7 lokálních strategií SEO, které mají být v Mapách Google a lokalizovaných výsledcích vyšší (na základě faktorů lokálního hodnocení společnosti Google)

03.06.2020
Místní SEO '7 lokálních strategií SEO, které mají být v Mapách Google a lokalizovaných výsledcích vyšší (na základě faktorů lokálního hodnocení společnosti Google)
0 12 мин.

místní seo-strategie


Chcete použít místní seo k získání více geograficky specifických zákazníků?

Ukážu vám, jak používat Lokální faktory hodnocení SEO společnosti Google optimalizovat vaše webové stránky a online přítomnost tak, aby se umístila na vyšších pozicích v Mapách Google a lokalizovaných organických seznamech (modré výsledky v Mapách Google). Budu pokrývat službu Moje firma na Googlu, recenze, adresáře (nazývané také citace v místním SEO), vytváření vstupních stránek specifických pro umístění a další místní strategie SEO. Ukážu vám také, jak optimalizovat pro 1 lokalitu a jak optimalizovat pro více míst.

To jsou faktory CORE, které jsou nutné k tomu, aby byly v Mapách Google umístěny na vyšší úrovni, a přestože existuje spousta dalších faktorů, většina lidí základy nedostává. Doporučuji si nejprve udělat nějaký čas, abych je dostal dolů, a pak využít svůj plný místní seo průvodce optimalizovat pro další faktory, jako je optimalizace rychlosti, oprava chyb v Google Search Console a přidání Stránky AMP. Tento průvodce vám ukáže, jak dělat vše, a přestože je specifický pro WordPress, většina položek je univerzální bez ohledu na to, na kterém provozujete svůj web (protože místní faktory hodnocení zůstávají vždy stejné).

Obsah

 1. Vytvořte stránku Moje firma na Googlu na 100%
 2. Vytvářejte profily v jiných adresářích
 3. Zeptejte se zákazníků na recenze
 4. Odeslat obchodní informace top agregátorům dat
 5. Vytvořte stránky specifické pro umístění
 6. Nakopte své sociální média do zařízení
 7. Získejte odkazy z blogů, zákazníků, partnerů, publicity

1. Zajistěte, aby vaše stránka Moje firma na Googlu byla 100% kompletní

Nárokovat svůj Stránka Moje firma na Googlu a vyplňte ji, aby byla 100% kompletní. Pokud již stránku nemáte, vytvořte ji, ale měli byste ji mít pouze 1 na místo s NE duplikáty. Uveďte všechny relevantní kategorie, nahrajte profesionální fotografie včetně loga a udělejte vše, co vás k tomu vyzývají. Nezapomeňte ověřte svou stránku a nastavit vlastní URL (mělo by to být vaše obchodní jméno). K dispozici je karta „upravit informace“ a „fotografie“, která by měla být 100%. Pokud to má smysl pro vaše podnikání, můžete také získat virtuální prohlídka od preferovaného dodavatele Google.

google-my-business-profile

Vaše stránka Moje firma je to, co se zobrazuje v Mapách Google a kdy lidé Google název vaší firmy (na pravé straně výsledků vyhledávání). Je to srdce místního SEO, takže je legitimní!

SEO pro místní firmu ve službě Moje firma na Googlu

Chci zdůraznit, že pokud již máte stránku Moje firma na Googlu, nechcete si vytvořit duplikát nebo bude soutěžit s vaší hlavní stránkou – a potenciálně penalizovat její hodnocení. Zkontrolujte, zda již máte stránku Moje firma na Googlu, řídit své podnikání Moz Local nebo hledejte svou firmu na Google Map Maker. Pokud najdete duplicitní stránku, smažte ji přihlašování do služby Moje firma na Googlu a vyberte stránku, kterou chcete spravovat. Přejděte na kartu v levém horním menu a klikněte na „Nastavení“, pak se posuňte úplně dolů, dokud neuvidíte „smazat stránku“.

2. Vytvořte profily v jiných adresářích

Online adresáře (nazývané také citace v místním SEO) jsou v Mapách Google faktorem # 2, # 5 a # 14. Celkově je to asi 25% z hodnocení. Vytváření 100% úplných profilů na top adresářích může být zdlouhavé, ale je velmi důležité pro vaše lokalizované hodnocení.

Můžete to udělat sami pomocí mého seznamu nejlepší online adresáře nebo použití Stránka zdrojů Whitespark který obsahuje seznamy nejlepších citací podle města, země a kategorie. Případně ji můžete zadat pomocí outsourcingu Služba odesílání citací Whitespark což je 4–5 $ za citaci. To je to, co používám pro VŠECHNY své místní SEO klienty a pomohlo mnoha z nich seřadit # 1 v Mapách Google.

Whitespark má 4,9 / 5 hvězdiček na Google s více než 120 recenzemi a jedná se o jednorázový poplatek ve srovnání se společnostmi, jako je Yext, které účtují průběžné poplatky. V zásadě vyplníte příjem, Whitespark vytvoří citace přibližně za 3 týdny, poté vám zašlou následnou zprávu s vašimi novými citacemi URL a 1 univerzálním přihlášením. Je to velmi snadné a po 2-3 měsících, kdy jsou citace indexovány a aktualizace Google jsou výsledky místního vyhledávání, byste měli zaznamenat zlepšení ve svém hodnocení. Nakonec nezapomeňte použít Moz Local opravit problémy s 15 nejvýznamnějšími citacemi. Udělal bych Google My Business, poté Moz Local, poté Whitespark.

Stačí zkontrolovat, budete chtít použít Moz Local k opravě svých 15 hlavních adresářů (citací)…

Moz Local

Poté pomocí služby Whitespark vytvořte další citace, protože představují asi 25% místního SEO. Můžete je použít buď na stránce svých zdrojů, nebo je můžete zadat na Whitespark za 4–5 $ za citaci. Jen vyplňte a poté příjem a nechte je dokončit práci asi za 2-3 týdny.

citace podle města

3. Zeptejte se zákazníků na recenze

Recenze jsou asi 10% hodnocení Google Map, ale ze zjevných důvodů jsou jedinou nejdůležitější součástí místního SEO. Lidé hledají recenze, když hledají název vaší firmy, a také se zobrazují pro neznačková lokalizovaná klíčová slova, jako je „Chicago Svatební fotograf“.

Na stránce Moje firma na Googlu potřebujete asi 5 recenzí, aby se hvězdy objevily na Googlu, ale čím více, tím lépe. Pokud na Googlu vyhledáte své primární klíčové slovo a uvidíte, že nejlépe hodnocený konkurent má 20 recenzí, měli byste mít alespoň 21. Jakmile budete mít ve službě Moje firma na Googlu více recenzí než konkurenti, přesuňte se do adresářů Yelpu a specializovaných adresářů, jako je WeddingWire nebo UrbanSpoon. Vím, že recenze mohou být bolestí, ale v případě místního SEO to je hlavní způsob, jak si vybudovat solidní reputaci online, zatímco v Mapách Google budete mít vyšší hodnocení..

Recenze Google pro SEO

4. Odešlete obchodní informace top agregátorům dat

Existují 3 hlavní agregátory dat, které odesílají informace o vaší místní firmě na milion dalších webů. Měli byste se zaregistrovat a vytvořit pěkný profil na každém z těchto webů …

5. Vytvořte stránky specifické pro umístění

Prvním krokem k vytvoření geograficky cílených stránek je naučit se, jaké fráze lidé hledají. Použití Automatické doplňování Google aby Google „vyplnil prázdné“ pomocí znaku podtržítka a získal návrhy klíčových slov. Můžete také použít Prohlížeč klíčových slov Moz získat další nápady na klíčová slova, ale nezapomeňte si zapsat VŠECHNY služby, které lidé hledají…

Fotografie SEO Klíčová slova

Pokud máte pouze 1 primární klíčové slovo (např. Chicago Newborn Photographer), měli byste cílit na tuto domovskou stránku pomocí strategií uvedených na níže uvedeném snímku obrazovky..

Pokud máte více klíčových slov (Chicago Newborn Photographer, Chicago Portrait Photographer…), poté pro každou z nich vytvořte samostatnou stránku, která lépe zacílí každé klíčové slovo. Pokud máte více míst budete také muset pro každou lokalitu vytvořit novou stránku (někdy i více stránek) v závislosti na tom, kolik klíčových slov se v tomto městě prohledává. Obecným pravidlem je, že každá stránka může cílit pouze na 1 klíčové slovo (službu) na jednom místě.

Jakmile znáte svá klíčová slova, vytvořte své geograficky cílené vstupní stránky …

místně optimalizovaná vstupní stránka

Všimněte si, že obsah je jedinečný svou polohou (Boynton Beach). Klíčové slovo „Boynton Beach Dentist“ je také uvedeno v názvu stránky, adrese URL, označení názvu, popisu metadat atd. Posuvné fotky jsou pro dané místo jedinečné, stejně jako posudky a další obsah.. Každá stránka by měla mít zcela jedinečný obsah a měli byste se vyhnout používání „vyhledávání a nahrazování stránek“, kde duplikujete stránky, a pak si vyměňte pár slov. Nejedná se o dobrou strategii a pouze stránky s dobře navrženým a jedinečným obsahem napsaným o konkrétním klíčovém slově budou mít vysoké hodnocení.

6. Nakopte své sociální média do zařízení

facebookové rozměry

Nejúspěšnější podnikání má alespoň nějakou přítomnost na hlavních sociálních sítích a Google to hledá. Ujistěte se, že jsou vaše profily sociálních médií zcela vyplněny a že na ně zveřejňujete poněkud pravidelně. Dokonce i 1 příspěvek / týden je lepší než nic.

7. Získejte odkazy z blogů, zákazníků, partnerů, publicity

Odkazy na váš web je asi 20%, ale mnoho lidí je zmatených, jak je získat. za prvé ujistěte se, že váš web je dobře navržený a má obsah (např. užitečné články v blogu), na které lidé skutečně chtějí odkazovat. Tyto články by měly být optimalizovány pro nepropagační klíčové slovo, které se nachází v Google Autocomplete (např. Průměrné náklady na svatební fotografa v Chicagu). Když na svém webu hromadíte články blogu a další obsah, můžete začít odkazovat na další stránky / příspěvky, které jste v rámci svého obsahu napsali. Tomu se říká interní odkazy a jsou přirozeným způsobem, jak organicky vytvářet odkazy na vaše webové stránky. Budete potřebovat velké množství obsahu!

Můžete také oslovit další majitele webových stránek od koho si myslíte, že byste mohli získat odkaz. Zamyslete se nad dalšími místními podniky ve vaší oblasti, obchodními partnery, přáteli nebo zákazníky a prodejci. Možná, že některé firmy mají partnera nebo zkušební stránku, na kterou můžete získat odkaz. Klíčem je proměnit vaše obchodní vztahy v zmínky na webových stránkách – ve formě odkazu.

Viz také: Místní průvodce SEO pro WordPress

Doufám, že vám tyto místní strategie SEO pomohly, abyste je mohli použít s vlastními klíčovými slovy! Máte-li jakékoli dotazy, zanechte mi komentář a rád vám pomůžu. V opačném případě, pokud se vám můj článek líbil, sdílejte jej prosím s ostatními, kteří by ho také chtěli.

Na zdraví,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector