Idealūs automatinio optimizavimo nustatymai + „Cloudflare“ / „StackPath CDN“ (2020 m.)

Autoptimizuoti yra puikus įskiepis, tačiau talpyklos kaupimui „WP Rocket“ paprastai yra pirmaujantis „Facebook“ apklausose.


Taigi kodėl jūs ja naudojatės??

Nes kai kuriems šeimininkams tai patinka Varyk Tėti ir WP variklis juodasis sąrašas talpyklos papildinių (nes jie turi savo integruotą talpyklų sistemą), tačiau jie nedaro tokių funkcijų kaip HTML, CSS, „JavaScript“, „Google“ šriftų ar CDN (turinio pateikimo tinklo) optimizavimas. Taigi, nors jūsų kompiuterio talpyklos sistema gali būti tinkama talpyklos kaupimui, automatinis optimizavimas padeda atlikti „likusius“ dalykus (daiktų pritvirtinimas „GTmetrix + Pingdom“). Venkite „Google PageSpeed“ įžvalgų net neišmatuoja įkrovos laiko.

Net „Autoptimize“ kūrėjas savo papildinių puslapyje sako, kad jis geriausiai veikia, kai derinamas su talpyklos papildiniu. Aš rekomenduoju „Swift“, jei einate nemokamu maršrutu, ir WP raketa jei galite padaryti 49 USD per metus, nes lengviau sukonfigūruoti (tai taip pat aš naudoju ir turiu 100% „GTmetrix“ įvertinimų), nes jame yra daug funkcijų, kurių dauguma talpyklos papildinių neturi (duomenų bazės valymas, „Google Analyitcs“ kodo priegloba vietoje, širdies plakimas) valdymas ir integracija tiek su „Cloudflare“, tiek su kitais CDN). Aš turiu mokymų „WP Rocket“, Greitas, Greičiausias „WP“ talpykla, W3TC ir net „WP Super Cache“.

Taigi sukonfigūruokime automatinio optimizavimo nustatymus. Taip pat parodysiu, kaip pridėti CDN (geriausia – abu Debesuota ir „StackPath“), nes kiekvienas turi savo duomenų centrų rinkinį, o daugiau duomenų centrų = greitesnis turinio pateikimas. CDN rekomenduojama 2006 m „WordPress“ optimizavimo vadovas.

Autoptimizuoti papildinį

1. JS, CSS, & HTML

Įgalinkite visa tai, kad optimizuotumėte „JavaScript“, CSS ir HTML failus, tada skaitykite toliau pateiktas instrukcijas.

Automatiškai optimizuokite JS CSS HTML parametrus

Optimizuokite „JavaScript“ kodą

 • Suvestinės JS bylos: įjungti, tai sujungia „Java“ failus kaip rekomenduoja „GTmetrix“. Jei neleidžiama, atskiri failai bus įkeliami ir nebus sujungti.
 • Taip pat apibendrintą tiesinį JS: įjungti, tai sujungia „JavaScript“ failus, esančius HTML failuose. Automatinis optimizavimas reiškia įspėjimą, kuris iš esmės reiškia, jei jis sugadina ką nors jūsų svetainėje, pašalinkite „JavaScript“ failus arba išjunkite tai.
 • Priverskite „JavaScript“ į : išjungti, nebent turite „JavaScript“ klaidų. Geriau pabandykite surasti probleminius failus ir juos pašalinti, nei pasirinkite šią parinktį, nes dėl to „Java“ tinklas yra blokuojamas (nėra optimalus greičiui)..
 • Pašalinkite scenarijus iš automatinio optimizavimo: jei įjungę tam tikrus „JavaScript“ nustatymus matote klaidų, raskite probleminį „JavaScript“ ir neįtraukite failų čia.
 • Pridėkite „sugavimo“ įvyniojimą: išjungti, nebent turite „JavaScript“ klaidų. Tai yra dar vienas būdas ištaisyti JS klaidas neįjungiant „JavaScript“.

Optimizuokite CSS kodą

 • Suvestiniai CSS failai: įjungti, tas pats, kaip kaupti JS failus tik CSS.
 • Taip pat apibendrintą vidinę CSS: įjungti tą patį, kaip kaupti įterptus JS failus tik CSS. Įgalinkite abu, kad dar labiau pagerintumėte krovimo laiką + „GTmetrix“ balai.
 • Generuoti duomenis: vaizdų URI: išjungti, jei naudojamas CDN. „MaxCDN“ („StackPath“) perspėja kad tai įgalinus, paveikslai bus teikiami iš jūsų kilmės, o ne jūsų CDN. Įjungus tai iš pradžių gali atsirasti mažiau HTTP užklausų, bet greičiausiai ne po to, kai nustatysite CDN ir per tai pateiksite vaizdus.
 • Inline ir atidėti CSS: įjungti, galite įjungti tik šią parinktį arba „Inline all CSS“, kurios Autoptimize nerekomenduoja jų DUK. Jie sako: „nors, įtraukus visą CSS, CSS nebus blokuojamas, dėl to jūsų bazinis HTML puslapis taps žymiai didesnis, taigi reikės daugiau„ apvažiavimų “..
 • Įterpti visą CSS: išjungti, automatinis optimizavimas nerekomenduoja to įjungti.
 • Išskirkite CSS iš automatinio optimizavimo: jei įjungę tam tikrus CSS parametrus matote klaidų, raskite probleminius CSS failus ir neįtraukite jų čia. Pastaba: „Mažinti neįtrauktas CSS ir JS“ parinktį Įvairūs variantai reikia išjungti.

2. CDN parinktys

Štai kur tavo CDN URL eina (instrukcijos žemiau). „Cloudflare“ nepateikia CDN URL (vietoj to pakeisite vardų serverius). CDN bazinis URL yra skirtas konkrečiai „StackPath“, „KeyCDN“ ir kitiems CDN – ne „Cloudflare“. Aš siūlau naudoti tiek „StackPath + Cloudflare“, nes jūsų CDN turės daugiau duomenų centrų, o daugiau duomenų centrų = greitesnė svetainė.

1 žingsnis: Prisiregistruokite gauti CDN. Aš naudoju „StackPath“, kuris turi daugiau nei 34 duomenų centrus, kurie yra įsikūrę JAV ir kur daugiausia mano lankytojų. Tai yra 10 USD / mėn. Su nemokamu 30 dienų bandomuoju periodu.

„StackPath“ duomenų centrai

2 žingsnis: „StackPath“ prietaisų skydelyje spustelėkite skirtuką CDN ir sukurti „StackPath“ CDN svetainę.

„StackPath-CDN-Tab“

„StackPath-CDN-Domain“

„StackPath-Server-IP-Address“

* Nukopijuokite savo serverio IP adresą, kiek reikia šio skyriaus 5 veiksme.

„StackPath-CDN-URL-Autoptimize“

3 žingsnis: Įklijuokite savo CDN URL į automatinį optimizavimą naudodami http: // arba https: // (atsižvelgiant į tai, ką naudojate)..

Automatinis CDN URL optimizavimas

4 žingsnis: „StackPath“ eikite į CDN → Talpyklos nustatymai, tada spustelėkite „Išvalyti viską“.

„StackPath-Purge-Cache“

5 žingsnis: Įveskite savo serverio IP adresą į „StackPath“ (WAF → ugniasienė).

„StackPath-Whitelist-IP“

6 žingsnis: Paleiskite savo svetainę „GTmetrix“, o „turinio pateikimo tinklas“ „YSlow“ turėtų būti žalias.

CDN GTmetrix YSlow

3. Įvairūs nustatymai

Čia yra kiti nustatymai:

Automatiškai optimizuokite įvairius nustatymus

Įrašytą scenarijų / css išsaugokite kaip statinius failus – jei įjungta, tai reiškia, kad CSS ir JS failai yra išsaugomi talpykloje ir pateikiami per jūsų serverį, taigi, jei jūsų priegloba jų netvarko, įgalinkite jį.

Sumažinkite neįtrauktus CSS ir JS failus – jei išskiriate tam tikrus CSS ir „JavaScript“ failus, taip yra todėl, kad bandant juos optimizuoti kyla problema, ir jūs nenorite, kad jie būtų sutrumpinti.

Taip pat optimizuokite prisijungusius redaktorius / administratorius – išjungti, paprastai norite išjungti „WordPress“ administratoriaus našumo funkcijas, įskaitant „Cloudflare“ našumo funkcijas.

4. Vaizdo nustatymai

Automatinis optimizavimas taip pat gali padėti atvaizdus įkelti greičiau.

Automatiškai optimizuokite vaizdų nustatymus

Optimizuokite vaizdus – Jūsų svetainės URL bus pakeisti į nurodytą „ShortPixel“ kompaktinis diskas. Tai neturėtų paveikti, kaip jie atrodys tol, kol nebus nuostolingas glaudinimas, tačiau jie bus įkeliami greičiau.

Vaizdo optimizavimo kokybė – raskite savo unikalų suspaudimo ir kokybės balansą (aš naudoju blizgus). Čia yra kiekvieno glaudinimo lygio skirtumai nuo „ShortPixel“:

„ShortPixel“ vaizdų glaudinimo lygiai

 • Praradęs: didžiausias suspaudimas, labiausiai prarandama kokybė.
 • Blizgus: vidutinis suspaudimas, mažas kokybės praradimas.
 • Neprarasti: mažas suspaudimas, mažiausias kokybės praradimas.

Įkelkite „WebP“ palaikomose naršyklėse – įgalinta, jei naudojate WebP vaizdus ir tingiai įkeliate vaizdus.

Juokingi vaizdai – Aš asmeniškai ne tingiu įkelti savo atvaizdų, nes nuolat įkeldami atvaizdus, ​​slinkdami žemyn, vartotojai gali būti erzinantys. Taip, gaunama mažiau užklausų ir yra rekomenduojama „Google“ greitesniam krovimo laikui, bet mane tai erzina. Tai visiškai priklauso nuo jūsų.

5. Kritinė CSS

Tai reiškia Autoptimizuokite kritiškaicss.com maitinimo papildinį.

Tam reikia priemokos mokamas planas iš kritikos.com (7 USD / mėn.).

Papildinys sukuria kritines CSS taisykles, kad būtų įsitikinta, ar puslapiai pateikiami prieš įkeliant visą CSS, pagerinant „pradžios pateikimo laiką“. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdiegti papildinį, pasirašyti planą, įveskite „Critical CSS API Key“ į „Autoptimize“ skyrių „Critical CSS“, o visa kita atliks papildinys. Patikrinkite papildinį DUK puslapis Norėdami gauti daugiau informacijos apie pasirinktines konfigūracijas.

Aš asmeniškai to nenaudoju, verčiau naudoju papildomus 7 USD / mėn. Galingesniame serveryje.

Automatiškai optimizuokite kritinės paieškos sistemos įjungimą

Automatiškai optimizuokite kritinius CSS parametrus

6. Papildomi nustatymai

Automatinis optimizavimas - papildomi nustatymai

„Google“ šriftai Įjungti, jei naudojate „Google“ šriftai kurie sulėtina įkėlimo laiką, kai jie gaunami iš išorinių išteklių („Google“ šrifto bibliotekos). Man labiau patinka parinktis „sujungti ir susieti galvoje“, nes tai pagerina įkėlimo laiką, nematydami šriftų įkėlimo (o tai dažniausiai nutinka kraunant asinchroniškai. Taip pat išbandykite paskutinę „Google“ šrifto parinktį „sujungti ir įkelti šriftus asinchroniškai su webfont.jsIr sužinokite, kurie duoda geresnių rezultatų „GTmetrix“.

Pašalinkite jaustukus – įjungti (jaustukai netinkami įkrovos laikams).

Pašalinkite užklausos eilutes iš statinių šaltinių – užklausų eilutės paprastai generuojamos įskiepių ir negali būti ištaisytos („GTmetrix“ / „Pingdom“), tiesiog leidžia tai įjungti, tačiau galite pabandyti. Geriausias sprendimas yra patikrinti, ar svetainėje nėra aukšto procesoriaus priedų, ir pakeisti juos lengvais papildiniais. Daugelį aukšto procesoriaus priedų sudaro viešas bendrinimas, galerija, puslapių kūrėjai, susiję įrašai, statistika ir tiesioginio pokalbio papildiniai. Taip pat turėtumėte ištrinti visus nereikalingus papildinius ir išvalyti duomenų bazę (naudodami papildinį kaip WP-Optimizuoti) išvalyti nepašalintų papildinių paliktas lenteles.

Išankstinis prisijungimas prie trečiųjų šalių domenų – padeda naršyklėms numatyti išorinių šaltinių („Google“ šriftų, „Analytics“, Žemėlapių, „Tag Manager“, „Amazon“ parduotuvės ir kt.) Užklausas. Paprastai jie „GTmetrix“ ataskaitoje pasirodys kaip „sumažinti DNS paieškas“, tačiau žemiau pateikiami bendri pavyzdžiai.

 • https://fonts.googleapis.com
 • https://fonts.gstatic.com
 • https://www.google-analytics.com
 • https://ajax.googleapis.com
 • https://connect.facebook.net
 • https://www.googletagmanager.com
 • https://maps.google.com

Iš anksto įkelti konkrečius prašymus – galite sužinoti daugiau apie išankstinį įkėlimą ir naršyklės išteklių patarimai iš „WP Rocket“, tačiau tai iš esmės leidžia tam tikrus failus atsisiųsti kaip aukštą prioritetą.

„Async Javascript-Files“ – tai reiškia, kad kažkas neleidžia greitai įkelti turinio, nurodyto virš kartų,. Ši pamoka apie „JavaScripts“ blokavimas gerai paaiškina, bet jei matote „JavaScript“ klaidas „GTmetrix“ ir „Pingdom“, „Async JavaScipt“ papildinys gali padaryti triuką.

Optimizuokite „YouTube“ vaizdo įrašus – jei jūsų svetainėje yra vaizdo įrašų, WP „YouTube Lyte“ tinginiai juos įkelia, todėl jie įkeliami tik tada, kai vartotojai slinkdami žemyn ir spustelėdami paleidimo mygtuką taip pašalina pradines užklausas „YouTube“ serveriams. Tai gali nuslėpti keletą sekundžių, kai vaizdo įrašų turinys įkeliamas kelis kartus, nes jie yra vienas iš sunkiausių puslapio elementų. „WP Rocket“ ir „Swift Performance“ turi šiuos nustatymus, todėl jums to nereikia, jei vieną iš jų naudojate kaip talpyklos papildinį..

7. Optimizuokite daugiau

Jei norite dar labiau optimizuoti savo svetainę, rekomenduojame šiuos įrankius:

WP raketa – įvertino talpyklos papildinį # 1 keliose „Facebook“ apklausose ir turi daugybę variantų, neįtrauktų į „Autoptimize“ (duomenų bazės valymas, širdies ritmo valdymas, „Google Analytics“ priegloba vietoje, „YouTube iframe“ pakeitimas peržiūros vaizdu, naršyklės talpyklos pridėjimas prie „Facebook Pixel“ ir kt.). „WP Rocket“ taip pat tvarko beveik viską, ką daro automatinis optimizavimas, todėl jums reikia tik 1 įskiepio visiems šiems greičio optimizavimams. Štai kodėl jis yra toks puikus. Čia taip pat galite gauti 10% nuolaidą.

„ShortPixel“ Populiarus vaizdo optimizavimo papildinys ir tas, kurį naudoju.

„StackPath“ – CDN su 30 ir daugiau duomenų centrų. Labai lengva nustatyti; tiesiog užsiregistruokite planui (10 USD / mėn.), tada nukopijuokite / įklijuokite savo CDN URL į automatinio CDN URL parinkties parinktį.

„SiteGround“ – paprastai „Facebook“ apklausose įvertino pirmąjį kompiuterį ir taip pat naudojamas Yoast.

„Yoast-on-Twitter“ -Mes tiesiog perėjome prie svetainės

2019 m. Apklausa

2017-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

„Elementor“ prieglobos rekomendacijos

2019 m. Liepos mėn. Rekomendacija dėl prieglobos

„WordPress-Host-Poll-2018-rugpjūtis

Bendri priegloba-apklausa-2017

2019-Hostingas-Apklausa

Eiti į prieglobos įmonę

„WordPress-Hostingas-Apklausa-2017“

Tvarko-priegloba-apklausa

WooCommerce-Hostingas-FB-Apklausa

2016 m. - Žiniatinklio priegloba - apklausa

Geriausios „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjo apklausa

Geriausios žiniatinklio prieglobos-2019-apklausa

„WP Friendly Hosting“ apklausa

2016-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

Mėgstamiausias „Elementor“ priegloba

2018 m. Prieglobos rekomendacijos

Tvarko-WordPress-Hostingas-Apklausa-2017

2019-Šeimininkai-Apklausa-1

Hostingas-apklausa-už greitį

„WordPress“ priegloba-apklausa-birželio-1 d

„SiteGround“ rekomendacija

2014-Tvarko-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

Geriausios žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo apklausa

Hostingas – apklausa – 2019 vasario mėn

Hostingas-rekomendacijos-apklausa

„Bluehost vs SiteGround“

„WordPress“ žiniatinklio prieglobos apklausa

Žmonės paprastai migruoja todėl, kad jų greičio technologija yra daug greitesnis nei EIG arba „GoDaddy“:

Perjungimas į „SiteGround“

„SiteGround“ įkėlimo laiko perkėlimas

„Bluehost“ į „SiteGround GTmetrix“

„HostGator“ į „SiteGround“

„SiteGround“ „Google PageSpeed“ įžvalgos

100 puikių balų svetainėje

„SiteGround Genesis“

„SiteGround“ pateiktas greitis

Sutrumpintas „SiteGround“ įkrovos laikas

Nauji „SiteGround“ atsakymo laikai

„HostGator“ perkėlimas į „SiteGround“

„JoGla“ „SiteGround“ atsako laikas

Perjungta į „SiteGround“ prieglobą

„SiteGround Rocket“ Įsivaizduokite „Combo“

„SiteGround“ „PageSpeed“ įžvalgos

„JoGla“ svetainėje

Sumažintas „SiteGround“ apkrovos laikas

Greitas „SiteGround“ priegloba

Naujas „SiteGround“ reagavimo laikas

„SiteGround“ reagavimo laiko gerinimas

„SiteGround“ taip pat veikia laisvos migracijos su „GrowBig“+.

Debesys – greičiau nei „SiteGround“ (tai debesų priegloba, nebendrinama) ir taip pat buvo įvertinta aukštai „Facebook“ apklausose. Jų kaina prasideda nuo 10 USD / mėn „DigitalOcean“ planas. Jie siūlo 1 nemokamą perkėlimą (kurį aš ėmiau) ir štai, kas nutiko mano serverio atsakymo laikui:

„SiteGround“ ir „Cloudways-Cloud“ priegloba

Prieglobos rekomendacijos „Facebook“

„VPS Cloud“ priegloba „WooCommerce“ apklausa

„VPS Cloud Cloud“ apklausa

„WordPress“ hostingo pasiūlymai

„Cloudways“ reagavimo laikai

WP variklis „Cloudways“

Be pavadinimo

„Cloudways Pingdom“ įkrovos laikai

„Cloudways-Facebook“ apžvalga

Galite gauti 25% nuolaidą per pirmuosius 2 „Cloudways“ mėnesius su reklamos kredito kodu OMM25.

Kinsta – 30 USD / mėn priemoka už papildomą prieglobą ir aš jų neišbandžiau. Aš negirdėjau nieko, išskyrus puikius dalykus apie „Kinsta“ greitį, palaikymą, veikimo laiką ir beveik viską apie jų prieglobą..

Kvepalai – „Kinsta“ papildinys, kuris rūpinasi tuo, ką aš mėgstu vadinti „įvairiais optimizavimais“, pvz., Atrankiniu būdu išjungdamas įskiepius, ribojant pakartotines peržiūras, išjungiant automatines santaupas, talpinant „Google Analytics“ vietoje ir dar daugiau. Tai rūpinasi 10% greičio.

Kai kuriuos iš jų rekomenduoja „Autoptimize“, kitus ne:

Automatinis priedų įtraukimas

8. Debesuota

Automatinis optimizavimas neturi nustatymų, kuriuos būtų galima pridėti „Cloudflare“ CDN, bet tai lengva nustatyti. Ir tikrai turėtumėte, nes tai prideda Dar 200 centrų į jūsų turinio pristatymo tinklą (CDN).

„Cloudflare“ duomenų centrai

1 žingsnis. Prisiregistruokite naudoti „Cloudflare“ ir būsite paraginti pridėti savo svetainę ir pradėti nuskaityti.

Debesų liepsnos pradžia - skenavimas

2 žingsnis. Baigę nuskaityti, pasirinkite nemokamą planą, tada „Cloudflare“ pateiks jus per puslapių rinkinį. Galiausiai pateksite į puslapį, kuriame jums priskirtas „Cloudflare“ 2 vardų serveriai.

„Debesų liepsnos“ vardo serveriai – informacijos suvestinė

3 žingsnis. Prisijunkite prie savo domenų registratoriaus (pvz., „Namecheap“) ir atlikite „Google“ paiešką „kaip pakeisti vardų serverius vardų serveriuose“ (ieškokite tik savo domeno registratoriuje), tada vykdykite jų nurodymus. Nukopijuosite 2 „Cloudflare“ pateiktus vardų serverius ir įklijuosite juos į pasirinktinę vardų serverių parinktį savo domenų registratoriuje. Palikite 72 valandas.

„Godaddy Cloudflare“ vardų serveriai

Viskas!

Kas toliau?

Žiūrėkite mano vaizdo įrašą – tai yra 42 minučių trukmės vaizdo įrašas, tačiau aš apimau beveik viską (laiko žymos vaizdo įrašo apraše) ir turėtumėte išmokti daug puikios informacijos apie „WordPress“ svetainės greitį:

Norite sužinoti, kaip gavau 100% „GTmetrix“ balų?
Peržiūrėkite visą „WordPress“ greičio optimizavimo vadovą, kuriame yra daugiau nei 38 patarimai, kaip pataisyti „GTmetrix“ / „Pingdom“ elementus, įskaitant atnaujinimą į PHP 7, pateikti mastelio atvaizdus, ​​nurodant vaizdo matmenis, duomenų bazės valymą, „Google Analytics“ talpinimą vietoje, „WP Disable“ ir kt..

Dažnai užduodami klausimai

&# x1f680; Ar man reikia kitų greičio papildinių, išskyrus „Autoptimize“?

Taip, jūs paprastai norite naudoti įskiepį talpykloje, vaizdo optimizavimui, duomenų bazės valymui, širdies ritmo valdymui ir pasirinktiniam priedų išjungimui. Tiems rekomenduoju „WP Rocket“, „ShortPixel“ ir „Perfmatters“.

&# x1f680; Kaip sukonfigūruoti CDN naudojant automatinį optimizavimą?

Pasirinkite CDN (aš naudoju „StackPath“), nukopijuokite CDN URL ir įklijuokite jį į „Autoptimize“ CDN UR lauką.

&# x1f680; Kaip optimizuojate „Google“ šriftus naudodami automatinį optimizavimą?

Aš rekomenduoju naudoti parinktį „Derinti ir susieti galvoje“ ir iš anksto sujungti šriftus naudodami automatinį optimizavimą.

&# x1f680; Ar „Autoptimize“ rūpinasi talpyklos išsaugojimu?

Ne, talpykloje turėsite naudoti atskirą papildinį. Aš rekomenduoju „WP Rocket“ arba „SG Optimizer“, jei naudojate „SiteGround“.

&# x1f680; Kaip sukonfigūruoti automatinio optimizavimo parametrus?

Viskas aprašyta šiame vadove – tiesiog stebėkite savo „GTmetrix“ ataskaitą ir tai, kuriuos konkrečius elementus reikia ištaisyti. Jei sukonfigūravę parametrus Autoptimize nepašalina, apsvarstykite elementų taisymą naudodami kitą papildinį.

Klausimai? Atmesk man liniją!
Tomas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map