5 „WordPress“ lauko temos (pritaikytos SEO + reaguojančios į mobilųjį telefoną)

03.06.2020
Новости '5 „WordPress“ lauko temos (pritaikytos SEO + reaguojančios į mobilųjį telefoną)
0 5 мин.

Lauko „WordPress“ temos


Reikia lauko „WordPress“ temos, kuri reaguoja į mobiliuosius įrenginius ir SEO tinka?

Visos šiame sąraše esančios „WordPress“ temos yra abi. Pirmąsias 3 temas palaiko „Genesis Framework“ o tai suteikia jūsų „WordPress“ svetainei a stiprus SEO pagrindas per greitesnis svetainės greitis, HTML5 palaikymas, schemos žymėjimas turtingi fragmentai, ir jie turi įmontuotą saugumą. „Genesis“ rekomenduoja „Yoast“, „WordPress“ įkūrėjas Mattas Mullenwegas ir „Google“ šlamšto vadovas Mattas Cuttsas. Jei to nepakanka, kad įtikinčiau jus tuo naudotis, aš nežinau, kas yra. Skaičiai 4-5 yra greitai reaguojančios „WordPress“ lauko temos „ThemeForest“, turinčios aukštus įvertinimus.

ps. „SiteGround“ buvo įvertintas kaip „WordPress“ pagrindinis kompiuteris „Facebook“ apklausa paimtas pareigūno „WordPress“ prieglobos „Facebook“ grupė (jie buvo # 1 colyje) praėjusių metų apklausa taip pat) ir mane pagavo <1s įkėlimo laikas su puikiais 100% balais „GTmetrix“ ir Pindgomas. Jei jums reikia „WordPress“ prieglobos, dėl kurios jūsų tema / svetainė greitai įkeliama, jie visada yra pirmaujantys siūlai po siūlai po siūlai nes jie bus migruos tave nemokamai ir dauguma žmonių mato gražius pakrovimo laiko patobulinimai. Aš naudoju jų pusiau skirtas planas kuris turi 4x daugiau serverio ištekliai (svarbiausias svetainės greičio koeficientas).

@jm_cook @Skitzzo Aš nusipirkau „Genesis“. AM žmonės prieš daugelį metų atsiuntė temų pavyzdžių. Aš sumokėjau (dovanų kortelę) AM asmeniui, kuris man patarė.

– Matt Cutts (@mattcutts) 2013 m. Birželio 27 d

@bgardner nes tai privers žmones galvoti, kad aš palaikau „Genesis“, palyginti su kitomis teminėmis sistemomis. Palaukite, tai iš tikrųjų tiesa;) – Joost de Valk (@yoast) 2012 m. Sausio 31 d

Jie yra čia…

1. Xtrail

xtrail

„Xtrail“ yra viena iš tų „WordPress“ lauko temų, kurios tiks bet kokiems lauko nuotykiams. Nesvarbu, ar kuriate kelionių agentūrą, kelionių tinklaraštį, ar internetinę parduotuvę, „Xtrail“ apima jūsų lauko poreikius. Leiskite žmonėms rezervuoti susitikimus su įmontuotu rezervavimo papildiniu, sukurti renginius žmonėms lankyti arba keliais paspaudimais integruoti jūsų svetainę į „WooCommerce“. Nepamirškite ir reaguoti į tai, kad žmonės būtų pakeliui.

 • Teminis miškas
 • Optimizuotas mobilus reaguojantis SEO
 • 75 USD

PERŽIŪRĖTI „XTRAIL“

2. Aukščio Pro

aukštis, rodomas „WordPress“ tema

Aukščio Pro yra Genesis paralakso tema kuriame vaizdai sukuriami gylio ir vertikalaus dizaino pojūčiai. Šią temą sukūrė „StudioPress“ ir ji yra gana unikali, jei ieškote kažko kito. Aš žinau, kad ne visi vaizdai yra susiję su lauke, bet turinys vis tiek bus keičiamas, taigi dienos pabaigoje pagrindinės nuotraukos neturi reikšmės.

 • „StudioPress“
 • Atsakingas mobiliesiems + HTML5
 • 99,95 USD (apima „Genesis“)

PERŽIŪRĖTI „ALTITUDE PRO“

3. Medžiotojas

Medžiotoją sukūrė Rinkodara internete kuris sukuria konkrečioms pramonės šakoms skirtas „WordPress“ temas, integruotas „Genesis Framework“. Ši tema skirta medžiotojams, gidams, taksideriams ar visiems, ieškantiems profesionalių lauko tinklalapių. Jame yra 2 naršymo meniu, 3 spalvų parinktys, pagrindinis puslapis, lankstus rotatorius, raginimai veikti, kainų lentelės ir „Youtube +“ nuotraukų galerija. Tai yra mano mėgstamiausia „Web Savvy“ rinkodaros tema.

 • Rinkodara internete
 • Mobilusis reaguojantis
 • 79,95 USD + „Genesis Framework“

PERŽIŪRĖTI Medžiotoją

4. Navigacija Pro

navigacija pro

„Navigation Pro“, sukurta pagal populiarų „Genesis“ pagrindą ir kurią jums pristatė talentinga „StudioPress“ komanda, yra universali lauko tema. Ji sukurta taip, kad greitai įkeltų, todėl jūsų svetainė visada teikiama išties greitai. Komplekte yra puikios savybės, tokios kaip atominiai blokai, skirti lengvai kurti svetainę, „WooCommerce“ suderinamumas, įmontuoti nukreipimo ir kainų puslapiai, netgi paruošti vertimui, kad su jūsų turiniu susijęs turinys galėtų pasiekti platesnę auditoriją.

 • „StudioPress“
 • Atsakingas mobiliesiems + HTML5
 • 129,95 USD (apima „Genesis“)
 • Informacija apie temą
 • Sąrankos instrukcijos: Dar nėra
 • @studiopress

PERŽIŪRĖTI NAVIGACIJOS PRO

5. Rašalas

Rašalas - „WordPress“ istorijos tema

Rašalas yra laisvalaikio tema iš „ThemeForest“, kuri naudoja viso pločio išdėstymą norėdama parodyti geriausias nuotraukas ir turinį. Tai pabrėžia pasakojimą ir pagal temos detalės, yra taip lengva tinkinti, kad neturi temos parinkčių, o naudojasi įmontuotu temos tinkinimo priemone. Peržiūrėkite išsamią temos informaciją, nes joje pateikiama daugybė galimų variantų.

 • 44 USD
 • „ThemeForest“
 • Mobilusis reaguojantis
 • 4,83 / 5 žvaigždučių įvertinimas

PERŽIŪRĖTI INK

Negaliu nuspręsti dėl lauko tema?

Visa lauko „WordPress“ tema reiškia, kad turinys ir stilius atrodo atvirai, tačiau tai galima padaryti naudojant bet kurį „WordPress“ temos tipą, atliekant tik kelis patarimus..

Turint tai omenyje, jei neradote sau patinkančios temos mano sąraše, galbūt norėsite sužinoti visą mano sąrašą „Genesis“ palaikomos „WordPress“ temos kurios visos yra reaguojančios į mobilųjį telefoną, tinkamos SEO, HTML5 ir sukurtos „Genesis Framework“. Esu tikras, kad rasite gražią temą.

Jei jums mano sąrašas buvo naudingas, prašau pasidalinti. Aš tai įvertinčiau 🙂

Džiaugsmas!

Tomo parašas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector