7 „Genesis“ vaikų temos su „Parallax“ slinkties klaviatūra (visos yra mobiliosios, HTML5 ir lengvos)

„Genesis Parallax“ temos


Jei ieškote kitokios nei „Genesis“ paralakso temos „Parallax Pro“, Aš tave uždengiau.

Visos šios paralaksų temos yra pastatytos „Genesis Framework“. Juos surinkiau iš „StudioPress“, „Hello You Designs“, „Creative Market“ ir kitų „Genesis“ temų parduotuvių. Visos 7 „Genesis“ temos yra mobiliesiems reaguojantis + HTML5 kurį taip pat nurodiau kiekvienos temos detalėse.

Paralaksas suteikia jūsų svetainei gylio pojūtį naudojant vertikalų dizainą su fono paveikslėliais (arba vaizdo įrašais). Nors kai kurie žmonės kritikuoja „parallax“ svetaines, nes jose trūksta SEO, nes jos yra tik vieno puslapio svetainė, jūs iš tikrųjų galite turėti neribotą skaičių puslapių ir įrašų, be to, jie gali apimti dizainą ir funkcionalumą, kurį turi kitos „Genesis“ temos. Tiesiog vykdykite savo temos nustatymo instrukcijas ir naudokitės „StudioPress“ „Genesis“ diegimo instrukcijos, įskiepiai, ir vadovėliai.

1. Aukščio Pro

aukštis, rodomas „WordPress“ tema

„Altitude Pro“ yra panašus į „Parallax Pro“, tik jame yra vienas puslapis (pagrindinis puslapis), kur atskiros skiltys yra didesnės nei „Parallax Pro“. Naršymo elementai neturi slinkimo efekto – kiekvienas elementas gali sukelti naują puslapį (žr. Nuorodas poraštėje). „Altitude Pro“ yra švari, paprasta tema, kurią greitai galima pritaikyti nuostabioje „Genesis“ svetainėje.

 • „StudioPress“
 • @studiopress
 • Atsakingas mobiliesiems + HTML5
 • 99,95 USD (apima „Genesis“)

PERŽIŪRĖTI „ALTITUDE PRO“

2. „Café Pro“

„Cafe Pro Parallax“ tema

„Café Pro“ yra restorano tema su paralakso dizainu. „StudioPress“ teigia, kad ji sujungia „Parallax Pro“ ir „Foodie“ temas, kad būtų sukurtas sprendimas restoranams ir kitoms plytų ir skiedinių įmonėms. Apima įmontuotą meniu ir kitas restorano svetainės funkcijas.

 • „StudioPress“
 • @studiopress
 • Atsakingas mobiliesiems + HTML5
 • 99,95 USD (įtraukta „Genesis“)

PERŽIŪRĖTI CAFÉ PRO

3. „Parallax Pro“

„Parallax Pro StudioPress“ tema

„Parallax Pro“ sukūrė „StudioPress“ ir, ko gero, pati populiariausia „Genesis“ paralakso tema rinkoje. Čia yra „YouTube“ instrukcijos jį nustatyti, tačiau jis turi 5 spalvų parinktis (mėlyna, žalia, oranžinė, rožinė, raudona), 3 išdėstymo parinktis (nors galite pridėti daugiau naudodami papildinį, pvz., „Genesis“ dizaino paletė), o temą iš esmės galima lengvai pritaikyti. Peržiūrėkite mano išvardytas svetaines, kad pamatytumėte, kaip atrodo skirtingi išdėstymai, spalvos ir dizainas.

 • „StudioPress“
 • @studiopress
 • Atsakingas mobiliesiems + HTML5
 • 99,95 USD (apima „Genesis“)

PERŽIŪRĖTI „PARALLAX PRO“

4. Sveiki & Komanda

labas ir komanda

Jei nematėte 21 „Genesis“ temos iš „Hello You Designs“, turėtumėte. Jie visi reaguoja į mobiliuosius įrenginius + HTML5 ir turi (pasirenkama) „WooCommerce“ funkcionalumas. Dar svarbiau tai, kad jie yra tikrai dizainerio kokybės – atrodo visiškai unikalūs ir simetriški. Komplektuojama su daugiau nei 20 „WordPress“ vaizdo įrašų vadovėlių, visos temos palaikymu ir sąrankos instrukcijomis.

PERŽIŪRĖTI HELLO & KOMANDA

5. Sveiki, populiarūs

Sveiki, populiari „Genesis“ tema

Kita „Genesis“ paralakso tema iš „Hello You Designs“. „Hello Trending“ turi karuselinį slankiklį, paralakso vaizdų sritis, kurias galite pakeisti tinkinimo priemonėje, ir galimybę lengvai pridėti arba pašalinti tinklaraštį iš pagrindinio puslapio tinkinimo parametruose. Pakeiskite spalvas, šriftus, išdėstymus ir kitas funkcijas, kad jos atitiktų jūsų prekės ženklą. Neprivaloma „WooCommerce“ ir įmontuotas portfelis.

 • 59 USD + „Genesis Framework“
 • Informacija apie temą
 • Sąrankos instrukcijos (po pirkimo)
 • Pavyzdžiai: mainstreetwebstudio.com

PERŽIŪRĖTI HELLO TENDENCIJAS

6. Tiesiog žavinga

Tiesiog žavinga „Genesis“ tema

Tiesiog žavinga yra moteriška „Genesis“ paralakso tema, kurią sukūrė „Restauruotas 316 dizainas“ rekomenduojamas „Genesis“ kūrėjas „StudioPress“ svetainėje. „Tiesiog žavingai“ yra 7 skirtingi spalvų stiliai, 3 išdėstymo parinktys ir daugybė pagrindinio puslapio formavimo galimybių.

 • Restauruoti 316 dizainai
 • @ atkurta316
 • Atsakingas mobiliesiems + HTML5
 • 75 USD + „Genesis Framework“

PERŽIŪRĖKITE PAPRASTĄ ŠALIMĄ

7. Labas, Boho

labas boho

Kita „Genesis“ paralakso tema iš „Hello You Designs“. Sveiki, Boho pasižymi filtruojamu aplanku, paralakso vaizdų sritimis, kurias galite pakeisti tinkinimo priemonėje, ir galimybe lengvai pridėti arba pašalinti tinklaraštį iš pagrindinio puslapio tinkinimo priemonėje. Pakeiskite spalvas, šriftus, išdėstymus ir kitas funkcijas, kad jos atitiktų jūsų prekės ženklą. Neprivaloma „WooCommerce“ funkcija pradedant internetinę parduotuvę.

 • 65 USD + „Genesis Framework“
 • Informacija apie temą
 • Sąrankos instrukcijos (po pirkimo)
 • Pavyzdžiai: mainstreetwebstudio.com

PERŽIŪRĖTI HELLO BOHO

Priimkite savo svetainę svetainėje

„SiteGround“ buvo įvertintas kaip „WordPress“ pagrindinis kompiuteris „Facebook“ apklausa paimtas pareigūno „WordPress“ prieglobos „Facebook“ grupė (jie buvo # 1 colyje) praėjusių metų apklausa taip pat) ir mane pagavo <1s įkėlimo laikas su puikiais 100% balais „GTmetrix“ ir Pindgomas. Jei jums reikia „WordPress“ prieglobos, dėl kurios jūsų tema / svetainė greitai įkeliama, jie visada yra pirmaujantys siūlai po siūlai po siūlai nes jie bus migruos tave nemokamai ir dauguma žmonių mato gražius pakrovimo laiko patobulinimai. Aš naudoju jų „GoGeek“ kuris turi 4x daugiau serverio ištekliai (svarbiausias svetainės greičio koeficientas).

2019 m. Apklausa

2017-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

„Elementor“ prieglobos rekomendacijos

2019 m. Liepos mėn. Rekomendacija dėl prieglobos

„WordPress-Host-Poll-2018-rugpjūtis

Bendri priegloba-apklausa-2017

2019-Hostingas-Apklausa

Eiti į prieglobos įmonę

„WordPress-Hostingas-Apklausa-2017“

Tvarko-priegloba-apklausa

WooCommerce-Hostingas-FB-Apklausa

2016-Svetainių priegloba-Apklausa

Geriausios „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjo apklausa

Geriausios žiniatinklio prieglobos-2019-apklausa

„WP Friendly Hosting“ apklausa

2016-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

Mėgstamiausias „Elementor“ priegloba

2018 m. Prieglobos rekomendacijos

„WordPress“ apklausa 2018. rugsėjis

Tvarko-WordPress-Hostingas-Apklausa-2017

2019-Šeimininkai-Apklausa-1

Hostingas-apklausa-už greitį

„WordPress“ priegloba-apklausa-birželio-1 d

„SiteGround“ rekomendacija

2014-Tvarko-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

Geriausios žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo apklausa

Hostingas – apklausa – 2019 vasario mėn

Hostingas-rekomendacijos-apklausa

„Bluehost vs SiteGround“

„WordPress“ žiniatinklio prieglobos apklausa

Negaliu nuspręsti dėl „Genesis“ temos?

Nors tai yra vienintelės „Genesis“ paralakso temos, jų yra daugybė kitos „Genesis“ temos pasirinkti iš. Tai susieja su mano parašytu įrašu, kuriame daugybė „Genesis“ temų suskirstyta į pramonės sritis ir temos tipus. Verta pasižvalgyti, kad žinotumėte savo galimybes.

Jei jums mano sąrašas buvo naudingas, prašau pasidalinti. Aš tai įvertinčiau. Ir jei žinote apie kitas „Genesis“ temas, turinčias paralakso slinkties galimybę, nuneškite man eilutę!

Džiaugsmas,

Tomo parašas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map