, якщо ви переглядаєте мої SEO робота. Це також одне з небагатьох речей, які ви можете впевнено передавати в місцевий SEO, оскільки Whitespark має 4,9 / 5 зірковий рейтинг із 125+ відгуками.

У той час як такі компанії, як Yext, стягують 500 доларів США на рік за 47 списків, ви можете заплатити Whitespark ту саму суму лише за одноразову плату і Ви постійно володієте своїми списками. Whitespark також включає звіт про подальші дії з 1 універсальним входом, якщо вам потрібно буде оновити профілі в майбутньому.

Ви можете побачити, наскільки важливі цитати, подивившись Місцеві фактори ранжирування пошуку Google

онлайн-каталоги-локальні seo

Вони особливо важливі для вищого рейтингу на Картах Google (називаються результати локального пакету стек / закуска), оскільки цитати – це фактори №2, №5 та №14…

фактори місцевого сеоцитування

Я вже замовив цитати на суму 2 081,21 долара як для себе, так і для клієнтів…

цитування-історія

Це допомогло їм посісти найкращі результати для місцевих ключових слів. У цьому огляді я ознайомлю вас із процесом замовлення цитат через Whitespark, а потім покажу, на що слід очікувати, що стосується цін, часових рамків та покращення вашої Карти Google та локалізованого рейтингу..

Noho SEO

KC SEO Робота

Noho Local SEO

KC SEO Робота 2

Зміст

 1. Що таке цитати?
 2. Заповніть запит цитування Whitespark
 3. Придбайте загальні + місцеві / нішеві цитати
 4. Що відбувається після придбання цитат
 5. Запобігати спаму (лише з повагою до будівництва посилань)
 6. Інтегруйте побудову цитування у свої послуги SEO
 7. Не забувайте про Moz Local (Топ-15 основних цитат)

1. Що таке цитати?

Цитати є згадує назву вашої компанії (найчастіше у вигляді каталогів) і є 25% факторів місцевого пошуку Google. Посилання особливо важливі на Картах Google (локальний стек / закусочний пакет), де вони є фактором №2, №5 та №14. Вони змушують вас вищий ранг для кількох локалізованих ключових слів є однією з небагатьох речей, які можна передавати в місцевий SEO.

Найпопулярніші Інтернет-каталоги

Чи можу я побудувати цих себе?
Так, у Whitespark навіть є списки найкращих цитат категоріямісто, і країна. Але це потребує часу, і багато людей роблять це неправильно. Підібрати відповідні цитати, заповнити профілі на 100% і забезпечити їх відповідність (наприклад, ім’я компанії, адресу, телефон) дуже важливо. Мені просто набагато простіше залишити це експертам і заощадити ваш час, оскільки це лише 4-5 доларів за цитату, і вони зберігають все організовано з подальшим звітом і 1 входом.

2. Заповніть запит цитування Whitespark

Перший крок – завантажити Whitespark посилається на будівництво цитування і заповнити все якнайкраще. Прочитайте примітки Whitespark праворуч електронної таблиці для отримання додаткових інструкцій.

whitespark-цитування-будівництво-споживання

Надайте робочий лист
Якщо ви хочете, щоб Whitespark створював цитати для декількох місць (оскільки для кожного місця розташування потрібно мати свої профілі), прокрутіть униз до опції “Надіслати робочий аркуш” внизу …

оптом-цитування-замовлення

3. Придбати загальні + місцеві / нішеві цитати

Після того, як ви заповнили прийом, виберіть країну та зробіть суміш загальних та місцевих / нішевих цитат (немає ідеального числа, але я вважаю, що місцеві / нішеві цитати є більш цінними). І очевидно, що чим більше цитат ви замовляєте, тим вище ви, швидше за все, місце в результатах місцевого пошуку.

Завантажте свій прийом на сторінку оформлення замовлення Whitespark, після цього в кроці “Додаткові параметри та функції” на кроці 4 ви побачите можливість замовляти подальші звіти, поспішати на замовлення та масові замовлення (для кількох місць). Звіти про подальші дії НЕ потрібні, оскільки Whitespark надішле вам звіт після завершення. Це лише якщо ви хочете отримати кілька звітів, оскільки списки відображаються в реальному часі.

пробіл-цитування-замовлення

4. Що відбувається після придбання цитат

Whitespark надішле вам квитанцію. Тоді ви будете чекати 3 тижні, щоб вони склали цитати. Після завершення вони надішлють вам електронний лист із звітом, який містить 1 універсальний логін для доступу до нових профілів цитування, а також URL-адреси, де ви можете знайти ці нові профілі.

Google може зайняти 1-2 місяці, щоб оновити свої результати з вашим новим рейтингом. Ви можете використовувати Whitespark місцевий ранг трекер для вимірювання рейтингу чи пошукової консолі пошукова аналітика.

whitespark-local-rank-tracker

5. Запобігання спаму (єдиний засіб, що стосується цитування)

Єдина скарга, на яку я маю цитати (не лише Whitespark), – це потенційний спам, який ви можете отримати через вашу контактну форму або телефон.

Це складно, оскільки NAP (назва компанії, телефон, адреса) ОБОВ’ЯЗКОВО відповідати цитатам, але це також означає, що ви повинні вказати номер свого ділового телефону, де кожен може зателефонувати вам та надіслати електронною поштою. Ось приклад спам-електронної пошти, яку ви можете отримати після створення цитування:

спам-листи

@TheDupMan Створюючи цитати, ви отримуватимете електронні листи та дзвінки. Нічого не обійти. Переліки є вільними просто.

– Даррен Шоу (@DarrenShaw_) 25 серпня 2016 року

Запобігайте спаму на контактній формі:

 • Використовуйте Google captcha на контактній формі
 • Налаштуйте плагін проти спаму для WordPress
 • Підтягніть налаштування для обговорення WordPress

6. Додайте побудову цитування до своїх SEO послуг

 • Стати партнером – якщо ви отримаєте кваліфікацію, вони дозволять вам стати партнером.
 • Бібліографічні посилання Upsell – Ви можете легко стягувати з клієнтів 10 доларів за цитату і платити 4-5 доларів за цитату Whitespark, що може отримати швидкий прибуток у розмірі 300 доларів залежно від замовлення. Просто покажіть клієнтам місцеві фактори ранжирування пошуку в Google та поясніть важливість цитат. Тоді, замовляючи більше у Whitespark, ви можете отримати знижку 20%. На вашій увазі мало роботи (плюс звіт про кількість цитат і подальші звіти не надаються фірмою Whitespark), що дозволяє дуже легко інтегруватися у ваші SEO-послуги. Просто не забудьте допомогти клієнтам у запобіганні спаму та вимірюванні результатів, використовуючи локальний трекер рейтингу Whitespark або пошукову аналітику Google Search Console..
 • Список найкращих посилань на аудит SEO – якщо ви робите локальний аудит SEO, коли клієнт хоче отримати рейтинг вище на Картах Google, надайте їм список найвищих посилань за допомогою Whitespark’s сторінка ресурсів і дайте їм можливість самі створити ці або скористатися послугою побудови цитат Whitespark. Тому що якщо ти схожий на мене, ти намагаєшся надати якомога більше цінності у своєму SEO аудити і список “30 найкращих цитат” є приємним доповненням.

7. Не забувайте про Moz Local (Топ-15 основних цитат)

Moz Local допоможе вам виправити свої 15 найкращих профілів цитування, в тому числі Google Мій бізнес, Yelp, Facebook та інші. Я б спробував отримати ваш Moz Local оцінка, перш ніж будувати нові цитати з Whitespark. Виконайте це, запустивши свій веб-сайт через Moz Local, потім клацнувши по вкладках, щоб зробити ці профілі цитування на 100% повними, послідовними, а потім видаліть всі дублікати.

Moz Local

Під кожною вкладкою Moz Local повідомляє вам, що потрібно виправити, і включає посилання “оновлення списку”, яке прямує до ваших профілів. Зазвичай це так просто, як завантажувати більше зображень, перераховувати більше категорій, виправляти невідповідності вашої бізнес-інформації або видаляти дублікат.

Місцеві цитати Moz

Висновок

Ось мій процес побудови цитат:

 1. Створіть 100% повну сторінку Google Мій бізнес
 2. Використовуйте Moz Local, щоб виправити свої 15 кращих профілів цитування
 3. Створіть додаткові цитати по 4-5 доларів кожен за допомогою Whitespark

Я сподіваюся, що вам сподобався мій огляд будівництва цитат Whitespark! Це потужна послуга, якою ви можете скористатися як для себе, так і для клієнтів, які спеціально прагнуть досягти вищого рівня в Картах Google (результати локального стека / закуски). Ви можете залишити мені коментар, якщо у вас є якісь питання. Даррен та його команда в Whitespark чудово спілкуються, якщо у вас є питання. Вони також мають список Поширені запитання про будівництво цитування якщо ви хочете дізнатися більше про службу побудови цитат.

Ура,
Том

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector