WordPress SEO pro fotografy: Jak optimalizovat obrázky, citace a web WordPress pro vyšší hodnocení Google Map

WordPress SEO pro fotografy


Pokud jste fotograf, máte web WordPress a chcete jej použít místní SEO Chcete-li získat vyšší hodnocení v Mapách Google + lokalizovaných výsledcích pro klíčová slova související s fotografováním, je tento tutoriál určen právě vám.

Ukážu vám, jak používat Faktory hodnocení místního vyhledávání Google zlepšit hodnocení tím, že optimalizujete svou stránku Moje firma na Googlu, citace, fotografie a jak používat SEO plugin pro optimalizaci obsahu. Bez ohledu na to, jakou fotografii děláte, je skutečně snadné udělat WordPress SEO pro fotografy (místní SEO je obvykle mnohem jednodušší než národní SEO). Zobrazení výsledků může trvat 3–6 týdnů (Google trvá dlouho), ale můžete je použít Analytika vyhledávání Google Search Console sledovat vaše hodnocení, kliknutí a celkový provoz z SEO.

SEO pro fotografy

Nyní do toho skočíme…

Porozumění místním faktorům SEO SEO společnosti Google

Nezáleží na tom, v jakém odvětví jste, pokud děláte místní SEO, jedná se o hodnotící faktory spojené s Googlem. Jsou převzaty Moz kdo provádí průzkum hodnotících faktorů Google každé 2 roky. To nám říká, na které klíčové faktory pořadí bychom se měli soustředit.

Faktory lokálního vyhledávání

To jsou faktory z roku 2015 v hodnocení místního vyhledávání, ale většina z nich se nezměnila …

Top-20-Local-Search-Ranking-faktory

Projdu je v mém tutoriálu (pokud mi potřebujete něco objasnit, napište mi komentář), ale tady je překlad s praktičtějšími tipy:

 • Vyplňte stránku Moje firma na Googlu (vyplňte a ověřte svůj profil)
 • Přihlaste se k odběru obecných citací (Yelp), místních (COC) a adresářů fotografií
 • Získejte recenze na své stránce Moje firma na Googlu, Yelp a dalších
 • Použijte mobilní responzivní a SEO přátelské fotografické téma WordPress
 • Použijte své primární klíčové slovo na své domovské stránce (pomocí SEO pluginu pluginu Yoast)
 • Získejte odkazy od zákazníků, adresářů, místních webů, relevantních webů pro fotografie
 • Vyplňte své profily sociálních médií, získejte sledovatele, zveřejňujte aktualizace

Vyplňte svou stránku Moje firma na Googlu

Toto je nejjednodušší způsob, jak zlepšit své hodnocení v Mapách Google. Ve skutečnosti musíte mít Stránka Moje firma na Googlu dokonce se zobrazí v Mapách Google. Upravte svůj profil na 100%.

Přidejte svůj web, hodiny a seznam „fotografů“ jako kategorii. Pokud jste svatební fotograf, uveďte jej jako primární kategorii a poté jako sekundární kategorii uveďte „fotograf“. Nyní napište důkladný úvod, ověřte svou stránku a vyplňte svůj profil. Pokud již máte stránku Moje firma na Googlu, nevytvářejte duplicitní zápis.

Stránka Moje firma na Googlu

Vylepšete výpis adresářů pomocí Moz Local

Místní panel Moz

Spusťte web a PSČ Moz Local získat zprávu o vašich adresářích. Získáte skóre a doporučení, jak vylepšit některé z nejdůležitějších adresářů …

Moz Local

Klikněte na různé karty, podívejte se na červená oznámení, abyste zjistili, které položky je třeba opravit, a pak pomocí odkazů na aktualizaci aktualizujte tyto adresáře. Všimněte si, jak důležitá je konzistentnost informací (obchodní jméno, adresa, telefon, kategorie) a bez duplicit. Pokud to nechcete dělat, můžete zaplatit Moz $ 84 / rok. Obvykle se však jedná o přidávání fotek a zajištění toho, aby byl váš profil konzistentní a 100% úplný.

Lokální neúplné výpisy Moz

Vytvořte více adresářů s Whitesparkem

Nyní, když máte dole své hlavní adresáře, vytvořme další. Tím se zlepší vaše hodnocení, takže si nemyslete, že je to ztráta času – rozhodně to tak není. Toto jsou další kroky, které vám pomohou překonat konkurenty. Všimněte si, že objem citace je přímým faktorem hodnocení v místním grafu se koláčem SEO (žlutá část) – čím více tím vesmější.

Nejlepší online adresáře

Udělej si sámpoužijte seznam 50 nejlepších adresářů Whitespark
Najměte si Whitesparkzaplatit jednorázový poplatek Whitespark ve výši 4–5 $ za adresář (stojí za to)

Zeptejte se zákazníků na recenze

Recenze online o službě Moje firma na Googlu

Google My Business a Yelp jsou nejdůležitější. Po práci jednoduše sledujte zákazníky a požádejte o Posouzení (nechte je podle pokynů s odkazem na vaši stránku Moje firma na Googlu a Yelp). Udělejte to prioritou, protože recenze jsou dobré jak pro branding, tak pro SEO. Někdy se legitimní recenze Yelpu odfiltruje číst tento příspěvek naučit se tomu zabránit.

Použijte fotografické téma přátelské k SEO

Pojďme mluvit o optimalizaci vašich webových stránek – která začíná tématem WordPress. Chcete téma, které je přátelské k SEO, je citlivé, bezpečné a rychle se načítá. Současně by vaše téma mělo být vytvořeno spolehlivým vývojářem, aby na vás nezmizelo po silnici.

Téma fotografa Djazz WordPress

Můj seznam fotografických témat je dobré začít. Všechny mají výše uvedené funkce přátelské pro SEO a všechny jsou vestavěny do Genesis Framework což doporučují Yoast, Matt Cutts od společnosti Google a zakladatel WordPressu – Matt Mullenweg. Pokud nevíte, co je Genesis, můžete si o tom přečíst Web StudioPress. Je to však nejlepší způsob, jak vytvořit webovou stránku pro fotografie WordPress, která je přátelská k SEO.

Naučte se svá klíčová slova

Pokud jste se nenaučili svá klíčová slova týkající se fotografie, postupujte takto:

Fotografie SEO Klíčová slova

Jen jdi na google.com a pomocí tohoto formátu zadejte svá klíčová slova. Automatické doplňování Google vyplní nejpoužívanější fráze, které lidé hledají, přičemž vyšší fráze mají více vyhledávání než nižší. Ujistěte se, že poslední znak, který zadáte, je podtržítko „_“, aby Google vyplnil prázdné pole. Můžete také vyzkoušet jiné kombinace.

Mějte na paměti, že na hlavní stránce by mělo být zacíleno 1 primární klíčové slovo (např. Chicago Wedding Photographer). Pokud máte více klíčových slov (dítě, chůva, mateřství atd.), Musíte pro každou z nich vytvořit novou stránku pro lepší cílení na klíčová slova..

To mě vede k dalšímu kroku …

Cílová klíčová slova pomocí SEO pluginu plug-in WordPress

Váš plugin WordPress SEOf

Budete používat Váš plugin pro WordPress SEO cílit na klíčová slova na vašem webu. Zde je spousta fotografů ohromena. Ale ne, protože jsem to velmi usnadnil.

Krok 1 – Konfigurujte nastavení Yoast
Po instalaci Yoast pokračujte a stáhněte si níže uvedený zip soubor, který obsahuje nastavení Yoast, které používám. Nahrajte to na svůj web WordPress pomocí karty SEO na levé straně řídicího panelu. Půjdete do Nástroje -> Dovoz a vývoz -> Import. Nahrajte soubor zip.

STÁHNOUT NAŠE VLASTNÍ NASTAVENÍ (ZIP SOUBOR)

Budete muset procházet nastavením Yoast a změnit pár věcí …

 • Všeobecné -> Informace o společnosti (vyplňte to svými informacemi a nahrajte výchozí logo, které by mělo být alespoň 200 x 200 pixelů)
 • Všeobecné -> Nástroje pro webmastery (viz video níže)
 • Sociální nastavení -> vyplňte to svými vlastními odkazy na sociální média
 • Pokročilý -> Strouhanka -> použijte vlastní název společnosti

Krok 2 – Cílová klíčová slova na vašem webu
Jak jsem již zmínil, na své domovské stránce chcete zacílit na 1 primární klíčové slovo. Chcete-li to provést, přejděte na kartu SEO SEO na levé straně řídicího panelu -> Názvy & Metas -> Domovská stránka. Zde byste měli být schopni vyplnit svůj název a meta popis SEO (toto je text, který se objeví ve výsledcích vyhledávání Google), nebo kliknutím na odkaz zobrazíte stránku, kde můžete tento text upravit..

Cílení na klíčová slova

Na fotografii použijte stejný formát. Napište jedinečný popis metadat, který shrnuje to, co nabízíte, a zároveň zahrňte klíčové slovo způsobem, který zní přirozeně. To je velmi důležité, protože je to v popředí vašeho SEO. Také se ujistěte, že nepřekračujete limit 156 znaků.

To může být vše, co musíte udělat. Klíčové slovo nelze zahrnout do adresy URL (to platí pro domovskou stránku libovolného webu), takže je to v pořádku. Většina fotografů dává přednost tomu, aby na domovské stránce nebyl žádný text (na fotografii je nadpis a obsah článku červený s „ne“). Chápu, že většina fotografů dává přednost tomu, aby si fotky promluvily, ale pokud na svou domovskou stránku vložíte text, bude to pro váš SEO přínos. V opačném případě bude mít Google pouze vaše fotografie.

Jako nadpis doporučuji přidat „Chicago Wedding Photographer“ (nebo cokoli je vaše primární klíčové slovo). Poté přiložte krátký odstavec toho, co chcete sdělit svému publiku, a také sem zadejte klíčové slovo. Se všemi různými typografiemi a rozvrženími byste měli být schopni vytvořit tento vzhled hezky. Zde je dobrý příklad webové stránky, která v návrhu používá text.

Jak zacílit na více klíčových slov
Pokud máte více klíčových slov (dítě, chůva, mateřství atd.), Zacílejte na své domovské stránce hlavní klíčové slovo (např. Chicago Photographer). Nyní vytvořte novou stránku pro každý jiný typ fotografie. To vám dává větší šanci na vysoké hodnocení pro tyto konkrétní typy fotografií, protože hledající najdou tuto stránku na Googlu – nikoli na vaší domovské stránce. Ujistěte se, že každá stránka obsahuje jedinečný obsah, protože duplicitní obsah je SEO no-no.

Chcete-li tyto stránky optimalizovat pro svá klíčová slova, použijte stejné strategie popsané výše, jako cílové klíčové slovo nastavte pouze „Chicago Baby Photographer“ (nebo jakýkoli typ fotografie). Poté optimalizujte tuto stránku pomocí SEO Pluginu Yoast. Pokud potřebujete pomoc s optimalizací obsahu na zelenou, použijte video, zde …

Optimalizace obrázků pro klíčová slova

Před nahráním obrázku na web WordPress se ujistěte, že má popisný název souboru. Namísto použití „DSC27272“ by lepším názvem souboru byly „vrbové stromy foukající ve větru“.

Vrby ve větru

Optimalizujte obrázky pro rychlejší načítání

Společným problémem s fotografickými webovými stránkami je to, že obrázky jsou tak velké, že načítání trvá věčně. Od té doby Rychlost webových stránek je v Google hodnotícím faktorem, to nechceš.

Naštěstí existuje několik způsobů, jak tomu zabránit …

Served Scaled Images
Pokud nejlepší obrázek vyžaduje rozměry 150 x 150, ale používáte obrázek o rozměrech 300 x 300, nepoužíváte správné doporučené rozměry obrázku. To způsobí pomalejší časy o 200%. Chcete-li to vyřešit, naučte se správné rozměry vašich doporučených obrázků (nebo dokonce obrázků ve vašem posuvníku) a změňte jejich velikost v sekci médií se správnými rozměry.

Dalším příkladem toho, že se nezobrazují zmenšené obrázky, je, když vy tažením změníte velikost obrázek ve vizuálním editoru. Tím se změní velikost zobrazený obrázek ale ne skutečný soubor obrázku (to je to, co znamenají „obrázky v měřítku“). Správný způsob, jak změnit velikost obrázků, je v knihovně médií:

Served Scaled Images

Optimalizace obrázků
Nainstalujte Plugin WP Smush.it a jít na Media -> Hromadně Smush.it -> Všechny mé obrázky nyní spusťte prostřednictvím WP Smush.it (snímek obrazovky níže). A je to! Jakmile obrázky nahrajete pod, můžete automaticky smušit Nastavení -> Média. Rád také běhám EWWW Image Optimizer které mohou zachytit obrázky zmeškané programem WP Smush.it.

Pokud si nepřejete, aby se vám zobrazovaly obrázky, nebo chcete pouze více tipů, jak zrychlit načítání stránek, podívejte se na moje Průvodce optimalizací rychlosti WordPress. Je tu spousta dobrých tipů.

V zápatí použijte své obchodní jméno, adresu a telefonní číslo

Vím, že miluji také snadné tipy … a tohle není jednodušší. To pomáhá s celou konzistencí informací, které Google hledá. V aplikaci WordPress to obvykle najdete v části Možnosti motivu (hledejte oblast autorských práv) nebo v Editoru -> Zápatí.

Tady je můj seznam:
Online mediální mistři 1324 West Byron Street, Chicago IL 60613 | 847-271-2422

Získejte odkazy na váš web

Zatím to vypadá dobře! Máte adresáře na svém místě, web optimalizovaný pro vaše klíčová slova a provedete několik dalších optimalizací, abyste vylepšili SEO pro fotografování. Nezapomeňte však na odkazy na váš web, protože jsou nezbytné! Když na vás lidé odkazují, je to silný signál, který společnosti Google říká, že váš web je důležitý a řadí jej výše.

Jak tedy získáváte odkazy?

 • Žádám zákazníky, aby na vás odkazovali
 • Požádání partnerů, aby vás kontaktovali (např. Jste preferovaným fotografem)
 • Místní adresáře jako ty z Moz Local a Whitespark
 • Obchodní komora
 • BBB
 • Publikování v článcích (např. V Huffington Post)
 • Vytváření užitečného obsahu ve vašem blogu (k tomu jsou videa dobrá)
 • Ujistěte se, že máte pěkný design webových stránek
 • Sdílení fotografie na sociálních médiích
 • Sdílení fotografie prostřednictvím e-mailového seznamu
 • Přidejte na svůj web tlačítka pro sdílení sociálních médií
 • Další propagace / marketing, aby váš web „tam byl“

Nakopte své sociální média do zařízení

Víte, ten úžasný obrázek, který jste pořídili druhý týden? Zveřejnili jste příspěvek na svém účtu Facebook, Twitter, Google a Instagram? Měl by jsi! Trávit nějaký čas vytvářením pěkných profilů sociálních médií a titulních obrázků. Přidejte své obrázky, napište úvod atd. Nyní tyto profily aktualizujte novými fotografiemi. Pak jsi zlatý.

Probíhající údržba SEO

Hlavní „údržba“ zahrnuje požadavek, aby více zákazníků nechalo recenze na vaší stránce Moje firma na Googlu a Yelp. Může to také znamenat vytvoření více adresářů, přidání užitečného obsahu do vašeho blogu a zveřejnění na sociálních médiích. Jakmile však nastavíte všechny SEO nástroje a vylepšení WordPress, místní SEO měla by být velmi nízká údržba.

Doufám, že vám to pomohlo! Pokud jste to udělali, sdílejte :) nebo máte-li dotaz ohledně SEO WordPress vaší fotografie, napište mi do komentářů řádek. Jsem rád, že vám mohu pomoci.

Na zdraví,

Podpis Toma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map