Místní SEO pro WordPress: Jak optimalizovat váš web (a citace) tak, aby byl v Mapách Google a ve výsledcích místního vyhledávání vyšší

Jste připraveni na vyšší hodnocení v Mapách Google a ve výsledcích místního vyhledávání?


Budeme následovat Faktory hodnocení místního vyhledávání Google které Moz hlásí každé 2 roky. Rozdělil jsem je na faktory na a vypnuto váš web WordPress. Citace (online adresáře jako Yelp, Superpages a Axciom) jsou asi 11% místního SEO, takže by nebylo fér vynechat je.

Tato příručka předpokládá, že používáte Váš SEO plugin. Pokud nemáte Yoast, doporučuji jej nainstalovat a poté nakonfigurovat můj doporučené nastavení. Předpokládá také, že ve vašem cílovém městě máte fyzickou adresu, která není povinná, ale je v Mapách faktorem č. 1.

1. Faktory hodnocení místního vyhledávání

Tady jsou Google je lokální faktory hodnocení 2018. Hlavními faktory jsou Moje firma na Googlu, citace (adresáře), recenze, geograficky cílené stránky, mobilní optimalizace a samozřejmě – odkazy.

2018 Faktory hodnocení místního vyhledávání

50 hlavních faktorů pro místní balení a lokalizované organické…

Top 50 místních SEO faktorů

Google svá primární místní klíčová slova a podívejte se, na které výsledky chcete cílit …

Výsledky místního vyhledávání

2. Lokalizovaná klíčová slova

Automatické doplňování Google
Mám samostatný návod výběr klíčových slov zaměření + optimalizace zeleného světla ale krátce to projdu. Jít do google.com a použijte znak podtržítka _ kdekoli ve frázi, aby Google vyplnil prázdné pole a naučil se klíčová slova, která lidé ve vašem městě vyhledávají…

Google-Autocomplete-Fill-In-The-Blank-1

Chcete-li najít ještě více klíčových slov, zkuste použít různé varianty tohoto klíčového slova, například množné číslo

Google-Autocomplete-Plural-Keywords

Použití různé řazení slov získat ještě více nápadů …

Klíčová slova pro řazení slov

Zaměřte se na konkrétní služby – Pokud je vaše primární klíčové slovo „Chicago Wedding Photographer“, zkuste také zacílit na indické a gay svatební fotografky. Totéž s webovým designem… můžete zacílit na Chicago Web Design a Chicago WordPress Design, které se oba zobrazují v Autocomplete. Pro zubaře můžete mít zubního lékaře v Chicagu, zubních implantátů v Chicagu, nouzového zubního lékaře v Chicagu atd. Spoléhání se na jedno klíčové slovo pro VŠECHNO, co provozujete, není nikdy dobrý nápad. Je třeba prozkoumat Automatické doplňování Google pro všechny vaše služby a poté pro každou vytvořit stránku.

Prohlížeč klíčových slov Moz
Dále použijte Prohlížeč klíčových slov Moz abyste se ujistili, že vám nechybí klíčová slova. To je podobné Plánovač klíčových slov Google pouze je to zcela zdarma (nemusíte se registrovat do AdWords), navíc můžete seskupovat související klíčová slova, abyste nemuseli procházet stejná klíčová slova.

Prohlížeč klíčových slov Moz

Po spuštění klikněte na návrhy klíčových slov -> zobrazit všechny návrhy. Měli byste vidět pěkný seznam klíčových slov a objemu (měsíční vyhledávání). Všimněte si frází, které NEMĚTE najít v Automatické doplňování.

Návrhy klíčových slov pro Moz

Odhad konkurence na místní klíčová slova
Více výsledků automatického doplňování + volné fráze = konkurenceschopnější…
Široká místní-klíčová slova-konkurence

Méně výsledků automatického doplňování + konkrétní fráze = méně konkurenceschopné…
Konkurence s konkrétními místními klíčovými slovy

Můžete také použít MozBar Chrome Extension Google každé klíčové slovo a naučit se konkurenci. Čím vyšší je PA (autorita stránky) a DA (autorita domény), tím vyšší je konkurence a tím více úsilí k jejímu hodnocení. Zkuste zůstat ve svém vlastním rozmezí DA.

Konkurence klíčových slov Mozbar

3. Klíčová slova blogového příspěvku

Blogové příspěvky obvykle přitahují nejvíce odkazů na váš web (obrovský faktor hodnocení), protože lidé přirozeně odkazují na USEFUL obsah (nikoli na propagační stránky služeb), což prospívá hodnocení celého vašeho webu WordPress. Stejně jako jsme zkoumali klíčová slova pro stránky, najděte co nejvíce informačních a nepropagačních klíčových slov na blogu, pak pro každé téma napište příspěvek.

Místní klíčová slova SEOMístní klíčová slova SEO

4. Geo-Targeted Pages

Vytvořte stránku pro každé klíčové slovo – zacílte na své domovské stránce na své hlavní klíčové slovo a poté vytvořte samostatnou stránku pro chicagské indické svatební fotografy a další specifické služby. Průměrné náklady na svatební fotografa v Chicagu by byly dobrým článkem na vašem blogu.

Optimalizujte obsah pomocí služby Yoast – zelená světla můžete získat vše, co chcete, ale navržení pěkné (ideálně zdlouhavé) stránky s úžasnými fotografiemi, posudky, videem a dalším užitečným obsahem – je jádrem optimalizace obsahu. Yoast detekuje pouze přesné shody klíčových slov Pokud tedy ve svém obsahu použijete „Svatební fotograf v Chicagu“ místo „Chicago Svatební fotograf“, to se počítá jako klíčové slovo. Takže i když konkrétní světlo není zelené (např. Hustota klíčových slov), můžete jej ignorovat, dokud variace je přítomen. Synonyma jsou ve skutečnosti podporována.

Analýza obsahu

Přítomnost NAP – na každé stránce s umístěním by mělo být někde na stránce uvedeno vaše obchodní jméno, adresa a telefon. Pokud máte pouze jedno místo, můžete ho přidat do widgetu zápatí nebo do oblasti autorských práv v samém spodku svého webu (jako já), takže je přítomen na každé stránce. Na více místech jej obvykle budete chtít přidat někde do skutečného obsahu.

Krátké Permalinky  – používejte krátké permalinky s klíčovým slovem v něm.

Hustota klíčových slov – zahrňte klíčové slovo do prvních pár vět a několikrát do svého obsahu (přirozeně). Namísto stejného klíčového slova znovu a znovu používejte stejná klíčová slova (synonyma) ve svém obsahu. Mohou to být sekundární klíčová slova, která chcete zařadit.

Alt Text – označte obrázky před jejich odesláním do WordPress, protože vizuální editor automaticky použije název souboru obrázku jako alternativní text. To by mělo jednoduše popsat obrázek – nemějte na starosti klíčová slova. Obrázky v widgetech a tvůrcích stránek to nemusí udělat, takže zkontrolujte HTML:

alt = ”Chicago Wedding Photographer” width = ”680” height = ”380” />

Interní / externí odkazy – Google sleduje odkazy na vaší stránce, aby zjistil, o čem je váš obsah. Důležité je propojení s užitečným obsahem, který vaši návštěvníci skutečně najdou užitečným (například blogový tutoriál). Propojení článků / stránek blogu je také přirozený způsob, jak vytvářet odkazy na vlastní webové stránky, ale odchozí odkazy jsou také dobré, protože je to jako citovat zdroje společnosti Google. Nakonec vždy používejte popisný odkazový text (nazývaný kotevní text) … nikdy nepoužívejte slova jako „klikněte sem“.

Název SEO – Použijte modifikátor k okořenění nadpisu, takže více lidí klikne na váš odkaz ve výsledcích vyhledávání … „Oceněný vítězný svatební fotograf Chicago – Tom Dupuis“ je dobrým příkladem. Také se ujistěte, že váš titul SEO má slušnou délku (pruhy v Yoast by měly být zelené).

Popis meta – hlavním účelem meta popisu je přilákat lidi, aby klikli na váš odkaz. Toto a titul SEO jsou první věcí, kterou lidé vidí ve výsledcích vyhledávání, takže trávte čas jejich psaním. Měl by zahrnovat vaše klíčové slovo zaměřené na vaše zaměření a sekundární klíčové slovo, pokud je máte.

Přidat dlouhý obsah – Google měří „průměrný čas na stránce“, a proto jsou klíčová videa a další poutavý obsah. Dlouhý organizovaný obsah je obecně vyšší než krátký.

Optimalizace sociálních médií – Tím se zajistí, že se na vaší stránce při sdílení na Facebooku a Twitteru zobrazí správně naformátovaný obrázek. Klikněte na odkaz „sdílet“ ve službě Yoast a nahrajte vlastní obrázky, kam vám to sdělí. Pokud karty nevidíte, zkontrolujte svá sociální nastavení a povolte metadata Facebook a Twitter. Ano, to znamená, že musíte navrhnout 2 samostatné obrázky pro Facebook (1200 x 630px) a Twitter (1024 x 512px). Ostatní pole ponechám prázdná, což vám umožní napsat vlastní nadpis a popis, když je sdílen na Facebooku / Twitteru.

yoast-social-media-optimisation

Bohaté úryvky – přidejte k vašemu obsahu úryvky ve výsledcích vyhledávání. Můžete tak učinit pomocí událostí, recenzí, receptů, článků, produktů, organizací, restaurací a videí. Používám prémie Doplněk WP Rich Snippets který podporuje všechny typy úryvků s výjimkou událostí (použití Vše v jednom Schema.org) a videa (použití Doplněk schématu. Pokud však děláte jiný typ bohatých úryvků, vypadají úryvky WP Rich Snapets mnohem lépe a mají více možností, navíc mají úžasné doplňky. Tady je moje Recenze Rich Snippets WP což rozhodně stojí za peníze, pokud máte na svých stránkách obsah, který může být označeno.

Bohaté úryvky

Příklad úvodní stránky s geografickým cílením…

Lokalizovaná vstupní stránka

5. Moje firma na Googlu

Optimalizace stránky Moje firma na Googlu

* Google stále více bere v úvahu aktivaci majitelů firem, kteří: zveřejňují příspěvky na Google Posts, reagují na recenze, průběžně aktualizují zvláštní hodiny, zodpovídají otázky, usnadňují zákazníkům přímé akce na GMB pomocí firemních adres URL.

Logo Moje firma na Googlu

6. Moz Local

Protože citace představují 11% místního SEO, tento krok vám pomůže vytvořit a opravit 15 nejlepších citací. Stejně jako v případě služby Moje firma na Googlu zajistíte, aby profily byly 100% úplné, duplikáty byly odstraněny a aby byly zajištěny konzistentní informace. Spusťte web a poštovní směrovací číslo Moz Local a podívejte se do části „Vyberte nejpřesnější záznam“. Projděte si každý z nich a podívejte se na jejich doporučení. Ano, budete potřebovat přihlašovací údaje každého profilu.

Lokální profily Moz

Opravte neúplné, nekonzistentní a duplicitní citace
Po kliknutí na svůj záznam se zobrazí neúplné, nekonzistentní a duplicitní karty. Projděte každou z nich a opravte všechny položky. Neúplný Profily se často opravují nahráním více fotografií nebo přidáním kategorií. Nesrovnalosti může být stejně snadné jako oprava verze webové stránky www nebo použití adresy „st“ místo „ulice“ v adrese. Duplikáty jsou odstraněny. Moz Local obsahuje odkazy na vaše profily, což usnadňuje opravu, mazání a hlášení profilů.

Někdy budete mít pouze 1-2 kategorie (např. Fotograf + svatební fotograf), takže není vždy možné dosáhnout toho, aby byly vaše profily 100% kompletní. Jen udělejte vše, co můžete.

Moz Loca

7. Whitespark

Abychom dobyli tyto hodnotící faktory # 2, # 5 a # 14 v Mapách Google (konzistence citací, kvantita a kvalita), musíme vytvořit sudé více citací. Čím jsou vaše klíčová slova konkurenceschopnější (např. Chicago Wedding Photographer), tím více citací byste měli vytvářet.

faktory lokálního seo-citacecitace podle města

Whitespark obsahuje seznam nejlepších citací od město, země, a kategorie, nebo použít jejich citační služba za 4-5 $ za citaci, což šetří spoustu času. Google ‘Whitespark Kanada‘A uvidíte, že mají více než 120 recenzí s 4,9 hvězdičkami. Do jejich služby budování citací jsem investoval více než 2 000 $ a v Mapách Google vyskočil z 8 na 3. Přečtěte si můj Recenze budovy citace Whitespark naučit se tento proces, ale v zásadě vyplníte příjem a poté počkáte 2-3 týdny, než odešlou zprávu o nových citačních adresách URL a jednom univerzálním přihlášení.

Bezplatné citace mohou způsobit spamové e-maily a někdy i spamové telefonní hovory. Zlepšují hodnocení, ale je to kompromis. Zde je odpověď, kterou jsem dostal od Darrena Shawa, majitele Whitespark:

@ TheDupMan Když budujete citace, budete dostávat e-maily a hovory z prodeje. Žádná cesta kolem toho. Seznamy jsou z nějakého důvodu zdarma.

– Darren Shaw (@DarrenShaw_) 25. srpna 2016

8. Mobilní reakce

Nejlepším způsobem, jak zjistit chyby v mobilních zařízeních, je nastavení služby Google Search Console a použití mobilní použitelnost sekce. Tím se zkontrolují VŠECHNY chyby na vašem webu WordPress (namísto pouhé 1 stránky), což je pouze to, co Google testovací nástroj pro mobilní zařízení ano. I když používáte responzivní téma WordPress stále můžete mít mobilní chyby! Takže je to určitě dobrý nápad zkontrolovat.

google-mobile-použitelnost-chyby

9. Mobilní optimalizace rychlosti

Většina firem, které provádějí místní SEO, má velké množství mobilních návštěvníků (můžete to zkontrolovat v Google Analytics v části Publikum -> Mobilní, pohybliví -> Přehled). Pokud jste si nečetli můj tutorial W3 Total Cache, který vám ukáže, jak nakonfigurovat karty výkonu, Cloudflare a MaxCDN, začal bych s tím. Pak můžete optimalizovat obrázky a provádět další optimalizace z mého průvodce rychlostí WordPress. To vám pomůže opravit položky ve vašem GTmetrix přehled (nástroj pro testování rychlosti, který doporučuji používat) a zlepšuje doby načítání stránky pro stolní i mobilní zařízení.

Chcete-li, aby se váš web WordPress načítal rychleji konkrétně na mobil, můžete použít Stránky AMP (zrychlené mobilní stránky) pomocí AMP plugin a Lepidlo pro váš SEO & AMP. Umíš číst Výukový program pro AMP ale toto v podstatě přidá do výsledků mobilního vyhledávání znak „AMP“…

amp-stránky

Hosting
používám SiteGround a mít 200ms doba odezvy se skóre 100% GTmetrix a 0,4 s Časy zatížení Pingdomu. Proveďte kontrolu hostingu, proveďte vlastní testy nebo klikněte na mé stránky a podívejte se, jak rychle se načítají. Byli ohodnoceni hostitelem číslo 1 v 26 průzkumech Facebooku a jsou světy lepší než EIG (Bluehost, HostGator), Pojď tati, a špatní hostitelé, kteří na stejném serveru sbalí příliš mnoho lidí. Jsou doporučeno WordPress, dělat migrace zdarma, a používám jejich semi-oddaný plán.

Přepínání na SiteGround

Migrace doby načítání na webu

Bluehost na SiteGround GTmetrix

HostGator na SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Statistiky Google PageSpeed

100 Perfektní skóre na webuGround

SiteGround Genesis

Rychlost dodaná serverem SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Snížení doby načítání pomocí funkce SiteGround

Nové časy odezvy SiteGround

HostGator na přenesení SiteGround

SiteGround Response Times On Joomla

Přepnuto na SiteGround Hosting

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

Statistiky SiteGround PageSpeed

SiteGround On Joomla

SiteGround zkrácené doby načítání

SiteGround Speedy Hosting

Nové výsledky Pingdom na webu

Nová doba odezvy SiteGround

Vylepšení doby odezvy SiteGround

2019 Anketa o hostování

2017-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Doporučení hostitele Elementor

Doporučení pro červenec 2019

Anketa WordPress-Host-Anketa-Aug-2018

Sdílený hosting-anketa-2017

2019-Hosting-Anketa

Společnost Go-To-Hosting-Company

WordPress-Hosting-Anketa-2017

Managed-Hosting-Anketa

WooCommerce-Hosting-FB-Anketa

2016-Web-Hosting-Anketa

Best-WordPress-Hosting-Provider-Anketa

Best-Web-Hosting-2019-Anketa

Anketa WP Friendly Hosting Anketa

2016-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Oblíbený hosting pro Elementora

2018 Doporučení pro hostování

Spravovaný-WordPress-Hosting-Anketa-2017

2019-Hosts-Anketa-1

Hosting-Anketa-Pro-Speed

WordPress-Hosting-Anketa-červen-1

SiteGround-Doporučení

2014-Managed-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Anketa Best-Web-Hosting-Provider-Anketa

Hosting-Anketa-Únor-2019

Hosting-Doporučení-Anketa

Bluehost vs SiteGround

Anketa webového hostitele WordPress

10. Recenze

Slyšeli jste to už dříve, takže nebudu uvádět to zřejmé. Ale měli byste to vědět Moje firma na Googlu je obvykle nejlepším místem k získání recenzí protože se objevují přímo ve výsledcích vyhledávání, a proto se asi 5 z nich potřebuje, aby se recenze začaly zobrazovat …

Recenze Google pro SEO

Vyhnutí se filtru recenzí Yelpu – Recenze na Yelpu mohou být získány filtrovaný i když jsou legitimní. Tomu lze zabránit tím, že na Googlu vyhledáte výraz „obchodní jméno Yelp“ a pošlete jim odkaz. Pokud jim pošlete přímý odkaz na svůj profil na Yelpu, Yelp to bude vědět a mohl by jej filtrovat. V ideálním případě byste se zeptali existujících Yelperů, protože je pravděpodobnější, že budou zveřejněny jejich recenze (dalším faktorem je, pokud je jejich profil vyplněn a je připojen Facebook). Měli byste přítele také své recenzenty.

11. Vytváření místních odkazů

Víte, odkazy jsou pro vaše hodnocení velmi důležité a nemusí to být zadek. Ale ano, budete muset oslovit lidi, aby získali tyto odkazy. Zde je několik tipů …

 • Požádejte partnery, aby na vás odkazovali
 • Požádejte sponzory, aby na vás odkazovali
 • Požádejte dodavatele, aby na vás odkazovali
 • Získejte publikování v místních novinách
 • Zapojte se do článků seznamu (např. Nejlepší pizza v Chicagu)
 • Ujistěte se, že tyto články obsahují odkaz na váš web
 • Najděte obchodní adresáře a organizace, které propagují ekologické podniky
 • Proměňte své obchodní vztahy v odkazy, to je vše

12. Cílení na více míst

Vytvářejte na svém webu více stránek o poloze – někdy byste měli vytvořit 1 stránku za město (pokud v tomto městě hledá pouze jedno klíčové slovo), nebo více stránek za město (pokud se vyhledává více klíčových slov). Záleží na tom, kolik klíčových slov lidé hledají a zda potřebujete obsah o různých službách (zubní implantáty miami vs. miami) je samostatná stránka).

Přidejte na tyto stránky obsah specifický pro umístění – vaše stránka v Chicagu může obsahovat fotografie vaší kanceláře v Chicagu. Nebo reference od zákazníků z Chicaga. Nebo mapa Google představující vaši polohu v Chicagu. Vyhněte se vytváření „vyhledávacích a nahrazovacích“ stránek (identické stránky, pouze změníte název města), protože se jedná o duplicitní obsah a nebudou hodnoceny.

Pokud se chcete podívat na skvělý příklad lokalizovaných vstupních stránek, podívejte se Seda Dental.

místní-vstupní-stránky-více-umístění

Vytvořte citace pro každé místo – každé místo by mělo mít vlastní stránku Moje firma na Googlu, Yelp, Facebook a další citační profily, které můžete použít k vytvoření Moz Local a Whitespark (viz kroky 4, 5 a 6). Služba citačního servisu Whitespark vám ušetří spoustu času. Pokud to uděláte sami, při uvádění svého webu uveďte konkrétní stránku umístění (web.com/locations/chicago). Fotografie a obchodní informace by měly být pro dané místo jedinečné.

13. Změřte hodnocení klíčových slov

Search Search Console Search Analytics – podívejte se na klíčová slova (dotazy), pro které hodláte hledat. To POUZE měří organické hodnocení společnosti Google, nikoli Mapy Google nebo jiné vyhledávací nástroje. Pokud se tedy Mapy Google při hledání klíčových slov objeví, je třeba je také změřit (viz níže). Ve službě Search Analytics můžete stále získat velmi užitečné údaje pomocí filtrů: míry prokliku, zobrazení, nejlepších stránek, použitých zařízení, zemí a porovnejte své hodnocení s posledních 28 předešlými dny.

google-search-console-search-analytics-queries

Whitespark Local Rank Tracker – hodnocení skladeb v Mapách Google, Bing pack, Google organic, Bing organic atd. Seřadit podle názvů měst na více místech. Uživatelsky přívětivý design a začíná na $ 20 / měsíc pro měření až 100 místních klíčových slov. Nejjednodušší způsob měření místních klíčových slov.

whitespark-local-rank-tracker

14. Bonusové tipy

Google Search Console – Zmínil jsem se o tom několikrát v tomto WordPress místním SEO průvodce, ale opravdu byste měli využít tohoto nástroje. Moje video a Výukový program Google Search Console Ukážeme vám, jak jej nastavit, odeslat svůj soubor Sitemap XML společnosti Google, opravit chyby procházení (nefunkční adresy URL) a několik dalších optimalizací stránek. Můžete jej použít k testování stránek AMP, bohatých úryvků a k nalezení problémů s indexováním, mobilem a zabezpečením. Po podpisu budete muset počkat přibližně 1 týden, než se data naplní. Určitě to však znovu proveďte a využijte jeho funkcí.

Tlačítko pro mobilní volání – pokud provozujete web, na kterém vám zavolá mnoho lidí (např. Pizzerie), přidejte mobilní plugin click-to-call může zlepšit konverze, ale je také faktorem hodnocení, pokud se podíváte na „chování / mobilní signály“ v místních faktorech hodnocení Google.

Bezpečnostní – provozujte své stránky Bezpečnostní kontrola Sucuri a bezpečnostní sekce konzole Google Search Console, abyste se ujistili, že nemáte žádné chyby. V každém případě nejlepší 2 věci, které můžete udělat, je změnit obecné uživatelské jméno „Admin“ v přihlašovacím formuláři WordPress a poté nainstalovat WordFence.

Sucuri Security Scan

Sociální média – ujistěte se, že jste aktivní na sociálních médiích, jedná se o 2,8% místního SEO.

Čas začít pracovat

Doufejme, že vám tento místní SEO průvodce WordPress poskytne několik nápadů! Nezapomeňte, že nejde jen o optimalizaci vašeho webu WordPress – existuje mnoho faktorů mimo stránku, které jsou stejně důležité jako služba Moje firma na Googlu, citace a recenze. Začněte s tím něco z toho a během pár měsíců snad vaše organické vyhledávání stoupá (dejte mi vědět v komentářích)!

SEO Google Analytics

Potřebovat pomoc? Pusť mi linku. Chcete najmout někoho, kdo skutečně ví, co dělá? Podívejte se na můj Poradenské služby WordPress SEO. Miluji, když lidé čtou moje návody, takže pokud máte otázky týkající se WordPress a místního SEO, ráda vyjasníme vaše otázky.

Často kladené otázky

&# x2705; Jaké jsou faktory hodnocení Google pro místní vyhledávání?

Moz oznamuje každé dva roky faktory hodnocení místního vyhledávání Google. Zdůrazňují geograficky cílené stránky, adresáře (citace), odkazy a recenze.

&# x2705; Jak optimalizujete weby pro místní SEO?

Prozkoumejte místní klíčová slova pomocí nástrojů, jako je Automatické doplňování Google, vytvořte geo-cílený obsah kolem těchto klíčových slov, zrychlete načítání vašeho mobilního webu, získejte relevantní odkazy a zobrazujte NAP na lokalizovaných stránkách..

&# x2705; Co je NAP a proč je to důležité?

NAP je zkratka pro obchodní jméno, adresu a telefonní číslo. To by mělo být konzistentní na celém vašem webu a v citacích. Google používá jako faktor hodnocení konzistenci NAP.

&# x2705; Kam mám postavit více adresářů (citace)?

Moz Local analyzuje 15 nejlepších citací a ukazuje, které z nich jsou neúplné, nekonzistentní nebo duplikované. Whitespark má také seznamy nejlepších citací pro různá průmyslová odvětví a místa. Google My Busienss, Yelp a Facebook jsou některé z nejdůležitějších, ale měli byste vytvořit více pomocí Moz Local nebo Whitespark..

&# x2705; Jak mohu optimalizovat svou stránku GMB?

Vyplňte vše včetně NAP, kategorií, popisů, fotografií, kategorií, atributů, hodin, menu, služeb atd. Ověřte svou stránku a odpovězte na dotazy zákazníků + odpovídejte na recenze. Získejte vlastní adresu URL a zveřejňujte aktualizace na své stránce GMB.

Viz také:
Jak jsem optimalizoval svůj web WordPress, aby se načítal do 2 sekund (100% skóre GTmetrix / Pingdom)

Na zdraví,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map