Recenze budovy Whitespark Citation Building – to je jeden z nejjednodušších způsobů, jak se umístit na vyšších pozicích v Mapách Google a lokalizovaných výsledcích vyhledávání

03.06.2020
Místní SEO 'Recenze budovy Whitespark Citation Building – to je jeden z nejjednodušších způsobů, jak se umístit na vyšších pozicích v Mapách Google a lokalizovaných výsledcích vyhledávání
0 10 мин.

Citace jsou podobné online adresářům a představují asi 25% místního SEO.


používám Moz Local vytvořit 15 nejlepších citací (Google My Business, Yelp, Facebook…). Pak zaplatím Whitespark kolem 400 dolarů na vybudování 100 nových profilů za 4–5 $, takže jsem se už nikdy nemusel starat o citace. To je jeden z hlavních důvodů, proč jsem mohl klienty zařadit do nejlepších výsledků pro místní klíčová slova, pokud je vidíte SEO práce. Je to také jedna z mála věcí, které můžete s jistotou zadávat v místním SEO, protože Whitespark má 4.9 / 5 hvězdičkové hodnocení s 125+ recenze.

Zatímco společnosti jako Yext účtují 500 zápisů za rok za 47 zápisů, můžete Whitespark zaplatit stejnou částku pouze jako jednorázový poplatek a vlastníte své zápisy nepřetržitě. Whitespark také obsahuje následnou zprávu s 1 univerzálním přihlášením, pokud potřebujete v budoucnu aktualizovat profily.

Při pohledu na to, jak důležité jsou citace, vidíte Faktory hodnocení místního vyhledávání Google

online-adresáře-local-seo

Jsou zvláště důležité pro vyšší hodnocení v Mapách Google (nazývané výsledky místního zásobníku / svačina), protože citace jsou faktory hodnocení # 2, # 5 a # 14…

faktory lokálního seo-citace

Už jsem si objednal citace v hodnotě 2 081,21 $ pro sebe i pro klienty…

citační historie

To jim pomohlo zařadit se mezi nejlepší výsledky místních klíčových slov. V této recenzi vás provedu procesem objednání citací prostřednictvím webu Whitespark a poté vám ukážu, co můžete očekávat, pokud jde o ceny, časový rámec a zlepšení vaší mapy Google a lokalizovaných hodnocení..

Noho SEO

KC SEO Work

Noho Local SEO

KC SEO Work 2

Obsah

 1. Co jsou citace?
 2. Vyplňte Citační příjem Whitespark
 3. Nákup obecných + místních / specializovaných citací
 4. Co se stane po zakoupení citací
 5. Zabraňte nevyžádané poště (pouze budování citací Con)
 6. Integrujte budování citací do svých SEO služeb
 7. Nezapomeňte na Moz Local (Top 15 základních citací)

1. Co jsou citace?

Citace jsou uvádí vaše obchodní jméno (často ve formě adresářů) a představují 25% faktorů hodnocení místního vyhledávání Google. Citace jsou zvláště důležité v Mapách Google (místní zásobník / svačina), kde jsou faktorem # 2, # 5 a # 14. Dělají vás vyšší hodnocení pro více lokalizovaných klíčových slov jsou jednou z mála věcí, které můžete zadávat v místním SEO.

Nejlepší online adresáře

Mohu postavit tyto sebe sama?
Ano, Whitespark dokonce obsahuje seznam těch nejlepších citací od kategorieměsto, a země. Ale to vyžaduje čas a mnoho lidí to dělá nesprávně. Nalezení správných citací, 100% vyplnění profilů a zajištění jejich konzistentnosti (např. Obchodní jméno, adresa, telefon) je velmi důležité. Připadá mi to mnohem snazší nechat to odborníkům a ušetřit váš čas, protože je to jen 4–5 $ za citaci a vše organizují s následnou zprávou a 1 přihlášením.

2. Vyplňte Citační příjem Whitespark

Prvním krokem je stažení Whitespark je budování citačních budov a vše vyplňte, jak nejlépe umíte. Další pokyny naleznete v poznámkách Whitespark na pravé straně tabulky.

whitespark-citační budova-příjem

Hromadně odeslat list
Pokud chcete, aby Whitespark vytvářel citace pro více míst (protože každé místo musí mít své vlastní profily), přejděte dolů na možnost „Hromadně odeslat pracovní list“ dole…

hromadně citovaný řád

3. Nákup obecných + místních / nika citací

Jakmile vyplníte příjem, vyberte svou zemi a proveďte směs obecných a místních / nikačních citací (není tam žádné dokonalé číslo, ale myslím, že místní / nikační citace jsou cennější). A samozřejmě čím více citací si objednáte, tím vyšší je pravděpodobnost, že se umístíte ve výsledcích místního vyhledávání.

Nahrajte svůj příjem na stránku pokladny Whitespark a poté pod možností „Další možnosti a funkce“ v kroku 4 uvidíte možnost objednat si následné zprávy, spěšné objednávky a hromadné objednávky (pro více míst). Následné zprávy NEJSOU nutné, protože Whitespark vám po dokončení zašle zprávu. Je to pouze v případě, že chcete, aby se více výpisů v době, kdy jsou výpisy zveřejněny, zobrazilo.

whitespark-citační řád

4. Co se stane po zakoupení citací

Whitespark vám zašle potvrzení. Pak budete čekat 3 týdny, než si vybudují citace. Po dokončení vám pošlou e-mail se zprávou, která obsahuje 1 univerzální přihlášení pro přístup k vašim novým citačním profilům, spolu s adresami URL, kde tyto nové profily najdete..

Aktualizaci výsledků Google s novými žebříčky může trvat 1-2 měsíce. Můžete použít Whitespark místní hodnostní tracker měřit hodnocení nebo Search Console vyhledávací analytika.

whitespark-local-rank-tracker

5. Prevence nevyžádané pošty (jediná budova s ​​citací Con)

Jedinou stížností, kterou mám na citace (nejen na Whitespark), je potenciální spam, který můžete získat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonu.

To je složité, protože NAP (obchodní jméno, telefon, adresa) MUSÍ být konzistentní napříč citacemi, ale také to znamená, že musíte uvést své firemní telefonní číslo, kam vám může kdokoli zavolat / poslat e-mail. Zde je příklad nevyžádané pošty, kterou můžete získat po vybudování citace:

nevyžádané e-maily

@ TheDupMan Když budujete citace, budete dostávat e-maily a hovory z prodeje. Žádná cesta kolem toho. Seznamy jsou z nějakého důvodu zdarma.

– Darren Shaw (@DarrenShaw_) 25. srpna 2016

Zabraňte spamu ve vašem kontaktním formuláři:

 • Použití Google captcha na kontaktním formuláři
 • Nakonfigurujte anti-spamový plugin pro WordPress
 • Utáhněte nastavení diskuse v WordPressu

6. Přidejte do svých SEO služeb budování citací

 • Staňte se přidruženou společností – pokud se kvalifikujete, umožní vám stát se přidruženým subjektem.
 • Upsell Whitespark Citations – Můžete snadno účtovat klientům 10 $ za citaci a platit 4–5 $ za citaci na Whitespark, který může v závislosti na objednávce dosáhnout rychlého zisku 300 $. Stačí ukázat klientům faktory hodnocení místního vyhledávání Google a vysvětlit význam citací. Poté, co si objednáte více od Whitespark, získáte až 20% slevu. Na vašem konci je málo práce (plus zprávy o příjmu citací a následných zprávách nejsou pro značku Whitespark označeny), což usnadňuje integraci do vašich služeb SEO. Nezapomeňte pomoci klientům s prevencí nevyžádané pošty a měřením výsledků pomocí místního sledovače hodnocení Whitespark nebo analytiky vyhledávání Google Search Console..
 • Seznam nejlepších citací v SEO auditech – pokud provádíte místní audit SEO, kde se klient chce v Mapách Google umístit na vyšších pozicích, poskytněte jim seznam nejlepších citací pomocí Whitespark’s stránka zdrojů a dát jim možnost je postavit sami, nebo využít službu budování citací Whitespark. Protože pokud jste jako já, zkuste poskytnout co největší hodnotu ve své SEO audity a seznam 30 nejvýznamnějších citací je skvělý doplněk.

7. Nezapomeňte na Moz Local (Top 15 základních citací)

Moz Local vám pomůže opravit 15 nejlepších citačních profilů včetně Moje firma na Googlu, Yelp, Facebook a další. Před vytvořením nových citací v Whitespark bych se pokusil získat skóre Moz Local. Uděláte to tak, že spustíte web pomocí aplikace Moz Local a poté kliknete na karty, abyste tyto citační profily vytvořili na 100%, konzistentní, a poté smažte všechny duplikáty.

Moz Local

Na každé kartě vám Moz Local řekne, co je třeba opravit a obsahuje odkaz na „aktualizaci seznamu“, který vede přímo k vašim profilům. Obvykle je to tak snadné jako nahrávání více obrázků, výpis více kategorií, odstranění nesrovnalostí s informacemi o firmě nebo odstranění duplikátu.

Místní citace Moz

Závěr

Tady je můj proces budování citací:

 1. Vytvořte 100% kompletní stránku Moje firma na Googlu
 2. Pomocí Moz Local opravte svých 15 nejlepších citačních profilů
 3. Vytvářejte další citace za 4–5 $ s Whitespark

Doufám, že se vám líbilo mé hodnocení budování citace Whitespark! Jedná se o výkonnou službu, kterou můžete použít pro sebe a pro klienty, kteří se v Mapách Google konkrétně dívají na vyšší hodnocení (výsledky místních zásobníků / balíčků s občerstvením). Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte a zanechte mi komentář. Darren a jeho tým ve Whitesparku jsou s komunikací skvělí, pokud máte nějaké dotazy. Mají také seznam citace budování FAQs pokud se chcete dozvědět více o jejich citační službě.

Na zdraví,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector