3 geriausi „Genesis“ temų paketai (dar vadinami kūrėjų paketais), kuriuose galite įsigyti keletą temų su nuolaida.

03.06.2020
Новости '3 geriausi „Genesis“ temų paketai (dar vadinami kūrėjų paketais), kuriuose galite įsigyti keletą temų su nuolaida.
0 5 мин.

A „WordPress“ temos paketas yra temų paketas su nuolaida ir tik 4 yra „Genesis Framework“. Jie tokie „StudioPress“, Zigzagpress, Rinkodara internete, ir Temija.


Jie yra visi vienkartiniai mokesčiai, išskyrus „StudioPress“, kurie neseniai pakeitė savo kainą į 499,95 USD, pridedant periodinį 99,95 USD per metus mokestį. Žiniatinklio išmanioji rinkodara yra visos pramonės šakos temos, o „Zigzagpress“ temų paketas aprūpinamas viso gyvenimo palaikymu (o kiti ne). Tai yra tokia svarbi informacija, kuria pasidalinsiu su jumis šiame sąraše. Tikiuosi, kad jums patiks!

Taip, aš naudojau filialų nuorodas, būkite tikri, kad jie eis tiesiai į „Navient“ dėl paskolų studentams (ačiū). Bet tikiuosi, kad jums šis sąrašas bus naudingas ieškant jūsų „Genesis“ temų paketo, nes aš daug laiko praleidau tyrinėdamas ir sudarydamas šį sąrašą. Jie yra čia…

1. „StudioPress Pro Plus“ visos temos paketas

„StudioPress Pro“ papildinio visos temos paketas

„StudioPress“ sukūrė „Genesis Framework“, kad žinotumėte jų temas patikimas ir gerai užkoduota. Jūs taip pat gausite visas „StudioPress“ pateiktas trečiųjų šalių temas, kurios patikrina kokybę. Daugelis „StudioPress“ temų yra su jomis sąrankos instrukcijos ir jų palaikymas yra tvirtas (didelis žlugimas kitose „Genesis“ temų parduotuvėse). Jie yra pirmoji vieta gauti „Genesis“ vaikų temas, o tai yra didžiulis pranašumas (jei kuriate „Genesis“ svetaines klientams, gali būti, kad jie norės naudoti „StudioPress“ temą). Jų temos taip pat dažnai atnaujinamos, o „StudioPress“ aktyvi populiariosios programos dalis „Genesis WP Facebook“ grupė. „StudioPress“ svetainė yra pakrauta vadovėliai taip pat kaip „Genesis“ papildiniai. Tai tik keli „StudioPress“ pasirinkimo pranašumai, taigi, jei galite gauti daugiau nei 99,95 USD periodinį mokestį, jie turėtų būti jūsų pirmasis pasirinkimas.

 • 499,95 USD + 99,95 USD per metus
 • Prieiga prie trečiųjų šalių temų
 • Prieiga prie temų, atnaujinimai, palaikymas
 • Daugelis temų yra reaguojančios + HTML5
 • Švarus kodas, lengvas, greitas krovimo laikas
 • 30 dienų grąžinimo politika

PERŽIŪRĖTI „STUDIOPRESS PRO PLUS“ VISOS TEMOS PAKETĄ

2. „Zigzagpress“ amžina narystė

„Zigzagpress“ temų paketas

„Zigzagpress“ yra 31 ir daugiau „Genesis“ vaikų temų kolekcija, kurios amžina narystė yra vienkartinė – 349 USD. „Zigzagpress“ temos yra nepaprastai gražios („StudioPress“ temos yra lengvos ir minimalios, o „Zigzagpress“ temos – labai gražios) sukurta naudojant trumpus kodus, aplankus, ir kitas savybes. Nors tai galite pasikliauti įskiepiais, „Zigzagpress“ elementai yra iš anksto suprojektuoti, kad jie atitiktų temos šriftus, spalvas ir stilių (todėl pritaikymą daug lengviau). Aš naudojau „Prestige“, „Mindfulness“, „Drone“, „Zen“ ir „Showroom“. Visus su jais buvo labai lengva naudoti, taigi, jei dar nesate pradėjęs naudotis „Genesis“, galbūt norėsite eiti su „Zigzagpress Genesis“ temų paketu. Apima visas būsimas temas. TIK skundas, kurį turiu, kai kurių temų tekste gali būti klaidų, o kai kurių klientų nuomone, palaikymas gali būti abejotinas.

 • 349 USD (vieną kartą)
 • Visos temos yra mobilios
 • Prieiga prie temų, atnaujinimai, palaikymas
 • Keli pagrindinio puslapio išdėstymai
 • 30 dienų grąžinimo politika

PERŽIŪRĖTI ZIGZAGPRESS BUVUSĮ NARIUS

3. „Web Savvy“ rinkodaros kūrėjų paketas

„Web Savvy“ rinkodaros temos

Sukuria žiniatinklio išmaniųjų rinkodara specifinė pramonė „Genesis“ vaikų temos ne pelno siekiančioms organizacijoms, psichologams, stomatologams, universitetams, makleriams, teisininkams, buhalteriams, salonams ir kitoms pramonės šakoms. Jie taip pat turi porą „Genesis WooCommerce“ temos. Turinį visada galima iškeisti, tačiau kai kurie žmonės nori, kad jų nuotraukos / maketai būtų kuo arčiau galutinės svetainės. Rinkodara žiniatinklyje yra rekomenduojamas „Genesis“ kūrėjas „StudioPress“ svetainėje ir turi gerą reputaciją „Genesis“ bendruomenėje. Rekomenduojamas.

 • 299,99 USD (vieną kartą)
 • Grąžinimo politika: Grąžinti nereikia
 • Prieiga prie temų, atnaujinimai, palaikymas
 • Daugelis temų yra reaguojančios + HTML5

PERŽIŪRĖTI TINKLO SAVIVALDUMO RINKODAROS Kūrėjų paketą

Aš žinau, kad tai yra didžiulė investicija, ypač jei nesate turtingas. Nesu turtingas, tačiau nusipirkau „StudioPress“ ir „Zigzagpress“ temų paketą ir panaudojau juos kurdamas kelias svetaines tiek sau, tiek klientams. Jei turite klausimų dėl bet kurio iš šių klausimų, palikite man komentarą ir mielai atsakysiu į visus klausimus, kuriuos galiu. Kitaip sekasi tau!

Džiaugsmas,

Tomo parašas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector