10 geriausių „WordPress“ teminių rinkinių (dar vadinamų kūrėjų paketais), perkant daugkartines temas su nuolaida

Jei kuriate kelias „WordPress“ svetaines, galite sutaupyti pinigų pirkdami „WordPress“ temų paketus. Mano mėgstamiausi Astra (iki šiol), „StudioPress“ ir Elegantiškos temos.


Tai temų rinkinys, kuriam taikoma vienkartinė rinkliava. Kai kurie pasikartoja, bet aš įtraukiau tik porą, nes niekam nepatinka mokėti už vykstančias prenumeratas. Aš išvardinau kainodarą, pavyzdžių temas ir kitą informaciją. Ši svetainė buvo sukurta naudojant „StudioPress“ „Outreach Pro“ tema kuriuos be galo myliu. „StudioPress“ + „Zigzagpress“ temos yra įmontuotos į „Genesis Framework“ kurį rekomenduoja Yoastas, Mattas Mullenwegas („WordPress“ įkūrėjas) ir Mattas Cuttsas iš „Google“. „StudioPress“ yra mano „WordPress“ temų parduotuvė ir jomis naudojasi daugiau nei 200 000 žmonių.

10 geriausių „WordPress“ temų rinkinių

 1. Astra – 599,95 USD (visą gyvenimą)
 2. „StudioPress“ – 499,95 USD (visą gyvenimą)
 3. Elegantiškos temos – 249 USD (visą gyvenimą)
 4. Zigzagpress – 249 USD (visą gyvenimą)
 5. „MyThemeShop“ – 87 USD pirmą mėnesį, 9 USD / mėnuo po
 6. „GavickPro“ – 99 € (visą gyvenimą)
 7. Grafinis popierius – 499 USD (visą gyvenimą)
 8. Themify – 499 USD (visą gyvenimą)
 9. „WooThemes“ – 499 USD per metus
 10. „SoloStream“ – 299 USD (visą gyvenimą)

1. Astra

Astra svetainės yra iki šiol populiariausios „WordPress“ temos.

Su „Astra Sites Starter“ papildinys, galite importuoti per 100 paruoštų svetainių vienu paspaudimu. Jų temos yra gražiausios, kokias aš kada nors mačiau, ir sukurtos beveik visų rūšių pramonei. Jei esate dizaineris, aš labai rekomenduoju įsigyti visą pakuotę ir naudoti ją kuriant svetaines klientams. Visos jų temos reaguoja į mobilųjį telefoną, greitai įkeliamos, o dauguma temų naudoja „Elementor“ arba „Beaver Builder“. Atsisiųskite „Astra Starter Sites“ papildinį ir pažiūrėkite, ką turiu galvoje.

Tai yra vienintelis jums reikalingas teminis paketas, pažadu.

Restorano svetainė

PERŽIŪRĖTI ASTRA TEMOS PAKETĄ

2. „StudioPress“

„Pro-Plus-All-Tema-Pack-by-StudioPress“

„StudioPress“ yra mano mėgstamiausia „WordPress“ temų parduotuvė su „Genesis“ vaikų temomis (daugelis daug mokamų klientų to nori, nes jie teisėtai SEO tinka ir rekomendavo Mielės ir „Google“ Matas Cuttsas). „Genesis Framework“ yra didžiulė bendruomenė, todėl trečiųjų šalių kūrėjai, tokie kaip „Zigzagpress“ ir „Hello You Designs“ (norėdami tik paminėti porą), taip pat sukūrė „WordPress“ temų parduotuves aplink „Genesis“. Yra daugybė „Genesis“ kūrėjai ir aktyvus „Facebook“ grupė skirtą Pradžios knygai. „StudioPress“ turi sąrankos instrukcijos, vadovėliai, „Genesis“ papildiniai, ir „Genesis“ diegimo instrukcijos kad padėtų pradėti.

 • 499,95 USD
 • 30 dienų grąžinimo politika
 • Prieiga prie temų, atnaujinimai, palaikymas
 • Yoast + Matt Cutts juos rekomenduoja
 • Švarus kodas, lengvas, greitas krovimo laikas

PERŽIŪRĖTI „STUDIOPRESS PRO PLUS“ PAKETĄ

3. Elegantiškos temos

Elegantiškų temų kūrėjų paketas

„Elegantiškos temos“ gyvuoja nuo 2008 m. Ir šiuo metu yra viena populiariausių „WordPress“ temų parduotuvių. Taigi, jei ieškote ne tik gražiai suprojektuotų temų, bet ir patikimumo, jos yra puikus pasirinkimas. Jų temų paketas yra 249 USD vienkartinis mokestis ir apima 87 ir daugiau temų (įskaitant populiarias Divi tema kuri vien buvo atsiųsta daugiau nei 350 000 kartų). Jie turi puikią dokumentaciją ir palaiko visas temas. Tik nedaugeliui parduotuvių pavyksta suburti didelę bendruomenę pagal savo temas, tačiau „Elegantiškos temos“ būtent tai ir padarė. Jie turi viską nuo Įvertinimas jų BBB puslapyje į 75 000+ „Facebook“ sekėjų. Apima kelias temas verslui, tinklaraščiams, el. Prekybai, aplankams, žurnalams ir asmeninėms.

 • 249 USD (vieną kartą)
 • 30 dienų grąžinimo politika
 • # 1 „WordPress“ temų parduotuvė
 • Prieiga prie temų, atnaujinimai, palaikymas
 • Prieiga prie papildinių + „Photoshop“ failų

PERŽIŪRĖTI ELEGANTŲ TEMŲ PAKETĄ

4. „MyThemeShop“

„MyThemeShop“ temų paketas

„MyThemeShop“ turi greičiausiai įkeliamos „WordPress“ temos rinkoje. Jei esate apsėstas „WordPress“ svetainės greitis kaip aš, naršykite po keletą populiarių temų, tokių kaip Schema arba „SteadyIncome“. Daugiau nei 350 000 vartotojų, turinčių patikimą palaikymo komandą, be to, visos temos yra reaguojančios į mobilųjį telefoną. Jie taip pat turi tonų nemokamos temos (tačiau kodavimo kokybė paprastai yra geresnė naudojant priemoką). Jų temų parinktis kuria kažkas, kas tiksliai žino, ko ieško kūrėjas / tinklaraštininkas – todėl jie yra gana intuityvūs ir su jais lengva dirbti. Tokiam didžiuliam kokybiškų temų pasirinkimui „MyThemeShop“ yra puikus pasirinkimas.

 • Pirmą mėnesį – 87 USD, po – 9 USD / mėn
 • Grąžinimo politika: po atsisiuntimo nėra
 • Apima atnaujinimus, palaikymą, PSD
 • Visos temos yra mobilios
 • Greičiausiai įkeliamos „WordPress“ temos

PERŽIŪRĖTI MYTHEMESHOP PACK

5. „GavickPro“

„GavickPro WordPress Theme Pack“

„GavickPro“ yra „WordPress“ tema, saugoma iš Lenkijos, kuri sukaupė gana daug sekančių 17 000 „Facebook“ gerbėjų. Už tik 99 € (110 USD) gausite daugiau nei 30 nuostabių temų, kurios iš tikrųjų yra tikrai, tikrai gražios. Jie visi turi labai paprastus, gerai suplanuotus išdėstymus (jūs turite juos pamatyti, kad žinotumėte). „GavickPro“ yra mažas komanda kuris taip pat siūlo prieinamas temos pritaikymo ir greičio optimizavimo paslaugas per savo partnerį, Mažytės muitinės.

 • 99 € (vieną kartą)
 • 14 dienų grąžinimo politika
 • Visos temos yra mobilios
 • Prieiga prie atnaujinimų, palaikymo, PSD

PERŽIŪRĖTI „GAVICKPRO“ PAKETĄ

6. Grafinis popierius

Grafinio popieriaus spaudos temos paketas

„Graphic Paper Press“ yra viskas apie vaizdus. Taigi, jei jūsų klientai yra fotografai, menininkai ar panašūs asmenys, tai gali būti „WordPress“ kūrėjų paketas jums. Pamatysite, kad apie 1/2 jų temų yra skirtos fotografams ir jose yra įmontuotas aplankas, tačiau jose taip pat yra temų verslui, tinklaraščių, el. Prekybos, žurnalų, vaizdo įrašų ir kitų tipų svetainių.

 • 499 USD (vieną kartą)
 • 30 dienų grąžinimo politika
 • Prieiga prie temų, atnaujinimai, palaikymas
 • Daugelis temų yra reaguojančios + HTML5

PERŽIŪRĖTI GRAFINĮ POPIERIAUS SPAUDINIMO PAKETĄ

7. Temifikuoti

„Themify“ kūrėjų paketas

40+ trauk ir mesk „WordPress“ temos visų tipų pramonės šakoms. Čia yra „YouTube“ vaizdo įrašų peržiūraFirmos tema kuriame iš vidaus apžvelgiamos temų parinktys, tinkinimai ir tai, ką galite padaryti su jų temomis. Nesu tam tikrų pop-up animacijų gerbėjas, tačiau jas galima lengvai pakeisti. Paprastai, jei ieškote lengvai pritaikomų temų, kurias galite naudoti greitai kurdami svetaines (tuo pačiu palengvindami klientų turinio atnaujinimą), peržiūrėkite „Themify WordPress“ temų paketą..

 • 499 USD (vieną kartą)
 • 30 dienų grąžinimo politika
 • Prieiga prie temų, atnaujinimai, palaikymas
 • Visos temos yra mobilios

PERŽIŪRĖTI THEMIFY PACK

8. „WooThemes“

„WooThemes“ visų temų paketas

Rekomenduoju „Genesis WooCommerce“ temos ne „Genesis“, kitu atveju tai puikus „WordPress“ temų paketas, įkeltas su „WooCommerce“ temomis daugeliui pramonės sričių. Jie yra populiariausia vieta, kur galima rasti „WooCommerce“ temas, ir jie yra sukurti Automattic Taigi jūs žinote, kad jie teisėti. Tačiau 499 USD per metus yra gana brangūs, jei jūsų paprašysite, tai tiesiog priklauso nuo jūsų biudžeto ir to, kiek „WordPress“ svetainių planuojate kurti.

 • 499 USD per metus
 • 30 dienų grąžinimo politika
 • Prieiga prie temų, atnaujinimai, palaikymas
 • Daugelis temų reaguoja į mobilųjį telefoną

PERŽIŪRĖTI AVALYNĖS PAKETĄ

9. „SoloStream“

„SoloStream WordPress“ kūrėjų paketas

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas (gerai, gerai … Aš išvardijau juos paskutinius dėl priežasties), yra „SoloStream“. Vis dar supjaustoma, tačiau aš rekomenduoju „Elegant Themes“, „Zigzagpress“ arba „StudioPress“ per šią temų pakuotę dėl jų reputacijos ir nuostabaus dizaino. „SoloStream“ vis dar turi keletą malonių „WordPress“ temų, kurias verta patikrinti. Jie turi daugiau nei 43 temas, sukurtas įvairioms pramonės šakoms.

 • 299 USD (vieną kartą)
 • 30 dienų grąžinimo politika
 • Prieiga prie temų, atnaujinimai, palaikymas
 • Visos temos yra mobilios

PERŽIŪRĖTI SOLOSTREAM PAKETĄ

Taip pat žiūrėkite: 25+ SEO pritaikytos temos visiems (Visas genezė)

Jei norite dar kelių, aš ką tik sukūriau naują svetainę wpthemepacks.com kuriame pateikiami keli kiti „WordPress“ temos paketai. Ir jei turite klausimų, parašykite man komentarą … Aš čia, kad padėčiau! Aš taip pat parašiau apžvalgas apie „StudioPress“ ir Zigzagpress tiems, kurie domisi tomis … jie tikrai yra du, kuriuos rekomenduoju, taip pat elegantiškos temos.

Ar jūsų sąrašas buvo naudingas? Prašau pasidalinti … Būčiau dėkingas už tai!

Džiaugsmas,

Tomo parašas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map