17 būdų, kaip ištaisyti lėtą „WordPress“ administratoriaus skydą (prietaisų skydelį), vengiant 65 lėtų papildinių, naudojant PHP 7.4, CDN ir blokuojant robotus

03.06.2020
Новости '17 būdų, kaip ištaisyti lėtą „WordPress“ administratoriaus skydą (prietaisų skydelį), vengiant 65 lėtų papildinių, naudojant PHP 7.4, CDN ir blokuojant robotus
0 24 мин.

Lėtas „WordPress“ prietaisų skydelis?


Lėtą „WordPress“ administratoriaus skydelį paprastai sukelia viena iš šių priežasčių aukšti procesoriaus papildiniai. Taip pat galite naudoti „Query Monitor“ papildinys ir „GTmetrix“ krioklys norėdami pamatyti lėčiausius pakrovimo papildinius.

Tai taip pat gali būti jūsų serveris Paleisti savo svetainę per „PageSpeed“ įžvalgos norėdami pamatyti ar sutrumpinti serverio reakcijos laiką yra jūsų ataskaitoje („Google“ rekomenduoja iki 200ms). Jei jūsų serveris veikia lėtai, pažiūrėkite į šiuos žmones, kurie persikėlė į „SiteGround“ arba Debesys ir kaip tai paveikė jų apkrovos laikus. Tai buvo 2 populiariausi šeimininkai iš daugiau nei 20 „Facebook“ apklausų. Aš asmeniškai naudojau „SiteGround“ iš dalies skirtą „GoGeek“ planą, bet galiausiai atnaujinau į „Cloudways DigitalOcean“ ir štai kas nutiko (TLDR; atmeskite savo bendrą prieglobą ir naudokitės pusiau skirta ar „debesies“ priegloba).

Ši pamoka parodo, kaip pagreitinti savo svetainės ir „WordPress“ administratoriaus skydą. Tai taip pat turėtų pagerinti „GTmetrix“ / „Pingdom“ įkėlimo laiką / laipsnius. Mano „WordPress“ greičio vadovas turi papildomų patarimų ir 400 komentarų, tokių kaip „Mano puslapio greičio balas„ gtmetrix “padidėjo nuo 69 iki 93“.

Santrauka
Venkite lėtų įskiepių, naudokitės Užklausos monitorius Norėdami rasti lėtus papildinius, atnaujinkite į PHP 7.4, naudokite „PageSpeed“ įžvalgos norėdami pamatyti, ar jums to reikia sutrumpinti serverio reakcijos laiką, venkite „GoDaddy“ + EIG nes jie tokie yra liūdnai pagarsėjusiems serveriams, apsvarstykite „SiteGround“ (bendras priegloba) arba Debesys (greitesnis debesų priegloba), naudokite WP raketa (1 talpyklos papildinys per 6 apklausas), išjunkite „objekto talpyklą“, jei naudojate „W3 Total Cache“, naudokite „Asset CleanUp“ arba „Perfmatters“, kad pasirinktinai išjungtumėte papildinius, išvalytumėte duomenų bazę naudodami „WP Rocket“ ar WP-Optimizuoti, naudoti Debesuota + „StackPath“ kompaktinis diskas (daugiau duomenų centrų = greitesnė svetainė), nustatykite „Cloudflare“ puslapio taisykles, + greičio nustatymus ir naudokite „Wordfence“ norėdami rasti šlamšto aplankus, kurie pateko į jūsų svetainę.

1. Venkite aukšto procesoriaus papildinių

Ačiū Ivica iš „WordPress“ paspartinti „Facebook“ grupę už indėlį į tai sąrašą (ir ps. tai nepaprastai naudinga grupė, jei jums reikia patarimų dėl „WordPress“ greičio). Dažniausiai pasitaikantys lėti įskiepiai yra viešas bendrinimas, atsarginės kopijos, statistika, pokalbiai, skaidrės, puslapių kūrėjai ir papildiniai, kurie vykdo nuolatinį nuskaitymą / procesą – arba kelis kartus rodomi jūsų „GTmetrix“ ataskaitoje..

 1. „AddThis“
 2. „AdSense“ paspaudimų sukčiavimo stebėjimas
 3. Viskas viename įvykių kalendorius
 4. Atsarginis bičiulis
 5. Bebras statybininkas
 6. Geresnės „WordPress“ „Google XML“ svetainių schemos
 7. „Broken Link“ tikrintuvas (naudokite „Dr. Link Check“)
 8. Nuolatinis „WordPress“ kontaktas
 9. Susisiekite su 7 forma
 10. Kontekstiniai pranešimai
 11. „Digi Auto“ nuorodos
 12. „Disqus“ komentarų sistema
 13. „Divi Builder“
 14. Esminis tinklelis
 15. Žiūrėti visą 65 lėtų įskiepių sąrašą

Naudokite Užklausos monitorius norėdami rasti lėčiausius papildinius:

„Query Monitor“ lėti įskiepiai

Arba naudokite „GTmetrix“ krioklį:

Lėtas „WordPress“ papildinys

Alternatyvūs lengvi įskiepiai

2. Išjunkite „Objektų talpyklą“ bendroje W3 talpykloje

Jei naudojate W3 bendra talpykla eikite į bendruosius nustatymus ir išjunkite objekto talpyklą. Žiūrėk mano W3 viso talpyklos nustatymai nuo tada viskas bus tinkamai sukonfigūruota Debesuota ir „StackPath“ taip pat gali būti kaltininkas – plius dauguma žmonių netinkamai nustatė „našumo skirtukų“ sąranką. Tą mokymo programą pasinaudojo daugiau nei 150 000 žmonių, turinčių panašių … milijonų komentarų.

Vis dėlto „W3 Total Cache“ yra klaidų, o papildinių kūrėjas neatnaujina daug pastangų – todėl darykite sau paslaugą ir pereikite prie „WP Rocket“, jei turite 49 USD (jie „Facebook“ apklausose beveik visada vertinami kaip svarbiausias talpyklos papildinys). arba „WP Fastest Cache“, kuri yra nemokama ir paprastai vertinama kaip 2.

W3 bendrosios talpyklos objekto talpykla

3. Atnaujinkite į PHP 7.4

Naujovintos PHP versijos gali lengvai paversti jūsų svetainę 2–3 kartus spartesne.

„WordPress“ PHP etalonai

Bet dauguma „WordPress“ vartotojų naudoja pasenusias PHP versijas:

„WordPress-PHP-Version-Stats“

Nors dauguma šeimininkų tai palaiko:

Palaikomos PHP versijos

Jūsų prieglobos įmonė automatiškai neatnaujins jūsų į naujausią PHP versiją, nes jūsų tema / papildiniai gali būti nesuderinami (ir jie nenori sugadinti jūsų svetainės). Tai reiškia, kad turite patys atnaujinti PHP versijas arba paprašyti pagrindinio kompiuterio pagalbos. Tai taip pat reiškia, jei daugelį metų buvote pas tą patį kompiuterį ir niekada to nedarėte, tikriausiai vis dar naudojate PHP 5.6.

1 žingsnis: Įdiekite Rodyti PHP versiją papildinys, kad patikrintumėte dabartinę versiją.

Ekranas-PHP

2 žingsnis: Paleiskite PHP suderinamumo tikrintuvas norėdami įsitikinti, kad tema / papildiniai yra suderinami.

PHP suderinamumo tikrintuvas

3 žingsnis: Atnaujinkite į PHP 7.4 ieškodami „PHP Version Manager“ savo prieglobos paskyroje.

„PHP-Version-Manager“

PHP atnaujinimas

* Patikrinkite, ar jūsų svetainėje nėra klaidų (jei jas matote, grįžkite į ankstesnę PHP versiją arba išanalizuokite papildinius, kad pamatytumėte, kurie iš jų nesuderinami ir sukelia klaidas).

4. Patikrinkite serverio atsako laiką

Serverio reakcijos laikas Paleisti savo svetainę per „Google PageSpeed“ įžvalgos norėdami pamatyti ar sutrumpinti serverio reakcijos laiką yra jūsų ataskaitoje. „Google“ rekomenduoja reakcijos laikas yra mažesnis nei 200ms.

Sutrumpinkite serverio reagavimo laiką

TTFBlaikas iki pirmo baito matuoja jūsų žiniatinklio serverio (prieglobos) reagavimą. Vykdykite savo svetainę bytecheck.com ir idealiu atveju turėtų būti <Tačiau 500 ms <200ms yra dar geriau.

Laikas nuo pirmo iki baito

Taip pat galite patikrinti TTFB GTmetrix Laikas skirtukas…

„GTmetrix-TTFB“

5. Venkite EIG prieglobos

Ta pati įmonė (EIG) priklauso „Bluehost“, „HostGator“, „iPage“, „Site5“, „Unified Layer“ ir daugiau 60 skirtingų hostingo kompanijų. Jie yra žinomi dėl to, kad sumažina išlaidas supakuodami per daug žmonių tame pačiame serveryje (pabrėždamas tai) ir dėl to turėk siaubingų atsiliepimų. Daugelyje EIG priglobtų svetainių atsakymo laikas yra didelis, ir aš vengiu naudoti šias įmones bet kokia kaina.

EIG prekės ženklų sąrašas

EIG-Facebook-Post

6. Perjunkite į „SiteGround“

Hostingas yra # 1 svetainės greičio faktorius ir veikia tiek jūsų svetainę, tiek administratoriaus skydą.

„SiteGround“ yra naudojamas Yoast, aš ir rekomenduoja „WordPress“. Beveik kiekvienoje vietoje jie yra pirmaujantys „Facebook“ apklausa ir suteikia daugumai žmonių reikšmingą pakrovimo laiko patobulinimai ypač jei jie naudojo vidutiniškus pagrindinius kompiuterius: „GoDaddy“, „Bluehost“, „HostGator“, „InMotion“, „Dreamhost“, EIG.

„Yoast-on-Twitter“ -Mes tiesiog perėjome prie svetainės

Aš naudoju jų pusiau skirtas GoGeek planas kuris ateina su 4x daugiau serverio ištekliai nei bendras hostingas. Spustelėkite mano puslapius, kad pamatytumėte, kaip greitai jie įkeliami, peržiūrėkite mano „GTmetrix“ ataskaitą arba pamatykite žmones, kurie migravo ir paskelbta nauji krovimo laikai. Jie taip pat daro laisvos migracijos.

„DigitalOcean“ „Cloudways“ ir Kinsta taip pat yra geri ir prasideda nuo 10 USD / mėn. ir 30 USD / mėn. „Cloudways“ labiau skirti kūrėjams, kuriems nereikia „cPanel“, el. Pašto prieglobos ar palaikymo, kurį gaunate naudodamiesi „SiteGround“. „Kinsta“ iš esmės yra tai, kas „WP Engine“ buvo (brangus, bet nuostabus). Visas mano tinklaraštis iš esmės skirtas padėti žmonėms greičiau įkelti savo svetainę. Atsisakau rekomenduoti 2 USD per mėnesį prieglobos, nes tai daugiausia žmonių apgailestauja, kai veikia svetainė.

Žmonės paprastai migruoja todėl, kad jų greičio technologija gali perpus sumažinti apkrovos laiką:

Perjungimas į „SiteGround“

„SiteGround“ įkėlimo laiko perkėlimas

„Bluehost“ į „SiteGround GTmetrix“

„HostGator“ į „SiteGround“

„SiteGround GTmetrix“

„SiteGround“ „Google PageSpeed“ įžvalgos

100 puikių balų svetainėje

„SiteGround Genesis“

„SiteGround“ pateiktas greitis

„SiteGround GTmetrix“ ataskaita

Sutrumpintas „SiteGround“ įkrovos laikas

Nauji „SiteGround“ atsakymo laikai

„HostGator“ perkėlimas į „SiteGround“

„JoGla“ „SiteGround“ atsako laikas

Perjungta į „SiteGround“ prieglobą

„SiteGround Rocket“ Įsivaizduokite „Combo“

„Joomla GTmetrix“ svetainėje

„SiteGround“ „PageSpeed“ įžvalgos

„JoGla“ svetainėje

Sumažintas „SiteGround“ apkrovos laikas

Greitas „SiteGround“ priegloba

Nauji „Pingdom“ rezultatai „SiteGround“

Naujas „SiteGround“ reagavimo laikas

„SiteGround“ reagavimo laiko gerinimas

2019 m. Apklausa

2017-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

„Elementor“ prieglobos rekomendacijos

2019 m. Liepos mėn. Rekomendacija dėl prieglobos

„WordPress-Host-Poll-2018-rugpjūtis

Bendri priegloba-apklausa-2017

2019-Hostingas-Apklausa

Eiti į prieglobos įmonę

„WordPress-Hostingas-Apklausa-2017“

Tvarko-priegloba-apklausa

WooCommerce-Hostingas-FB-Apklausa

2016 m. - Žiniatinklio priegloba - apklausa

Geriausios „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjo apklausa

Geriausios žiniatinklio prieglobos-2019-apklausa

„WP Friendly Hosting“ apklausa

2016-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

Mėgstamiausias „Elementor“ priegloba

2018 m. Prieglobos rekomendacijos

Tvarko-WordPress-Hostingas-Apklausa-2017

2019-Šeimininkai-Apklausa-1

Hostingas-apklausa-už greitį

„WordPress“ priegloba-apklausa-birželio-1 d

„SiteGround“ rekomendacija

2014-Tvarko-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

Geriausios žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo apklausa

Hostingas – apklausa – 2019 vasario mėn

Hostingas-rekomendacijos-apklausa

„Bluehost vs SiteGround“

„WordPress“ žiniatinklio prieglobos apklausa

Laimingi klientai:

„Godaddy“ į „SiteGround“ migraciją

EIG-to-SiteGround

„SiteGround“ migracija

„SiteGround“ turi 3 planai:

„WordGress“ svetainių talpinimas

Aukštesniuose planuose yra daugiau serverio ištekliai (Svarbiausias veiksnys „WordPress“ optimizavimo vadove). Štai pilna palyginimo lentelė, bet „GrowBig“ suteikia apie 2x daugiau serverio išteklių nei „StartUp“, o „GoGeek“ yra pusiau skirtas priegloba o tai suteikia dar daugiau. „GrowBig“ ir naujesnė versija suteikia nemokamą perkėlimą, išdėstymą, patobulintą talpyklą ir galimybę priglobti kelias svetaines. „GoGeek“ teikia prioritetinę paramą. Jų debesų priegloba yra gana didelė kaina – 80 USD / mėn.

Jūs galite pamatyti tai jų funkcijų puslapis:

„SiteGround-Server-Resursų palyginimas“

Aš naudoju „SiteGround“, nes:

 1. Mano GTmetrix + Pingdom ataskaitos kalba pačios už save
 2. Mano puslapiai įkeliami akimirksniu (jei norite, spustelėkite juos)
 3. Greitas greičio technologija (PHP 7.3, NGINX, SG optimizatorius, Debesų liepsna)
 4. Rekomenduoja Mielės, „WordPress“, Ivica„WordPress“ paspartinti
 5. Laisvas Užšifruokime SSL, paprasta naudoti „cPanel“, ir funkcijos e-komercija
 6. „WordPress“ palaikymas yra neprilygstamas net neturint prioritetinės „GoGeek“ palaikymo
 7. „GrowBig“ ateina su inscenizavimu, daugiau saugyklos ir daugiau serverio išteklių (slinkite žemyn iki „paskirstome jums reikalingus išteklius“ ir užveskite pelės žymeklį ant serveris skirtukas)
 8. „GoGeek“ ateina su dar daugiau serverio išteklių, saugykla, prioritetų palaikymu
 9. Nemokama migracija, migratoriaus papildinys, ir a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 10. Daug giriama Reddit, „Facebook“ pokalbiai, „Twitter“, „TrustPilot“
 11. Tonų pagyrų „Facebook“: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Daugelis žmonių jau perėjo ir paskelbė rezultatus „Twitter“: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Partnerių atsisakymas – jei jūs užsiregistruosite svetainėje filialų saitas Aš tau paaukosiu gerą gabalą be jokių išlaidų. Kiekvienais metais aš paaukok 3 000 USD „GoFundMe“ kampanijoms (2018 m. Reikėjo maitinti alkanuosius Denveryje; 2017 m. Buvo Raudonojo kryžiaus uraganas „Harvey“). Jūsų palaikymas padeda, ir aš tai nuoširdžiai vertinu. Aš stengiuosi, kad mano apžvalgos būtų nešališkos ir pagrįstos įrodymai formoje „Facebook“ apklausos, tweets, ir tikri pokalbiai. Jei nenorite jo naudoti, tai yra a nesusijęs ryšys į „SiteGround“. Bet kokiu atveju aš tikrai tikiu, kad jie yra „WordPress“ žvaigždės ir jūsų svetainė veiks greičiau / sklandžiau … atlikite savo tyrimus „Facebook“ grupėse + „Twitter“ ir rasite daugiausiai žmonių pasakyti tą patį.

7. Optimizuokite talpyklos papildinio nustatymus

WP raketa yra 49 USD, bet buvo įvertintas kaip svarbiausias talpyklos papildinys keliose “Facebook” apklausose (naudojant aff link yra vertinamas). Komplekte yra daug greičio funkcijų, kurių dauguma talpyklos papildinių neturi (žr. Toliau), todėl jūsų svetainė įkeliama dar greičiau. Jis visada atnaujinamas naujais funkcijos ir yra vienas iš paprasčiausių talpyklos papildinių, kurį reikia konfigūruoti (žr pamoka) su plačiaisiais dokumentacija. Palaikymas yra puikus, skirtingai nei daugelį talpyklos talpyklų, ir jame nėra klaidų, o tai yra kas skundai dėl W3TC yra apie. Talpinimas yra pagrindinis faktorius „WordPress“ optimizavimo vadovas ir verta turėti greitą, patikimą, lengvą talpyklos papildinį, kuris paspartins jūsų svetainę ir administratoriaus skydą.

2016 m. Geriausios talpyklos papildinio apklausa

2019 m. Talpyklos papildinio apklausa

„Swift vs WP Rocket“

2016 m. Talpyklos papildinio apklausa

Geriausių 2018 metų talpyklos papildinių apklausa

„wp raketa“ vs „w3 totla“ talpyklos

Turėdami daugumą kitų talpyklos papildinių, turėsite įdiegti apie 6 papildomus papildinius, kad gautumėte šias funkcijas WP raketa turi juos visus, sumažina jūsų svetainės papildinių skaičių. Jei esate panašus į mane, norėsite naudoti tik 1 papildinį, nes priešingu atveju turėsite išsiaiškinti, su kokiomis talpyklos papildiniais yra, tada įdiekite šiuos papildinius, jei jis jų nepalaiko.

 • Duomenų bazės valymas (integruota į WP Rocket, arba naudoti WP-Optimizuoti)
 • Širdies plakimo valdymas (įmontuota į WP Rocket, arba naudoti Širdies plakimo valdymas)
 • Juokingai įkelkite vaizdus / vaizdo įrašus (integruotus į „WP Rocket“ arba naudokite WP „YouTube Lyte“)
 • Priglobkite „Google Analytics“ vietoje (integruotą į „WP Rocket“ arba naudokite „CAOS Analytics“)
 • Priglobkite „Google“ šriftus vietoje (integruotą į „WP Rocket“ arba naudokite CAOS šriftams, arba SHGF)
 • Integracija su „Cloudflare“ + kitais CDN (įmontuota į „WP Rocket“ arba naudoti) CDN įgalintuvas)

WP-raketų savybės

WP-raketa-širdies plakimo valdymas

„WP-Rocket-Media-Settings“

Daugelyje žmonių yra įdiegtas talpyklos papildinys, tačiau nustatymai nėra sukonfigūruoti optimaliai. Peržiūrėkite mano vadovus, kad įsitikintumėte, jog išnaudojate visas galimybes.

8. Suplanuokite duomenų bazių valymą

Tai ištrina jūsų šlamšto aplanką, šiukšlių aplanką, pereinamieji, ir potencialiai tūkstančiai įrašytų versijų, saugomų jūsų duomenų bazėje. Jums jų nereikia, todėl ištrinkite juos ir suplanuokite valymą, kad jis vyktų kiekvieną savaitę (arba bent kartą per mėnesį) ir kurį galima suplanuoti naudojant vieną iš šių papildinių..

Jei naudojate „WP Rocket“, atlikite tai duomenų bazės nustatymuose:

WP-raketų duomenų bazės nustatymai

Jei nenaudojate WP Rocket, naudokite WP-Optimizuokite papildinį:

WP-Optimizuoti-duomenų bazės valymas

9. Iškelkite išteklius „Cloudflare“

Debesuota ir „StackPath“ yra CDN, kurie talpina jūsų svetainės failus keliuose duomenų centruose visame pasaulyje (aš naudoju abu, nes daugiau duomenų centrų = greitesnis turinio pateikimas). Tuo metu jūsų lankytojui pateikiamas turinys iš artimiausio duomenų centro išteklių perkėlimas (mažinant pralaidumą). Tai yra rekomendacija „WordPress“ optimizavimo vadovas.

„Cloudflare“ padeda atsikratyti pralaidumo:

Debesų srauto pralaidumas

Tiesiog prisiregistruokite gauti nemokamą sąskaitą, pridėkite savo svetainę, ir pakeisti vardų serverius:

„Cloudflare“ vardų serveriai

Turiu visą mokymo programą, kaip sukonfigūruoti „Cloudflare“ parametrus, tačiau į šį mokymą bus įtrauktos dalys, susijusios su pralaidumo sumažinimu ir jūsų „WordPress“ administratoriaus įkėlimo spartinimu.

10. Iškelkite išteklius į „StackPath“

„StackPath“ yra dar vienas kompaktinis diskas, kuris įkels dar didesnį pralaidumą į jų 31 duomenų centrą. Jie yra labai įsikūrę JAV, iš kur yra dauguma mano lankytojų, todėl man tai yra prasminga. Jie yra 10 USD / mėn. Su nemokamu 30 dienų bandomuoju periodu, jei norite juos išbandyti.

„StackPath-CDN-Analytics“

„StackPath“ duomenų centrai

„StackPath“ ir „Cloudflare“ – „Cloudflare“ yra nemokama ir turi 200 ir daugiau duomenų centrų. Tai padeda tiek greitis, tiek saugumas, tačiau jie nepalaiko nemokamo plano. „StackPath“ turi 31 duomenų centrą ir yra 10 USD / mėn. Su nemokama 30 dienų bandomąja versija. Vienas iš vertingiausių dalykų, susijusių su „StackPath“, yra jų palaikymo komanda, kuri padėjo sukonfigūruoti … jie gavo mano „GTmetrix YSlow“ rezultatą 100%.

1 žingsnis: Prisiregistruokite prie nemokamo „StackPath“ 30 dienų bandomojo laikotarpio.

2 žingsnis: Prietaisų skydelyje spustelėkite skirtuką CDN, tada sukurti „StackPath“ CDN svetainę:

„StackPath-CDN-Tab“

CDN-URL-StackPath

3 žingsnis: Nukopijuokite „StackPath“ CDN URL ir įklijuokite jį į talpyklos papildinį (arba naudokite CDN įgalintuvas):

WP-Rocket-CDN-Settings

4 žingsnis: „StackPath“ eikite į CDN → Talpyklos nustatymai, tada spustelėkite Išvalyk viską

„StackPath-Purge-Cache“

5 žingsnis: Paleiskite savo svetainę į GTmetrix ir „turinio pateikimo tinklas“ „YSlow“ turėtų būti žalias.

CDN GTmetrix YSlow

11. Pridėti „Cloudflare“ puslapio taisykles

Debesuota sako

„Rekomenduojame sukurti puslapio taisyklę, kad jūsų svetainės administratoriaus skiltis būtų neįtraukta į„ Cloudflare “našumo funkcijas. Funkcijos, tokios kaip raketų krautuvas ir automatinis mažinimas, gali netyčia sugadinti pagrindines funkcijas jūsų administratoriaus skiltyje. “

Eik į savo puslapio taisyklių nustatymai

„CloudFlare“ puslapis-taisyklės-nustatymai

1 puslapio taisyklė: WP administratoriaus optimizavimas ir apsauga – paprastai nenorite, kad talpykla būtų jūsų administratoriaus skiltis, našumo funkcijos turėtų būti išjungtos (kaip rekomenduoja „Cloudflare“) ir nustatyti aukštą saugos lygį. Žvaigždutė leidžia taisyklę taikyti visiems URL, kuriuose yra „wp-admin“.

WP-Administrator-Page-Rule

2 puslapio taisyklė: Neleiskite, kad debesų liepsna dažnai atnaujintų talpyklą pasenusiuose puslapiuose – kadangi „WordPress“ įkeltų failų elementai dažnai nesikeičia, nereikia jų kaupti talpykloje, o tai taupo pralaidumą, nes „Cloudflare“ nereikės grįžti į jūsų serverį, kad galėtumėte kuo daugiau ištraukti naują talpyklos kopiją. Sužinokite, kurios jūsų svetainės skiltys nėra dažnai atnaujinamos, tada sukurkite puslapio taisykles, kurios padidina Naršyklės talpykla TTL ir Briaunų talpykla TTL.

„Cloudflare-WP-Uploads-Page-Rule“

3 puslapio taisyklė: agresyviai išsaugokite viską – agresyviai kaupia jūsų svetainę.

Talpykla - viskas, „debesų užtamsinimas“ - puslapio taisyklė

12. Konfigūruokite „Cloudflare“ greičio parametrus

Eik į savo Debesų liepsnos greičio nustatymai. Failų sumažinimas, vaizdų optimizavimas, brotli (panašus į gzip suspaudimą) ir SG Railgun + Raketų krautuvas turėtų padaryti jūsų svetainę ir administratoriaus skydelį greitesnį, nes jie taip pat sukelia mažiau streso jūsų serveriui. Jei talpyklos papildinyje įgalinti minify + gzip glaudinimas, turėtumėte juos išjungti „Cloudflare“ (venkite pasikartojančių funkcijų).

„Cloudflare“ - greitis-skirtukas

Jūs taip pat turėtumėte įjungti apsauga nuo karštųjų nuorodų „Cloudflare“ grandyti skydo parametrus neleidžia žmonėms įklijuoti JŪSŲ atvaizdų savo tinklalapyje, kai atvaizdą vis dar priglobiate jūs, o tai reiškia, kad net jei vaizdas yra jų svetainėje, jūs naudojate pralaidumą.

13. Konfigūruokite WP Disable

WP Išjungti ir „Clearfy“ leisime išjungti „WordPress“ nustatymus, kurie sunaudoja procesorių ir sulėtins jūsų svetainę. Jame taip pat yra širdies ritmo valdymo galimybių (jei atsimenate širdies plakimo kontrolės įskiepis dabar galite jį ištrinti ir tiesiog naudoti tai) … taip pat keletą kitų parinkčių, kurios gali pagreitinti jūsų administratoriaus skydą / svetainę. Peržiūrėkite nustatymus ir pasirinkite norimus.

WP patarimai

 • Išjunkite VISKĄ, ko nenaudosite
 • Planavimas šlamšto ištrynimas yra gera idėja
 • Jaustukai, „Google Maps“ ir Gravatarai reikia ilgai krauti
 • Išjunkite viską skirtuke „žymės“, nes jie visi nereikalingi
 • Pingbacks ir trackback paprastai nėra verti papildomų išteklių
 • Nustatykite įrašų taisymą į 3–5, kad turėtumėte atsarginę kopiją, bet jums nereikia šimtų
 • Priglobkite „Google Analytics“ stebėjimo kodą vietoje dešinėje nustatymų pusėje

WP-Išjungti-Prašymai

WP-Išjungti-Žymos-Nustatymai

WP-Išjungti-Administratorius

WP-Išjungti-SEO.

WP-Išjungti-Kiti

14. Blokuoti blogus blokus (su „Wordfence“)

Per kelias minutes sukonfigūravus „Wordfence“ blokavimas ir normos ribojimas, Aš sugebėjau blokuoti daugiau nei 1 000 šlamšto žinučių užklausų per pirmąsias 5 minutes nuo jos sukonfigūravimo (ir aš tuo labai džiaugiuosi). Aš jums parodysiu, kaip patikrinti, kokie robotai kenkia jūsų svetainei, ir kaip juos blokuoti.

1 žingsnis: Įdiekite „Wordfence“.

2 žingsnis: Peržiūrėkite tiesioginio eismo ataskaita (pagal „Wordfence“ įrankių nustatymus), kuriame rodomi visi robotai, realiuoju laiku paleidžiantys į jūsų svetainę. Akivaizdu, kad „Googlebot“ yra gerai, bet kai tai padariau, pamačiau compute.amazonaws.com kas porą sekundžių pateikiantį juokingą užklausų kiekį. Aš naršiau „Google“ ir, be abejo, tai buvo robotas, žinomas dėl pralaidumo pralaidumui. Peržiūrėkite ataskaitą minutę ar dvi ir sužinokite, ar robotai su eskiziniais pavadinimais nuolatos žeidžia jūsų svetainę. Jei turite abejonių, „Google“ nurodykite jų pagrindinius vardus ir sužinokite, ar kiti žmonės turi problemų su tuo robotu.

Tiesioginis srautas-ataskaita-„Wordfence“

3 žingsnis: Eikite į „Wordfence“ blokavimo nustatymus ir pridėkite šlamšto aplankus, kuriuos norite blokuoti. Žvaigždutės naudoti kaip pakaitos simbolius, taigi, jei užblokuosiu * amazonaws.com *, tai reiškia, kad bus blokuojami visi pagrindiniai vardai, kuriuose yra amazonaws.com (ar jame yra simbolių prieš, ar po jo). Aš išsaugojau tūkstančius užklausų / pralaidumo vien tik užblokavęs šiuos du šlamšto pagrindinius vardus:

 • * amazonaws.com
 • * linode.com

„Wordfence“ blokavimo taisyklė

4 žingsnis: Eikite į savo blokavimo žurnalą ir mėgaukitės stebėdami tuos šlamšto sprogmenis.

„Wordfence“ - ugniasienės blokavimas

5 žingsnis: Sukonfigūruokite „Wordfence“ reitingas ribojantis. Tai riboja / blokuoja tikrinimo programas (ir žmones) nuo pernelyg didelių užklausų, blokuoja netikrus „Google“ tikrinimo įrenginius ir pagerina 404 puslapių saugą. Žemiau pateikti parametrai yra tie patys, kuriuos „Wordfence“ rekomenduoja jų ribojančiame puslapyje.

„Wordfence“ tarifo ribojimas

Koreguokite „Wordfence“ nustatymus, kad apribotumėte šio papildinio sunaudotą pralaidumą:

 • Neįjunkite „automatinio suplanuoto nuskaitymo“
 • Neįjunkite „el. Pašto santraukos“
 • Įgalinti „naudoti mažai išteklių nuskaitymą“
 • Negalima ilgai saugoti daug tiesioginio srauto duomenų
 • Sumažinkite „apriboti nuskaitymo rezultatų el. Laiške siunčiamų leidimų skaičių“ iki 500
 • Neįgalinkite „reikalingų atnaujinimų (papildinio, temos ar pagrindinio elemento)“
 • Padidinkite „atnaujinimo intervalą sekundėmis (numatytasis 2)“ iki 10–15 sekundžių
 • Sumažinkite „kiek atminties turėtų reikalauti„ Wordfence “nuskaitydami“ iki 100 MB
 • Įgalinti „ištrinti„ Wordfence “lenteles ir duomenis apie išjungimą“
 • Peržiūrėti „Wordfence“ parinkčių puslapis daugiau rekomendacijų

Blokuoti blogų užklausų papildinį taip pat apsaugo jūsų svetainę nuo žinomų blogų robotų. Tai yra „vienas paspaudimas ir padaryta“ papildinys su puikia 5 žvaigždučių apžvalga – paprastas būdas sumažinti šlamšto robotų procesorių.

Blokuoti blogas užklausas

15. Išjunkite nenaudojamų papildinių nustatymus

Peržiūrėkite kiekvieną papildinį ir nuspręskite, kuriuos nustatymus galite išjungti (tai sumažins CPU). Pvz., „Yoast“ skiltyje „Nustatymai“ > Generolas > Funkcijos, kuriomis išjungiau šias funkcijas …

„Yoast-Feature“ nustatymai

Išjungti papildinio nustatymus, kurie:

 • Pateikite statistiką
 • Vykdykite nuolatinį nuskaitymą
 • Siųskite administratoriaus arba el. Pašto pranešimus

Pavyzdžiai:

 • Nuolatinis „Broken Link Checker“ nuskaitymas
 • „Yoast“ nustatymai informacijos suvestinėje > funkcijos
 • Pokalbių ir kalendoriaus papildiniai, kurie veikia nuolat
 • Statistiniai įskiepiai, nuolat kaupiantys duomenis
 • Susiję įrašai ir populiarūs įrašų papildiniai, kuriuose kaupiama daugybė duomenų

16. Ištrinkite nenaudojamus papildinius / temas

Nepanaudotos temos saugo iš anksto sukonfigūruotus parametrus „WordPress“ duomenų bazėje (panašiai kaip įskiepiai). Pirmiausia eikite į savo papildinių meniu ir išjunkite / ištrinkite visus papildinius, kurių šiuo metu nenaudojate.

Ištrinti „WordPress“ papildinius

Dabar eikite į „Išvaizda“ > Temos ir ištrinkite visas nenaudojamas temas …

Ištrinti nepanaudotas „WordPress“ temas

17. Šaltinio nustatymas (naudojant „AWstats“)

AWStats yra integruota daugumoje „cPanels“ („SiteGround“, „Bluehost“, „Godaddy“) skyriuje „statistika“. Taip pat galite naudoti WP serverio statistikos papildinys bet AWStats yra išsami ir neabejotinai teikiama pirmenybė.

„AWStats“ padeda rasti:

 • Didelio pralaidumo tikrinimo įrenginiai
 • Didelio pralaidumo IP adresai
 • Didelio pralaidumo failų atsisiuntimas
 • Didelio pralaidumo failai (pvz., Vaizdai)
 • Bendras pralaidumo sunaudojimas (stebėjimui)

Mėnesio pralaidumas

Šlamšto robotai …

Robotai-vorai-pralaidumas

Vaizdai paprastai sunaudoja daug pralaidumo …

Failo tipas - pralaidumas

Yra daugiau nei 20 vaizdų optimizavimo būdų (išskyrus papildinius, kurie yra vienas iš sunkiausių elementų daugelyje svetainių). Ši instrukcija parodo, kaip pataisyti visus žemiau pateiktus „GTmetrix“ elementus.

Vaizdo optimizavimas - „GTmetrix“

18. Dažniausiai užduodami klausimai

&# x1f680; Kokios yra lėčiausios „WordPress“ administratoriaus priemonės?

Dažniausios lėto „WordPress“ administratoriaus priemonės yra geresnės talpyklos papildinio naudojimas, jo konfigūravimas su optimaliais parametrais, naujovinimas į greitesnį prieglobą ir vengimas aukšto procesoriaus įskiepių. Jei naudojate „W3 Total Cache“, pabandykite išjungti objekto talpyklos parinktį.

&# x1f680; Ar besikeičiantys kompiuteriai ištaisys lėtą administratoriaus skydą?

Jei jūsų serverio reakcijos laikas yra ilgas „Google PageSpeed ​​Insights“, tai gali sukelti stresą jūsų serveriui ir sulėtinti administratoriaus skydą. Pakeitę pagrindiniai kompiuteriai gali ištaisyti lėtą administratorių, ypač jei naudojate žemos kokybės pagrindinį kompiuterį, pvz., „GoDaddy“, „Bluehost“ ar EIG prekės ženklą.

&# x1f680; Ar CDN paspartins administratoriaus skydą?

CDN naudojimas iškrauna išteklius ir sukelia mažiau streso jūsų serveriui, todėl pagreitinsite tiek savo svetainę, tiek administratoriaus skydą. „Cloudflare“ yra puikus nemokamas CDN, o naudoti kelis CDN galima dar labiau, nes daugiau duomenų centrų reiškia didesnį iškrovimą..

&# x1f680; Ar šlamštiniai botai lėtina adminą?

Taip, šlamšto aplankai, kurie nuolatos patenka į jūsų svetainę, yra serverio išteklių švaistymas. Galite naudoti „Wordfence“, kad surastumėte visus robotai, patekę į jūsų svetainę realiuoju laiku, tada naudokite „Wordfence“, Blokuoti blogas užklausas, „Blackhole for Bad Bots“ arba „Cloudflare“ ugniasienės taisykles blokuoti nepageidaujamus robotus..

&# x1f680; Kurie įskiepiai sulėtina administravimo skydą?

Lėčiausius „WordPress“ papildinius sudaro socialinis pasidalinimas, statistika (analitika), skaidrės, aplankai, puslapių kūrėjai, kalendoriai, pokalbiai, kontaktinės formos, susijęs įrašas, svetainės schema, „Wordfence“, WPML, „WooCommerce“ ir bet koks papildinys, vykdantis vykstančius nuskaitymus ar procesus. Visada įsitikinkite, kad naudojate lengvus papildinius, kurie yra prižiūrimi ir gerai koduojami.

&# x1f680; Ar talpyklos papildiniai daro įtaką administravimo pulto greičiui?

Taip. Kurį talpyklos papildinį naudojate ir ar jis sukonfigūruotas optimaliai, turi didžiulę įtaką bendram jūsų svetainės našumui. Įsitikinkite, kad naudojate aukščiausio lygio talpyklos papildinį ir naudojatės visomis jo funkcijomis.

Žiūrėkite mano vaizdo įrašą – tai yra 42 minučių trukmės vaizdo įrašas, tačiau aš apimau beveik viską (laiko žymos vaizdo įrašo apraše) ir turėtumėte išmokti daug puikios informacijos apie „WordPress“ svetainės greitį:

Ar tai suveikė? Praneškite man komentaruose.

Vis dar lėtai? Atsiųskite man savo „GTmetrix“ ataskaitą – malonu pažiūrėti 🙂

Džiaugsmas,
Tomas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector