7 potomnych motywów Genesis z przewijaniem paralaksy (wszystkie z nich reagują na urządzenia mobilne, HTML5 i są lekkie)

Genesis Parallax Themes


Jeśli szukasz motywu paralaksy Genesis innego niż Parallax Pro, Objąłem cię.

Te wszystkie motywy paralaksy są wbudowane w Genesis Framework. Zebrałem je ze StudioPress, Hello You Designs, Creative Market i innych sklepów z motywami Genesis. Wszystkie 7 motywów z Księgi Rodzaju są responsive mobile + HTML5 które określiłem również w szczegółach każdego motywu.

Paralaksa nadaje witrynie poczucie głębi dzięki pionowemu projektowi z obrazami w tle (lub filmami). Podczas gdy niektórzy krytykują witryny paralaksy za brak SEO, ponieważ są one tylko jednostronicowymi witrynami, w rzeczywistości możesz mieć nieograniczoną liczbę stron i postów, a także mogą one zawierać wygląd i funkcje, które mają inne motywy Genesis. Postępuj zgodnie z instrukcjami konfiguracji motywu i użyj StudioPress ” Instrukcje instalacji Genesis, wtyczki, i tutoriale.

1. Altitude Pro

altitude-featured-wordpress-theme

Altitude Pro jest podobny do Parallax Pro, tylko zawiera jedną stronę (stronę główną), gdzie poszczególne sekcje są większe niż w Parallax Pro. Elementy nawigacyjne NIE MUSZĄ mieć efektu przewijania – każdy element może prowadzić do nowej strony (patrz linki w stopce). Altitude Pro to czysty, prosty motyw, który można szybko dostosować do niesamowitej strony Genesis.

 • StudioPress
 • @studiopress
 • Mobile Responsive + HTML5
 • 99,95 USD (obejmuje Genesis)

ZOBACZ ALTITUDE PRO

2. Café Pro

Motyw Cafe Pro Parallax

Café Pro to motyw restauracji z motywem paralaksy. StudioPress twierdzi, że łączy w sobie motywy Parallax Pro i Foodie, aby stworzyć rozwiązanie dla restauracji i innych firm z cegły. Zawiera wbudowane menu i inne funkcje strony internetowej restauracji.

 • StudioPress
 • @studiopress
 • Mobile Responsive + HTML5
 • 99,95 USD (w tym Genesis)

ZOBACZ CAFÉ PRO

3. Parallax Pro

Motyw Parallax Pro StudioPress

Parallax Pro został opracowany przez StudioPress i jest prawdopodobnie najpopularniejszym motywem paralaksy Genesis na rynku. Tu są Instrukcje na Youtube do konfiguracji, ale ma 5 opcji kolorów (niebieski, zielony, pomarańczowy, różowy, czerwony), 3 opcje układu (chociaż możesz dodać więcej za pomocą wtyczki, takiej jak Paleta wzorów Genesis), a motyw jest ogólnie bardzo konfigurowalny. Zobacz przykładowe witryny, które wymieniłem na liście, aby zobaczyć, jak wyglądają różne układy, kolory i projekty.

 • StudioPress
 • @studiopress
 • Mobile Responsive + HTML5
 • 99,95 USD (obejmuje Genesis)

ZOBACZ PARALLAX PRO

4. Cześć & Zespół

cześć i zespół

Jeśli nie widziałeś 21 motywów Genesis z Hello You Designs, powinieneś. Wszystkie są responsywne na komórki + HTML5 i mają (opcjonalnie) Funkcjonalność WooCommerce. Co ważniejsze, cechuje je prawdziwa designerska jakość – wyglądają całkowicie niepowtarzalnie i symetrycznie. Dostarczany z ponad 20 samouczkami wideo WordPress, wsparciem dożywotniej kompozycji i instrukcjami konfiguracji.

ZOBACZ CZEŚĆ & ZESPÓŁ

5. Witaj trendy

Witaj Trending Genesis Theme

Kolejny motyw paralaksy Genesis od Hello You Designs. Hello Trending zawiera suwak karuzeli, obszary obrazu paralaksy, które można zmienić w dostosowywaniu, a także możliwość łatwego dodawania lub usuwania bloga ze strony głównej w dostosowywaniu. Zmień kolory, czcionki, układy i inne funkcje pasujące do Twojej marki. Opcjonalne WooCommerce i wbudowane portfolio.

 • 59 USD + Genesis Framework
 • Szczegóły motywu
 • Instrukcje instalacji (po zakupie)
 • Próbki: mainstreetwebstudio.com

ZOBACZ TRENDING CZEŚĆ

6. Po prostu uroczy

Po prostu uroczy motyw Genesis

Simply Charming to kobiecy motyw paralaksy Genesis opracowany przez Restored 316 Designs, który jest rekomendowany programista Genesis na stronie StudioPress. Simply Charming oferuje 7 różnych stylów kolorów, 3 opcje układu i mnóstwo możliwości formatowania strony głównej.

 • Przywrócono 316 wzorów
 • @ restored316
 • Mobile Responsive + HTML5
 • 75 USD + Genesis Framework

ZOBACZ PO PROSTU CZAROWNE

7. Witaj Boho

cześć boho

Kolejny motyw paralaksy Genesis od Hello You Designs. Hello Boho ma filtrowalne portfolio, obszary obrazu paralaksy, które można zmienić w dostosowywaniu, a także możliwość łatwego dodawania lub usuwania blogu ze strony głównej w dostosowywaniu. Zmień kolory, czcionki, układy i inne funkcje pasujące do Twojej marki. Opcjonalna funkcja WooCommerce do założenia sklepu internetowego.

 • 65 USD + Genesis Framework
 • Szczegóły motywu
 • Instrukcje instalacji (po zakupie)
 • Próbki: mainstreetwebstudio.com

ZOBACZ WITAJ BOHO

Hostuj swoją witrynę na SiteGround

SiteGround został oceniony # 1 gospodarzem WordPress w Ankieta na Facebooku podjęte przez urzędnika WordPress Hosting Facebook Group (byli # 1 w ankieta z zeszłego roku też) i mnie <Czasy ładowania 1s z doskonałymi 100% wynikami w GTmetrix i Pindgom. Jeśli potrzebujesz hostingu WordPress, który sprawia, że ​​Twój motyw / strona ładują się szybko, są stale na pierwszym miejscu wątek po wątek po wątek skoro będą migrować cię za darmo i większość ludzi widzi ładnie ulepszenia czasu ładowania. Używam ich GoGeek który ma 4x więcej zasoby serwera (współczynnik szybkości witryny nr 1).

Ankieta hostingowa 2019

2017-WordPress-Hosting-FB-Poll

Zalecenia dotyczące hostingu Elementor

Zalecenia hostingowe z lipca 2019 r

WordPress-Host-Poll-sierpień-2018

Shared-Hosting-Poll-2017

Ankieta Hosting 2019

Go-To-Hosting-Company

WordPress-Hosting-Poll-2017

Managed-Hosting-Poll

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

2016-Web-Hosting-Ankieta

Best-WordPress-Hosting-Provider-Poll

Best-Web-Hosting-2019-Ankieta

Ankieta przyjazna dla hostingu WP

2016-WordPress-Hosting-FB-Poll

Ulubiony hosting dla Elementora

Zalecenia hostingowe 2018

WordPress Hosting Poll wrzesień 2018.png

Managed-WordPress-Hosting-Poll-2017

Ankieta 2019-Hosts-Ankieta-1

Hosting-Poll-For-Speed

WordPress-Hosting-Poll-June-1

SiteGround-Zalecenie

2014-Managed-WordPress-Hosting-FB-Poll

Best-Web-Hosting-Provider-Ankieta

Hosting-Ankieta-luty-2019

Hosting-rekomendacje-ankieta

Bluehost vs SiteGround

Ankieta hosta WordPress

Nie mogę zdecydować się na motyw Genesis?

Chociaż są to jedyne dostępne motywy paralaksy Genesis, jest ich mnóstwo inne motywy Genesis do wybrania z. To łącze do posta, który napisałem, który organizuje mnóstwo motywów Genesis w branżach i typach motywów. Warto spojrzeć, aby poznać swoje opcje.

Jeśli uznasz moją listę za pomocną, udostępnij ją. Byłbym wdzięczny za to. A jeśli znasz jakieś inne motywy Genesis z funkcją przewijania paralaksy, napisz do mnie!

Twoje zdrowie,

Tom Signature

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map