5 tematów edukacji Genesis dla szkół i uniwersytetów (wszystkie są responsywne i wbudowane w Genesis Framework StudioPress)

03.06.2020
Motywy WordPress '5 tematów edukacji Genesis dla szkół i uniwersytetów (wszystkie są responsywne i wbudowane w Genesis Framework StudioPress)
0 4 мин.

Tematy edukacji genezowej


Te motywy edukacyjne WordPress są wbudowane w Genesis Framework.

Wszystkie tematy są responsive mobile + HTML5 W każdym opisie motywu znajdziesz instrukcje konfiguracji, ceny i inne przydatne zasoby. Polecam korzystanie ze StudioPress ” tutoriale i Wtyczki Genesis, ponieważ większość demonstracji zawiera wiele wtyczek, które można znaleźć w StudioPress.

Istnieje tylko kilka motywów edukacyjnych Genesis – ale zawsze możesz zamienić treść na inny motyw i zastąpić go własnym – to jest cały sens szablonu. Jeśli kupisz Education Pro ze StudioPress, wówczas Genesis Framework jest dołączony do zakupu (99,95 USD). W przypadku wszystkich innych tematów edukacyjnych musisz zakup Genesis osobno za 59,95 USD. Tu są instrukcje instalacji motywu po wybraniu motywu.

ps. SiteGround został oceniony # 1 gospodarzem WordPress w Ankieta na Facebooku podjęte przez urzędnika WordPress Hosting Facebook Group (byli # 1 w ankieta z zeszłego roku też) i mnie <Czasy ładowania 1s z doskonałymi 100% wynikami w GTmetrix i Pindgom. Jeśli potrzebujesz hostingu WordPress, który sprawia, że ​​Twój motyw / strona ładują się szybko, są stale na pierwszym miejscu wątek po wątek po wątek skoro będą migrować cię za darmo i większość ludzi widzi ładnie ulepszenia czasu ładowania. Używam ich częściowo dedykowany plan który ma 4x więcej zasoby serwera (współczynnik szybkości witryny nr 1).

1. Education Pro

Motywacja Education Pro StudioPress

Education Pro to motyw nr 1 Genesis na stronach edukacyjnych. Jest zbudowany przez StudioPress (twórcy Genesis), więc wiesz, że jest uzasadniony, jeśli chodzi o jakość kodu, aktualizacje motywów, dokumentację, wsparcie i niezawodność. Można go używać w instytucjach, szkołach lub na dowolnym portalu edukacyjnym. Do tego dochodzi 6 stylów kolorów, 6 opcji układu oraz niestandardowe menu + tło. Jest to wysoce konfigurowalny motyw – wystarczy spojrzeć na poniższe strony internetowe poniżej.

 • StudioPress
 • Mobile Responsive + HTML5
 • 99,95 USD (obejmuje Genesis)

ZOBACZ EDUKACJA PRO

2. Caroline

Motyw Uniwersytetu Caroline

Caroline jest przeznaczona do witryn edukacyjnych i internetowych programów szkoleniowych. Integruje się z LearnDash system szkoleniowy, bbPress na forach i BuddyPress do sieci społecznościowych. Dzięki temu motywowi możesz oczekiwać dobrego wsparcia i krótkich czasów ładowania. Wszystkie motywy 9 nasion są dostarczane z PSD, a także opcje tworzenia kalendarzy wydarzeń, sprzedaży kursów online, a nawet tworzenia forum online. Ogólnie rzecz biorąc, jest to dobry wybór dla motywu PTA lub edukacji Genesis.

 • 9 nasion
 • Mobile Responsive + HTML5
 • 79,95 USD Roczne + Genesis Framework

ZOBACZ KAROLINĘ

3. Debora

Deborah Genesis PTA Theme

Deborah to motyw Genesis dla witryn PTA lub okręgów szkolnych. Jest zgodny z krajowymi wytycznymi PTA dotyczącymi logo, kolorów i czcionek. Jest również wstępnie zaprojektowany do prezentacji kalendarzy wydarzeń, programów, biuletynów, zbiórek pieniędzy, sponsorów, a nawet ma opcjonalną funkcjonalność eCommerce.

 • 9 nasion
 • Mobile Responsive + HTML5
 • 69,95 USD Roczne + Genesis Framework

ZOBACZ DEBORAH

4. Derrick

Motyw LMS Derrick Genesis

Derrick jest przeznaczony dla stron internetowych LMS (system zarządzania nauczaniem) i obsługuje programy szkoleniowe online, członkostwo i opcje sprzedaży cyfrowych plików do pobrania. Jest również wyposażony w narzędzie do tworzenia list e-mail i wiele pól wezwania do działania, chociaż zawsze można do tego użyć wtyczek.

 • 9 nasion
 • Mobile Responsive + HTML5
 • 79,95 USD Roczne + Genesis Framework

ZOBACZ DERRICK

5. Acedemy Pro

academy pro

Academy Pro to kolejny motyw StudioPress oparty na Genesis Framework. Jest odpowiedni dla twórców kursów online, sprzedawców treści edukacyjnych, a nawet stron członkowskich. Na stronie głównej obsługiwane są zarówno treści audio, jak i wideo, jest on zgodny z WooCommerce, a wbudowane szablony stron docelowych pomagają Cię zainspirować. Dostarczane jest również tłumaczenie, dzięki czemu możesz zaspokoić potrzeby międzynarodowych studentów i nauczycieli.

 • StudioPress
 • Mobile Responsive + HTML5
 • 129,95 USD (obejmuje Genesis)

ZOBACZ ACADEMY PRO

Przeglądaj więcej motywów Genesis + zasoby

Zostaw komentarz, jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, jak lepiej ulepszyć tę listę, a jeśli uważasz, że była pomocna, podziel się nią. Byłbym naprawdę wdzięczny za to.

Twoje zdrowie,

Tom Signature

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector