5 „Genesis“ švietimo temos mokykloms ir universitetams (visos yra mobilios ir pritaikytos „StudioPress“ „Genesis Framework“)

„Genesis“ ugdymo temos


Šios „WordPress“ švietimo temos yra integruotos į „Genesis Framework“.

Visos temos yra mobiliesiems reaguojantis + HTML5 ir kiekvienos temos aprašyme rasite sąrankos instrukcijas, kainodarą ir kitus naudingus išteklius. Aš rekomenduoju naudoti „StudioPress“ vadovėliai ir „Genesis“ papildiniai, nes daugumoje demonstracijų pavyzdžių yra daugybė įskiepių, kuriuos galite rasti „StudioPress“.

„Genesis“ švietimo temos yra tik kelios, tačiau jūs visada galite pakeisti turinį kita tema ir pakeisti ją savo tema – tai yra visas šablono esmė. Jei perkate „Education Pro“ iš „StudioPress“, tada „Genesis Framework“ yra kartu su jūsų pirkiniu (99,95 USD). Turėsite naudoti visas kitas švietimo temas pirkti „Genesis“ atskirai už 59,95 USD. Čia yra temos diegimo instrukcijos kai pasirinksite temą.

ps. „SiteGround“ buvo įvertintas kaip „WordPress“ pagrindinis kompiuteris „Facebook“ apklausa paimtas pareigūno „WordPress“ prieglobos „Facebook“ grupė (jie buvo # 1 colyje) praėjusių metų apklausa taip pat) ir mane pagavo <1s įkėlimo laikas su puikiais 100% balais „GTmetrix“ ir Pindgomas. Jei jums reikia „WordPress“ prieglobos, dėl kurios jūsų tema / svetainė greitai įkeliama, jie visada yra pirmaujantys siūlai po siūlai po siūlai nes jie bus migruos tave nemokamai ir dauguma žmonių mato gražius pakrovimo laiko patobulinimai. Aš naudoju jų pusiau skirtas planas kuris turi 4x daugiau serverio ištekliai (svarbiausias svetainės greičio koeficientas).

1. Švietimo Pro

„Education Pro StudioPress“ tema

„Education Pro“ yra „Genesis“ tema Nr. 1 švietimo svetainėse. Jį sukūrė „StudioPress“ („Genesis“ kūrėjai), todėl jūs žinote, kad jis yra teisėtas, kai kalbama apie kodo kokybę, temos atnaujinimus, dokumentaciją, palaikymą ir patikimumą. Jis gali būti naudojamas įstaigose, mokyklose ar bet kurioje švietimo svetainėje. Prie to pridedami 6 spalvų stiliai, 6 išdėstymo parinktys ir pasirinktinis meniu + fonas. Tai labai lengvai pritaikoma tema – tiesiog pažiūrėkite į toliau pateiktus svetainių pavyzdžius.

 • „StudioPress“
 • Atsakingas mobiliesiems + HTML5
 • 99,95 USD (apima „Genesis“)

PERŽIŪRĖTI UGDYMO PRO

2. Karolina

Karolinos universiteto tema

„Caroline“ yra skirta švietimo ir internetinėms mokymo programų svetainėms. Tai integruota su „LearnDash“ mokymo sistema, „bbPress“ forumuose ir „BuddyPress“ socialiniams tinklams. Naudodami šią temą galite tikėtis gero palaikymo ir greito įkėlimo laiko. Visose 9 sėklų temose yra PSD, taip pat yra galimybių sukurti renginių kalendorius, parduoti internetinius kursus ir netgi sukurti internetinį forumą. Apskritai, tai yra puikus pasirinkimas PTA ar švietimo „Genesis“ tema.

 • 9 sėklos
 • Atsakingas mobiliesiems + HTML5
 • 79,95 USD per metus + „Genesis“ sistema

PERŽIŪRĖTI KAROLINĄ

3. Debora

„Deborah Genesis PTA“ tema

„Debora“ yra „Genesis“ tema, skirta PTA ar mokyklų rajono tinklalapiams. Tai atitinka nacionalines PTA gaires dėl logotipo, spalvų ir šriftų. Jis taip pat iš anksto sukurtas renginių kalendoriams, programoms, informaciniams biuleteniams, lėšų rinkėjams, rėmėjams demonstruoti ir netgi turi pasirenkamą el. Prekybos funkciją..

 • 9 sėklos
 • Atsakingas mobiliesiems + HTML5
 • 69,95 USD per metus + „Genesis“ sistema

PERŽIŪRĖTI DEBORĄ

4. Derrickas

Derricko „Genesis“ LMS tema

„Derrick“ yra sukurtas LMS (mokymosi valdymo sistemos) svetainėms ir palaiko internetines mokymo programas, narystę ir skaitmeninių atsisiuntimų pardavimo galimybes. Jį taip pat teikia el. Pašto sąrašų kūrimo priemonė ir keli raginimo veikti langeliai, nors tam visada galite naudoti papildinius.

 • 9 sėklos
 • Atsakingas mobiliesiems + HTML5
 • 79,95 USD per metus + „Genesis“ sistema

PERŽIŪRĖTI DERRIKĄ

5. „Acedemy Pro“

akademijos pro

„Academy Pro“ yra dar viena „StudioPress“ tema, pagrįsta „Genesis Framework“. Tai tinka internetinių kursų kūrėjams, švietimo turinio rinkodaros specialistams ir net narystės svetainėms. Pradiniame puslapyje palaikomas tiek garso, tiek vaizdo turinys, jis suderinamas su „WooCommerce“ ir yra įmontuoti nukreipimo puslapio šablonai, kurie padės įkvėpti. Taip pat paruoštas vertimas, kad galėtumėte patenkinti tarptautinius studentus ir pedagogus.

 • „StudioPress“
 • Atsakingas mobiliesiems + HTML5
 • 129,95 USD (apima „Genesis“)

PERŽIŪRĖTI AKADEMIJOS PRO

Naršykite daugiau „Genesis“ temų + šaltinių

Palikite man komentarą, jei turite klausimų ar pasiūlymų, kaip geriau patobulinti šį sąrašą, ir jei jums pasirodė, kad tai naudinga, prašau pasidalykite. Aš tikrai tai įvertinčiau.

Džiaugsmas,

Tomo parašas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map