65 Lėti „WordPress“ papildiniai, kad būtų išvengta dėl didelio procesoriaus

03.06.2020
Новости '65 Lėti „WordPress“ papildiniai, kad būtų išvengta dėl didelio procesoriaus
0 8 мин.

Venkite šių 65 „WordPress“ papildinių ir jūsų svetainė bus įkelta greičiau.


Daugelis iš jūsų prisimena naudojimąsi P3 profiliuotojas paleisti nuskaitymus, kurie nustato lėtus papildinius. Tačiau jis nebuvo atnaujintas keletą metų – todėl aš sukūriau šį sąrašą, kuriame taip pat yra kalbų apie lėtų įskiepių paiešką GTmetrix, alternatyvius lengvus papildinius ir nenaudojamų papildinių nustatymų išjungimą.

Yra tam tikrų įskiepio nustatymai žinomas kaip dėl didelio procesoriaus sukėlimo „Wordfence“ tiesioginio srauto ataskaita, Nepertraukiamų „Broken Link Checker“ nuskaitymų ir kitų parametrų, kurie atlieka nuskaitymus, renka statistiką, siunčia pranešimus el. Paštu ar patikimų įskiepių, siūlančių daugybę funkcijų (tačiau jums reikia tik kai kurių funkcijų, pvz., Naudojate tik vieną „Jetpack“ funkciją). Aš taip pat įdiegčiau WP Išjungti norėdami išjungti nenaudojamus „WordPress“ nustatymus (jaustukai, „Gravatars“, širdies plakimo API ir kt.).

Ačiū Ivica iš „WordPress“ paspartinti „Facebook“ grupę kad sukūrėte šį nuostabų sąrašą savo išteklių puslapis – Aš irgi nemažai pridėjau. Aš tikrai prisijungčiau prie jo grupės, kurioje yra daugiau nei 10 000 narių. Taip pat galite perskaityti mano „WordPress“ greičio optimizavimo vadovas kuriame yra daugiau nei 40 patarimų, kaip greičiau įkelti jūsų svetainę (naudojant „WP Rocket“, „Cloudflare“, AMP puslapius, vaizdo optimizavimą, papildinių optimizavimą ir daugybę kitų), kuriuose yra daugiau nei 350 komentarų.

Lėnų įskiepių paieška „GTmetrix“

Nuo P3 profiliuotojas daugiau neveikia, alternatyvus sprendimas ieškant lėčiausio jūsų įkėlimo papildinių yra jūsų svetainės paleidimas GTmetrix ir patikrinkite savo ataskaitą. Jei išplėsdami elementus tas pats įskiepis ataskaitoje pasirodys kelis kartus (arba užtrunka daug laiko, kol jį įkelsite į „GTmetrix“ krioklio skirtuką), tikriausiai turėtumėte ištrinti arba pakeisti tą papildinį..

Lėtas „WordPress“ papildinys

Lengvi įskiepiai

Bendrinimas socialiniame tinkle – „WP Rocket’s“ testas parodė Socialinės medijos plunksna, MonarchasPaprastas bendrų mygtukų priedas, ir „MashShare“ turėjo mažiausiai užklausų ir greičiausias krovimo laikas.

Atsarginė kopija„UpdraftPlus“.

SlidesVienatvė, „LayerSlider“, arba Meteorų slankmačiai.

Komentarai„Disqus“ sąlyginė apkrova.

Portfelis„Envira“ galerija, „FooGallery“, arba Tinklelis.

„Analytics“ – „Google Analytics“ ir paieškos pulto turėtų būti daug. Tiesiog įsitikinkite, kad priglobiate „Google Analytics“ vietoje (naudodami „WP Rocket“ arba „WP Disable“).

Puslapių kūrėjai„WordPress“ puslapių kūrimo priemonė „MotoPress“, bet nė vienas puslapio kūrėjas neveikia greičiau nei gimtoji „WordPress“ rengyklė. Derinkite tai su Kopijavimo priemonės papildinys ir jums nereikės puslapių kūrimo priemonės (įskaitant puslapių kūrimo priemones, įmontuotas „WordPress“ temoms). Nebent jūsų komanda to visiškai atsisako išmokite šiek tiek HTML (lengviausia kodavimo kalba), venkite puslapių kūrėjų.

„StudioPress“ papildiniai – lengvi „Genesis Framework“ papildiniai.

Išjunkite nenaudojamo papildinio nustatymus

Peržiūrėkite kiekvieną papildinį ir nuspręskite, kuriuos nustatymus galite išjungti (tai sumažins CPU). Pvz., „Yoast“ skiltyje „Nustatymai“ > Generolas > Funkcijos, kuriomis išjungiau šias funkcijas …

„Yoast-Feature“ nustatymai

Tiesioginiame „Wordfence“ srauto vaizde sunaudojamas didelis procesorius …

Išjungti „Wordfence-Live-Traffic-View“

Venkite 2 papildinių, kad galėtumėte pasikartoti

Kadangi „Yoast“ sukuria jums svetainės schemą, jums to nereikia „Google XML“ svetainės schemos Prijunkite. Jei jūsų kompiuteris priima atsargines kopijas už jus, jums to nereikia. Jei turite „Google Analytics“, ar tikrai turite statistikos papildinį, kuris sulėtina jūsų svetainę ir daro maždaug 1/1000 to, ką gali padaryti „Google Analytics“? Pagalvokite, kokių papildinių jums iš tikrųjų reikia, ir ištrinkite tuos, kurių neturite. Užuot naudoję „Jetpack“, kad galėtumėte naudoti 1 ar 2 funkcijas, įdiekite lengvą papildinį, kuris daro tą patį, tačiau neturi milijono nustatymų / funkcijų, lėtinančių jūsų svetainę.

Išjungti nenaudojamus „WordPress“ nustatymus

WP Išjungti leidžia išjungti „WordPress“ nustatymus, kurie sunaudoja procesorių ir sulėtina jūsų svetainę. Jame taip pat yra širdies ritmo valdymo galimybių (jei atsimenate tikrąją širdies plakimo kontrolės įskiepis, dabar galite jį ištrinti ir tiesiog naudoti tai) … taip pat keletą kitų parinkčių, kurios gali pagreitinti jūsų svetainės / administratoriaus skydą. Peržiūrėkite nustatymus ir išjunkite viską, ko nenaudojate.

WP naudojimo patarimai Išjungti

 • Išjunkite VISKĄ, ko nenaudosite
 • Planavimas šlamšto ištrynimas yra gera idėja
 • Jaustukai, „Google Maps“ ir Gravatarai reikia ilgai krauti
 • Pingbacks ir trackback paprastai nėra verti papildomų išteklių
 • Nustatykite įrašų taisymą į 3–5, kad turėtumėte atsarginę kopiją, bet jums nereikia šimtų
 • Įvairios parinktys, pateiktos skirtuke „prašymas“, gali dar labiau pagerinti jūsų apkrovos laiką

WP-Išjungti-Prašymai

WP-Išjungti-Žymos-Nustatymai

WP-Išjungti-Administratorius

/ WP-Išjungti-SEO.

WP-Išjungti-Kiti

„AWStats“ padeda nustatyti didelio procesoriaus / pralaidumo šaltinius

AWStats yra įrankis, įmontuotas daugumoje „cPanels“ prieglobos vietų, teikiantis statistinius duomenis apie procesoriaus naudojimą. Tai paaiškina, ar tam tikri robotai, vaizdai, atsisiųsti failai ir net IP adresai sunaudoja daug procesoriaus. Taip pat galite naudoti WP serverio statistikos papildinys bet aš manau, kad „AWStats“ atlieka nuostabų darbą.

„AWStats“ padeda rasti:

 • Didelio pralaidumo tikrinimo įrenginiai
 • Didelio pralaidumo IP adresai
 • Didelio pralaidumo failų atsisiuntimas
 • Didelio pralaidumo failai (pvz., Vaizdai)
 • Bendras pralaidumo sunaudojimas (stebėjimui)

Mėnesio pralaidumas

Paieškos variklių tikrinimo įrenginiai / vorai paprastai sunaudoja daugiausia procesoriaus (pralaidumo) …

Robotai-vorai-pralaidumas

Mano „WordPress“ greičio gide yra daugiau patarimų, kaip sumažinti tikrinimo programos CPU ir daugybę kitų patarimų.

Dažnai užduodami klausimai

&# x1f50c; Kokio tipo papildiniai labiausiai sulėtina „WordPress“?

Dažniausi lėto įkėlimo įskiepiai yra socialinis pasidalinimas, statistika, tiesioginiai pokalbiai, puslapio kūrėjas, komentarai, kalendorius, atsarginės kopijos, aplankas, susiję įrašai ir slankiosios papildiniai. Juos reikia atidžiai pasirinkti ir išbandyti „GTmetrix“.

&# x1f50c; Kurie įskiepiai yra dažniausiai pasitaikantys kaltininkai?

Jei planuojate naudoti WPML ar WooCommerce, geriau pereikite prie debesies prieglobos, nes pasidalijamasis priegloba greičiausiai neturės pakankamai serverio išteklių jūsų svetainei tvarkyti. Taip yra todėl, kad (ypač „WooCommerce“ svetainėse) dažniausiai reikia daugiau įskiepių ir generuojami papildomi scenarijai, stiliai ir krepšelio fragmentai, kurie taip pat užtruks ilgiau.

&# x1f50c; Kaip rasti savo lėčiausius papildinius?

„GTmetrix“ krioklio skirtuko lape galite pamatyti, kurie įskiepiai įkeliami ilgiausiai, arba naudokite „Query Monitor“ papildinį, kad rastumėte lėčiausius papildinius..

&# x1f50c; Ar bus nenaudojamų papildinių funkcijų išjungimas?

Taip! Jei nenaudojate funkcijos, išjunkite ją. Taip pat rekomenduoju naudoti „Asset CleanUp“ arba „Perfmatters“, kad pasirinktinai įkeltų papildinius tam tikruose puslapiuose / žinutėse. Pvz., Jei naudojate tik savo kontakto formą, esančią puslapyje Kontaktas, visur kitur ją išjunkite.

&# x1f50c; Ar tikrai svarbu įskiepių skaičius??

Kiekvienas papildinys padidina jūsų įkėlimo laiką, tiesiog priklauso nuo to, kiek. Naudoti lengvus papildinius yra svarbiau, nei sumažinti papildinių skaičių, tačiau reikėtų atsižvelgti į abu dalykus.

Ką daryti, jei jums tikrai reikia išteklių reikalaujančių papildinių?

Jūsų prieglobos plane yra ribotas kiekis serverio ištekliai (Svarbiausias veiksnys „WordPress“ optimizavimo vadove). Jei papildinys sunaudoja per daug centrinio procesoriaus, jūsų vienintelis pasirinkimas (išskyrus jį ištrinti ar pakeisti) yra atnaujinti planą, kad jame būtų daugiau serverio išteklių. Kai kurie iš jūsų žino Aš rekomenduoju „SiteGround“ dėl daugelio priežasčių kaip jų greičio technologija yra nepaprastai greitas. Ir jei jūs šiuo metu esate prižiūrimi tokių, kaip „Bluehost“, „Godaddy“, „InMotion“ ar bet kuris iš tų nemandagių kompiuterių, tai bus didžiulis serverio aparatūros atnaujinimas, kuris turėtų pagerinti jūsų rezultatus ir puslapio įkėlimo laiką „GTmetrix“, „Pingdom“ ir „Google“. „PageSpeed“ įžvalgos.

Jei jums ši instrukcija buvo naudinga, ji visada vertinama 🙂

Tomas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector