WordPress SEO для фотографів: як оптимізувати свої зображення, цитати та веб-сайт WordPress для вищих рейтингів карт Google.

03.06.2020
Місцевий SEO 'WordPress SEO для фотографів: як оптимізувати свої зображення, цитати та веб-сайт WordPress для вищих рейтингів карт Google.
0 10 мин.

WordPress SEO для фотографів


Якщо ви фотограф, маєте сайт WordPress, який ви хочете використовувати місцевий SEO для вищого рейтингу на Картах Google + локалізовані результати за ключовими словами, пов’язаними з фотографією, цей підручник призначений для вас.

Я покажу вам, як користуватися Місцеві фактори ранжирування пошуку Google покращити рейтинги, оптимізувавши свою сторінку Google My Business, цитати, фотографії та використання SEO-плагіна Yoast для оптимізації контенту. Незалежно від того, якою фотографією ви займаєтесь, зробити WordPress SEO для фотографів дуже просто (місцевий SEO зазвичай набагато простіше, ніж національний SEO). Щоб побачити результати, може знадобитися 3-6 тижнів (Google потребує часу для оновлення), але ви можете використовувати Аналітика пошуку консолі Google відстежувати ваші рейтинги, кліки та загальний трафік від SEO.

SEO для фотографів

Тепер стрибаємо в нього …

Розуміння локальних факторів ранжирування SEO в Google

Незалежно від того, в якій галузі ви працюєте, якщо ви займаєтесь місцевим SEO, це фактори ранжування, пов’язані з Google. Вони взяті з Моз хто проводить опис факторів рейтингу Google кожні 2 роки. Це говорить про те, на які основні фактори ранжування слід зосередитися.

Фактори локального пошуку-рейтингування

Це дані місцевих факторів рейтингу пошуку за 2015 рік, але більшість з них не змінилися …

Фактори Топ-20 для локальних пошукових рейтингів

Я переглядаю їх у своєму підручнику (киньте мені коментар, якщо вам потрібне уточнення щодо чогось), але ось переклад з більш практичними порадами:

 • Заповніть свою сторінку Google My Business (заповніть і підтвердьте свій профіль)
 • Підпишіться на загальні цитати (Yelp), локальні (COC) та каталоги з фотографіями
 • Отримуйте відгуки на своїй сторінці Google My Business, Yelp та інших
 • Використовуйте мобільну чуйну та SEO-зручну тему фотографії WordPress
 • Використовуйте основне ключове слово на своїй домашній сторінці (використовуючи SEO-плагін Yoast)
 • Отримуйте посилання від клієнтів, каталоги, локальні веб-сайти, відповідні фотозйомки
 • Заповніть свої профілі соціальних медіа, знайдіть підписників, публікуйте оновлення

Доповніть свою сторінку Google Мій бізнес

Це найпростіший спосіб покращити рейтинг ваших карт Google. Насправді у вас ВІДБАЛИ мати Сторінка Google Мій бізнес навіть показувати на Картах Google. Зробіть свій профіль на 100% завершеним.

Додайте веб-сайт, години та опишіть як фотографів. Якщо ви весільний фотограф, перелічіть це як свою основну категорію, тоді вкажіть “фотограф” як другорядну категорію. Тепер напишіть ретельне вступ, підтвердьте свою сторінку та заповніть свій профіль. Якщо у вас вже є сторінка Google Мій бізнес, не створюйте дублікат.

Сторінка Google Мій бізнес

Поліпшення списків каталогів за допомогою Moz Local

Локальна інформаційна панель Moz

Запустіть веб-сайт і поштовий індекс до кінця Moz Local щоб отримати звіт про ваші каталоги. Ви отримаєте оцінку та рекомендації щодо вдосконалення деяких найважливіших каталогів …

Moz Local

Клацніть на різних вкладках, перегляньте червоні сповіщення, щоб побачити, які елементи потребують виправлення, а потім скористайтеся посиланнями “оновити список”, щоб покращити ці каталоги. Зверніть увагу на важливість послідовності інформації (назва компанії, адреса, телефон, категорії) та відсутність дублікатів. Якщо ви не хочете цього робити, можете платити Моз 84 доларів США / рік. Однак зазвичай це питання додати фотографії та переконатися, що ваш профіль є послідовним та на 100% заповненим.

Місцеві неповні списки Moz

Створіть більше каталогів з Whitespark

Тепер, коли у вас знищені основні каталоги, давайте будувати більше. Це ще більше покращить ваш рейтинг, тому, будь ласка, не думайте, що це марна трата часу – це, звичайно, це не так. Це такі додаткові кроки, які допоможуть вам перевершити конкурентів. Зверніть увагу, що “обсяг цитування” є прямим фактором ранжування в локальній круговій діаграмі SEO (жовтий розділ) – тим більше щасливим.

Найпопулярніші Інтернет-каталоги

Зроби це самвикористовувати список Whitespark з топ-50 каталогів
Наймайте Whitesparkсплатити одноразову плату Whitespark в розмірі 4-5 доларів за каталог (варто)

Запитайте клієнтів для відгуків

Інтернет-огляди в Google My Business

Google My Business і Yelp є найважливішими. Просто слідкуйте за клієнтами після роботи та попросіть огляд (залиште вказівки із посиланням на вашу сторінку Google Мій бізнес та Yelp). Зробіть це пріоритетним, оскільки відгуки хороші як для брендингу, так і для SEO. Іноді законні огляди Yelp відфільтровуються, тож читайте цю публікацію щоб навчитися цього уникати.

Використовуйте SEO-дружню тему фотографії

Поговоримо про оптимізацію вашого веб-сайту – що починається з вашої теми WordPress. Ви хочете, щоб тема була зручною для SEO, чуйною, безпечною та швидко завантажується. У той же час вашу тему повинен будувати надійний розробник, щоб вона не лаяла вас у дорозі.

Тема фотографа Djazz WordPress

Мій список тем фотографії це гарне місце для початку. Всі вони мають зручні для SEO функції, перелічені вище, і всі вони вбудовані в Рамка генезису що рекомендує Yoast, Google Matt Mattts, і засновник WordPress – Метт Малленвег. Якщо ви не знаєте, що таке Буття, то можете прочитати про це далі Веб-сайт StudioPress. Але це найкращий спосіб створити веб-сайт для фотографії WordPress, який відповідає SEO.

Дізнайтеся свої ключові слова

Якщо ви не вивчили свої ключові слова, пов’язані з фотографією, ось як це зробити …

Фотографії Ключові слова

Просто зайдіть google.com і введіть ваші ключові слова за допомогою цього формату. Автозаповнення Google заповнюватиме порожню фразу найпоширенішими фразами, які люди шукають, а вищі фрази мають більше пошукових запитів, ніж нижчі. Просто переконайтеся, що останній символ, який ви вводите, – підкреслення “_”, тому Google заповнить порожнє поле. Ви можете спробувати і інші комбінації.

Майте на увазі, що ваше основне ключове слово (наприклад, Chicago Wedding Photographer) має бути націлене на головну сторінку. Якщо у вас є кілька ключових слів (дитина, няня, материнство тощо), вам потрібно буде створити нову сторінку для кожного з них для кращого націлювання на ключові слова..

Це призводить мене до наступного кроку …

Цільові ключові слова за допомогою SEO-плагіна для WordPress Yoast

Плагін Yoast WordPress SEOf

Ви будете використовувати Плагін SEO WordPress від Yoast для націлювання ключових слів на вашому веб-сайті. Ось де багато фотографів переповнюють. Не хочу, бо я зробив це дуже просто.

Крок 1 – Налаштування параметрів Yoast
Після встановлення Yoast продовжуйте завантажувати цей поштовий файл нижче, який містить налаштування Yoast, які я використовую. Завантажте це на свій сайт WordPress, використовуючи вкладку SEO зліва на панелі приладів. Ви перейдете до Інструментів -> Імпорт та експорт -> Імпорт. Завантажте поштовий файл.

ЗАВАНТАЖИТИ МОЇ МАЙСТІННІ НАСТРОЙКИ (ZIP FILE)

Вам потрібно буде перейти через налаштування Yoast і змінити кілька речей …

 • Загальна -> Інформація про компанію (заповніть цю інформацію своєю інформацією та завантажте логотип за замовчуванням, який повинен бути не менше 200 x 200 пікселів)
 • Загальна -> Інструменти для веб-майстрів (див. Відео нижче)
 • Налаштування соціальних мереж -> заповніть це своїми власними посиланнями в соціальних мережах
 • Розширений -> Панірувальні сухарі -> використовувати власну назву компанії

Крок 2 – Націлювання ключових слів на вашому веб-сайті
Як я вже згадував, ви хочете націлити своє основне ключове слово на домашній сторінці. Для цього перейдіть на вкладку SEO Yoast ліворуч на панелі приладів -> Титри & Metas -> Домашня сторінка. Ви маєте змогу заповнити тут свій SEO назву та метаопис (це текст, який відображається в результатах пошуку Google) або натисніть посилання, щоб переглянути сторінку, де ви можете редагувати це.

Націлювання на ключові слова з Yoast

Використовуйте той самий формат на фотографії. Напишіть унікальний метаопис, узагальнюючи запропоновані вами пропозиції, включаючи ключове слово таким чином, щоб це звучало природно. Це дуже важливо, оскільки це передова частина Вашого SEO. Також переконайтеся, що ви не перевищуєте обмеження символів 156.

Це може бути все, що вам потрібно зробити. Не можна включати ключове слово в URL-адресу (це стосується домашньої сторінки будь-якого веб-сайту), щоб це було нормально. Більшість фотографів вважають за краще, щоб на домашній сторінці не було тексту (на фото заголовок статті та вміст червоного кольору з “ні”). Я розумію, що більшість фотографів вважають за краще нехай фотографії говорять, але це допоможе вашому SEO, якщо ви додасте текст на свою домашню сторінку. Інакше Google матиме лише ваші фотографії.

Я пропоную додати в назву “Чиказький весільний фотограф” (або будь-яке основне ключове слово). Потім додайте короткий абзац про те, що ви хочете сказати своїй аудиторії, а також включіть тут ключове слово. З урахуванням різної типографії та макетів, ви повинні мати можливість зробити це добре. Ось хороший приклад веб-сайту, який використовує текст у дизайні.

Як націлити кілька ключових слів
Якщо у вас є кілька ключових слів (дитина, няня, материнство тощо), тоді націліть на головне ключове слово (наприклад, фотограф з Чикаго) на своїй домашній сторінці. Тепер створіть нову сторінку для кожного різного типу фотографії. Це дає більше шансів на високий рейтинг для конкретних типів фотографії, оскільки пошукові користувачі знайдуть ТАКУ сторінку в Google – не вашу домашню сторінку. Переконайтеся, що кожна сторінка містить унікальний вміст, оскільки дублюючий вміст є SEO-ні.

Щоб оптимізувати ці сторінки за їх ключовими словами, використовуйте ті самі стратегії, які описані вище, встановіть лише “Чикагський фотограф дитини” (або будь-який тип фотографії) як ключове слово. Потім оптимізуйте цю сторінку, використовуючи SEO плагін Yoast. Якщо вам потрібна допомога з використанням Yoast для оптимізації вашого вмісту для зелених вогнів, ось відео…

Оптимізуйте зображення для ключових слів

Перш ніж завантажувати зображення на свій сайт WordPress, переконайтесь, що воно має описове ім’я файлу. Замість використання “DSC27272” кращою назвою файлу було б “верби, що дмуть на вітрі”.

Дерева верби дме на вітрі

Оптимізуйте зображення для швидшого завантаження

Поширена проблема веб-сайтів, що займаються фотографією, полягає в тому, що зображення настільки великі, що вони завантажуються назавжди. З тих пір швидкість веб-сайту – фактор ранжування в Google, ти цього не хочеш.

На щастя, існує кілька способів запобігти цьому …

Подавати масштабовані зображення
Якщо образне зображення вимагає розмірів 150 x 150, але ви використовуєте зображення розміром 300 x 300, ви не використовуєте правильні розміри зображень. Це спричинить уповільнення, як раз, на 200%. Щоб вирішити це, дізнайтеся правильні розміри зображених зображень (або навіть зображень у вашому слайдері) та змініть їх розмір у розділі медіафайлів із правильними розмірами.

Ще один приклад неставлення масштабованих зображень – це коли ви перетягнути для зміни розміру зображення у візуальному редакторі. Це змінює розмір відображене зображення але не фактичне файл зображення (ось що означає “подати масштабовані зображення”). Правильний спосіб змінити розмір зображень у медіатеці:

Подавати масштабовані зображення

Оптимізуйте зображення
Встановіть Плагін WP Smush.it і перейдіть до Медіа -> Масовий Smush.it -> Запустіть усі мої зображення через WP Smush.it прямо зараз (скріншот нижче). Це воно! Після автоматичного завантаження зображень ви можете автоматично знімати зображення Налаштування -> ЗМІ. Я також люблю бігати EWWW Оптимізатор зображень які можуть вловлювати зображення, пропущені WP Smush.it.

Якщо ви не хочете возитися із зображеннями або просто хочете отримати більше порад щодо швидшого завантаження вашого сайту, дивіться мою Посібник з оптимізації швидкості WordPress. Там є багато хороших порад.

Використовуйте назву, адресу та номер телефону своєї компанії у своєму колонтитулі

Я знаю, я теж люблю легкі поради … і ця не стає легшою. Це допомагає в цілому узгодженості інформації, яку шукає Google. У WordPress ви зазвичай знаходите це в розділі Параметри теми (шукайте область авторських прав) або в Редакторі -> Футер |.

Ось як я перелічу моє:
Інтернет-майстри медіа | 1324 West Byron Street, Chicago IL 60613 | 847-271-2422

Отримайте посилання на ваш веб-сайт

Поки добре виглядаєш! У вас є свої каталоги, оптимізований веб-сайт для ваших ключових слів, і ви зробите деякі інші оптимізації для покращення SEO фотографії. Але не забувайте про посилання на ваш веб-сайт, оскільки вони є важливими! Коли люди посилаються на вас, це сильний сигнал, який повідомляє Google, що ваш веб-сайт важливий, і провести його вище.

Отже, як отримати посилання?

 • Прохання клієнтів зв’язатися з вами
 • Попросити партнерів зв’язатися з вами (наприклад, ви – хтось кращий фотограф)
 • Місцеві каталоги, такі як Moz Local та Whitespark
 • Господарська палата
 • BBB
 • Опублікування в статтях (наприклад, у Huffington Post)
 • Створення корисного контенту у своєму блозі (відео для цього добре)
 • Переконайтеся, що у вас хороший дизайн веб-сайту
 • Діліться фотографією в соціальних мережах
 • Спільний доступ до фотографії за допомогою списку електронної пошти
 • Додайте кнопки обміну соціальними мережами на свій веб-сайт
 • Інша реклама / маркетинг, щоб отримати веб-сайт “там”

Розбийте свої соціальні медіа у передачу

Ви знаєте, яку дивовижну картину ви зробили на другому тижні? Ви розмістили це у своєму акаунті у Facebook, Twitter, Google та Instagram? Ти повинен! Проведіть деякий час, створюючи приємні профілі в соціальних мережах та висвітлюйте зображення. Додайте свої фотографії, напишіть вступ тощо. Тепер продовжуйте оновлювати ці профілі новими фотографіями. Тоді ти золотий.

Постійне обслуговування з обслуговування

Основне “обслуговування” передбачає прохання більшої кількості клієнтів залишати відгуки на вашій сторінці Google Мій бізнес та Yelp. Це також може означати створення більшої кількості каталогів, додавання корисного контенту до свого блогу та публікації у соціальних мережах. Але як тільки ви налаштуєте всі інструменти та налаштування WordPress SEO, місцевий SEO повинно бути досить низьким обслуговуванням.

Сподіваюся, ви знайшли це корисним! Якщо ви це зробили, будь ласка, поділіться 🙂 або якщо у вас є питання щодо SEO WordPress вашої фотографії, залиште мені рядок у коментарях. Радий допомогти вам.

Ура,

Підпис Тома

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector