23 „WordPress“ greičio optimizavimo papildiniai, skirti pagreitinti jūsų svetainę 2020 m. (Tuos pačius, kuriuos aš naudojau, norėdamas gauti 100% „GTmetrix“ balus)

03.06.2020
Новости '23 „WordPress“ greičio optimizavimo papildiniai, skirti pagreitinti jūsų svetainę 2020 m. (Tuos pačius, kuriuos aš naudojau, norėdamas gauti 100% „GTmetrix“ balus)
0 24 мин.

„WordPress“ greičio optimizavimo papildiniai


Reikia tvirto „WordPress“ greičio optimizavimo papildinių sąrašo?

Berniuk, aš turiu tau sąrašą. Talpyklos papildiniai, vaizdo optimizavimas, tingus įkėlimas, AMP, „Gravatar“ talpykla, įkėlimo laiko stebėjimas ir papildiniai, kurie ištaiso „Google Font + Analytics“ klaidas „GTmetrix“ ir „Pingdom“. Aš naudoju daugelį šių greičio papildinių savo svetainėje ir turiu 100% „GTmetrix“ balų. Aš taip pat darau „WordPress“ greičio optimizavimas pragyvenimui, taigi aš apie tai esu beveik negražus.

Aš rekomenduoju paleisti savo „WordPress“ svetainę per GTmetrix (patikrinkite skirtukus „Puslapio greitis“ ir „YSlow“) arba kitą greičio tikrinimo įrankį, kurį naudosite kaip etaloną. Įdiegę kiekvieną papildinį, dar kartą patikrinkite „GTmetrix“ balus, kad pamatytumėte, kaip tai veikia jūsų puslapio įkėlimo laiką ir balus. Daugelis papildinių turi bent 4,5 žvaigždutės įvertinimą ir, būkite tikri, aš atlikiau savo tyrimus ir bandymus.

ps. Jei prisijungsite prie „WordPress“ paspartinti „Facebook“ grupę jie turi sąrašą 60 ir daugiau rekomenduojamų „WordPress“ spartinimo įrankių ir naudingų nuorodų. Bet aš stengiausi čia įtraukti svarbiausius 🙂

psl. Hostingas yra svarbiausias faktorius „WordPress“ optimizavimo vadovas. „Google“ rekomenduoja: serverio reakcijos laikas apie <200 ms kurį galite patikrinti „PageSpeed“ įžvalgos. aš naudoju „SiteGround“ kas taip pat yra naudojamas Yoast, rekomenduoja „WordPress“, ir įvertintas Nr. 1 in 20 ir daugiau „Facebook“ apklausų.

2019-GTmetrix-ataskaita

1. WP raketa

„WP Rocket“ buvo įvertintas kaip svarbiausias talpyklos papildinys keliose „Facebook“ apklausose ir yra tai, ką aš naudoju. Tai 49 USD premijos papildinys, tačiau jis to vertas, nes jūsų prieglobos ir talpyklos papildinys paprastai yra 2 geriausi greičio veiksniai. Tai taip pat lengviausias talpyklos papildinys, kurį reikia konfigūruoti, ir jis dažnai atnaujinamas naudojant naujas funkcijas. Turėtumėte naudoti tik 1 talpyklos papildinį, tačiau geriausia išbandyti mažiausiai 2–3 (tuos, kuriuos išvardinau), kad pamatytumėte, kuris iš jų suteikia geriausius rezultatus / įvertinimus „Pingdom“ / „GTmetrix“.

2016 m. Geriausios talpyklos papildinio apklausa

2019 m. Talpyklos papildinio apklausa

„Swift vs WP Rocket“

2016 m. Talpyklos papildinio apklausa

Geriausių 2018 metų talpyklos papildinių apklausa

„wp raketa“ vs „w3 totla“ talpyklos

Kai turėsite daugumą kitų talpyklos papildinių, turėsite įdiegti apie 7 papildomus papildinius, kad gautumėte šias funkcijas WP raketa turi juos visus, sumažina jūsų svetainės papildinių skaičių. Jei esate panašus į mane, norėsite naudoti tik 1 papildinį, nes priešingu atveju turėsite išsiaiškinti, su kokiomis talpyklos papildiniais yra, tada įdiekite šiuos papildinius, jei jis jų nepalaiko.

WP-raketų savybės

Jei nuspręstumėte nusipirkti WP Rocket, būčiau dėkingas, jei pasinaudotumėte mano filialų saitas. Aš paaukoju nemažą dalį pinigų „GoFundeMe“ kampanijoms – 2018 m. 3 000 USD atiteko benamiams Denveryje. O 2017 m. 3 000 USD atiteko Amerikos Raudonajam kryžiui uragano „Harvey“ metu. Jūsų palaikymas padeda, ir aš tai nuoširdžiai vertinu. Ačiū 🙂

Mano „WP Rocket“ pamoka parodo, kaip sukonfigūruoti parametrus naudojant „Cloudflare + StackPath“. Aš jį nuolat atnaujinu su naujausiomis versijomis ir nuoroda „WP Rocket“ dokumentacija. Tai gali ištaisyti TON elementų, esančių „GTmetrix“, ir, ko gero, yra antras pagal dydį greičio faktorius, netaikant prieglobos.

Panašūs papildiniai

Peržiūrėkite Mano WP raketų konfigūravimo vadovą

2. WP greičiausias talpykla

Tai yra aukščiausias NEMOKAMOS talpyklos papildinys ir jį labai lengva konfigūruoti. Mano „WP Fastest Cache“ pamoka parodo, kaip sukonfigūruoti skirtukus ir integruoti juos į „Cloudflare + StackPath“, tačiau čia yra pirmasis skirtukas (žemiau). Priešingai nei „WP Rocket“, šis papildinys neturi galimybės tingiai įkelti vaizdus / vaizdo įrašus, valyti duomenų bazės ir naudoti kitas parinktis. Taigi jums reikės naudoti WP-Optimizuoti ir Tingus krūvis vaizdo įrašams papildiniai, jei norite ir šių funkcijų (rekomenduojama).

WP-Greičiausias talpyklos nustatymai

Peržiūrėkite „My WP“ greičiausio talpyklos konfigūravimo vadovą

3. WP-Optimizuoti

Pašalina šiukšles, šlamštą, paskelbia taisymus, pereinamieji, ir kitus nepageidaujamus failus, saugomus jūsų duomenų bazėje, kurie po kaupimo gali sulėtinti jūsų „WordPress“ svetainę ir administratoriaus skydą. Aš tai paleisčiau kas porą savaičių (tiek „WP-Optimize“, tiek „WP Rocket“ turi galimybę suplanuoti duomenų bazių valymą). Jei naudojate „WP Rocket“, jums šio papildinio nereikia, nes „WP Rocket“ duomenų bazės nustatymuose tam turi parinktį. Jei naudojate kitą talpyklos papildinį, naudokite „WP-Optimize“.

WP-Optimizuokite švarią duomenų bazę

Instrukcijos

 • Sukurkite atsarginę duomenų bazės kopiją!
 • Įdiekite papildinį
 • Eikite į „WP-Optimize“ skirtuką
 • Paleiskite papildinį kaip numatytuosius nustatymus, bet panaikinkite žymėjimą „nepatvirtinti komentarai“

Jei naudojate „WP Rocket“, jums nereikia „WP-Optimize“ („WP Rocket“ tai yra „duomenų bazės“ skirtuko lape):

WP-raketų duomenų bazės nustatymai

Panašūs papildiniai:

4. Trumpas taškas

Nuosavai suglaudinkite vaizdus, ​​kurie pagerina „GTmetrix“ vaizdo elementų optimizavimą. Turiu išsamų vaizdo optimizavimo vadovą (iš tikrųjų yra 20 būdų), tačiau pagrindiniai yra šie be nuostolių suspaudimas, pateikti mastelio atvaizdus (pakeitus juos tinkamais matmenimis) ir nurodyti vaizdo matmenis (vaizdų HTML arba CSS nustatykite plotį / aukštį). „ShortPixel“, įsivaizduokite, Smushas, Krakenas, ir EWWW visi iš esmės daro tą patį. Jums reikia naudoti tik vieną vaizdo optimizavimo papildinį.

funkcijos

 • Nepažeidžiamas vaizdo glaudinimas
 • Keisti didelių matmenų paveikslėlių dydį
 • Pašalinkite EXIF ​​duomenis

Nuostolių vaizdo glaudinimas

Instrukcijos

 1. Užsiregistruok Trumpas taškas
 2. Įdiekite „ShortPixel“ papildinys
 3. Jums bus pasiūlyta su šiomis instrukcijomis:
 4. Įveskite savo API raktą iš savo „ShortPixel“ paskyros
 5. Nustatykite suspaudimo lygį
 6. Masiškai optimizuokite visus savo svetainės vaizdus (tai yra „freemium“ modelis)

„ShortPixel“ nustatymai

5. „Clearfy“

Tai būtinas spartos papildinys, išjungiantis nereikalingas „WordPress“ šerdies funkcijas, kurios gali sunaudoti procesorių. Tai taip pat padeda pašalinti užklausos eilutes (nors geriausias sprendimas yra naudoti lengvus papildinius), įkelia šriftus asinchroniškai, priglobia „Google Analytics“ stebėjimo kodą vietoje, riboja įrašų pataisymų skaičių, išjungia automatinius išsaugojimus ir kitas greičio funkcijas.

„Clearfy“ našumo nustatymai

Leidžia išjungti:

 • Pataisymai
 • Automatinės santaupos
 • Jaustukai
 • Gravatarai
 • Google žemėlapiai
 • RSD (Really Simple Discovery) žyma
 • Trumpųjų nuorodų žyma
 • „WordPress“ API iš antraštės
 • „Windows Live Writer“ žyma
 • „WordPress“ generatoriaus žyma
 • Pingbacks + trackback
 • RSS
 • XML-RPC
 • „WooCommerce“ scenarijai
 • „WooCommerce“ atsiliepimai
 • Woocommerce krepšelio fragmentai

Jis taip pat gali paginti komentarus po 20 komentarų arba juos išjungti po 28 dienų.

6. Turto valymas

Atrankiniu būdu neleiskite papildinių įkelti į tam tikrus puslapius / įrašus. Tai gali sumažinti užklausų skaičių ir sutrumpinti krovimo laiką. Dažniausias pavyzdys yra kontaktinės formos papildinio įkėlimas tik tuose puslapiuose, kurie iš tikrųjų turi kontaktinę formą. Bet tai galite padaryti naudodamiesi keliais papildiniais.

Pavyzdžiai:

 • Sliderio papildinio išjungimas puslapiuose, kuriuose nenaudojami skaidriai
 • Turinio fragmentų papildinio neleidimas puslapiuose, kuriuose nenaudojami turtingi fragmentai
 • Kontaktų formos papildinio išjungimas puslapiuose, kuriuose nėra kontaktinės formos
 • Išjungdami filialų nuorodų tvarkymo papildinį puslapiuose, kuriuose nenaudojamos nuorodų nuorodos
 • Socialinio bendrinimo papildinio neleidimas visuose puslapiuose (nes dažniausiai skirtas tinklaraščių įrašams)

Panašūs papildiniai

7. WP „YouTube Lyte“

„Lazy“ įkelia vaizdo įrašus įterpdamas reaguojančią „Lite YouTube Embeds“, kuri „riebiausiu“ „YouTube“ grotuvu vadina tik paspaudus paleidimo mygtuką. Vaizdo įrašai įkeliami ilgiausiai per FAR. Norint pateikti jums idėją, mano „W3 Total Cache“ pamoka turi tik 2 vaizdo įrašus, tačiau tingėdamas juos įkelti aš įkeliau 5–1,5 s. Ji atlieka tą pačią funkciją kaip ir šviesos vaizdo įrašų įdėjimas.

Panašūs papildiniai

Jei naudojate „WP Rocket“, jie turi šią funkciją „medijos“ nustatymuose:

WP-Rocket-Lazy-Load

8. Širdies plakimo valdymas

„WordPress“ širdies plakimo API sunaudoja išteklius siųsdama jums realaus laiko pranešimus apie papildinius, kai kiti vartotojai redaguoja įrašą ir pan. 99% žmonių turėtų tai išjungti.

„Heartbeat-Control-plugin“

9. Pre * Šalies šaltinio patarimai

Tai leidžia iš anksto gauti, iš anksto pateikti, iš anksto sujungti, iš anksto gauti ir iš anksto įkelti DNS.Jei naudojate išorinius savo svetainės išteklius, tai padeda naršyklėms numatyti juos ir greičiau įkelti..

„WP Rocket“ turi išankstinio DNS gavimo parinktį, tačiau jos dar nėra iš anksto prijungti, o šis papildinys tai daro. Skirtumas tarp DNS išankstinio atsisiuntimo ir išankstinio prisijungimo yra išankstinis atsisiuntimas, leidžiantis atlikti tik DNS paiešką, o iš anksto prisijungus DNS peržiūra, TLS derybos ir TCP rankinis paspaudimas.

10. OMGF | Pritaikykite „Google“ šriftus vietoje

OMGF gali ištaisyti „Google“ šrifto klaidas „GTmetrix“, „Pingdom“ ir „PageSpeed ​​Insights“. Jis atsisiųs visus „Google“ šriftus į savo svetainę (naudodamas „Google Fonts Helper“ API) ir sukurs jai stiliaus lentelę. Vėliau turėsite pašalinti visas užklausas iš išorinių šriftų šaltinių.

„Google-Fonts-GTmetrix“

Kaip tai atrodo:

„CAOS-for-Webfonts“

Patarimas: jei naudojate išorinius šriftus, turėkite minimalų pasirinkto šriftų skaičių (ir šriftų svorį). Jei dėl kokių nors priežasčių šis papildinys neištaiso klaidų, turiu „Google“ šriftų prieglobos vietoje vadovą.

Panašūs papildiniai

11. CAOS | Priglobkite „Google Analytics“ vietoje

Sverto naršyklės talpinimas „Google Analytics“

CAOS nustato sverto naršyklės talpyklos kaupimas elementą „GTMetrix“, priglobdami „Google Analytics“ vietoje. Tiesiog įdiekite papildinį, įveskite savo stebėjimo ID, o CAOS pridės stebėjimo kodą į antraštę (arba poraštę). CAOS taip pat yra suderinamas su „Monster Insights“ ir turi kitų parinkčių.

„WP Rocket“, „Swift Performance“ ir „WP ​​Disable“ taip pat gali tai padaryti (jums reikia naudoti tik vieną).

12. CDN įgalintuvas

CDN įgalintuvas padeda nustatyti CDN (turinio pristatymo tinklas). Tai neveikia su „Cloudflare“ (tam reikia pakeisti vardų serverius), o CDN įgalintuvas skirtas „StackPath“, „KeyCDN“ ir kitiems CDN, teikiantiems CDN URL. Pirmiausia užsiregistruokite CDN (aš naudoju „StackPath“), tada įveskite savo CDN URL į CDN įgalintuvo įskiepį. Žr. Instrukcijas žemiau:

1 žingsnis: Prisiregistruokite gauti CDN (naudoju „StackPath“, kurie turi 34 duomenų centrai) ir sukurti CDN svetainę.

2 žingsnis: Suimkite savo CDN URL:

„StackPath“ - CDN-URL

3 žingsnis: Įveskite CDN URL į CDN įgalintuvą, tada sukonfigūruokite nustatymus:

CDN įgalintuvo papildinio nustatymai

13. Kvepalai

„Perfmatters“ sukūrė „Kinsta“ ir yra panaši į „Clearfy“ ir „Asset Cleanup“. Tai leidžia išjungti nereikalingas funkcijas, įskaitant „WooCommerce“ krepšelio fragmentus, scenarijus ir stilius. Taip pat galite pasirinktinai išjungti papildinius. Vienos svetainės kainodara prasideda nuo 24,95 USD per metus, bet aš šiek tiek pataikau ir džiaugiuosi, kad tai padariau, nes ir toliau naudoju ją savo svetainėje. Štai viskas funkcijos.

perframetrų savybės

14. Hario „Gravatar“ talpykla

Jei turite daug komentarų apie įrašus, „Gravatars“ gali visiškai sunaikinti jūsų įkėlimo laikus ir „GTmetrix“ ataskaitas. Šį papildinį galite naudoti talpyklos „Gravatar“ vaizdai. Kita galimybė yra visiškai išjungti „Gravatars“ (nors tai neleis rodyti nuotraukų) ir padaryti jūsų komentarų skyrių nuobodų. Bet tai yra „Gravatars“ ar jūsų krovimo laikų kompromisas.

Talpykla - „Gravatar“ - vaizdai

Panašūs papildiniai

15. Nurodykite vaizdo matmenis

Nurodomi vaizdo matmenys

Nurodykite vaizdo matmenis elementas „GTmetrix“ ir kiti greičio įrankiai, tai reiškia, kad paveikslėlio HTML arba CSS turite pridėti plotį / aukštį. Šis papildinys automatiškai prideda plotį / aukštį prie vaizdų, kurių šiuo metu nėra. Mano žiniomis, jame nenurodyti matmenys, esantys paveikslėliuose, esančiuose puslapių kūrimo priemonėse, valdikliuose ar kitose srityse, nesusijusiose su vaizdine rengykle.

16. Autoptimizuoti

Autoptimizuoti

Optimizuoja HTML, CSS, ir „JavaScript“. Nereikia automatiškai optimizuoti, nebent esate priglobti „GoDaddy“, „WP Engine“ ar kokio nors pagrindinio kompiuterio, kuris juodųjų sąrašų talpyklos papildiniai, nes „WP Rocket“ ir dauguma talpyklos papildinių optimizuoja jūsų kodą. Bet nors „GoDaddy“ ir „WP ​​Engine“ integruotasis talpyklos kaupimas gali būti puikus, HTML / CSS / JS jis nėra optimizuotas. Štai čia ir pradedamas automatinis optimizavimas.

Automatinis optimizavimas - pagrindinis-nustatymai

17. AMP skirtas WP

Pagreitinti puslapiai mobiliesiems yra „Google“ projektas, dėl kurio mobilieji puslapiai įkeliami greičiau. Taip pat šalia jūsų mobiliųjų telefonų fragmentų pridedamas antspaudas „AMP“. Šis papildinys pakeis jūsų mobiliųjų puslapių išdėstymą / dizainą, todėl būtinai visiškai pritaikykite nustatymus. Jei dėl kokių nors priežasčių jums tai nepatinka, ištrinkite jį ir vėl grįšite prie seno dizaino. Taip pat galite naudoti Klijai mielėms & AMP papildinys tinkinti teksto spalvą, nuorodos spalvą, užvedimo spalvą ir kitus savo mobiliųjų puslapių elementus.

Įspėjimas: AMP kartais gali sumažinti mobiliųjų telefonų konversijas. Skaitykite Kinsta tyrimas apie tai, kaip jų konversijos sumažėjo 59% naudojant AMP. Galų gale nusprendžiau prieštarauti.

AMP puslapiai

Šiame papildinyje yra daugybė jūsų AMP puslapių tinkinimo nustatymų:

Pagreitinti mobiliųjų puslapių papildinių nustatymai

Instrukcijos

 • Įdiekite papildinį
 • Tinkinkite norimo turinio AMP puslapius (puslapius, įrašus ir kt.)
 • Įdiekite Klijai „Yoast SEO AMP“ įskiepiui jei naudojate „Yoast“ (tinkina dizainą)
 • Pridėkite / stiprintuvą prie bet kurio savo svetainės puslapio, kad pamatytumėte, kaip jis atrodo, ir įsitikinkite, kad jis veikia
 • Eikite į „Yoast“ nustatymai → AMP, kad pakeistumėte savo dizainą ir įgalintumėte pasirinktinius įrašų tipus
 • Palaukite, kol „Google“ peržiūrės jūsų svetainę iš naujo ir pridės AMP prisijungimo mobiliesiems paieškos rezultatus
 • Apsilankykite „Google“ paieškos pulto paspartintų mobiliųjų puslapių skyrius pamatyti klaidas

18. Užklausos monitorius

Raskite lėčiausio įkėlimo papildinius, užklausas, scenarijus ir kitus elementus, kurių įkėlimas užtrunka ilgiausiai.

„Query Monitor“ lėti įskiepiai

P3 profiliuotojas anksčiau buvo puikus ieškant lėtų papildinių, tačiau daugelį metų nebuvo atnaujinamas. Kaip alternatyva yra užklausos monitorius. Kita alternatyva yra paleisti savo svetainę GTmetrix ir naudokite skirtuką „Krioklys“. Taip pat galite patikrinti šį aukšto procesoriaus priedų sąrašą.

Lėtas „WordPress“ papildinys

19. „GTMetrix“, skirtas „WordPress“

„GTmetrix WordPress“ papildinys stebi jūsų įkėlimo laiką ir „Page Speed ​​+ YSlow“ rezultatus, tada siunčia ataskaitą tiesiogiai „WordPress“ prietaisų skydelyje arba per suplanuotas el. Pašto ataskaitas..

„GTmetrix-WordPress-Dashboard-Widget“

„GTmetrix-Scheduled-WordPress-Reports“

„GTmetrix“ suplanuotos-ataskaitos

20. Rodyti PHP versiją

Rodyti PHP versiją paprasčiausiai parodo, kurią PHP versija tu bėgioji.

Ekranas-PHP

Dėl aukštesnių versijų jūsų svetainė veikia daug greičiau …

„WordPress PHP Speed“

Savo „cPanel“ galite atnaujinti į naujas versijas …

„SiteGround“ PHP 7.3

21. PHP suderinamumo tikrintuvas

PHP suderinamumo tikrintuvas nuskaito jūsų įskiepius, kad įsitikintų, ar jie suderinami su naujosiomis PHP versijomis. Kai kurie „WordPress“ papildiniai nėra dažnai atnaujinami arba nėra gerai koduojami – iš anksto paleisdami tai galite išvengti klaidų (pvz., Jūsų svetainė neveikia) dėl nesuderinamų papildinių..

PHP suderinamumo tikrintuvas

22. WP prieglobos efektyvumo patikrinimas

Parodo bendrą prieglobos našumą ir tai, ar jūsų technologija (PHP, MySQL, WordPress versijos) veikia lėtai, tokiu atveju ji turėtų būti atnaujinta. Tai taip pat rodo jūsų lėčiausius puslapius.

Hostingas-PHP-serveris-atsakas

Naršyklės įkėlimo greitis

Žiniatinklio serverio reagavimo laikas

Technologijų lygis

Bytecheck.com „GTmetrix“ taip pat rodo jūsų TTFB (laikas iki pirmo baito) skirtuke „Krioklys“ …

TTFB patikrinimas

„GTmetrix TTFB“

Šaunus triukas: vienas iš vienintelių dalykų „PageSpeed“ įžvalgos yra tinkamas yra tikrinimas serverio atsakymo laikas. „Google“ sako, kad jis turėtų būti mažesnis nei 200 ms. Jei ne, serveris (priegloba) veikia lėtai.

Sutrumpinkite serverio reagavimo laiką iki 200 ms

23. Geresnė paieška pakeiskite

Jei matai sumažinti peradresavimus „GTmetrix“ ataskaitoje tai gali reikšti, kad pakeitėte savo svetainės www arba https versiją, bet nepakeitėte savo nuorodų, kad jos atitiktų naują versiją…

Sumažinti - nukreipti

Užuot nenusitrinę visų savo nuorodų rankiniu būdu, naudokite papildinį „Geresnė paieška ir pakeitimas“, kad juos atnaujintumėte masiškai. Tai taip pat gali būti naudinga nustatant neveikiančias nuorodas ar net atnaujinant nuorodas / paveikslėlius, rodomus keliuose puslapiuose / žinutėse, arba atnaujinant didelius kiekius. „Geresnė paieška pakeis“ gali padėti sutaupyti laiko.

Geresnė paieška pakeiskite - WWW versijos

Kiti svarbūs įrankiai / šaltiniai

„SiteGround“ yra naudojamas Yoast, aš ir rekomenduoja „WordPress“. Beveik kiekvienoje vietoje jie yra pirmaujantys „Facebook“ apklausa ir suteikia daugumai žmonių reikšmingą pakrovimo laiko patobulinimai ypač jei jie naudojo vidutiniškus pagrindinius kompiuterius: „GoDaddy“, „Bluehost“, „HostGator“, „InMotion“, „Dreamhost“, EIG.

„Yoast-on-Twitter“ -Mes tiesiog perėjome prie svetainės

Aš naudoju jų pusiau skirtas GoGeek planas kuris ateina su 4x daugiau serverio ištekliai nei bendras hostingas. Spustelėkite mano puslapius, kad pamatytumėte, kaip greitai jie įkeliami, peržiūrėkite mano „GTmetrix“ ataskaitą arba pamatykite žmones, kurie migravo ir paskelbta nauji krovimo laikai. Jie taip pat daro laisvos migracijos.

„DigitalOcean“ „Cloudways“ ir Kinsta taip pat yra geri ir prasideda nuo 10 USD / mėn. ir 30 USD / mėn. „Cloudways“ labiau skirti kūrėjams, kuriems nereikia „cPanel“, el. Pašto prieglobos ar palaikymo, kurį gaunate naudodamiesi „SiteGround“. „Kinsta“ iš esmės yra tai, kas „WP Engine“ buvo (brangus, bet nuostabus). Visas mano tinklaraštis iš esmės skirtas padėti žmonėms greičiau įkelti savo svetainę. Atsisakau rekomenduoti 2 USD per mėnesį prieglobos, nes tai daugiausia žmonių apgailestauja, kai veikia svetainė.

Kaip patikrinti, ar jūsų hostingas lėtas
Vykdykite savo svetainę „Google PageSpeed“ įžvalgos norėdami pamatyti ar sutrumpinti serverio reakcijos laiką yra jūsų ataskaitoje. „Google“ rekomenduoja turėtų būti <200 ms. Viskas, kas viršija 1 sekundę, nėra gerai. Taip pat galite patikrinti savo TTFB (laikas iki pirmo baito) „GTmetrix“ skirtuke Laikai arba bytecheck.com.

Sutrumpinkite serverio reagavimo laiką

2019 m. Apklausa

2017-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

„Elementor“ prieglobos rekomendacijos

2019 m. Liepos mėn. Rekomendacija dėl prieglobos

„WordPress-Host-Poll-2018-rugpjūtis

Bendri priegloba-apklausa-2017

2019-Hostingas-Apklausa

Eiti į prieglobos įmonę

„WordPress-Hostingas-Apklausa-2017“

Tvarko-priegloba-apklausa

WooCommerce-Hostingas-FB-Apklausa

2016 m. - Žiniatinklio priegloba - apklausa

Geriausios „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjo apklausa

Geriausios žiniatinklio prieglobos-2019-apklausa

„WP Friendly Hosting“ apklausa

2016-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

Mėgstamiausias „Elementor“ priegloba

2018 m. Prieglobos rekomendacijos

Tvarko-WordPress-Hostingas-Apklausa-2017

2019-Šeimininkai-Apklausa-1

Hostingas-apklausa-už greitį

„WordPress“ priegloba-apklausa-birželio-1 d

„SiteGround“ rekomendacija

2014-Tvarko-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

Geriausios žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo apklausa

Hostingas – apklausa – 2019 vasario mėn

Hostingas-rekomendacijos-apklausa

„Bluehost vs SiteGround“

„WordPress“ žiniatinklio prieglobos apklausa

„SiteGround“ rekomenduoja „WordPress“:

„SiteGround“ - rekomenduojama - „WordPress-Host“

Ir pagal Ivica kas vadovauja „WordPress“ paspartinti „Facebook“ grupę su 16 000 ir daugiau narių.

„WordPress-Speed-Up“ rekomenduojami įrankiai

Keletas gijų:

„Godaddy“ į „SiteGround“ migraciją

EIG-to-SiteGround

„SiteGround“ migracija

„SiteGround“ turi 3 planai:

Svetainių priegloba

Aukštesniuose planuose yra daugiau serverio ištekliai (Svarbiausias veiksnys „WordPress“ optimizavimo vadove). Štai pilna palyginimo lentelė, bet „GrowBig“ suteikia apie 2x daugiau serverio išteklių nei „StartUp“, o „GoGeek“ yra pusiau skirtas priegloba o tai suteikia dar daugiau. „GrowBig“ ir naujesnė versija suteikia nemokamą perkėlimą, išdėstymą, patobulintą talpyklą ir galimybę priglobti kelias svetaines. „GoGeek“ teikia prioritetinę paramą. Jų debesų priegloba yra gana didelė kaina – 80 USD / mėn.

Jūs galite pamatyti tai jų funkcijų puslapis:

„SiteGround-Server-Resursų palyginimas“

Aš naudoju „SiteGround“, nes:

 1. Mano GTmetrix + Pingdom ataskaitos kalba pačios už save
 2. Mano puslapiai įkeliami akimirksniu (jei norite, spustelėkite juos)
 3. Greitas greičio technologija (PHP 7.3, NGINX, SG optimizatorius, Debesų liepsna)
 4. Rekomenduoja Mielės, „WordPress“, Ivica„WordPress“ paspartinti
 5. Laisvas Užšifruokime SSL, paprasta naudoti „cPanel“, ir funkcijos e-komercija
 6. „WordPress“ palaikymas yra neprilygstamas net neturint prioritetinės „GoGeek“ palaikymo
 7. „GrowBig“ ateina su inscenizavimu, daugiau saugyklos ir daugiau serverio išteklių (slinkite žemyn iki „paskirstome jums reikalingus išteklius“ ir užveskite pelės žymeklį ant serveris skirtukas)
 8. „GoGeek“ ateina su dar daugiau serverio išteklių, saugykla, prioritetų palaikymu
 9. Nemokama migracija, migratoriaus papildinys, ir a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 10. Daug giriama Reddit, „Facebook“ pokalbiai, „Twitter“, „TrustPilot“
 11. Tonų pagyrų „Facebook“: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Daugelis žmonių jau perėjo ir paskelbė rezultatus „Twitter“: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Partnerių atsisakymas – jei jūs užsiregistruosite svetainėje filialų saitas Aš tau paaukosiu gerą gabalą be jokių išlaidų. Kiekvienais metais aš paaukok 3 000 USD „GoFundMe“ kampanijoms (2018 m. Reikėjo maitinti alkanuosius Denveryje; 2017 m. Buvo Raudonojo kryžiaus uraganas „Harvey“). Jūsų palaikymas padeda, ir aš tai nuoširdžiai vertinu. Aš stengiuosi, kad mano apžvalgos būtų nešališkos ir pagrįstos įrodymai formoje „Facebook“ apklausos, tweets, ir tikri pokalbiai. Jei nenorite jo naudoti, tai yra a nesusijęs ryšys į „SiteGround“. Bet kokiu atveju aš tikrai tikiu, kad jie yra „WordPress“ žvaigždės ir jūsų svetainė veiks greičiau / sklandžiau … atlikite savo tyrimus „Facebook“ grupėse + „Twitter“ ir rasite daugiausiai žmonių pasakyti tą patį.

Žmonės paprastai migruoja todėl, kad jų greičio technologija gali perpus sumažinti apkrovos laiką:

Perjungimas į „SiteGround“

„SiteGround“ įkėlimo laiko perkėlimas

„Bluehost“ į „SiteGround GTmetrix“

„HostGator“ į „SiteGround“

„SiteGround GTmetrix“

„SiteGround“ „Google PageSpeed“ įžvalgos

100 puikių balų svetainėje

„SiteGround Genesis“

„SiteGround“ pateiktas greitis

„SiteGround GTmetrix“ ataskaita

Sutrumpintas „SiteGround“ įkrovos laikas

Nauji „SiteGround“ atsakymo laikai

„HostGator“ perkėlimas į „SiteGround“

„JoGla“ „SiteGround“ atsako laikas

Perjungta į „SiteGround“ prieglobą

„SiteGround Rocket“ Įsivaizduokite „Combo“

„Joomla GTmetrix“ svetainėje

„SiteGround“ „PageSpeed“ įžvalgos

„JoGla“ svetainėje

Sumažintas „SiteGround“ apkrovos laikas

Greitas „SiteGround“ priegloba

Nauji „Pingdom“ rezultatai „SiteGround“

Naujas „SiteGround“ reagavimo laikas

„SiteGround“ reagavimo laiko gerinimas

Gaukite prieglobą iš „SiteGround“

Debesuota – nemokama CDN ir greičio / saugos paslauga, atspindinti jūsų svetainę (ir iškelianti išteklius) 200 ir daugiau duomenų centrų. Integruota su daugeliu talpyklos papildinių su galimybe naudoti agresyvų mažinimą, Geležinkelis, ir karštasis ryšys. Visose mano talpyklos papildinių instrukcijose yra „Cloudflare“ sąrankos instrukcijos ir nepamirškite jų nustatyti puslapio taisyklės savo „WordPress“ administratoriui.

„StackPath“ – mokamas CDN, kuris prideda Daugiau nei 30 duomenų centrų visame pasaulyje (daugiau duomenų centrų = greitesnis turinio pateikimas), sumažinant atstumą tarp jūsų svetainės / lankytojų – a rekomendacija „WordPress“ optimizavimo vadove. 10 USD / mėn. Su nemokama 30 dienų bandomąja versija.

Pingdom – tiksliausias įrankis apkrovos laikams matuoti pagal „WP Rocket“, nors „GTmetrix“ turi geresnių rekomendacijų, kaip iš tikrųjų optimizuoti jūsų svetainę, mano kuklia nuomone.

GTmetrix – tinka atpažinti atvaizdus, ​​kuriuos reikia optimizuoti naudojant 3 metodus: pateikia mastelinius vaizdus (keičia jų dydį), nurodo vaizdų matmenis HTML / CSS ir optimizuoja vaizdus (be nuostolių glaudinant). GTmetrix neseniai perėjo į visiškai įkeltą laiko metriką kuris rodo ilgesnį krovimo laiką nei anksčiau. Jų krioklio skirtukas matuoja atskirus lėtai pakraunančius elementus, o jei jūsų laikas iki pirmo baito yra ilgas, tai rodo, kad jūsų priegloba vyksta lėtai.

„Google PageSpeed“ įžvalgos – dauguma rekomendacijų galima nepaisyti bet tai tinka matuoti serverio reakcijos laikas kuri „Google“ rekomenduoja <200 ms arba jūsų priegloba vyksta lėtai.

„Bad Bots .htaccess“ sąrašas – platus nepageidaujamų reklaminių žinučių sąrašas, kuris užblokuotas įkeliant į .htaccess gali žymiai sumažinti procesoriaus naudojimą. Galite sužinoti, ar šlamšto aplankai aptinka jūsų svetainę naudojant AWStats (įtraukta į „Analytics“ įrankių skyrius). Konfigūravimas „Wordfence“ tikrinimo ribojančios taisyklės Tai taip pat padės užblokuoti netikrus “Google” tikrinimo įrenginius, šlamšto robotus, pernelyg didelį tikrinimą ir kt.

„Pronaya“ („My WordPress“ greičio optimizavimo priemonė) – galite išsinuomoti mano „WordPress“ greičio optimizavimo priemonę svetainėje freelancer.com, su kuria aš dirbu jau 5 metus, ir mes optimizavome daugybines svetaines, kad įkeltume 500% greičiau. Jo vardas yra Pronaya, jis kainuoja 40 USD / val. Ir turi puikią 5/5 žvaigždučių apžvalgą su 19 apžvalgų (tiesiog užsiregistruok „Freelancer“ paskyrai ir ieškok vartotojo BDKAMOLIS). Jei manote, kad man sekasi optimizuoti greitį, „Pronaya“ yra kur kas geresnė. Aš taip pat dirbu su Osama (jo vartotojo vardas yra I333), kuris yra gana pigesnis, tačiau taip pat stebina 4,9 / 5 žvaigždutės ir 375+ apžvalgomis.

Dažnai užduodami klausimai

&# x1f680; Kokie yra 5 svarbiausi greičio papildiniai?

„WP Rocket“, „ShortPixel“, OMGF, „Perfmatters“ ir „Autoptimize“ yra 5 geriausi mūsų greičio optimizavimo papildiniai.

&# x1f680; Koks yra geriausias talpyklos papildinys?

„WP Rocket“ daugelyje „Facebook“ apklausų buvo įvertinta Nr. 1, nes ji turi daugiau greičio funkcijų nei kiti talpyklos papildiniai, įskaitant duomenų bazės išvalymą, širdies ritmo valdymą, tingų įkėlimą ir „Google Analytics“ optimizavimą..

&# x1f680; Koks yra geriausias vaizdo optimizavimo papildinys?

Mes naudojame „ShortPixel“, nes praktiškai neprarandama kokybė, tačiau vis tiek nustatomi optimizuoti vaizdo elementai „GTmetrix“.

&# x1f680; Kuris papildinys yra geriausias šriftų optimizavimui?

OMGF ir Autoptimize bei optimizuoja šriftus. „Perfmatters“ taip pat leidžia iš anksto atsisiųsti ir iš anksto sujungti šriftus.

&# x1f680; Ar turėčiau pridėti AMP??

Perskaičius „Kinsta“ straipsnį apie tai, kaip jų konversijos sumažėjo maždaug 50% dėl AMP, mes nusprendėme nepridėti pagreitintų mobiliųjų puslapių (AMP).

Mano „WordPress“ greičio optimizavimo pamoka – turi daugiau nei 400 komentarų su žmonėmis, sakydamas, kad „Mano puslapio greičio balas„ gtmetrix “padidėjo nuo 69 iki 93“ ir „tai gali būti vienas naudingiausių mano kada nors perskaitytų įrašų“. Daugybė žmonių pasinaudojo ja siekdami pagerinti „Pingdom“ / „GTmetrix“ balus.

Tikiuosi, kad šie „WordPress“ greičio optimizavimo papildiniai jums bus naudingi! Jei turite klausimų, palikite man komentarą. Arba, jei jums tiesiog reikia ištaisyti savo lėtą „WordPress“ svetainę, skaitykite mano mokymo programą aukščiau. Jis turi daugiau nei 400 komentarų ir padėjo daugeliui žmonių sutrumpinti krovimo laiką iki <1 s.

Džiaugsmas,
Tomas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector