3 najlepsze pakiety motywów Genesis (znane również jako pakiety dla programistów), w których można kupić wiele motywów za zniżkę

ZA Pakiet motywów WordPress to pakiet motywów po obniżonej cenie i tylko 4 istnieją dla Genesis Framework. Oni są StudioPress, Zygzak, Marketing internetowy, i Tematyczne.


Są to wszystkie opłaty jednorazowe, z wyjątkiem StudioPress, który niedawno zmienił ceny na 499,95 USD plus opłata cykliczna w wysokości 99,95 USD rocznie. Web Savvy Marketing to wszystkie motywy branżowe, a pakiet motywów Zigzagpress ma dożywotnie wsparcie (podczas gdy inne nie). Oto ważne szczegóły, które przedstawię wam na tej liście. Mam nadzieję, że ci się spodoba!

Tak, użyłem linków partnerskich, zapewniam, że idą prosto do Navienta na pożyczki studenckie (dziękuję). Mam jednak nadzieję, że ta lista jest pomocna w znalezieniu pakietu motywów Genesis, ponieważ spędziłem dużo czasu na wyszukiwaniu i tworzeniu tej listy. Tutaj są…

1. Pakiet tematyczny StudioPress Pro Plus

StudioPress Pro Plugin All Theme Package

StudioPress zbudował Genesis Framework, abyś wiedział, że są to ich motywy niezawodny i dobrze zakodowane. Otrzymasz również wszystkie motywy stron trzecich, które są prezentowane w StudioPress, które przechodzą testy jakości. Większość motywów StudioPress zawiera instrukcje konfiguracji a ich wsparcie jest solidne (poważny upadek innych sklepów z motywami Genesis). To pierwsze miejsce, w którym można znaleźć motywy potomne Genesis, co samo w sobie jest ogromną korzyścią (jeśli stworzysz strony Genesis dla klientów, będą chcieli użyć motywu StudioPress). Ich motywy są również często aktualizowane, a StudioPress jest aktywny na popularnych Genesis WP Facebook Group. Strona StudioPress jest ładowana tutoriale jak również Wtyczki Genesis. To tylko kilka korzyści z wyboru StudioPress, więc jeśli możesz uzyskać ponad 99,95 $ opłaty cyklicznej, powinny one być Twoim pierwszym wyborem.

 • 499,95 USD + 99,95 USD / rok
 • Dostęp do motywów innych firm
 • Dostęp do motywów, aktualizacji, wsparcia
 • Większość motywów jest responsywnych + HTML5
 • Czysty kod, lekki, szybki czas ładowania
 • 30-dniowa polityka zwrotów

ZOBACZ PAKIET STUDIOPRESS PRO PLUS WSZYSTKIE TEMATY

2. Członkostwo Zigzagpress na zawsze

Pakiet motywów Zigzagpress

Zigzagpress to zbiór ponad 31 motywów potomnych Genesis z członkostwem Forever, które jest jednorazową opłatą w wysokości 349 USD. Motywy Zigzagpress są bardzo ładne (motywy StudioPress są lekkie i minimalne, a motywy Zigzagpress są stylizowany za pomocą skrótów, portfeli, i inne funkcje. Podczas gdy możesz polegać na wtyczkach, elementy Zigzagpress są wstępnie stylizowane, aby pasowały do ​​czcionek, kolorów i stylu motywu (co znacznie ułatwia dostosowywanie). Korzystałem z Prestiżu, Uważności, Drona, Zen i Salonu Wystawowego. Wszystkie były bardzo łatwe w obsłudze, więc jeśli dopiero zaczynasz przygodę z Genesis, możesz skorzystać z pakietu motywów Zigzagpress Genesis. Obejmuje wszystkie przyszłe tematy. Mam TYLKO skargę, że niektóre motywy mogą zawierać literówki w tekście, a wsparcie może być wątpliwe w zależności od niektórych klientów.

 • 349 USD (jednorazowo)
 • Wszystkie motywy są dostosowane do urządzeń mobilnych
 • Dostęp do motywów, aktualizacji, wsparcia
 • Wiele układów strony głównej
 • 30-dniowa polityka zwrotów

ZOBACZ CZŁONKOSTWO ZIGZAGPRESS NA ZAWSZE

3. Pakiet dla deweloperów marketingu internetowego

Web Savvy Marketing Genesis Themes

Web Savvy Marketing tworzy specyficzne dla branży Motywy potomne Genesis dla organizacji non-profit, psychologów, dentystów, uniwersytetów, pośredników w handlu nieruchomościami, prawników, księgowych, salonów i innych branż. Mają też parę Motywy Genesis WooCommerce. Treści zawsze można wymieniać, ale niektóre osoby lubią mieć swoje zdjęcia / układy jak najbliżej sfinalizowanej witryny. Web Savvy Marketing to rekomendowany programista Genesis na stronie StudioPress i cieszy się dobrą opinią w społeczności Genesis. Zalecana.

 • 299,99 USD (jednorazowo)
 • Polityka zwrotów: Brak zwrotów
 • Dostęp do motywów, aktualizacji, wsparcia
 • Większość motywów jest responsywnych + HTML5

ZOBACZ WEB SAVVY MARKETING PACK DEVELOPER

Wiem, że to duża inwestycja, zwłaszcza jeśli nie jesteś bogaty. Nie jestem bogaty, ale kupiłem pakiet motywów StudioPress i Zigzagpress i wykorzystałem je do budowy wielu stron internetowych zarówno dla siebie, jak i dla klientów. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące któregokolwiek z nich, zostaw mi komentarz, a chętnie odpowiem na wszelkie pytania. W przeciwnym razie powodzenia!

Twoje zdrowie,

Tom Signature

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map