15 „WordPress“ greičio optimizavimo patarimų, kaip greitai padaryti jūsų svetainę žaibišką (tuos pačius, kuriuos aš naudojau, kad gautume 100% „PageSpeed“ rezultatų „GTmetrix“)

„WordPress“ greičio optimizavimo patarimai


Ieškote nuostabių „WordPress“ greičio patarimų?

Tai yra tie patys patarimai, kuriais naudojuosi gaudama 100% „GTmetrix“ balų savo pagrindiniame puslapyje ir <Beveik kiekvieno mano pranešimo įkėlimo laikas yra 2 s. Išmoksite visko, naudodamiesi papildinių, vaizdų, serverio reagavimo laiko, CDN ir išorinių šaltinių, tokių kaip „Google Fonts“ ir „YouTube“ vaizdo įrašų, optimizavimu.

Naudokite „GTmetrix“ kaip savo pasirinktą įrankį.
Tai pateikia tikslų įkėlimo laiką ir pateikia daugybę rekomendacijų, pvz., Kuriuos vaizdus reikia optimizuoti, kurie papildiniai lėtina „WordPress“ svetainę, laikas iki pirmo baito, CDN ir kt..

„Google PageSpeed ​​Insights“ yra naudinga tik norint įvertinti serverio atsako laiką, koks turėtų būti <200 ms. Priešingu atveju jis yra gana nenaudingas ir yra daugybė straipsnių, paaiškinančių kodėl.

„Pingdom“ yra tiksliausias įrankis, skirtas matuoti apkrovos laikus, tačiau jų rekomendacijos nėra tokios puikios kaip „GTmetrix“. (pvz., nesako, kuriuos konkrečius vaizdus reikia optimizuoti).

Šis jūsų skaitomas įrašas yra 1,61 MB dydžio, 69 užklausų ir vis dar įkeliamas maždaug per 1 sekundę:

„WordPress“ greičio optimizavimo patarimai „GTmetrix“ ataskaita

Jei turite klausimų ar reikia pagalbos, atsiųskite man komentarą arba taip pat galite išsinuomoti mano „WordPress“ greičio optimizavimo įrankį, kuris padės pagerinti balus + įkėlimo laiką prieš + po „GTmetrix“ ataskaitų.

1. Venkite žinomų aukšto procesoriaus papildinių

„Tai ne įskiepių skaičius, o kokybė“, – sakė visi

Jei naudojate kurį nors iš šių lėtų papildinių, apsvarstykite galimybę juos pakeisti greitesne alternatyva.

* Prie lėčiausių „WordPress“ įskiepių yra socialinis dalijimasis, statistika (analitika), skaidrės, aplankai, puslapių kūrėjai, kalendoriai, pokalbiai, kontaktinės formos, susijęs įrašas, svetainės schema, „Wordfence“, WPML, „WooCommerce“ ir bet koks papildinys, atliekantis nuolatinį nuskaitymą ar procesą. Tai galima nustatyti naudojant Query Monitor arba GTmetrix krioklį.

 1. „AddThis“
 2. „AdSense“ paspaudimų sukčiavimo stebėjimas
 3. Viskas viename įvykių kalendorius
 4. Atsarginis bičiulis
 5. Bebras statybininkas
 6. Geresnės „WordPress“ „Google XML“ svetainių schemos
 7. „Broken Link“ tikrintuvas (naudokite „Dr. Link Check“)
 8. Nuolatinis „WordPress“ kontaktas
 9. Susisiekite su 7 forma
 10. Kontekstiniai pranešimai
 11. „Digi Auto“ nuorodos
 12. „Disqus“ komentarų sistema
 13. „Divi Builder“
 14. Esminis tinklelis
 15. „Facebook“ pokalbis
 16. „Fancy“ galerija
 17. Apytikslis SEO stiprintuvas
 18. Google analizė
 19. „Google“ kalbos vertėjas
 20. Žiūrėti visą 65 lėtų įskiepių sąrašą

Kaip rasti lėčiausius papildinius
Galite naudoti „Query Monitor“ arba apsilankyti „GTmetrix“ ataskaitoje, kad sužinotumėte, ar tas pats papildinys kelis kartus rodomas „PageSpeed“ ir „YSlow“ skirtukuose. Taip pat patikrinkite krioklį:

Lėtas „WordPress“ papildinys

2. Neleiskite, kad papildiniai veiktų kiekviename puslapyje

Turto išvalymas leidžia pasirinktinai išjungti papildinius ir scenarijus, įkeliant tam tikrą turinį. Pvz., Galite išjungti kontaktinę formą ir sodrių fragmentų papildinį, kad jie neįkeltų turinio, kuriame jie nerodomi. Arba išjunkite filialų rinkodaros papildinį, kad jis nebūtų įkeltas į puslapius.

Tai pašalina nereikalingas užklausas ir sutrumpina krovimo laiką. Turto išvalymą taip pat lengviau naudoti nei „Plugin Organizer“ ir kitus panašios funkcijos papildinius. Aš labai rekomenduoju.

Turto išvalymo selektyvusis išjungimas

3. Naudokite aukščiausią įvertinimo talpyklos papildinį

Kuris talpyklos papildinys yra geriausias? Pažvelkite į šias „Facebook“ apklausas:

„WP Rocket“ paprastai yra pirmaujanti, nes ji aprūpinta daugeliu funkcijų, kurių dauguma talpyklos papildinių neturi (duomenų bazės valymas, tingus įkelti vaizdus + vaizdo įrašus, vietiniai šriftai + analizė, išankstinis gavimas, CDN integracija), todėl dažniausiai gaunami geresni balai ir įkėlimo laikas nei kiti talpyklos papildiniai.

Tai taip pat reiškia, kad jei naudosite daugumą kitų talpyklos papildinių, turėsite įdiegti apie 6 papildomus papildinius, kai „WP Rocket“ turi visus šiuos integruotus. Jei esate panašus į mane, turėtumėte tik 1 papildinį.

2016 m. Geriausios talpyklos papildinio apklausa

2019 m. Talpyklos papildinio apklausa

„Swift vs WP Rocket“

2016 m. Talpyklos papildinio apklausa

Geriausių 2018 metų talpyklos papildinių apklausa

„wp raketa“ vs „w3 totla“ talpyklos

„WP Rocket“ funkcijos neįtrauktos į daugelį talpyklos papildinių:

 • Duomenų bazės valymas: integruota į WP raketą arba naudokite „WP-Optimize“.
 • Tingus krovimas: integruota į „WP Rocket“ arba naudokite „WP YouTube Lyte“.
 • Širdies plakimo valdymas: integruota į WP raketą arba naudoti širdies ritmo valdymą.
 • Vietinė „Google Analytics“: integruota į WP raketą arba naudokite „CAOS Analytics“.
 • Vietiniai „Google“ šriftai: integruota į WP raketą, arba naudokite OMGF arba SHGF.
 • Iš anksto pateikti DNS užklausas: integruota į WP raketą arba naudokite patarimus „Pre * Party Resource“.
 • „Facebook Pixel“ naršyklės kaupimas: integruota į WP raketą (joks kitas papildinys to nedaro).
 • CDN: įmontuota į WP raketą (tiek „Cloudflare“ + kelis CDN), arba naudokite „CDN įgalintuvą“.

„Swift Performance Lite“ taip pat yra geras, tačiau jį sunkiau nustatyti ir greičiausiai negausite tokių pačių rezultatų kaip „WP Rocket“. Tačiau „Swift“ yra su įskiepių tvarkykle, kuri yra naudinga.

4. Atnaujinkite į PHP 7.3

Atnaujinti į aukštesnę PHP versiją yra lengviausias dalykas ir tai gali padaryti jūsų svetainę 2–3 kartus spartesnę.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisijungti prie savo prieglobos paskyros, surasti PHP versijų tvarkytuvę ir įsitikinti, kad naudojate naujausią versiją (patikrinkite savo svetainę po to). Kai kurie kompiuteriai greičiau išleidžia naujesnes PHP versijas nei kiti, tai dar viena priežastis, kodėl turėtumėte vengti „GoDaddy“, „Bluehost“ ir „HostGator“ (abu vėlavo išleisti PHP 7.2 ir greičiausiai tam tikrą laiką įstrigs)..

PHP atnaujinimas

Galite naudoti Rodyti PHP versijos papildinį norėdami patikrinti, kurią PHP versiją naudojate šiuo metu.

Ekranas-PHP

5. Optimizuokite išorinius scenarijus

Išoriniai scenarijai gali būti bet kas jūsų svetainėje, kuris sukuria išorines užklausas iš išorinių svetainių. Įterpimai yra labai paplitę (įterpti vaizdo įrašai, „Github“ kodas, darbo skelbimai, net GIF).

Kai kuriuos scenarijus galima optimizuoti (šriftų priegloba + analizės stebėjimo kodas vietoje), tingiai įkelti vaizdo įrašus ar net protingais būdais, pavyzdžiui, fotografuoti „Twitter“ įrašų ekrano kopijas, užuot juos įdėjus. Jūs netgi galite pabandyti išsaugoti „Gravatars“ naudodami papildinį arba naudodami Disqus sąlyginė apkrova arba Kvepalai (sukūrė „Kinsta“), kad optimizuotų „WooCommerce“ scenarijus, stilius ir krepšelio fragmentus.

Kitus išorinius scenarijus beveik neįmanoma optimizuoti. Aš niekada nemačiau svetainės, kurioje „AdSense“ būtų pateikta tinkama „GTmetrix“ ataskaita. Didelis centrinio procesoriaus viešas bendrinimas ir komentuojantys papildiniai visada sulėtins jūsų svetainę (tai lemia lengvų priedų pasirinkimą). Mano pasiūlymas – optimizuokite tuos, kuriuos galite, pabandykite vengti likusių dalykų, o likusias dalis būtinai iš anksto pateikite šį bendrieji domenai, kuriuos reikia iš anksto pateikti naudojant WP raketa. Bet kur tik galite venkite išorinių scenarijų.

Išoriniai scenarijai „GTmetrix“

„Google“ šriftai
Galite priglobti šriftus vietoje, naudodami „WP Rocket“, OMGF arba „Self-Host Google“ šriftus. „Asset Manager“ ir „Autoptimize“ taip pat turi tam parinkčių. Bet geriausias šriftų optimizavimo būdas yra šriftų laikymas vietoje. Eikite į „Google“ šriftų svetainę ir atsisiųskite visus naudojamus šriftus (būkite kiek įmanoma mažiau naudodami šriftus ir svorius). Tada konvertuokite šriftus į interneto šriftų failus naudodami Transfonteris. Įkelkite žiniatinklio šriftų failus į aplanką „wp-uploads“ ir pridėkite pasirinktinį šriftą į CSS.

Google analizė
„WP Rocket“, „CAOS Analytics“ ir vietinis „Google Analytics“, skirtas „WordPress“ įskiepiui, ištaisys „sverto naršyklės talpyklos“ klaidą „GTmetrix“, kai naudojate „Google Analytics“. Aš naudoju WP Rocket.

„Google AdSense“
„Google AdSense“ įkėlimas asinchroniškai ir „Cloudflare Rocket Loader“ gali padėti optimizuoti „Google AdSense“, tačiau tai yra didžiausias visų jų „GTmetrix“ žudikas. Iš esmės tai yra prekyba pinigais iš našumo, ir jūs nieko negalite padaryti, kad „AdSense“ būtų lengviau įkelti.

Įterpti „YouTube“ vaizdo įrašai
Jei naudojate „WP Rocket“, jie turi galimybę tingiai įkelti vaizdo įrašus ir pakeisti „iframe“ peržiūros vaizdu (todėl vaizdo įrašai įkeliami tik tada, kai žmonės spustelėja paleidimo mygtuką). Jei nenaudojate „WP Rocket“, „WP YouTube Lyte“ yra gera alternatyva. Tai gali nuslėpti kelias sekundes nuo pradinio krovimo laiko ir yra nesudėtinga. Daugelis įterptų vaizdo įrašų gali užtrukti ilgiau nei 2 sekundes.

Įterptiniai „Tweets“, „Facebook“ ir „Instagram“ įrašai
Jei įterpiate įrašus savo svetainėje, apsvarstykite galimybę fotografuoti ekrano kopijas ir pakeisti jas paveikslėliais (pavyzdį žr. Skyriuje Sumažinti serverio reakcijos laiką). Aš naudojau 2 stulpelių išdėstymą ir ėmiau „Facebook“ apklausų ekrano kopijas. Dabar jiems nereikia traukti užklausų iš „Facebook“.

Gravatarai
Jei savo tinklaraštyje turite daug komentarų, tikriausiai žinote, kiek „Gravatars“ ir net keli komentuojantys papildiniai gali sulėtinti jūsų svetainę. Nusprendžiau išjungti „Gravatars“, nes aš išmanau apie savo įkėlimo laikus, tačiau taip pat galite išbandyti „Harrys“, FV ir „Optimum Gravatar“ talpyklą. Tačiau nė vienas iš tų papildinių man neveikė. Kita jūsų galimybė yra sulaužyti ar paslėpti komentarus.

Socialinio bendrinimo įskiepiai
Socialinio bendrinimo mygtukai traukia išorines „Facebook“, „Twitter“ ir kitų socialinių tinklų užklausas. Jei jūsų papildinys turi galimybę atnaujinti „kaip skaičius“, galite jį pakoreguoti, kad jie nebūtų atnaujinami taip dažnai. Kitu atveju aš rekomenduoju vieną iš šių lengvų socialinių tinklų papildinių:

6. Pateikite mastelio vaizdus

Pateikiami mastelio vaizdai reiškia, kad turite pakeisti didelių vaizdų dydį, kad jie būtų mažesni.

„GTmetrix“ nurodo, kurie vaizdai yra per dideli, ir, kokiais matmenimis jie turėtų būti pakeisti. Jums tereikia pakeisti jų dydį, tada pakeisti senus vaizdus naujais.

Pateikite mastelio vaizdus

Gera idėja sukurti vaizdo matmenų kodą, kad žinotumėte visų skirtingų vaizdų matmenis. Pvz., Jūsų slankmačiai gali būti 1024 x 400 pikselių, o jūsų valdiklio atvaizdai – 300 x 300 pikselių, arba viso dienoraščio vaizdo įrašai gali būti 680 pikselių pločio (kaip mano). Taigi, prieš kurdamas bet kokį vaizdą, žinau, kad jis turi būti pakeistas pagal dydį, kad jis greitai įkeltų.

Vaizdo matmenų pavyzdžių apgaulės lapas:

 • Logotipas: 300 x 100 pikselių
 • Skaidrės: 1024 x 400 pikselių
 • Valdikliai: 300 x 300 pikselių
 • Teminiai įrašų vaizdai: 350 x 350 pikselių
 • Viso pločio tinklaraščio vaizdai: 680 pikselių (plotis)

Jei turite pateiktų mastelio vaizdų klaidų, turėsite jas taisyti rankiniu būdu be papildinio. Tačiau tinkamai susipažinus su tinkamo dydžio atvaizdais, niekada nebegalėsite tos klaidos kartoti.

7. Suspausti vaizdus

„ShortPixel“, „Imagify“ ir „Smush“ yra 3 svarbiausi papildiniai.

Įdiekite vieną iš tų papildinių (aš naudoju „ShortPixel“), prisiregistruokite naudodami API raktą, tada masiškai suglaudinkite visus savo svetainės vaizdus. Žinoma, prieš masiškai optimizuodami turėtumėte patikrinti savo nustatymus, išbandyti kelis vaizdus ir sukurti atsarginę vaizdų atsarginę kopiją. Net jei įskiepiai sako „nuostolingi“, beveik visada mažėja kokybė. Tai yra fotografo dilema – jei greitis yra svarbesnis, darykite tai. Jei ne, nedarykite!

„ShortPixel“ nustatymai

8. Nustatykite „Cloudflare“ CDN

Nėra jokios priežasties nenaudoti nemokamo „Cloudflare“ kompaktinio disko.

Tai priglobia jūsų svetainę daugiau nei 200 duomenų centrų, daro ją saugesnę ir prietaisų skydelyje turi daugybę funkcijų. Jei nenustatėte „Cloudflare“ ir nepakeitėte vardų serverių, aš tai padaryčiau.

„Cloudflare“ duomenų centrai

Jei jau turite „Cloudflare“, pateikiame keletą papildomų greičio optimizacijų:

 • Sąrankos puslapio taisyklės, norint sutaupyti pralaidumą ir apsaugoti savo „wp-admin“
 • Konfigūruokite „Cloudflare“ greičio nustatymus, kad galėtumėte išnaudoti visas jų teikiamų paslaugų galimybes
 • Įgalinkite „Hotlink Protection“, kad žmonės negalėtų naudoti vaizdo pralaidumo
 • Leiskite savo talpyklos papildiniui pasirūpinti mažinimu, tada išjunkite jį „Cloudflare“

9. Apsvarstykite kelis CDN

Keli CDN = daugiau duomenų centrų = greitesnis jūsų turinio pristatymas.

Keli CDN

Aš naudoju abu Debesuota ir „StackPath“. Mažesnėms svetainėms turėtų būti gerai tik su „Cloudflare“, tačiau jei rimtai domitės greičiu, apsvarstyčiau galimybę įsigyti papildomą CDN. „StackPath“ palaiko puikų palaikymą ir, esant poreikiui, jie padės sukonfigūruoti optimaliausius parametrus. „KeyCDN“ taip pat geras.

Su kitais CDN, išskyrus „Cloudflare“, jie sugeneruos CDN URL, kurį įklijuosite į savo talpyklos papildinį (dauguma talpyklos papildinių turi CDN URL lauką) arba naudosite „CDN Enabler“ papildinį..

10. Kad įskiepiai būtų greitesni

Visi žinome, kad papildiniai gali sunaikinti „GTmetrix“ balus, todėl pateikiame keletą patarimų, kaip juos optimizuoti.

 • Venkite aukšto procesoriaus papildinių: venkite šio lėtų papildinių sąrašo. Įprasti lėti įskiepiai apima socialinio bendrinimo papildinius, aplankus, slankiklį, statistiką, atsargines kopijas ir kt.
 • Aukšto procesoriaus papildinius pakeiskite greitesniais: reikės atlikti tam tikrus tyrimus, tačiau bet kurį iš jūsų didelio procesoriaus priedų pakeiskite greitesniais, lengvesniais papildiniais.
 • Ištrinkite papildinius, kurių jums nereikia: ar galite pakeisti įskiepius kodais (pvz., tiesiogiai įterpti GA stebėjimo kodą, vietoj įskiepių naudoti „Facebook“ valdiklius, ar sukurti HTML + CSS turinio lentelę? Bet kuriuos papildinius galite pakeisti kodu, darykite tai.
 • Nenaudokite „JetPack“ keliems moduliams: pirmiausia išjunkite visus modulius, kurių šiuo metu nenaudojate derinimo nustatymuose. Be to, ar jums tikrai reikia „JetPack“, jei jį naudojate tik keliems dalykams? Liūdina svetainių lėtėjimas. Lažinsitės, kad surasite neišpūstą papildinį, kuris naudoja tik tas pačias funkcijas.
 • Raskite lėčiausius papildinius: naudokite „GTmetrix“ krioklio skirtuką arba „Query Monitor“ (užklausų pagal komponentus skirtuką), kad pamatytumėte lėčiausius papildinius. Jei papildinys „PageSpeed ​​+ YSlow“ ataskaitoje rodomas kelis kartus, tai taip pat gali būti indikatorius.

11. Ribokite įrašų peržiūrą + automatiniai išsaugojimai

Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ automatiškai išsaugo kiekvieną įrašo peržiūrą, taip pat nuolat išsaugo juodraščius, juos redaguodama. Juodraščių taupymas gali iššvaistyti serverio išteklius, o tūkstančiai įrašų pakeitimų gali išpūsti jūsų duomenų bazę, todėl bent jau pakeisime šiuos parametrus.

Pridėkite tai prie savo wp-config.php:

apibrėžti (‘AUTOSAVE_INTERVAL’, 60 * 60 * 60 * 24 * 365); // Nustatykite automatinio išsaugojimo intervalą 1x per metus
apibrėžti (‘WP_POST_REVISIONS’, 3);

Taip pat galite išjungti automatinius išsaugojimus ir apriboti po peržiūros naudodami „Perfmatters“ arba „Clearfy“.

„Perfmatters“ optimizavimo nustatymai

12. Užblokuokite šlamšto robotus, kad jie netrukdytų jūsų svetainei

Šlamšto žinutės yra serverio išteklių švaistymas.

Jie pakartotinai pasiekia jūsų svetainę ir sunaudoja serverio išteklius be jokios naudos. Net nepatikrinę, ar jie neveikia jūsų svetainės (naudokite „Wordfence“), nežinotumėte, kad jie ten yra.

1 žingsnis: Raskite šlamšto aplankus naudodami „Wordfence“ tiesioginio srauto ataskaita. Jei matote, kad tas pats robotas nuolatos kenkia jūsų svetainei, „Google“, tai pagrindinio kompiuterio vardas ir pažiūrėkite, ar kiti žmonės pranešė apie tai kaip šlamštą. Akivaizdu, kad „Googlebot“ ir kiti teisėti robotai yra gerai, tačiau pranešta, kad problemos yra tokios, kaip „amazon.aws“ ir „linode“. Šie 2 robotai beveik kiekvieną sekundę trenkėsi į mano svetainę!

Tiesioginis srautas-ataskaita-„Wordfence“

2 žingsnis: Blokuokite šlamšto aplankus naudodami „Cloudflare“ ugniasienės taisyklės, Grilis, Juodoji skylė, arba „Wordfence“. Aš asmeniškai naudočiau „Cloudflare“ užkardų valdiklius, jei norite blokuoti tik kelis pirminius šlamšto paketus, nes pati „Wordfence“ gali sukelti didelį procesorių. Norėdami peržiūrėti, „Wordfence“ suraskite šlamšto aplankus, užblokuokite šlamšto aplankus naudodami „Cloudflare“, tada ištrinkite „Wordfence“, kad jis nenaudotų procesoriaus.

„Wordfence“ blokavimo taisyklė

13. Sutrumpinkite serverio reagavimo laiką iki <200 ms

Jūsų serveris (priegloba) yra # 1 veiksnys „WordPress“ optimizavimo vadove.

Norėdami patikrinti savo serverio reakcijos laikas, paleiskite savo svetainę naudodami „Google PageSpeed ​​Insights“:

Sutrumpinkite serverio reagavimo laiką

„SiteGround“ (bendras priegloba) ir Debesys Remiantis keliomis „Facebook“ apklausomis (debesų priegloba) dažniausiai yra 2 pagrindiniai kompiuteriai, iš kurių daugelį priėmė „WordPress“ „Facebook“ grupė.

Kad ir ką darytumėte, venkite „GoDaddy“ ir EIG kam priklauso daugiau nei 60 skirtingų hostingo kompanijų, įskaitant „Bluehost“, „HostGator“, „iPage“, „Site5“ ir kt. Jie liūdnai pagarsėja dėl lėtų serverių.

Daugelis žmonių, kurie jau perėjo į „SiteGround“, „Cloudways“ ir „Kinsta“, „Twitter“ paskelbė savo naujojo krovimo laiko ekrano kopijas. Kai kurie žmonės pastebėjo pagerėjimą 7 s.

Čia yra daug blogos informacijos – net „YouTube“ prieglobos apžvalgas rekomenduoja tokios kompanijos kaip „Bluehost“, „HostGator“ ar net „HostPapa“. Tai visiškai juokinga; atlikite tyrimus „Facebook“ grupėse ir pažiūrėkite, ką tikri žmonės sako „Facebook + Twitter“.

„SiteGround“ ir „Cloudways“ jus perkels nemokamai.

Perjungimas į „SiteGround“

„SiteGround“ įkėlimo laiko perkėlimas

„Bluehost“ į „SiteGround GTmetrix“

„HostGator“ į „SiteGround“

„SiteGround GTmetrix“

„SiteGround“ „Google PageSpeed“ įžvalgos

100 puikių balų svetainėje

„HostGator“ perkėlimas į „SiteGround“

„JoGla“ „SiteGround“ atsako laikas

Perjungta į „SiteGround“ prieglobą

„SiteGround Rocket“ Įsivaizduokite „Combo“

„Joomla GTmetrix“ svetainėje

„SiteGround“ „PageSpeed“ įžvalgos

„JoGla“ svetainėje

2019 m. Apklausa

2017-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

„Elementor“ prieglobos rekomendacijos

2019 m. Liepos mėn. Rekomendacija dėl prieglobos

„WordPress-Host-Poll-2018-rugpjūtis

Bendri priegloba-apklausa-2017

2019-Hostingas-Apklausa

Eiti į prieglobos įmonę

„WordPress-Hostingas-Apklausa-2017“

Tvarko-priegloba-apklausa

2016-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

Mėgstamiausias „Elementor“ priegloba

2018 m. Prieglobos rekomendacijos

„WordPress“ apklausa 2018. rugsėjis

Tvarko-WordPress-Hostingas-Apklausa-2017

2019-Šeimininkai-Apklausa-1

Hostingas-apklausa-už greitį

„WordPress“ priegloba-apklausa-birželio-1 d

„SiteGround“ rekomendacija

14. Išjunkite „WooCommerce“ scenarijus, stilius, krepšelio fragmentus

„WooCommerce“ svetainės veikia liūdnai lėtai.

Iš dalies taip yra todėl, kad „WooCommerce“ prideda scenarijus, stilius ir krepšelio fragmentus kiekviename jūsų svetainės puslapyje (net ne e-komercijos puslapiuose). Kaip jūs neturėtumėte leisti kai kuriems papildiniams paleisti kiekviename puslapyje (2 patarimas), taip pat neturėtumėte leisti „WooCommerce“ parinkčių veikti ne el. Prekybos puslapiuose. Visus šiuos veiksmus vienu mygtuko paspaudimu galite išjungti naudodami Perfmatters papildinys, kurį sukūrė „Kinsta“ (tai taip pat leidžia pasirinktinai išjungti papildinius / scenarijus), kitaip galite naudoti šiuos kodus iš „Github“.

perfmetratorių internetinės komercijos optimizavimas

Išjungti „WooCommerce“ scenarijus:

Išjungti „WooCommerce“ stilius: pamatyti Woocommerce dokumentai.

Išjungti „WooCommerce“ krepšelio fragmentus:

15. Paskelbkite savo „GTmetrix“ ataskaitą „Facebook“ grupėse

Jei vis tiek jums reikia pagalbos, yra „Facebook“ grupių, kuriose žmonės mielai teikia atsiliepimus. Nesivaržykite, palikite man komentarą, peržiūrėkite visą „WordPress“ greičio vadovą arba pasamdykite savo komandą „WordPress“ greičio optimizavimui, kuri atsiųs jums prieš ir po „GTmetrix“ ataskaitų.

2019-GTmetrix-ataskaita

Rekomenduojamos „Facebook“ grupės

„WordPress“ paspartinti „Facebook“ grupę

Tikiuosi, kad tai buvo naudinga.

Džiaugsmas,
Tomas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map